miroi Vanavond geeft Miro een instuif Woensdag 24 maart 10 uur: U krijgt het Miro paspoort naar luilekkerland. Zorg dat u bij de eerste 2000 bent n 5 mirol Mannequins om van te snoepen Miro's mini quiz Poets zaterdag vooral uw schoenen niet! 52 Zei fbedien i ngswin kels wel te verstaan. Allemaal onder één dak, en allemaal heten ze Miro. 't Is een Idee van Albert Heijn, en dus kunt u verwachten dat er ook een AH-supermart bij is. Het wordt de grootste van ons land. Er is trou wens aan nog veel meer gedacht: een coffee- corner voor de gezelligheid, een slijter ij voor ver wende gen ieters, een tankstation voor zelf-tan- kers en een parkeerterrein voor honderden auto 's. Morgen gaat die nieu we koopwerelddie Miro Center heet, helemaal voor u open. Vana vond om 19.30 uur gaan de Miro deuren voor u open. 't Wordt een komplete in stuif. Iedereen mag komen, iedereen mag kijken, maar ko pen kan pas de volgende dag. De harmoniekorpsen „Ons Genoegen enVlijt eri Volhardingnemen de muziek voor hun rekening, en de hos- tessen zorgen voor lekkere hap jes. 't Eerste wat u krijgt, wanneer u bij Miro binnen stapt, is een paspoort. Verlies het niet, want dit paspoort kan waardevol wor den. Als u namelijk een Miro kassa passeert, dus ook de kas sa's van het pompstat ion, de Alberto slijterij en de Miro Cor ner, krijgt u een rood stempel in uw paspoort. Als u langs de Albert Heijn kassa komt, krijgt u een blauw stempel. Wanneer er na 6 weken 12 stempels in uw paspoort staan (6 rode en 6 blau we), krijgt u een verrukkelijke taart kado (winkelwaarde 7,50). Hoe vroeger u komt, hoe beter, want de eerste 2000 Miro klanten krijgen een lekkere doos kersenbonbons mee naar h u is. De Miro computer heeft bere kend dat tussen twaalf uur en half één dit aantal bereikt zal zijn. En voor de kinderen is er bij de kassa 's en op het parkeer terrein ook nog een leuke ver rassing. 7\ Miro heeft een doorlopen de modeshow. Want onze char mante gastvrouwen showen namelijk de hele dag kleding, die u ook op onze mode-afde lingen kunt kopen. Maar ze doen meer dan alleen maar „mooi" lopen, want ze delen ook lekkere feest- versnaperingen uit. Dat is dan om het mooie met het lekkere te combineren. 't Is belangrijk, dat u deze advertentie goed leest, want er kan u morgen een vraag over gesteld worden. Als u 't antwoord weet, krijgt u van ons een grote bos voorjaarsbloemen. Iedereen, die een hekel heeft aan schoenen poetsen, kan dit werkje een dag achterwege laten, want dan doen wij het voor u. Of liever: een echte Spaanse schoenpoetster. U vindt hem op zaterdag 27 maart op onze schoenenaf deling. ■chuimnati Er gaan maar eventjes 80 schuimbaden uit zo'n voordelige jerrycan. Kies uw eigen lievelingsgeur: lavendel, appelbloesem of dennen. Normale MIRO-prijs 3,75 Openingsprijs

Scheldebode | 1971 | | pagina 2