CERTINA D.S. iPTj de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE ssssssssmmmm* oo BAAYEN3 WEMELDINGE KRUININGEN HET STERKSTE HORLOGE TER WERELD bestand tegen de zwaarste schokken 100% waterdicht RILLAND-BATH WAARDE KRABBENDIJKE Vergadering: NCVB. De afdeling Yerseke van de NCVB kwam donderdag bijeen voor haar maan delijkse vergadering. Deze werd begon nen met het zingen van Gez. 49. De pre sidente mevr. Filius-Vermeulen hield 'n meditatie uit Math. 26 over de voetwas sing door Maria. Hierna kreeg de heer Schoenmaker uit Zoutelande het woord. Hij hield een kort inleidend woord over de gewoonten en het leven in Marokko. Daarna werden kleurendia's vertoond. Door de geestige presentatie van het on derwerp en de mooie dia's is het een zeer goed geslaagde avond geworden. De volgende vergadering is gepland op 22 april, mevrouw Marijs-Visser uit Den Haag zal een lezing houden over para psychologie. Op 4 mei a.s. zal een reisje ondernomen worden naar de Keukenhof. Paasavond bejaarden. Op dinsdag 6 april wordt door de plaatselijke afd. van de NCVB 'n Paas avond verzorgd voor de bejaarden. Deze bijeenkomst zal gehouden worden in de recreatiezaal van ,,Vredelust", aanvang half acht. Dokter Ampt zal een deel van het programma verzorgen met dia vertoning. Het NCVB-koortje zal tevens enige liederen zingen. Alle bejaarden hartelijk welkom. Personen slecht ter been kunnen gehaald en gebracht wor den. Gelieve daarvoor te bellen 1220 of 1660. Vergadering watersportvereniging. Vrijdagavond vond in de bovenzaal van Restaurant „Oesterbeurs" de Alge mene Ledenvergadering plaats van de Watersportver. „Yerseke". De voorzitter de heer J. van de Plasse opende deze vergadering en wees er op dat de vele werkzaamheden voor het bestuur te veel werden en dat hij voorstelde het bestuur uit te breiden van vijf tot zeven perso nen. Mevr. Bom-van Oeveren was even als de heer J. A. Marteijn aftredend en werden beiden herkozen. Als nieuwe be stuursleden werden gekozen de heren Robesin en H. van de Meys. De heer Robesin zal het secretariaat van mevr. Bom overnemen. Verder werd nog ge sproken over het plan om tot een club huis te komen. Op het uitbaggeren van de jachthaven was men van mening dat dit veel vroeger in het jaar zou moeten geschieden, daar thans vele jachten hun ligplaats weer hadden ingenomen. Ook liet de accomodatie nog wel het een en ander te wensen over. Zo is er nog steeds geen mogelijkheid om aan te slui ten op het elektrisch net. Op vele jacht havens is er iedere steiger minstens een stopcontact. Nu de ligplaatsengeld weer stevig is verhoogd en de Yerseksche jachthaven een dure haven is geworden zal de gemeente er nu misschien wel voor gaan zorgen. Tot slot van deze zeer geanimeerde bespreking sloot de voor zitter deze vergadering. Korfbalnieuws. Olympia II kon zaterdag geen tegen stand bieden aan de senioren. Ze werden met een 103 nederlaag naar huis ge stuurd. De aspiranten A zouden het vol gens de voorspelling moeilijk krijgen te gen Swift A. De inzet van Volharding zijde was groot genoeg, maar woog *iiet op tegen de technische kwaliteiten van de Middelburgers. Nadat Swift een 20 voorsprong genomen had, kwam Volhar ding door twee doelpunten van Jan de Leeuw weer langszij. Opnieuw nam Swift een voorsprong maar Hans Laban wist 33 te maken. Even voor het ein de scoorde Swift het beslissende doel punt 43. De aspiranten B verloren met 90 van Tjoba B. Zaterdag moe ten de senioren naar Tjoba III, wat waarschijnlijk een nederlaag oplevert. De junioren komen in het veld tegen Swift I, wat geen moeilijke opgave mag zijn. De aspiranten A moeten in staat geacht worden om revanche te nemen op Atlas A en voor de aspiranten B zit er tegen Togo C weer geen overwinning in. Aanrijding. Op de hoek Breeweg-Nieuwe Kerkstr. had zaterdagmiddag een aanrijding plaats tussen de heer S. die met zijn Mercedes achteruit de Breeweg opreed en mevr. S. S. uit Wemeldinge die juist op dat moment met haar Daf deze hoek passeerde. Laatstgenoemde wagen werd zwaar beschadigd en moest worden weg gesleept. Alle inzittenden kwamen met de schrik vrij en liepen geen verwondin gen van betekenis op. Schaaknieuws. J.l. maandagavond werd in het ge bouw „de Haven" als volgt gespeeld. M. de Koeyer-A. Beerens 10; B. Bee- rens-M. de Koeyer 01; A. Comelisse- C. de Rooy 01; S. Hansma-J. Poley 10; C. de Rooy-S. Hansma Dringende aanvragen tot medische hulp in tropenland. In toenemende mate komen aanvra gen uit de tropen binnen, vaak van in stanties, waarmede Simavi in het ver leden nog geen contact heeft gehad. De aanvragers zijn vaak ten einde raad. Maar ook Simavi, want het budget is lang niet toereikend om iedereen in alle opzichten te helpen. Simavi komt han denvol geld tekort. En het ontbreekt ve le artsen, verpleegsters, ziekenhuizen en poliklinieken in de tropen dikwijls aan de meest elementaire medische beno digdheden, om arme patiënten, die lij den aan de meest afschuwelijke ziekten en weinig bezitten, dat ze geen dokter of medicijnen kunnen betalen, te kunnen helpen. De kollekteweek moet slagen, want zonder geld kan ook Simavi niets beginnen. De blijde reacties van dokto ren en verpleegkundigen vanuit zieken huizen en poliklinieken uit de tropenlan- den zijn evenzovele bewijzen, dat de steun van Simavi als onmisbaar wordt gevoeld. De kollekte gaat a.s. dinsdag 13 april beginnen. Laat de kollektant niet tevergeefs aan uw deur komen. Coöp. Raiffeisenbank „Yerseke". Bij de Coöp. Raiffeisenbank is in '70 de groei rond de 20% geweest. Het ba lanstotaal steeg van 15,1 miljoen naar 17,8 miljoen gulden. Belangrijk was daarvoor de toename van toevertrouwde middelen met 2,5 miljoen. De omzet van alle rekeningen steeg van 62,8 naar 79,9 miljoen. Het aantal boekingsposten welke de bank te verwerken kreeg was 105.000 (1969: 85.000). Het financiële resultaat was bevredigend, en dat is zeer belangrijk als er grote investerin gen voor de deur staan. In 1970 werd voor het verdere voortbestaan van de bank een belangrijke beslissing geno men; besloten werd het bestaande bank gebouw met de woning en de aange kochte woning in de Vierstraat geheel te slopen en op diezelfde plaats een nieuw gebouw te zetten, doch nu zonder directiewoning, aangezien de directeur inmiddels zelf voor een woning had ge zorgd. Andere oplossingen waren een voudigweg allemaal te klein en er was nu eenmaal besloten om niet van die plek in het centrum van het dorp weg te gaan. Daarvoor was die plaats in korte tijd teveel gaan betekenen. Aan gezien het gemeentehuis leeg stond, werd dat gehuurd en in het weekend van 13 op 16 november was het de „gro te verhuizing", waarbij zelfs de balie in zijn geheel werd overgeplaatst. Op dins dag 17 november waren de loketten weer open. Men zal begrijpen dat er wel wat interne moeilijkheden zijn ge weest, waarbij nog kwam dat het meer werk eiste dat 2 nieuwe krachten wer den aangenomen. Inmiddels is de nieuw bouw gegund aan de fa. W. Dronkers Zn. uit Yerseke, die onder Architecten bureau Rothuizen en 't Hooft zullen zor gen dat de bank volgend jaar voorjaar weer een eigen gebouw heeft met een eigen „gezicht". De jaarlijkse Algeme ne Ledenvergadering zal worden gehou den op donderdag 15 april in de grote zaal van Hotel Nolet in Yerseke. Viering Koninginnedag op 30 april. Het bestuur van de oranjevereniging kwam afgelopen vrijdag bij elkaar om de viering van Koninginnedag op 30 april aanstaande te bespreken. Het hele programma is nog niet rond, maar er zijn wel enkele punten te noemen die vaststaan. Zo zal er na de middag een gekostumeerde wielerronde worden ge houden, voor kinderen en volwassenen. Gezien het succes van voorgaande jaren, zal dit zeker weer een groot aantal deel nemers en kijkers trekken. Er is verder gedacht aan een tekenwedstrijd waar van de deelname openstaat zowel voor kinderen als volwassenen. Een puzzelrit voor auto's staat ook op het program ma. Dit in de avonduren. Zodra het vol ledige programma vast staat wordt dit gepubliceerd. Dan worden binnen enke le weken de kwitanties weer aangebo den van de contributie over 1971. Het bestuur rekent weer op de volle mede werking van de leden. Plattelandsvrouwen bijeen. De voorjaarsvergadering van de Plat telandsvrouwen werd j.l. 24 maart ge houden. Na opening door de presidente, volgden na enkele mededelingen de jaar verslagen van de secr. mevr. Nolet en van de penningmeesteresse mevr. Bar- bé, waarna de stemming voor een nieuw bestuurslid volgde waarbij mevr. v. d. Plasse-Verschuure gekozen werd. Na de koffiepauze werd het programma door eigen leden verzorgd. Mevr. Vette-Wis- kerke had een verslag over het jaarlijks reisje van vorig seizoen door de Platte landsvrouwen gemaakt naar Thom, en daarna een verslag van hun reis naar Amerika j.l. zomer. Na mevr. Vette kwam mevr. Marteijn-van Stee eveneens met een reisverslag naar Amerika. Bei de dames oogsten een warm applaus. Mevr. Korstanje sloot de avond met een verhaal in Zeeuws dialect, waarvan al len zeer genoten. De presidente dankte de leden die deze avond verzorgd had den en bood hun een bloemetje aan, waarna ze de avond sloot met een tot ziens op 21 april a.s. Voetbalnieuws. Yerseke I moest weer een nederlaag incasseren, nu in de uitwedstrijd tegen Nieuwland 10. Ook Yerseke II leed 'n nederlaag, het zag zijn fraaie zegereeks gestuit door met 20 van WIK te ver liezen. Yerseke III ging op het goede pad voort door in Driewegen met 51 van SVD II te winnen. Een veteranen- elftal won met 31 van de PSD. De pu pillen verloren met 20 van Wemeldin ge. Zaterdag ontvangt Yerseke I Chris- landia, daar deze ploeg in degradatiege vaar verkeert wordt het ook nu oppas sen. Yerseke II speelt uit tegen Brou wershaven. De B-junioren moeten naar Kapelle en de pupillen naar Krabbendrj- ke. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Raiffeisenbank vergaderde. Vrijdagavond werd in het Dorpshuis de algemene vergadering gehouden van de Raiffeisenbank. Na een bespreking van het financiële verslag waarvan we vorige week reeds een uittreksel hier opnamen werd overgegaan tot de verkiezing van bestuursleden en le den van raad v. toezicht en hun plaats vervangers. Gekozen als bestuurslid de heer J. E. Kole en als plaatsvervangen de bestuursleden de heren Jac. Sonke en A. Zandee. Als lid van de raad van toe zicht werd gekozen de heer D. Tjoonk met als plaatsvervangende leden de he ren A. Wabeke en J. F. Burger. De ver gadering stond onder leiding van de voorzitter van het bestuur de heer J. E. Kole. Kollekte. De Rheumakollekte heeft te Wemel dinge opgebracht 631,74. Plattelandsvrouwen. De maandelijkse bijeenkomst van de Wemeldingse afdeling van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen welke een dezer dagen in het Dorpshuis werd gehouden werd begonnen met een modeshow welke de leerlingen van de kleuterschool .Stationnetje" voor de da mes gaven. Het werd een show „vol gratie en charme". Het verdere gedeelte van de avond werd verzorgd door de Pzem uit Middelburg. Met voorlichting over diepvriezen. Mevr. A. Vermerris- Feytel, de presidente, was het die aan het eind van de avond met een dank woord iaan alle medewerkenden deze avond sloot. Gespreksgroep. Op 1ste Paasdag zal door de kerkera den van de Nederlands Hervormde kerk, de Vrij Evang. Gemeente en de Geref. kerk een gezamenlijke kerkdienst wor den belegd om 5 uur. Deze mededeling kwam op de bijeenkomst van de inter kerkelijke gespreksgroep in het Dorps huis welke vorige week weer werd ge houden van Ds. Venema, de gespreks leider van deze avond. Deze mededeling was een antwoord van de gezamelijke kerkeraden aan de gespreksgroep. Dit antwoord werd met grote instemming door de aanwezigen ontvangen. Het ver dere gedeelte van de avond werd be- èteed met een bespreking in discussie groepen over het bijbellezen in het alge meen. Aan de hand van vragenlijstjes werden de discussiepunten door de rap porteurs van de discussiegroepen aange dragen en daarna door de gesprekslei der van een slotconclusie voorzien. De eerstvolgende bijeenkomst van deze ge spreksgroep zal zijn op 6 mei a.s. Kindervakantieweek. Voor de kinderen der lagere scholen te Kapelle, Biezelinge, Schore en We meldinge wordt van 2 tot en met 6 aug. 1971 eeh kindervakantieweek georgani seerd. Deze week zal zich voornamelijk afspelen in het dorp „Rommeldam", dat de jongelui zelf gaan bouwen van hout, kleden, enz. op een terrein in de kern Kapelle. Het programma omvat naast de bouw van „Rommeldam" fiets- en wandeltochten, straattekenwedstrijden, een sportmiddag, een verkleedwedstrijd, een „Luilak"-optocht, een filmmiddagen een feestelijke verbranding aan het eind van de week vah „Rommeldam". De kinderen dienen zelf voor hout en ander bouwmateriaal te zorgen. Ook lege mar garinekuipjes voor de verfraaiing van het interieur e.d. kunnen ztj al vast gaan verzamelen. Voor alle elementen van de vakantieweek worden punten toegekend. Wie het hoogste puntento taal over alles heeft, wordt „Vakantie kampioen 1971". Nadere inlichtingen zijn nu reeds verkrijgbaar op het adres: Sluisplateau 5 en 22. Diskotheek „De Kennulclub" Zaterdag 3 april houdt Diskotheek „De Kennulclub" weer een dansavond in het Kerkelijk Centrum te Wemeldinge. Deze avond begint om half acht. Rondwandeling drumband met majoret tes. Maandagavond heeft de drumband van OKK met de majorettes van de gymnastiekvereniging WIK voorop, een rondwandeling door het dorp gemaakt om de eerste stoot te geven aan de Amerikaanse verloting die de fanfare vereniging OKK in de maand april houdt ter versteviging van de kas voor de aankoop van uniformen en instru menten. Terwijl de dreunende rondgang door de straten plaatsvond trachtten jeugdige leden van OKK huis-aan-huis hun lootjes te verkopen waarbij het nummer van het lot tevens de kostprijs van het lot was. OKK heeft 50 series van elk 100 loten om op deze wijze in Wemeldinge aan de man te brengen. Voetbal. De B II junioren die een erg belang rijke wedstrijd moesten spelen tegen SSV BI uit Goes zijn er niet in ge slaagd deze wedstrijd te winnen. Span ning was er genoeg want nadat Hans van Stel voor de Wemeldingse club het eerste doelpunt scoorde kwamen de be zoekers nog voor de rust dusdanig op zetten dat ze een voorsprong kregen van 21. Na de rust was het weer van Stel die de keeper van SSV liet vissen naar de bal en bracht de partijen weer op gelijke voet. Helaas was het toch SSV dat het laatste puntje zette en zo doende de wedstrijd in hun voordeel be sliste 32. Het 'tweede elftal verloor thuis met 30 van Colijnsplaatse Boys I, terwijl het derde in Goes met 52 won van Kloetinge V. De A-junioren maakten Volharding AI in met korfbal- cijfers 110, terwijl tenslotte B I tegen Hansweertse Boys won met 31. Schoolkinderen naar Kapelse bejaarden. De leerlingen van de vijfde en de zes de klas van de Chr. Basisschool gaan vrijdag naar Kapelle om daar in „de Vroone" voor de bejaarden een optreden te geven van de door hun gespeelde to neelstukjes en met een programma van zang en muziek die ze op de eigen ou deravond hebben vertoond. De leerlin gen van de Chr. School uit Kapelle zul len eveneens op die bijeenkomst zijn om het een en ander Voor de bejaarden op te voeren o.a. een musical. Zeelandfestival. Met het doorknippen van een lint opende donderdagmiddag 25 maart de burgemeester van Reimerswaal, de heer Vrijdags tot 9 uur geopend HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE-BIEZELINGE Pijl Hogeweg de nieuwe winkelafdeling van de Huishoudschool te Kruiningen. In een van de lokalen van de school is een kleine supermarkt ingericht waar de meisjes zich vertrouwd kunnen ma ken met artikelen, kassa en vooral pu bliek, zodat ze later als verkoopsters graag geziene medewerksters zullen zijn. In zijn openingswoord voor het Zeelandfestival onder welke naam de Huishoudschool zijn jaarlijkse presenta tie hield, prees de burgemeester de ak- tieve directrice mej. H. G. J. Brouwer met haar nieuwe initiatief. Hij noemde het een voorbeeld voor de provincie en daarbuiten en was blij, dat de school in de gem. Reimerswaal staat. Wat is het gezellig de leerlingen met plezier en ijver en ook wel gichelend bezig te zien in „hun" school. Ze zetten hun beste beentje voor om alles te tonen wat ze al kunnen. Diverse lokalen waren inge richt als tentoonstellingsruimte, met al les wat ze het hele jaar door doen, zo als naaien, ziekenverzorging, knutselen en koken. Leuk was ook de dia-voorstel ling met aktiviteiten in en rond de school, waarbij vooral de dia's van de zee en Zeeland goed uit kwamen. Aar dig was het idee om zo uit laten komen, dat ze ook Engels leren. Als altijd was het hoogtepunt de modeshow o.l.v. me vrouw Gerritse-Dronkers. De meisjes voelen zich bijna echte manequins als ze tussen het publiek lopen. Wat presteren ze toch al veel op zo'n nog jeugdige leeftijd. Een kompliment voor de le raressen. Verrassend er tussendoor was de show van Zeeuwse kleding, van heel oude, tot de kleding die nu nog gedra gen wordt. Mij bekoorde vooral het meisje in ouderwetse werkkleding zoals ze na schooltijd op het land moest gaan werken. Al met al een zeer geslaagd Zeelandfestival met een kompliment voor de organisatie. Afdeling bejaarden. Zaterdag 27 maart was er weer een gezellige middag in „Ons Dorpshuis", verzorgd door het accordeonorkest Sca la' met dameskoor uit Vlissingen. Diri gent N. Meulmeester heeft er slag van zijn gehoor aktief te maken in samen zang, komische dans en gezamenlijke gymnastiek. Voorzitter Dek heette de talrijke aanwezigen welkom, speciaal wethouder Nieuwenhuyse, afd. besturen van Wemeldinge en Krabbendijke, een grote groep van de Rillandse afd. met de bloemenattentie voor de dames be stuursleden die gelukkig als vergoeding voor het missen van de bus de tulband wonnen, de vaste gasten uit „Maria- Oord" met directrice, op zo maar een middag feestvieren. De wethouder zei in een vraaggesprek met voorzitter, dat er plannen waren omtrent verbouwing van het Dorpshuis. Hierna sprak voorzitter Tissink van Wemeldinge over de te ge ringe toewijzing van woonruimte voor bejaarden in Zeeland. Dank zij de vele goede gaven van winkelstand, donateurs Maria-Oord, donatie van federatie vrou welijke vrijwillige hulp, aangeboden door mevr. Van Langevelde en leden en niet-leden bejaardenafd., hulp van de Vrouwenvereniging, was het een succes middag met een langgerekte verloting door de vele prijzen. 3 Juni zal er een busreis georganiseerd worden via de Biesbos (boottocht) naar Den Bosch. Dansavond m.m.v. the Flag. A.s. zaterdag 3 april om 19.30 uur organiseert Instuif Kruiningen na het grote succes met de Mailer Mackenzie- band voor de 2e maal een dansavond in „Ons Dorpshuis". Op zal treden de groep the Flag. Hun reportoire bestaat onder meer uit oude Stonesnummers en o.a. een eigen interpretatie van het bekende nummer „Frèedom".'Deze stijl van op treden bracht reeds vele malen het pu bliek in extase. De eerstvolgende keer zullen ze ook optreden in het t.v.-pro- gramma Eddy Ready-Go. Dit is mis schien het begin om definitief door te stoten naar de top. Want één ding is ze ker de jongens hebben er de capaciteit voor. Schaaknieuws. Voor de onderlinge competitie van de schaakvereniging „De Zwarte Dame", werden de volgende partijen gespeeld: A. v. d. Broeke-J. L. Minnaar 10; J. W. de Bruin-J. Quakkelaar 01; J. v. Oosten-H. v. d. Schraaf 10; Harry v. Iwaarden-B. Cok 10; W. Karelse-L. Komejan 10; M. v. Gastel-Thijs Kole 1—0; L. Poley-Thijs Kole 1—0; L. Po ley-W. Karelse 01; J. N. de Bruin-M. v. Gastel 01. Kruiningen krijgt Dolfinarium. Al geruime tijd geleden hebben enige middenstanders en mensen van de Hei- demij. en Rijkswaterstaat zich gebogen over het plan van minister Bakker om in den Inkel een Dolfinarium op te zet ten. Nu is definitief de beslissing ge vallen. Nog deze zomer zullen er in de grote vijver van Den Inkel dolfijnen zwemmen. Volgens het plan zullen er eerst vier van deze pientere vissen (d la Flipper) worden uitgezet. Wanneer de belangstelling voor de shows bevre digend is, zullen er het volgend seizoen nog eens vier bijkomen. Hedenavond is er m Den Inkel een hearing waarop be langstellenden hun visie op dit plan kunnen laten horen. Aanvang half acht. Meer nieuws hierover volgt. Ouderavond openbare kleuterschool „Klimop". Maandagavond vond de ouderavond plaats van de kleuterschool „Klimop". De voorzitter van de oudercommissie de heer A. J. Jille opende de vergadering, en sprak een woord van welkom tot de ouders en in het bijzonder tot de heer Slabbekoorn, wethouder van onderwijs. Na het jaarverslag van de secretaresse mevr. v. d. Berge volgde de bestuurs verkiezing, In plaats van de aftredende dames, mevr. v. d. Berge en mevr. van Koeveringe werden gekozen mevr. Jopse en mevr. Folcke tot leden van de ouder commissie. Na het praatje van de hoofd leidster mej. Speek en de rondvraag werden dia's vertooond van de opening van de school en het Sinterklaasfeest. Het gedeelte na de pauze werd verzorgd door de heer Visser uit Bergen op Zoom. Alle aanwezige ouders namen plaats op de kleuterstoeltjes en werden door de heer Visser aan het werk gezet, zoals plakken, knippen, puzzlen en vinger verven. De voorzitter dankte de heer Visser voor de wijze waarop hij kans had gezien de ouders aangenaam bezig te houden en besloot deze geslaagde ou deravond. Kollekte. De kollekte ten bate van het Natio naal Rheumafonds heeft in deze ge meente opgebracht 1001,81. Ouderavond. De ouderavond van de Openbare La gere School werd gehouden in het Herv. Centrum die werd geopend door de wnd. voorzitter J. J. Braam. Door het hoofd der school de heer C. van Leeuwen werd een jaaroverzicht gegeven over het af gelopen schooljaar. Door de leerlingen der hoogste klassen werd een toneelstuk in 3 bedrijven opgevoerd „de Ganzen hoedster". wat zeer in de smaak viel. In de vakatures wegens verplicht aftre den van de leden der oudercommissie, de heren J. J. Braam en Joh. Schrier werden gekozen C. Sonke en M. van Weele. De aftredenden werd dank ge bracht voor het werk, in het belang van de school gedaan. De belangstelling van de zijde der ouders was goed. EHBO examens. Voor het dezer afgenomen examen voor EHBO slaagden de dames: I. Hoo- gerheide, I. Klap-Nijsse, J. Lagendijk, C. M. Maliepaard, L. van Noorden, A. Plaisier, M. Traas allen te Krabbendijke en J. Verbrugge, C. C. van Weele-West- veer en J. Weststrate te Waarde en de heer L. G. v. d. Griek te Krabbendijke. Het examen werd afgenomen door Dr. Van Hootegem uit Hoogerheide. Docen ten waren Dr. G. J. Noome en de heer H. Don. Voetbal. Krabbendijke I heeft zaterdag eigen lijk niet anders dan zijn onmacht bewe zen in de wedstrijd tegen Sleeuwijk, die met 52 werd verloren. Het resultaat is wel zo dat Krabbendijke zo langza merhand in de staartgroep is beland, hoewel degradatiegevaar niet aanwezig is: de drager van de rode lantaarn BVC kan Krabbendijke net niet meer inhalen. Krabbendijke III won met 20 van SSV 3. Bij de junioren won Krabbendij ke AI met 41 van Kapelle AI, Cl verloor met 40 van Hansw. Boys C I en DI verloor met 50 van Kruinin gen DI. Zaterdag a.s. heeft het eerste elftal vrij, Krabbendijke II speelt thuis tegen Tern. Boys IV, indien deze wed strijd door Krabbendijke wordt gewon nen zijn de perspectieven voor het kam pioenschap zeer goed. Krabbendijke ni speelt tegen Kloetinge V, bij de junio ren brengt A I een bezoek aan Wemel dinge AI en BI aan Waarde B I. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 KRUININGEN: Corry en de Rekels op 2 april a.s. te 20 uur in „Ons Dorpshuis". Zaterdag 3 april „Ons Dorpshuis", 19.30 uur: The Flag. WEMELDINGE: Zaterdag 3 april a.s. Discotheek „De Kennulclub in het Kerkelijk Centrum.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2