Gaat U zich verloven? Meester Veswijk zet door C.H.U. LIJST 5 vakantiebonnen HULP gevraagd POOT- AARDAPPELEN WONING VOOR AL UW VERZEKERINGEN D. W. SCHRIER Belegde broodjes Snacks OUD PAPIER WONING FA. JANSEN EN ZOON J. F. DOMINICUS „ZON en ZEE" zaterdag 24 april N. M. NOUSSEN TWEEDE BLAD 23 APRIL 1971 NIEUWE, REGELBARE EN AFSLUITBARE INSECTEN"STRIP": STILETTO Vliegen zijn vieze beesten, vindt de gemiddelde Nederlandse huisvrouw. Ze weet, dat vliegen overal op gaan zitten en dat is een uiterst onhygiënische zaak. Wetenschappelijk aangetoond is b.v. het feit, dat de gewone huisvliegeng o.a. de veroorzakers zijn van de veel voorko mende „zomergriep". Deze ziekte is vooral gekenmerkt door diarree, ver moeidheid, lichte koorts. Er zijn duizenden soorten vliegen, ver deeld over een groot aantal families. Er zijn sluipvliegen en er zijn zweefvliegen, gewone kamervliegen, kleine kamervlie- gen en steekvliegen, blauwe vleesvlie- gen, groen en grauwe vleesvliegen, uienvliegen, narcissenvliegen en bana- nenvliegen. De vlieg maakt het de mensen niet gemakkelijk. Wonen die mensen in een huis dan krijgen zij bezoek van kamer- vliegen en steekvliegen. Die steekvlie gen waren vroeger, toen er nog veel paarden en paardenstallen waren, groter in aantal. Paardemest was hun meer welkom dan uitlaatgassen van auto's. Huis vliegen kunnen óók steken. Ze zijn overbrengers van velerlei ziektekiemen, belagen voedsel, leggen eieren in vlees waren. Wat hun voortplanting betreft: één paar vliegen produceert in één sei zoen, van mei tot september, 191 x 1018 nakomelingen. Gelukkig blijven niet alle vliegen leven en is er ook wel onder breking in de voortplanting. Maar als een paar miljoen huisvliegen het seizoen ingaan met de formule 191 x 1018 dan raakt u de tel wel kwijt. Met het voorjaar en de zomer komt een ver familielid van de vlieg (de fami lie heet de Tweevleugeligen), de mug. Ook bij de muggen worden vele variëtei ten gevonden: langpootmuggen, galg muggen, steekmuggen, malariamuggen, de niet-stekende maar in de lucht dan sende muggen, wintermuggen, kriebel muggen enz. De hinderlijkste mug is de steekmug waarvan het wjjfje altijd men senbloed wil zien. Wat doen wij daar nu tegen? Er zijn ouderwetse vliegen- en muggenbestrij- dingsmiddelen zoals de insectenklapper en de klevende vliegenvanger. Bij die door GERRIT FRANSEN 19) Zijn vrouw keek hem verontwaardigd aan. „Nou, kan het wat minder? Je bent hier niet in je klas! Ga je ook zo tegen je kinderen tekeer? Dan zul je wel gauw een slechte naam krijgen." Hij probeerde zich te beheersen. „Sor ry, Dinie, ik had niet zo moeten uitval len, maar die Hanekam, die man is ge woon niet mee te praten, die is bevoor oordeeld. Ik constateerde dat één van zijn kinderen een diefstalletje gepleegd had, dat ze bovendien nog ontkende. De ouders van dat meisje schijnen, net als die van Chris, tot de dorpse notabelen te behoren. Hij wil er geen kwaad over vernemen." „Wat doe jc nu?" „Ik doe niets. Hij moet het doen. Maar ik kan nu al raden, wat voor resultaat zijn onderzoek zal hebben: een dood doener. HOOFDSTUK Vin Het geheim van Greetje. Die middag gaf Evert het touw weer aan Greetje. „Als ze het nog eens van je afpakken, kom je onmiddellijk bij me." Het kind knikte. Tijdens het speel kwartier keek hij af en toe naar het kind, dat in haar eentje bij de school muur speelde. Af en toe sprong ze. Maar de andere kinderen negeerden haar volkomen. De volgende dag was ze weer zonder touw. Evert informeerde, waar het was. Na enig aarzelen stotterde het kind: „ththuus." „Waarom heb je het niet meegeno men naar school Je vond het toch fijn?" „Ja". „Waarom heb je het dan thuisgela- ten?" „Mag niet van opoe." „Waarom niet?" Enkel een schouderophalen was het antwoord. „Is je opoe bij je thuis?" Geen antwoord. „En je moeder dan? Heb je het aan je moeder laten zien? En gezgd, dat je het van mij hebt gekregen?" Een paar knikken was haar reaktie. Omdat hij wel begreep, dat er iets achter stak, besloot hij maar niet ver der te vragen. Na vieren bleef hij nog even in de hoop, dat Hanekam het re sultaat van zijn onderzoek zou meede len, doch deze bleek bijna meteen ver trokken, zodat ook hij de school verliet. Thuis dronk hij vlug thee en zei, dat hij nog even weg moest. Aan een der jon gens van zijn klas had hij gevraagd, waar Alfers woonde en deze had het hem uitgelegd. Reeds om half vijf reed hij het dorp uit. Alfers bewoonde een middelgrote boerderij op de weg naar het bos, een oud huis met rieten dak, het enige aan de linkerkant van de weg. U ziet het vanzelf wel, meester." Na een kwartiertje fietsen ontdekte hij, dicht aan de bosrand een oude boer derij met breed rieten dak. Rustig draai de hij het stuur in de richting van de toegangsweg. Een grote hofhond kwam hem luidblaffend tegemoet. Op het erf was een vrouw bezig melkemmers te spoelen. Een tractor stond klaar, blijk baar om naar het weiland te rijden, om dat het zo ongeveer melktijd was. Bij het huis zette hij de fiets tegen de muur en liep naar de vrouw. „Goeiemid- dag. Ik ben de nieuwe meester. Greetje zit bij mij in de klas. Ik kwam eens kennismaken De vrouw keek hem schuw aan. soort komt heel wat klap- en kleefwerk kijken. Als men vroeger een boerderij bezocht, waarnaast een natuurlijke mestvaalt lag te geuren, waren vliegenmeppers en kle verige vliegenvangers van geen enkel nut overigens. Hier was de enige op lossing: de mestvaalt verplaatsen. In huiskamers, slaapkamers, eetkamers, keukens, badkamers enz. ziet men nieu we wapens tegen vliegen en müggen. Eén van de wapens is een chemische stof, genaamd dichloorvos. Dichloorvos is dodelijk voor vliegen en muggen, doch één van de minst gevaarlijke bestrij dingsmiddelen voor mensen huisdier. Op basis van deze werkzame stof brengt Philips-Duphar een „strip" in de handel die in Nederland (en ook in andere lan den) op grond van de bestrijdingsmidde lenwet is toegelaten. Deze dampdoseer- koker (het woord zegt het al) is een insecticide„strip" die en dat is een heel belangijrk veiligheids-aspect af sluitbaar en regelbaar is. De werkzame stof kan dus gedoseerd worden. Bevindt de koker zich in dichte toestand dan worden de werkzame stoffen niet aan de lucht bloot gegeven. Men kan nu zelf huis bepalen hoe men de bestrijding van vliegen en muggen ter hand wil nemen. In uitgeschoven toestand is de koker voldoende voor 30 tot 40 m3 ruimte, met een werkzaamheid van 3 k 4 maanden. Door de buitenkoker minder uit te schui ven worden minder gaatjes van de bin nenkoker vrij gemaakt, waardoor het produkt op leke gewenste ruimte kan worden afgesteld. De naam van de nieuwe vliegen- en muggenverdelger die ook ander ver scholen ongedierte doodt is Stiletto. „Gaat u maar naar binnen," antwoord de ze op zachte toon. Net op het moment, dat Evert nog wat wilde vragen, klonk opeens een schelle stem: „Wie is er, Griet? Waar om blaft de hond zo?" Evert draaide zich om en zag een ou dere vrouw in de deuropening staan. Ze bekeek hem met een wantrouwende blik. En omdat de andere vrouw niets meer zei, liep hij naar de deur, vriendelijk knikkend. „Goeiemiddag. Ik ben meester Veswijk, de nieuwe onderwijzer zullen we maar zeggen. Ik kom eens kennis maken, als u het goed vindt." Uit de blik in de ogen der aangespro kene bleek niet bepaald, dat meester erg welkom was. Ze nam hem een keer van top tot teen op. Tenslotte nodigde ze de man met enige tegenzin binnen te ko men en vroeg en passant: „Is er soms wat met Greetje? Wat heeft ze uutte- haold?" Evert volgde de oudere vrouw naar een groot vertrek, dat zowel keuken als kamer kon zijn. „Greet heeft bij mij niets uitgehaald, mevrouw. Ze is een lief kind, dat goed leert. U bent zeker haar moeder?" „Nee, grootmoeder," antwoordde de vrouw nors. „O, neem me niet kwalijk, maar u ziet er nog zo jeugdig uit. Ik kan me u helemaal niet voorstellen als groot moeder." Wat een leugenaar ben ik, dacht Evert; ze ziet er integendeel uit als een toverheks. De vrouw reageerde er niet op. Blijk baar ging het compliment geheel langs haar heen. Daarom vervolgde Evert: „Ik kom eigenlijk voor haar ouders, be grijpt u? Was dat soms haar moeder?" Hij wees naar buiten. „Ja. Maar ze is nu naar de wei melken." „Och ja, dat had ik kunnen weten; dat is zo ongeveer de tijd, nietwaar? Dus feitelijk kom ik een beetje ongele gen?" „Wullie hè'n hier altied waark. En zeker in de zoemer." Erg welkom ben ik niet bepaald, con stateerde hg in stilte. Maar opgewekt ging hij verder: „Omdat Greetje zo uit stekend haar best doet in de klas, heb ik haar een paar dagen geleden een springtouw gegeven, omdat ze er geen had. Nu hoorde ik vanmorgen dat ze er van u niet mee mag spelen. Ziet u er kwaad in?" „Voor speulen is op de boerderie geen tied. Wullie moeten allemaol een hand- jie meehelpen in dise weken. En een touw is altied gevaorlijk. Vooral dit, met die houten er aan. As 't uutschiet, kan 't deur de ruuten sloan." Wij kunnen U leveren de ringen KITTY - SONJA - TANJA - ANEMOON ANJER - AZALEA - PETUNIA H.D.Z. - ASTRIT - IRENE - enz. Vele modellen zijn ook met briljant te leveren. JUWELIERS Sint Adriaanstraat 11 - Goes - Tel. 6924 15 regels 2,elke volgende regel 40 cent. Korte Golfjes onder nummer of „adres te bevragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Fr. geraniums en gewone vele kleuren Caselaria (Tashjes. Sineraria 1,50. St. Paulia, Begonia's, groot en klein, Primula's en blad planten enz. Sierpotten, schalen en bloembakken. Voor de tuin: Violen, An jers, Duizendschoon, Ver geet mij nietjes. Tuinzaden 0,65 per pakje. Tuin turf, potgrond enz. Bloemisterij Pleijte, Grintweg 55, Yerse- ke. Voor oud papier en oude metalen belle men (01100) 5018, b.g.g. na 18.00 uur 8522. - Fa. K. J. van Son Zn., Houtkade 38, Goes. Te koop: pracht aquarium- meubel. J. P. Oele, Kerk plein 6, Yerseke, tel. 01131- 1342. Houbigant Perfumerssince 1.7.75. Chantilly en Quel- ques Fleurs. Parfums - Eau de Toilette - Toiletpoeder - Bodylotion enz. Kapper Meijer, Yerseke. Uw schoenen voor repara tie in goede handen bfl Schoenreparatiebedrijf Mar tin Wijdemans, v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. astumnden MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Muurverven veegvast, af- wasbaar en nog betere kwaliteiten. Schildersbedrijf Ridderhof Zoon, Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571. ,Fant' brusbrant Hairspray met gratis Deodorant spray. Kapper Meijer, Yerseke. Vraagt vryblyvend ons om een prijsopgaaf voor uw Luxaflex jaloezieën. - Van Nimwegen-Heyboer, Wemel- dinge, Dorpsstr. 53, tel. 336; W. Kanaalweg 51, tel. 582; Wilhelminastr. 41, tel. 592. Te koop: betonpalen, 2 m 1. 10 x 10 gewapend, telefoon 01130-1649. Wilgenweg 11, Kruiningen. Bad- en strandlakens in ve le nieuwe dessins en prach tige kleuren. Ook weer eens iets heel anders in baddoe ken, keukendoeken en thee doeken. Om zelf te hebben of om cadeau te geven! Ook in huishouatextiel hebben wij altijd een uitgebreide kollektie. Textielhandel Snoep-van Willigen, Noord zandstraat 9. Zilverzegels! In kinderkleding ontvangen wij nog dagelijkh iets nieuws. Nun weer smoezige nieuwe jurkjes en pakjes voor de kleintjes. Sportieve truitjes en pull-polo's voor de schooljeugd, tot maat 164. Mooie broeken voor de zondag en ijzersterke school- broeken. Vlotte meisjesjurk jes. En nie te vergeten een geweldige kollektie badstof kleuterkleding van Kijo. Ideaal voor thuis en op de kleuterschoolAlleen ver krijgbaar bij Textielhandel Snoep-v. Willigen, Noord zandstraat 9. Zilverzegels! Monsieur Houbigant, Spray Deodorant, After Shave Co logne. Kapper Meijer, Yer seke. Cartoef notenolie of crème geeft uw huid een prachti ge, diepbruine tint. Het re sultaat van Cartoef is snel zichtbaar! Drog. Koster Yerseke. Autowas iets unieks, echt onschadelijk voor de auto, doch beperkte hoeveelheid. Schildersbedrijf Ridderhof Zoon, Oude Boogaert 14 Yerseke, tel. 1571. Het is weer aardbeientijd. Wij hebben voor u leuke fruittestjes. ,,'t Wienkeltje", Yerseke. Groentereklame. Vrijdag en zaterdag; panklare wortel tjes 49 ct. Mooie blanke witlof, 500 g 85 ct. Spinazie 69 ct 1 kg. 2 y2 kg sinaas appelen 2,98. 1 kg nieuwe aardappelen (geschrapt) 1,45. 3 citroenen 69. ct. 2 grote kroppen sla 79 ct. De Spar, Yerseke. Gebruikte T.V.'s, le, 2e net en België. M. J. Geluk Wemeldinge. Wat u in de etalage ziet in nachtkleding, jupons, onder jurken en foundations zijn slechts enkele voorbeelden uit onze enorme sortering. Kom eens kijken, wij zullen u, graag" nog veel meer la ten zien! Textielhandel Snoep-van Willigen, Noord- znadstraat 9. Zilverzegels! Lakverf in alle kleuren, steeds in vooraad. In be hang de uitgebreidste kol- lekte. Schildersbedrijf Rid derhof Zoon, Oude Boo gaert 14, Yerseke, tel. 1571. Steunzolen naar maat, ook op doktersadvies. Alle voet correctors in voorraad. Voet- kundige adviezen worden gratis verstrekt. Martin Wijdemans medisch gedipl. voetkundige. Schoenrepara tiebedrijf v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Voor badpakken en bikini's slaagt u zeker bij Fa. J. Kole, Noordzandstraat 30 te Yerseke. Alle bekende mer ken in heel veel kleuren en maten. Gebruikte T.V.'s, le, 2e net en België. M. J. Geluk Wemeldinge. Het Timmerhuis, Wrjn- gaardstraat-Zusterstraat te Goes, tel. (01100) 8362. Wjj leveren u tegen de aller laagste prijzen. Alle moge lijke soort hout, lat- en lijst werk. Hard-, zacht- en te gelboard. Schoorsteenpla ten, wandsehroten, deco- wall, spaan- en meubelplaat, formica. - Ook alle hand- arbeidartikelen voor scho en. Alles franco huis. Altijd van harte welkom in „Het Timmerhuis". In de Wijngaardstraat nu een nieuwe bestrating, en op no. 18 m-o-d-e-r-n-e H-a-a-r-d-e-n-v-e-r-k-o-o-p Van Oosten - Yerseke Te koop: Varios en Ferm lasapparaten. Scherpste prij zen, tevens 10% korting, met garantie. Citroën, I.D., Ami en Eendonderdelen. D. Nijsse, Deltafarm, Yerseke, tel. 01131-1979. Eiken is in. Wij hebben een met zorg samengestelde kol lektie eiken eethoek., berg meubels, bankstellen en sa lontafels. Kom eens kijken bij Fa. J. Kole, Yerske. Te koop: 7 PK Bugearts frees 2 bak. tel. 01130-1649, Wilgenweg 11, Kruiningen. Gebruikte T.V/s, le, 2e net en België. M. J. Geluk Wemeldinge. Verfreiniger en albastine en alles voor De Doe Het Zei vers. Schildersbedr. Ridder hof Zoon, Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571. Van de allerkleinste baby sokjes tot de allergrootste herensokken hebben wij de ze week weer veel nieuws ontvangen. En ook weer prachtige nieuwe sportkou sen. Ook speciale series in grotere jongens- en meisjes- maten. Pracht sokken in ge heel nieuwe hippe kleuren en dessins. U kent toch ook onze ijzersterke school- en werksokken Textielhandel Snoep-v. Willigen, Noord zandstraat 9. Zilverzegels! Te koop aangeboden: goede studiepiano. Vraagprijs 350,Sinke, Molenpol der 3, Yerseke, tel. 01131- 1741. Te koop gevraagd: een ijze ren vlet of een polyester jeugdzeilbootje. D. Hoog- strate, Beatrixstraat 5, Yer seke. Inwoners van Reimerswaal. Nog 2 weken en dan gaat Kanaal 7 uit de lucht. Is uw apparaat geschikt voor UHF ontvangst en uw an tenne aangepast? Zo niet, geeft u zo spoedig mogelijk op. Wij geven u vrijblijvend inlichtingen. Fa. Hovestadt en de Jonge. Munten te koop gevraagd in kleine of grote kollekties. tel. 070-870602. Te koop: jonge Duitse Her ders. Moeder zeer waaks. Tel. 01130-164&, Wilgenweg 11, Kruiningen. Voor borstelwerk, schoon- maakart., kastpapier enz. naar Fa. M. Eckhardt Damstraat 18, Yerseke, tel. 1508. Jasperse altijd voordeliger! 1 pak 500 gram Voordeel koffie nu 3,19. 1 literflacon afwas 79 ct. 1 jampot zil veruitjes 69 ct. 2 rol be schuit 69 ct. 1 bus Unox groentesoep nu 69 ct. 1 blik knakworst 8 stuks 1,10. 50 stuks houten wasknijpers 1,25. 1 fles Peli Teak olie 2,49. 1 doos Peli Boenwas gratis. 3 pakjes margarine 1,08. 1 flacon wasverzach- ter, 2 liter nu 2,95. Mini panty's hebben wij ook van het bekende merk Va- sana, de kous met de 9 le vens. A. Hollestelle, Vier- straat 20, Yerseke. Hard-, zacht, tegel- en brandvrij board, latten en lijstwerk steeds volop voor radig bij: J. v. d. Boom gaard, Kaaistraat 8, Yerse ke, tel. 1809. Vanaf a.s. vrijdag: verse schardijn af te halen op de Haven, tevens wordt er vrij dag uitgevent. Vishandel 't Lekerbekje. Iedere dag geopend van 4 tot 6.30 uur. Donderdags gesloten. Blokwitters van 1,95; 3,95, 6,75 en de nog grotere kwaliteiten. Schil dersbedrijf Ridderhof Zn., Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571. Speciale aanbieding: nuAr- copal dekschaal m. juskom nu van 15,50 voor slechts 9,95. Lagostina snelkook pan van 98,nu 69-,50. Ook voordelige aanbiedin gen in pannensets van La gostina en gekleurd emaille met leuk decor. Fa. M. Eckhardt, Damstraat 18 Yerseke, tel. 1508. Voor opgemaakte bloem- stukjes, bakjes en verse snijbloemen is uw adres: Tuincentrum Van Liere Maalstde (Einde Postweg) Kapelle, tel. 01102-1743. Alle soorten tuinturf, com post, kunstmest, bestrij dingsmiddelen, tuingereed schap en gazonmaaiers vindt u in grote sortering bij: Tuincentrum Van Liere Maalstede (Einde Postweg) Kapelle, tel. 01102-1743. Te koop: violen, anjers, flieren, primula, rode en savooie koolplanten. Bierw. 10, Wemeldinge. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 79 ct. Gekookt spek 69 ct. Casselerrib 1,09. Lever 85 ct. Snijworst 69- ct Palingworst 69 ct. Rook vlees 79 ct. Comedbief 85 ct per 10 gram. Volvette kaas 500 gram 2,69. Edammers 4,35. Lunchkaasje 2,55. 1 blikje 200 gram lunch worst 89 ct. 1 zware diepvrieskip 3,30. 1 literblik ananas 1,35. 1 fles wijncognac 2,95. Voor gashaarden, fornuizen Ook met verwarming, geij- zers enz. Ook hebben wij losse verwarming voor uw gasfornuis (op de plaats v. uw la). Naar Fa. M. Eck hardt, Damstraat 18, Yerse ke, tel. 1508. Prachtige grote witte vazen v. kleine prijzen, „'t Wien keltje", Yerseke. Alle maten rietmatten uit voorraad leverbaar. Tuin en Bloemencentrum Van Liere, Maalstede. (Einde Postweg) Kapelle, telefoon 01102-1743. Tuingereedschap, spaden, hraken, rieken enz. Gras- maaimach. in div. soorten en modellen. Bloembakken v.a. 3,20. Potgrond in gr. en kleinverpakking. Fa. M. Eckhardt, Damstraat 18 Yerseke, tel. 1508. Balastore populair (naturel kleur). Balastore de luxe (kleur grijs-wit) gemeleerd Allecs aan voordelige prij zen Schildersbedr. Ridder hof Zoon, Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571. Luxaflex in alle maten met 10 jaar garantie en voorde lige prijs en kwaliteit. Schildersbedrijf Ridderhof Zoon, Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571. SOCIAAL FONDS BOUW NIJVERHEID Inleveren op zaterdag 24 april tussen 1 en 2 uur (max. 25 zegels) bij Zuidl. Achterweg 8 Wemeldinge Voor enkele uren per dag in de huishouding bij oudere heer Emmastraat 27, Yerseke TE KOOP: 28/35 A Ooststraat 16, Kapelle-Z. Te koop gevraagd GOED ONDERHOUDEN van particulier in Yerseke Brieven onder no. 46-1, Bureau Yerseksche Cou rant, Yerseke Te koop: 1 Berini M 21 bromfiets. Voor- en achter vering. Te bevragen: H. Dunantstraat 49, Kruinin- Marrocaanse portefeuilles zijn oersterk. In rood, bruin, beige oranje. 4,95 - 7,50 - 8,95. ,,'t Wienkeltje", Yerse ke. Met Cartoef notenolie of crème heeft u maar weinig zonneuren nodig om prach tig en- diep bruin te worden. Cartoef werkt snel! Drog. Koster, Yerseke. Jasperse altijd voordeliger! De Heer chocolaadjes 79 ct. De Heer bonbons 75 ct. IJs- cups 50 ct. Rumbonen 55 ct per 100 gram. Volvette kaas 200 gram. Pindakoekjes 89 ct. Zeeuws speculaas 83 ct. Roomboterkoekjes 95 ct per zak 250 g. 1 zware Gron. koek 1,15. 3 rol Mentho's 69 ct. 3 rol Topdrop 69 ct. 3 rol Stophoest 69 ct. 3 rol Fruitella 69 ct. 1 pak room- botersprits 79 ct. Wie heeft gezien of gevon den: onze zwarte poes met witte bef en witte punt aan zijn staart. Gaarne inlich tingen hierover of terug te bezorgen bij: J. Luteijn Vierstraat 7, tel. 1449. Te koop: bromfiets, merk Kreidler Florett, bouwjaar 1969 i.z.g.st. Rozenlaan 57, Yerseke. Van der Bjltlaan 33 Kapelle, Tel. 01102- 1665 Tijdens het week-end met krab, kip. champignons, fillet d'American FRITESWAGEN CAMPING Yerseke YERSEKE inzameling en lompen t.b.v. ondergr. kerk Gaarne alles voor 9 uur buiten zetten TE KOOP: Goed onderhouden binnenkort vrij te aanvaarden Dorpsstraat 56, Wemeldinge Leuke moderne kop en schotels 2,75 - 3,45 - 3,95. ,,'t Wienkeltje", Yerseke. Kwasten van de kleinste tot de grootste van 0,95 tot de duurste. Schilderbedrijf Ridderhof Zoon Oude Boogaert 14, Yerseke, telef. 1571. Carla Yerseke, Industrie weg 3. Maandelijkse verko ping a.s. zaterdag 24 april, uitsluitend vna 9 tot 12 uur. namiddags gesloten. Maandag: rode kool 35 ct; 1Y2 kg stoofperen 98 ct (Dinsdag). Vers vleesrekla- me. Maandag en dinsdag: ribkarbonade, 500 g 3,69. Haaskarbonade, 500 gf 3,89 Soepcomplet 1,41. 150 g hamkaas 95 ct. 100 g rook vlees 85 ct. Braadkuiken, groot 2,99. De Spar, Yer seke. Glas in alle soorten en ma ten, Thermophane en Poly- glas, dubbele ruiten vrij van wasem. Schilderbedr. Rid derhof Zoon, Oude Boo gaert 14, Yerseke, tel. 1571 Obeleum en sadoline voor uw omheining of bungalow vernissen en verder alles wat bij schilderen hoort. Schildersbedrijf Ridderhof Zoon, Oude Boogaert 14, Yerseke, tel. 1571.

Scheldebode | 1971 | | pagina 5