BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL OW BEft een Rodensiock montuur met Rodenstock glazen TELEURGESTELD... RUIL ZE IN PFAFF Naaimachinehuis BON REI M ERSW AAL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT goede pasvorm mooie modellen ook aan huis te ontbieden RILLAND-BATH WAARDE KRABBENDIJKE Reimerswaalse Baad. De vroede vaderen der gemeente Rei- merswaal zullen in openbare raadszit ting bijeen komen op dinsdag 29 juni 1971 te 19.30 uur in de raadszaal van het voormalige gemeentehuis te Yerse- ke. De raadsleden wordt voorgesteld als lid van de Raad van Commissarissen van de N.V. Westerschelde-Oeververbin- ding als vertegenwoordiger voor Rei- merswaal te benoemen diens eerste bur ger Mr. C. Pijl Hogeweg. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben goedkeuring verleend om de ambtswoning van de voormalige burgemeester van Krabben- dijke te verbouwen tot ambtswoning voor de burgemeester van Reimerswaal indien het totaal der uitgaven terzake wordt beperkt tot ten hoogste 60.000. Eind september zal de woning gereed zijn. Op vrijdag 25 juni 1971 te 14 uur zal in het restaurant Nolet te Yerseke in het openbaar worden verkocht de huidige ambtswoning van burgemeester Pijl Hogeweg aan de Grintweg 26 te Yerseke. Tevens zou dan ook verkocht worden het politiebureau aan de Paar denmarkt te Yerseke. T.a.v. het politie bureau is echter gebleken dat de bijkeu ken van de naastgelegen woning van de gemeentebode is gebouwd in de tuin die bij het politiebureau hoort. Bovendien doet zich de omstandigheid voor dat de ze tuin gedrieëngedeeld is waarvan het middelste deel eigendom is van de kerk voogdij der Ned. Herv. Gemeente te Yerseke. Om het nog ingewikkelder te maken, de gemeente heeft dit gedeelte weer in erfpacht van de kerk. De Raad wordt dan ook voorgesteld het politie bureau voorlopig niet te verkopen. Er komt een voorstel om de tarieven voor fiet gebruik van de gemeentelijke ver enigingsgebouwen te Hansweert, Krab- bendijke, Waarde en Yerseke, gezien het feit dat deze lang op hetzelfde peil gehandhaafd zijn, rigoureus te verhogen, te verhogen. Er komen tevens gebruiks regels voor deze gebouwen. Krediet wordt gevraagd tot een bedrag van 20.000,voor uit te voeren diverse sloopwerkzaamheden. Tegen de grond gaan de panden 37, 39 en 41 in de Ka naalstraat te Hansweert. De openbare verlichting te Yerseke zal dienen te moeten worden verbeterd. De leden van de Raad hebben enige tijd geleden een Ontwikkelingsschets Reimerswaal met beknopte toelichting ontvangen. B. en W. stellen de Raadsleden voor de in de ze schets neergelegde gedachten te overwegen en tot vaststelling van de ontwikkelingsschets over te gaan. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Geslaagd en gefeliciteerd. Aan de Chr. Nijverheidsschool voor meisjes te Goes zijn geslaagd voor het diploma Oriëntering Verzorgende beroe pen: mej. J. C. Wagenaarvoor het T- diploma de dames J. M. Hamelink, A. M. van Kleunen, W. J. de Leeuw en P. J. Muller; voor het P-diploma met aan vulling T de dames W. K. Weststrate en J. L. Weststrate. In Middelburg slaagde voor het diploma INAS oplei ding mej. J. Hollestelle. Kollekte. De opbrengst van de Roode Kruiskol- lekte te Wemeldinge is 901,76. Reisje E.H.B.O.'ers. Dezer dagen hebben de Wemeldingse groep van E.H.B.O. met echtgenoten 'n reisje gemaakt naar Arnhem waar o.a. een vakantietehuis voor invaliden werd bezocht. Afscheid juffrouw Hollestelle Volgende week donderdag 1 juli zal in het Dorpshuis afscheid genomen worden van jeuffrouw S. Hollestelle die met in gang van het nieuwe schooljaar de Chr. school gaat verlaten. Deze avond zal te vens nog staan in het teken van het 25-jarig jubileum van de juffrouw aan de Chr. School te Wemeldinge, een feit dat reeds in maart j.l. plaatsvond, maar waaraan toen geen aandacht werd ge schonken. Op deze avond waar alle leer lingen van de school haar een feest programma zullen aanbieden, zullen ook de oud-leerlingen present zijn om de juf frouw te huldigen en iedere oud-leerling is dan ook van harte welkom. Om half acht zal deze avond beginnen. Amerikaanse gasten. Evenals vorig jaar komen ook nu weer Amerikaanse gasten onze gemeen te bezoeken. As. zondag arriveren ze op Schiphol en zullen een week blijven in Kapelle. Het is een koor van jongens en meisjes 112 man sterk uit de staat Michigan en omliggende staten. In Wemeldinge zullen ze optreden op woensdagavond 30 juni in het Dorpshuis. Voor de vrijdagavond daarop is er Fa rewell-evening (Vaarwelavond of af scheidsavond) gepland, eveneens in het Dorpshuis. Het koor, Musical Youth International" geheten, zal onder andere vergezeld worden door de burgemeester van het Amerikaanse plaatsje Zeeland mister Frank Hoogland. Programma wielerronde. Zaterdagmidag zal Wemeldinge in het teken van de wielrenners staan. Reeds om twaalf uur begint de schooljeugd te rijden vanaf de Westelijke Kanaalweg waar ook voor alle onderdelen zowel de start als de finish zal zijn. Om half één vertrekken de adspiranten voor hun wedstrijd, terwijl om kwart over één de tijdrit over 2 kilometer voor amateurs begint. De renners vertrekken om de 30 seconden. Tussendoor om kwart voor drie zulen de drumband met de majo rettes van W.I.K. demonstraties geven op de Westelijke Kanaalweg, waarna om drie uur de amateurs gaan rijden in een zogenaamde afvalrace, waarbij tenslot te de winnaar overblijft. Om half 5 rijdt de schooljeugd nog een keer, tot ten slotte de wedstrijd van de dag n.l. het criterium over 60 km om vijf uur van start zal gaan. Er zijn een veertigtal deelnemers bij de amateurs waaronder bekende namen o.a. van Trico Noble de rijders Cees Bal, Henny Gijssel, Wim de Waal en Toine van de Bunder. Verder zijn er om slechts enkele namen te noe men Cees Priem, Peter Remijn, Jan Raas, Wim Westdorp en de plaatselijke favoriet Jaap Moelker. De gehele ploeg van Overdijk Beton uit Tilburg geeft ac te de presence, terwijl ook een vijftal Engelse renners meerijden in deze klas sementswedstrijd die een primeur be tekent voor Nederland en waarin om de grote prijs van Trico Noble wordt gere den. Ook de ploeg van A.D.Z. uit St. Jansteen is er. De route voor al de on derdelen van de wedstrijden is gelijk en zal, te beginneh bij de Westelijke Ka naalweg zijn: Nieuwendijk, Snoodijk, Bierweg, Wilhelminastraat, Daniëlstraat, Beatrixweg, Julianastraat, Bemhard- straat om vandaar weer op de Westelijke Kanaalweg te eindigen. Als het weer nu ook nog mee wil werken dan belooft het een sportieve dag te worden voor Wemeldinge en kan het aktieve wieier- comité eer van haar werk verwachten. Receptie. Vrijdagavond 25 juni a.s. wordt in het Dorpshuis een receptie gegeven door het Gemeentebestuur van Kapelle ter gelegenheid van het afscheid van Wet houder A. P. Schouwenaar, die naar Brouwershaven vertrekt waar hij per 1 juli burgemeester wordt. Iedereen is welkom. Die receptjie begint om half acht. Schoolreisje. De laagste klassen van de Openbare School heben hun schoolreisje gemaakt naar Kaatsheuvel waar „De Efteling" werd bezocht en op de terugreis in Ber gen op Zoom nog even werd uitgespan nen in de speeltuin „Rozenoord". De hoogste klasen gingen naar Tilburg en het recreatieoord „De Beekse Bergen". In Tilburg werd een bezoek gebracht aan het Dierenpark. Ook zij brachten voor htm thuiskomst nog een bezoek aan de speeltuin. De kleuterschool althans de hoogste klas heeft dit jaar haar reisje in Zeeland gehouden. Zij brachten in Midelburg een bezoek aan „Miniatuur Walcheren" en gingen van daar met de boot over naar Aardenburg voor speeltuinbezoek. De schipperskin deren zijn weer naar het kamp in Hat- tem geweest en hebben er ondanks veel regen toch wel genoten. De laagste drie klassen van de Chr. School brachten een bezoek aan „Miniatuur Walcheren" en gingen vandaar naar Groede waar o.a. een hertenkamp werd bekeken. In Aar denburg werd de speeltuin bezocht. Zij keerden terug via de Braakman, waar nog een uur je gespeeld werd, en Perk- polder. De vierde en vijfde klas van de Chr. School tenslotte gingen naar Rot terdam waar het „Dolfirodam werd be zocht en Blijdorp werd bekeken om ten- 'slotte op de terugweg een speeltuin te bezoeken. Bijiondere raadsvergadering. Donderdag 1 juli zal de heer Schou wenaar in een bijzondere raadsvergade ring van de gemeente Brouwershaven geïnstalleerd worden als burgemeester. Deze raadsvergadering zal plaatsvinden in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw, Nieuwstad te Brouwershaven en om 2 uur aanvangen. Vanaf half vijf bestaat er gelegenheid voor ieder die dat wenst de nieuwe burgemeester aldaar te felici teren. Kermisattrakties. Op 24, 25 en 26 juni zal er op het Dorpsplein kermis zijn. Voor deze ker mis is door het gemeentebestuur ver gunning gegeven in verband met o.a. het wielerfestijn van a.s. zaterdag. Er is een oliebollenkraam, een suikerspin, een schuivenspel, een balcorotor en een kinderdraaimolen. Voetbalnieuws. Dinsdagavond speelde Kruiningen II tegen Hoedekenskerke I. Nadat de rust met 00 was ingegaan moesten ze toch duidelijk na de rust hun meerdere er kennen en verloren met 30. Het derde speelde tegen Hoedekenskerke II en be haalde een 71 overwinning. Het derde heeft beslist een leuk elftal, er wordt met flinke inzet gespeeld en leuk ge combineerd. Mannen doorgaan zo. Za terdag speelt Kruiningen I tegen Wol- faartsdrjk I deze ploeg is pas naar de 4e klas K.N.V.B. gepromoveerd. Maar als er gespeeld wordt met een volledige inzet is men zeker niet kansloos. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van de v.v. Waarde en begint om 3 uur. Aangezien hier de velden bezet zijn voor het toernooi van Hansw. Boys voor B- en C-elftallen. Ook Kruiningen is hier voor uitgenodigd en wel met BI en Cl. Dl doet mee ana het toernooi te Hoede kenskerke. Veel succes. Geslaagd. Onze dorpsgenote mej. Matty Dijke is aan het Molenwater in Middelburg ge slaagd voor bejaardenhelpster. Aan de namen die vorige week zijn gepubliceerd, voegen wij nog twee na men van geslaagden: Willy Karelse, Schore, Mavo A met scheikunde en Elly Kriekaard, Kruiningen Mavo-AIn to taal 23 geslaagd. De Postduiven. Door de postduivenvereniging „De Vrijheidsduif" te Kruiningen werd weer nomen aan enkele vluchten. De voor naamste uitslagen hiervan zijn: St. Quentin: Deelname 209 duiven. Afstand 187 km. 1 J. en P. Voois; 2 J. Wisse Czn.; 3 H. Witte; 4 en 7 C. Aerts; 5 P. Boone; 6 en 8 H. Dek; 9 M. Blok en 10 J. Krombeen. St. Vincent. Deelname 25 duiven. Af stand 956 km: 1 H. Witte; 2 en 3 J. en P. Voois; 4 M. Poley; 5 C. Dijl; 6 P. Kakebeeke. N.C.V.B. bijeen. De N.C.V.B. afdeling Kruiningen, kwam dezer dagen bijeen, voor haar maandelijkse vergadering. Deze stond onder leiding van mevr. Leendertse- Moerman. Na de opening en meditatie werden enkele huishoudelijke zaken doorgenomen. Daarna werd het woord gegeven aan mej. E. Strootman te Beek bergen, die over d stichting „Het Hoog land" sprak. Met dia's werd het leven van de daar vertoevende ontspoorden of thuislozen weergegeven. Deze zo leer zame avond werd door mej. Strootman met dankzegging gesloten. De volgende vergadering werd vastgesteld op 25 augustus. Ouderavond O.L.S. Oudercommissievoorzitt'er C. de Jon ge kon vrijdagavond"een talrijk ouderlijk publiek verwelkomen op de feestelijke ouderavond van de O.L.S. Voor de pau ze werd een toneelstukje (in drie bedrij ven) opgevoerd, geheten: „Het Kwartje" en geschreven door H. van Delden. De jeugdige acteurs en actrices kweten zich uitstekend van hun taak. Ook voor de pauze werd door Sita Willeboer, Hanny de Wee en Corina Amperse het gedich tje: „Als al mijn kinders groot zijn" voorgedragen. Na de pauze, waarin de loten vlot van de hand gingen, werd de door Benny Vreden geschreven kinder musical: „De Groene Mannetjes" voor het voetlicht gebracht. Ook nu weer een Uitstekend en enthousiaste vertolking van de verschillende rollen. Tenslotte namen de zesde klassers op originele wijze afscheid. Het was een zeer goed verzorgde avond waarvoor het onderwij zende personeel terecht in de bloemetjes werd gezet. Jeugdvoetbaltoemooi uitgesteld. De regen was er de oorzaak van dat het jeugdtoemooi van de V.V. „Kruinin gen" zaterdag j.l. geen doorgang kon vinden. IJs en weder dienende wordt dit toernooi nu gehouden op zaterdag 7 augustus a.s. Feestelijk afscheidsavond. Op donderdagavond 24 juni heeft in het gebouw Kaj Munk te Hansweert de feestelijke afscheidsavond plaatsgevon den van de zesde klassers der Openbare School voor Basisonderwijs. De leerlin gen van de 5e en 6e klasse brachten me veel zwier de musical Adieu Paris, (die ze op 22 juni in Thalia ook voor het voetlicht brachten), een jeugdmisi- cal in twee bedrijven. De leerlingen, die van de lagere sohoo'l „afzwaaiden" kre gen een getuigschrift aangeboden en een groepsfoto van hun klas. Een plaatje waar ongetwijfeld later nog met veel plezier naar gekeken zal worden. Even eens werd op deze avond afscheid geno men van onderwijzeres T. M. Tramper die wegens verhuizing naar Ede de school verlaten heeft. Zij is sedert 4 jaar de instructrice geweest van de jongens en meisjes der le en 2e klas. Reis Heiv. Vrouwenvereniging. Vrijdag 18 juni besloot de plaatselijke afdeling haar seizoen met een reis. Reeds te 6 uur vertrokken 45 dames o.l.v. hun presidente mevr. v. d. Lelie-v Esterik naar Gouda. Om negen uur ging men het kaaswegen bezichtigen. Een bezoek aan de echte kaasboerderij volgde hierop. Natuurlijk werd de prach tige St. Janskerk met een bezoek ver eerd. Bij Gouda wordt niet alleen aan kaas gedacht doch ook aan kaarsen en bijgevolg werd ook de Goudse Apollo Kaarsenfabriek in het bezoekprogram- ma opgenomen. Schoolreisje. Donderdag vertrokken de kleine we reldbewonertjes naar het recratiegebied „Den Inkel". Daar aangekomen bleek aldra dat door de barre weersomstandig heden verblijf op de recreatieterreinen niet te doen was doch men had gezorgd terecht te kunnen in de kampeerboerderij. Daar hebben de kinderen bij haardvuur en feestelijke verlichting hun feestdag doorgebracht met zang, spel en natuur lijk traktatie. Bij de terugweg naar Hansweert werd een omweg gemaakt via Kapelle alwaar de kinderen het her tenkamp konden bewonderen. Schoolreisje. Vrijdagmorgen te half negen zijn de leerlingen van de R.K. lagere school voor het basisonderwijs de bussen inge stapt om hun schoolreisje te maken naar België. Een bezoek werd gebracht aan Bobbejaanland te Herenthals. Zij hebben naar hartelust kunnen genieten van de véle attrakties die dit recreatie gebied rijk is terwijl de middagvoorstel ling van Bobbejaan en zijn trawanten de lachspieren bij de jeugd goed tot ont wikkeling heeft gebracht. Jeugdkoor te Hansweert. Het zit er in dat binnenkort in de R.K. kerk te Hansweert een jeugdkoor zal kunnen optreden. Binnenkort komt voor het eerst een combinatie van jon geren uit Yerseke en Hansweert samen om dan de eucharisatieviering te Yer seke op zondag 29 juni om 9 uur hun medewerking te verlenen. Degenen die zich bij het jeugdkoor willen aansluiten kunnen zich melden bij dhr. v. d. Zee, Oude Torenstraat 19, Yerseke en Jos v. d. Borgt, Schëldestr. 33 te Hansweert. Reimerswaaltoemooi B- en C-junioren. Zaterdag om 13 uur zal er op het ge meentelijk sportterrein door de V.V. HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Vrijdags tot 9 uur geopend. Hansw. Boys een toernooi worden ge houden voor B- en C-jeugd. Wedstrijd programma B-junioren: Poule A. Krab- bendijke, Waarde, Hansw. Boys. Poule B. Kruiningen, Rillandia, Yerseke. C- jumoren: Krabendijke, Kruiningen, Ril landia, Yerseke, Hansw. Boys. Voor de genen die enthousiast spel willen zien een gelegenheid te over om zaterdag daarvan te gaan genieten. Geslaagd. Voor het te Bergen op Zoom gehou den Mulo-A examen van de Chr. Mavo- school slaagde Joke Blok; met het mid denstandsdiploma de volgende: Corrie van de Griek Pd., Geralda de Jonge en voor het Mulo-diploma-A Riet Steketee. Voor het diploma-A met wiskunde Pau la Weststrate. Aan de Chr. Nijverheidsschool voor meisjes te Goes slaagde voor het B- diploma met aanvulling T Connie Brandt, alhier. Aan de H.B.S.-B afdeling van het Goese Lyceum slaagde Connie Verlare alhier. Met bromfiets gevallen. Zaterdagavond is de 16-jarige P. S. alhier zodanig met zijn bromfiets geval len, dat hij met verwondingen aan hoofd en benen naar het t. Joanna ziekenhuis te Goes moest worden overgebracht. De brommer van S. raakte in de berm rechts van de weg, zodat S. ten val kwam en met zijn hoofd op het wegdek terecht kwam. Het ongeval gebeurde op de Bathseweg tussen Rilland en Bath. Roode Kruis kollekte. De kollekte voor het Roode Kruis in Waarde heeft het mooie bedrag van 565,opgebracht, wat neerkomt op 0,56 per inwoner. Mulo-examens. Dezer dagen deden 43 leerlingen van de Chr. Mavo alhier hun eindexamen. Hiervan slaagden 41 'leerlingen, terwijl er 2 werden afgewezen. Voor diploma A slaagden: de dames M. Versprille (m); G. Visser; N. Keyzer (m); J. Dees; P. Allewijn (m)G. Verhulst (m); L. van Langevelde; A. van 't Leven; M. Meijer; E. Overbeeke; M. Prevo, allen te Krab- bendijke; J. Blok, Kruiningen; M. Brou wer, Middelburg; G. de Jonge; C. van de Griek (m)J. C. Blok; R. Steketee; P. Weststrate te Rilland-Bath en I. Schrier, Waarde (m); de heren: D. Weststrate (m)H. van de Vrede (m) J. Joosen (m); B. P. Nieuwenhuijse (m); P. van Iwaarden; H. van der Poel; P. Schwartz; J. J. Bruijnzeel (m)J. de Dreu (m); J. J de Dreu (m) te Krab- bendijke; J. v. d. Berge, Kruiningen; J. Geense (m), Rilland-Bath en A. Cnos- sen, Stolwijk. Voor diploma B slaagden: de dames W. Nagelkerke en C. Blok te Krabbendijke en J. van der Maas te Waarde; de heren: J. C. Weststrate; J. Verschuure; W. Smeenk; A. Lobbezoo en M. Kriekaard, allen te Krabbendijke. (m) is een middenstandsdiploma. Jeugdsoos en „The Road". Zaterdag 26 juni wordt, op verzoek van de Jeugdsoos „Iron Butterfly", door „The Roads" een optreden verzorgd in het Dorpshuis te Rilland-Bath. Aanvang '8 uur. Entree 3,50. N.C.V.B. In het Herv. Centrum „De Rancke" hield de plaatselijke afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond een vergadering onder leiding van mevr. Van Noorden nen. Na de gebruikelijke opening en meditatie, werden dia's vertoond van de reis naar Keukenhof door de presi dente, terwijl mevr. Van Ham-op t' Hof een reisverslag deed. Mej. Kousemaker uit Waarde bracht enkele Zeeuwse stuk jes ten gehore, die bijzonder in de smaak vielen. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Noyon over een afstand van 220 km. Deelname 65 dui ven. De voornaamste uitslagen waren: 1, 2 en 7 A. J. Kruijsse; 3, en 10 C. J. Clement; 4 C. A. van Oosten; 6 P. Verburg; 8 en 9 J. Neels. Jeugdvakantieweek 1971. De traditie getrouw organiseren de Hervormde Jeugdraad en de Gerefor meerde oudercommissie weer een jeugd vakantieweek en wel van dinsdag 3 tot en met zaterdag 7 augustus. Voor de jeugd van 6-12 jaar worden weer ver schillende tochten en spelen georgani seerd. De kosten hieraan verbonden zrjn 3,50 per kind. Opgave voor deelname vóór 1 juli bij de hoofden der scholen. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 26 juni a.s. wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter G. J. Noome te Krabbendij ke, tel. (01134) 1444. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. Heer J. Sinke, Souburg. GerefGemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: dhr. P. K. Glazer, Am sterdam. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: mevr. Breedveld-Klap, Utrecht. 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. E. vau de Bij te Cadzand. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. Cornell Wesmeyer. 10 uur: Ds. K. Venema, Wemeldinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra, Roosen daal. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. P. G. Verweijs, Leiden. 5 uur: Ds. B. v. d. Lelie, Hansweert. Geref. Kerk 9 en 2.330 uur: Ds. Toorenbeek. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. Venema, Wemeldinge. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. YERSEKE Van 27 juni3 juli 1971 Woensdag 30 juni: Eerste Kwartier v.m. n.m. HOOGW. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 6.42 7.16 7.54 8.32 9.14 10.11 11.14 6.57 7.34 8.07 8.46 9.34 10.32 11.39 v.m. n.m. LAAGW. 0.03 12.16 Te Wemeldinge 5 minuten Te Hansweert 40 minuten 0.44 1.19 1.58 2.42 3.32 4.30 vroeger vroeger 12.52 1.29 2.15 3.04 4.00 4.59 OVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? voor de moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde Naam Adres Plaats Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor GRATIS FOLDERS Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Speciale aanbieding: Ther mosflessen, hard glas: liter voor slechts 3,50, liter voor 4,50. Fa. M. Eckhardt, Damstraat 18 Yerseke, tel. 1508. Voor uw complete woning- inrichting en textiel, uw adres Van Nimwegen-Hey- boer, Wemeldinge, Dorps straat 53, tel. 336; W. Ka naalweg 51, tel. 582; Wil helminastraat 41, tel. 592. Voor uw kinderen badstof vakantiekleding! Ideaal in het dragen en voor u zo ge makkelijk. Wij brengen hierin: hemdjes, slipjes, broekjes, sweaters, jump suits, jurkjes, badpakjes, zwembroekjes, bikini's, bad jas j es enz. enz. Te veel om op te noemen. En de prijzen zijn zo voordelig. Textielh. Snoep-v. Willigen, Noord zandstraat 9. Slopen van 2,zijn nu weer voorradig. Ook leuk om er band op te naaien hebben wij voor u. Fa. A. Hollestelle, tel. 1594, Yer seke. Vrijdag en zaterdag: voor delige groenten en fruit bij De Spar. Vrijdag: jonge tuinboontjes 500 g 85 ct; aardbeien 59 ct; komkom mers 55 ct. De Spar.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2