BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL 20 JUNI - VADERDAG Desiree DerloDingsringen gaan 'n liefde lang mee. 20 JUNI - VADERDAG WEMELDINGE WAARDE KRABBENDIJKE VAN LIERE-BAVECO C.V. RILLAND-BATH HANSWEERT ook aan huis te ontbieden INGEZONDEN STUKKEN VAN LIERE-BAVECO C.V. PREDIKBEURTEN NATIONALE COLLECTE tegen alcoholisme en drugverslaving Groene Kruis vergaderde. Een fusie met de Groene Kruisvereni ging zit er voorlopig echt niet in, aldus voorzitter C. M. Dagevos in zijn ope ningswoord tijdens de algemene leden vergadering welke woensdagavond (2 juni) plaatsvond in het eigen wijkge- bouw. Wij zowel als de bestuurders uit Kapelle vinden dat we het beter maar niet kunnen doen, en dat we op eigen benen draaiend levensvatbaar genoeg zijn. Uit de verslagen van zowel de waarnemend secretaresse, mevrouw J. Burger-Bickelmeijer als penningmeester de heer A. P. Schouwenaar bleek dat het wijkgebouw een intensiever ge bruik heeft gekregen dan vorige jaren. Er is nu een maandelijks spreekuur van een diëtiste, een fysioterapeut houdt 3 maal per week spreekuur, terwijl de tandarts dit al jaren doet twee maal wekelijks. We moeten proberen van ons wijkgebouw een sociaal medisch cen trum" maken aldus de voorzitter naar aanleiding van die verslagen. Het inten sievere gebruik bracht tevens met zich mee dat de huuropbrengst over 1970 aanmerkelijk hoger lag, maar deson danks sloot de rekening over 1970 met een nadelig saldo van 118,Wat staande de vergadering werd wegge werkt door het toezeggen van een gift van 100,en het noteren van nieuw lid! Contributie 18,Penningmeester A. P. Schouwenaar was dankbaar dat de vereniging zo goed het verenigings jaar was rondgekomen, want het was een duur jaar geweest. Er is in het ge hele gebouw dus inclusief het woon huis van de wijkverpelegster, centrale verwarming aangelegd, kosten 10.442,- waarvoor van de plaatselijke Raiffeisen- bank een lening is ontvangen van 10.000,maar bovendien was het ge hele gebouw aan een grondige opknap beurt toe, en dat koste nog eens een keer 3.818,De begroting 1971 sloot met een bedrag aan inkomsten en uit gaven tot een bedrag van 35.350, waarbij een contributieverhoging van 2,per gezin inbegrepen is. Deze contributieverhoging is tengevdige van een vorig jaar genomen besluit gebracht op 18,hetgeen aldus de voorzitter over de 76 Zeeuwse verenigingen geno men nog onder het gemiddelde van ruim 19,ligt. Naar aanleiding van vra gen door enkele leden is er nog gespro ken over het niet meer verstrekken van „laatste hulp" aan overledenen dat nu geregeld dient te worden door de begra fenisondernemer. Op aandrang van de aanwezigen zal het bestuur alsnog con tact opnemen met de plaatselijke be grafenisondernemer, omdat er zich de laatste tijd nogal pijnlijke gevallen heb ben voorgedaan daar er geen aflegger was. Van de zakelijke merite's van deze bespreking en afspraken zal dan zo spoedig mogelijk via advertenties in het plaatselijk blad kennis worden gegeven opdat geen misverstanden meer te hoe ven ontstaan. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen in de vakature mevr. M. Hout-Stobbelaar na 2 stemmingen mevr. H. J. Lantsheer-Schouwenaar en in de vakature P. Sonke mevr. J. J. Bretvbld-Veerhoek, zodat het bestuur nu weer kompleet is met 7 personen zo als statutair vastgelegd. De heer A. P. Schouwenaar werd met acclamatie her kozen in zijn functie als bestuurslid. Van de 726 leden die de vereniging telt waren 27 leden aanwezig, niettemin een aantal dat hoger is dan gewoonlijk op een normale ledenvergadering. - Ruime sortering monturen ALOM in de eenvoudigste als In BEKENDE de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking - Vlotte service Optreden dameskoor in „Vredebest". Een dezer dagen heeft „Het Nieuw- lands Dameskoor", onder leiding van de heer J. v. d. Berge uit Middelburg de bewoners van het bejaardentehuis „Vre debest" te Wemeldinge een mooie avond bezorgd. Nadat de direkteur van Vrede best de heer J. de Klerk, de leden van het koor op humoristische wijze had verwelkomd zongen de dames in een vlot tempo en zeer verdienstelijk een aantal liederen, om daarna nog steeds zingend een aantal schetsjes op te voe ren, waarbij „Wuillem en Siene" het grote successtuk was, dat de lach spieren in beweging bracht. Het was tenslotte de heer J. Veerhoek, voorzitter van het bestuur voor maatschappelijke zorg, die namens de bewoners en direc tie het koor en dirigent hartelijk bedank te voor dit optreden. Zaterdagmiddag 19 juni zullen een aantal groepen van de gymnastiekvereniging „Willen is Kunnen" een demonstratie geven op het grasveld voor het bejaardentehuis. Voetbal. De juniorenelftallen van de voetbal vereniging „Wemeldinge" hebben in het afgelopen seizoen prachtige resultaten bereikt. De jongens van B 2 zijn zelfs in him groep kampioen geworden met 26 punten uit 16 wedstrijden. 13 partijen brachten ze tot winst en 3 partijen ver loren ze, want het was bij hun „alles of niets", zodat er geen gelgke spelen voor gekomen zijn. Het elftal van B1 deed het niet veel minder en haalden in groep 7 van de B-junioren een derde plaats met 23 punten uit 16 wedstrijden achter Kruiningen en Krabben&gke. De A1 junioren tenslote kwamen op de rang lijst van groep 4 met een tweede plaats uit de bus met een aantal van 30 pun ten uit 20 wedstrijden. Jongens van We meldinge van harte gefeliciteerd met de ze resultaten, waarmee we de vereni ging eveneens kunnen feliciteren, want wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Geslaagd. Aan de opleidingsschool voor Christe- lijkkleuteronderwijs te Middelburg slaag de onze dorpsgenote J. J. Speelziek voor de akte Kleuterleidster. Gefelici teerd! Jacht gezonken. Zondagavond 7 uur is waarschijnlijk door een defekte leiding het polyester motorjacht „Bardith" van H. V. uit Vin- Kenveen op de Oosterschelde gezonken. De eigenaar en zijn vriend M. uit Schie dam zijn na een mislukte poging tot hozen m een volgbootje gestapt met reddingsgordel om en naar Wemeldinge gevaien. Het ongeluk gebeurde onder Kattendijke terwijl het jacht onderweg was van Veere naar Rotterdam. Het jacht waarde 25 duizend gulden is verzekerd. Beenbreuk bij aanrijding. Op de Steidijk bij de opritlaan het Sluisje" is de jonge bromfietser Jaap Beenakker in botsing gekomen met een over de dijk rijdende auto, bestuurd door de heer J. v. d. E. uit Yerseke. B. liep 0.a. een dubbele beenbreuk op en ver loor een flink aantal tanden. Hij moest worden opgenomen in het ziekenhuis Bergzicht te Goes. Muziekavond van Jeugd. Eten negental jeugdensembles uit ge heel Zeeland hebben vrijdagavond in het Dorpshuis een optreden gegeven onder leiding van de heer J. F. Mannaert uit Goes. De jeugdensembles kwamen uit Wemeldinge, Axel, Kloosterzande, Kwa- dendamme, Waarde en Kruiningen en bestonden allen uit leerlingen van de heer Mannaert. Voor de pauze concer teerden de jeugdensembles en na de pauze was het optreden van „Jong Eu terpe", o.l.v. de heer C. Traas de hoofd moot. Aanwezig was o.a. de burgemee ster van Kapelle de heer H. G. Suijle- kom met echtgenote. De heer Jac. Uit- terhoeve sprak na de optredens de heer Mannaert toe in lovende woorden voor zijn muzikale werk onder en voor de jeugd en liet zijn toespraak vergezeld gaan van een geschenk terwijl er voor mevr Mannaert bloemen waren. Benoemd tot burgemeester. Bij Kon. besiluit van 8 juni is met in gang van 1 juli a.s. benoemd tot burge meester van Brouwershaven, onze dorps genoot de heer A. P. Schouwenaar. Thans wethouder van de gemeente Ka pelle. Geslaagd. Mej. Ineke Kopmels slaagde dezer dagen voor het examen kleuteronderwij zeres, gefeliciteerd. Gymnastiekuitvoering. Inter Scaldis vierde zaterdag haar 5-jarig bestaan, waaraan mede werkten Sparta uit Krabbendijke en W.I.K uit Kruiningen. Met de muziekvereniging „Vooruit'' en de drumband uit Krabben dijke werd een gezamenlijke mars door de gemeente gemaakt. Op het sportveld werd door de waarnemend voorzitter de heer Speek een welkomstwoord gespro ken. De heer Knol, voorzitter van de Zebra, sprak een felicitatie uit. Tevens huldigde hij mevr. Dees-Fraanje i.v.m. met haar 15-jarig jubileum als leidster van diverse verenigingen. Hij reikte haar de orde van verdienste ui. Ook door „Inter Scaldis" werd ze in de bloe metjes gezet. De wethouder van sport zaken van Reimerswaal, de heer J. A. Nieuwenhuijse, bracht namens het ge- mentebestuur zijn gelukwensen over en wenste de vereniging nog vele jaren en veel succes. De algemene leiding was in handen van de heer C. van Weele uit Krabbendijke. Ondanks de vrije koude avond was er een goede belangstelling. Hengelwedstrijd. De Hengel- en Watersportvereniging „Reimerswaall" hield zaterdag haar 2e hengelwedstrijd voor het clubkampioen schap. In verband met de minder gun stige weersomstandigheden werd deze niet vanuit de boten gehouden, maar vanaf de wal bij de „trapjes". Van de 44 deelnemers wisten de volgende per sonen de ereplaatsen in de wacht te sle pen: 1 mevr. Meijer 470 pnt; 2 G. Roo mer 280 pnt; 3 P. Kaat 275 pnt; 4 P. A. Meesters 255 pnt; 5 W. Kuzee 248 pnt. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Survilliers over 'n afstand van 283 km. Deelname 138 dui ven. De voornaamste uitslagen waren: 1, 8 en 9 C. J. Clement; 2, 3 en 6 A. J. Kruijsse; 4 H. Neels; 5 en 7 C. A. van Oosten en 10 K. M. Staal. Clubreisje. De Geref. jeugdclubs zijn zaterdag op hun jaarlijkse clubsreisje op bezoek ge weest in „Bobbejaanland". Een leuke en gezellige dag voor de jeugd. Jeugdsoos. In de oude Gymzaal werd vrijdag avond door de Jeugdsoos „Iron Butter fly" een discussieavond gehouden over „Het Geloof". Naast de plaatselijke pre dikanten Ds. van de Kerk en Ds. Van Noordennen en Pater Verstijnen uit Ril- land-Bath, waren een 30-tal jongeren en enkele ouderen aanwezig, die in eerste instantie gespreksgroepen over het ge noemde onderwerp discussieerden, om vervolgens in een algemene bespreking verder te gaan. Aan de hand hiervan zal in een jeugddienst een preek over dit onderwerp gehouden worden door één der drie predikanten. Het was een goede avond, die beslist meer aandacht van de ouderen verdiende. AANSTEKERS PIJPEN TABAKZAKKEN SIGARETTENKOKERS Kruiningen Voetbal. Zaterdag werd de laatste wedstrijd in de nacompetitie gespeeld. De derde klas- ser „Arnemuiden" was hiervoor naar Krabbendijke gekomen, waar beide ploe gen de toeschouwers goed voetbal voor schotelden, ondanks het feit dat deze wedstrijd in een doelpuntloos gelijkspel eindigde. De spanning was in de com petitie tot de laatste wedstrijd gebleven. De uitslag van deze wedstrijd was be slissend voor de 2e t.m. 4e prijs. Voor zitter Boone van de V.V. „Arnemuiden" reikte na afloop de prijzen uit aan de aanvoerders van de deelnemende elftal len, die hiervoor naar Krabbendijke wa ren gekomen. De eindstand was: 1 Meeu wen 10 punten, 2 Arnemuiden 5 punten, 3 Krabbendijke 5 punten en 4 Riillandia 4 punten. De A-junioren speelden vriendschappelijk tegen Meto AI uit Hoogerheide en verloren met 4-1. Krab bendijke D I wist de competitiewedstrijd tegen Kloetinge DII met 2—0 te win nen. Zaterdag a.s. spelen de 3 senioren elftallen thuis vriendschappelijk tegen Nieuwland. Schoolreis. Vrijdag j.l. zijn de hoogste klassen van de school „de Wiekslag" met schoolreis naar Limburg geweest, de week daarvoor de laagste klassen naar Madurodam. Bezoek aan de „Beekse bergen". Dinsdag brachten alle leerlingen van de o.l. school een bezoek aan de „Beek- se bergen" bij Tilburg, zij bezochten ook een troeteldierenhoek, waar ook een ontspanningspark was. Geslaagd. Voor het mulodiploma A slaagde mej. Anneke Hirdes alhier leerling aan de muloschool te Kruiningen. Aanrijding. Een personenauto bestuurd door P. v. G. uit Heinkenszand is maandagmiddag plm. 12 uur zwaar beschadigd bij een aanrijding o pde kruising van de Vlied bergstraat en de Valckenisseweg alhier. Een busje bestuurd door J. v. d. L., al hier, verleende geen voorrang aan de personenauto. De auto van van G. moest worden weggesleept. Persoonlijke onge vallen deden zioh niet voor Schoolreisjes. 40 kinderen van de le en 2e klas der o.l. school hebben hun schoolreisje ge maakt. Het is een prachtige dag gewor den mede door het stralend zonnig weer. Het reisdoel was: het sprookjesland, de speeltuin en kermisattrakties alles ver enigd in de grote bekende „Efteling". De leerlingen der 6e klas gaan van 7 t.m. 10 juni 4 dagen naar het vakantie oord „Morgenrood" in Oisterwijk. Hun belvenissen zullen wij volgende week vermelden. V erkeersongeval. Vrijdagmorgen is op de Oostelijke Ka- naalweg nabij de Vlakense loswal een personenauto bestuurd door de heer den E. uit Goes uit de bocht gevlogen om vervolgens in een langs deze weg gele gen waterleiding te belanden. Het onge luk is ontstaan doordat de bestuurder met te grote snelheid de bocht wenste te nemen. De auto liep zware materiële en tevens waterschade op. De bestuur der kwam met de schrik vrij. Scheepsramp op Westerschelde. In de nacht van vrijdag op zaterdag te 23.30 uur heeft in de overloop van Hansweert op de Westerschelde 'n aan varing plaatsgehad tussen de Engelse 820 ton metende coaster Resurgence en het Ned. 1890 ton metende tankschip Thermo 6. De Nederlandse tanker, ei gendom van de'N.V. Vola uit Rotterdam was geladen met 1600 ton Pitz (pek dat vloeibaar wordt gehouden onder een temperatuur van 160 graden C.) en on derweg van Antwerpen naar Lange- brugge. Zij liep aan bakboordzijde een groot gat op nabij tank 4 en tevens 'n scheur in de zij. Het Ned. schip maakte snel water. Daardoor werd door de re- aktiewerking van koud water en de ho ge temperatuur van de Pitz de kans op explosie groot. In allerijl heeft de be manning bestaande uit kapitein I. W. v. d. Vliet, machinist D. Schothorst, stuur man P. Philipse en de matrozen F. Back en W. Back, allen afkomstig uit Hans- weert, met een roeiboot het in zinkende toestand verkerende vaartuig verlaten. Na een half uur te hebben gedobberd op de Westerschelde, die op dat moment frequent bevaren werd door zeevaart, werden de bemanningsleden aan boord genomen door de En Avant 15 van W. Mullens Sleepdienst uit Temeuzen. De Cobie M van deze sleepdienst heeft de zinkende, slagzij makende Thermo 6 vastgemaakt en in samenwerking met de En Avant 15, Nieuwland en Zeeland van Muller uit Temeuzen omhoog ge zet op de Kapelle Bank bij de Biezeling- se Ham. Het Engelse kustvaartuig Re surgence van de London en Rochester Trading Compay uit Rochester was le dig onderweg van zee naar Antwerpen toen de aanvaring plaatsvond. De kop van dit zeevaartuig zat na de aanvaring geheel in elkaar. In de loop van zater dagmorgen heeft de zwaar gehavende Engelsman de reis naar Antwerpen ver volgd. Zaterdagmorgen te 10 uur is men de lading van het onfortuinlijke tank schip Thermo 6 gaan overslaan. Zondag te 3 uur was dit karwei ten einde en zondagmorgen heeft de Nieuwland van Muller uit Temeuzen de zwaar gehaven de Thermo 6 voor reparatie overge bracht naar een werf te Wintham in België. Hoofd R.K. lagere school vertrekt. De heer Th. Kerckhaert, sedert 5 jaar hoofd van d^e R.K. 'lagere school te Hansweert, zal deze school ingaande het nieuwe schooljaar gaan verlaten. De heer Kerckhaert heeft zijn benoeming als hoofd van de R.K. lagere „De Zee- meeuwschool" te Temeuzen aanvaard. Personeel, oud-leerlingen en ouders der huidige leerlingen zijn de heer Kerck haert dankbaar voor het vele werk dat hij ten behoeve van het onderwijs te Hansweert heeft verricht en wensen hem proficiat met zijn benoeming. Burgemeester Schipper toernooi. Op zondag 13 juni wordt op het ge meentelijk sportterrein te Hansweert door de V.V. Hansw. Boys voor de 2e maal het burgemeester Schipper toer nooi gehouden. Deelnemende verenigin gen zijn: H.V.V. '24 1 en 2 (Hulst 3e klas K.N.V.B.) De Jaegers 1 en 2 (Den Haag 2e klas H.V.B.), Kaaise Boys 1 en 2 (Fijnaart 3e Mas K.N.V.B.) en Hans- weertse Boys 1 en 2 (4e klas K.N.V.B.) De wedstrijden beginnen te 12 uur. De uitreiking van de prijzen zal plaats vinden in het clubgebouw van de Hans- weertse Boys door de voorzitter G. Quakkelaar. Explosie en brand aan boord van Bel gisch Jacht. Aan boord van het Belgische 9 meter lang e zeil motorjacht Tento, heeft zich dinsdagmorgen een explosie voorgedaan waarna het vaartuig in brand geraakte. Aan boord bevond zich als enige opva rende de 29-jarige uit Antwerpen af komstige eigenaar, bedrijfsleider van be roep, R. E. J. Campen. Deze kon het vege lijf redden door overboord te sprin gen. Het jacht lag tegen een plaat aan op de Westerschelde ter hoogte van het Gat van Osisenisse bij boei no. 4. Gelijk tijdig kwamen bij het brandend vaartuig aan het bergingsvaartuig Inktvis van L. Polderman uit Hansweert en de Saèf- tinghe van R.W. eveneens uit Hansweert Deze wisten binnen korte tijd het in middels reeds voor een groot deel ge zonken jacht te blussen. De eigenaar werd aan boord genomen van de Inktvis. Inmiddels was ook ter assistentie gear riveerd de Haai van het eerdergenoem de bergingsbedrijf. De Inktvis heeft het jacht in de takels genomen terwijl De Haai alle pompen er op gezet heeft om het vaartuig drijvende te houden. Zo heeft men de haven van Hansweert be reikt alwaar het nagenoeg geheel ge- ruineerde jacht kon worden afgemeerd. De eigenaar was tegen brand verzekerd. De schade bedraagt zeker 25000, Zie zelf de uitgebreide Desiree kollektie bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Vrijdags tot 9 uur geopend. Wanneer echter dit streven niet zelf standig tot het gewenste' doel leidt, maar men zich, om het te bereiken, van riskante hulpmiddelen bedient, ontstaat niet zelden een probleem. Dat is bij alle „bewustzijnveranderende" middelen het geval: drugs, zowel als alcohol. Men vertrouwt zich als het ware in bepaalde omstandigheden toe aan deze middelen en let niet op het risico, dat daardoor een meer of mindere grote af hankelijkheid van deze middelen ont staat, die in niet weinige gevallen tot verslaving leidt. We tellen de slachtoffers van de alco hol in ons land reeds bij tienduizenden. En hun aantal neemt toe. Omdat het al coholgebruik stijgt! Voortdurend. We consumeren per hoofd reeds twee keer zo veel als in 1955! En hoe het met het gebruik van (an dere) drugs staat weten we niet. Wel weten we, dat veel jongeren er mee ex perimenteren. Ook, dat er al heel wat ongelukken gebeurd zijn! Blijkbaar weten de meest mensen nog steeds niet, welke risico's aan het ge bruik van alcohol en drugs verbonden zijn. Daarom moeten ze worden voorge licht. Hiermee belast zich o.a. de Nationale Commissie tegen het Alcoholisme. Ze geeft op allerlei wijzen voorlichting o.a. door middel van voorlichtingslessen op scholen, waarvoor ze een bevoegde leerkracht in vaste dienst heeft. Maar ze wil die voorlichting uitbreiden en in tensiveren. De overheid steunt dit werk in niet geringe mate, maar er is toch nog veel meer geld nodig. Daarom houdt ze van 14-20 juni a.s. haar jaarlijkse kdllekte, onder de leus: Alcohol en drugs, doe er wat tegen! Van harte bevelen we deze kollekte aan. Het gironummer is: 7575 t.n.v. Kol lekte Commissie v. d. N.C.A. te Urecht. (Buiten verantwoording der Redactie) AFTERSHAVE DOUCHESCHUIM HERENHAARSPRAY SCHEERAPPARATEN enz. Kruiningen Onldanks wat we allemaal in Reimers waal wonen heeft een inwoner van Krui ningen toch minder rechten dan een in woner van b.v. Krabbendijke maar de plichten zijn even zwaar. Dat is afgelo pen vrijdagavond weer maar eens dui delijk gebleken. Zoals u weet zijn vijf winkeliers uit Kruiningen al geruime tijd op vrijdagavond van 7 tot 9 uur open, welk door zeer veel mensen op prijs gesteld werd, dat bewijst wel de drukte die op deze avonden in die win- ls heerste. Toch zien minder aktieve col lega's en gemeentebestuur een gaatje om deze vijf mensen en alle cliënten die op vrijdagavond fijn willen kopen te discrimineren want zeggen ze: in een oude gemeenteverordening van de ge meente Kruiningen staat dat het niet mag. Maar mensen, we leven in een tijd van verandering waar de overheid dap per aan mee doet. Ze zijn begonnen met ons inwoner van Reimerswaal te maken laat dan ook elke inwoner recht op een koopavond hebben en niet een Mein gedeelte. HAN VAN LIERE Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. de Bue. 14.30 uur: Ds. K. Venema, Wemeldinge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. de Valk, Middel- harnis. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. de Jonge. (nam. viering H. Avondmaal) Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. van der Poel 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Brigadier en mevrouw Duvekot. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: dhr. Dolman, Utrecht. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. K. Venema, Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. de Bue. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. H. Bossenbroek. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Donderdag 17 juni 7.30 uur: Ds. Hage van Krabbendijke. Bed. H. Doop. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lele. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Het streven naar geluk en bevrijding is een onmisbaar deel van ons leven. Wij zoeken allen erkenning, succes, ge negenheid, liefde. Om die te verkrijgen moeten we ons inspannen en met hart en ziel betrokken zijn bij de mensen en dingen om ons heen. WEMELDINGE Van 13 t.m. 19 juni 1971 Woensdag 16 juni: Laatste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 6.31 6.52 12.06 Maandag 7.18 7.39 0.24 0.49 Dinsdag 8.07 8.27 1.13 1.40 Woensdag 8.58 9.19 2.09 2.40 Donderdag 9.59 10.19 3.16 3.49 Vrijdag 11.01 11.31 4.31 5.07 Zaterdag 12.17 5.48 6.17

Scheldebode | 1971 | | pagina 2