KERNPUNTJES Desiree uerlouingsringen gaan n liefde lang mee. oo BAAYENS voor uw BRIL i WATERSTANDEN. Koto REIMERSWAAL YERSEKE de speciaalzaak WEMELDINGE WAARDE RILLAND-BATH van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Inschrijving voor de dienstplicht, lichting 1973. Een dezer dagen zullen de ingeschre venen voor de dienstplicht die geboren zijn in het jaar 1953 en op 1 februari j.l. in het persoonsregister van, deze gemeente waren opgenomen een bericht van inschrijving ontvangen. Deze eerste kennismaking met de dienstplicht zal voor het merendeel van de ingeschrevenen voorlopig geen ge volgen hebben en zij kunnen dan ook volstaan met het afwachten van de aan hen t.z.t. uit te reiken oproeping ter keuring. Voor een bepaalde groep inge schrevenen loont het echter de moeite na te gaan of zij niet kunnen profiteren van de huidige vrijstellingsregeling voor broederdienst. In tegenstelling tot de overige vrijstellingen dient deze vrijstel ling zo spoedig mogelijk na ontvangst van het bericht van inschrijving te wor den aangevraagd bij de burgemeester. Deze regeling is indertijd zodanig ver soepeld, dat voor vrijstelling in aanmer king komen diegenen, die 2 broers heb ben, die een voor broederdienst geldige dienst hebben volbracht. Het is mis schien nuttig er op te wijzen, dat niet alleen meetellen de broers die normaal de eerste oefening hebben volbracht, doch ook de broer, die op grond van de zgn. koopvaardijregeling uitstel heeft verkregen en dus in feite geen werkelij ke dienst heeft verricht. Dit geldt ech ter alleen tot het bereiken van de 27- jarige leeftijd, daarna genieten zij vrij stelling en tellen niet meer mee. Be langhebbenden, die menen voor deze vrijstelling in aanmerking te komen wordt aangeraden hiervan mondeling of schriftelijk kennis te geven. Een een voudig briefje, met opgave van de per sonalia van de in aanmerking komen de broers is eventueel voldoende. Zie zelf de uitgebreide Desired koilektio bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Gemeente-begroting 1971. Tijdens de raadsvergadering van 23 fe bruari j.l. is door burgemeester en wet houders de begroting voor het jaar 1971 aangeboden. Het geheel is verwerkt in een tweetal vrij omvangrijke boekwer ken, n.l. de eigenlijke begroting en de daarbij behorende bijlagen. Voor de niet-ingewijden wordt allereerst opge merkt, dat de begroting uit twee ge deelten bestaat, n.l. de gewone dienst en de kapitaaldienst. Op de gewone dienst zijn geraamd de normale uitgaven en inkomsten der gemeente zoals de sala rissen van het gehele personeel, de kosten van de straatverlichting van de straten, plantsoenen, die van de scholen en niet te vergeten de uitkeringen op grond van de Algemene Bijstandswet. Onder de inkomsten vinden we o.m. de opbrengsten van de verschillende belas tingen, de van het rijk te ontvangen vergoedingen voor het lager onderwijs en de uitkeringen uit het gemeente fonds. Op de kapitaaldienst worden ver antwoord de kosten van de bouw van woningen, de aanleg van straten en we gen, de daar tegenoverstaande afschrij vingen op deze kosten, de door de ge meente aangegane geldleningen en de jaarlijks daarop af te losen bedragen. De eindcijfers van de inkomsten en uit gaven van de gewone dienst zijn voor 1971 4.658.750,79. In de aanbiedings brief van burgemeester en wethouders wordt gezegd, dat met grote voldoening gewag gemaakt kan worden van het feit, dat de begroting sluitend is. Dit wil zeggen, dat de geraamde uitgaven welke zo reëel mogelijk zijn opgenomen, volledig door de te verwachten inkom sten worden gedekt. Het was daarom niet nodig te beschikken over een deel van de in voorgaande jaren in de voor malige .gemeenten Kapelle en Wemel- dinge gevormde saldi-reserves. Er is zelfs nog een bedrag van 43.634,86 over, waarvan het dagelijks bestuur 15.000,wil bestemmen voor verho ging van te laag geraamde uitgaafpos ten, terwijl de resterende 25.000,ge bruikt zal worden voor het betalen van rente en afschrijving op nieuwe kapi- taalswerken, die in 1971 zullen worden uitgevoerd. Zo zal er reeds een behoor lijk bedrag nodig zijn voor de rente en afschrijving op de kosten van de aan te xeggen tennisbanen, waartoe de raad in de eerste vergadering van 1971 heeft besloten. Iedereen zal kunnen begrijpen, dat met die 25.000,— in 1971 geen wonderen gedaan kunnen worden. Als we in het algemeen er van uitgaan, dat voor rente en afschrijving 10% van de investeringskosten aangehouden wordt, leert een eenvoudig rekensommetje ons, dat in totaal slechts voor een bedrag van 250.000,aan kapitaalswerken kan worden uitgegeven. In de nota som men burgemeester en wethouders een 17-tal kapitaalswerken op die zij graag binnen afzienbare tijd zouden zien ge realiseerd. We willen daarvan noemen: de bouw van 2 lagere scholen te We- meldinge; de uitbreiding van de openbare lagere school te Kapelle; de bouw van een nieuw schoolgebouw voor de schipperskinderen te Wemei- dinge; de bouw van een nieuwe openbare kleu terschool te Kapelle; de restauratie van de Kerkevate te We- meldinge; de voltooiing van de sportaccomodaties; het vernieuwen van de raampartijen van enkele complexen woningwetwoningen; de voorziening in kantoorruimte voor gemeentewerken de reconstructie van de Dijkwelseweg- Vierwegen; de aanschaf van een nieuwe vrachtauto en kolkenzuiger; de aanleg van rioleringswerken, o.a. te Schore in de Langstraat en de Friso- straat; de aanleg van de rioolzuiveringsinstalla tie te Wemeldinge; de uitbreiding van de algemene begraaf plaats te Kapelle en te Schore; het bouwrijpmaken van de bestem mingsplannen enz. Nu zijn in deze opsomming verschillen de werken en voorzieningen opgenomen, die de gem. in wezen geen geld kosten, omdat van het rijk een uitkering voor het dekken van de kosten van rente en afschrijving (kapitaalslasten) ontvan gen wordt. Dit is o.a. het geval voor de bouw van de twee lagere scholen en de schippersschool. De gemeeente moet echter wel zorgen, dat ze de geldmid delen te pakken krijgt om de aannemer te kunnen betalen. Waar komen de inkomsten vandaan? Als we het eindcijfer van de gewone dienst bekijken, zal het iedereen duide lijk zijn dat een bedrag van ruim 4 mil joen gulden niet aan plaatselijke belas tingen, zoals de straat- en rioolbelasting reinigingsrechten, enz. kan worden op gebracht. Er moeten dus nog andere bronnen zijn waaruit geput wordt. Het grootste deel der inkomsten ontvangt de gemeente van het Rijk. De. rijksuitke ringen zoals de uitkeringen uit het ge meentefonds, die voor het lager onder wijs, voor het kleuteronderwijs, alsmede de hoofdsommen en opcenten op de grond- en personele belasting en_ nog enkele andere posten, belopen een be drag van ruim twee miljoen gulden of wel 55,3% van de totale inkomsten. De gemeentelijke belastingen brengen ruim 300.000,in het laadje, hetgeen neer komt op 41,43 per inwoner of 6,7% van de totale inkomsten. Aan pachten, huren, - rente van kapitalen, bijdragen van particulieren, overboekingen, enz. zal tenminste 893.000,— ontvangen worden. De overige inkomsten, waar uitgaven tot een gelijk bedrag tegenover staan, belopen tesamen de som van 875.000,—. Enwaar blijven de centen? Na het wat globale overzicht van de inkomsten de vraag waar de centen in 1971 aan zullen worden besteed. Dit is niet zo eenvoudig weer te geven, want de taak van de gemeente is veelomvat tend. De gemeentehuishouding is in veel opzichten te vergeüjken met die van een gezin. Zoals een huisvrouw aan het begin van elke week of maand met een bepaald bedrag in de hand staat, waarmee zij de komende periode haar 'uitgaven moet bekostigen, zo staat de gemeente met haar inkomsten, waar mee zij moet proberen een jaar lang rond te komen. Door haar ervaring weet een huisvrouw, welk bedrag zij we kelijks nodig heeft voor levensmiddelen, stooksel, gas, kleding enz. Ook de ge meente heeft ieder jaar terugkerende vaste uitgaven. Te denken is bijv. aan de salarissen voor het in haar dienst zijnde personeel, het onderhoud van de straten we,gen, plantsoenen, begraaf plaatsen, scholen, bijstandsuitkeringen, enz. Deze 'uitgaven moeten worden ge daan. Daarnaast zijn er in ieder gezin uitgaven, welke pas aan bod komen, als in de werkelijke noodzakelijke behoeften voorzien, bijv. kosten voor ontspan ning, tijdschriften, boeken enz. Ook de gemeente heeft soortgelijke kosten. Hierbij is te denken aan het - verstrek ken van subsidies aan verenigingen, waarbij weer een onderscheid gemaakt kan worden in verenigingen, die werk zaam zijn op het terrein van de volks gezondheid, zoals een Groene Kruisver eniging, Het Ned. Rode Kruis, t.b.c.- bestrijding enz. en verenigingen die zich meer bewegen op het gebied van de cultuur, recreatie en sport, waarbij ge dacht kan worden aan muziek- $n zang verenigingen, voetbal- en tennisvereni gingen. Gin het gemeentelijk bestel zo goed mogelijk te laten draaien beschikt de gemeente over een ambtelijk appa raat, waarbij behalve de burgemeester, de secretaris nog veertien personen werkzaam zgn. De totale kosten, inclu sief de jaarwedden en sociale lasten, worden geraamd op 575.225, De bemoeiingen, die de gemeente heeft t.a.v. de openbare veiligheid, waartoe behoren de zorg voor een goed functionerende brandweer en straatver lichting, zullen 113.200,gaan kosten terwijl voor de volksgezondheid uitga ven tot een bedrag van 113.000,— verwacht worden. Ten behoeve van de volkshuisvesting en voor de dienst van gemeentewerken zal in 1971 bijna 1 miljoen gulden no dig zijn. In dit bedrag is echter opgeno men dat, wat uitbetaald moet worden voor 30 personeelsleden van gemeente werken. Om het mogelijk te maken, dat onze kinderen in 1971 goed en voldoen de onderwijs kunnen volgen, zal een be drag van 594.298,60 uitgegeven moe ten worden, terwijl voor de sport, re creatie en cultuur in totaal ruim 385.000,is geraamd. Een groot ge deelte van de geraamde uitgaven vin den we tenslotte terug op het hoofd stuk, dat tot titel heeft „Sociale zorg en maatschappelijk werk". Als alles volgens de verwachtingen verloopt, zal op dit hoofdstuk aan het eind van de dienst een bedrag van 716.00,uit geven zijn. Omgerekend per inwoner re sulteert dit in een bedrag van plm. 95In een volgend artikel zal wat nader stilgestaan worden bij bepaalde in het oog lopende inkomsten en uitga ven. Raadsvergadering. De eerstvolgende raadsvergadering, waarin o.a. de begroting zal worden be groting zal worden behandeld, wordt gehouden op 23 maart, aanvang 19 uur. U bent als toeschouwer natuurlijk har telijk welkom! TEXTIEL EN WONINGINRICHTING YERSEKE - TEL01131-1372 Begrotingsvergadering gemeente Reimerswaal. Donderdagavond te 19 uur werd in het gemeentehuis van de voormalige ge meente Yerseke ;de begrotingsvergade ring gehouden voor de gemeente Rei merswaal. Vestiging Rijksdiensten binnen Reimers waal. Burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg deelde in de vergadering mede dat hij pogingen in het werk stelt om over heidsdiensten, die aan uitbreiding toe zijn, tracht te interesseren voor vesti ging binnen de gèmeente Reimerswaal. Er is reeds kontakt geweest met de gi rodienst doch waarschijnlijk zonder po sitief resultaat. Woningbouw. Alle woordvóerèers hadden hun zorg uitgesproken over de gang van zaken binnen de gemeente t.a.v. de woning bouw'. De voorzitter kon mededelen dat er besprekingen, gaande zijn met grote beleggers. Voor Kruiningen is 'n serieu- se gegadigde gevonden, die daar een plan met winkelt en maisonnettes wil realiseren. De burgemeester verweet de overheid bij verdeling van het bouwcon- tingent de grote gemeenten te bevoor delen. Thans zijn, in Reimerswaal 155 woningen in aanbouw. Het aantal wo ningenzoekenden is groot. Toekomst van Hansweert. De toekomst van Hansweert gaat alle politieke partijen aan. Met bezorgdheid wordt de te verwachten ontwikkelingen gade geslagen. Men dringt aan op vrije keuze voor de inwoners van Hansweert- Oost om te bepalen waar zij mettertijd zich willen gaan vestigen. Ook werd aangedrongen op samenwerking tussep de inmiddels als paddestoel uit de grond gekomen comité's te Hansweert. Bunde ling van krachten is ongetwijfeld op zijn plaats. Afsluiting Oosterschelde. Men besloot unaniem een brief te stu ren aan de regering en aan de eerste en tweede kamer waarin, extra aandacht wordt gevraagd voor het binnenkort in te stellen uitgebreid onderzoek naar de gevolgen van de afsluiting van de Oos terschelde. Op deze manier hoopt de Raad de kwestie alsnog in het parle ment in discussie te brengen. De voor zitter kon nog mededelen dat het ETI een dezer dagen door G.S. is belast met het opstallen van een contra rapport te gen de bezwaren die het Rijk koestel: t.a.v. ae zoutwaterpijpleidingsplannefi voor kunstmatige schelpdierverwaterinfc in Yerseke. De betrokkenen van Yerse ke moeten zich unaniem uitspreken voor dit projekt. De eensgezindheid laat veel te wensen over. Brabantse smeerpijp. De vergunning voor de Brabantse smeerpijp bij Waarde loopt tot 1973. Als de wet verontreiniging oppervlaktewa ter wordt aangenomen, zal zuivering verplicht worden, zo meende de eerste burger. Recreatie. De S.G.P. fractie stond weinig posi tief tegenover de in de vele rapporten genoemde omschakeling naar recreatie. Deze fractie vond de investering die hiervoor gedaan worden van een te la biele aard. Het accent van het toerisme kan zich zeer snel verplaatsen waardoor de investeringen niet verantwoord blij ken te zijn. Zomerbungalowterreinen met gemeentesubsidie aanleggen vond men eveneens uit den boze. Zij die een tweede woning willen hebben moeten maar voor de kosten opdraaien en de vrijkomende gelden kan men beter in vesteren aan sanering van eigen dorps kernen. V oetbalnieu ws. De uitwedstrijd van Yerseke II naar Duiveland was weer succesvol, met 32 werd gewonnen. Uit de laatste 6 wed strijden hebben zij nu 11 punten behaald jammer is het dat door blessures in het begin van de competitie veel punten verloren gingen. Yerseke III won zon der moeite van Apollo IV met 70, ruststand 20. Zaterdag komt Yerseke I weer in het veld tegenstander is AZVY uit Axel. Yerseke II is vrij. Yerseke III heeft weer een uitwedstrijd, nu naar Hoedekenskerke II. De B-junioren spe len uit tegen Wemeldinge. Volgende week start de competitie voor de pupil len met een wedstrijd tegen Wemeldin ge thuis. De wedstrijd Yerseke I-AZVV I begint niet zoals gewoonlijk om drie uur maar om half drie. Uitvoering Mozart. Vrijdagavond gaf de muziekvereni ging „Mozart" haar jaarlijkse uitvoe ring voor donateurs in de zaal Nolet. Het programma werd begonnen met op treden van de drumband met enkele marsen o.l.v. tamboer-maitre A. M. de Leeuw. Na dit tromgeroffel opende de voorzitter J. Glerum met een welkomst woord tot de aanwezigen, waaronder burgemeester C. Pijl Hogeweg en het erelid C. Pekaar. Na de evenementen van het afgelopen jaar te hebben geme moreerd, waarbij vooral de nadruk werd gelegd op de aanschaffing van het nieu we instrumentarium, hetwelk nu, dank zij de subsidie van het Anjerfonds, ge heel eigendom is en de jubilea van de heren J. S. Duinkerke, P. Huysse, B. J. Korstanje en hemzelf, werden de zes nieuwe jonge leden keurig geünifor meerd aan het publiek onder luid ap plaus voorgesteld. Hierna werd onder leiding van dirigent Huysse een keurig samengesteld programma uitgevoerd, hetwelk bestond uit de volgende num mers: Fratemité, mars van A. C. van Leeuwen; Kleine ouverture en Johan Krieger suite, beiden van A. den Arend; All in the april evening, meditatie van H. S. Roberton; Sobre les olas wals, in een bewerking van A. den Arend en tot besluit van dit optreden de mars Wild- horn van Max Leeman. Een daverend applaus was de beloning voor dit uit stekend uitgevoerde programma. Daar na was het de beurt aan de toneelver. „Heer Hendrik" uit 's-Heer Hendriks kinderen met de opvoering van de thril ler „Valstrik voor een man alleen", het welk een uitstekende vertolking kreeg. Spanning tot en met van het begin tot het eind. Ook hiervoor een spontaan ap plaus van een dankbaar gehoor. Voor zitter Glerum kon dan ook met genoe gen de dank overbrengen voor dit op treden aan Heer Hendrik. Tot slot van deze zeer geslaagde uitvoering was er nog een zeer gezellig onderonsje met muziek van het trio Scheele. Jeugdzaaluitvoeringen VZOS, A.s. zaterdagmiddag en -avond zullen de jeugdafdelingen van de gymnastiek vereniging VZOS uit Yerseke weer him jaarlijkse zaaluitvoering met openbare lessen verzorgen. Zowel 's middags als 's avonds zullen meer dan 10 meisjes en jongens hieraan meewerken en in de gemeentelijke turnzaal hun kunnen to nen aan ringen, evenwichtsbalk, Laag- brug, brug-ongelijk, rek, hindernistur- nen, springen, vrije oefeningen en ritmi sche gymnastiek. De jongste gymnasten komen 's middags aan de beurt terwijl 's avonds de wat oudere jeugdleden het programma verzorgen. De ouders van de jeugdleden zijn weer uitgenodigd, maar ook andere belangstellenden zijn harte lijk welkom om eens kennis te maken met gymnastiek voor de jeugd waar door het dan misschien mogelijk wordt dat VZOS met zijn 375 leden dit jaar de 400 weet" te bereiken. Men wordt echter wel aangeraden op tijd aanwezig te zijn met het oog op de te verwachten belangstelling. Ouderavond Christelijke Basisschool. Donderdag 11 maart werd de jaarlijk se ouderavond van de Christelijk Basis school te Yerseke gehouden in de goed bezette grote zaal van „De Haven". Na de opening en het welkomstwoord van de wrid. voorzitter C. Sinke vertelde 'het hoofd der School het een en ander over het afgelopen schooljaar. In het bijzon der werd gememoreerd de verbouwing van het schoolgebouw. Alle ouders wer den uitgenodigd op de eerstvolgende kijkavond de vernieuwde klaslokalen te komen bezichtigen. Ook werd een ge sprekje gehouden over het eventueel in voeren van de „vrije woensdagmiddag" hierover waren de meningen verdeeld. Het bestuur zal zich hierover verder be raden. Na de koffiepauze werden wed strijden gehouden tussen kinderen en ou ders, o.a. dramatiseren, spreekvaardig heid, rekenen, zang, lich. oefening, alg. ontwikkeling en tekenen. Een onpartij dige jury beoordeelde de prestaties. Uit slag: ouders 94 punten, kinderen 106 punten! Hierna gaf een Forum van di recteuren van verschillende vervolgscho- len, te weten de heren Buurman (LTS Goes), Dekker (conrector Chr. Lyceum, Goes), Dronkers (Chr. Nijverheidsch. Goes) en Vijf huize (Chr. MAVO, Yerse ke) onder voorzitterschap van het hoofd der school de heer Biermann gelegen heid tot het stellen van vragen. Dit werd een interessante bespreking waarvan velen heel wat „opgestoken" hebben. Tenslotte nog enkele vragen bij de rond vraag, waarna omstreeks 11 uur met gezang en dankgebed deze bijeenkomst werd gesloten. Korfbalnieuws. Zaterdag speelden de senioren tegen TOP. Na een 20 achterstand wisten ze toch nog met een 22 gelijkspel te eindigen. De aspiranten A waren dui delijk sterker dan Zuidwesters A, maar doelpunten maken was een moeilijke zaak. Het werd een magere 20 over winning. De aspiranten B kwamen ver zwakt in het veld tegen Zaamslag B. Een nederlaag was het gevolg 31. De senioren spelen zaterdag tegen Zaam slag, waarvan bijna geen voorspelling mogelijk is. De uitslag zal niet ver van een gelijkspel afliggen. Hetzelfde geldt voor de junioren die aantreden tegen Stormvogels I. Dit belooft een zeer spannende wedstrijd te worden. De as piranten B gaan naar Goes om daar misschien hun tweede overwinning op Togo D te behalen. Schaaknieuws. De uitslag van de j.l. maandagavond gespeelde partijen was als volgt: P. v. Anrooy-J. v. Anrooy 10; J. v. Anrooy -P. v. Anrooy l*0; J. Poley-M. de Koeijer 01; M. de Koeijer-J. Poley 01; T. Moerland-A. Comelisse 10; A. Cornelisse-T. Moerland 01; M. de Koeijer-S. Hansma 01. Tevens kregen wij het verheugende nieuws, dat met in gang van 1 juni het gebouw „Trefpunt" weer voor de vereniging beschikbaar zal zijn. ALOM 8EKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Voetbalnieuws. Bevelanders I-Wemeldinge I 2—3. Het tweede verloor thuis van Rillandia II met 41. Het derde won van buurman Kapelle IV 30. De A-junioren wonnen van 's-Heer Arendskerke AI met niet minder dan 70. B II deed. in Heinkens- zand tegen Luctor B II goed werk, een 40 overwinning. NCVB. De maandelijkse bijeenkomst van de Wemeldingse afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond werd in het Dorpshuis ge houden o.l.v. mevr. D. Florusse-Blanken- burg, stond deze keer in het teken van •het Gezin in de Branding. Het was me vrouw Van Noordennen uit Krabben- dijke die onder deze titel een praatje hield over het gezin in deze tijd. Om de discussie wat op gang te brengen en wat makkelijker met elkaar over de problemen die met de opvoeding e.d. te maken hebben te praten werden er ge spreksgroepen gevormd die aan de hand van vragenlijstjes de discussie hielden. Na afloop van deze mooie avond was de presidente de tolk van allen toen ze me vrouw Van Noordennen hartelijk be dankte voor de leerzame avond. Kollekte Hartstichting. De te Wemeldinge gehouden kollekte van de Hartstichting heeft pogebracht 823,79. Uitvoering WIK. In het weekeinde heeft de gymna stiekvereniging „Willen is Kunnen" haar jaarlijkse uitvoeringen gehouden in het Dorpshuis. Allereerst vrijdagavond voor de seniorengroepen met medewerking van een groep gymnasten van „Volhar ding" ui^ Goes, 's Zaterdagsmiddags wa ren het de jeugdgroepen van kleuters tot en met grotere jongens en meisjes die hun beste beentje voorzetten om wat van hun kunnen te laten zien. In beide uitvoeringen was de zaal goed gevuld. Vrijdagsavonds is de uitvoering besloten met bal na. Voetbal. Waarde I ontmoette zaterdag 's-Heer Arendskerke dat het beslist niet gemak kelijk kreeg. Hoewel Waarde voor de rust steeds aanviel lukte het niet te scoren, zodat de rust met 00 inging. Na de rust kwam 's-Heer Arendskerke steeds meer opzetten en lukte het de stand op 10 te brengen, wat ondanks de goed spelende Waardenaars de eind stand was. De volle winst ging mee naar 's-Heer Arendskerke. Ut de bocht gevlogen. Vorige week in de nacht van zondag op maandag plm. 3.30 uur is de aal moezenier A. E. A. de K. uit Deventer op rijksweg 58 met zijn auto uit de bocht gevlogen en vrij ernstig gewond, geraakt. De auto reed eerst tegen een boom, maakte enkele zwenkingen en kwam in de sloot tot stilstand. De aal moezenier, die naar Lievensbergzieken- huis te Bergen op Zoom werd gebracht, had een predikbeurt in Middelburg ver vuld. De arts. Dr. J. A. Kamps alhier verleende eerste hulp. De auto werd ge heel vernield. WEMELDINGE Vrijdag 26 maart: Nieuwe Maan. Van 21—27 maart 1971 HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 9.39 10.23 2.58 3.38 Maandag 11.13 4.29 5.08 Dinsdag 0.07 12.49 5.57 6.33 Woensdag 1.26 1.55 7.13 7.39 Donderdag 2.22 2.50 8.11 8.31 Vrijdag 3.09 3.36 8.57 9.15 Zaterdag 3.51 4.17 9.38 9.55

Scheldebode | 1971 | | pagina 2