IBAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL REI M ER S WAAL YERSEKE WEMELDINGE OO KRUININGEN HANSWEERT WAARDE KRABBENDIJKE LAND- EN TUINBOUW Predikbeurten, Loop der bevolking. Aantal inwoners bedroeg op: 1 janua ri 1970 17568 (8800-8768). 1 januari '71 17682 (8840-8842). Over het le half jaar 1971 is er een geboorte-overschot geboekt van: 75 (47-28) en een vesti- gings-overschot van: 58 (38-20), waar door het inwonertal per 1 juli 1971 is gestegen tot: 17815 (8925-8890). Over de maand juli bedragen bedoelde cijfers voorlopig 11 en 39, zodat het in wonertal per 1 augustus 1971 vastge steld kan worden op voorlopig 17865 (8953-8912). Gymnastieklessen „V.Z.O.S." Nog één weekje vakantie en dan gaat V.Z.O.S. weer beginnen. Let daarom op de advertenitie en het berichtje in het volgende nummer van ons blad. Mosselseizoen weer heropend. Juist bij het ter perse gaan van ons vorig nummer kwam het bericht dat de handel en export van consumptiemos selen, afkomstig van de Wadden, weer was vrijgegeven. Echter met dien ver stande dat deze mosselen niet verwaterd mochten worden maar zo van de per celen moesten verzonden worden. De volgende dag werd e.e.a. weer achter haald omdat toen ook de verwaterplaat sen, gelegen in het oostelijk deel van de Oosterschelde, werden vrijgegeven. Eveneens de zich daarop nog bevin dende mosselen. Voor de exporteurs en ook voor de kwekers was dit een hele opluchting. Ook de conservenfabrieken gingen direkt aan de slag. Tot op he den is alleen het westelijk deel van de Oosterschelde nog niet vrijgegeven om dat zich in één der watermonsters nog te veel plankton bevond. De verwach ting is dat nog deze week of begin vol gende week ook het westelijk deel zal worden vrijgegeven zodat ook de Zeeuw mosselen op de markt kunnen worden gebracht. Postduivennieuws. P.V. ,,De Noordster" nam met 260 jonge duiven deel aan een wedvlucht vanuit Arras. De voornaamste uitslagen zijn: 1, 2 en 3 C. W. Hoebeke, 4 J. S. de Koeyer; 5 M. de Koeyer; 6 J. Linden- denberg-Griep7, 8 en 9 J. J. van Oeve- ren en 10 E. Minnaard Mz. Tevens werd nog met 39 oude duiven deelgenomen, uitslag: 1 t.m. 8 J. J. v. Oeveren; 9 Jac. Neels en 10 J. Linden- berg. P.V. ,,De Luchtpost" nam deel aan een wedvlucht vanuit St. Quentin voor jonge duiven. De uitslag was: 1 en 2 Ph. van Os; 3 en 10 J. Duinkerke; 4 M. Moerland; 5 Oele-van Zweden; 6 H. J. van Es; 7 en 9 Ph. Steketee en 8 M. Pekaar. Volharding start nieuw seizoen. Vanaf volgende week hervat men de training voor alle ploegen. Dinsdag avond wordt reeds een oefenwedstrijd gespeeld tussen Volharding I en Volhar ding 2, wat de nodige spanning met zich mee zal brengen. Op zaterdag 14 aug. houdt Blauw-Wit zijn jaarlijkse toernooi waaraan Volharding deelneemt. Donateursaktie ,,Mozart". De eerste donateursaktie die onze mu ziekvereniging „Mozart' voor de vakan tie organiseerde in de wijk Burenpolder is een groot succes geworden. Op vrij dag 13 augustus a.s. volgt de tweede aktie en wel voor de wijk ten Noorden van de lijn Kaaistraat, Damstr., Schotte, dus omgeving Molenlaan en de gehele Dam. Vooraf worden weer huis aan huis circulaires bezorgd. De leden van Mo zart komen dan vrijdag 13 augustus uw antwoord halen. „Mozart" vraagt weer leerlingen. Het ligt in de bedoeling van het be stuur van de muziekvereniging „Mo zart", in de loop van de maand septem ber weer met de opleiding van een aan tal leerlingen te starten. Wij verwijzen belangstellenden naar de advertentie in dit nummer. V oetbalnieuws. J.l. zaterdag speelde Yerseke I tegen de ploeg van F.C. Twente, met alle ve detten zoaJls, v. d. Vall, de gebr v. d Kerkhoff, Cees van Iersel, Theo Pahl- platz, Piet Schrijvers en Willem de Vries aangevuld met enkele nieuwe spelers. Hoewel de uitslag 9O was in het voor deel van de profs mag zeker niet ge sproken worden van een slachting. Yer seke heeft voortreffelijk party gegeven. De ploeg werd vooral door trainer Rij vers van Twente geprezen en hij meen de dat Yerseke zeker hoger verdiende te spelen, dan in de vierde klas KNVB. Het is de Twentenaren overigens in Yer seke zo goed bevallen, dat er principe al plannen gemaakt zgn, om het volgend jaar een heel weekend hier door te bren gen. Trainer Rijvers noemde de wed- strqd tegen Yerseke „één van de meest geslaagde oefenwedstrijden" die Twente gespeeld had en de ongeveer duizend toeschouwers hebben dan ook kunnen genieten van voortref feiyke staaltjes voetbal, ook van Yersekezyde. Wij kun nen dan ook terugzien op een in elk op zicht buitengewoon geslaagde dag. Aanstaande vrijdagavond om acht uur recipieert het bestuur van de V.V. Yer seke in verenigingsgebouw „De Haven" ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan en zaterdag wordt er een toernooi ge organiseerd voor B en C-junioren. Het is te hopen, dat deze dag begunstigd wordt door goed weer, en dat dit toer nooi niet evenals de vorige keer in het water valt. Volgende week zaterdag volgt dan het toernooi voor eerste elf tallen, om de „Coupe de Reimerswaal", een wisselbeker, die dit jaar voor het eerst verdedigd wordt door Krabbendy- ke. Wanneer dit toernooi voorbij is dan komt het begin van de competitie weer in zicht, een competitie die toch wel met enige hoopvolle verwachting tegemoet gezien wordt. Voetbalwedstrijd voor clubgebouw. Zaterdag wordt tussen twee groepen voetballers die zich Ajax- en Feyenoord- supporters noemen, een voetbalwedstrijd gehouden op het sportveld aan de Bon zijweg. De Feyenoorders zijn belust op revanche daar ze vorig jaar een neder laag geleden hebben die ze nu willen wreken. De wedstrijd begint om 7 uur, terwijl de opbrengst bestemd is voor het nieuwe clubgebouw aan de Chezeeweg. Auto in sloot. Zondagavond rond half zes is een personenauto bestuurd door een Duitser in de Oudepolderweg met grote snelheid drie maal over de kop geslagen en daarna in de naast de weg gelegen wa tergang terecht gekomen. De bestuur der zag te laat dat op dat punt de weg een vrij scherpe, bocht maakte en remde met volle kracht met bovengenoemd ge volg. Naast de bestuurder was ook zijn echtgenote en zijn 11 maanden oud doch tertje in de auto gezeten maar deze konden yiings te hulp geschoten men sen uit de auto worden gered, al moesten ze de duik in de watergang wel met een nat pak bekopen. Ze waren niet gewond. Een takelwagen heeft la ter op de avond de auto uit de sloot gehaaid en weggesleept. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Damesvoetbal. Dat het damesvoetbal naar een climax groeit bleek afgelopen zaterdag toen het damesteam van de V.V. Kruiningen een eerste bezoek bracht aan haar Belgi sche collega's uit St.-Niklaas, spelend onder de naam „The White Girls". Om 12.30 uur vertrokken de dames van V.V. Kruiningen naar St.-Niklaas, waar om 3 uur de match begon. Na een afwach tende houding van V.V. Kruiningen ble ken zij beslist niet de mindere te zijn van de The White Giris, zelfs wist Krui ningen na 14 min. de leiding te nemen door een goed genomen direkte vrije trap van mej. J. Schneiders. Kort voor de rust na een snelle uitbraak was doel- vrouwe mevr. M. Komejan kansloos en onhoudbaar maakte de middenvoor van The White Girls gelijk. Even na de rust door een toevalstreffer maakte The White Girls er 21 van, wat uiteinde lijk de eindstand was. Nadat de sym pathieke Belgische gastvrouwen de Krui- ningse dames nog een koffiemaaltijd had aangeboden, keerden de dames van de V.V. Kruiningen voldaan huiswaarts. Stichting kinderspeelzaal Reimerswaal. Dinsdag 10 augustus a.s. resp. woens dag 11 augustus gaat de peuterspeel zaal weer starten. Er kunnen nieuwe peuters opgegeven worden bij mevr. M. C. v. d. Peyl-van Santé, Markt 17, Krui ningen, tel. 01130-1381 en bij mevr. A. A. Jeroense-Biemans, Oosthavendijk 22, Hansweert, tel. 01130-1882. Er is gele genheid om uw peuters 4x per week de kinderspeelzaal te laten bezoeken. Bij voldoende deelname zelfs 5x per week. Het inleggeld bedraagt 10,en per morgen wordt een bedrag gevraagd van 2. Gaarne ontvangt het bestuur een bijdrage in geld of in de vorm van deug- döiyk speelgoed. Het speelgoed moet geschikt zgn voor de leeftijd van 2 tot 4 jaar, dus bgv. grote blokken van hout of plastic, poppenwagens etc. Poppen- wiegjes, emmertjes en zandvormpjes voor in de zandbak. Postduivenrieuws. Door P.V. „De Vrijheidsduif" werd deelgenomen aan een wedvlucht vanuit St. Quentin. In concours 179 jonge dui ven. De voornaamste uitslag was: 1 en 6 Jac. van Noorden; 2 A. Boone; 3 en 7 Joh. Meger; 4 J. C. Wisse Czn.; 5 A. Steenpoorte; 8 M. Eckhardt; 9 G. de Bruine en 10 J. en P. Voois. Voetbal. Woensdagavond trok Kruiningen III naar Clinge voor het spelen van oefen wedstrijd tegen Clinge III. Kruiningen III dat met enkele invallers aantrad (deze speelden een prima wedstrijd) gaf goed party maar moest met een 3—2 nederlaag genoegen nemen. Een geiyk- spel had zeer zeker op zijn plaats ge weest. 60-jarige bruiloft. Het echtpaar J. Bruggeman-Kole heeft op feesteiyke wijze in intieme kring het feit herdacht dat zij elkaar 60 jaar geleden het ja-woord hebben ge geven. Van de zijde van de familie, vrienden en kennissen was er een over weldigende belangstelling. Er waren te vens vele bloemstukken die fleur gaven aan het interieur van de woning in de Merwedestraat. De Harmonie „Schelde- galm" heeft in de avonduren het jubi lerend echtpaar een serenade gebiecht. Uitslaand brand. Nadat reeds eerder donderdag door de politie een hoop met afbraakma teriaal, dat uit drie sloopwoningen in de Kanaalstraat was gekomen, was ge blust, ontstond te 21.45 uur een felle uitslaande brand in de hoofdzakelijk uit overdroog hout bestaande hoog opgesta pelde braak in verband met het rond vliegen van vonken bestond gevaar voor de belendende percelen en werd de brand weer te Kruiningen gewaarschuwd. Bin nen de kortst mogelijke tijd waren twee brandweerwagens ter plaatse en kon men de vuurzee met diverse stralen wa ter gaan bestrijden. Te 22.15 uur was men de brand meester en kon met de nablussingswerkzaamheden een aanvang worden gemaakt. De vermoedeiyke oor zaak van de brand is het spelen met vuur door kinderen. Serenade. Bij gelegenheid van het 40-jarig echts- jubileum van het bruidspaar C. van Oef- felen-van Eijkeren heeft in de avond uren de Kon. Erk. Harmonie „Schelde- galm" een serenade gebracht aan deze feestvierenden. De heer C. van Oeffe- len is bekend aangezien hij geruime tijd te Hansweert de funktie van gemeente werkman heeft vetvuld en tevens daar naast vele andere funkties in het leven heeft bekleed waaronder die van aktief lid van de vakorganisatie. Eveneens is de heer Van Oeffeien sedert vele jaren lid van „Scheldegalm". Namens Schel- degalm overhandigde een muzikantje het bruidspaar een boeket bloemen. Corry en de Rekels komen weer. Het is het bestuur van de Instuif te Hansweert opnieuiw gelukt Corry en de Rekels te contracteren voor vrijdag 17 september a.s. Zij zullen dan weer op treden in „Ons Dorpshuis" te Kruinin gen. Aan deze avond zal tevens mede werking worden verleend door „The Rythm Stars" uit Hoogerheide. Het feest zal duren van 20 tot 02.30 uur. Reeds nu zijn de kaarten verkrijgbaar op de bekende plaatsen. Concert „Vooruit". Bij gunstig weer zal de muziekvereni ging „Vooruit" zaterdagavond een con cert geven in de tent. Bij ongunstig weer een zaallconcert in de gymnastiek zaal. Aanvang 8 uur. Hagelschade. In het rayon van de Veiling Krabben- dijke werden dinsdagavond diverse fruit- teeltbedrijven tijdens het toen heersende noodweer getroffen door hagel. Waar in de omgeving van Krabbendijke en Woensdrecht sprake was van lichte tot nauweiyks schade, werden in Kruinin gen enkele bedrijven geconfronteerd met een hagelschade van 50-60%. Treinongeluk. Dinsdagavond pond half zeven is tij dens een flink noodweer op de overweg bij Oostdijk een frein gedeeltelijk ont spoord. Het ongeluk gebeurde toen da sneltrein uit Goes tegen een coupure botste, die door npg onbekende oorzaak was opengegaan. De voorste treinwagen dwars over de naast de" spoorbaan lig gende weg terecht, met het achtereind tegen het langs de weg staande wind scherm. De ongeveer 20 gewonden, waar van slechts enkelen ernstig, werden naar ziekenhuizen? in Bergen op Zoom en Goes vervoerd. De sneltrein uit Ber gen op Zoom kon tijdig tot stilstand worden gebracht, waardoor groter rava ge kon worden voorkomen. De boven leiding was flink beschadigd, 4 porta len van de bovenleiding werden in meer- of mindere mate beschadigd, terwyi de rails over een behoorlijke lengte was vernield. D verbindingen werden tot en mee woensdagochtend onderhouden met bussen tussen Bergen op Zoom en Goes. Motorcross. Van de plaatselijke motorclub „De Bougie" nam Rien Traas zaterdag deel aan een crosswedstryd te Burgh en wist daar in de 50 cc een vierde prijs in de wacht te slepen. Wedvluchten. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Arras. Deel name 27 oude en 190 oude jonge duiven. De voornaamste uitslagen waren. Oude duiven 1 en 2 C. A. van Oosten; 3 K. M. Staal; 4 P. Verburg en 5 J. Neels. Jonge duiven: 1 P. Verburg; 2 en 4 C. J. Clement; 3 A. J. Kruijsse en 5 J. Neels. De P.V. „De Soheldeduif" nam met 16 duiven deel aan een wedvlucht vanuit Dax over een afstand van 942 km. Uit slag: 1 t.m. 4 M. Minnaard (Deze fond speler behaalde vijf pryzen van de vijf gezette duiven, een prachtige uitslag. Vanuit Dourdan werd deelgenomen met 52 oude en 100 jonge duiven. Af stand 356 km. Uitslag oude duiven 1 en 5 Jac. Minnaard; 2, 3 en 4 M. Minnaard Uitslag jonge duiven: 1 en 5 Jac. Minnaard; 2 en 6 P. Heidens; 3 en 4 H. Sentse. 40 jaar A.V.B. Vrijdag vierde de plaatselijke afdeling van de Agrarische Voedings Bedrijfs- bond aangesloten by het N.V.V. haar 40-jarig bestaan. Ter gelegenheid van feit was de afdeling gezellig bijeen in het Cultureel Centrum. De waarnemend voorzitter, dhr. W. Visscher (één der oprichters van de afdeling) opende met een woord van welkom tot de aanwe zigen, er aan herinnerd dat in februari 19-31 met 6 leden werd begonnen. Dhr. •F. de Roo, districtsbestuurder van de A.V.B.memoreerde de moeiiyke tijd waarin de oprichting plaatsvond. Na mens het bondsbestuur werd aan dhr. Visscher een herinnering aangebeden, terwijl de afdeling een enveloppe met inhoud werd overhandigd. Voor drie le den van de afdeling, de heren A. Kok, A. Lagendijk en H. Lobbezoo, die ech ter niet aanwezig waren, werd aan het bestuur een zilveren speldje overhan digd, met het verzoek dit aan genoem de heren uit te reiken. Dhr. M. P. de Graaf bracht namens het gewest Mid den-Zeeland felicitaties over en vroeg zich af of het misschien geen tyd werd om te „saneren", gezien het klein aan tal leden. „Zaak is", aldus De Graaf, „.bestuursleden te hebben die inzicht hebben in de problematiek van de vak beweging. Naarmate de afdelingen gro ter worden, wordt echter de inspraak van de leden minder. Het lidmaatschap van vele leden bestaat vandaag de dag veelal enkel uit het betalen van contri butie. Hierin zal gezamenlijk getracht moeten worden verandering te brengen. Dhr. Bliek feliciteerde namens de afde ling Walcheren en overhandigde namens de afdeling een enveloppe met inhoud. De leden kregen namens de afdeling 'n tafelaansteker uitgereikt als herinnering Jeugd vakantie week. Ondanks het feit dat de start van de jeugdvakantieweek gepaard ging met een fikse regenbui dinsdagochtend, ver liep de eerste dag succesvol. De 6-8 ja rigen waren verdeeld in 8 groepen, de 9-12 jarigen in 10 groepen, elke groep onder de naam van een sprookje. IA to taal waren er 184 deelnemertjes. De 9-12 jarigen brachten per fiets een be zoek aan het recreatiegebied „De Vo gel" te Hengstdijk, waar in speeltuin en zwembad de jeugd zich vermaakte. De 6-8 jarigen konden voor de middag, vanwege de weersomstandigheden, in pen schuur diverse spelletjes uitvoeren. Na de middag moest er een opdrachten- spel worden uitgevoerd, waarbij op ver schillende punten in het dorp een op dracht moest worden volbracht. Ver schillende deelnemertjes schrijven hun indruk van elke dag op papier, die aan het eind van de week worden samen gebundeld in een speciale „jeugdkrant", die als herinnering aan alle deelnemers zal worden uitgereikt. de stank uit de mesthokken af te voe ren. Deze lucht wordt dan over de naaste omgeving uitgeblazen. De klach ten over deze lucht nemen in vele plaat sen van ons land hand over hand toe. Zelfs de overheid en met haar de Pro vinciale Staten en Gemeente-besturen, tonen belangstelling voor dit probleem. Speciale commissies ter bestudering van dit vraagstuk zijn reeds ingesteld. Ver schillende methoden voor stankafvoer blijken niet afdoende, of te duur. De meest goedkope oplossing is thans, het Werken met aangenaam riekende par fums of deodorants welke de verpesten de lucht maskeren (en vaak meermalen per dag) moet worden toegepast, wat veel extra arbeid vraagt. Een geheel nieuwe preparaat dat mede door het In- tituut voor Landbouwbedryfgebouwen is beproefd, is nu in de handel gebracht onder de naam Orga-Stanex. Op dit moment is met dit middel de meest doel matige oplossing gevonden, het is een produkt dat stankhinder bij de bron aanpakt en daardoor de stankoverlast tot een minimum beperkt. Dit middel vormt dus een bijdrage, aan de gezond heid en een prettig levensmilieu voor eigenaars van het bedrijf, de omwonen den en de touristen. DOEKJE VOOR HET BLOEDEN Niet zonder rumoer heeft het kabinet Biesheuvel vijf miljoen gulden gestoken in de Groninger Kleding Unie. Het be drag is niet zo geweldig op het totaal van de rijksuitgaven, maar ja: deze re gering heeft nu eenmaal de zuinigheid als motto gekozen. Het besluit moet des te zuurder zijn geweest doordat hier waarschijnlijk goed geld naar kwaad geld wordt gegooid. Die G.K.U. heeft zelfs nu nog maar geringe kansen op voortbestaan in lengte van jaren, wat niet zozeer de fout van het bedrijf is maar een kwaal van de hele bedrijfstak die op moet boksen tegen met goedko pere arbeidskracht uiteraard zeer kon- kurrerend werkende buitenlandse onder nemingen. De vijf miljoen zijn oaarom in de eerste plaats bedoeld om het toch al slechte sociaal-economische klimaat in het noorden niet geheel en al te la ten verzieken. Dit is niet iets typisch Nederlands. De Amerikaanse regering heeft enorme sommen in de luchtvaartindustrie gesto ken om te voorkomen dat die de deu ren zou moeten sluiten en vele duizen den werknemers de straat op zou moe ten sturen. De Britse regering heeft diep in de buidel getast om althans een deel van Rolls-Royce te redden, waarbij ook meespeelde dat men bepaalde tech nische verworvenheden niet teniet wi'lde zien gaan de kennis is ook een soort kapitaal voor de natie. Honderden miljoenen In die categorie zit de Groningse kon- fektie bepaald niet, dat is een zuivere werkgelegenheiszaak. Vele jaren zijn er plannen geopperd om het nu eens groot en goed aan te pakken, zodat de indu strialisatie in het noorden goed op gang zou komen. Ook in het regeer-akkoord dat aan het nieuwe kabinet ten grondslag ligt zit een „struktuurplan" van dien aard. Het probleem hierbij is alleen dat dit met vijf miljoen hier en vyf miljoen daar niet is te realiseren. Dat zal vele, vele honderden miljoenen vergen en dan nog is het de vraag of het lukt. In En geland heeft de Labour-regering met veel geld en moeite gepoogd industrieel misdeelde streken van hun achterstand te verlossen. Zolang het economisch een beetje redelijk ging lukte dit ook wel aardig. Maar het waren doorgaans filia len van grote industrieën die bij de te ruggang van de konjunktuur allereerst weer die bijvestigingen sloten. Waarna de streek des te harder terugviel in de van vroeger bekende en al haast weer vergeten narigheid. Zélfs het in Engeland meer dan in Nederland geldende feit dat de overheid als grote klant zijn leveranciers min of meer kan dwingen hielp daar niet, laat staan dat het hier zou lukken. Tot falen gedoemd! Een groot plan om in het noorden de werkgelegenheid te laten groeien is des te moeilijker te realiseren in een periode dat aldus het rapport dat de „centra le economische commissie" ten behoeve van het kabinet-de Jong en de kabi netsformatie maakte juist buiten de Randstad Holland de werkloosheid zal toenemen, iets wat inmiddels al door de statistieken trouwens wordt bevestigd. Het merkwaardige verschijnsel is over al ter wereld dat industrie industrie trekt en dat waar die niet is die ook maar heel moeilijk komt. Zelfs de grote en kostbare plannen die ook nog maar misschien een kans hadden in de tijd toen het goed ging, zullen thans haast zeker tot falen gedoemd zijn. Een bit tere waarheid die de vyf miljoen gulden van nu niet kunnen verzoeten, ze zijn niet meer dan een doekje voor het bloe den. (Nadruk verboden) Van 29 juli tot en met 4 augustus 1971 KRUININGEN. Geboren: Laylïa Eli zabeth, dv. Fathi Radjab en Maria Sara de Jonge. KRABBENDIJKE. Geboren: Pieter Jacobus, zv. Jacobus Julier Hollebrand- se en Neeltje Dingena Bosman; Adriaan Jacob, zv. Marinus Butijn en Pieternel- la Koster. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 7 augustus wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendyke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter C. A. Donker te Krabben dijke, tel. (01134) 1544. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. DE STRIJD TEGEN DE MEST ALS STANKVERWEKKER Het is bekend dat steeds meer mest- varkens, leghennen en braadkuikens op onze bedrijven worden gehouden. Door het groot aantal dieren op een betrekke lijk kleine oppervlakte, worden benau wende hoeveelheden mest geproduceerd; met als gevolg een verpestende lucht voor de omgeving. Grote elektrische ventilatiesystemen worden gebruikt om Hans weert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. GerefKerk 9 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30, 2.30, 6.30 uur: kand. Koster. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 10 augustus 7.30 uur: Ds. v. Beek. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Leidster: Majoor S. J. Eikenaar. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. H. Bossenbroek. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. J. v. d. Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. kerk 10.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 uur: Ds. Rienstra te Nieuwerkerk. 2.30 uur: Ds. Eringa te Tholen. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Servaas Sr. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Ds. Chr. v. d. Poel te Yerseke. v.m. H.A. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. v. Noordennen. 11 uur: Jeugdappél. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2