portable schrijfmachines standaard schrijfmachines telmachines rekenmachines elektronische rekenmachines (ook elektrisch) (ook schrijvend) Gaarne verzorgen wij voor u een demonstratie Badstof kleuter- en meisjes jurkjes, ideaal voor de ko mende vakantie. Héél leuke modellen, heel mooie kwa liteiten en heel voordelige prijzen! Textielh. Snoep-van Willigen, Noordzandstr. 9. De nieuwe Stiletto insecten- strip is regelbaar en alsluit- baar. Bizonder praktisch. - Fa. O. Koster. Voor uw complete woning- lnrichting en textiel, uw adres Van Nimwegen-Hey- boer, Wemeldinge, Dorps straat 53, tel. 336; W. Ka- naalweg 51, teL 582; Wll- helminastraat 41, tel. 592. Als speciale attraktie deze week 10-15-20% korting op alle nog voorradige blazers! Wij hebben heel mooie jon gens- en meisjesblazers in jersey en feltine voor alle leeftijden van Sturka, Bley- le enz. Pracht kwaliteiten met een onberispelijke pas vorm. Textielhandel Snoep- van Willigen, Noordzand straat 9. Opblaasbaden, zwemband- jes, zwemvliezen, duikbril len, strandballen, motor- en zeilboten enz. Fa. O. Koster Vrijdag en zaterdag: 2 gro te kroppen sla 49; 500 gr tomaten 1,09; mooie bloem kool 98; 11 grote jaffa's 1,98; geschrapte nieuwe krielaardappelen, 1 kg 79; verse aardbeien; komkom mers 69; radijs 59. De Spar. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON f01130) 1503 Badmutsen, aparte modieu ze modellen. Prachtige bad tassen. Fa. O. Koster, Yer- seke. Enorme kollektie herensok ken, ook in speciale zomer- kwaliteiten. En u weet toch dat wij ook extra grote ma ten hebben voor extra grote voeten? Een uitkomst! Tex- tielhnadel Snoep-van Willi gen, Noordzandstraat 9. Zonnebrillen, vlotte eigen- tijdse modellen. Ook klassie ke monturen met optische glazen. Drog. Koster, Yer- seke. Cartoef notenolie of creme geeft uw huid een prachti ge, diepbruine tint. Het re sultaat van Cartoef is snel zichtbaar! Drog. Koster. Voor de tuin: salvia's, ver bena's, ageratums, asters, zinnia's, chrysantenstek, putunia's, afrikaan, gerani ums en hang, dahlia's enz. coups, plantenbakken, beel den enz., bestrijdingsmidde len, plantschopjes enz. Voor de kamer: begonia's, cloxi- ni's, potchrysanten, hibis cus, stefanotisch enz., sier- potten, schalen, plantenbak ken enz. Verse snijchrysan- ten vanaf vrijdagmiddag. P. J. Pleijte, Grintweg 55, Yer- seke. Ook deze week ontvingen wij nog nieuwe zending in héél mooie nachtkleding van Margret, Bon Giomo en ten Cate. Beeldige nacht hemden, baby-doll's, tuniek- pakken en jumpsuits. Heel moderne snufjes, maar ook heel mooie modellen voor oudere dames. Kom eens kijken naar onze unieke en dit seizoen wel bizonder ge slaagde en uitgebreide kol lektie! Textielh. Snoep-van Willigen, Noordzandstr. 9. Wees prijsbewust koopt bij Installatiebedrijf J. Everse. Thee-, eet- en ontbijtservie zen. 60-delig Eschenbach, roosmotief van 255,nu voor 225, Gaat u kamperen of trekt u er in de vakantie met de caravan op uit? Dan heb ben wij voor het hele gezin de onovertroffen Kijo- en Koala pyama's! Op de cam ping of in de boot is een badstof of tricot pyama ideaal in het dragen. En zo gemakkelijk te wassen en nooit strijken! En nog héél, héél lang na de vakantie hebt u dag in, dag uit ple zier van deze fijne pyama's I Kijo-artikelen alleen ver krijgbaar bij Textielhandel Snoep-van Willigen, Noord zandstraat 9. Door zonnebaden en zwem men wordt uw huid droog en schraal. Dessert Flower hand- en bodylotion maakt uw huid weer heerlijk soe pel en zacht door hieraan vocht en voeding te geven. Drog. Koster. Ze zijn er weer die prima Hollandse nieuwe haring. - Café Rest. „Het Wapen van Yerseke", tel. (01131) 1442 te Yerseke. Wees prijsbewust koopt bij Installatiebedrijf J. Everse. 1 reiswekkertje van 18,95 nu voor 11,95; 1 Reming- ton scheerapp. van 98,50 nu voor 69,1 Tefal fri- tuurpna 153,met gratis frituursnijder t.w.v. 19, 1 Black Decker elektri sche maaimachine v. 139,- met gratis 20 m kabel. Met Cartoef notenolie of crcme heeft u maar weinig zonne-uren nodig om prach tig en diep bruin te worden Drog. Koster. Steunzolen naar maat, ook op doktersadvies. Alle voet correctors in voorraad. Voet- kundige adviezen worden gratis verstrekt. Martin Wijdemans medisch gedipl. voetkundige. Schoenrepara tiebedrijf v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Speciale aanbieding: prach tige Chinelle spreien. 1-pers. 24,50; 2-pers. 31,90. In moderne kleuren en wit/ gebloemd. Fa. J. Kole, Yer seke, tel. 1372. Goed tehuis gezocht voor jong poesje. Ineke Baay Kerkhoekstraat 13, Yerseke Jongeman 35 jaar zoekt kennismaking met jonge vrouw. Kinderen geen be zwaar. Brieven onder no. 22-1 bur. Yerseksche Cou rant te Yerseke. Te koop: Siegler gevel kachel. Marijkelaam 31 Yerseke, tel. 1599. Vers vlees reklame: schou- derkarbonade, 500 gr 3,58; soepcomplet 1,41; 150 gr hamworst 98; hele kuiken- poten 2,89. De Spar. Maan dag 500 gr pankl. savooie kool 39. Dinsdag 1 kg pos telein 55. Te koop: komkommer, to maten, koolplanten, salvia, afrikanen, aster, dahlia, lo belia, ageratum, chrysanten, petunia en asperagus in perspot. Bierweg 10, We meldinge. Uw schoenen voor repara tie in goede handen bfl Schoenreparatiebedrijf Mar tin Wijdemans, v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Uit voorraad leveren wfl u groot formaat stroken met het opschrift: Te koop, te bevragen bij Van der Peyl, Markt 17, telef. (01130) 1381, Kruiningen.

Scheldebode | 1971 | | pagina 6