BAAYENS BËËH DO CÉ) TELEURGESTELD )PT] de speciaalzaak voor uw BRIL Desiree üerfoDingsringen gaan 'n liefde lang mee. KAPSALON GESLOTEN VAN LIERE - BAVEG0 c.v. bent u al binnen geweest RUIL ZE IN PFAFF Naaimachinahuis BON YERSEKE KRUININGEN In verband met ziekte tot nader bericht RILLAND-BATH HANSWEERT KRABBENDIJKE KAPELLE Ongeval. Bij het uitwijken voor een tegenligger week dhr. Joz. de Koeyer met zijn rij dende viswinkel te veel naar rechts uit en raakte één der uitsteeksels van de betonnen zeewering op de Havendijk. De wagen sloeg omver en werd zwaar beschadigd. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Rommelmarkt. Wat was het zaterdag j.l. reuze gezel lig op de rommelmarkt in Yerseke. Let terlijk alles en iedereen werkte mee om er een sukses van te maken. Daarom willen wij ook door middel van dit be richt iedereen danken voor de medewer king in welke vorm dan ook. De netto opbrengst is geweldig, 1925,heeft de verkoop opgebracht en daar zijn wij als Geref. Jeugdcentrale reuze blij mee. Nogmaals iedereen hartelijk bedankt om deze eerste rommelmarkt in Yerseke tot een sukses te maken. Chevalier de Vin. Zaterdag 8 mei j.l. is onze bekende Restaurateur dhr. Ph. van Opbergen van Hotel-Restaurant De Ooesterbeurs, opgenomen in de Orde des Coteaux de Champagne te Reims. Deze plechtigheid vond plaats in Restaurant Treslong te Hillegom, hetwelk voor deze gelegenheid was omgetoverd tot een waar tulpen paleis. Opgewacht door een groot mu ziekkorps met majoretten kwam de Garde de 1' Orde des Coteaux de Cham pagne door de prachtige tuin van het Restaurant naar het bordes alwaar de nieuw te benoemen Chevaliers en Offi cieren aangetreden stonden om de schoudertik met het zwaard in ont vangst te nemen. Na deze ceremonie volgde het Diner au Champagne. Een en ander een hele eer voor de heer Van Opbergen waaruit blijkt dat ook deze Restaurateur een goed kenner is van champagne. Jeugdvaardigheidsproeven V.Z.O.S. Maandag en dinsdag j.l. werden door een groot aantal jeugdleden van de gym nastiekvereniging V.Z.O.S. te Yerseke de proeven afgelegd voor het jeugdvaar- digheidsdiploma Turnen in de A, B en C-klasse. De eisen hiervoor omvatten een wandelmars van 10, resp. 15 kilo meter welke reeds vorige week donder dag werd afgelegd met daarnaast oefe ningen aan de tumtoestellen en sprin gen. Alle meisjes en jongens wisten de tumproef met goed gevolg af te leggen waar dus wel uit bleek dat er door de jeugdige gymnastjes flink was geoefend. Het geheel stond onder leiding van de direkteur de heer Van Boven die werd geassisteerd door de dames Sanderse- Paauwe, Van Kruiningen en een aantal assistentes. Als kringgedelegeerde wa ren aanwezig mevr. Kakebeeke uit Ka- pelle en de heer Bierman uit Yerseke. Voor de A-klasse slaagden 13 meisjes, 18 meisjes en 17 jongens voor de B- klasse en 24 meisjes voor de C-klasse. De totaal uitslag is: Meisjes A-klasse: W. de Waard, M. J. Paauwe, W. C. Timmerman, H. N. Rijkse, L. Koster, J. W. F. Stobbelaar, P. Murre, T. G. Hoog- strate, C. A. Ridderhof, J. T. Sonke, A. Zoeteweij, J. H. van Anrooy, P. M. Ro- bèr. Meisjes B-klasse: D. M. Padmos, M. Saaman, N. H. Pol derman, A. C. A. Ridderhof, P. M. Lam- per, W. J. S. Christiaanse, A. C. A. Boo- gert, J. E. J. Gunter, J. J. Verwijs, C. H. Minnaard, P. J. J. van Noorden, J. C. K. Sinke, M. J. Minnaard, A. H. van Stee, P. Manneke, J. A. M. Hannewijk, M. A. M. Barbé, J. A. van Es. Jongens B-klasse: N. M. Moerland, Ph. C. Drjkwel, M. P. Vlaming, J. Harinck, J. Zoeteweij, W. Ridderhof, M. C. E. Lamper, J. van Stee, W. A. Dronkers, M. L. Sonke, M. A. van Anrooy, J. P. Janse, C. J. Merjaard, J. C. Varekamp, A. Gunst, C. M. Zuidweg, J. J. Zoeteweij. Meisjes C-klasse: J. W. Rijnhout, W. A. de Munck, J. W. Griep, D. M. R. Sinke, H. J. van An rooy, M. A. Lamper, C. M. Koster, S. J. Timmerman, A. J. de Bruijne, F. J. van Ast, D. J. van Schaik, J. A. van de Plasse, C. J. C. Pekaar, A. J. Comelis- se, P. Martrjn, C. Steketee, J. de Koeyer, J. de Koeyer, A. C. Varekamp, A. C. v. d. Endt, H. C. de Leeuw, D. W. Filius, M. J. Rijk, L. C. Oele, S. J. M. Witkam. Ruime sortering monturen ALOM In de eenvoudigste als In BEKENDE de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Openluchtdemonstratie van V.Z.O.S. Us en weder dienende hoopt onze plaatselijke gymnastiekver. V.Z.O.S. op zaterdagavond 5 juni weer een grote openluchttumdemonstratie te verzorgen op de parkeerplaats aan de jachthaven te Yerseke. Deze zomeravonddemonstra tie wordt een jaarlijks terugkerend eve nement op het werkprogramma van V.Z.O.S. en gezien de zeer grote belang stelling het vorige jaar bij de demon stratie tijfelen we er niet aan dat ook nu weer het niet aan belangstelling zal ontbreken. In één onzer volgende num mers komen we hierop nader terug. Korfbalnieuws. Zaterdag werden alle Volhardingploe- gen twee punten rijker. De senioren speelden een fris partijtje tegen Olym- pia 2 en wonnen, na een 20 ruststand, met 50. Tjoba bleek een gelijkwaardi ge tegenstander te zijn van de junioren. Na een 21 ruststand in het voordeel van Volharding, nam Tjoba in de twee de helft een 23 voorsprong, die net voor het einde nog omgebogen werd in een 43 overwinning voor de junioren. De aspiranten B zetten hun opmars ook in de laatste wedstrijd voort. Blauw-Wit C werd met 52 verslagen. De pupillen speelden met kampioen Olympia. Ze wonnen met 41 wat een goede prestatie was, en waardoor zij op de 2e plaats eindigden. Zaterdag a.s. staan er geen wedstrijden op het programma. Op Hemelvaartsdag 20 mei gaan zes ploegen naar het traditionele Swift- toemooi in Middelburg. Reis Ouden van Dagen. Zoals wij in ons vorig nummer konden meedelen zal de reis voor de Ouden van Dagen dit jaar worden gehouden op woensdag 9 juni. De reis gaat ditmaal via de nieuwe Volkeraksluizen bij Wil lemstad naar Klaaswaal waar de koffie pauze wordt gehouden. Daarna gaat de tocht via de Heinenoordtunnel, de Bene- luxtunnel door het Westland, met als eindpunt Rijswijk waar de lunch wordt gebruikt in het fraaie ontspanningscen trum „Drievliet". In de middag wordt dan nog een bezoek gebracht aan Gou da, waarna de reis via de Brienenoord- brug gaan tot Zevenbergen in welke plaats men het avondeten hoopt te ge bruiken. Een geheel nieuwe reis ditmaal naar een streek waar men nog niet eer der is geweest. Ongetwijfeld zal er dan ook weer grote belangstelling zijn voor de reis voor Ouden van Dagen. In de komende week van 17 tot 22 mei zullen de leden van het comité weer hun rond gang door de gemeente maken met de bekende lijsten voor de financiering van deze tocht. Ze zelf de uitgebreide Desiree kollektie bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Vrijdags tot 9 uur geopend. ZierikzeeYerseke 34. In Zierikzee, pasgepromoveerd naar de 3e klasse (zondag) leverde Yerseke I een goede prestatie door met 43 te winnen. Het begin zag er niet hoopvol uit daar Yerseke door een eigen doel punt na twee minuten achterstond, na uitstekend samenspel wist Adri de Toonder nog voor de rust gelijk te ma ken. Na de rust kwam Yerseke spoedig op een 31 voorsprong door een doel punt van Adri Kosten en een eigen goal van Zierikzee. Na deze voorsprong werd Yerseke overmoedig wat tot resultaat had dat Zierikzee gelijk maakte. 10 mi nuten voor tijd bracht Henk Christiaan se met een fraai schot de stand op 43, wat zeker verdiend was. Yerseke III won zijn laatste wedstrijd tegen Spui III met 32. Zaterdag nemen Yerseke C en B deel aan toernooien, C is te gast bij R.C.S. (Souburg) en B te Rilland. Yer seke I speelt thuis tegen D.E.M. uit Be verwijk, deze ploeg speelt in de 3e klas K.N.V.B. (zaterdag) „Mozart" brengt bezoek aan Rilland. Zaterdagavond zal de muziekvereni ging „Mozart" uit Yerseke een bezoek brengen aan Rilland om aldaar een con cert te verzorgen in de muziektent. Vooraf wordt een korte muzikale wan deling gemaakt. Wedvlucht P.V. „De Noordster". De P.V. ,,De Noordster" nam met 260 duiven deel aan een wedvlucht vanaf Arras. Uitslag: 1 en 8 H. Paauwe; 2 C. de Rooy; 3 M. Mol; 4 en 9 J. Kosten; 5 C. W. Hoebeke; 6 E. Minnaard Jz.; 7 M. de Koeyer; 10 G. Boone. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkpolitie te Yerseke zijn de volgende voorwerpen als gevonden aan gegeven: 2 verz. plaatjes bromfiets SJZ343 en MMD-064 beiden van 1971; 2 bankbiljetten; witte damestas met in houd; regenbroek in plastic doos; fiets pomp; huissleutel; hulpstuk stofzuiger; kettinkje; 1 paar rode gummilaarjes; étui met autosleutels; B.H.; sjaal; rui tenklem; scherm kinderwagen; gram mofoonplaat; hippe zonnebril en drie- wielertje. Wedvlucht P.V. „De Luchtpost". Door P.V. „De Luchtpost" werd deel genomen aan een wedvlucht vaiiuit St. Quentin. nl concours 218 duiven. De voornaamste uitslag was: 1 H. J. van Es; 2, 4 en 9 E. Vermast; 3 en 6 C. Ver-mast; 5, 7, 8 en 10 J. Philipse. Opening „De Zeeuwse Paerel". In het gebouw aan de Rijksweg, dat tot voor kort bekend stond als „De Uit kijk" is vrijdagmiddag het nieuwe café- mosselrestaurant „De Zeeuwse Paerel" geopend. Burgemeester C. Pijl Hogeweg opende na het hijsen van de vlag het restaurant met het tappen van het eer ste pilsje, en zei o.a. dat het bedrijf ze ker in een behoefte zal voorzien en feli citeerde het echtpaar Rijsdijk met deze mooie zaak. Een groot aantal genodig den was bij de plechtigheid aanwezig. Koninklijke onderscheiding. Aan de heer C. Meijer werd vrijdag door de burgemeester van Reimerswaal een ridderorde in goud opgespeld met de versierselen behorende bij de ridder orde van Oranje-Nassau. Dit ter gele heid van het 50-jarig bestaan van het exportbedrijf C. Meijer N.V. De zoon van de jubilaris dhr. H. J. Meijer had tevoren een openingswoord gesproken en zijn vader een aardappel in goud aange boden, als symbool van de specialisatie van het bedrijf, n.l. de export van aard appelen. Duivensportnieuws. Door de P.V. „De Vrijheidsduif" te Kruiningen werd deelgenomen aan een vlucht vanuit St. Quentin. Afstand 188 km. Er werd met een groot aantal dui ven, n.l. 334 aan deelgenomen. De voor naamste uitslagen zijn: 1, 10 en 15 C. Dijl; 2, 6 en 13 P. Willeboer; 3 J. Wa verijn; 4 H. Bauer; 5 K. Tjarks; 7 C. Aerts; 8 P. Boone; 9 en 11 J. Krombeen; 12 J. Wisse Czn.; 14 A. Boone. Zwemmen. J.l. zaterdag nam de zwemvereniging „Zeelandia" deel aan wedstrijden in Middelburg. Op de 100 meter vrije slag heren starten voor ons Adri en Han v. Noorden, Dies Sinke en Fred Mewe, zij vielen net niet in de prijzen, maar wisten alle vier hun persoonlijke tijd te verbeteren. Op de 100 meter schoolslag dames zwommen Liesbeth Kole en Nel ly van de Parel, deze laatste wist de derde prijs op dit nummer te halen. Kees van Noorden als jongste, Tonny Feytel en Henk de Wee zwommen keu rig de 100 meter schoolslag jongens. Tonny veroverde de tweede plaats. Op de 100 meter vrije slag meisjes was het Nelly van de Parel die de tweede plaats wist te bezetten. Pech hadden we op de 100 meter rugslag jongens, waar Han van Noorden, Tonny Feytel en Henk de Wee zwommen, de jongens maakten een foutief keerpunt wat ons de eerste en tweede prijs kosten, triest voor de zwemmer, die alle drie een vootreffelij- ke tijd zwommen. Meer geluk hadden we bij de wissel estafette waar de vier jongens Adri, Han, Dies en Fred gewel dig zwommen en zodoende ook heel ver diend derde werden. Al met al een mooie wedstrijd voor ons, met goede tijden. Onderscheiding. Aan de heer M. Pieterse werd de ere medaille in zilver verbonden aan de Or devan Oranje Nassau uitgereikt. De heer Pieterse ontving deze onderschei ding i.v.m. zijn 50-jarig lidmaatschap enz. van de gymnastiekvereniging. De muziekvereniging „E.M.M." bood de mu zikale gelukwensen aan. Kruiningen III behaalde opnieuw winst. Kruiningen ni behaalde zaterdag op nieuw een overwinning en wel met de cijfers 63 tegen Hoedekenskerke II. Door de goede resultaten van de laat ste weken is ons derde elftal nog in de middenmoot terecht gekomen. Een goed resultaat. Een bizonder feit is: er is maar één ploeg n.l. kampioen Krabben- dijke II waar geen punten tegen zijn behaald. Kruiningen A verloor met 41 van koploper Wemeldinge A. D I schoot er wéér lustig op los tegen 's-Heer Arendskerke D, een 60 overwinning was het resultaat. BI en BH namen deel aan het toernooi te Hontenisse. BI was matig op dreef, nederlagen tegen Krabbendijke en Axel en een gelijkspel tegen Patrijzen. BII speelde 3 maal 00 en won éénmaal met 20. Een goede prestatie van dolelman J. van Iwaarden hij werd niet éénmaal gepas seerd. Voor zaterdag een heel klein programma: Kruiningen A moet naar Volharding A wat twee punten op kan leveren. CII ontvangt Kloetinge CII. En D I moet naar Kwaden damme D I. Voor stemgerechtigde leden is er op 21 mei ledenvergadering. zal onze zijn VOORHOUTE KRUININGEN Wandelsport. De Zeeuwse Driedaagse zal ongeveer met hetzelfde aantal deelnemers van start gaan als vorig jaar. Er zijn nog toezeggingen, maar de organisatoren gaan van het standpunt uit: eerst zien'. De huisvesting is jammer genoeg niet geheel geslaagd, enkelen konden niet aan een particulier adres geholpen wor den. Of zij dus nog gaan deelnemen is dubieus. De eerste dag is de start aan de Kreekr akpolder, na eerstin het Dorps huis om 8 uur door de burgemeester te zijn verwelkomt. Eindpunt is Dorpshuis. De tweede dag gaan ze naar Oostburg met als eindpunt Breskens. De derde L.VORSTSTR 27 - GOES - TEL. 01100-4683 dag Kruiningen, Yerseke, Wemeldinge, Kapelle en een in tocht te Kruiningen. Om 8 uur 's avonds is er een gezellige avond in „Ons Dorpshuis" voor de deel nemers met hun pleegadressen. De Zangvereniging „Crescendo" zal naast enkele andere zangnummers een speciaal nummer uitvoeren. De muziek vereniging „E.M.M." of de Boerenkapel zal het gedeelte na de pauze voor haar rekening nemen. Voor de Luctor et Emergo tochten is ook al een goede be langstelling. Winkeliersshow. Vorige week vrjjdag en zaterdag was erin het Dorpshuis „Luctor et Emergo" een winkeliershow die druk werd be zocht. Het ging uit van de leden der Winkeliersvereniging en ook deed mee de afdeling van het Ned. Rode Kruis die werken verkochten. De entree was ten goede voor het Groene en Rode Kruis. Rally. De buurtvereniging „Achter de Boom- dijk" organiseert op zaterdag 22 mei a.s. een auto-bromfietsrally over 40 km. Het parcours leidt over Schore, Biezelin- ge, Kapelle en Wemeldinge terug naar Hansweert. Inschrijving kan plaatsvin den op bedoelde zaterdag in de zaal „Zeelandia". De start zal te 14.00 uur plaatsvinden vanaf het Dorpsplein. Op nieuw een leuk initiatief van het bestuur van deze buurtvereniging. Verkeersexamen. Nadat enkele weken geleden de leer lingen van de hogere klassen der 5 scho len van het basisonderwijs te Hansweert en Kruiningen zich hadden gebogen over een schriftelijk verkeersexamen, klom men vrijdag 90 leerlingen van die scho len te Hansweert op de fiets om een praktische examen af te leggen. Burge meester Mr. C. Pijl Hogeweg kon in het dorpshuis Kaj Munk aan de 90 examen kandidaten de fel begeerde diploma's uitreiken. Als blijk van waardering wer den de kinderen drie flimpj es vertoond en wel over de Hoge Veluwe, Amster dam en een tekenfilmpje. Groot feest bij Hansw. Boys. Zondag is het voor de Hansw. Boys groot feest geweest. Het dertig jarig bestaan van deze club werd feestelgk gevierd terwijl tevens op deze dag het door de Boys gebouwde clubhuis offi cieel werd geopend. De opening van het clubhuis geschiedde te 11 uur door wet houder C. Slabbekoom. Hierna begon het sportieve gedeelte van de feestdag een treffen tussen de elftallen van de Hansw. Boys en de V.V. Hontenisse. De aftrap werd verricht door wethouder Slabbekoom. De jubileumbeker werd ei gendom van Hontenisse. Tevens werd de speler van het eerste elftal J. v. Eijke- ren, die zijn 400 wedstrijd speelde ge huldigd. Hij ontving een geschenkenbon en zijn echtgenote een ruiker bloemen. Een bijzonder origineel geschenk dat de V.V. Hontenisse werd aangeboden was een reddingsboei. Het is Hontenisse ge weest die ten tijde van de watersnood Hansweert aanbood de wedstrijden daar op hun terreinen te spelen waardoor nu nog steeds goede banden tussen beide verenigingen bestaan. Op de boei stond geschreven: Redders in nood 1953 Hans- weertse Boys - Hontenisse. De wedstrij den werden opgeluisterd door de Harmo nie Scheldegalm. In de avondurenwas er een groot jubileumbal in de zaal Zeelan dia. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" hield een wedvlucht vanuit Arras over een af stand vna 158 km. Deelname 152 dui ven. De voornaamste uitslagen waren: 1 en2 A. J. Kruijsse, 3 en 4 H. Neels, 5 en 10 C. A. van Oosten, 6, 7 en C. J. Clement, 8 J. Neels. Plattelandsvrouwen. De afdeling Krabbendijke van de Bond van Plattelandsvrouwen hield in het Cultureel Centrum een vergadering waar deheer Jilleba uit Middelburg een lezing hield over „Antiek", waarin de kenmerken van echt antiek of namaak werden uiteengezet. Eerst werd het ko per en tin besproken, daarna glas, aar dewerk en porcelein. Een interessante lezing voor de dames! Op 25 mei a.s. wordt een reisje gemaakt naar de Delta werken, „Eurorama" (Hoek van Hol land) en Rotterdam. Voetbal. Zaterdag haalde Krabbendijke I in de nacompetitie (tussen Amemuiden, Krab bendijke, De Meeuwen en Rillandia) een bravourstukje uit door in Zoutelande met 32 van de tweede klasser „De Meeuwen" te winnen, waardoor deze hun eerste nederlaag in deze nacompe- itie moesten incasseren. Krabbendijke 2 won ook zijn laatste competitiewedstrijd van Apollo 4 en wel met 131. Beide B-elftallen speelden donderdag hun laat ste competitiewedstrijd. Krabbendijke B I won met 60 van Hansw. Boys B I en Krabbendijke B II speelde met 11 gelijk tegen Kloetinge BII, terwijl Krabbendijke B I zaterdag deelnam aan een toernooi van de V.V. „Hontenisse", waarin het een vierde plaatsveroverde. Zaterdag a.s. brengt Krabbendijke I een bezoek aan Arnemuiden, de D-junioren bezoeken Kapelle Dl. BI neemt deel aan het jubileumtoemooi van de afde ling Zeeland van de K.N.V.B., dat deze in verschillende plaatsen organiseert in verband met haar 75-jarig bestaan. Voor Oost-Zuid-Beveland wordt dit toernooi gehouden te Rilland-Bath. De winnaars van deze toernooien komen in de finale wedstrijden die op 5 juni te Goes wor den gehouden. Expositie Auperlé. De expositie van in- en uitheemse sieraden, waarover we in ons nummer van vorige week schreven, heeft de hoog gestemde verwachtingen niet teleurge steld. Een keur van specimen van edel- smeedwerk uit diverse landen was op keurige wijze ten toon gesteld. In zijn openingswoord zei dhr. Auperlé o.a. dat het dragen van sieraden een kunst is, waaraan in Zeeland nog niet veel aan dacht wordt geschonken. Het lid van gedeputeerde staten van Zeeland, de heer A. L. van Geesbergen, hierna het woord verkrijgende, roemde het initia tief van dhr. Auperlé en noemde het waardevol, dat op deze vorm van kunst op Kapelle de aandacht werd gevestigd. Daarna werd door dhr. Van Geesbergen de expositie geopend, waarna de vele genodigden zich konden verlustigen in de aanblik van veel schoons. Herdenking Franse militairen 1940. Zaterdagmorgen zal in Kapelle de jaarlijkse herdenking plaatsvinden van de in de meidagen van 1940 gesneuvelde Franse militairen. Tal van Nederlandse en Franse autoriteiten zulen de plech tigheid bijwonen. Voor ons Koninklijk Huis zal aanwezig zijn Jhr. Mr. G. Beel, arts van Blokland. Burgemeester Van Suijlekom zal de toespraak houden, de inspectie van de erewacht en het half stok hijsen van de vlaggen. De erewacht zal bestaan uit een detachement van de marine, terwijl de marinierskapel de ko- raalmuziek zal spelen. Ds. M. Jospin, voorzitter van het comoté du Souvenir FranQais de Pays zal eveneens een kor te rede houden. Er zullen door autori teiten en organisaties kransen worden gelegd aan de voet van het monument op de begraafplaats. Tenslotte volgt nog een défilé voor het gemeentehuis van het ere-deachement, het motorescorte van de Kon. Marechaussee en de Mari nierskapel waarna een receptie in de raadszaal de plechtigheid besluit. De plechtigheid op de begraafplaats begint om half elf. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 15 mei a.s. wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter J. A. Kamps te Rilland- Bath, tel. (01135) 343. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. WEMELDINGE Van 16 tot en met 22 mei 1971 Maandag 17 mei: Laatste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 7.25 7.47 0.29 12.56 Maandag 8.16 8.41 1.23 1.52 Dinsdag 9.16 9.43 2.28 3.00 Woensdag 10.26 10.55 3.46 4.18 Donderdag 11.41 5.05 5.40 Vrijdag 0.08 0.48 6.21 6.49 Zaterdag 1.13 1.47 7.22 7.44 OVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? voor de moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor GRATIS FOLDERS Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Naam Adres Plaats

Scheldebode | 1971 | | pagina 2