TELEURGESTELD KRUININGEN HANSWEERT RUIL ZE IN PFAFF Naaimachinehuis BON: INGEZONDEN STUKKEN U kunt niet alles weten Predikbeurten. TWEEDE BLAD 2 APRIL 1971 Wegens plaats- en tijdgebrek kon het raadsverslag van de gemeente Reimers- waal niet worden geplaatst. U kunt het echter a.s. week tegemoetzien. Rorsele Kruiningen 16. Kruiningen moest zaterdag aantreden tegen Borsele I en wel zonder vaste le elftalspeler J. Kole en G. Burgel. B. Bogte werd de vervanger. De elftalcom missie zal er geen spijt van gehad heb ben. Want Bennie maakte maar liefst 3 doelpunten. Trouwens heel het elftal draaide goed een 61 overwinning in Borsele is toch niet flauw. Het derde nam duidelijk revanche tegen Waarde II Uitslag een 41 overwinning. Het 2e en 4e waren vrij. De A-junioren leden een 41 nederlaag tegen Rillandia A H. Overigens waren ze wel een beetje on gelukkig met schieten. Geen voetbal bij de B-junioren. BI was vrij, BII werd afgelast. De pupillen gingen wel zeer succesvol van start. C I won met 30 van Rillandia CI, Dl met 50 van Krabbendijke D I. Jammer was het dat de wedstrijd van CII werd afgelast. Voor zaterdag een volledig programma. Het eerste gaat naar Rillandia II. Het tweede ontvangt Wemeldinge III. Het derde krijgt Spui III op bezoek. En ten slotte de sleutelwedstrijd voor het vier de uit naar Kloetinge VII. De A-junio ren spelen thuis tegen Arendskerke AI, B I is vrij, BII ontvangt Patrijzen B II. Het programma voor de pupillen is We meldinge C I-Kruiningen C I, Kruinin gen D I-Goes D I. Dodelijk verkeersongeval. Dinsdagmorgen vroeg vond op Rijks weg 58 'n verkeersongeval plaats waar bij de 18-jarige A. Verwijs uit Yerseke om het leven kwam. Op nog onverklaar bare reden bleef deze jeugdige automo bilist, komend uit de richting Bergen op Zoom, op de linker weghelft rijden. Een frontale botsing met de vracht auto, bestuurd door J. de B. uit Krui ningen kon niet voorkomen worden. Corrie en de Rekels. Vrijdag a.s. komen, op uitnodiging van de Instuif Hansweert, Corrie en de Rekels in „Ons Dorpshuis". We kunnen gerust voorspellen dat in de grote zaal geen stoel onbezet zal blijven. Engelse coaster omhoog gevaren. Dondei dagavond laat meerde de 400 ton metende Engelse coaster Ignition van de London en Richester Company Ltd uit Midway in de haven van Hans- weert voor Middensluis af. Het schip was ledig onderweg van Londen naar Zwijndrecht. Te 3 uur vrijdagnacht is door het hoge water de meerkabel van het voorschip losgeraakt en is daardoor de kustvaarder op een aldaar in de ha ven gelegen strekdam gevaren. Vrijdag middag te 14.30 uur werd het Engelse OVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? voor de moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor GRATIS FOLDERS Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Naam Adres Plaats ongeluksvaartuig uit haar positie te Hansweert bevrijd door de schepen Inkt vis en Tijgerhaai van het bergingsgbe- drijf L. Polderman uit Hansweert. Het heeft zonder verdere strubbelingen de reis kunnen voorzetten. Enquête onder inwoners van Hansweert- Oost. Wanneer de plannen van de Rijkswa terstaat tot verbreding van het Kanaal door Zuid-Beveland en de aanleg van een een nieuw sluizencomplex doorgaan, zal Hansweert-Oost totaal van de kaart verdwijnen. De bewoners van dit ge deelte van Hansweert hebben zich spoe dig gerealiseerd wat dit allemaal voor hen kan inhouden. Daartoe heeft men door en voor de inwoners van Hans weert-Oost een comité gevormd ge naamd het Comité Belangen van Hans weert-Oost. Dit comité streeft de belangen na in de ruimste zin van het woord voor hen die door deze plannen getroffen zullen worden indien het tot uitvoering hiervan zal komen. In samen werking met het gemeentebestuur van Reimerswaal wil het comité een kleine enquête houden onder de inwoners van dit dorpsgedeelte. Op 31 maart a.s. wor den in Hansweert-Oost en in een ge deelte van Vlake de enquêteformulieren rondgebracht. Dinsdag 6 april zullen de formulieren worden opgehaald. De en quête-formulieren zullen in een bruine gesloten enveloppe worden ingeleverd en op een nader te bepalen datum zul len deze enveloppen met de enquêtefor mulieren door leden van het comité en ambtenaren der gemeente Reimerswaal geopend worden waarna de uitslag zal kunnen worden vastgesteld. Samenstelling enquêteformulier. De belangrijkste vragen die op het enquêteformulier voorkomen zijn of men een eigen of huurwoning bewoont, of bij de woning een bedrijfsrimte behoort (b.v. werkplaats winkel kantoor loods)*. Zeer belangrijk is de vraag waar men wil gaan wonen. Als mogelijkheden kan men invullen in Hansweert-West, in Kruiningen, ergens anders in Reimers waal. Tevens wordt de vraag gesteld waar men buiten Reimerswaal wenst te gaan wonen. Het argument waarom men een bepaalde woonplaats de voor keur geeft wordt verzocht te vermelden. Verder wordt gevraagd in welk soort woning men wil gaan wonen t.w. een huurwoning, bejaarden woning of eigen woning waar dan ook wenst te gaan bouwen, wat voor soort woning dat wordt een premiewoning, een vrijstaan de woning of een bungalow. Begeleidend schrijven. In een begeleidend schrijven dringt het bestuur van het comité Hansweert- Oost er op aan ten volle medewerking te verlenen aan de enquête. Tevens acht men het van het allergrootste belang dat huurders lid worden van de woning bouwvereniging Reimerswaal. Het comi té vraagt financiële steun daar men thans met een klein nadelig saldo haar werkzaamheden moet verrichten. Boysmannen weerden zich dapper te Zierikzee. De toekomstige'kampioen van de 4de klasse H Zierikzee heeft het met het le elftal van de Hansweertse Boys moeilijk gehad. De kampioenen konden echt in hun thuiswedstrijd niet imponeren. Na acht minuten kwam de Boijs via Eijke met 01 voor te staan. Bij de rust was de stand door een doelpunt gescoord door Tiggelhoven weer gelijk 11. Na de rust kwam het ritme er bij Zierikzee beter in en dat resulteerde dan ook in nog twee doelpunten gescoord door Ver meulen en Tiggelhoven. Hierdoor kwam de thuisclub toch nog aan een overwin ning van 31. Een eervol resultaat voor de mannen van Hansweert tegen een elftal dat uit 18 wedstrijden 31 pun ten wist te boeken en daarmede maar liefst 6 punten voorsprong heeft op nummer twee te weten Noormannen. Rini Marijnissen wint Reimerswaalloop. Zaterdagmiddag heeft Rini Marijnis sen van Thor uit Roosendaal op overtui gende wijze de Reimerswaalloop ge wonnen die door de afdeling Zeeland van de KNAU in samenwerking met een plaatselijke comité te Hansweert werd gehouden. Hij won met ruime voorsprong op Kees van Dalen van AV '56 uit Goes. De wedstrijd ging over 2 ronden van 3000 meter. In de eerste ronde hadden drie atleten Marijnissen, Van Dalen en Van Zee van RKHAV een voorsprong opgebouwd op een volgend drietal Piet de Dreu van AV '56 Jo Vonck van RKHAV en Kees van der Heul van AVS Schoonhoven. Marijnis sen probeerde steeds met korte sprintjes zich los te maken van zijn medeatleten waarin hij slaagde. Marijnissen finishte in dejtijd van 20.39.8 min., gevolgd door Van Dalen in 20.55.2 en Van Zee in 21.15 min. Piet de Dreu van AV '56 werd vierde in de tijd van 21.33 min ge volgd door Jo Vonck van RKHAV in 21.52 min. zesde werd Kees v. d. Heul uit Schoonhoven in 22.03 een teleurstel lende tijd voor deze grote atleet. Slechts 18 deelnemers verschenen voor deze 2e Reimerswaalloop aan de start. Ook voor de prestatieloop was de belangstelling gering. Circa 100 deelnemers verschenen aan de start. Er werden eveneens twee ronden van 3000 meter gelopen. 1 Ber nard Ruysink van AV '56 tijd 23.10 min. Jansen uit Terneuzen werd tweede en Knuijt uit Biervliet derde. De 9-jarige Dineke Karelse uit Schore ging op de 36e plaats als eerste meisje over de fi nish. Kermis. Op Tweede Paasdag en vervolgens op 13 en 14 april zal er weer de traditione le kermis zijn. Op deze Paaskermis ko men de volgende attrakties: autoscoo ter, golfbaan, babiemolen, schiettent, balcorotor of schuifspel, bunper, brie- vensport, ballentent, vis- en zuurkraam, gebakkraam, suiker-nougatkraam, sui kerspin en Kop van Jut. (Buiten verantwoording der Redactie) Aktiegroep Oosterschelde Open. De aktiegroep Oosterschelde Open maakt u er op attênt dat we graag met zo veel mogelijk mensen akte de pre- oence geven op de verkiezingsbijeen komsten. Wij moeten zo veel mogelijk kamerleden van de ernst van de zaak overtuigen. Komt u ook? 2 april: Kapelle en Axel. 5 april: Goes 6 april: Middelburg en Zierikzee. 7 april: Vlissingen. 8 april: Lewedorp. 13 en 17 april: Middelburg. Opgave en/of nadere inlichtingen tel. (01131) 1881 of 1404. Deze zaak kan u niet koud laten. Het Aktiecomité. Wandeltochten. Nog 7 weken en dan zijn weer de „8e Zeeuwse Driedaagse" en de „Luctor et Emergo tochten" van start gegaan in Kruiningen. Op Hemelvaartsdag is Krui ningen weer als vanouds wandeldorp. Nu reeds stromen de inschrijvingen voor de Driedaagse binnen, het zijn er reeds 41, waaronder velen die voor de eerste maal deel zullen nemen. Zij die reeds eerder 'deelnamen komen nog wel, zij hebben immers een adres om te slapen. En dat is min of meer de reden van dit schrijven. Wilt u in uw gezin, dit jaar eens één of meerdere wandelaars onder brengen. Wie wil de organisatie en de deelnemers helpen? Adres Slotstraat 48, Kruiningen. Rommelmarkt. We zitten weer midden in de schoon maak: Dan kom je zoveel dingen tegen waarvan je zegt: 'kwou dat ik het kwijt was, die rommel. Maar ja weg gooien doe u niet, dus gaat het onder veel gemopper weer op zolder, in de schuur of in de kast. Nu willen wij u graag van „die romel" af helpen, door een rommelmarkt te organiseren. Wij dat is de jeugd van de Geref. kerk. Ook op deze manier hopen we weer een steentje bij te dragen voor de „verbou wing van de kerk op 'thoeksie". Op za terdag 3 april a.s. hopen wij alle bruik bare „rommel" in Yerseke te verzame len. Dan komen we met een auto langs, bellen aan bij u en hopen heel wat rom mel rijker, uw deur weer te verlaten. Wij kunnen letterlijk alles gebruiken. Alle dingen van schilderijen, boeken, potten, pannen, stoelen, bestek of tot een oude fiets toe, nemen we graag mee. Alles hopen we dan op onze rommel markt, voor een zacht prijsje weer aan de man te brengen. Mocht u zeggen: rommel genoeg, maar als ik er tot 3 april tegenaan moet kijken, dat houd ik niet uit. Geen bezwaar, want bij onder staande adressen kunt u ook voor die datum alles afleveren Wat u maar kwijt wilt. Of een telefoontje en het wordt af gehaald. Tussen haakjes: bij diezelfde adressen kunt u terecht voor een „tuus- wacht". Graag wordt er door leden van onze jeugdvereniging opgepast. Voor 1 gulden per uur (na 11 uur 2 gulden) kunt u met een gerust hart het er eens een avondje van nemen, want u weet: Uit Goed voor u. Binnenkort kunt u de datum waarop de rommelmarkt plaatsvindt, in dit blad lezen. Bij voor baat onze dank voor uw „rommelige" medewerking. Kontaktadi esen rommel markt plus babysitcentrale: Corrie Zuydweg, Damstraat 10; Licia Koeman, Steeweg 13, tel. 1243; Greet Lodder, Marijkelaan 74a, tel. 1768. Gebruik voor het begieten van uw plantjes geen koud water. De wortels kunnen dit water niet opnemen, zodat niet alleen de grond verzuurt, maar de plant tevens nog kan uitdrogen ook. Schakelarmbanden en andere gouden sieraden blijven langer mooi als u ze elke maand schoonmaakt met goed schuimend zeepsop. Ketelsteen kunt u voorkomen door een oesterschelp in het water mee te ko ken. De kurk op een thermosfles veroor zaakt een muffe smaak aan de drank. Laat die kurk na gebruik van de fles er niet opzitten, maar zet hem in een bakje met helder water. Onderhoud uw haarborstel. Wanneer de haarborstel gebruikt is, dient u deze uit tekammen. Zo nu en dan verdient het aanbeveling de borstel te wassen in een goed vet sopje, waaraan een scheut ammonia is toegevoegd. Maar wees voorzichtig met het houtwerk, daar dit door ammonia wordt aange tast. Wij hebben bij het koken Jiaast. Wan neer we niet zoveel tijd hebben voor aardappelkoken, kunnen we het pro ces bespoedigen door het zout er pas op het allerlaatste in te doen. Een klontje boter is ook een prachtig mid del daarvoor. Ook een minderjarige kan „optreden". Wanneer omstandigheden het nodig maken dat een minderjarige een fa briek leidt, zijn inkomsten moet behe ren, handel moet drijven, overeen- sten sluiten enz. kan dat gebeuren door hem beperkte handlichting te la ten verlenen. Dit gebeurt door de kan tonrechter. We maken onze parels schoon. Wanneer onze parels dof en zwart geworden zijn, kunnen we ze weer mooi krijgen door ze een tijd te laten liggen in een lauw zeepsop je, waar ze eerst wat melk hebben bijgedaan. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 3 april wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter G. J. Noome te Krabbendij ke, tel. (01134) 1444. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Van 25 t.m. 31 maart 1971 YERSEKE. Geboren: Theresia Annet, dv. Willem de Munck en Lammigje Courtz; Johannes Leendert, zv. Hendrik Slotboom en Jannetje Lamper. Ondertrouwd: Abraham van Houte, 22 j. en Johanna Francina van Oeveren, 17 j- Overleden: Nicolaas Verschuure ,47 j. gehuwd met Adriana Pekaar; Abraham Johannes Verwijs, 18 j.; Adriaan Holle- stelle, 71 j., echtgenoot van Jozina Jo hanna van Damme. HANSWEERT. Geboren: Astrid Ma ria, dv. Marinus Kole en Jacomina Cornelia van der Borgt. Ondertrouwd: Jacob Stoffel van Kleu nen, 24 j. te Goes en Marina Ferdinan- da van Kooten, 18 j. KRABBENDIJKE. Ondertrouwd: Joost Sinke, 32 j. en Alberdina Koster, 34 j. RILLAND-BATH. GeborenMonique petronella, dv. Wilhelmus Josephus Ma ria den Ronden en Petronella Huberdina van Zundert. Ondertrouwd: Gerard van Damme, 23 j. en Jill Elizabeth Mather, 22 j. Overleden: Marinus Waterman, 56 j. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10.30 en 2.30 uur: W. L. Dekker. Goede Vrijdag 7.30 uur: Ds. W. L. Dekker. bed. H. Avondmaal Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: De heer Visser. Góede Vrijdag 5.30 uur: Ds. D. de Jonge. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. v.m. Belijdenis van het Geloof Goede Vrijdag 19.30 uur: Ds. de Bue. H.A. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Goede Vrijdag 7.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Goede Vrijdag 7.30 uur: Ds. D. de Jonge. Viering H.A. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Mej. van Ast. Goede Vrijdag 7.30 uur: Mej. W. v. d. Veen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. van Hulsbergen uit Kapelle 2.30 uur: Ds. A. v. d. Bosch uit Goes. Geref. Kerk 9 uur: Ds. J. Noordhof. 2.30 uur: Ds. Tieleman, Heinkenszand. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9- uur: Ds. Dekker. Goede Vrijdag 6.30 uur: Ds. van der Lelie. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. Juch, Hoogeveen Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem.' (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. (9.30 uur: bev. nieuwe lidmaten) Goede Vrijdag 7 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. E. P. J. Jebbink, Kapelle. Goede Vrijdag 7 uur: Ds. H. Kwakkelstein, Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. WEMELDINGE Van 410 april 1971 Zaterdag 10 april: Volle Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 10.38 11.21 12.06 0.45 1.18 1.44 2.11 2.31 2.53 3.07 3.29. 3.38 3.59 3.56 4.38 5.23 6.00 6.35 7.00 7.27 7.44 8.08 8.23 8.43 8.56 9.10 9.22 15 regels 2,elke volgende regel 40 cent. Korte Golfjes onder nummer of „adres te bevragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Uw kamer behangen is niet moeilijk maar juist dat ex clusieve wandje, maakt uw kamer net iets anders dan andere. Schildersbedrijf de Koeyer, Paardenmarkt 8 Yerseke, tel. (01131) 1281. Uw schoenen voor repara tie in goede handen bij Schoenreparatiebedrijf Mar tin Wijdemans, v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Te koop: Renault Ondine 1962. Hoekbox en rotan- wieg. C. J. Korstanje, Lan- geviele 39, Kruiningen. Wees prijsbewust koop bij: Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerse ke. AEG elektrisch koffie- zetapp. van 154,nu 119,95. AEG centrifuges v. 249,nu 179,Draai- top stofzuiger m. versterk te motor en aluminium bui zen van 186,Uw oude stofzuiger is b.v. 25,U betaalt dus 161, Të koop: i.g.st.z. NS..U. Prinz 4, bouwjaar '66, nieu we radiaalbanden. J. v. d. Hart, Zandweg 37, Kruinin gen, tel. (01130) 1896. Voor uw vloerbedekking de beste reiniging met sham- poral. Drogistreij Kooman, uw speciaalzaak, tel. 221, Wemeldinge. Te koop: donkerbl. mut- saert kinderwagen. Ten Houtenstraat 48, Yerseke, Telefoon (01131) 1681. Dessert flower deodorant met gratis hand- en bodylo tion. Drogisterij Kooman, uw speciaalzaak, tel. 221, Wemeldinge. Nu verse kip Slagerij De Waard. Lepelstraat 5 Yerseke - tel. 1297 Nu kunt u zelf uw glasser vies samenstellen in sets v. 3 stuks. 30-delige serviezen vanaf 50,Kunsthandel Unique, Paardenmarkt 8 - Yerseke, telefoon 1281. Bijverdiensten: Thuiswerk, o.a. vouwen, plakken, schrij ven, sorteren, enz. Werk wordt ook zelf door ons ge leverd! Inlichtingen (post zegel insluiten)Firma Me- talon, Postbus 511, 's-Her- togenbosch. Jaspers© altijd voordeliger! 3 pakjes Instant pudding 98 ct. 1 fles lim.siroop 1,25. Hero vruchtenlimonade, 2e fles 69 ct. Grote zak zoute •pinda's 1,59. 1 pak Tuc 59 ct. 1 groot pak speculaas 1,10. Pindakoekjes 89 ct. 1 pak wit speculaas 83 ct. Zware Gron. koek 1,15. 3 rol Mentho's 69 ct. 3 Top- drop 69 ct. Nu speciale aanbieding: Ar- copal schaal veldbouquet m. juskom geheel gratis. Fa. M. Eckhardt, Damstraat 18 Yerseke, tel. 1508. Corrie en de Rekels lang speelplaten bij Fa. van der Peyl. Vrijdag en zaterdag vers vleesreklame500 g haas karbonade 3,98; ribkarbo- nade 500 g 3,78; 100 g rookvlees 94 ct; 150 gram kookworst 95 ct; 150 gram boerenworst 1,09; kuiken filé 4,45; 4 croquetten 98 ct. De Spar, Yerseke. Heeft u veel apartjes te wassen. Dan is een Mini Nova wasmachine een uit komst 1% kg 149,50 en 1 kg 129,Installatiebe drijf J. Everse, Noordzand straat 34. Kristallen drinkserviezen. Een feest op zichzelf. Kunsthandel Unique, Paar denmarkt 8, Yerseke, telef. 1281. Dessert Flower kleursham- po geeft uw haar 'n prach tige, diepe en natuurlijke tint, houdt veel langer en voedt bovendien uw haar. Drog. Koster, Yerseke. Nu is het tijd voor nieuwe overgordijnen of vitrage. U vindt de Aristo, Velours Do- ree en Egger kollektie bij: Fa. J. Kole, Yerseke. Wij zorgen voor perfecte afwer king en plaatsing. Nog nooit zag u zoveel ijzerwaren - gereedschap pen en doe het zelf artike len als in het Tmmerhuis. Wilt u ook iets zelf gaan doen. Plafonds leggen, uw vensterbanken verbreden, natte en lelijke muren be timmeren, uw keuken, w.c. of douche-cel of schoorsteen opknappen. U weet niet hoe het moet. Wend u zich tot het Timmerhuis, Wijngaard straat - Zusterstraat, Goes, Tel. (01100) 8362. Altfld van harte welkom. Alles franco huis. Hebt u meubels nodig, laat h°t ons eens weten, wjj ko men gaarne vrijblijvend eens met u praten. Wij le veren u uit voorraad, en wi) bezoeken met u met onze eigen auto ook grote meu beltoonzalen. - Van Nimwe- gen-Heybo-r, Wemeldinge. Dorpsstraat 53, tel. 336; W. Kanaalweg 51, tel. 582; Wilhelminastr. 41, tel. 592. Tuingereedschap, tuinslang, potgrond, asefkorrels, com post, stalmest en tuinzaden. U vindt het allemaal bij: J. v. d. Boomgaard, Kaaistr. 8, Yerseke, tel. 1809. Koelkasten 140 1 199,—. Philips koelkasten: van 309,nu 228, van 361,nu 275, van 319,nu 249, van 412,nu 335, Philips comb, koelkast: van 784,nu 635, Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34. Deze week veel nieuws ont vangen in witte en gekleur de sportkousen voor alle leeftijden. En denkt u ook nu het steeds nog koud is aan de sterke panty-nylons voor grotere meisjes. In ve le kleuren bij Textielhandel Snoep-v. Willigen. Te koop: in zeer goede staat zijnde poppenwagen en wieg, beide met toebe horen. Nijverheidstraat 8 - Kruiningen. Te koop: 2-pers. ledikant met bed Bernhardstraat 18, Yerseke. Speciale aanbieding: af druiprek voor 3,75. Arco- pal dekschaal plus sauskom samen van 15,50 voor 9,95. Lola borstel plus los se kop samen van 1,13 v. 98 cent. Beleefd aanbeve lend, H. Gijssel, tel. 406. Wees prijsbewust koop bij: Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerse ke. Aluminium trapkrukken nu 19,95; aluminium steel pan met Teflon 4,95; 1 snijmachine 19,95; 1 Ar- copal schaal 9,95 met gra tis sauskom. 4 glazen kop en schotels (onbreekbaar) 5,95; 1 haardketeltje ko per verchroomd 13,75. Nog nooit hadden wij zo'n uitgebreide kollektie heren sokken. Geheel nieuwe des sins en kleuren, passend bij moderne kostuums of com binaties. Ook weer alle ma ten voorradig in de beken de sterke werksokken, met of zonder badstofzooi. Ide aal voor transpirerende voeten. En ook voor extra grote maten hebben wij vol op keuze! Textielhandel Snoep-v. Willigen, Noord zandstraat 9. Voorjaarsschoonmaak, grote sortering borstelwerk o.a. ragebollen, werkborstels, radiatorborstels enz. Ook zemen, dweilen, werkdoek- jes enz. Fa. M. Eckhardt, Damstraat 18, Yerseke, tel. 1508.

Scheldebode | 1971 | | pagina 5