portable schrijfmachines standaard schrijfmachines telmachines rekenmachines elektronische rekenmachines VAN DER PEYL RILLAND-BATH KRUININGEN INGEZONDEN STUKKEN Predikbeurten. (ook elektrisch) (ook schrijvend) KANTOORMACHINEHANDEL Gaarne verzorgen wij voor u een demonstratie TWEEDE BLAD 28 MEI 1971 Zwaar onweer. Zaterdagavond en zondagmiddag was over het dorp een zwaar onweer, hét leek wel een wolkbreuk. Zondag liepen in de laagste huizen de kelders vol, de riolering kreeg teveel te verwerken, daardoor gingen sommige w.c.'s borre len. Er moet in die twee dagen ca. 100 mm regen gevallen zijn op het dorp. Voetbal. Zaterdag werd voor Kruiningen de competitie afgesloten met een wedstrijd van DI tegen Kapelle DI. Onze jeugd verloor met 2—1. Met 4 elftallen werd met succes deelgenomen aan een toer nooi in Kloetinge. Een eerste plaats be haalden BI en Dl. De A-junioren be haalden een 2e prijs en CI een derde prijs. Het toernooi voor A-junioren in Rilland verliep voor de onzen minder glorieus. Het werden n.l. twee nederla gen. Voor a.s. zaterdag zullen vermoe delijk enkele vriendschappelijke wed strijden worden uitgeschreven. Dus voetballers, even gaan kijken of je op gesteld bent. Het plan is opgevat om komende competitie met een 5e elftal uit te komen. Er zijn echter nog enkele leden tekort. Opgeven op adres Lange- viele 5. Traditie bij Driedaagse. Ook dit jaar is de traditie de Zeeuw se Driedaagse getrouw gebleven. Za terdagmorgen begeleidde een fikse re gen de deelnemers op hun laatste trip van deze wandeldriedaagse. Maar des middags brak de zon door en onder aan voering van de muziekgezelschappen „E.M.M." en ,,Scheldegalm" werd het dan ook een feestelijke intocht. Op de Markt defileerden de deelnemers voor burgemeester Pijl Hogeweg. (Buiten verantwoording der Redactie) Ik denk nogal eens aan „Trouw" aan Prof. Berkenhouwer. Prof. Berkenhou wer die daarin in „Trouw" schreef dat God boven de wetmatigheid, dat hij de vloek in een zegen kan verkeren. Dat is ook zo. Hij wees op Jozef. Voor 'n kleinigheid ben ik in een psychiatrische inrichting. Maar Prof. Berkenhouwer zou het hebben over Gods almacht. Daar ben ik het eens mee. Theoretisch ben ik patiënt, praktisch broeder en er is meer. De samenwerking tussen overheid en onderdaan, het ver schaffen van recht door premiebetaling, de wet op de langdurige verpleging. Want God gebruikt mensen, ook over heidspersonen, voor de uitvoering van de bijbelse boodschap, de waardigheid van de mens. Want, zo zou Prof. Ber kenhouwer zeggen: God regeert. Tenslote kan iedereen een psychiatri sche inrichting bezoeken. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde 29-31 mei a.s. wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendrjke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter G. J. Noome te Krabbendij- ke, tel. (01134) 1444. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. de Bue. 17 uur: Bijzondere Pinksterdienst door Ds. de Bue. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Leidster: Majoor S. J. Eikenaar. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds K. Venema, H.A. 5 uur: Interkerkelijk dienst. Geref. Kerk 9 uur: Ds. J. Noordhof. 5 uur: Interkerkelijke dienst (Zie N.H. kerk) Vrije Evang. Gemeente 5 uur: Interkerkelijke dienst (Zie N.H. kerk) Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. Bossenbroek. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Maandag 31 mei (2e Pinksterdag) 9.30 uur: Ds. v. d. Poel van Yerseke. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbendrjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Geurtsen, Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lele. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Kies uit onze grote kollek- tie nog vóór Pinksteren iets moois voor uw kinderen. Kinderconfectie is één van onze specialiteiten. Leuke, vlote modellen, prima kwa liteit en pasvorm en dat al les voor prijzen die gewel dig meevallenTextielhan del Snoep-van Willigen Noordzandstraat 9. Te koop: 8 PK Yamaha buitenboord motor in pr. st. Van Tienhovenstraat 17 Yerseke. Nieuwe donkerblauwe Ter- lenka regenjas maat 42. Halve prijs 25,Stenge 34, Yerseke. Dessert Flower deodorants, de ideale bescherming tegen transpiratie. Hierbij krijg u een flacon heerlijke hand en bodylotion gratis. Drog. Koster, Yerseke. Nieuw! Stiletto, de vliegen- strip die regelbaar en af sluitbaar is. Bizonder prak tisch! Fa. O. Koster. Over tapijt gesproken wij hebben weer een bizon- dere aanbieding 400 br. 100,per str. meter. Wij zorgen voor perfekte plaat sing. Fa. J. Kole, Yerseke. Alle bekende merken vlot leverbaar. Dessert Flower kleursham- poo geeft uw haar een prachtige, diepe en natuur lijke tint, houdt langer en voedt bovendien uw haar. Drog. Koster. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Stencilwerk. Met onze nieu we apparatuur kunnen wij uw stencilwerk verzorgen in een kwaliteit die met kop en schouders boven het ge middelde uitsteekt en toch niet duurder. Van der Peyl - Kruiningen N.V., Markt 17, tel. 01130-1381. Te koop wegens aanschaf auto: Kreidler Florett. Te bevragen Sinke, Klinker 26, Biezelinge. Met een lichtgewicht gazon- maaier is het veel prettiger werken. Ook voor uw ga zon hebben wij het juiste model in voorraad. Fa. O. Koster. Steunzolen naar maat, ook op doktersadvies. Alle voet correctors in voorraad. Voet- kundige adviezen worden gratis verstrekt. Martin W\jdemans medisch gedipL voetkundige. Schoenrepara tiebedrijf v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Thuiswerk, verdien 230, per week. Door enkele uren avondwerk (plooien, plak ken, vouwen, typen, adr. schr.) Machtige organisatie met diverse vrije plaatsen geeft deze kans. Schrijf da delijk aan: Telemannstr. 141 Zwolle. Douchen met Maja is heel anders, veel fijner! Het rij ke, heerlijk geurende schuim doet meer dan al leen maar reinigen, het is een ware schoonheidsbehan deling voor de huid. Drog. Koster. Goed tehuis gezocht voor jonge hond. Lief voor kin deren. Mand en riem er bij. Zanddijk 4, Yerseke. Breigoederenfabriek Carla. Zaterdag 29 mei geen maan delijkse verkoping. Bloemenhuis „De Iris" voor al uw bloemenwerk. Markt 16, Kruiningen. Uw schoenen voor repara tie in goede handen b(j Schoenreparatiebedrijf Mar tin Wijdemans, v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Te koop: Simca 1301, bouw jaar 1968, slechts 37000 ge draaid m. Hollandia schuif - dak en radio. Prijs 4000. A. A. Dagevos, Monniken- dijk 15, Kattendijke. Te koop: grammofoonpla ten, talencursussen, Frans, Duits, Engels, Spaans en Italiaans, geheel compleet z.g.a.n. 25,per cursus. Tel. 070-652405 of 111097.

Scheldebode | 1971 | | pagina 5