BAAYENS KERNPUNTJES Desiree DerloDingsringen gaan 'n liefde lang mee. TELEURGESTELD... eb REIMERSWAAL YERSEKE DO IPTIl de speciaalzaak voor uw BRIL WEMELDINGE KRABBENDIJKE OVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? RUIL ZE IN voor de moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde PFAFF Naaimachinehuis BON van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Ledigen septictanks. De gemeente bschikt nog niet over een eigen kolkenzuiger, maar er zijn plannen om er een aan te schaffen. Tot zolang zijn we nog aangewezen op de diensten van de gemeente Reimerswaal (voor Schore en Wemeldinge) en van Goes (voor Kapelle en Biezelinge). In Wemeldnige en Schore kan de kolken zuiger voor het ledigen van septictanks komen op iedere eerste en derde don derdagmiddag van de maand. Voor Ka pelle en Biezelinge zijn geen vaste da gen bepaald. Als de kolkenzuiger uw septictank moet ledigen, dient u dat vroegtijdig op te geven aan de dienst gemeentewerken, telefoon 01102-1230. Zitdagen in Wemeldinge en Schore. Het blijkt geen overbodige luxe nog eens mee te delen dat iedere woensdag in Schore en Wemeldinge zitdag wordt gehouden, waar u voor heel wat zaken (paspoorten, rijbewijzen, uittreksels enz.) terecht kunt, zodat u zich veelal de reis naar de gemeentesecretarie in Ka pelle kunt besparen. In Schore wordt de zitdag gehouden in het bijlokaal van de school, waar u van 8.45 tot 9.30 uur secretariezaken kunt afhandelen. De burgemeester houdt er van 9 tot 9.30 uur spreekuur. In Wemeldinge kunt u in het voor malig gemeentehuis in de Dorpstraat terecht van 10 tot 12 uur voor secreta riezaken, terwijl de burgemeester er van 11 tot 12 uur spreekuur houdt. De dienst gemeentewerken houdt er zitting van 11 tot 12 uur. Betalingen kunt u op de zitdagen al leen iedere laatste woensdag van de maand verrichten tijdens de uren dat ook de secretarie-ambtenaar zitting houdt. Hoogte bedragen Algemene Bijstands wet. We hebben al eerder geschreven over de plicht van de gemeenten bijstand te verlenen aan iedere Nederlander die in Nederland in omstandigheden verkeert of dreigt te geraken, dat hij in noodza kelijke kosten van het bestaan niet (meer) kan voorzien. Vanaf 1 januari j.l. zijn de bedragen die aan bijstand worden uitgekeerd, de volgende: a. aan een gezin zonder kinderen 99,90 per week. b. aan een gezin met minderjarige kin deren die voor kinderbijslag in aan merking komen: met 1 kind 101,80 per week met 2 kinderen 103,50 per week met 3 kinderen 105,30 per week met 4 kinderen 106,50 per week met 5 of meer kinderen 108,80 per week c. aan een onvolledig gezin (d.w.z. man of vrouw met kinderen) met 1 kind 86,80 per week met 2 kinderen 88,50 per week met 3 kinderen 90,30 per week met 4 kinderen 91,55 per week met 5 of meer kinderen 93,80 per week d. aan een alleenstaande met eigen huisvesting en huishouding 69,95 per week. e. aan een alleenstaande zonder eigen huisvesting en huishouding 69,95 per week en een bedrag van 19,40 per week voor woonkosten. De bovenstaande bedragen worden ver hoogd met de werkelijke woonkosten (uitgezonderd het bedrag onder e), met de verschuldigde premie ziekenfonds en eventueel met kinderbijslag. Wie een inkomen geniet dat na aftrek van de woninghuur en de ziekenfonds premie lager is dan de bovengenoemde bedragen, heeft dus grote kans in aan merking te komen voor een uitkering op grond van de Algemene Bijstands wet, mits natuurlijk aan de andere ver eisten van de Bijstandswet voldaan wordt. (Wie een vermogen heeft dat een bepaald bedrag te boven gaat, moet b.v. eerst een gedeelte van dat vermogen „opteren" voordat hij in aanmerking komt). Als u meent voor bijstand in aanmer king te komen, moet u niet aarzelen een aanvraag in te dienen. Bijstand is uw recht, het is geen gunst. Bovendien kunt u zeker zijn van absolute geheim houding. Op de gemeentesecretarie, afdeling sociale zaken en op de zitdagen in Scho re en Wemeldinge kunt u nog nadere inlichtingen krijgen of een aanvraag in dienen. De Kapelse bejaarden kunnen bovendien terecht op de zitdag van de heer van Hartingsveldt in De Vroone. Burgerlijke stand over het tijdvak van 1 t.m. 28 februari 1971. Geboren: Paul, zv. J. F. Burger en A. M. M. Bickelmeijer te Wemeldinge; Ar thur Abraham Constanten, zv. L. A. de Kam en J. J. S. Huissoon te Kapelle; Comelis Wilhelm, zv. J. Zuidweg en F. J. de Pree te Kapelle; Hedwig Kirsten, dv. J. C. Otto en W. Dop te Kapelle; Comelis Will, zv. R. P. C. v. Oosteroom en H. J. J. Maas te Biezelinge; Alexan der Marten Frank, zv. N. J. Eversdijk en S. P. Wirtz te Kapelle; Margaretha Alda, dv. H. W. A. Borghouts en M. v. Veen te Wemeldinge; Cornelia Levina, dv. C. I. Kole en J. H. Maas te Bieze linge; Paulien, dv. M. J. Sentse en J. C. M. Huige te Kapelle. Gehuwd: A. M. van Houdenhoven, 20 j., Kapelle en D. P. Schipper, 18 j., Ka pelle; N. A. van der Spil, 25 j., Reimers waal en M. A. Sandee, 20 j., Kapelle. Overleden: Cornelia van Velzen, 88 j., wv. C. Feijtel te Kapelle; Jan Marinus van Weele, 58 j. ev. H. de Schipper te Wemeldinge; Hendrik Nobel, 62 j. ev. S. Mantel te Biezelinge; Geertruida C. Glas, 59 j., wv. H. P. Schot te Kapelle. Huw. aangiften: Marinus J. Dees, 23 j., Borseie en Anthonia E. Gijzel, 20 j., Kapelle; Paulus J. Philipse, 21 j., Rei merswaal en Cornelia A. I. van der Borgt, 19 j., Schore; Leen C. A. Luteijn, 23 j., Kapelle en Jacoba A. Beenakker, 22 j., Kapelle; Petrus P. van Velzen, 24 j., Wemeldinge en Adriana E. Houteka mer, 21 j., Wemeldinge; Pieter Sprong, 23 j., Goes en Sara S. Leer, 21 j., Schore Raadsvergadering. In de raadsvergadering van 23 febr. j.l. heeft de raad alle voorstellen die in de vorige Kempuntjes werden genoemd, aangenomen. Bovendien werd besloten een krediet beschikbaar te stellen voor de verbetering van de Drjkwelseweg- Vierwegen. Vanaf de proeftuin tot aan de aansluiting op de rijksweg zal deze uitvalsweg verbeterd worden. Met deze werken is een totaalbedrag van maar liefst 647.000,gemoeid. Het besluit waarbij de gelden beschikbaar werden gesteld, moet nog door het college van gedeputeerde staten worden goedge keurd; na goedkeuring zal zo vlug mo gelijk tot aanbesteding worden overge gaan. Het gedeelte van de Dijkwelseweg binnen de bebouwde kom zal later ver beterd worden. De Wemeldingse sportvelden zullen in augustus voor bespeling worden vrijge geven, terwijl dit jaar nog in Kapelle twee tennisbanen gereed zullen komen. De velden en de banen zijn er dan, maar de kleedaccommodatie ontbreekt nog. Aangezien niet verwacht mag worden dat in 1971 met de bouw van kleedge legenheid begonnen kan worden, moet er een voorlopige oplossing komen. Die is nu gevonden doordat de raad op voor stel van b. en w. heeft besloten een ba rak aan te kopen van het Delta Insti tuut voor Hydrobiologisch Onderzoek die bij de Stormezandepolder in Wemel dinge staat. De aankoop en het verplaat sen van de barak gaan ongeveer 7.500 kosten. B. en w. zullen de raad in de volgende vergadering een voorstel doen waar de barak voorlopige huisvesting van actieve sportbeoefenaren zal wor den. Aan het eind van de vergadering werd de gemeentebegroting voor 1971 aan de raad aangeboden. In de volgende verga dering komt deze begroting in behan deling. De raad zal dan aan de hand van de begroting in grote lijnen het beleid voor 1971 kunnen uitstippelen. We ho pen dat de stijgende lijn van de belang stelling voor de raadsvergaderingen zal worden voortezet en dat een groot aan tal gemeentenaren de veradering die tenslotte niet voor niets openbaar is zal bezoeken. Aan de begroting zal in de volgende aflevering van de Kern puntjes de nodige aandacht besteed worden. Brochure „Een eigen huis Op de gemeentesecretarie en op de zitdagen is voor serieuze belangstellen den een nieuwe aflevering van de bro chure „Een eigen huis, ook voor U" gra tis verkrijgbaar. Die brochure bevat een uitvoerige toelichting op de Beschikking geldelijke steun eigen woningen 1968. Belangrijk voor iedereen die plannen heeft een eigen huis te gaan bouwen of een nieuw gebouwd huis te kopen! Zie zelf de uitgebreide Desiree kollektle bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE Tteimerswaalloop 1971. De KNAU afdeling Zeeland organi- seerd 27-3-1971, aanvang 14.00 uur voor de tweede maal de „Reimerswaalloop" te Hansweert. De start en finish zal plaatsvinden op het Gemeentelijk Sport terrein Hansweert-Oost. Aan deze Rei merswaalloop is voor de wedstrijd die ovêr 6000 meter gaat; al inschrijvingen binnengekomen van bijna alle bekende Zeeuwse atleten en ook van de provincie blijkt de belangstelling te bestaan om de Reimerswaal-wisselbeker te bemach tigen, die thans in het bezit is van de RKHAV-atleet W. van Houte. Naast de wedstrijdloop waar alleen KNAU-leden aan deel kunnen nemen, is voor niet- KNAU-leden (bij uitstek geschikt voor trimmers) een prestatieloop 6000 meter. De organisatoren hopen mintens op een even grote deelname als vorig jaar toen er 180 prestatielopers van start gingen. Een ieder die zijn konditie wil testen en in het bezit wil komen van een mooi ontworpen herinneringsvaantje kan in schrijven bij de heren: E. Bogaert, Scheldestraat 12, Hansweert en A. Ko- mejan, Duiveneestraat 18, Kruiningen. Opening kinderboutiek. Zaterdag opende burgemeester Pijl Hogeweg in aanwezigheid van vele ge nodigden de nieuwe zaak in kindermode van de heer en mevr. C. van IJsseldijk- van de Eijck aan de Noordzandstraat. De heer Van IJsseldijk dankte spreker, aanwezigen, de adviseurs en medewer kers welke het mogelijk hebben gemaakt zo snel en tot zo'n goed einde te komen. Het meest opvallend zijn de kleuren waarin het interieur is uitgevoerd. Bin nenkomend door de paars geschilderde deur staat men voor een aparte spiegel wand wat de winkel een dieptewerkend effect geeft. Rode -vloerbedekking en paars plafond geven de zaak een jong aanzien, terwijl er zelfs aan speelruim te voor de kleintjes is gedacht. Wij wen sen de heer en mevfouw van IJsseldijk veel succes met hun nieuwe zaak. Schaaknieuws. J.l. maandagavond zijn in het gebouw „de Haven" de volgende partijen ge speeld: P. van Aiirooy - A. Comelisse 10; A. Comelisse - P. van Anrooy 01; J. Poley - A. Beerens 01; A. Beerens - J. Poley 10; S. Hansma - T. Moerland 1V; T. Moerland - S. Hansma 10. Tot zover heeft A. Bee rens de leiding met 12 punten uit 18 partijen. Biljarten. De laatste wedstrijd voor de competi tie bejaarden heeft Yerseke te Wemel dinge gespeeld op* dinsdag 22 februari. De uitslag was als volgt: Onderdijk - J. Nolet 2553; Constance - J. Lindenberg 3988; van Damme - Danker 2642; Fluit - W. Bom 38—64; Haverhoek - J. Minnaard 18—38; Klap - H. 't Hoofd 11—32; F. Merjaard - C. Pekaar 1210; Hooglander - C. Bos 1121; Lok - F. Bom 26—36; Karelse - Glerum 30—11. Het uitreiken van de wisselbeker zal plaatsvinden op zaterdag 6 maart a.s. door de burgemeester van Kapelle in het Dorpshuis te Wemeldinge. Kollekte. De vorige week gehouden kollekte ter bestrijding van hart- en vaatziekten heeft 1078,27 opgebracht. Lezing Hatéma. Maandagavond 1 maart j.l. werd er in de Haven door de Fa. J. Kole in sa menwerking met 'Hatéma-tapijt en gor- dijnstoffenfabrieken te Helmond een voorlichtingsavond gegeven over tapij ten en Velours Doree gordijnstoffen. Na een inleiding over tapijt en zijn ontstaan werd er een speciale dia-presentatie verzocht, wat heel duidelijk weer gaf hoe tapijt ontstaat en dat het voor het gehele huis, tot zelfs in de badkamer bijzonder goede diensten kan doen. Na de pauze met koffie en gebak werd een dia-serie over leggen van tapijt ver toont. Daarna kwamen de vragen aan de orde welke de aanwezige mensen stelden. Tot slot werd nog een verlo ting gehouden met 24 gratis prijzen, al met al een gezellige leerzame avond. NCVB bijeen. De NCVB te Yerseke kwam donder dag bijeen in „de Haven" ter viering van de 32ste Jaarvergadering. Hiertoe waren ook uitgenodigd de afgevaardig den vna diverse vrouwengroepen van Yerseke. Na opening en samenzaiig las de presidente, mevr. Filius-Vermeulen een gedeelte voor uit Luc. 9 en hield hierover een meditatie. Uit de jaarver slagen van secr.-penningmeesteresse en bezoekcommissie bleek, dat het 'n goed verenigingsjaar was geweest. Na de pauze volgde een vrolijk toneelstuk ge titeld: „De lenende etalagepop". Dit stuk werd door 7 dames van de afdeling opgevoerd, waarvoor zij een langdurig applaus kregen. Voor en na de pauze werd door het NCVB-koortje, begeleid door gitaren en fluit, enige liederen ten gehore gebracht. Na het samenzingen van het Bondslied, sloot de presidente deze goed geslaajgde feestavond met dankgebed. De volgende vergadering is vastgesteld op 25 maart a.s. De heer Schoenmaker te Zoutelande zal een le zing houden over Marokko. Uitvoering „Mozart". Blijkens advertentie in dit nummer geeft onze plaatselijke muziekvereniging „Mozart" op vrijdag 12 maart a.s. haar jaarlijkse uitvoering voor donateurs en verdere belangstellenden. „Mozart" heeft zich van de medewerking weten te verzekeren van de toneelvereniging „Heer Hendrik" uit 's-Heer Hendriks kinderen. Naast een programma van muziek kan men genieten van een span nende thriller, welke de liefhebbers van een goed toneelstuk zeker zullen waar deren. Voor verdere gégevens verwijzen wij u naar de hierboven genoemde ad vertentie. Omdat de toeloop van het publiek na de uitvoering te groot werd heeft het bestuur moeten besluiten na 9 uur geen toegang meer te verlenen. Yerseke Wissenkerke 22. Tegen Wissenkerke kwam Yerseke niet verder dan een gelijkspel. De gasten kwamen op goedkope wijze aan een doelpunt, door H. Stobbelaar en L. v. Ast wist Yerseke een voorsprong te ne men 21, het gelukte Wissenkerke ech ter uit een hoekschop gelijk te maken 22. Zaterdag wacht Yerseke I een bijzonder zware wedstrijd n.l. de uitwed strijd tegen Hoek, de thuiswedstrijd werd destijds een grote nederlaag 72. Yerseke II speelt thuis tegen Z.S.C. uit Scharredijke. Yerseke III gaat op be zoek bij Krabbendijke II. De junioren komen na lange tijd ook weer in het veld, zij beginnen met een uitwedstrijd tegen Wemeldinge. Papieraktie. In de week van 8-13 maart zullen de leden van Volharding bij u langs komen om oud papier. Wij rekenen erop dat u, evenals vorige keren, deze papieraktie zult laten slagen. Korfbalnieuws. Op een zwaar veld heeft Volharding het niet bol kunnen werken tegen Noad. De ploeg uit Dreischor was gedurende de hele wedstrijd iets sterker, maar de rust ging in met een 1—0 voorsprong voor Volharding door een doelpunt van Jan Lamper. In de tweede helft besliste Noad de wedstrijd dan toch in haar voor deel 21. De aspiranten A namen te gen Togo A gedeeltelijk revanche voor de eerder nederlaag 11. De aspiranten B moesten met 21 de eer laten aan Togo C. Zaterdag is voor Volharding de laatste microdag. De junioren 2 spe len tegen Luctor en Blauw-Wit 2, de nummers 1 en 3 van de ranglijst. Als er van Luctor gewonnen wordt is het kampioenschap bijna zeker. De aspiran ten A komen binnen de lijnen tegen Tjo- ba A en de aspiranten B tegen Zuid westers B. Voor beide ploegen betekent dit een zware opgave. De senioren ko men op het veld uit tegen TOP. In deze thuiswedstrijd moet een kleine overwin ning mogelijk zijn. De pupillen spelen tegen Olympia. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring -Prima afwerking Vlotte service Geslaagd. Aan het Nederlands Wetenschappelijk Instituut voor Toerisme en Recreatie te Breda slaagde voor het eindexamen (na herexamen) studierichting recreatie en planologie, onze dorpsgenoot de heer J. G. v. d. Berge. Gepromoveerd. Aan de universiteit van Amsterdam is gepromoveerd tot doctor in de letteren op het proefschrift „Zuid-Beveland, de historische geografie en de instellingen van een Zeeuws eiland in de middel eeuwen", de heer C. Dekker te Odijk, oud-Wemeldingenaar. Dr. Dekker die docent is in de Latijnse en Nederlandse paleografie aan de rijksrachiefschool had als promotor Dr. C. v. d. Kieft, ge woon hoogleraar in de algemene en va derlandse geschiedenis der middeleeu wen en hulpwetenschappen der geschie denis. Een groot succes voor Cees Dek ker zoals velen hem hier nog kennen. Trimclub. Zaterdag hebben een tiental leden van de trimafdeling van de gymnastiekver. „WIK" meegedaan aan de prestatieloop in Yerseke. Deze prestatieloop ging over 10 km en moest binnen 90 minuten wor den afgelegd. De laatste Wemeldingse trimmer was reeds op de 63e minuut binnen. A.s. zaterdag gaan ze meedoen aan de strandloop in Oostkapelle. Er is nog steeds plaats om mee te doen aan het trimmen dat elke zaterdagochtend plaatsvindt om kwart voor acht aan het sportcentrum „Burgemeester van Sas". Uitvoering OKK. De vrijdagavond gehouden uitvoering van de fanfarevereniging OKK in het Dorpshuis is voor wat het gedeelte na de pauze betreft anders verlopen dan op het programma was aangeggeven. De opvoering van het toneelstuk „Een huis vol verrassingen", door de toneelvereni ging „Kunstvrienden" uit Goes, kon na melijk niet doorgaan wegens ziekte. Daar het bestuur deze boodschap pas donderdagavond laat door kreeg was het niet gemakkelijk een vervangend programma te brengen. Toch is het nog gelukt om een variété-groep uit Bergen op Zoom te charteren voor de program mavulling na de pauze en al was het heel iets anders dna bedoeld, er was toch een hartelijk applaus voor de groep uit Bergen op Zoom na hun optreden. Voor de pauze was het muzikale ge deelte begonnen met een optreden van de drumband o.l.v. de heer Amperse uit Goes, waarna het seniorenkorps o.l.v. de heer A. v. d. Cingel uit Goes een vlot programma van marsmuziek en walsen ten gehore braóht da£ zoals gewoonlijk op hóóg peil stond en waarvoor de mu zikanten dan ook meermalen een harte lijk applaus mochten ontvangen. Deze winteruitvoering stond voor de eerste maal onder leiding van de nieuwe voor zitter de heer F. J. Burger, daar de heer A. P. Schouwenaar enige tijd ge leden voor het voorzitterschap had be dankt. Na de uitvoering werd er nog menig dansje gemaakt op muziek van de band „The Mooks" uit St. Willibrord. Voetbal. Wemeldinge I heeft zaterdag de volle winst moeten laten in Heinkenszand. Door doelpunten van C. en W. Goede- gebuure waartegenover geen enkel We- meldings doelpunt gescoord kon worden werd de eindstand 20 voor de ploeg uit Heinkenszand. Het tweede elftal verloor eveneens nu van Kruiningen I met dezelfde cijfers als het eerste. In een thuiswedstrijd tegen Krabbendijke III wist het derde elftal zijn partij wel in winst om te zetten waarbij GTel Zuijd- weg en Johan Eijke de makers van de doelpunten waren. Eindstand 21 voor Wemeldinge III. De junioren B 1 speel den thuis tegen Krabbendijke B 1 en wonnen met 20. B 2 behaalde de zo veelste overwinning nu tegen Patrijzen B 2. De A-junioren die vrij waren speel den een vriendschappelijke wedstrijd te gen Wolfaartsdijkse junioren en wonnen eveneens met 20. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 KRUININGEN Grote verkoopdag op biddag (10 maart) a.s. in het Geref. Jeugdgebouw. Er is een verloting, grabbelton enz., dus voor elk wat wils. De opbrengst komt ten bate van de Zending. Openingstij den van 11-18 en van 20-22 uur. Diskotheek „De Kennulclub". Zaterdag 6 maart houdt Diskotheek „De Kennulclub" weer een dansavond in het Kerkelijk Centrum te Wemeldin ge. Deze avond begint om half acht. Voetbal. Krabbendijke I behaalde afgelopen za terdag een knappe, zij het benauwde overwinning op Roda Boys met 10. De keeper Roda Boys stond op fnatastische wijze een grotere overwinning in de weg. Dank zij dit resultaat steeg Krab bendijke naar de vijfde plaats op de ranglijst. Krabbendijke II won op over tuigende wijze met 7—1 van Waarde II. Krabbendijke III verloor met 21 van Wemeldinge III. De A-junioren wonnen met 41 van Volharding AI, terwijl Krabbendijke B I met 20 zijn meerdere moest rekennen in Wemeldinge BI. Zaterdag a.s.., brengt Krabbendijke I een bezoek aan Good Luck, Krabbendij ke ni aan Apollo III. Thuis spelen Krabbendijke II tegen Yerseke III, Krabbendijke AI Rillandia AII en Krabbendijke BI Hansw. Boys BI. Bouw Chr. School. J.l. maandag is de bouw van de nieu we school voor de Vereniging voor Chr. Onderwijs „De Hinkelinge" aan de Rei- merswaalstraat officieel begonnen. In aanwezigheid van verschillende autori teiten, architect en aannemer, het vol tallige schoolbestuur, het personeel en de leerlingen der school, werd door me vrouw Drs. W. P. Bouwman, inspectrice L.O. te Goes, de eerste heipaal gesla gen. Hierna was er in het Cultureel Centrum een bijeenkomst met de geno digden, waar voorzitter H. A. Guiran de aanwezigen welkom heette en me vrouw Bouwman hartelijk dankte voor haar aanwezigheid en haar als herinne ring een boekje over Zeeland aanbood: „Kenterend Getij". Mevrouw Bouwman zei er trots op te zijn dat dit de eerste zgn. flexibele school in haar inspectie is en prees de gemeente die hiermee be wees een vooruitziende blik te hebben. NCVB. Onder leiding van de presidènte me vrouw Van Noordennen hield de afde ling Krabbendijke van de Nederlandse Christen Vrouwenbond een vergadering in het Hervormd Centrum „De Rancke". Na^de gebruikelijke opening hield me vrouw Vogelaar-Smallegange een inte ressante lezing over haar reis naar Is raël. Na de pauze was het een huishou delijke vergadering, waarin de leden vragen konden deponeren in de vragen- bus, waarbij heel wat ter tafel kwam. De volgende vergadering is op 17 maart a.s. waar Ds. G. van Noordennen een lezing hoopt te houden over het Hospi taalkerkschip „De Hoop". Vrijdag 5 maart 's avonds om kwart voor acht Vrouwenwereldgebedsdag in de Geref. kerk. Medewerking wordt verleend door het Hervormd Kerkkoor. Zitting PTT Oostdijk. Met ingang van maandag 8 maart a.s. houdt de PTT dagelijks (maandag t.m. vrijdag) van 10-11 uur zitting te Oost- dijk, in het kantoor van de Gebr. Mol hoek, 2e Oostdijkweg 4. WEMELDINGE Van 713 maart 1971 HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 12.38 5.49 6.27 Maandag 1.20 1.53 7.02 7.31 Dinsdag 2.20 2.45 7.57 8.18 Woensdag 3.05 3.25 8.39 8.55 Donderdag 3.38 3.57 9.13 9.26 Vrijdag 4.09 4.27 9.44 9.56 Zaterdag 4.40 4.56 10.13 10.25 Korte Meestraat 17, BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor gratis folders Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Naam Adres Plaats

Scheldebode | 1971 | | pagina 2