BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE OO )PT3 WEMELDINGE HANSWEERT GOUDEN RINGEN GOUDEN HANGERS GOUDEN BROCHES GOUDEN STERRENBEELDEN GOUDEN MUNTRANDEN GOUDEN KETTINKJES KRABBENDIJKE Aktie ondergrondse kerk. De inzameling van oud papier en lom pen t.b.v. de ondergrondse kerk achter het ijzeren gordijn heeft in '70 1224,70 opgebracht. Allen die hieraan hebben meegewerkt, onze hartelijke dank. Ook voor 1971 rekenen wij op uw medewer king. Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, In het verenigingsgebouw „de Haven" verzorgde dhr. Roorda uit Bergen op Zoom j.l. woensdag een dia-avond voor de Plattelandsvrouwen over de Dolemie- ten. Mede door zijn prettige verteltrant bij het vertonen van de pracht opnamen van en in dit grillige gebergte met z'n afwisselende kleureneffecten bij verschil lende weersomstandigheden, was deze avond zeer geslaagd. Aanbesteding Coöp. Raiffeisenbank. Donderdag heeft de aanbesteding van de nieuw te bouwen Coöp. Raiffeisen bank alhier plaats gevonden. De inschrij ving was als volgt: Firma J. Marteijn, Yerseke 304.540,Aannemersbedrijf Poleij N.V. te Kruiningen 293.900, Bouwbedrijf van der Poel N.V. te Oude- lande 287.500,Aannemersbedrijf Fa. W. Dronkers Zn., Yerseke 259.117,-. Het werk werd inmiddels gegund aan de laagste inschrijver, Fa. W. Dronkers Zn. De bouw staat onder toezicht van Architectenbureau Rothuizen-'t Hoofd te Goes. Feest op de chr. basisschool. Op vrijdag 19 februari j.l. hing bij de chr. basisschool, Molenlaan, de vlag uit. Hier was ook wel reden toe. Immers in september 1970 waren bouwketen ge plaatst en steigers gesteld voor een noodzakelijke verbouwing van 't school gebouw. Afgelopen vrijdag was de ver bouwing zover klaar, dat de nieuwe lo kalen in gebruik genomen konden wor den. Feest voor de kinderen, daar nu alle klassen weer in één gebouw bij el kaar zitten. De verbouwde lokalen zijn veel ruimer geworden dan normale klas sen. Ze beschikken over een afzonder lijke „natte hoek" met een grote aan recht en gootsteen met 6 kranen, zodat de kinderen in hun eigen lokaal werk jes zoals plakken, verven, boetseren e.d. kunnen uitvoeren. In deze 2 lokalen zijn geplaatst de kinderen van de klassen 1 en 2. De school beschikt nu over 6 leslokalen en een handenarbeidlokaal. Ook buiten is 't een en ander veranderd. Er is een nieuwe rijwielberging bijgeko men en het speelplein is vergroot. Er is nu een afzonderlijk speelhoek je voor de kleinsten. Geen wonder dat de in gebruik neming een feestelijk tintje kreeg. In de middaguren werden alle kinderen in het vernieuwde handenarbeidlokaal verrast met een leerzaam en ontspannend film programma. Het bestuur hoopt dat de verdere afwerking, met name het af schilderen in de Paasvakantie, even voorspoedig mag verlopen. Jubileum. Dhr. Q. Pieper uit Krabbendijke vier de donderdag 18 februari zijn 25-jarig ambtsjubileum bij de Amrobank. Ter gelegenheid hiervan werd een druk be zochte receptie gehouden in hotel Nolet. Onder de vele aanwezigen bevonden zich de directie van het kantoor Bergen op Zoom en collega's van de Amroban- ken te Bergen op Zoom, Yerseke, Krui ningen en Goes, alsmede vele cliënten en kennissen uit Yerseke. Vele bloem stukken en geschenken werden de jubi laris aangeboden. Dhr. Pieper begon zijn loopbaan op het kantoor Goes en daar na te Bergen op Zoom. Thans is dhr. Pieper bijzonder procuratiehouder en beheerder van het kantoor Yerseke. V.Z.O.S. was in Vlissmgen. Zaterdag j.l. werden er onder auspi ciën van de Zebra door de V.T.V. te Vlissingen keuzewedstrijden georgani seerd. De belangstelling hiervoor was gering. In de wedstrijd rytmische gym nastiek kwamen in de afdeling turnsters slechts 2 verenigingen uit, n.l. S.V.S. Serooskerke en V.Z.O.S. Beide vereni gingen werden sterk onderwaardeerd. S.V.S^wist het net nog tot een tweede prijs te brengen, maar de V.Z.O.S. turn sters werden met een ritmische hoepel oefening, die goed werd gebracht met een uitstekende presentatie, veroordeeld tot een derde prijs. De meisjes van V.Z. O.S. kwamen uit met een trainingsoefe ning. Dit kon in de ogen van de dames juryleden geen genade vinden en men besloot ze een dermate laag cijfer te geven, dat ze niet in aanmerking kon den komen voor een prijs. Het is zater dag wel weer gebleken, dat de Zebra hard toe is aan de opbouw van een ver jongd jurykorps, dat wel op de hoogte is van het wedstrijdreglement van het K.N.G.V., het wedstrijdprogramma en de beoordeling en muziek. Bij het klas sikaal brug-ongelijk was de beoordeling veel beter. Hier werden de meisjes van V.T.V. verdiend eerste en de V.Z.O.S. meisjees tweede, zich daarmee nog voor de V.T.V. dames klasserend. Ook bij de andere toestelnummers was de beoorde ling goed. Vooral de jongens-keurgroep van V.T.V. blonk in deze wedstrijden uit Zaaluitvoering met openbare lessen. Naar men ons nog nader meedeelde, zullen de jaarlijkse jeugd-zaaluitvoerin gen met openbare lessen van V.Z.O.S. plaats vinden op zaterdag 20 maart a.s. Te zijner tijd komen we hierop echter nog nader terug. Oesterschaderegeling. Minister Bakker heeft op de vragen van de Kamerleden Van der Peijl, Du- sarduyn en Van Rossum over de defini tieve schadeclaim van de oesterkwekers geantwoord dat er een onderzoek is in gesteld naar de oorzaak van het ont stane onbehagen. Volgens de minister is gebleken dat er een onjuiste voorstel ling bij de afhandeling heeft plaats ge had. De minister betreurt het ontstaan van deze misvatting en het tengevolge daarvan ontstane onbehagen. Bij het contact met vertrouwenslieden uit de bedrijfstak is uiteengezet dat de oester kwekers alvorens tot definitieve vast stelling van de op grond van de wet van september 1966 te verlenen tege moetkoming zal worden overgegaan van het ministerie van Verkeer en Water staat een schriftelijke en behoorlijk ge specificeerde opgave van de te verwach ten uitkering kunnen tegemoet zien. Geslaagd. Bij het gehouden examen door de Stichting Vakopleiding voor de Textiel- detailhandel slaagden te Amsterdam voor het vak-diploma „Dames- en meis- jeskleding" onze dorpsgenoten mevr. Stobbelaar-Nolet en mevr. Van IJssel- dijk-v. d. Eyck. Korfbalnieuws. Zaterdagavond speelden de senioren een gemakkelijke wedstrijd tegen Togo Hl. Er werd met 63 gewonnen. De junioren I konden het veldoverwicht te gen Togo niet in doelpunten uitdrukken, waardoor het een 11 gelijk spel werd. De junioren II kwamen in het veld met een gastspeler van BCK, wat geenszins een verzwakking betekende. Het werd een zeer ruime 82 overwinning op Tjoba H. De aspiranten A verloren toch wel teleurstellend van Togo A met 51. De pupillen A kwamen op een gedeelde eerste plaats tercht door een 32 over winning op Olympia. Een kampioen schap is echter niet meer mogelijk om dat de twee andere koplopers nog tegen elkaar moeten spelen. Zaterdag begint voor de senioren de veldcompetitie weer al. Him staat in Dreischor een moeilijke wedstrijd te wachten tegen NOAD, waar reeds twee keer van verloren werd. De aspiranten A krijgen in de microcompetitie een kans om revanche te nemen op Togo A. Of dit zal lukken, is een vraagteken. Togo C kan het kampioenschap behalen tege* ie aspiranten B, door gelijk te spelen,daarin ze zeker zullen slagen. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Schaaknieuws. J.l. maandag zijn de volgende partijen gespeeld: A. BeerensJ. Poley 6J. PoleyA. Beerens 01; M. de Koeyer S. Hansma 01; H. HoutM. de Koeyer 10; A. ComelisseS. Hansma 1—0. Bedrijfsbeëindiging. Eén der oudste en grootste oesterbe- drijven, Mieras-Adriaanse N.V., gaat met het einde van het seizoen defini tief sluiten. De werknemers is ontslag aangezegd maar kunnen, indien ze dit wensen, direkt in één der andere be drijven van Mieras-Adriaanse geplaatst worden. Collecte voor de E.H.B.O. In de week van 17 maart a.s. komt de E.H.B.O. afd. Yerseke aan uw deur met een collectebus. Alweer een bus, zult u zeggen, en dat is ook zo. Daarom even een uiteenzetting waarom en waar voor dit geld nodig is en besteed zal worden. Wanneer iemand E.H.B.O.'er wordt, is dat in hoofdzaak om anderen te kunnen helpen. Dat kost hem naast zijn vrije tijd reeds direkt ook geld en wel als volgt: Contributie, examengeld, leerboekje, enz. Uit de kas der vereni ging wordt het oefenmateriaal zoals verband enz. betaald. Verder plaatsing van brancards en dekens op verschillen de plaatsen van ons dorp en kastjes met reddingsgordels aan de Kijkuit. Nu is men op dit moment toe aan de ver vanging van het lesmateriaal, anatomie kaarten die vervangen moeten worden door een diaprojector, nodig zijn verder nog een paar nieuwe brancards. Verder ontbreekt een oefenpop voor de mond- op-mond beademing. Het bestuur van de afd. Yerseke van de E.H.B.O. hoopt dat u hierbij voldoende bent ingelicht en verwacht uw medewerking bij haar ak tie, waarvoor bij voorbaat dank. YersekfeNieuwdorp 31. Tegen Nieuwdorp behaalde Yerseke I een verdiende overwinning. Reeds na twee minuten bracht Freddy Snoep de stand op 10, uit een voorzet van H. Christiaanse kwam de thuisclub door Adrie den Toonder op 20, wat ook de ruststand werd. Na de rust wist Leo van Ast een verdedigingsfout uitstekend te benutten, 30, zodat de thuisclub op rozen zat. Uit een corner wist Nieuw dorp de eer te redden, 31. Yerseke n bracht een punt mee uit Bruinissen. Het hadden er twee kunnen zijn indien de verdediging in de laatste seconden de bal beter had weggewerkt. Het werd nu 33. Spui III liet tegen Yerseke Hl ver stek gaan. Voor zaterdag staat er één wedstrijd vastgesteld, Yerseke IWissenkerke I. Ook deze wedstrijd moet kunnen wor den gewonnen. 95e Vrouwen Wereld Gebedsdag. Op vrijdag 5 maart a.s. zal er in „de Haven" 's avonds 8 uur de jaarlijkse sa menkomst van de Vrouwen Wereld Ge bedsdag worden gehouden, georgani seerd door alle Vrouwenbonden in Yer seke, samenwerkend in V.V.H.-verband. Behalve de liturgie, die in ongeveer 160 landen gelqkluidend is, zal er naast een muzikale bijdrage van het Leger des Heils, zang zijn van het r.-k. kerkkoor en medewerking worden verleend door het koor „Excelsior". Na afloop van de liturgie zal er een tentoonstelling zijn van allerlei fraaie handwerken, die na mens de Morgenland-zending verkocht kunnen worden, ten behoeve van Ar meense vrouwen, die met deze fijne naaldwerkkunst proberen in hun onder houd te voorzien. Een zinvolle aktie als direkte „ontwikkelings"-hulp van vrou wen voor vrouwen in minder bevoor rechte landen. Prestatieloop Yerseke. Op zaterdagmiddag 27 februari a.s. organiseert de v.v. Yerseke een presta tieloop over 10 km. De start is op de haven, voor de brandweerkazerne, om 2.30 uur. Het parkoers gaat over de dijk naar Wemeldinge en terug. Ieder een, jong en oud, man of vrouw, mag hieraan meedoen en kan zich aan de start opgeven. Men mag er 1% uur over doen, dus dat moet voor bijna iedereen te halen zijn binnen de limiet. Er zijn overigens al diverse toezeggingen van trim- en atletiekverenigingen. Wij ho pen, dat het een genoeglijke sportmiddag wordt. Voetbal. Het eerste elftal heeft na lange tijd weer eens gespeeld. Ze moesten n.l. naar Zaamslag, één Van de koplopers van haar afdeling. Hoewel er goed partij gegeven werd door de Wemeldingenaren moesten ze toch hun meerdere erken nen in de Zeeuws-Vlamingen en verlo ren deze wedstrijd met 32. Het was Frans Zegers die de thuisclub de "lei ding gaf voor de rust. Na de rust maak te De Vos voor Wemeldinge gelijk, ter wijl Gijssels zelfs Wemeldinge aan een voorsprong hielp van 21. Tenslotte moesten ze in het laatste kwartier toch bukken voor de tegenstanders, eerst met een doelpunt van Rinus Zegers, die de gelijkmaker in het Wemeldingse doel deponeerde en daarna moesten ze nog een doelpunt toestaan van Kemp, slechts 7 minuten voor het einde. Zodat eervol verloren werd met 32. Het tweede elf tal verloor thuis met 51 van Duive- land I uit Oosterland. Jaarvergadering W.I.K. Op dinsdag 2 maart a.s. houdt de gymnastiekvereniging Willen is Kun nen haar jaarvergadering in het Dorps huis. Aan de orde komen o.a. de ver slagen van secretaresse en penning- meesteresse en bestuursverkiezing. Te vens bespreking van het werkprogram ma voor 1971. Bij de bestuursverkiezing zijn mevr. Witkam-Felius en dhr. M. Leendertse aftredend maar herkiesbaar. Dhr. P. Verschuure zal wegens vertrek uit Wemeldinge niet meer herkiesbaar zijn. Uitvoering O.K.K. Vrijdagavond a.s. zal de fanfarver- eniging O.K.K. haar jaarlijkse uitvoe ring geven in 't dorpshuis. Voor de pau ze zal het muzikale gedeelte worden be gonnen met een optreden van de drum band o.l.v. dhr. Amperse uit Goes, waar na het seniorenkorps o.l.v. dhr. A. v. d. Cingel het verdere muzikale gedeelte volmaakt. Na de pauze zal de toneel vereniging „Kunstvrienden" uit Goes de klucht „Een huis vol verrassingen" voor het voetlicht brengen. De regie berust bij dhr. Aartsen. De uitvoering begint om half acht. N.C.V.B. De maandelijkse bijeenkomst van de Wemeldingse afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond, welke in het dorpshuis werd gehouden, is geheel verzorgd door mevr. De Bel, die als vertegenwoordig ster van een twaalftal bekende merk fabrikanten een praatje hield met dia's toegelicht, over de „Winkel van Sinkel". De dia's lieten zien het verschil van be diening tussen vroeger en nu, terwijl ook een kijkje in de diverse fabrieken genomen werd. Voor deze avond bestond een grote belangstelling, daar ook alle leden van de plaatselijke zustervereni gingen waren uitgenodigd en aanwezig waren. Na de pauze werd een quiz ge houden met prijzen. Het geheel van de avond stond onder leiding van de pre sidente van de NCVB afdeling Wemel dinge, mevr. D. Florusse-Blankenburg. Interkerkelijke gespreksavond. In de tweede gespreksavond die door een aantal leden van drie Kerken alhier in het dorpshuis werd gehouden, kwam het antwoord van de drie Kerkeraden, t.w. Ned. Herv., Vrije Evang. en Geref. ter tafel. De antwoorden van deze Ker keraden werden voorgelezen door de leider van deze avond, Ds. J. NoordhQf, Geref. predikant. De Ned. Herv. Kerke- raad en de Geref. Kerkeraad gaven op de vraag van de vorige bijeenkomst om medewerking tot het houden van geza menlijke kerkdiensten een positief ant woord, al was er enig verschil van me ning over de frequentie van deze dien sten. De Kerkeraad van de Vrije Evang. Gemeente was verdeeld in haar ant woord, maar was in eerste instantie af wijzend. Een en ander resulteerde in een nieuw verzoek aan de drie Kerke raden, nu om een gezamenlijke kerke- raadsvergadering te houden, om deze vraag opnieuw te bespreken. Voordien was een interessante discussie in ge spreksgroepen gehouden over de vie ring van het Avondmaal en wel in het bijzonder het open Avondmaal. De vol gende gespreksavond zal worden ge houden op woensdag 24 maart. Binnenschip overvaren en gezonken. Zaterdagmorgen te 6.12 uur is ter hoogte van boei 39 op de Westerschel- de het Belgische 860 ton metende bin nenvaartuig „Tigris" in dichte mist aan gevaren door de Russische 2211 brt me tende zeeboot Baltisky 11. Het binnen vaartuig werd midscheeps overvaren en is meteen gezonken. Gezien het feit dat de opvarenden van het binnenvaartuig zich allen aan dek bevonden en van zwemvesten waren voorzien, konden de En nog vele andere gouden sieraden vindt u in onze ruime kollektie HORLOGER JUWELIER OPTICIEN TELEFOON (01102) 1223 DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE drie drenkelingen even later uit het wa ter opgevist worden door een ijlings uitgezette reddingssloep van het Rus sische vaartuig, die de Belgen aan boord genomen heeft. Het waren de uit Gent afkomstige 64-jarige P. J. de Potter, eigenaar van het schip en diens beide zonden de 16-jarige John en de 18-jari- ge Jacques. Het binnenvaartuig had de haven van Hansweert verlaten om met een lading bauxiet groot 831 ton te va ren naar Gent. Op de Westerschelde kreeg het schip te kampen met mist. Aangezien het binnenvaartuig noch over radar noch over kompas beschikte, acht te de schipper het raadzaam preventie ve maatregelen te treffen, hetgeen be stond uit het aandoen van de reddings gordels. Toen dit juist was gebeurd, werd het schip aangevaren door de in de richting Antwerpen varende Russi sche lege zeeboot met als kapitein de 39-jarige Arnold Kozijzen. Het ongeluk is ontstaan doordat het binnenvaartuig de koers volledig was kwijtgeraakt en het zeevaartwater overstak. Het wrak van de Tigris ligt juist buiten het vaar water en is gemarkeerd met een wrak- kenboei daar' aangebracht door het vaar tuig van R.W. Ir. Harmsen. Dit vaar tuig is na het ongeval met de Tijger- haai van L- Polderman uitgevaren om eventueel assistentie te verlenen met de redding van mensen. Later is de RP 10 gearriveerd om de zaak te onderzoeken en procesverbaal op te maken. De Rus sische zeeboot was niet beschadigd. De RP 10 heeft de drenkelingen van de Russische boot overgenomen en hen naar Terneuzen gebracht. Middenstand vond begrip bij b. en w. van Reimerswaal. Het bestuur van het comité Hans- weertse middenstand heeft een onder houd gehad met burgemeester C. Pijl Hogeweg en wethouder J. A. Nieuwen- huijse van Reimerswaal. Het is ten ge meentehuize een zeer vruchtbare bespre king geworden, waarbij de burgemeester en wethouder getoond hebben volledig begrip te hebben voor de moeilijkheden waarmede de middenstanders nu en in de toekomst geconfronteerd zullen wor den. Het was verheugend dat alle mo gelijke belangstelling en medewerking van de zijde der gemeente aan de mid denstanders werd toegezegd en dat het hun vergund werd aan de hand van een kaart een blik te kunnen werpen op de toekomstige ontwikkeling van de ge meente Reimerswaal, waarbij met na me werd stilgestaan bij Hansweert. Bij deze plannen zal terdege rekening ge houden worden met de inbreng van het comité nieuw Hansweert en het comité Hansweertse middenstand. 't Bestuur van de middenstand Hans weert was reeds eerder in vergadering bijeen geweest in de zaal „Thalia" met de ondernemersraad uit de gemeente Reimerswaal. Op deze avond werden di verse onderwerpen besproken. 't Comité Hansweert-oost heeft even eens een bezoek gebracht aan de eer ste burger van Reimerswaal. Ook aan dit comité werd volledige medewerking toegezegd. Besloten werd om gezamen lijk #te komen tot het opstellen van een enquête-formulier ovor de inwoners van Hansweert-oost. Eind maart, begin april hoopt men onder de inwoners van dit gedeelte de mening te kunnen peilen over diverse onderwerpen, o.a. waar men in de toekomst meent te gaan wil len wonen. Het comité nieuw Hansweert heeft eveneens een onderhoud gehad met de burgemeester van Reimerswaal en de wethouder J. A. Nieuwenhuijse. Aan de ze bestuurderen der gemeente werd ter kennis gebracht het resultaat van de hearing zoals deze door dit comité te Hansweert werd gehouden. Dit werd nog toegelicht aan de hand van een kaart. Hier werd ook weer door het college volledige inspraak toegezegd. Gastvrije ontvangst voor Belgische zeeverkenners. Twee sloepen met Belgische zeescouts meerden zondagmiddag te Hansweert af na een bijzonder enerverende tocht over de wateren van de Oosterschelde. Daarbij hadden de boten dusdanig wa ter gemaakt, dat de kleding van de „varensgezellen" geheel nat was gewor den en de zeeverkenners zelf blauw za gen van de kou. Zij hebben een onder dak gevonden voor een nacht in de zaal „Thalia" van dhr. Breijaert, die daar voor deze ruimte beschikbaar had ge steld en de kachel eens extra had op gestookt. Daar kwamen de doornatte kerels weer wat op verhaal. In dit ge val waren het weer mensen die de gril ligheid van de Scheldes hadden onder schat. N.C.V.B. Oostdijk. In gebouw „Apeldoorn" hield de af deling Oostdijk van de Ned. Chr. Vrou wen Bond haar jaarvergadering onder leiding van mevr. Minnaard. Na schrift lezing en meditatie werd de avond ge vuld met koor- en samenzang, mevr. Leendertse van de afd. Kruiningen bracht een Zeeuws schetsje ten tonele, terwijl een toneelgroepje van de afd. Krabbendijke succes oogstte met het blijspel „Twee tantes en twee tafeltjes". Mevr. De Beer werd als nieuwe presi dente geïnstalleerd. Plattelandsvrouwen. Tijdenë een vergadering van de afd. Krabbendijke van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen werd door de Firma Cok N.V. een demonstratie gegeven met een elektrische frituurpan, waarbij geen „nare" bakluchtjes in de keuken wor den verspreid! Ook werden met een tosti-ijzer allerlei lekkere hapjes klaar gemaakt. Na de pauze vertelde mevr. Hendriksen-de Vries op boeiende wijze van haar reis door Zuid-Amerika, waar bij prachtige dia's werden vertoond. Ter voorbereiding van een zomerreis je werd uit de leden een reiscommisise inge steld. Voetbal. Na twee maanden noodgedwongen op non-aktief te hebben gestaan, trad za terdag Krabbendijke I weer binnen de lijnen en wel tegen de koploper in de derde klas zuid: Zwart-Wit. Ondanks de lange rustperiode toch een redelijk goe de wedstrijd, die in een doelpuntloos ge lijk spel eindigde, waarmee Krabben dijke zich een goede middenmoter toon de: op de ranglijst staan 5 clubs boven en 5 clubs beneden Krabbendijke. Krab bendijke III speelde met 22 gelijk te gen S.S.V. III. Zaterdag speelt Krabbendijke I tegen Roda Boys, Krabbendijke II tegen Waar de II, Krabbendijke III brengt een be zoek aan Wemeldinge in, Krabbendij ke A I aan Volharding A I en Krab bendijke B I aan Wemeldinge B I. Veiling. De voornaamste prijzen van de afge lopen week waren als volgt: C.O. Pip pin 1 80—85 mm 62—69, 1 75—80 mm 77—79, 1 70—75 mm 77—82, 1 65—70 mm 56—63, 1 60—65 mm 40—43, 1 55 —60 mm 24—25; Golden eDel. 1 80—85 mm 3443, 1 75—80 mm 37—48, 1 70 75 mm 4248, 1 6570 mm 3438, 1 60—65 mm 23—34; 2 80—85 mm 32 —39, 2 75—80 mm 3540, 2 70—75 mm 3538, 2 6570 mm 32—35, 2 60—65 mm 2335; Jonathan 1 8085 mm 31 —36, 1 75—80 mm 30—37, 1 70—75 mm 31—36, 1 65—70 mm 27—29, 1 60 65 mm 1719; Laxt. Sup. 1 8085 mm 42, 1 7580 mm 58, 1 7075 mm 56, 1 65—70 mm 47, 1 60—65 mm 35; Winston 1 80—85 mm 44—53, 1 75—80 mm 52—64, 1 70—75 mm 54—66, 1 65 —70 mm 46—57, 1 60—65 mm 28—37, 1 5560 mm 1618; Conference 1 70 —75 mm 65—67, 1 65—70 mm 69—72, 1 60—65 mm 6268,20, 1 55—60 53— 57, 1 5055 mm 4447; St. Remy 1 80—90 mm 41, 1 70—80 mm 45, 1 60 70 mm 42. Jaarvergadering S.G.P. Dezer dagen hield de plaatselijke kies vereniging van de S.G.P. haar jaarver gadering. Uit de verslagen van de se cretaris en penningmeester bleek, dat het ledental vrijwel stabiel is gebleven en ook het financiële gedeelte gunstig was. Nadat de agenda voor de algemene vergadering te Utrecht was doorgeno men bracht dhr. W. Koster, raadslid van .Reimerswaal, verslag uit over het ge- 1 meentegebeuren in 1970 en tipte hier en daar de toekomstplannen van het ge- meentbestuur aan i.v.m. verruiming van het kanaal door Zuid-Beveland en het Reimerswaalplan. Nadat verschillende vragen over deze zaken waren beant woord, werd deze leerzame en gezelli ge vergadering gesloten. Ouderavond Chr. kleuterschool. De „Vereniging de Christelijke Kleu terschool te Krabbendijke" hield dins dag haar ledenvergadering-ouderavond in het Cultureel Centrum onder leiding van voorzitter. R. J. Rijkse. Naast ver slag van de secretaris en penningmees ter werd bestuursverkiezing gehouden. Na de pauze hield dhr. De Waal van het Pedagogisch Centrum te Middelburg een interessante lezing over „Problemen rondom de overgang van de kleuter- naar de lagere school", waarop diverse vragen loskwamen. Na een dankwoord aan de scheidende bestuursleden werd de vergadering gesloten. WEMELDINGE Van 28 februari6 maart 1971 Donderdag 4 maart: Eerste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 5.42 6.05 11.26 11.43 Maandag 6.22 6.43 12.04 Dinsdag 7.02 7.25 0.19 12.38 Woensdag 7.42 7.07 1.00 1.22 Donderdag 8.27 9.00 1.46 2.18 Vrijdag 9.31 10.15 2.53 3.33 Zaterdag 11.05 11.58 4.18 5.04

Scheldebode | 1971 | | pagina 2