on BAAYENS DE LUXE ZIT AAN UW m VOETEN KERNPUNTJES 1PTI1 de speciaalzaak voor uw BRIL REIMERSWAAL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT WAARDE BURGERLIJKE STAND SOKKEN A. VAN DER JAGT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE PREDIKBEURTEN van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Raadsvergadering. Op 23 februari a.s. zal de raad weer vergaderen. De raadsleden zullen dan hun hoofd moeten buigen over tal van voorstellen van het college van b. en w. die over het onderwijs handelen. Zo is er in de eerste plaats een voorstel van b. en w. om een krediet beschikbaar te stellen voor de aanschaf van 10 leerlin gensets (tafeltjes en stoeltjes) ten be hoeve van de openbare lagere school in Kapelle (dorp). Deze leerlingensets zijn nodig om het steeds toenemende leer lingental van deze school te kunnen op vangen. Ook voor de o.l. school in Scho- re zullen dergelijke sets aangeschaft worden, die zullen dienen ter vervanging van de al 20 jaar oude schoolbanken. Sinds 1921 is er financiële gelijkstelling van openbaar- en bijzonder onderwijs. Dat houdt in, dat als de gemeente be paalde bedragen uitgeeft voor de open bare lagere scholen, de besturen van de bijzondere scholen recht hebben op een zelfde bedrag. Maar het is logisch dat voor een school met b.v. 50 leerlingen minder moet worden uitgegeven dan voor een school met 200 leerlingen. Om nu te zorgen dat iedere school krijgt wat hem toekomt, moet de gemeente raad ieder jaar bepalen hoeveel geld de gemeente in dat jaar per leerling van van de o.l. scholen voor het onderwijs aan die scholen gaat uitgeven. Aan de hand van de voorlopige cijfers uit de ontwerp-begroting voor 1971 blijkt dat dit jaar ca. 124,50 per leerling be steed zal worden. Op dat zelfde bedrag hebben de bijzondere scholen, als de ge meenteraad dit „bedrag per leerling" aldus vaststelt, ook recht. Maar boven dien zullen de bijzondere scholen een be drag van 10,50 per leerling krijgen als tegemoetkoming in him administratie kosten. Ook dat is een logische zaak, omdat de administratie van de openbare lagere scholen door de gemeente ver zorgd wordt, terwijl de verenigingen voor bijzonder onderwijs veelal iemand moeten betalen om hun administratie te verzorgen. Verder zgn er voorstellen om de vergoeding waarop de bijzondere scholen recht hebben, bij voorschot uit te betalen; ook voor de bijzondere kleu terscholen wordt voorgesteld in 1971 voorschotten op de vergoeding te ver lenen. De voormalige gemeenten Wemel- dinge en Kapelle namen deel aan de ge meenschappelijke regeling voor de am bulancedienst op Zuid- en Noord-Beve land. In verband met de herindeling moeten de besturen van de nieuwe ge meenten besluiten of zij al dan niet aan de gemeenschappelijke regeling blijven deelnemen. Het hoeft geen nader betoog dat een goed funktionerende ambulance dienst erg belangrijk is en b. en w. stel len de raad dan ook voor, aan de iets gewijzigde gemeenschappelijke rege ling Ambulancedienst Bevelanden deel te blijven nemen. Voorts zijn er voor stellen om gronden aan te kopen die no dig zijn voor de uitvoering van het be stemmingsplan „Kapelle-oost". Tenslot te zal in deze vergadering aan de raad de begroting voor 1971 worden aange boden, tezamen met de begroting van het woningbedrijf. Ook de begroting van de Instelling voor Maatschappelijke Zorg zal aangeboden worden. Aangifte hondenbelasting. Op de gemeentesecretarie worden al weer voorbereidingen getroffen om de aanslagen in de hondenbelasting te ver zenden. Ieder die in 1970 een aanslag biljet kreeg, zal binnenkort een aan giftebiljet ontvangen. Als u geen hond meer heeft, moet u dat even op de ge meentesecretarie, afd. financiën opgeven omdat dan natuurlijk geen aanslag ver zonden moet worden. Wie over 1970 geen aanslag heeft ontvangen maar in de loop van dat jaar of in begin 1971 een hond heeft aangeschaft, is verplicht zijn hond voor de belasting aan te geven. Het niet voldoen aan deze verplichting kan ingevolge de verordening op de hef fing van de hondenbelasting gestraft worden met maximaal driehonderd gul den boete of hechtenis van ten hoogste twee maanden. De aangiften moeten zo spoedig mogelijk, maar in ieder geval vóór 16 maart 1971 binnen zijn. Op de gemeentesecretarie en op de zitdagen in Wemeldinge en Schore zijn formulieren verkrijgbaar die voor de aangifte ge bruikt kunnen worden. Wij wijzen u er op dat de aanslagbiljetten waarschijn lijk nog in maart verzonden zullen wor den. Vraag uw reisdocumenten nu aan! Velen denken ongetwijfeld weer al aan de komende vakantie. Er worden plannen gemaakt voor een reis naar het zonnige zuiden of het misschien wat koelere, maar in ieder geval rustiger noorden. Bij alle plannenmakerij wordt nogal eens te laat aan de benodigde reisdocumenten gedacht. Het gevolg is dan dat men een week voordat men met vakantie gaat, ziet dat het paspoort verlopen is of het rijbewijs verlengd moet worden. En dan moet in de druk ke maanden mei, juni, juli of augustus de aanvraag van een paspoort of de verlenging van een rijbewijs als „spoed geval" behandeld worden. Als u plan nen heeft voor een buitenlandse reis, doet u er goed aan nu al te kijken of uw reispapieren wel in orde zgn. Als uw paspoort b.v. in juli verloopt, kunt u het best nu al verlenging vragen. Op het ogenblik is met aanvragen van nieu we- of verlenging van uitgereikte pas poorten ongeveer twee weken gemoeid; de aanvraag van een nieuw rijbewijs of verlenging vraagt ongeveer drie weken. In de vakantie zullen deze perioden kun nen oplopen tot wel vier weken voor paspoorten en tot zes weken voor rij bewijzen. Spoedgevallen kunnen natuur lijk altijd voorkomen. U kunt echter hel pen het aantal spoedgevallen te beper ken door vroegtijdig contact op te ne men met de gemeentesecretarie, afdeling bevolking. Ook op de zitdagen kunt u natuurlijk geholpen worden. Op de af deling bevolking kan men u precies ver tellen welke papieren u voor een bepaald land nodig heeft. Wist u dat: 1. de aanvragen om jeugdsubsidie door de verenigingen vóór 1 maart inge diend moeten worden? 2. niet alleen huurders van woningen, maar ook mensen die een eigen wo ning bouwen of een woning kopen in bepaalde gevallen voor een premie doorstroming en krotopruiming in aanmerking kunnen komen? ALOM BEKENDF Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Raadsvergadering. De raad van de voormalige gemeente Kruiningen besloot 16 december 1969 een voorbereidingsbesluit vast te stellen voor de bebouwde kom van het dorp Kruiningen. Door de stedebouwkundige zijn de werkzaamheden aan dit plan voortgezet, doch voor 16 dec. '70, de datum waarop het voorbereidingsbesluit wettelijk verviel, kon geen ontwerp-be- stemmingsplan ter inzage worden ge legd. De raad der gemeente Reimers- waal zal zich op dinsdag 23 februari a.s. moeten uitspreken over het enigs zins gewijzigde plan. Dit zal geschieden in het gemeentehuis van de voormalige gemeente Yerseke, waar de vroede va deren te 20.00 uur bijeen zullen komen. B. en w. stellen verder voor het mini mumbedrag ad 5,wegens leges voor het verlenen van een bouwvergunning te verdubbelen, terwijl de legesverorde ning 1970, die voorheen bepaalde dat bij inschakeling van een niet gemeente lijk orgaan ter beoordeling uit een oog punt van welstand van een bouwplan van 1 op 2 zal dienen te worden ge bracht met een minimum van 50, Ook hieraan zal de raad haar goedkeu ring kunnen geven. In weerwil van een schrijven van b. en w. van Reimerswaal heeft de staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen bij beschikking van 3 febr. '71 het bedrag per leerling van de r.k. lagere school te Rilland vastge steld op 147,40 per leerling, terwijl de raad besloten had het bedrag per leer ling voor het lager onderwijs vast te stellen op 125,26. Het bestuur van deze school heeft op grond van een exploi tatieberekening om toepassing van art. 101, eerste lid, der L.O.-wet verzocht. Het college kan zich niet verenigen met de exploitatie-opzet van het bestuur der r.k. lagere school, reden waartoe zij de raad uitnodigt in beroep te gaan tegen deze beschikking van de staatssecreta ris. De hondenbelasting ziet het college als volgt: Voor de eerste hond 30, voor elke volgende hond 40,per jaar. Voor honden aanwezig in een kennel blijft de belasting per kennel beperkt tot 200,per jaar. Meeropbrengst voor de gemeente wordt geraamd op 1200,-. Aanrijding. Vrijdagavond vond op de hoek Wilhel- minastraatWestelijke Kanaalweg een aanrijding plaats omdat de bestuurder van een bestelauto van de Zegam ver zuimde voorrang te verlenen. De be stuurder, dhr. De Jonge, die uit de rich ting Nieuwendijk kwam, ramde de voor zijde van de personenauto bestuurd door mevr. G. Blok-van Stel die uit de Wil- helminastraat de Westelijke Kanaalweg op wilde rijden. Om erger te voorkomen wist dhr. De Jonge niets anders te doen dan de aan de linkerzijde van de Ka naalweg gelegen smalle oprit op te rij den, hetgeen wonderwel goed gelukte. Beide auto's hebben flinke blikschade opgelopen. Plattelandsvrouwen. In de voorjaarsvergadering van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen afd. Wemeldinge welke in het Dorpshuis is gehouden, werd als nieuw bestuurslid gekozen mevr. E. G. Eek- hardt-Dominicus. Tot lid van de kas- commissie werd benoemd mevr. Glerum- Stevens. Door een 7-tal leden werd een toneelstukje opgevoerd, „Aardappelen" was de titel. Het werd erg vlot ge speeld, dit humoristische stuk. Besloten is om op 3 maart een gezamenlijke avond te houden met de Kapelse zus tervereniging. Judokampioensohappen. Afgelopen zaterdag werd te Wol- phaartsdijk gestreden om 't algemene jeugd schoolkampioenschap van sport school W. Geelhoed. M. de Rijke en E. Donraadt wisten beiden met een eerste plaats huiswaarts te keren. Vergadering NCVB. De Ned. Chr. Vrouwenbond afdeling Kruiningen hield haar maandelijkse ver gadering in het Geref. Jeugdgebouw. De presidente hield een korte meditatie uit Exodus 14. Na enkele huishoudelijke za ken afgehandeld te hebben, werd het woord gegeven aan de spreker van de avond, Ds. van Bruggen uit Wemeldin ge, die het onderwerp besprak „De be tekenis van het huwelijk van Hosea". De verschillende vragen die werden ge steld, werden door spreker beantwoord. De samenkomst werd door Ds. van Bruggen met dankzegging gesloten. De volgende vergadering zal gehouden wor den op 17 maart. Filmavond voor NOVIB. Op vrijdag 19 februari a.s. om 8 uur organiseert soos 't Kedoldertje een film avond t.b.v. de NOVIB. Vertoond wor den: Art Scenes (expressie van popart, moderne dans, beeldhouwen), een film van Laurel en Hardy (lachen, gieren, brullen), een film over jazz in de USA en als hoofdfilm een documentaire over de oorlog in Vietnam, die op zichzelf al het zien waard is. Het wordt dus een zeer gevarieerde en bijzonder interssan- te filmavond, waar iedereen (dus ook ouderen) van harte welkom is (indien ouder dan 15 jaar). Peuterspeelzaal. In Kruiningen zijn plannen om tot de oprichting van een peuterspeelzaal te komen. Met dat doel wordt er woens dag 24 februari te 8 uur in „Ons Dorps huis" een vergadering belegd, waar alle belangstellenden welkom zijn. Door dé gemeente is toestemming gegeven het leegstaande lokaal van de kleuterschool „De Berg" in gebruik te nemen, bij voi- doende deelname. Ervaren kleuterleid sters zullen de leiding krijgen, zodat wij menen dat er goede mogelijkheden zijn. Het voorlopig bestuur hoopt op een grote belangstelling. Buurtfeest „Harmonie". Vrijdagavond j.l. hield de buurtver eniging „De Harmonie" het jaarlijkse buurtfeest. Voorzitter V. Gijsel kon tal rijke buurtleden verwelkomen. Daarna werd door de toneelvereniging 't Zand uit Middelburg het blijspel „Romance rond artikel 17" opgevoerd. Een gezellig dansfestijn o.l.v. „The Rithme Stars", dat duurde tot de uren weer groot wer den, besloot deze uitstekend geslaagde buurtavond. Jubileum „Excelisor". Vrijdag 26 februari a.s. geeft de man dolinevereniging „Excelsior" een concert ter gelegenheid van het 30-jarig jubi leum van deze vereniging. Aan dit con cert werken de zangvereniging „Cres cendo" („Land of hope and Glory" en „De Zigeunerbaron") en het Souburgs Mannenkoor („De Parelvissers") mee. Behalve de vereniging zelf, viert ook dhr. B. Leijs zijn 30-jarig jubileum als voorzitter/dirigent. Ouderavond o.Ls. Maandagavond vond in het gymna stieklokaal aan de Voorhoute een ouder avond van de openbare lagere school plaats. Na een welkom door voorzitter C. de Jonge werd door het hoofd der school, dhr. Brugge, informatie gege ven over het op handen zijnde nieuwe leerplan. Op het voorstel te gaan wer- ken met een nieuw rapport werd door de ouders gunstig gereageerd. Vanaf het nieuwe schooljaar zal in de klassen 1 en 2 het rapport met cijfers plaats maken voor het „geschreven" rapport. Verder was het oVergrote deel der aan wezige ouders vóór sexuele voorlichting op school. Op welke manier en door wie deze voorlichting gegeven moet worden kwam er nog niet precies uit, maar verwacht mag worden dat het on derwijzend personeel deze belangrijke voorlichting zal gaan geven. Jammer en onbegrijpelijk is het, dat zo weinig ouders zich voor het wel en wee van hun kinderen op school schijnen te in teresseren, wdnt de opkomst van de ouders op deze avond was niet over weldigend. Gevonden voorwerpen. Bij de rayoncommandant kunnen in lichtingen worden ingewonnen voor de volgende gevonden voorwerpen: Een pa raplu, een autowiel met band en sleu tels. Middenstand verbolgen op burgemeester In de zaal „Thalia" heeft de midden stand van Hansweert onder voorzitter schap van dhr. Z. J. Jansen een verga dering gehouden. Het zat de midden standers reeds lang hoog dat een door de burgemeester toegezegd gesprek met de middenstand nog steeds niet was ge realiseerd. Nu kreeg men dan een con vocatie van b. en w. om op woensdag 17 febr. bijeen te komen om te vergade ren met de ondernemingsraad. „Eén van de vele raden", aldus dhr. Jansen, „die de laatste tijd door het college in leven zijn geroepen met geen andere bedoe ling dan de eigen verantwoordelijkheid op een ander te kunnen afwentelen. B. en w. kunnen de gehele zaak niet meer overzien. Het is hun uit de hand ge lopen". Een bestuur werd er gekozen. Hierin namen zitting dhrn. Z. J. Jansen, M. Openeer, A. J. Ie Clercq, N. Ribbens, P. Jansen (voor Hansweert-oost) en J. Mollet. Woensdag komt men bijeen met de ondernemingsraad, doch de midden stand van Hansweert ziet dit niet an ders dan een voorbereidend contact met de burgemeester gesecondeerd door zijn wethouder. Dhr. Korstanje, Rijks Mid denstandsconsulent voor Zeeland, had een inleidend gesprek gehouden. Hij verwachtte dat b. en w. alles in het werk zullen stellen om Hansweert tot een goed leefbare en aktieve gemeen schap te maken. Het vestigen van klein- industrie behoorde tot de mogelijkhe den. Grote perspectieven voor andere bedrijven zag hij niet. Wel zijn de mo gelijkheden van kanaal en havens uit te buiten. Het is een taak van de midden stand zich sterk op te stellen. Hij vond het verheugend dat b. en w. in het uit breidingsplan Achter de Boomdijk geen zakenpanden had gepland ,doch naar concentratie hiervan in de oude dorps kern streeft. Hij dacht aan de Commis sie van Notten voor de schadebereke- ning zakenpanden. Hij wees er op dat iedere middenstander die via deze com missie de schade laat berekenen, recht heeft op een afschrift van het rapport. Tevens kan ingeschakeld worden het Centraal Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf uit Amsterdam. Vele vra gen werden daarna op hem afgevuurd, die slechts tot geringe tevredenheid be antwoord konden worden. Wel heeft het de middenstand en ook andere ingezete nen van Hansweert gefrappeerd dat b. en w. te kennen hebben gegeven tegen over dhr. Korstanje, dat 60 tot 70 van de bevolking van Hansweert-oost naar elders zal gaan verhuizen. Men respecteert de vrijheid van deze men sen, doch dat hun eigen dorp Hansweert hun niet meer aanspreekt, betreurt men. Ook dit vertrek zou een aderlating be tekenen voor de middenstand. Hansweert viert carnaval. Zaterdag a.s. viert Hansweert weer carnaval. Het begint met een carnavals optocht voor de jeugd te 15 uur. Hier aan zal medewerking worden verleend door de boerenkapel „De Deurdouwers". De optocht zal door het dorp trekken, waarna men zich zal verenigen in de zaal „Zeelandia" om daar binnenshuis het feest voort te zetten. Er zullen prijs jes zijn voor de gekste, de leukste, de zotste, de lelijkste, enz. Te 20 uur is het carnavalsbal tot 2 uur met mede werking van de band van Schellekens en De Deurdouwers. Het belooft een feestelijke carnavalsdag "te worden. Op dinsdagavond zal het carnavalsfeest zijn in het bejaardenpension Mariaoord. De Deurdouwers zullen ook daar voor de muziek zorgen. Veel belangstelling voor trimmen. De buurtvereniging Achter de Boom- dijk is min of meer verrast door de wij ze waarop op hun suggestie tot het houden van een trimavond door de be volking van Hansweert is gereageerd. Niet alleen buurtbewoners doch ook an dere bewoners van Hansweert voelden wel iets voor trimmen. Het gevolg hier van is dat het aantal gegadigden groot is en men wel twee trimavonden per week zal dienen te gaan houden. Eén voor dames en één voor heren. Ieder een kan zich nog opgeven bij dhr. v. d. Walle, Scheldestraat alhier. H.V.V.Hansweertse Boys. De competitieloze zondag werd door de eerste elftallen van Hulst en Hans weert benut voor een vriendschappelij ke wedstrijd op 't sportterrien te Hulst. Het treffen tussen de derde klasser Hulst en de vierde klasser Hansw. Boys resulteerde in een 01 overwinning voor de bezoekende club. Voor de rust diende de Hansweertse doelman enkele fraai gerichte schoten van de Hulster voorhoede te keren. Na de rust speelden de bezoekers met windvoordeel beter en aantrekkelijker voetbal. Vijftien minu ten voor het eindsignaal kreeg het be zoekend elftal een vrije trap toegewe zen, die genomen werd door G. Matton en daarna door H. Eijke in het doel van Hulst werd gedeponeerd, 01, tevens de eindstand. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 YERSEKE Vrijdag 25 februari: Oefen- en demon stratie-avond E.H.B.O. - Verenigings gebouw „De Haven", 8 uur. WEMELDINGE Zaterdag 20 februari: Dansavond Dis- kotheek „De Kennul" - Kerkelijk Cen trum, 7.30 uur. KRUININGEN Vrijdag 19 februari: Filmavond in Soos 't Kedoldertje, Slotstraat. - 8 uur. —75 mm 33—45, 1 65—70 mm 27—34, 1 6065 mm 2131; 2 8085 mm 25 —28, 2 75—80 mm 26—34, 2 70—75 mm 24—33; 2 65—70 mm 19—26, 2 60—65 mm 2126; Jonathan 1 7580 mm 31, 1 70—75 mm 35—37, 1 65—70 mm 28 31, 1 6065 mm 24; Winston 1 80 85 mm 42^5, 1 75—80 mm 54—55, 1 70—75 mm 53—56, 1 65—70 mm 40— 49, 1 6065 mm 2428; Conference 1 70—75 mm 59—65, 1 65—70 mm 58— 68, 1 6065 mm 5661, 1 5560 mm 48—54, 1 50—55 mm 34—40. Voetbal. Indien de weersomstandigheden za terdag a.s. gunstig zijn, speelt Krabben- dijke I thuis tegen Wit-Zwart. Krab- bendijke III brengt een bezoek aan SSV III. NCVB. De afd. Waarde hield haar maande lijkse vergadering onder leiding van de wnd. presidente mevr. Van Fraassen- Vermerris, die een meditatie hield over Matth. 6. Mej. Schilperoord uit Goes hield een lezing over „Voeding bij het ouder worden". De vragen die hierover werden gesteld, werden duidelijk uiteen gezet en beantwoord. De volgende ver gadering is op 23 maart a.s. Van 11—17 februari 1971 KRUININGEN. Overleden: Maria Wil- helmina de Puijt, 63 j., echtgen. van Ja cob Nieuwenhuijse. HANSWEERT. Overleden: Francis de Punder, 83 j., ongehuwd. KRABBENDIJKE. Geboren: Bartel, zv. Gerard us Hendrikus Heppe en Johan na Marina Nagelkerke. Getrouwd: George Coenraad Bauer, 22 j. te Goes en Adriana Schrier, 19 j. Overleden: Cornelia Buteyn, 83 j., echtgen. van Adriaan Jan Wagenaar. WAARDE. Getrouwd: Paul Bouwman, 19 j. en Johanna Wilhelmina Houteka mer, 19 j. Uw adres Paardenmarkt 11 Yerseke - Tel. 1826 Recordomzet weegbrug. Vorige week hield de vereniging „De Weegbrug" alhier haar 78e jaar verga dering in 't dorpshuis „Luctor et Emer- go" onder voorzitterschap van dhr. L. J. Bruijnzeel. In het afgelopen jaar is er ruim 41.000.000 kg gewogen, weer een record. Er werden 6 aandelen uit geloot (de laatste). Men gaat nu, als er winst komt, voor een nieuwe automati sche klok sparen. Dhr. J. A. Boot werd herkozen als bestuurslid, door het be danken van dhr. J. G. Verlare werd ge kozen dhr. J. van Gorsel W.Fz. De se cretaris-penningmeester dhr. A. J. Col- paart werd bij acclamatie herkozen. De voornaamste gewogen produkten zijn: aardappelen, hooi, stro en granen. Jaarvergadering zondagsschool. Op de jaarvergadering van de zon dagsschool, die gehouden werd in het Hervormd Centrum „De Rancke", heeft voorzitter J. Koster het voorzitterschap overgedragen aan dhr. M. Maas. Dhr. Koster heeft 38 jaar diverse bestuurs- funkties in de zondagsschool bekleed. Dhr. J. Schouten sprak de scheidende voorzitter toe en overhandigde hem een aandenken. Mejuffrouw Dominicus hield een lezing over: „Kind en Gezin". In de bestuursvakature van dhr. Chr. Huis- sen werd gekozen dhr. J. Lagendijk Jz. Veiling. De voornaamste prijzen van de afge lopen week waren: C.O. Pippin 1 8085 mm 56, 1 75—80 mm 56—67, 1 70—75 mm 6369, 1 6570 mm 4055, 1 60 65 mm 2438; Golden Del. 1 8085 mm 2635, 1 7580 mm 3545, 1 70 WEEKENDDIENST ARTSEN Voor het weekeinde van 20 februari wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door Dr. J. de Beij te Hansweert, telef. (01130) 1344. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 uur: Leesdienst. 15 uur: Student J. M. Kleppe. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Weleerw. heer Schoen maker, Zoutelande. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem, (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. Kloosterman, Goes. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10.30 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. W. L. Dekker, Rilland-Bath. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 2127 februari 1971 Donderdag 25 februari: Nieuwe Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 11.38 4.52 5.32 Maandag 0.29 1.11 6.14 6.50 Dinsdag 1.45 2.16 7.27 7.53 Woensdag 2.43 3.09 8.23 8.46 Donderdag 3.36 3.58 9.19 9.38 Vrijdag 4.19 4.44 10.03 10.22 Zaterdag 5.00 5.25 10-47 11.04

Scheldebode | 1971 | | pagina 2