BAAYENS DO de speciaalzaak «oor uw BRIL DROGE SIGAREN en ALLES VOOR DE ROOK HAN VAN LIERE HEEFT HET - EN EEN GROTE SORTERING 00K l UW DROGIST HAN VAN LIERE - uw COSMETICA SPECIALIST REIM ERSWAAL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE WAARDE PredikbeurteiTL KAPELLE Ruitersport. Zaterdag 6 maart ontving de heer A. Schrier te Waarde, uit handen van de voorzitter van de Koninklijke Neder landse Federatie van Landelijke Rrjver- enigingen het diploma „Commandant". De heer Schrier is lid van de rijvereni- ging „Reimerswaal" en eigenaar van de manege „De Hoefslag" te Waarde. Aan gezien de heer Schrier pas op latëre leeftijd de ruitersport is gaan beoefenen is dit een unieke prestatie. Wij wensen hem dan ook in zijn manege met dit be haalde resultaat veel succes. Geslaagd. De heer K. van IJsselsdijk van Mai- son Chic is vorige week geslaagd voor het vakdiploma dameskapper. Proficiat! Referaat. Voor de afd. Yerseke van de Geref. Bond in de Herv. kerk hield Ds. P. P. Monster, Herv. Pred. van Zwijndrecht een referaat. Ter opening werd gezon gen Psalm 25 vers 2 en 7, waarna de voorzitter voorging in gebed. De schrift lezing was Job 14 de verzen 1 t.m. 12. Spreker hield zijn referaat naar aanlei ding van Hebr. 9 vers 27 en 28. Na de koffiepauze werden de gestelde vragen op duidelijke wijze door spreker beant woord. Na het zingen van Psalm 72 vers 9 sloot *Ds. Monster deze lezing met dankgebed. Korfbalnieuws. Zaterdag werden de laatste microwed strijden gespeeld. De junioren 2 lieten het tegen Luctor volledig afweten 06 en ook tegen Blauw-Wit 2 bleken ze niet opgewassen te zijn 29. De aspiranten A moesten zoals verwacht de eer aan Tjoba A laten 04. Volharding B nam een verrassende 20 zege mee naar huis die behaald werd op Zuidwesters B. De senioren moeten zaterdag naar TOP, wat minstens één punt op kan leveren. De aspiranten A waren in de zaal min der succesvol dan de eerste helft van de veldcompetitie. Zij moeten tegen Zuidwesters A kunnen bewijzen dat zij op het veld nog steeds de toon aange ven. De aspiranten B moeten naar Zaamslag B, wat waarschijnlijk op ver lies zal uitlopen, dit in tegenstelling tot de pupillen die naar Temeuzen moeten waar ze van Luctor kunnen winnen. Voetbalnieuws. Wegens de sneeuwval en vorst wer den alle vastgestelde wedstrijden afge last. Yerseke II moet naar Duiveland en Yerseke IH naar Apollo IV. Yerseke B speelt thuis tegen Kruiningen B. Frestatieloop. Op zaterdagmiddag 27 februari gin gen de 146 deelnemers aan de prestatie loop van de V.V. Yerseke van start om het mooie parkoers over de dijken van Yerseke af te leggen. Het deelnemers veld was zeer gevarieerd; er liepen at leten, kinderen, trimmers en oudere mensen mee, wat als gevolg had, dat binnen korte tijd een lange sliert lopers op de Kijkuit was te zien. Ook voor de toeschouwers een aardig gezicht. Na verloop van tijd liepen alleen de atleten nog aan de leiding, waarvan René van Zee uit Goes, lid van RKHAV uit Hulst, de sterkste bleek. Hij finishte voor P. de Dreu in de tijd van 32 min., 50 sec. Dit was heel wat sneller dan de laatsten die binnen kwamen, n.l. de dames Hart- hoom, Van Stee en Christiaanse, die ruim 77 min. voor nodig hadden, hetgeen overigens een zeer goede prestatie is. Alles was naar ieders tevredenheid ver lopen en dat was voornamelijk te dan ken aan de spontane hulp die was ge boden door politie, brandweer, EHBO, bestuursleden van atlethiekvereniging AV '56 uit Goes en nog vele anderen. Men hoopt het volgend jaar te herhalen en dan met een nog groter aantal deel nemers. Rheumabestrijding dankbaar werk. Eén op de achttien Nederlanders lijdt aan een of andere rheumatische aandoe ning. Gelukkig niet allen, maar toch ook niet minder dan ruim honderddui zend landgenoten zijn door rheuma zo danig gehandicapt, dat zij de voor een gezond mens meest simpele handelingen niet meer kunnen verrichten. Rheuma veroorzaakt voor deze grote groep land genoten niet alleen veel lichamelijk leed, maar ook grote psyschische problemen. Het Nationaal Rheumafonds stelt zich ten doel het leven voor rheumapatiënten weer zinvol te maken. Door de finan ciële middelen beschikbaar te stellen vogr de verstrekking van hulpmiddelen van de meest uiteenlopende aard, door financiële steun aan de bouw en inrich ting van rheumaklinieken en verpleeg huizen waar rheumapatiënten opgenomen behandeld, gerevalideerd kunnen worden en door grote sommen geld te besteden ter stimulering van het wetenschappe lijk onderzoek naar de oorzaken van rheuma. In de week van 15-21 maart is de landelijke kollekte voor de reumabe strijding. U kunt van uw sympathie voor dit werk doen blijken door een gul le gift in de kollektebus. Wordt u geen bus voorgehouden, dan is het gironum mer van Het Nationaal Rheumafonds te 's-Gravenhage: 3 2 4. Camegie-diploma voor Wachtmeester P. Vogelaar. Tijdens een bijeenkomst in het Dorps huis donderdagmorgen j.l. is wacht meester P. Vogelaar van de rijkspolitie te water onderscheiden met een diploma van het Carnegie heldenfonds. Dit di ploma werd hem uitgereikt door de districtscommandant van de rijkspolitie te water uit Dordrecht Mr. A. P. Spaan derman. Deze onderscheiding werd alom bekende wachtmeester uitgereikt we gens moedig gedrag op 21 augustus '70 toen hij een visser, die overvaren was in zijn sloepje door een motorschip, uit het kanaal van Walcheren bij Middelburg wist te redden door vliegensvlug in het water te springen, onderwijl zijn kleren en schoenen uit te trekken en de man die niet kon zwemmen boven water te houden tot een passerend jacht de drenkeling kon oppikken. Behalve waar derende woorden van Mr. Spaanderman waren die er ook van de groepscom mandant Wemeldinge, adjudant J. Bout die zijn woorden vergezeld deed gaan van een platenbon en bloemen voor mevr. Vogelaar. Als laatste spreker zei burgemeester H. G. van Suijlekom „U hebt karakter getoond en daar gaat het om". ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Motorcrossers hebben terrein voor wedstrijden. Door de aktiviteiten van de heer C. Tissink de voorzitter van de motorcros- club „De Sproeier" is het gelukt een eigen veld in huur te krijgen dat dienst kan gaan doen als provinciaal terrein voor crosstrainingen en wedstrijden. Al le motorcrossverenigingen uit Zeeland steunen het plan om van dit veld datf voor tien jaar gehuurd is van de heer W. Dekker een echt' motorcrossterrein te maken. De vereiste goedkeuringen die van verschillende instanties vereist wa ren zijn inmiddels afgekomen zodat de provinciale werkcommissie dat eveneens onder voorzitterschap staat van de heer Tissink het veld in orde kan (laten) maken. Het veld dat buiten de bebouw de kom ligt zal geen enkele geluidshin der opleveren, zomin voor het dorp als voor de recreatie langs de Oosterschel- de. Zij nog vermeld dat de commissie van de Zeeuwse Sportraad alvast een subsidie gekregen heeft van 2000, om een en ander te verwezenlijken. Bond van Plattelandsvrouwen. De afdeling Wemeldinge van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hield één dezer dagen een gezamelijke avond met de leden van de afdeling Kapelle. De presidente van Kapelle mevr. Lerjs heet te de ruim 100 aanwezige dames harte lijk welkom in de „Caisson". Mevr. Ka- kebeeke-Inckel hield een praatje met dia's, getiteld: „Mode door de eeuwen heen". De heer Dies Kosten uit Kapelle showde hierna zijn voorjaarskollektie dames- en herenkleding in samenwer king met de heer v. d. Wouw uit Goes, die schoenen en tassen showde. Na de zeer vlotte show dankte de presidente van Wemeldinge mevr. Vermerris allen die deze avond verzorgd hadden. Prestatieloop te Oostkapelle Zaterdag j.l. zijn een aantal leden van de trimafdeling van WIK naar Oostka pelle getogen om daar mee te lopen in een veld van 1300 deelnemers in de strandloop over tien kilometer. De eerst aankomende Wemeldingenaar was Henk Schouwenaar die meeliep als gastlidvan WIK en die als zevende eindigde in het totaalklassement ver voor veel bekende atleten. Een prestatie van de 35-jarige veteraan voetballer die er wezen mag. De andere Wemeldingse deelnemers hadden geen enkele moeite met de tijds limiet en mochten dan ook allen het her inneringsvaantje mee naar huis nemen. Het zware maar door veel natuurschoon voerende parcours was er door sneeuw en ijs niet gemakkelijker op geworden. Ontspnaningsmiddag Bejaarden. Zaterdagmiddag hield de afdeling We meldinge van de Nederlandse bejaarden- bond een ontspaningsmiddag in het Dorpshuis. Het gezelschap van de heer Meulmeester uit Vlissingen hield de ge hele middag de geheel gevulde zaal ge animeerd bezig met muziek, accordeons, zang en spelletjes. De heer A. Meijaard onderscheiden. Tijdens een bijeenkomst in het Dorps huis is de heer A. Meijaard pnderschei- den met de vergulde speld van de Ko ninklijke federatie van Harmonie en fanfare gezelschappen wegens veertig jarige lidmaatschap van de fanfarever- eniging OKK te Wemeldinge. Deze gou den speld werd hem uitgereikt door de heer J. Uitterhoeve uit Koudekerke, voorzitter van de afdeling Zeeland. Voor mevr. Meg aard waren er bloemen. De heer Uitterhoeve sprak veel waarderen de woorden aan het adres van de heer Meijaard die reeds vanaf zijn elfde jaar lid van OKK is. Op die leeftijd is hij be gonnen als tamboer. Zijn muzikale loop baan bij OKK was een succesvolle. Hij heeft na de eerste jaren de eerste piston bespeelt en de eerste alt, vervolgens de grote trom, terwijl hij de laatste jaren de kleine trom roert, zodat van een veelzijdig muzikant gesproken kan wor den. Al met al een onderscheiding die ten volle verdiend is en die met ere ge dragen kan worden door de heer Meij aard hopelijk nog vele jaren. Jaarvergadering „Willen is Kunnen". Het ledental van de gymnastiekver. WIK bedraagt momenteel 300, zo bleek uit een uitgebracht verslag van de se cretaresse mevr. J. Zuidwegt-v. Oosten op de dezer dagen gehouden jaarverga dering in het Dorpshuis. De penning- meesteresse mevr. J. Witkam-Felius kon in haar jaarverslag melding maken van een batig saldo over 1970 van 600, De begroting over 1971 was echter niet zo best. Mede door het moeten betalen van belasting in 1971 gaf deze begro ting een tekort aan van ongeveer dui zend gulden. Om hieraan wat te doen werd besloten de contributies te verho gen per 1 april a.s. De juniorenleden zullen maandelijks 2 gulden gaan beta len en de senioren 3 gulden. Tevoren had de voorzitter de heer L. Zuidwegt in zijn openingswoord de hoogtepunten uit het afgelopen jaar gememoreerd waar bij hij vooral zijn blijdschap uitsprak 'over de opening van het „Sportcentrum burgemeester Van Sas" dat aan een grote behoefte voldoet. Bij de bestuurs verkiezing is als nieuw bestuurslid ge kozen mej. M. Ggssel, die secretaresse zal worden in de plaats van mevr. Zuid- wegt-van Oosten, die benoemd werd als commissaris. De zittende bestuursleden mevr. Witkam-Felius en de heer M. Leendertse werden met acclamatie her kozen. Na in de rondvraag nog enkele problemen te hebben besproken met een der leiders, de heer Korstanje, was deze vergadering ten einde. Benoemd. Aan de Christelijke Lagere School te Wemeldinge is benoemd als onderwijzer de heer L. J. Schierbeek uit Groningen. De indiensttreding zal waarschijnlijk zijn op 1 augustus a.s. Peuterspeelzaal Reimerswaal. Hebt u voor ons binnenkort te openen Peuterspeelzaal te Kruiningen, nog goed en bruikbaar speelgoed, zoals b'.v. step- jes, driewielers, blokken e.d. voor de leeftijd van 2 tot 4 jaar. Wij kunnen dat heel goed gebruiken. Gaarne te be zorgen bij: Hans weert: mevr. Jeroense, Oosthavendijk 22, tel. 1882 of te Krui ningen bij mevr. van Laer, Markt 11, tel. 1443; mevr. van der Peyl, Markt 17, tel. 1381. Wij willen het speelgoed ook bij u komen ophalen. Jubileum bij PTT. Donderdag j.l. herdacht de heer C. de Jonge, kantoorhouders bij PTT alhier de dag dat hij 25 jaar geleden bij het bedrijf in dienst trad. Velen toonden hun belangstelling, directeur, collega's en personeel, de ABVA, waarvan de heer De Jonge voorzitter is, oudercom missie (voorzitter) en afd. Roode Kruis (penningmeester). Bij monde van de directeur PTT te Goes werd hem de draagspeld embleem voor 25-jarige dienst uitgereikt. Feestavond De Kroon. Traditiegetrouw hield de Buurtvereni ging De Kroon dinsdag j.l. haar jaarlijk se feestavond, deze keer in de grote zaal van „Ons Dorpshuis" omdat de bovenzaal van de( Korenbeurs niet meer voldoende ruimte nood voor de vele le den. De voorzitter de heer E. A. Suy kon dan ook een volbezette zaal welkom heten. De toneelvereniging 'tZand voer de het blijspel in 3 bedrijven op „Ro mance rond art. 17". Dit stuk met veel verve ten tonele gebracht, waarbij de soms dolkomische situaties aan het pu bliek een daverende lach ontlokten. De gebruikelijke tractaties en verlotingen vulden de pauzes. Na afloop bleef men nog geruime tijd gezellig bij elkaar on der leiding van de „Crescendo Boys". Voetbal. Zaterdag werd het programma in zijn geheel afgelast. Toch was de V.V. Krui ningen nog aktief en wel in de Inkel. Kruiningen I speelde een oefenpartijtje tegen de A-junioren die versterkt waren met enkele spelers van het derde. Uit slag 43 voor Kruiningen I De A junio ren waren wel erg aktief, ze waren n.l. in de looppas naar Den Inkel gekomen, zeer goed bedacht van leider De Nood. Voor zaterdag staat de laatste thuis wedstrijd op het programma en wel te gen koploper WIK. Een moeilijk karwei dus, de uitwedstrijd van 22. Ook het tweede speelt thuis en ook tegen de kop loper, n.l. Apollo HI. Misschien een re- vance voor destijds geleden 21 neder laag. Het derde gaat op bezoek bij SVD II uit Driewegen. Het vierde krijgt be zoek van Schore II. De A junioren moe ten op bezoek bij Krabbendijke A. BI gaat naar Yerseke B I. En BII krijgt Kloetinge B II op bezoek. Zaalkermis. Op 19, 20 en 21 februari wordt in de zaal Zeelandia een grote zaalkermis ge organiseerd door de Harmonie „Schel- degalm". De baten hiervan komen ten goede aan het uniformenfonds van dit gezelschap. Scheldegalm bestaat dit jaar 85 jaar en het is him vrome wens dit jaar feestelijk te vieren en zo mo gelijk nieuwe uniformen aan te schaf fen. Daartoe kunnen allen die de zaal kermis bezoeken bijdragen. Op deze ge legenheid zijn vele attracties aanwezig waaronder het vertrouwde rad van avontuur. De opening zal plaatsvinden vrijdag t 19 uur na een muzikale rond gang door het dorp. Zaterdag te vijf uur zullen de deuren wijd open staan om de bezoekers te ontvangen. Op zondag 21 maart'begint de zaalkermis te 15 uur. Tevens zal zondagavond de trekking plaatsvinden van de grote loterij welke eveneens gehouden wordt met als doel nieuwe uniformen. Ongetwijfeld zal Hansweert zich weer als één man scha ren rond hun gezelschap en het moge lijk maken dat hun „verjaardagcadeau" realiteit kan worden. Clublokaliteit Hansw. Boys vordert. Gelukkig dat een vereniging niet alleen bestaat uit papierenleden doch dat er altijd nog mensen zijn die hun lidmaatschap op een juiste wijze weten te beleven. Dit is thans het geval bij de Hansw. Boys. Naar wij reeds konden melden heeft deze vereniging een grote barak aangekocht welke dienst gaat doen als clublokaal. Kopen is een een voudige zaak indien men over financiële middelen daartoe beschiktk. Het afbre ken en opbouwen en verder geschikt maken van deze barak doet weer een extra beroep op allen die de Hansw. Boys een warm hart toedragen en ge lukkig zijn er die te vinden onder de leden en supporters. Men heeft de barak inmiddels reeds voor een groot deel op gebouwd op het gemeentelijk sportter rein aan de Hansw. Straatweg en men hoopt in de loop van de eerstvolgende week het dak er op te krijgen. Ook dan dient er nog veel te gebeuren. Het bin nenwerk eist zeker zoveel werk dan reeds tot nu toe is verricht. De Hansw. Boys kunnen dan ook echt nog helpers gegbruiken om mede te helpen aan het zo snel mogelijk realiseren van hun eigen clubruimte annax kantine. Lustrum Bejaaröenbond. Zaterdag 13 maart a.s. hoopt de afde ling Krabbendijke van de Algemene Bond van Bejaarden haar 5-jarig be staan te vieren in het Cultureel Cen trum, aanvang 14.30 uur. Medewerking wordt verleend door het Bejaardenzang koor „Con Agitaziane" en het Accor deon Orkest „Scala" uit Vlissingen, o.l.v. de heer Meulmeester. In de pauzes verloting. Spelregelwedstrijd. Op 19 maart wordt te Wilhelminadorp de finale gehouden van de junioren- spelregelwedstrijd georganiseerd door de scheidsrechtersvereniging „Noord- en Zuid-Beveland". Evenals vorig jaar heeft het juniorenteam van de voetbal vereniging „Krabbendijke" (dat in het bezit is van de wisselbeker) zich voor deze finale geplaatst. Het zal de strijd aan moeten binden met de teams van Apollo, Nieuwdorp, Patrijzen, Robur, Wemeldinge en Wissenkerke en het zal geen eenvoudige zaak zijn de beker weer mee terug naar huis te nemen. Succes! Ongelukkige val. Vrijdagmiddag kwam mevr. D. v. H. in de woning van haar dochter zodanig te vallen, ^dat zij ,zich onder doktersbe handeling 'moest, stellen, waar zij in het ziekenhuis moest worden opgenomen met een schouderfraktuur. Vaardigheidsproeven. De gymnastiekvereniging „Inter Scal- dis" heeft op woensdag 3 maart de vaardigheidsproeven voor de lintjes A, B en C afgenomen. Ze kregen dit keer ook een diploma terwijl er ook nog klei ne prijzen te winnen waren. Ter gele genheid van het 5-jarig bestaan. Alle jongens en meisjes behaalden hun lin tjes. Namens de Zebra was aanwezig de heer C. van Weele. De leiding beruste bij de heer B. de Graaf en mej. A. Sinke. Jongens A: E. Speek, le prijs; R. van Weele, 2e prijs; R. Schrier, H. Bom en L. van Houte, 3e prijs; J. Snoep, P. Son- ke; R. van Zweden, M. Westdorp, F. Krijnsen, K. Tolhoek, D. Sinke en P. Sonke Hzn. Jongens C: L. Westdorp, le prijs; B. van Houte, 2e prijs; P. Koe man, 3e prijs. Meisjes A: D. Dijl, le prijs; J. Krijnsen, 2e prijs; M. Wagenaar prijs; K. Braamsen, 3e prijs; C. van Houte, 2e prijs; R. Pols, M. Cijsouw, E. van Koeveringe, A. de Hamer. Meisjes C: E. Schrier, le prijs; R. Nagelkerke, 2e prijs; A. de Graaf, 3e prijs; P. van Houte, R. Schrier, M. Klap, J. Dijl, P. Koeman, S. Sonke, C. Westveer. Meisjes B: J. Murk, le prijs; H. Dek, 2e prijs; D. Westveer, 3e prijs; T. van Houte en C. Kole. AGENDA En deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 YERSEKE: Filmavond Aquariumvereniging, 19 maart a.s., „Oesterbeurs" - 8 uur. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 13 maart wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter C. A. Donker te Krabben dijke tel. (01134) 1544. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Foto: Bas van Wingen, Kapelle. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer Allewijn, Middelburg. 14.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Geref. Kerk 10 uur: Ds. G. J. Terlaak. 2.30 uur: Ds. Kramer, Nieuwdorp. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: de heer M. Broekhoff. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leidster: Brigadier E. Hokke. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Beneder uit Middelburg. 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. v. Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. Jebbink Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. A. F. Honkoop van Moerkapelle. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van koordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dies Kosten's Modeshow. In gebouw „De Vroone" werden de nieuwste snufjes op modegebied getoond door 7 mannequins en 2 dressmen. De dames- en herenkleding kwamen van Dies Kosten Modes te Kapelle, schoenen, tassen en suède kleding van Fa. Van der Wouw, terwijl de kapsels verzorgd werden door Kapsalon Roanette beiden uit Goes, de make-up door Cokkie Open neer. Uitspringers van de show waren Gaucho's, stijlvolle broekpakken en vlot te tuniekpakken, terwijl na de pauze de nieuwe modecreatie de hotpants werden geshowd. Ook voor de grotere maten was er heel wat te zien in jurken en pakjes. Freddy van Essen zorgde voor de muzikale omlijsting, terwijl speaker Jan van Stee op zijn bekende vlotte wij ze de show aan de volle zaal presenteer de.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2