IBAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL 20 JUNIVADERDAG TELEURGESTELD... PFAFF Naaimachinehuis BON REIMERSWAAL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT horloge ring dasspeld manchetknopen aansteker borrel- of cognac glas op zilveren voet ook aan huis te ontbieden WAARDE KRABBENDIJKE Precfi kbeurteij RUIL ZE IN Raadsvergadering. In de openbare raadszitting der ge meente Reimerswaal heeft het agenda punt binnengemeentelijke decentralisatie, centraal gestaan. Allereerst vroegen en kele raadsleden zich af, hoe men tot een dergelijke informatie van binnenlandse zaken in Den Haag gekomen is nu men juist naar grotere bestuurlijke verban den streeft. Ook kwam aan de orde een schrijven dat de comitees Nieuw Hans- weert en het Akticomité Bedrijfsleven Hansweert gezamenlijk aan het college van B. en W. hadden doen uitgaan en waarvan ook alle raadsleden een exem plaar hadden ontvangen. In dit schrij ven werd duidelijk te kennen gegeven, dat men verontrust was over de huidige gang van zaken t.a.v. de woningtoewij zing aan politiefunktionarissen te Krui- ningen en over het uitbreidingsplan „Achter de Boomdijk" te Hansweert. Dienaangaande werden vragen gesteld door o.a. de heren J. Griep V.V.D. en E. Suy K.V.P. Primair ging de voorzitter Mr. C. Pijl Hogeweg in op de decentra lisatie. Hij meende ook dat er geen 6e bestuurslaag zou komen en men zich most bepalen tot fuhktionele decentra lisatie. Daarna ging hij in op het schrij ven van de comité's van Hansweert. De toewijzing van drie woningen aan poli tiefunktionarissen te Kruiningen is ge schied, nadat wethouder C. Slabbekoom een onderzoek had ingesteld naar wo ningen die mettertijd vrij zouden komen in verband met het vertrek naar elders van een aantal douanefunktionarissen. Uit dit onderzoek was gebleken dat er «por mensen met een dergelijk inkomen gJ^Meze politiemensen geen woningen te Hans$^rt vrÖ komen binnen korte ti-irf Da Slabbekoom wees er in zijn betoog op woningtoewijzing rekening dient teworden met het reëel inkomen en denTuÖi^.^e men dienovereenkomstig kan betalen gen te Hansweert die vrij komen, kun nen worden aangewend voor lager gesa- larieërden. T.a.v. de plannen Boomdijk werd gewezen op het feit dat dit plan gedeeltelijk op 5 juni rond zal zijn en binnen de kortst mogelijke tijd behan delt zal worden in de planologische com missie waarna op 10 juni een bespre king zal plaatsvinden met het comité Hansweert West. De voorzitter kon ech ter niet ontkennen, dat er ten aanzien van deze gelegenheid kortsluitingen wa ren ontstaan die bij een nader achteraf bekeken weloverwogen beleid in deze gevoelige materie hadden kunnen wor den voorkomen. Hij meende dat het wenselijk geweest zou zijn dat over en weer de mensen die belast zijn met de woningtoewijzing van Kruiningen en Hansweert met elkaar in contact had den gestaan en dat er wellicht eerst eens over deze zaak nader gesproken had kunnen worden. Hij kon zich het misnoegen van Hansweert indenken doch wees er op dat men niet kon ver wachten dat B. en W. rjzer met handen kon breken. Hij zegde toe aan de belan gen van Hansweert zijn volle medewer king te blijven verlenen. Het minder- heidsvoorstel van het college van B. en W. om in de exploitatiekosten van de Stichting Bevelands Landbouwmuseum en Recreatie centrum De Mooije Staak te Nise een subsidie van maximaal 500 gulden per jaar toe te kennen, werd aangenomen met de stemmen van de 4 S.G.P.-leden en wethouder Slabbekoom tegen. Besloten werd aan de Zeeuwse Wandelsportbond te Kruiningen, die jaarlijks op Hemelvaartsdag de Luctor et Emergo wandeltochten organiseert over de jaren 1970 en 1971 een subsidie van maximaal 350,toe te kennen vooropgesteld dat het tekort minder is dan het te verlenen bedrag. De S.G.P. fraktie stemde om principiële reden te gen dit voorstel. Reis ouden van dagen. Van het comité rondrit ouden van da gen vernamen wij dat het programma voor de reis op woensdag 9 juni a.s. als volgt is vastgesteld. Vertrek v.m. 9 uur vanaf het Kerkplein. Via Willemstad gaat men naar Klaaswal, waar men om 10.30 uur koffie drinkt in hotel Koster. Via de Beneluxtunnel gaat dna de tocht door het Westland en zal men te 13 uur arriveren in de uitspanning „Drievliet" te Rijswijk voor het middageten. Vanuit Rijswijk gaat men dan via Zoetermeer naar Gouda, waar men ongeveer 15.30i uur zal aankomen. Hier krijgt het ge zelschap vrij tot 16.30 uur, waarna men om ongeveer 18 uur in Zevenbergen hoopt te zijn voor het avondeten. Zoals gewoonlijk is de aankomst vastgesteld om 20.30 uur bij het monument in de Langeville, waar de muziekvereniging Mozart" het gezelschap, vergezeld van honderden Yersekenaars zal opwachten. Wij wensen onze bejaarden vanaf deze plaats een heel mooie reis, met goed weer toe. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkspolitie te Yerseke zijn de volgende voorwerpen als gevonden aan gegeven: sleutelring met 2 sleutels; 2 leesbrillen in étui; kindertasje; dames- polshorloe en vestzak transistor radio. N.C.V.B. Tijdens de maandelijkse bijeenkomst van de Wemeldingsee afdeling van de Nederlandse Chr. Vrouwenbond gehou den in het Dorpshuis was als gastspreek ster aanwezig mej. Cijsouw die een le zing hield over: „De Hugenoten" een en ander toegelicht met dia's. De presi dente mevr. D. Florusse-Blankenburg bracht haar daarvoor aan het eind der bijeenkomst hartelijk dank. Prijsuitreiking Brandweerwedstrijd. De brandweerkorpsen van Wemeldin- ge en Kapelle eindigden in hun groep resp. als nummer negen en tien met 468 en 443 punten. Ovezande, 's-H. Arends- kerke, Heinkenszand en Goes mogen als de twee best geplaatste van elke groep d!e kleuren verdedigen van de Bevelan- den op de Provinciale brandweerwed strijden in Sas van Gent. Een en ander werd bekend gemaakt op een bijeen komst in „De Vroone" te Kapelle tijdens een BB-bindingsavond. Burgemeester G. H. E. M. van Waes uit Borsele was het die de uitslag bekend maakte en de prijzen uitreikte. Alle korpsen ontvin gen bovendien nog een herinneringspla quette. De avond werd verder gevuld door een cabaret-revuegroep „The Me tro Magic show". Het programma was getiteld: „Laat je niet in de boot ne men" en de avond werd besloten met 'n bal onder muzjikale leiding van „De Second Stars". Wielerronde. De Wemeldingse wielerronde zal za terdag 26 juni zijn. Het programma is erg origineel volgens het wielercomité. Het is een programma in 6 onderdelen. Van 12 uur des middaggs tot 6 uur des avonds. Eerst zullen er twee wedstrijden voor jeugdgroepen zijn, schoolgroepen eigenlijk, daarna is er een race voor aspiranten. De amateurs moeten hun krachten eerst tonen in een tijdrit over 2 kilometer, daarna een afvalrace over 32 kilometer, waarna tenslotte het to taalklassement zal worden opgemaakt na een criterium van 60 kilometer. De amateurs rijden om de grote prijs van Tricot Noble. Als nu het weer ook nog meewerkt zal 26 juni voör Wemeldinge een drukke middag opleveren. Over rou te en de namen van deelnemers wordt u nog nader geïnformeerd. Interkerkelijke dienst. Zondagmiddag le Pinksteren vond in het Nederlands Herv. kerkgebouw de tweede interkerkelijke dienst plaats voor een aantal van ongeveer 400 be zoekers uit de drie kerken van Wemel- dinge, die samen de gesprekskring vor men en uit welks initiatief eigenlijk deze gezamenlijke diensten zijn geboren. Ds. J. Noordhof hield de Pinksterpreek uit 1 Cor. 12, vers 3b en Ds. K. Venema en Ds. G. van Bruggen verzorgden resp. ~Toor en na de preek de libmg^r^r was declamab^7^'^-rï^ipréek door mevr. N. Verduijn-van Halst. Zij declameerde het lied „Pinksteren". Direkt na de preek declameerde mevr. F. Venema- Brouwer „Als een boom in de Wind". De extra kollekte bij het uitgaan van de kerk was voor het Hospitaal Kerkschip „De Hoop". ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Postduivenvluchten. Er zijn van het postduivenfront een 3-tal vluchten te melden, georganiseerd door de vereniging „De Posduif". Aller eerst een vlucht over 248 km van Com- piégne met als uitslag: 1, 6 A. X op 'tHof; 2 M. Beenakker; 3 J. Vleugel; 4 C. Lamper; 5 Comb. Duinkerke-van Stel. De tweede vlucht was vanuit Ar ras over een afstand van 161 km en had de volgende uitslag: 1 A. J. op 'tHof; 2 en 3 C. Lamper; 4 en 5 M. Beenkaker. De derde vlucht tenslotte was vanuit Quivrain over een afstand van 125 km. De uitslag hiervan was: 1 en 5 A. J. op 'tHof; 2 M. Oudeman; 3 C. Lamper; 4 G. Feleus. Uit de raad. In de laatstgehouden raadsvergade ring is nog al wat gesproken over de op handen zijnde ruilverkaveling, waar bij met name het gemeentebestuur van Kapeille nog al wat bezwaren had tegen het leidingstraat-tracé. Met het gepro- jekteerde bosplan was de raad evenmin gelukkig, men had het liever wat korter bij de Oosterschelde geprojekteerd ge zien of korter bij de kern Wemeldinge, ten Noorden van de Herv. kerk. De he ren A. Gijssel en J. A. van Es zullen samen 8.737,— ontvangen als bijdrage in de verbetering van hun huis aan de Dorpsstraat. Het pand Dorpsstraat 75 werd verkocht aan de heer G. J. Wisse voor 4.200,De heer Ganzeman had nog al wat aan te merken op het beleid van B. en W. ten opzichte van de sport velden op Kapelle en vond dat de Ned. Heidemij. zich daar niet van zijn beste kant had laten zien. Een en ander werd door wethouder A. P. Schouwenaar en burgemeester H. G. van Suijlekom be streden. Het presentiegeld van de heer J. Kole tenslotte gaat naar het Land bouwschap omdat het juridisch niet mo gelijk bleek dit over te maken aan de Stichting Zonneveld" voor het gehandi capte kind waarom de heer Kole bij ge tekende akte opdracht voor had gege ven omdat de heer Kole het Landbouw schap niet erkent. Wegens tijdgebrek kon het verslag van de vergadering van het Groene Kruis niet worden opgenomen. Bejaardenreis. De bejaardenreis is voor dit jaar vast gesteld op woensdag 23 juni en zal naar Noord-Brabant gaan waar een bezoek gebracht wordt aan „De Warande" uit Oosterhout. Deze reis zal tevens de laatste zijn die het bejaardencomité or ganiseert in oude stijl. De bejaarden- bond zal in de toekomst dit werk over nemen, maar op hun eigen manier. Daarom zal er geen inzameling meer worden gehouden van huis tot huis zo als de gewoonte was, maar zullen de restanten uit de spaarpotjes worden op gemaakt en verder van iedere deelne mer een bijdrage gevraagd worden in de kosten. Beroepen. Beroepen bij de Geref. Gem. in Ne derland te Kruiningen kand. v. d. Berg uit Gouda. Voetbal. Zaterdag speelde Kruiningen I een vriendschappelijke wedstrijd tegen Waar de I en behaalde een 5—0 overwinning. Bij Kruiningen werden enkele spelers uit het tweede geprobeerd en zelfs één uit de A-junioren. De nieuwe spelers deden het niet onverdienstelijk. Bij de junioren speelde B II tegen Hansweert- se Boys B I 22 gelijk. Voor zaterdag staan weer enkele wedstrijden op het programma en wel deze: Kruiningen II tegen Schore I, aanvang 3.30 uur. Waar de II-Kruiningen III, aanvang 3 uur en Kruiningen IV-Schore II, aanvang 3 uur Het vierde elftal bestaat nu hoofdzake lijk uit jonge spelers dit in tegenstel ling tot vorig jaar (A-junioren)Let dus goed op de opstelling. De oudjes vor men dus nu het vijfde elftal. Ook zij zul len spoedig aan de beurt komen. Wedvluchten. Door de postduivenvereniging „De Vrijheidsduif" te Kruiningen werd weer deelgenomen aan enkele vluchten. De voornaamste uitslagen zijn: Van Mou- lins met 70 duiven. Afstand 549 km. 1 Jac. van Noorden; 2 H. Dek; 3 H. Wit te; 4 W. Krijnsen en 5 C. Aerts. Verder vanuit Pt. St. Maxence met 183 duiven. Afstand 260 km. 1 en 6 P. Willeboer; 2 J. Krombeen; 3 en 5 A. Steenpoorte; 4 J. Wisse Jzn.; 7 M. Po- leij; 8 en 9 J. Wisse Czn. en 10 C. Aerts. Easy Gra<zz stopt. De pop-group Easy Grazz heeft met ingang vna 28 mei j.l. opgehouden te bestaan. De 6 leden van deze Zeeuwse q^ymatie t.w. Otto de Vente uit Vlissin- - geu ^t?8 van Vredegem uit Go!es, Jan Bond uitS£-afrde en de Kruiningers Pe ter PoldermaST?^ Leendertse en Dick Quaak hebben besR&^om definitief van verdere optredens "*ai-4e zien. Otto de Vente gaat binnenkort^ëc^j®118^» Kees van Vredegem heeft aspiratieè-VP professioneel gebied (binnenkort komï' er van de gebroeders Van Vredegem 'n plaat uit), Jan Bond wordt free-lance bassist, Peter Polderman gaat verder op de klassieke tour en Piet Leendertse en Dick Quaak beginnen een mobiele discotheek, een soort drive-in show. De eerste tests hebben bewezen dat de zwa re gitaar-installaties voor een uitsteken de sound zorgen. Als disc-jockey is aan getrokken de voormalige marine D. J. Huib van Boven die lange tijd de draai tafels aan boord van H.M. van Speyck draaiende wist te houden. Mooi succes van plaatselijke brandweer. Bij de gehouden brandweerwedstrijden op Baarland wist de Kruiningse Brand weer beslag te leggen op de 5e plaats van de 11 deelnemende korpsen in deze groep. Voorwaar, een mooi resultaat. Schoolreisje. Vrijdag hebben de klassen 3, 4 en 5 van de o.l. school hun schoolreisje ge maakt. Men heeft Madurodam, dieren park Wassenaar, speeltuin Drievliet te Rijswijk bezocht. Op de terugreis heeft men de speeltuin Rozenoord te Bergen op Zoom nog aangedaan en het was daar, dat de jeugd regenvrij kan „speel tuinen". Onder grote belangsgtelling ar riveerden de jeugdige inwoners van Hansweert te 20.15 uur op het Dorps plein. Eclatant profvverk in ronde te Hans weert. Het sterke rennersveld dat op Eerste Pinksterdag aan de start kwam voor de traditionele 18e Pinksterwielerronde heeft bewezen van mentaliteit veran derd te zijn. Vanaf het begin was het 'n boeiende strijd die het vele publiek goed heeft gedaan. Van afspraken, zoals dit voorgaande jaren in vele criteriums een normale zaak was, was nu zondermeer geen sprake. Leo Duindam en de Belg Rik Marien wisten 'n volle ronde voor sprong te nemen op de gehele uit 45 man bestaande meute. Desalniettemin was het de 24-jarige Brabander Jan v. Katwijk uit Oploo die beslag wist te leggen op de eindzege. Dit betekende voor deze sportieve coureur de eerste zege in dit seizoen. Uitslag: 1 Jan van Katwijk, Oploo, 100 km in 2.30,47. Op 24 seconden 2 Wim Bravenboer, .Hen drik Ido Ambacht, 3 Tino Tabak, Eg- mond aan Zee, 4 Rik Marien, Kalmt- hout (België), 5 Giovanna Jiminez, Co lumbia, 6 Leo Duindam, Honselersdijk, 7 Wim Schepers, Elsloo, 8 Ger Harings, Sibbe, 9 Gerben Karsten, Prinsenbeek, 10 Jan Krekels, Born Er werd een voorronde verreden voor dames over 25 km. Deelneemsters 20. Tijdens deze wedstrijd kwam Bea Hae- mers uit Westdorpe ernstig ten val na dat zij in botsing was gekomen met een overstekend kind. Per ambulance werd zij bewusteloos overgebracht naar het Bergzichtziekenhuis te Goes. Aldaar werd 'n hersenschudding geconstateerd. Uitslag: 1 Keetie Hage, St. Maartens dijk, 25 km in 42.10; 2 Willy Kwantes, Zaandam; 3 Anneke Lute, Castricum; 4 Truus v. d. Plaat; 5 Bella Hage, St. Maartensdijk; 6 Minie Brinkhof, Zeve naar; 8 Willy Streef, Nieuw Lekker- land; 9 G. Donker, Krommenie; 10 He- leen Boeije, Groede. Brand aan boord van binnenschip. In een op de werf Hansweert ter re paratie liggend binnenvaartuig is dins dagmorgen te 9.10 uur brand uitgebro ken in het vooronder. Eigen brandweer lieden van de werf konden de brand geen baas door de felle rookontwikke ling die ontstond. Hierop werd de brand weer uit Kruiningen gealarmeerd die spoedig met twee wagens ter plaatse was. Met zuurstofmaskers is men het vooronder binnengedrongen en heeft men de brand met schuimblusappara- tuur en hogedrukspuit weten te blussen. Het Nederlandse m.s. Ambulant ligt op de werf te Hansweert voor een algehele reparatie. Bij laswerkzaamheden aan de wand van het vooronder is brand ontstaan in deze ruimte. De schade is niet groot Schipper Grinwis uit Dor drecht is tegen brand verzekerd. Ledenvergadering buurtvereniging. In de zaal „Zeelandia" heeft de buurt vereniging „Achter de Boomdijk" een algemene ledenvergadering gehouden. Het bestuur, dat in haar geheel aftre dend en herkiesbaar was, werd ook her kozen hetgeen een fiatering betékent van het door hen gevoerde beleid. Be sloten werd een kleurwedstrijd te hou den voor de jeugd, een feestavond te organiseren, een puzzeirit te houden en de Sint uit te nodigen een bezoek te brengen aan huis van die leden die daar op prijs stellen. „VADER IS ER ENKEL VOOR DE CENTEN EN DE REST IS FLAUWEKUL" Laat zien dat dit NIET zo is en verras hem eens met een HORLOGER JUWELIER OPTICIEN .^telefoon (01102) 1223 öï^yvelsestraat 22 kapellé--4!£Zelinge. Vrijdags tot 9 uur geopend. komende auto, bestuurd door de heer J. A. W., met als gevolg dat de heer M. met zijn auto tegen een boom reed, over een sloot heen schoot en vervolgens op de kop in de sloot terugviel. Alle zes inzittenden van genoemde auto werden naar het ziekenhuis „Lievensberg" te Bergen op Zoom gebracht. De heer W. met zijn echtgenote en baby liepen geen letsel op. N.C.V.B. De afd. Waarde van de N.C.V.B. hield haar maandelijkse bijeenkomst in het Dorpshuis. De presidente mevr. S. van Weele-Zandijk hield een meditatie over Joh. 14 15-26. Ds. G. J. Noome ver telde deze avond over oud-Waarde vanaf de elfde eeuw en gelijktijdig werden de vele oude foto's en kaarten van het dorp bekeken. Verschillende vragen werden gesteld en zeer tot genoegen beantwoord. Schooljeugd op reis. De leerlingen van de o.b.ls. maakten met hun onderwijzers een 2-daagse trip naar basbad Hoeve. Volop konden de leerlingen genieten van het mooie weer. Tot op de laatste uren, toen een hevig onweer met regen allen de bus injoegen. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde vna 5 juni a.s. wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter J. A. Kamps te Rilland- Bath, tel. (01135) 343. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Vergadering Veiling. Onder leiding van haar voorzitter de heer W. C. van der Werff, hield de vei lingsvereniging „Krabbendijke en Om streken" haar jaarlijkse ledenvergade ring. In zijn openingswoord sprak de voorzitter zijn voldoening uit over de opkomst der leden en gaf een overzicht van de gang van zaken in het afgelopen boekjaar en stond in het bijzonder stil bij de problemen rondom de fusiebespre kingen en de lage fruitprijzen in 1970. Het jaarverslag van de secretaris, de heer M. D. Schwartz, liet duidelijk blij ken dat veel bestuursvergaderingen aan deze problematiek waren gewijd. Tevens kwam in het jaarverslag naar voren dat door de grote fruitoogst het fust park danig aan de tand was gevoeld, doch dat er, mede dank zij de fustpool met de veiling Kapele niet kon worden gesproken van fusttekort. De balans en exploitatierekening werden nader toe gelicht door de directeur, de heer A. Dommisse. De totale omzet bedroeg 4.110.473,09. In 1969 3.679.237,52. De totale afschrijvingen beliepen 236.326,06 waarna 'n netto winst uit de bus kwam van 819,09-. Bij de bestuursverkiezing werden de heren W. C. van der Werff en I. J. Quaak herkozen. De heer M. A. van Weele stelde zich om leeftijdsrede nen niet meer beschikbaar. In zijn plaats werd gekozen de heer M. P. van Weele. Als lid van de commissie van toezicht werd herkozen de heer J. A. Gijzel. De heer G. van Krudningen, voorzitter van de poolcommissie bracht verslag uit van de werkzaamheden dezer commissie in het afgelopen seizoen en deed nog en kele suggesties voor het komende jaar. Nadat in de rondvraag nog enkele in terne zaken aan de orde werden gesteld sloot de voorzitter de vergadering. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Quivrain, over een afstand van 117 km. Deelna me 156 duiven. De voornaamste uitsla gen waren: 1, 5 en 7 C. J. Clement; 2 C. A. van Oosten; 3, 4 en 8 A. J. Kruijs- se; 6 D. A. van de Vrede; 9 J. Neels en 10 H. van Koeveringe. Voetbal. Ook zaterdag kon Krabbendijke I in de uitwedstrijd tegen Rillandia I voor de nacompetitie niet tot winst komen en moest met een 30 nederlaag huis waarts. De B 2 en D-junioren namen deel aan een toernooi van de V.V. Ka pelle. De B-junioren eindigden op de laatste plaats, terwijl de D's de zesde prijs in de wacht sleepten van de acht deelnemende elftallen. Tweede Pinkster dag namen Krabbendijke I en 2 deel aan een toernooi van de V.V. Seolto te Zevenbergen, waarin beiden de derde prijs veroverden. Zaterdag a.s. speelt Krabbendijke I de laatste wedstrijd in de nacompetitie en krijgt dan Arnemui- den op bezoek. Krabbendijke AI speelt vrienschappelijk tegen Meto AI uit Hoogerheide. Krabbendijke DI brengt een bezoek aan Kloetinge DII. Verkeersongeluk. In de buurt van de spoorwegovergang is maandagavond een verkeersongeluk gebeurt waarbij zes personen werden gewond. Het ongeluk gebeurde toen de heer J. M. uit Breda met zijn auto op de linkerweghelft terecht kwam en daar bij in botsing kwam met een tegemoet Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 I2ondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Kapitein en mevrouw Kerkhoven. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Bed. H. Doop. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas jr. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. Kwast. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9-.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk, Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Geurtsen, Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lele. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. ÓVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? voor de moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor GRATIS FOLDERS Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Naam Adres Plaats

Scheldebode | 1971 | | pagina 2