RAAYENS OO MPT1 de speciaalzaak voor uw BRIL UW 8«Te &etl een Rodenstock montuur met Rodenstock glazen i WATERSTANDEN, REIMERSWAAL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE RILLAND-BATH goede pasvorm mooie modellen ook aan huis te ontbieden PREDIKBEURTEN Het Kode Kruis. In het tijdvak van 24 mi tot 6 juni zal weer de jaarlijkse inzameling voor het Kode Kruis plaatsvinden. Zoals ge- bruikeiyk zal dit in de gemeente Rei- merswaai geschieden met behulp van de benende gutenzakjes. Iedereen kent wel de werkzaamheden van het Kode Kruis. Nog kort geieuen hebben 6 bedlege rige zieken uit de diverse dorpen van onze gemeente een onvergetelijke reis gemaakt met het Henry Dunant Hospi- taaischip. U wilt toch allen wel graag dat dit volgend jaar weer gebeurt. 1171 donors uit onze gemeente gaven in 1970 bloed ten bate van de Bioedtranfusie- dienst. Maar iedereen begrijpt wel dat het Rode Kruis behalve veel bloed ook nog veel geld nodig heeft voor de vele andere taken naast de Bloedtransfusie. Wees daarom ook dit jaar weer royaal en zorg ervoor dat het Rode Kruis zijn werk kan voortzetten. De giftenzakjes worden opgehaald. Help uw Rode Kruis. Geslaagd. Aan het Christelijk Lyceum voor Zee land te Goes slaagden voor het eindexa men B.B.S.-B: mej. C. E. Bakker, P. A. van Damme en J. P. J. van Schaik. De postduiven. Door P.V. „De Luchtpost" werd deel genomen aan een wedvlucht vanuit Pt. St. Maxcence. In concours 199- duiven. De voornaamste uitslag was: 1, 3 en 6 E. Vermast, snelheid eerste duif 1426.70 meter minuut; 2 en 5 J. Philipse; 4 M. Moerland; 7 Mw. Minnaard; 8 P. v. Op bergen; 9 C. Vermast en 10 Gebr. Oele. De P.V. „De Noordster" nam met 241 duiven deel aan een wedvlucht vanaf Compiegne, waarbij de uitslag was: 1, 2 en 4 M. Mol; 3 Joh. van Stee; 5 H. Paauwe; 6 E. Th. Zoetewey; 7 en 10 A. Zoetewey; 8 M. de Koeyer en 9 J. Lin- denberg-Griep. Zeilwedstrijd. Zaterdag 22 mei a.s. zullen door de Watersportvereniging Yerseke op de Oosterschelde onderlinge zeilwedstrijden worden georganiseerd voor ongemeten jachten. De start is om 11.30 uur. Ge varen wordt in groepen van zoveel mo gelijk bij elkaar passende jachten, zowel open- als kajuitboten kunnen deelnemen. Per groep is een aantal prijzen beschik baar. Boten welke niet voorzien zijn Van zeilnummers kunnen tegen een statiegeld van 2,50 een zeilnummer verkrijgen. Tot 1 uur voor de start kun nen deelnemers zich nog opgeven bij de wedstrijdleiding op de haven. Vriendschapsbezoek „Mozart". Zaterdagavond bracht de muziekver eniging „Mozart" een vriendschapsbe zoek aan de zustervereniging „Rillandia" te Rilland. Na een korte mars door de kóm der gemeente volgde onder leiding van de heer P. Huysse een concert in de muziektent, waar het navolgende programma werd uitgevoerd: Punjaub, mars van Payne-Mol; Johann Krieger Suite van A. den Arend; Kleine Ouver ture van A. den Arend; Krambambuli, moderne selectie van Max Leemann; Jo- sua, choral en dixiland van Ken Roc- card; Sobre les olas, wals, arr. A. den Arend; Wildhorn, mars van Max Lee mann. De voorzitter van „Rillandia", de heer J. Koppejan, dankte voor dit zeer op prijs gestelde concert en hoopte dat dit bezoek er toe zou moge bijdragen tot meerdere uitwisselingsbezoeken tus sen de verenigingen uit de omtrek. Plattelandsvrouwen op reis. Op 11 mei j.I. gingen 39 leden van de Plattelandsvrouwen afd. Yerseke op reis Bezocht werd het Sapharipark, waar de leeuwen door de warmte erg lui waren en de aapjes op de bus klommen voor wat snoep. Verder naar de Beekse Ber gen wat heel mooi was en de Kathe draal bezocht in 's Hertogenbosch. Tot besluit een kostelijk dineetje in Groot Speijk in Oisterwijk om daarna vol daan huiswaarts te keren. Voetbalnieuws. Tegen D.E.M. uit Beverwijk scoorde Yerseke er lustig op los, dubbele cijfers werden zelfs bereikt. Later bleek dat de ze vereniging speelde in de eerste klas van de afdeling Noord-Holland en niet 3e klas K.N.V.B. In Hansweert kreeg Yerseke I tegen de Boys een grote ne derlaag te incasseren, met 51 werd Yerseke van de grasmat geveegd. Het tweede deed het heel wat beter, zij won van de Boys II met 100. Door gelijke spelen tegen Rilland en Goes beide 0—0 werden de B-junioren uitgeschakeld in het afdelingstoemooi van de K.N.V.B. De pupillen eindigden in Souburg op de derde plaats. „Mozart" naar Tholen. Zaterdagavond zal de muziekvereni ging „Mozart" een bezoek aan Tholen brengen, dit op uitnodiging van de mu ziekvereniging „Concordia" uit Tholen. Deze uitnodiging was reeds vorig jaar gedaan doch moest toen wegens omstan digheden verschoven worden naar nu. Bij aankomst in Tholen zal eerst een grote mars worden gemaakt om daarna een concert te verzorgen in de muziek tent. Het programma dat onder leiding van de heer P. Huysse zal worden uit gevoerd, luidt als volgt: Punjaub, mars; Johann Krieger Suite; Kleine ouverture; Krambambuli, moderne selectie; Josua, choral en dixiland; Sobre les olas, wals en Wildhoom, mars. 3randweerwed.strijden. A.s. zaterdag zal naast een aantal an dere korpsen ook de Wemeldingse brand weer deelnemen aan wedstrijden in Baarland, die beginnen om tien voor half twee en waarvoor de objecten ge heim blijven tot vlak voor het beginsig- naal. De prijzen van deze wedstrijden waaraan een 20-tal korpsen deelnemen vordeii dan vrijdagavond 28 mei be kendgemaakt en uitgereikt door burge meester G. H. E. M. van Waes van Bor- nele. Dit zal geschieden jn „De Vroone" tijdens een z.g.n. B.B. bindingsavond. Daarna zal een ontspanningsprogramma gepresenteerd worden voor de brand weerlieden met medewerking van „de Metro Magie Show" en het dansorkest „The Gold Stars". Rode Kruis wedstrijden. Zaterdag vonden in de veiling te Ka- pelle gewestelijke wedstrijden plaats van een 12-tal Rode Kruiskorpsen. Het ob- jekt was een door aardgas explosie ge troffen huis met 5 slachtoffers waarvan zich nog 3 in het huis bevonden dat niet was ingestort maar wel gevaar oplever de. De ploeg uit Axel kwam met 215 punten in het bezit van de wisselbeker. Kapelle behaalde de zesde plaats met 163 punten. De beoordeling voor de commandanten was een succes voor de heer A. J. Klaassen van de Kapelse ploeg die met 69 punten de eerste plaats m de wacht sleepte. Opbrengst verloting. De verloting welke door O.K.K. geor ganiseerd is in samenwerking met WIK voor instrumenten en uniformen voor de majorettes en het jeugdkorps heeft een bedrag opgebracht van ruim 2100, Kollekte. De te Wemeldinge gehouden kollekte voor het Nederlands Aastmafonds heeft 707,10 opgebracht. V erbroederingsbijeenkomst. Woensdagavond vond in „De Vroone" te Kapelle 'n verbroederingsbijeenkomst plaats tussen een vierhonderd Belgische oejaarden uit het plaatsje Waregem en een honderdtal bejaarden uit de gehele gemeente Kapelle onder leiding van de voorzitter van de Kapelse afdeling de heer M. Slootmaker, die in zijn wel- komtswoord burgemeester H. G. van Suijlekom kon betrekken evenals Sche pen Delwaide van Waregem die prijzen de woorden sprak over de bejaardenzorg in Kapelle, en burgemeester Van Suijle kom het wapen van Waregem ten ge schenke aanbood. Er werden nog meer geschenken uitgewisseld maar daar bleef het niet bij evenmin als bij de toe spraken die bij deze geschenken behoor den. Het bejaardenzangkoor o.l.v. mevr. Poldervaart liet enkele goed gekozen lie deren horen, de heer Cees Hoogesteger was present met zijn welbekend electro- nisch orgel. Ook de Belgische gasten deden mee aan het ontspanningspro gramma. De welfaredienst van het Ro de Kruis had in de hal van „De Vroone" een tentoonstelling ingericht van ge maakte werkstukken. Val van dak. Tijdens werkzaamheden op het dak van de Fa. J. de Bourgraaf, slagerij, had de 19-jarige jongeman Jan Wisse het ongeluk van het dak af te vallen en op het trottoir terecht te komen. Het gevolg was een hersenschudding en een gebroken pols, waarvoor hij met de am bulance-auto naar een der Goese zieken huizen vervoerd moest worden. De heer Wisse verrichtte zijn werk in dienst van de aannemer Fa. J. M. Hoogesteger. Muzikale avond. A.s. vrijdagavond wordt er in „De Vroone" te Kapelle een grote muzikale avond gegeven voor alle bejaarden uit de gemeente Kapelle. Deze avond wordt verzorgd door het muziekgezelschap „Tovido". Voor alle Wemeldingse be jaarden is het adres om zich hiervoor op te geven: C. Tissink, Nieuwendijk 34. Vervoer kan altijd geregeld worden, als de afstand moeilijkheden opleverd. De avond begint om 8 uur en de toegangs prijs 50 cent. Rode Kruiskollekte. Al weer een kollekte hoor ik u zeg gen: inderdaad in de week van 24 tot en met 29 mei klopt het Rode Kruis aan uw deur voor een gift. De zakjes zijn reeds voor dit doel bezorgd en als dus een dezer dagen iemand van het Rode Kruis om uw zakje komt, wees dan wat royaal en bedenkt dat u nog beter kunt geven voor een ander, dan dat u het zelf nodig hebt. ALOM TEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service N.C.V.B. bijeen. De N.C.V.B. te Kruiningen, kwam woensdagavond in het Geref. Jeugdge- bouw bijeen voor de maandelijkse verga dering. Geopend werd met het zingen van Psalm 33 en schriftlezing uit Mat- theus 19. Naar aanleiding hiervan hield de presidente mevr. Janse-van Nieuwen- huize een meditatie. Na de huishoudelij ke zaken behandeld te hebben, kreeg Ds. Van Noordennen te Krabbendijke het woord en sprak over het Hospitaal- Kerkschip „De Hoop". Het gesprokene werd met dia's belicht. De verschillende vragen werden op duidelijke wijze be antwoord. Deze samenkomst werd door Ds. Van Noordennen met dankzegging gesloten. De volgende vergadering werd vastgesteld op 16 juni. Dan zal een le zing gehouden worden over „Het Hoo- geiand". Opbrengst kollekte. De huis-aan-huis kollekte voor het Ned. Astmafonds, gehouden in de week van 3-10 mei, heeft 497,75 opgebracht. Alle gevers hartelijk dank. Wedvlucht. Door de postduivenvereniging „De Vrijheidsduif" te Kruiningen werd weer deelgenomen aan een vlucht vanuit Pont St. Maxence met 235 duiven. De afstand bedroeg 260 km. De voornaamste uitsla gen zijn: 1 J. Meijer; 2 J. van Noorden; 3 C. Aerts; 4 J. Waverijn; 5 W. Krijn- sen; 6 P. Kakebeeke; 7 S. Danker; 8 J. Wiileboer; 9 M. Poleij; 10 J. Wisse Czn. „Netam" gevestigd te Kruiningen. Netam een in ons land en ver daar buiten bekende fabriek van aanhangwa gens, trailers, kipwagens, containers, kranen enz., gevestigd te Rotterdam, heeft na rijp beraad Kruiningen uitge kozen voor vestiging van haar filiaal. De ruimte ervoor werd gevonden in de hangar van de vlashandel Cok aan de Stationsweg. De bedrijfsleider de heer A. A. Vermeire is momenteel druk bezig om de 8 mensen waarmee hij de produk- tie wil starten bijeen te zoeken. Lassers, constructeurs en metaalbewerkers zijn voorlopig de mensen die in dit nieuwe Kruiningse bedrijf tewerk gesteld kun nen worden. De fabriek verwacht het personeelsbestand al binnen vrij korte tijd tot 25 werknemers uit te breiden. Het bedrijf Kruiningen zal naast nieuw bouw ook fungeren als reparatiewerk plaats voor de Netam produkten. De Netam en filiaalchef Vermeire wensen wij alle succes toe met deze nieuwe vestiging. „Raiffeisenbank 20.500.000,spaar gelden. Tijdens een speciaal belegde vergade ring werd op 8 mei j.I. het feit herdacht dat de 20 y2 miljoen gulden aan spaar gelden was bereikt. Oorspronkelijk lag het in de bedoeling om aan het passeren van de 20 miljoen enige aandacht te schenken, maar omdat dit plaats vond tijdens de rentebijschrijving vorig jaar werd de grens verlegd. Voor deze gele genheid waren uitgenodigd mevr. G. de Zeeuw en de heren B. M. Blok en L. Wiileboer welke het gestelde bedrag vol maakten. In een kort woord schetste de voorzitter, de heer J. A. Nieuwenhuyse het verloop van de spaargelden. Het eerste miljoen werd bereikt in 1943 of wel 38 jaar na de oprichting. De 10 mil joen werd overschreden in 1962 en 8 jaar later lag het saldo van de spaar gelden op meer dan 20 miljoen gulden. In verband met dit feit ontvingen de „genodigden" uit handen van de voorzit ter een enveloppe met inhoud. Bejaarden 3 juni op reis. Het belooft een aardig uitstapje voor de bejaarden te worden op donderdag 3 juni. Eerst naar de Biesbosch, aldaar boottocht, duur 2 uur, koffie aan boord. Na koffietafel in Restaurant Biesbosch naar Den Bosch, bezichtiging van de mooie Sint Jans Kathedraal, koffie in de gotische raadskelder, desgewenst nog tijd om te winkelen 's avonds diner in d „Brabant Hallen". Zo'n hele dag uit, zonder extra verteer en winkelen kost 25 gulden. Er zijn nog plaatsen over, we willen graag 2 bussen vol krij gen, ook niet-leden van de bejaarden afdeling, kunnen zich opgeven bij on derstaande bestuursleden, gaarne zo vlug mogelijk. Dhr. A. Dek, Constantijn- straat 1; mevr, G. Kievit, Molenmeet 12; dhr. K. Nieuwenhuyse, Korte Viele 17. Voetbal. Zaterdag kwamen onze A-junioren nog tot een daverend eindresultaat door met 81 te winnen van Volharding A. Rob Veldmeijer was wel bijzonder op schot door liefst 6 keer de doelman te passeren. De BI junioren namen deel aan het toernooi te Rilland. Er werd één maal gewonnen en één maal verlo ren zodat ze in de voorronde werden uitgeschakeld. CII speelde zaterdagmor gen 00 tegen Kloetinge CII en D I le verde weer een goede prestatie door in en tegen Kwadendamme Dl gelijk te spelen 11. Voor zaterdag staat alleen op het programma Kruiningen Dl Kapelle DI. Deze wedstrijd begint om 11 uur. Leidingbreuk. Zaterdagmiddag j.I. ojitstond in het zwembad een breuk in de chloorinstalla- tie. Het chloor kwam hierdoor in aan raking met zoutzuur waardoor gassen ontstonden. Dit maakte dat de pogingen van badmeester Fokke óm de toevoer kraan af te sluiten mislukten. De heer Fokke moest zich ijlingsg vanuit de machinekelder naar de frisse lucht be geven. Enige toegeschoten nieuwsgieri ge werden onwel van de uit het gebouw tje komende gassen. Inmiddels is alles weer oké, behalve dan dat badmeester Fokke nog wat schor is. Wandelfeest. Donderdagmorgen is voor een kleine 200 wandelenthousiasten de Zeeuwse Driedaagse begonnen. Naar keuze wordt 30, 40 of 50 km gewandeld. De eerste dag ging het op deze zonnige Hemel vaartsdag naar Oostelijk Zuid-Beveland. Donderdagmiddag om één uur gingen meer dan 500, meest jeugdige, deelne mers aan de jaarlijkse Luctor et Emer- gotochten van start bij „Ons Dorpshuis". Burgemeester Pijl Hogeweg wenste hen een goede tocht en de muziekgezelschap pen E.M.M. en Scheldegalm gaven de eerste kilometers het tempo aan. Don- dagavond was er voor de Driedaagse- wandelaars en pleeggezinnen een gezel lig samenzijn in „Ons Dorpshuis". Deze avond werd opgeluisterd door de Zang vereniging „Crescendo" en de boeren- kapel „De Paerepee". Prestatieloop Hansweert. Iedereen die zijn conditie weer eens wil testen kan zaterdag 22 mei, aanvang 14.30 uur trecht in Hansweert-Oost. De start is op het gemeentelijk sportveld waar eerst de jeugdprestatieloop ver trek om een afstand te leggen van 2500 meter. Na deze loop gaan dé ouderen van start, deze dienen een afstand te overbruggen van 5000 metr. De eerst aankomende van elke prestatieloop ont vangen bij de finish een standaard, daar naast krijgen alle deelnemers een mooi ontworpen herinneringsvaantje. Muzikaal optreden. Zaterdagavond heeft de plaatselijke harmonie „Scheldegalm" de interland voetbalwedstrijd Nederland - Duitsland voor dames muzikaal omlijst. Het op treden van Scheldegalm op het gemeen telijk sportterrein te Goes is bij het pu bliek bijzonder in de smaak gevallen. Burgemeester Mr. C. Huber prees het gezelschap om haar muzikaal kunnen. Met deze pluim op de hoed ging men vrolijk na afloop der geslaagde wedstrijd huiswaarts. Sterrit Achter de Boomdijk. Zaterdag 22 mei a.s. organiseert de buurtvereniging Achter de Boomdijk 'n Sterrit. De inschrijving kan plaatsvinden van 13 tot 14 uur in het Café Zeelandia. Het is een Sterrit voor auto's en brom fietsen. De start is vanaf het Dorpsplein te 14 uur. Prijsuitreiking zal na afloop plaatsvinden in de zaal „Zeelandia" te Hansweert. Traditioneel Pinksterwielerfestijn. Het wielercomité Hansweert is er op nieuw in geslaagd om ook dit jaar weer een wielerfestijn te gaan houden op 2de Pinksterdag. Het wordt een gevarieerd wielerspektakel waaraan zowel de da mes als de heren zullen deelnemen. Te 13.30 uur komen de dames aan de start voor een ronde va 25 km. Onder de 30 aanmeldingen is de bekende kampioene Kety Hage en verder alle prominente wielrijdsters uit Nederland en België. Te 14.30 uur zullen de beroepsrenners aan de start verschijnen. Zij zullen in 'n strijd van 100 km gaan uitmaken wie de sterkste is op dit enigszins geacciden teerde parcours. Het is de renners be kend dat er te Hansweert heel wat van hun krachten geëist wordt. Het bekende parcours met als start Schoolstraat, Boomdijk, Veerweg, Korte- en Lange Geer wordt weer aangehouden en het klimmetje bij de Boomdijk plus het ve le bochtenwerk eist bijzonder veel van krachten en concentratie. Het is 'n voor het publiek overigens ideaal parcours dat niet groter is dan iets meer dan 1 kilometer, zodat men de strijd zeer goed kan volgen. 40 renners uit binnen- en buitenland onder wie b.v. de Ned. kam pioen voor professionals, de wereldre- oerdhouder achter demys Theo Verschu ren en andere prominenten zullen aan de start verschijnen. De organisatoren wensen wij bijzonder veel sukses, zon nig weer en veel betalend publiek toe. Hervormde Vrouwengroep Hansweert. Deze dagen kwam de afd. Hansweert van de H.V.G. bijeen voor de meiverga dering. De presidente mevr. A. van der Lelie-van Esterik opende de vergade ring met een woord van welkom. Na ge bed en samenzang hield zij een medita tie over de Hemelvaart. In de pauze ga ven de aanwezigen zich op voor de zo merreis naar Gouda en Haastrecht. Hierna hield de heer Visser uit Middel burg een lezing over drugs. Spreker die verbonden is aan het bureau voor Al coholisme en Drugs, wist de aanwezigen een schat van informatie te verstrekken. Allereerst maakte hij onderscheid in 5 groepen: 1 Stimulerende middelen; 2 Rustgevende middelen; 3 Verdovende middelen; 4 Roesverwekkende middelen; 5 Bewustzijnsveranderende middelen. Spreker waarschuwde tegen alle midde len maar wees in het bijzonder op het gevaar van de eerste en tweede groep. Deze middelen worden met flesjes vol in huis gehaald en vaak houdt men zich niet aan de dosering. Bovendien acht spreker het ook niet passend in het pa troon van een christen dat hij of zij bij moeilijkheden de weg van de minste weerstand kiest, door „tranquilizers" te slikken. Een gesprek met een predikant of pastoor achtte hij aanbevelenswaardi ger. De lezing riep vele vragen op. Spreker kon hierop uit zijn rijke prak tijkervaring antwoorden. De presidente was de tolk van allen toen ze aan het eind van de avond de heer Visser dank bracht voor de wijze waarop hij dit ak- tuele probleem behandelde. Het was de laatste vergadering van dit seizoen. De leden komen in augustus weer bijeen. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Compiegne over een afstand van 242 km. Deelname 129 duiven. De voornaamste uitslagen wa ren: 1, 6 en 9 A. J. Krurjsse; 2, 3 en 8 C. A. van Oosten; 4 H. van Doom; 5 J. J. de Jonge; 7 en 10 C. J. Clement. Voetbal. In de na-competitie maakt Krabben- dijke I een goede start: de tweede wed strijd in deze competitie werd in Ame- muiden in winst omgezet n.l. 42. Bij de junioren speelden Krabbendijke AI met 0—0 gelijk tegen Rillandia A I, D I verloor met 20 van Kapelle D I. De B- junioren die te Rilland deel namen aan het jubileumtoernooi van de afdeling Zeeland, slaagden er niet in zich voor de finale te plaatsen. Zij speelden met 00 gelijk tegen Robur en wonnen met 40 van Kwadendamme, wat net niet voldoende was, Robur won met 50 van Kwadendamme, waardoor zij eerste in de groep werden. Zaterdag a.s. speelt Krab bendijke I thuis tegen Rillandia en brengt Krabbendijke D I een bezoek aan 's-Heer Arendskerke D I. De A-junioren nemen dan deel aan het jubileumtoer nooi voor A-junioren dat eveneens te Rilland gehouden wordt. Wandeltocht. Een 50-tal kleuters van de Gymna stiekvereniging Sparta" nam zaterdag deel aan dc Bondswandeltocht van het K.N.G.V. die te 's-Gravenpolder werd gehouden. Deelgenomen werd aan de 5 kilometer. Hier en daar een tikkeltje vermoeid, maar trots kwamen ze met hun medaille op de borst thuis! De bus tocht heen en terug was uiteraard een feest. Diefstal. De heer H. A. Guiran kwam vrijdag morgen tot de onplezierige ontdekking dat zijn auto verdwenen was. De auto die op het terrein bij de werkplaats stond was afgesloten, zodat waarschijn lijk het slot is opengebroken. Van de dader (s) ontbreekt tot nu toe elk spoor. Van vlet geslagen. Vorige week waren H. L. (27) en C. A. (20) uit onze gemeente op het werk van de Rijn-Scheldekanaal bij de Fa. Van Oord op een vlet aan te uitsteken en meten, en ze werden door de stroom een groot zeeschip die voorbij voer van hun vlet geslagen en met de golven meegesleurd, ze konden de wal halen aan de Belgische grens. Ze waren bij hun firma ongerust geworden. Ze heb ben toen naar hun firma gebeld dat ze aan land waren. Concert. Zaterdagavond hield de muziekvereni ging „Mozart" uit Yerseke een concert op de muziektent. Ze maakten eerst een rondgang door het dorp. HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE -BIEZELINGE Vrijdags tot 9 'uur geopend. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 22 mei a.s. wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter P. Allewijn, Kruiningen, tel. (01130) 1566. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10.30 uur: Ds. Kwakkelstein, Goes. 14.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Leider: kapitein Kerkhoven. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: dhr. Visser. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 12.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. G. Nieuwöhner te Apeldoorn. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. Bossenbroek. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Baaijens, Treebeek Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. A. J. de Bue, Yerseke. 5 uur: Ds. B. van der Lelie, Hansweert. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. Vos, Baam. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 23 tot en met 29 mei 1971 Maandag 24 mei: Nieuwe Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 2.11 2.42 8.11 8.29- Maandag 3.01 3.33 8.51 9.12 Dinsdag 3.49 4.22 9.34 9.57 Woensdag 4.38 5.12 10.14 10.44 Donderdag 5.28 5.57 10.59 11.31 Vrijdag 6.11 6.36 11.44 Zaterdag 6.54 7.18 0.15 0.26

Scheldebode | 1971 | | pagina 2