RAAYENS Desiree üerlouingsringen gaan 'n liefde lang mee. oo >PT1 de speciaalzaak voor uw BRIL VAN LIERE-BAVEÜ0 C.V. REIM ERSWAAL YERSEKE ook aan huis te ontbieden WEMELD1NGE HANSWEERT KRABBENDIJKE vliegen mieren en alle ongedierte WAARDE Ruitersport. De landelijke rijver. ,Reimerswaal' heeft met een aantal ponnies op Hemelvaarts dag deelgenomen aan het grote ponnie- concours te Axel. Er werd deelgenomen zowel aan dressuur als springproeven. Voor BI dressuur slaagden Alex van Hootegem en Benny van Velzen te Krui- ningen. Voor B2 dressuur slaagden Jacqueline v. d. Velde en Annelies Boo- gert, beiden te Yerseke. Voor de Ca- prilleproef slaagden Hans Nieuwehuize te Kruiningen en Adrien Jobse te Yer seke. Op de tweede Pinkserdag wordt er ook deelgenomen aan het grote con cours te Bergen op Zoom, daar komt men uit zowel met vier- als achttallen en springen. Men wenst hen ook daar goede resultaten toe. Reis ouden van dagen. Blijkens advertentie in dit nummer zal de reis voor de ouden van dagen op woensdag 9 juni a.s. worden gehouden. Zoals wij reeds eerder melden gaat de tocht ditmaail naar een streek waar men met onze ouden van dagen nog niet eerder is geweest en wel het West- land. Ongetwijfeld zal er ook voor deze reis grote belangstelling zijn. Teneinde het comité zo spoedig mogelijk een in zicht te geven in het aantal deelnemers, worden belanghebbenden aangeraden zich uiterlijk 2 juni aan te melden. De postduiven. Door P.V. „De Luchtpost" werd deel genomen aan een wedvlucht vanuit Doornik. In concours 129 duiven. De voornaamste uitslag was: 1 Mw. Min naar d; 2 J. Oele-van Zweden; 3, 7, 8 en 9 E. Vermast; 4 en 5 C. Elenbaas; 6 M. Pekaar en 10 J. J. Philipse. Er werd tevens ook deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Dourdan met 129 duiven. Het was de heer E. Vermast die weer eens een formidabele uitslag maakte, door maar liefst acht duiven in de eerste tien te spelen. De tweede plaats was voor Ph. van Os en de acht ste voor J. Philipse. „Mozart" bracht bezoek aan Tholen. Zaterdagavond bracht de muziekver- enging „Mozart" een uitwiselingsbezoek aan Tholen, dit op uitnodiging van de muziekvereniging „Concordia". Voor het geven van een concert in de muziektent op de markt, maakte „Mozart" eerst een muzikale wandeling. De mars was nog niet ten einde of de eerst regen druppels vielen neer, gevolgd door een fikse onweersbui welke de hele avond voortduurde en het concerteren onmo gelijk maakte. Geslaagd. Aan het Chr. Lyceum voor Zeeland te Goes slaagde voor het Gymnasium B, J. P. J. van Schaik. Zomeravonduitvoering van V.Z.O.S. Bq gunstig weer hoopt onze plaatse lijke gymnastiekvereniging V.Z.O.S. vol gende week zaterdagavond (5 juni) een zomeravond gymnastiekdemonstratie te verzorgen op de parkeerplaats aan de jachthaven. Aan deze korte demonstra tie, die gegeven wordt in het kader van de propoganda en als aktiviteit vanwe ge de recreatie e.d., zullen meewerken alle meisjes- en jongensafdelingen en de herenafdeling. Het programma om vat naast vrije oefeningen, ritmische oefeningen ook toesteltumen met o.a. brug-ongelijk, ringzwaaien, evenwichts- balk, hoogrek, trampolinespringen en hindemistumen. Het aanvangsuur is vastgesteld om 7 uur terwijl men ver wacht dat omstreeks half negen de de monstraties beëindigd zullen zijn. V.Z.O.S.-jeugd naar Huybergen. Zaterdagmiddag 12 juni zullen een 80 jeugdleden van V.Z.O.S. deelnemen aan de jeugddag van de Zebra welke gehouden wordt op de heide en in de bossen bij Huybergen. Zeilwedstrijd. Zaterdagmiddag organiseerde de Wa tersportvereniging Yerseke een zeilwed strijd op de Oosterschelde. Het was zo goed als windstil en zo heiig dat de wedstrijdleiding de uitgezette banen bijna niet kon volgen. Hoewel de route nog werd ingekort haalde geen van de 18 grote boten de finish, 1 gaf reeds kort na de start op. Van de 7 kleine bo ten gaven 2 op. Het werd min of meer een drijfpartij, wat gezien de voorberei dende werkzaamheden, wel jammer was. De uitslag bij de kleine boten was: le prijs: A. de Wijze, Koudekerke met 505; 2e prijs Paul d'e Schipper, Yerseke met E.D.; 3e prijs L. P. J. van Oeveren, Yerseke met Valk. Uitslag sloepen: le prijs: A. Hoogstrate, Kloetinge met Bo- nito; 2e prijs J. Zoetewey, Yerseke met Dolfijn. Korfbalnieuws. De senioren behaalden in hun poule op het Swift-toemooi een tweede plaats achtr TOP, waarna met Zaamslag om de derde en vierde plaats gestreden moest worden. Dit werd een 20 over winning, zodat de senioren beslag leg den op de derde plaats. De junioren speelden tegen kampioen Fluks I uit Leiden gelijk (00) maar verloren van Swift I waardoor zij een derde plaats veroverden. De verzwakte aspiranten A ploeg wist geen enkele wedstrijd in winst om te zetten. De aspiranten B werden derde, evenals de pupillen A. De pupillen B werden tweede in hun af deling. Zaterdag speelden de junioren thuis tegen Luctor. De Temeuzenaars kregen een verdiende 62 nederlaag te verwerken. Volharding klom hierdoor naar de tweede plaats op de ranglijst. De aspiranten A behielden hun kans op het kampioenschap door Animo A met liefst 51 terug te wijzen. Ze zijn nu afhankelijk van de prestaties van Swift A dat met nog twee wedstrijden te spe len een achterstand heeft van drie pun ten. Pinksterfcoemooi Volharding. Evenals vorig jaar organiseert Vol harding op Tweede Pinksterdag weer 'n toernooi. Er hebben 7 verenigingen inge- Zie zelf de uitgebreide Desiree kollektle bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Vrijdags tot 9 uur geopend. schreven met 23 ploegen. Het toernooi begint om half tien en de prijsuitreiking zal plaatsvinden om vijf uur. In deze tijd wordt er op 5 velden gestreden om de ereplaatsen. De toegang is gratis zodat veel toeschouwers veiwacht wor den op het sportterrein. Met „Carla" naar Londen. Vorige week donderdag vertrok een 48-tal medewerkers en medewerksters met hun echtgenoten en verloofden per touringcar naar Zeebrugge, waar inge scheept werd op de Townsend-Car Fer ries naar Dover. Na ontscheping 's mor gens in Dover, werd door de tuinen van Kent gereden naar Londen. Na eerst 'n bezoek te hebben gebracht aan het be roemde instituut te Greenwich, waar de officiële tijdmeting voor de gehele we reld plaatsvindt, werd een begin ge maakt aan de rondrit door de stad Lon den via de route: Tower Bridge, Monu ment, St. Paul's Fleet streette, Strand Trafalger Square, Whitehall (beroemd om de paardewacht), Dowingstrate, (re sidentie van de minister-President) House of Parlement, Buckingham Pala ce, waar het wisselen van de wacht werd bijgewoond, Park lan, Marble Arch, Oxfort strate, Regent strate, Piccadilly en terug naar Trafalger Square. In het bijzonder werd aandacht besteed aan de Westminster Abbey, Westminster-Ca thedral, House of Parlement met de Big Ben en een tocht langs de rivier de Thames. In de middag werden twee van de beroemdste en grootste warenhuizen van Londen bezocht, waar gewinkeld kon worden. Op de daktuin van het wa renhuis Derry and Toms met zijn tropi sche plantengroei en Spaanse tuin, ge noot het gezelschap van een adembene mend uitzicht over de stad Londen. Des avonds werd genoten va,n de fonkelende verlichting van Piccidilly en de beroem de fonteinen op het Trafalger Square, en was er verdere gelegenheid om het avondleven in Londen van wat dichter bij te bekijken. Zo was het gezelschap er getuige van dat een groot aantal Lon- dense jongeren te middernacht gekleed te water sprong in de fonteinen op het Trafalger Square, dit in verband met de behaalde overwinning van de voetbal club Chelsea. Vanzelfsprekend was grote aandacht besteed aan het instandhouden van de inwendige mens waar iedereen dan ook flink gebruik van maakte, 's Zaterdagsmiddags arriveerde het ge zelschap weer in Yerseke, waar iedereen weer met een enorme ervaring rijker huiswaarts mocht keren. Deze zeer geslaagde reis werd door Breigoederenfabriek CARLA' aangebo den in verband met de viering van haar vijfjarig bestaan, maar zo wij van de zijde van de directie mochten vernemen is tevens het plan opgevat om ook vol gende jaren dergelijke reizen te doen verwezenlijken Schaaknieuws. In het gebouw ,de Haven' zijn de vol gende partijen gespeeld A. Beerens - P. v. Anrooy 1 - 0 P. v. Anrooy - A. Beerens 1 - 0 A. Comelisse - S. Hansma 1 - 0 S. Hansma - A. Cor- nelisse 1 - 0 J. Poley - J. van Anrooy 0 - 1 J. van Anrooy - J. Poley 0 - 1 M. de Koeyer - S. Hansma 1-0. Dit was de laatste maal dat er in het gebouw ,de Haven' is gespeeld. Donderdagavond 3 juni, aanvang 8 uur wordt er weer in ,Het Trefpunt' gespeeld. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Geslaagd gefeliciteerd. Te Delft slaagde voor het diploma leer ling analist (chemische richting) dhr. A. J. Mieras. Onderling solistenconcours O.K.K. De fanfarevereniging O.K.K. hield in 't Dorpshuis 'n onderling solistenconcours, waaraan een twaalftal leden deelnam. De heren Ant. Meyaard en C. Dagevos behaalden het hoogste aantal punten n.l. 50 resp. op de Es-bas en de bugel. De heer Jac. den Toonder, directeur van de Brass-band Excelsior, fungeerde als jury, terwijl Jaap Boon uit Goes voor de pianobegeleiding zorgde. Voorzitter F. J. Burger bracht deze beide heren de dank over voor him medewerking en liet zijn dankwoorden vergezeld gaan van een leine attentie in de vorm van een gecombineerde boeken- en platen- bon. Voor de directeur van O.K.K., de heer A. v. d. Cingel was er een boek werkje .Dirigeren en dirigent', als dank voor zijn bemoeienissen. Reis bejaarden. De Wemeldingse afdeling van de Al gemene Bond van Bejaarden heeft een dezer dagen een middagreis gemaakt Via Tilburg ging het na de koffie op safari naar de Beekse Bergen, waar het wildpark werd bezocht. Vervolgens ging het naar Baarle-Nassau, voor een brood maaltijd om tenslotte nog een keer aan te leggen in Hoogerheide voor de reis weer ten einde was. Om ongeveer 9 uur waren allen weer thuis. Groot muziekfeest. Op vrijdagavond 4 juni zullen in het Dorpshuis een 120-tal jeugdige blaas- muzikanten van 9 jeugdensembles een muzikale hulde brengen aan hun leraar de heer F. J. Mannaert die omstreeks die datum zijn tienjarig jubileum viert als docent van de muziekschool. De muziekantjes zijn zowel afkomstig uit groepen in Zuid-Beveland als uit Zeeuws-Vlaanderen en zijn die avond te gast bij de fanfarevereniging O.K.K. te Wemeldinge. Het zijn allen leerlingen van de heer Mannaert die op deze wijze hun eminen te leraar hun hulde tot uiting zullen brengen. Alle groepen zullen zowel af zonderlijk optreden als gecombineerd. Om half acht zal het concert aanvangen waar, naar verwacht wordt, het aan beilangstediling voor di,t muzikaal ge beuren niet zal ontbreken. Interkerkelijke kerkdienst. De drie kerken in Wemeldinge, die op de Paasdag een interkerkelijke dienst hebben gehouden, doen dat op de 1-ste Pinksterdag weer gezamenlijk. Het zijn, zoals bekend bij velen, de Nederlands Hervormde Kerk, de Vrije Evangelische Gemeente en de Gereformeerde kerk, die in het vervolg op de deze winter gehouden gespreksavonden voor deze van -voorlopige- samenwerking hebben gekozen om meer naar elkaar toe te groeien. Zondagmiddag zal deze dienst beginnen om 5 uur. Ds. J. Noordhof, de gerefor meerde predikant, zal de preek ver zorgen. Als liturgen zullen dienst doen de predikanten Ds. G. van Bruggen, Vrije Evangelisch predikant en Ds. K. Venema, Ned. Herv. predikant. Er zal door de dames M. N. Verduyn-van Halst en FVenema-Brouwer zowel voor- als na de preek worden gedeclameerd. I.v.m. de beschikbare plaatsruimte zal de dienst weer worden gehouden in het Nederlands Hervormd kerkgebouw. Christelijke school bouwt apart. In de ledenvergadering van de vereni ging voor Christelijk Volksonderwijs, woensdagavond in het Kerkelijk Cen trum gehouden, is met grote meerder heid besloten (26-11) niet in te gaan op de suggestie van het Gemeentebestuur van Kapelle om de nieuwe school, (waarvoor reeds geruime tijd de urgen tieverklaring is verkregen) te bouwen in het nieuwe bestemmingsplan „Snoo- dijk", de openbare school onder één dak Na een zeer uitvoerige discussie, ble ken de bezwaren tegen het samen bou wen toch zwaarder te wegen dan de voor delen die er aan verbonden zullen zijn, voornamelijk liggend op financieel ge bied. De bezwaren richtten zich gedeel telijk tegen de plaats waar deze ge zamenlijke schoolbouw moest plaatsvin den, maar de bezwaren waren toch ook voor een niet gering gedeelte van prin- cipieële aard, daar veel van de voor stemmers van gescheiden bouw angst hadden voor het definitieve van een be sluit om samen met de gemeente één schoolgebouw te exploiteren voor een groot aantal jaren. Vanzelfsprekend waren er ook enkele leden die in het apart optrekken een gemiste kans za gen voor de eenheid die in deze tijd zo wordt voorgestaan. De plaats waar nu dus te zijner tijd de nieuwe christelijke school gebouwd zal kunnen worden, (want dat er geruime tijd over heen zal gaan eer de vereiste vergunningen er zijn en de financieringsmiddelen ter be schikking komen, daarvan was iedereen wel overtuigd) zal naar keuze zijn op de hoek Bierweg-Wilhelminastraat of op de hoek K rommomme-SpoorlaanVoor geen van beide plaatsen is een bepaalde voorkeur uitgesproken. Bovengenoemde percelen zijn door de gemeente aange wezen voor scholenbouw als er niet ge zamenlijk gebouwd wordt. Tevoren wa ren een aantal huishoudelijke zaken be handeld o.a. de jaarverslagen van de penningmeester C. de Schipper dat over 197(1 een voorlopig exploitatietekort aan gaf van 1800,De secretarese deed mededeling van een winst van 38 leden over 19-70 hoofdzakelijk door afgelegde bezoeken van het hoofd der school ge wonnen, zodat het aantal leden nu 140 bedraagt. Bij het punt mededelingen vertelde de voorzitter dat mejuffrouw Hollestelle per eind juni ontslag neemt als onderwijzeres wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd in de loop van 1971. Hiér zal nog nader op worden teruggekomen. De diploma's schoolzwemmen zullen* voor de Wemel dingse scholen plaatsvinden in de week van 21 tot 24 juni, nog juist voor het einde van het lopende schooljaar. Er zal aldus de heer J. C. Mesu, hoofd der school, een enquête onder de ouders worden gehouden voor de vaststelling van de schooltijden voor het nieuwe schooljaar. Bijlessen zullen niet meer worden gegeven aan zwakke leerlingen dan op eigen verzoek van de ouders zelf. De zesde klas gaat van 9-12 juni een vierdaagse reis maken naar Elle- kom. Ook het programma van de ande re schoolreisjes kwamen nog ter sprake. Classicale vergadering. Tijdens de in het Dorpshuis te Wemel dinge gehouden vergadering van de Classis Goes van de Ned. Herv. kerken heeft Ds. P. C. van Leeuwen uit Den Haag, secretaris Raad voor Kerk en Ziekenzorg, een referaat gehouden over het onderwerp: „Vragen rond het Zie kenhuispastoraat". Het moderamen van de classis had tevoren een aantal vra gen gestuurd naar Ds. van Leeuwen aan de hand waarvan hij zijn referaat hield. De voorzitter van het Moderamen Ds. K. Venema uit Wemeldinge leidde de spreker in en benadrukte dat deze avond gezien moest worden als een eerste verkenning in verband met de op handen zijnde fusering tussen de 2 Goese ziekenhuizen, Ds. van Leeuwen brak o.a. een lans voor de zogenaamde Klinisch pastorale vorming en het vor men van werkteam met artsen, psycho logen psychiaters en niet te vergeten de maatschappelijk werksters, die nu vrijwel in elk ziekenhuis ontbreken. Hij pleitte voor het opnemen van een kapel bij de bouw van een nieuw ziekenhuis en voor een zgn. „stiltecentrum" waar mogelijkheid is voor privé gesprekken met de predikant. Er moeten spreekka mers en werkkamers komen voor de ziekenhuispastorie. De aanwezigheid van de ziekenhuispredikant in vaste dienst zoals deze ook bestaat in de Goese zie kenhuizen noemde hij een aanvulling op de werkzaamheden van de eigen pre dikant, al moest hij erkennen dat de communicatie tussen ziekenhuispredi kanten nogal eens te wensen overlaat. Tenslotte adviseerde hij de aanwezigen eens een kijkje te gaan nemen in een der andere zeven ziekenhuizen in Neder land die al ontstaan zijn door fusering tussen Protestantse en Rooms Katholie ke ziekenhuizen. De daarop volgende discussie spitste zich veelal toe op de eigen praktijk van de vragenstellers. Aangezien de Goese ziekenhuispredi kant Ds. B. Slinge als gast aanwezig was werd ook hem door de voorzitter van het Moderamen volop gelegenheid gegeven zijn visie op het pastorale zie kenhuisleven te geven. De classicale ver gadering was reeds in de middaguren begonnen met een gebedsdienst in het Nederlands Herv. Kerkgebouw waar Ds. Venema de voorganger was. Vervolgens is men naar het Dorpshuis getrokken waar na de gezamenlijke broodmaaltijd de hierboven geschetste bijeenkomst op deze wijze werd voortgezet. ALOM 8FKENDF Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuss uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Puzzelrit. Door de buurtvereniging .Achter de Boomdijk' werd zaterdag een puzzelrit gehouden over 40 km. In totaal namen 28 voertuigen hieraan deel. Het par cours liep via diverse binnenwegen naar Wemeldinge, Kapelle, Eversdijk, Schore Hans weert. Uitslag 1. H. J. Minnaar, Goes, 11 strpnt. 2 J. N. Wirtz, Oudelande, 27 strpnt. 3 J. D. Nieuwenhuijse, Kruiningen, 40 strpnt. 4 R. Milhous, Goes, 46 strpnt. 5 A. M. Westveer, Kruiningen, 54 str pnt. 7 L. Wondergem, Kruiningen, 73 strpnt. 8 J. Bóon, Hansweert, 184 str pnt. 9 P. le Clercq, Hansweert, 200 strpnt. 10 A. v. 't Westende, 210 str. pnt. Voetbal. Op Hemelvaartsdag heeft op het gem. sportterrein aan de Hansw. Straatweg voor de Hansw. Boys en voor het be zoekende Yerseke de bal bijzonder vreemd gerold. In een vriendschappe lijk treffen tussen het eerste elftal van Yerseke en Hansweert was het bij rust de stand reeds 3-0. De eindstand werd 5-1. Bij het tweede keerde men de rol len om. Het tweede elftal van de Hansweertse Boys ging er dik in en wel met 10-1. Een uitslag die voor zichzelf spreekt en geen nader kommentaar be hoeft. Geslaagde feestreis. De feestreis van de v.v. Hansweertse Boys is op alle mogelijke terreinen ge slaagd geweest. Zondag om 10 uur ver- trok men vanuit Hansweert naar Den Haag. Eerst speelde het tweede tegen De Jagers twee en verloor met 0-1. Te 14.30 unr kwamen de eerste elftal len tegen 'elkaar uit, hetgeen 'n zwaar verlies werd ypor de Boys I 6-1. Het ging niet aan op deze dag daarover te treuren en dat heeft men dan ook be slist niet gedaan. Chinees eten en daarna vertrek naar Dancing De Blau we Donau te Brasschaet. Vrouwengilde op reis. Dinsdag is het R.K. vrouwengilde een dagje uit geweest. Te 8.30 uur is men reeds met de bus vertrokken. Te Oister- wijk werd een pottenbakkerij bezocht, na-dat eerst in Breda was gewinkeld. Te Valkenswaard en Aalst werden resp. de Brabantia fabrieken en toonzolen be zocht. Te Rijsbergen werd in .Napoleon' nog even heerlijk nagefuifd. Jeugdsoos. De jeugdsoos „Iron Butterfly" orga niseert vrijdag 4 juni a.s. om half acht in de Oude Gymzaal een discussieavond over „het geloof". Evenals de vorige discussieavond heben ook nu pater Ver- stijnen, Ds. Van de Kerk en Ds. Van Noordennen hun medewerking toege zegd. Voor het welslagen van deze avond is het noodzakelijk dat jong en oud aanwezig is en aktief aan de ge sprekken deelneemt. Het is n.l. de be doeling dat deze avond leidt tot het op- U kunt het bestrijden met iets uit ons assortiment - Vraag inlichtingen UW DROGIST Kruiningen Te|. 01130-1565 rhïen Van een preek die later door de dne voorgangers van de kansel kan worden afgeroepen. Blikseminslag. Zondagmiddag werd het verkeer on ^tagneerd. Toen tussen 4 en 5 uur ten gevolge van een va^dT^nofmïf 'n transformatorhuisje van de Spoorwegen, de bomen van de en RSffnTrg^ng: tS8aea Krabt*ad«ke en Rilland automatisch dicht gingen n°p ReVeZvniet meer worden geopend' om w f if WaS spoedi£ ter plaatse om het verkeer te regelen, dat onder normale omstandigheden om die tijd op deze weg toch al problemen oproept. Het duurde een hele poos voordat de stormg was opgeheven. Voetbal. Op de manier waarop Krabbendijke I in de na-competitie Meeuwen en Arne- mrnden heeft verrast, werd het zaterdag zelf door Rillandia verrast en moest het een 4—0 nederlaag incasseren. Een ver diende overwinning voor Rillandia. De eerste helft leverde een boeiende wed strijd op, waarin goed en snel werd ge voetbald, ruststand 0—0. Na rust had Krabbendijke het middenveld niet vol doende in handen en had het geen ant woord op de onverwachte snelle uitval len van Rillandia dat in de tweede helft de reeds eerder genoemde score wist op te bouwen. Krabbendijke AI wist zich op het jubileumtoernooi van de afdeling Zeeland, dat werd gehouden te Rilland- Bath, niet te plaatsen voor de finale wedstrijden en moest met een tweede plaats in zijn groep genoegen nemen. Krabendijke Dl speelde met 1—1 ge lijk tegen 's-Heer Arendskerke DI, Krabbendijke B I speelde vriendschappe lijk tegen Waarde B I en won met 80. Zaterdag a.s. brengt Krabbendijke I een bezoek aan Rillandia. De B en D-junio ren nemen deel aan een toernooi van de V.V. „Kapelle". le Lustrum. De gymnastiekvereniging Inter Scaldes' zal ter gelegenheid van haar 5-jarig be staan een jubileum-uitvoering geven op zaterdag 5 juni a.s. op het sportveld, aanvang 7 uur. Medewerking zal wor den verleend door de zusterverenigin gen Sparta uit Krabbendijke en W.I.K. uit Kruiningen. Ter opluistering zal de muziekvereniging Vooruit muzikale me dewerking verlenen. Bij slecht weer zal een verkort programma afgewerkt wor den in de garage van L. van Houte. Van 13 t.m. 18 mei 1971 YERSEKE. Geboren: Pieter Bartel, zv. Huibrecht Geerard de Leeuw en Jan- ny Pieternella Tramper; Frank, zv. Ger- rit Leendert Jan Bosch en Cornelia Pie ternella van de Stolpe; Erik, zv. Jan van Stee en Klazina Proost. Getrouwd: Co melis Jan Katsman, 22 j. te Goes en Geertruida Jozina van Kruiningen, 23 j.; Gilles Dagevos, 26 j. te Kapelle en Cornelia Jantje Klaasse, 18 j. KRUININGEN. Geboren: Marinus Ja cobus, zv. Marinus Jacobus van Burg en Johanna Adriana Jansen; Paulus Wil lem, zv. Marinus de Bat en Komelia Johanna Lobbezoo. Ondertrouwd: Dingenis Abraham de Kubber 23 j. en Adriana Helena Kievit, 22 j. te Bergen op Zoom. HANSWEERT. Geboren: Susanna Jo hanna Magdalena, dv. Jacobus de Win ter en Magdalena Digna van der Vliet. KRABBENDIJKE. Overleden: Maatje Hage, 72 j., weduwe van Comelis Mari nus van den Berg. RILLAND-BATH. OverledenLena Hoogerheide, 82 j., echtgen. van Frans van Gemert. Van 20 tot en met 25 mei 1971 YERSEKE. Ondertrouwd: Jacob Gunst 28 j. te Kapelle en Janna Maria Riedijk, 26 j. Overleden: Marinus Cornelis Linden- bergh, 46 j., gehuwd met Wilhelmina Benjamina de Leeuw. KRUININGEN. Geboren. Comelis Hu- brecht, zv. Dingenis Gijssen en Maatje Krina Oostdijk; Mathilda Cornelia, dv. Jacob Lokerse en Francina Maria van den Berge. HANSWEERT. Getrouwd: Pieter Karj- ser, 23 j. en Antina Jaciba Domman- schet, 20 j. KRABBENDIJKE. Getrouwd: Jaco bus de Visser, 25 j. te Vlissingen en Kri na Zweedijk, 20 j. Overleden: Klazina Luteijn, 71 j., ge huwd met Hubrecht Lein van de Griek; Cornelia Jacoba Nieuwdorp, 87 j., wv. Adriaan Kole. RILLAND-BATH. Getrouwd: Jan Ma rinus Zuydwegt, 22 j. Vlissingen en An na Adriana Maria Catharina Coremans, 20 j. Overleden: Anthonie Poleij, 79 j., on gehuwd.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2