PRIMEUR VAN ZEEUWSE FIRMA The Continental Singers opnieuw naar Nederland Piet van Egmond gaf orgelconcert met uitleg EXPOSITIES IN ZEELAND Vilvoordese kunstenaars exposeren in Middelburg Kerkdiensten BADDEREN IN AANRECHT OF LUXE KAST WELKE DOKTER IS THUIS? CULTURELE AGENDA HOOG WATER Donderdag 29 juli 1971 DE SCHELDEBODE Oplossing voor badproblemen WAARDE Stel u eens voor. U zit 's avonds lekker naar de televi sie te kijken op uw drie-zits bank en u krijgt ineens zin om een bad te nemen. U klapt de zitting van uw zetel terug en haalt een stukje van de rugleuning weg en laat de kuip vol warm water lopen. Al poedelend hoeft u niets van Peyton Place te missen. Droombeeld? Pure werkelijkheid. Het kan. Mocht u er moer voor voelen uw bad plaats ingebouwd te hebben in uw aanrechtkastjes of in een mooie tweedeurs hangkast, dan kan dat ook. Het is maar wat u wilt. U zou ook kunnen volstaan met een waterdichte douchecabine, met mat glazen deuren in een hoekje van uw slaapkamer, aangesloten op uw wastafel. In Duitsland kennen ze die moge lijkheden al lang en sinds een maand zijn deze soms „Hollywood- achtige" oplossingen van het dou che- of badprobleem ook in Neder land mogelijk. Dank zij import door de Zeeuwse firma, handelsonderne ming „Endeka" in Waarde, waarvan de heer N. J. de Kunder die ook een zaak in technische smeermidde len heeft eigenaar is. „Het ia bekend", zegt deze en thousiaste zakenman, „dat het in Nederland treurig gesteld is op het gebied van sanitair bijvoorbeeld op decampings. Dit is een oplossing. De douches zijn ook erg geschikt voor hotels of pensions in oude ge bouwen. Het is een kostbare inge wikkelde zaak vaak om de kamers zo 'te verbouwen dat er een douche bij kan. Op eenvoudige manier kan er wel zo'n douche bijgezet worden. Voor klein behuisden is het natuurlijk ideaal, of voor in cara vans of zomerhuisjes". Die douches, van Duits fabrikaat, bestaan uit een kunststof waterdich- VLISSINGEN Zaterdag 31 juli van 0.00 tot en met 24 uur dokter Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 01184 - 3459, zondag 1 augustus van 0.00 tot en met 24 uur Dokter Dekker, Badhuisstraat 30, tel. 01184 - 2950. Apotheek. Van vrijdag 30 juli mm. 18 uur tot en met Vrijdag 6 augustus v.m. 8.30 uur geopend apotheek J.H. Tan-Meijei;, Schelde- straat 26, tel. 01184 - 2025, overige apotheken 5-daagse werkweek. Tand arts. Zaterdag 31 juli van 9-10 uur en zondag van 11-12 uur J.D.W- Rombouts, Lange Viele 47, Middel burg, tel. 01180-2882. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuw- land, 31 juli en 1 augustus Dokter G-A. Van Bockel, Kanaalstraat 89, Souburg, tel. 01183-1500. Verloskun dige. Mej. Van Ginkel, Pres. Roose- veltlaan 232, tel. 01884-2775. Dieren arts. 31 juli en 1 augustus Dokter J. Hoftijzer, Middelburg, tel. 01180- 3118, consult alleen na telefonische afspraak Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wit-Gele Kruis 31 juli en 1 aug., Zuster Geldof, Groen van Prinsterenlaan 116, tel. 01184-3120. Wijkverpleegster „Het Groene Kruis" te Souburg en Vlissingen, 31 juli en 1 aug- Zuster potappel, Burchstraat 39a, Souburg, tel. 01183- 1736. Wijkverpleegster Het Oranje- Groene Kruis, 31 juli en 1 augustus Zuster W. Verhagen-Westerbeke, Burg. Stemerdinglaan 119, tel. 01183-1541. MIDDELBURG. Zater dag 31 juli van 0.00 tot en met 24 uur Dokter De La Hayze, Seisdam 22, tel. 01180-4305, zondag 1 au gustus van 0.00 tot en met 24 uur Dokter Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 01180-4664. Apotheek. Van vrijdag 30 juli n.m. 18 uur tot en met vrijdag 6 augustus v.m. 8.30 uur geopend apotheek L. v- d. Boogert, Korte Delft 12, overige apotheken 5- daagse werkweek. Stichting Zieken en Ongevallenvervoer op Walcheren. Aanvragen voor ambulance. Voor zieken op Walcheren, Brandweer Vlissingen tel. 01184-3515 en 2323. Voor ongevallen op Walcheren Brandweer Vlissingen, Voor onge vallen binnen de gemeentegrenzen van Middelburg gemeentepolitie tel. 01180-5800. Dinsdag 3 augustus, 20 uur Nieu we Kerk te Middelburg, Orgelcon cert door Jan Hora, Praag. Woens dag 4 augustus, 20 uur Zaal Midden dorp te Zoutelande, optreden van de goochelaar Huberto. Woensdag 4 au gustus, 20.30 uur Zomeravond-con cert te Domburg door het Middel burgs Kamerkoor. Evenementen te Oostkapelle. Dinsdag 3 augustus, etalagewedstrijd, aanvang 19 uur. Hoog water te Vlissingen. Donder dag 29 juli 6.00 18.21, vrijdag 30 L.K. 12.08 6.43 1907, zaterdag 31 7 32 20.00, zondag 1 augustus 8.33 06, maandag 2 9.43 22.18, dinsdag o J.39 23.29, woensdag 4 12.04 te bak waarin de bodier en de pomp ook zijn ingebouwd. De wanden be staan ook uit kunststof of voor een gedeelte uit glas en de matglazen deur is driedelig en gemakkelijk te openen en waterdicht weer af te sluiten. Er zijn wel twintig verschil lende uitvoeringen, aangepast aan de smaak en het interieur van de ko per. Eigen mensen van de handelson derneming komen het ding, dat als bouwpakket thuiskomt, aansluiten. Het kan op elke mogelijke vloerbe dekking gezet worden, omdat het waterdicht is en de enige voorwaar de voor aansluiting vormt een was tafel met kraan voor af- en aanvoer van het water. Voor wie twijfelt of de plaatsing van deze verplaatsbare douche wel goedkoper is dan een verbouwing, heeft het bedrijf een bouwkundig adviseur in dienst. In de regel kost echter de verhuisbare douche-installatie maar de helft tot tweederde van de complete aanleg van een permanente douche. Dat is ook wel begrijpelijk als men de prijs even bekijkt Standaarduitvoe- ring met pomp en boiler (die een capaciteit heeft van dertig liter wa ter van 85 graden) komt op zo'n f 1753,-. De aansluiting blijft meestal binnen de vaste prijs van honderd gulden. Het is geen wonder, dat de heer De Kunder nu al veel enthousiaste reacties heeft van hotel- en pension houders ,die hierin de oplossing van hun sanitaire problemen vinden. Het Zo'n comfortabele waterdichte douchebak kan op elke vloerbedekking geplaatst worden. Enige voorwaarde is een vaste wastafel in de buurt en natuurlijk een stopcontact. Er zijn twintig uitvoeringen in allerlei kleuren, zoals bijvoorbeeld teak of eiken. prettige van deze douches is name lijk ook dat met een tussenpauzen van een kwartier de doucheliefheb ber over honderd vijftig liter „ge mengd" water ban beschikken om zijn vermoeide en stoffige lichaam af te spoelen. Ook particulieren heb ben al interesse getoond, hoewel de firma nog niet veel verder is gegaan met het maken van reclame dan het uitzetten van folders in de horeca- sector. Wie liever een zitbad heeft hoeft maar te kikken en dan is er een douche leverbaar met boiler en pomp in de achterwand ingebouwd en een royaal zitbad op de vloer. Het kan echter nog spectaculair der. Voor de piepklein behuisden is er immers de fraaie bank met inge bouwd bad. De boiler daarvan heeft een capaciteit van zestig liter en de prijs van deze onvoorstelbare luxe is f 1753,-. Wie meer voelt voor een keurige tweedeurs kleerkast, hoeft slechts de twee deuren van zo'n kast open te slaan en het "bad naar beneden te klappen- Ook deze uitvoeringen zijn waterdicht en kunnen das op het prachtigste tapijt een plaatsje krij gen. Wie toch aan een nieuwe aan recht toe is, doet er goed aan zijn badgelegenheid even te bekijken. Is die niet of slechts miniem, dan is de aanrecht met bad wellicht iets. Mo gelijkheden genoeg om behaaglijk te badderen! Van 29 juli t.m. 6 augustus a.s. zullen The Continental Singers voor de derde maal een bezoek aan Ne derland brengen. In verschillende plaatsen van ons land gaan zij con certen geven en opnamen maken voor radio en t.v. Daarbij willen zij vooral proberen contact te zoeken met de jonge generatie. Dit inter kerkelijke koor en orkest, dat 40 leden telt, komt uit Californië en is samengesteld uit jonge studenten in de leeftijdsgroep van 19 tot 24 jaar. 'f" Zij zijn stuk voor stuk uiterst muzi- kaal op een niveau vergelijkbaar met onze conservatoriumöpleiding. Zij besteden hun zomervakantie met het uitdragen van het levende geloof van de christen door middel van hun progressieve muziek. Hun programma bestaat uit gospels en spirituals en is gericht op jonge mensen. De geschiedenis van The Conti nental Singers begint in 1963. Diri gent Cam Floria richtte een koor en orkest op met de bedoeling zijn eigen generatie door een eigentijdse „sound" met de oude „message" van het evangelie te bereiken. Gesteund door de vermaarde Ralph Carmi- chael geeft Cam Floria zijn „sin gers" een professionele training. Zij concerteren dan ook met enorm veel succes in de Verenigde Staten. Aan gewakkerd door de successen groei den The Continental Singers uit tot een organisatie, die momenteel vijf koren en orkesten omvat. Zij reizen in een twee maanden durende tour nee over de gehele wereld en dra gen op hun eigen wijze, d.w.z. ui terst muzikaal, dynamisch en posi- tief-modem, een praktisch christen dom uit. In 1969 bezocht éèn van de groe pen ons land voor de eerste maal. Men trad op o.a. in Aalten en Rot terdam. In 1970 trad men op in Utrecht, Rotterdam en Sehevenin- gen. Deze concerten werden door ruim 8000 mensen bezocht. Aan deze succesrijke vijfdaagse tournee werd o.m. medewerking verleend door Youth for Christ-Nederland, Com- municatie-70 Rotterdam en diverse kerken en groeperingen. Na vijf da gen stond vast: Nederland moest langer op het programma staan. Gezien het aantal reacties wordt dit jaar een verdubbeling van het bezoekersaantal verwacht. The Con tinental Singers zullen het Neder landse publiek ruimschoots in de gelegenheid stellen hun concerten te bezoeken. Daarnaast geven zij enke le besloten concerten, georganiseerd met en voor de geestelijke verzor- Ëtg van de Koninklijke Lucht- en ndroacht. Een concert door The Continental Singers wil zeggen: na enkele maten gefascineerd zijn, ondergedompeld worden in hun unieke manier van communicatie, wegvallen van de grenzen tussen ouderen en jongeren en vooral communicatie met Jezus Christus. Na Handels „Halleluja' geeft u zich gegarandeerd gewon nen. Piet van Egmond, de kunstenaar in tonen, gaf j.l. donderdag 22 juli een concert op het orgel van de Geref. Kerk te Serooskerke (W.). Dit was nu weer eens concert met een grote C. In vele gevallen, is zo'n concert afgepast en wordt het pro gramma in een uur afgewerkt. Bij Piet van Egmond is dit anders. Tevoren heeft hij voor zichzelf elk toonwerk onder de loep genomen en is hel zijn gewoonte om van elke compositie «en uiteenzetting te ge ven. De insiders hebben zeker hier veel aan gehad, te meer daar de technische eigenschappen van een toonwerk meer tot hen spreken Maar de liefhebbers van goede or gelmuziek zullen met deze explica tie tevreden zijn geweest. Bij zo'n duidelijk, uiteenzetting luistert men geheel anders. Bijna anderhalf uur heeft deze befaamde concertgever het grote gehoor weten te boeien Men bracht hem dan ook na afloop een welverdiende ovatie. De evenementencommissie en recreatiecommissie te Breskens heeft een dezer dagen voor het dienstencentrum Goedertdjt kind er- volksdansen georganiseerd en een openluchtbal voor ouderen. Dit al les in het kader van de Zomeracti- viteiten te Breskens. Eveneens door de evenementen en recreatiecommissie werd in de Uitkomst te Breskens een ontspan ningsmiddag voor bejaarden ge houden. Er was een quiz georgani seerd en die zangvereniging Zang- lust verleende zijn medewerking. De heer J- Meijeren, maatschappe lijk werker van de Stichting Dienstverlening aan bejaarden kon een groot aantal bejaarde dames en heren verwelkomen. In Westkapelle heeft de VW verschillende evenementen georga niseerd. Zo had men in samenwer king met de motor- en autoclub De Zeeuwen een oriëntatierit gehou den em op het badstrand heeft een dezer dagen een volleybaltoernooi plaatsgevonden; Deze stond onder leiding van de heren K. Lievense, B. Peene, W. Flipse, A. Lievense en P. Huibregtse. Zaterdag j.l. heeft de jaarlijkse ringrijderij plaatsgevonden. Deze werd gehou den op het Marktplein. De itn uitvoering zijnde water staatswerken in Breskens hebben een deze- dagen bezoek gehad van de Heemkundige kring West- Zeeuwsch-Vloanderen. Het hoofd van de Rijkswaterstaat te Bres kens, de heer J. Krijnders gaf een uiteenzetting over de in uitvoering zijnde werken bij de veerhaven en langs de handelshaven. Na deze causerie ging men het allemaal be kijken. Ook het kanonnencomité, dat zo zijn best heeft gedaan om de opgeviste kanonnen door de Breskens 5, in het dorp zelf te houden en daar voor een gedeelte in geslaagd is, kwam nog even aan de orde. Dr. Dekker gaf in hotel Valk informatie over de uit 1614 daterende kanonnen. Het kanon dat door het comité behouden bleef voor het dorp werd bezich tigd. In de gemeenteraad van Middel burg zijn nogal wat woorden ge vallen over de bouw van een ont moetingscentrum in de wijk Dau- wendaele bij het winkelcentrum. Aan de gemeente werd gevraagd een garantie in te stellen voor een geldlening. Om de bouw van dit centrum mogelijk te maken zouden de gelden die gereserveerd waren voor de bouw van oen dorpshuis voor Nieuw- en St.-Joosland ook in deze bouw gestoken moeten worden en dat viel bij vele raads leden absoluut niet in goede aarde. Op het voorstel om f 7.500.000,- krediet te verschaffen voor hel bouwrijp maken van een globaal bestemmingsplan, ontstond een le vendige discussie. Men was bang dat dit bedrag zo zeer op de te berekenen huurprijs zou drukken dat de woningen in dit bestem mingsplan onverhuurbaar zouden zijn. En dan is het geld voor het bouwrijp maken verloren. Dit wa ren niet alle prolemen die de Mid delburgse raad kreeg te verwer ken. Ook de vier koopavonden die men op donderdagen in juli had gepland, brachten bedenkingen. Toch is met 5 stemmen tegen dit voorstel aangenomen. De gastarbei ders in Middelburg schijnen niet goed genoeg gehuisvest te zijn. Dit althans was de heer Gillissen ter ore gekomen. Wethouder Benne- kom beloofde een onderzoek te laten instellen. Verder waren er nog een paar financiële aspecten die om een oplossing vroegen. Ten eerste de verkeerslichten op de Poelendaelensingel waarvoor de raad een krediet voorstelde van f 47.000,- en de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland die een verhoging van tachtig procent kreeg voor een leninggairantie. Het REWO-popfestival dat een dezer dagen in Breskens werd ge houden, is een flop geworden. De beide tenten die in het dorp opge steld waren, hadden niet meer dan 500 bezoekers tussen hun linnen muren. Het thema waarop dit fes tival was gebaseerd, was het evan gelie, maar ook dat is niet goed uit de verf gekomen. Het optreden van FOCUS dat plus minus dui zend bezoekers trok, heeft veel goed moeten maken. Zaterdaga vond liet een van de organisatoren, Anton Groeneschey, zich nog steeds optimistisch uil Hij ver wachtte nog veel meer bezoekers dan deze duizend. Er waren ge noeg verschillende onderwerpen om ieders aandacht te kunnen pak ken maar de dingen die gebracht werden, kwamen niet zo uit als men wél zou willen. De verschil lende bands die Gods woord muzi kaal verkondigden, wanen van zo'n klasse, dat de aandacht van het publiek miniem was. Natuurlijk waren er wel enkele die de toets der kritiek prima konden door staan, maar dat maakte de vele mindere niet goed. De filmstand zou een van de meest populaire stands van dit festival hebben moeten zijn maar de kwaliteit van de vertoonde films, of beter ge zegd de inhoud was niet boeiend genoeg om de jeugd hiervan te laten genieten. Verder was er een speaker's corner waar iemand pro beerde een discussie uit te lokken over Ajax, luchtverontreiniging en God, maar helaas na uren lang praten had hij nog niet veel resul taat. Al met al niet veel bijzónders dit REWO-festival. Het enige waar men nog enigszins belangstelling, voor had, was de Nederlandse pop groep FOCUS en de muren waar nen zich schriftelijk op uit kon leven. Deze opschriften waren gro tendeels a-religieus. Biggekerke: tot en met 15 augus tus worden in een oude boerderij anno 1668, Valkenisseweg 33, schil derijen, aquarellen en tekeningen geëxposeerd van Eddy Wieringa. Geopend dagelijks; toegang vrij. Brouwershaven: tot en met 23 au gustus wordt in de Stadswaag een expositie gehouden van poppen en beeldhouwwerken van Dies de Jon ge, en schilderijen en tekeningen van Anneke van Santen e.a. De expositie is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9-17 uur; entree vrij. Goes: tot en met 2 oktober wordt in het Museum voor Noord- en Zuid-Beveland de jaarlijkse zomer- expositie gehouden. Dit keer is het thema „Wat de zee teruggaf'. Er zijn vele vondsten te bezichtigen van en uit het meer dan 300 bij het droogvallen van de IJsselmeerpol- ders gevonden scheepswrakken. De expositie is te bezichtigen van maandag tot en met vrijdag van 10- 12 en van 13.30-17,uur en zaterdag van 14-17 uur; entree volwassenen f 0,75; kinderen f 0,50. Groede: tot eind augustus is in het voormalige gemeentehuis een Kunst en Antiquiteitenexpositie te bezich tigen. Deze is geopend van maandag tot en met zaterdag van 10-12 en van 14-18 uur; entree vrij, aankopen mogelijk. Middelburg: tot en met 28 augus tus is in de tentoonstellingszaal van het Rijksarchief voor Zeeland, St.- Pieterstraat 38 de tentoonstelling „Van Centrale Kern tot Kerncentra le, Geslacht en land van Borssele" te bezichtigen. Deze tentoonstelling geeft aan de hand van oude archief stukken, tekeningen, foto's en een maquette een beeld van het heden, verleden en zeker ook de toekomst van de plaats Borssele. Geopend maandag tot en met vrijdag 9.30- 12.30 uur en 13.30-17.30 uur, op zaterdag van 9.30-12.30 uur. Entree vrij. Middelburg: tot en met 29 augus tus kan men nog de tentoonstelling in de Vleeshal van het stadhuis op de markt bezoeken. Op deze ten toonstelling met de naam „Nehalen- nia", de Zeeuwse godin, Romeinse monumenten uit de Oosterschelde, Zeeland in de Romeinse tijd" zijn de 50 mooiste en belangrijkste alta ren te zien, gewijd aan deze godin. Bezoekers aan de tentoonstelling hebben eveneens zonder extra beta ling toegang tot het fraaie middel eeuwse stadhuis op de voor rond leidingen vastgestelde uren. De ten toonstelling is geopend van maandag tot en met zaterdag van 10-17 uur en op zondag van 13-17 uur; entree volwassenen f 1,50; kinderen tot en met 16 jaar f 0,75. Sint-Anna ter Muiden: in het voormalige gemeentehuis van deze kleine plaats nabij Sluis wordt tot en met 15 september een tentoon stelling gehouden van schilderijen van Jos But en beeldhouwwerken van baron meester de Betsenbroeck. De tentoonstelling is dagelijks te bezoeken van 10-12 en 14-17 uur; entree vrij. Sluis: van 24 juli tot en met 15 augustus is in de Raadskelder van het stadhuis te Sluis de tentoonstel ling van schilderijen van de Belgi sche kunstschilder Omer van Vors- selen te bezoeken. De tentoonstel ling is dagelijks geopend van 10-12 en 14-17 uur; entree vrij. Zierikzee: tot eind augustus is in het pand van de Fa. Lokker in de Nieuwe Boogerdstraat een fototen toonstelling ingericht met het thema „Delta-Foto"; deze tentoonstelling is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9-18 uur; entree vrij. Zierikzee: tot en met 15 augustus wordt ook dit jaar weer een zomer- tentoonstelling gehouden in het voormalige Burgerweeshuis, Post- straat 45. In het zeer fraaie wees huis zelf is o.a. keramisch werk te bezichtigen van mevrouw Tessa Braat en er is een expositie inge richt van antiek en Chinees porse lein; in de tuin van het weeshuis zijn beeldhouwwerken opgesteld van Ad Braat en diverse jonge Ne derlandse beeldhouwers. Deze ge combineerde tentoonstelling is te be- zoëken van maandag tot en met zaterdag van 10-17 uur; entree f 1. MIDDELBURG In het kaflei van de uitwisseling met het Belgi sche Vilvoorde zal van 25 septembei tot en met 3 oktober a.s. in de voormalige vleeshal van het Middel burgse stadhuis een tentoonstelling worden gehouden van werk van le den van de Koninklijke Portaels- kring uit de Belgische zusterstad. De expositie zal ongeveer vijftig wer ken omvatten. Voorts wordt een uit wisseling van toneelgezelschappen voorbereid. Hierover zijn reeds contacten ge legd tussen het Middelburgs Dilet tantentoneel £n De Koninklijke Re derijkerskamer De Goubloem uit Vilvoorde. Laatstgenoemde gezel schap zal naar het zich laat aanzien eind dit jaar of begin volgend een voorstelling geven in de Middel burgse Schouwburg. Ook' op be stuurlijk niveau wordt weer een ontmoeting voorbereid. De burge meester van de Belgische zusterstad heeft n.1. de leden van de Middel burgse gemeenteraad met hun da mes uitgenodigd een tegenbezoek aan Vilvoorde te brengen op zater dag 2 oktober a.s. Het blijkt duide lijk, dat de relaties met Vilvoorde geïntensiveerd worden. VLISSINGEN Zaterdag 31 au gustus 1971. Zevende Dags-Adven- tisten. Doopsgezinde Kerk Vrij do ms- weg. Geen dienst. Zondag 1 augus tus 1971. Hervormd Vlissingen. St.- Jacojsskerk v 10 uur da. Y. v. d. Schoot, 17 uur Geen Dienst, Johen- neskerk 9.30 uur ds. F. -S. Klooster man, 19 uur ds. Y. v. d. Schoot, Emmanuelkerk 9 uur ds. Y. v. d. Schoot. Ver. van Vrijz. Hervormden- Remonstranten en Doopsgezinde Ge- jneente. Gezamenlijke dienst in de Doopsgezinde Kerk Vrijdomsweg, 10 uur ds. Yetsinga. Evang. Luth. Ge meente Walstraat. 9 uur ds. A. Nie- rop. Geref. Petruskerk, Paul Kru- gerstraat, 9.30 uur ds. J. C. Streef kerk, 19 uur ds. H. Brinkman, Huis houdschool Paauwenburg 10 uur ds. Brinkman, 17 uur ds. Streefkerk. Pinksterkapel Bellamypark. Dienst te 10.30 uur. Hervormd Souburg. West 8.45 uur ds. Dorgelo, Oost 10 uur ds. Dorgelo, 19 uur ds. F. S. Kloosterman.Hervormd Ritthem. 10 uur ds. J. C. van den Berg. Her vormd Koudekerke. 9 en 10.30 uur ds. M. J. de Jong. Kristen Zuid Molukse Kerk. Oost-Souburg 11.30 uur ds. P. Fader, Koudekerke 11.30 uur ds. P. Fader. Geref. Kerk te Souburg. 9.30 en 19 uur ds. P. C. Meijer. Geref. Kerk te Breskens. 9.30 en 19 uur ds. W. J. Musch. Geref. Kerk te Schoondijke. 9.30 uur ds. J. P. Dondorp, Grijpskcrkc, 2.30 idem. Geref. Kerk te Oostburg. 10 en 15 uur ds. J. Paksy. Geref. Kerk te Aardenburg. 9.30 uur ds. N. W. J. de Kluis, IJmuiden, voorb. H. A. 19 uur ds. De Kluis. MIDDELBURG Zaterdag 31 ju li 1971. Zevende Dags-Adventisten. Doopsgezinde Kerk Lange Noord straat. 10-11 uur Bijbelstudie, 11-12 uur ds. A. Dingjan. Zondag 1 augus tus 1971. Hervormd Middelburg. Nieuwe Kerk 10 uur kand. mej. Muntinga, 19 uur ds. Brummelkamp, Koorkerk 10 uur ds. A. van Santen, Oostkerk 10.15 uur ds. Ytsma, 19 uur ds. Kastelein, Ontmoetingskerk 8.30 uur ds. Brummelkamp, 10 uur idem, Zuider baken 10.15 uur ds. Meeuse, Lutherse Kerk 10.30 uur ds. A. Nierop, Waalse Gemeente 10.30 uur ds. Le Gras. R.-k. Parochiekerk H. Petrus en Paulus. Zaterdagavond 19 uur, zondag 10.30 en 19 uur, Ontmoetingskerk 9.30 uur, Zuider baken 10.30 uur, Domhurg 10 uur. R.-k. Kerkberichten Vlissingen en Souburg. Zaterdagavond 19 uur, zon dag 10.30 en 19 uur (kerk Singel), Kath. Mil Tehuis zondag 9.30 uur, kapel St.-Joseph-ziekenhuis zondag 9 uur, Emmanuelkerk Paauwenburg zaterdagavond 19 uur, zondag 8 en 11 uur. St Martinuskerk te Souburg zaterdagavond 19 uur, zondag 10.15 uur.

Scheldebode | 1971 | | pagina 3