oo BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE )PT1 WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE Blijven TOBBEN? NEE! Direkt INRUILEN JA! WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Opening: politiebureau. Maandagmorgen vond in het gemeen tehuis alhier een ontvangst plaats voor de officiële opening van het nieuwe po litiebureau. Burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg heette allen hartelijk welkom. Alle politieagenten en officieren van de gemeente Reimerswaal waren hierbij aanwezig met diverse genodigden, de aannemer en uitvoerders. De groep Rijkspolitie Reimerswaal is hier in Yer- seke verlost uit een „kot". Het nieuwe gebouw zou eerst in 1973 gereed zijn, maar dank zij enige voorspoed is het gelukkig nu reeds zo ver. Het is wel goed voor de groep, want de papier molen die men heeft te verwerken is wel wat aan de overdreven kant en nu heeft men daarvoor gelukkig de ruim te. Spreker is dan ook blij met deze dag, die een feestdag voor de politie is, Hij is ook zeer tevreden met de samen werking met de groep Reimerswaal en is blij geen gemeentepolitie te hebben, wat een nog grotere rompslomp met zich meebrengt. Bovendien weten we nu wat we hebben. Hij hoopt dat dit nieu we politiebureau een goede funktie zal hebben. Verder sprak de burgemeester de hoop uit dat zij, die in de nieuwe ambtswoningen bij het nieuwe politie bureau gaan wonen, er zeer naar hun zin zuilen wonen, zodat het leed over de verhuizing gauw geleden zal zijn en dat zij daar een prettige toekomst tegemoet zullen gaan. De groepscommandant van de Rijkspolitie groep Reimerswaal, dhr. Borry, dankt voor de gelegenheid dat de groep even in de raadszaal mag ver toeven voor het officiële gedeelte. Het nieuwe bureau is een enorme verbete ring in vergelijking met het oude, wat we nu gaan verlaten en vanzelfsprekend zijn we dan ook erg blij met dit nieuwe bureau. Het oude bureau aan de Paar denmarkt werd in 1914 gebouwd. En wei een grote bijzonderheid is, dat toen- dertijd dhr. J. Marteijn er de aannemer van was en dat dit nieuwe gebouw ook weer door de Fa. J. Marteijn gebouwd is. In 1956 zijn er nog plannen geweest om op het oude politiebureau nog een verdieping te bouwen, doch dat is toen gelukkig niet doorgegaan. Nu is in acht jaar het plan tot werkelijkheid gewor den en het resultaat is een fraai bouw werk dat mooi gelegen is met veel ruim te en licht. Het moet prettig zijn om daar te werken. Hij dankte allen die meegeholpen hadden om deze bouw tot een zo mooi einde te brengen. De Fa. Marteijn als aannemer, dhr. J. Everse die het elektrisch gedeelte verzorgde, Fa. Smit voor het schilderwerk en Fa. J. van de Velde, hoewel thans niet aan wezig, voor het sanitair. Hij zou het op prijs stellen als het gehele gezelschap straks eerst nog eens een kijkje wilde nemen in het oude politiebureau, waar na men dan langs het hele oude „Jut- terskotje" aan de Stokvisstraat naar het nieuwe politiebureau aan de Margriet straat zou wandelen. Dan zou men het grote verschil duidelijk kunnen zien. Dhr. J. Marteijn dankte voor de harte lijke woorden en hoopt dat ze prettig in het nieuwe gebouw zullen werken, maar hoopt tevens dat hij er weinig „za ken" zal moeten doen. Tevens dankte hij voor de belangstelling van de zijde der Rijkspolitie tijdens de bouw, wat steeds erg prettig was en hoopte dat het nieuwe bureau in de naaste toekomst niet te vlug te klein zal blijken te zijn als Reimerswaal uit zal groeien tot zo'n 70.000 inwoners, zoals hij gelezen had. Als dat het geval is, wil de Fa. Mar teijn ook wel het derde politiebureau hier bouwen. Hierna begaf het gezel schap zich naar het oude politiebureau en na dit nog even bezichtigd te heb ben ging het langs het „Jutterskotje" naar het nieuwe politiebureau. Hier stond het hele politiekorps aangetreden terwijl dhr. J. van Egdom de vlag aan de vlaggemast hees. Het dochtertje van dhr. J. Marteijn bood de sleutel van het nieuwe politiebureau aan aan burge meester Pijl Hogeweg, die de deur daar op opende. Hierna volgde een bezichti ging van het nieuwe bureau en kon men de vooruitgang zien. Het korps beschikt thans over voldoende werkruimte en voldoende licht. De drie kleine cellen zijn nu vervangen door één hypermoder ne cel, waarbij iemand uit het gezel schap opmerkte, dat je daar gewoon voor je plezier in zou zitten en dat het wel mogelijk zou zijn, dat ze er dan niet meer uit zouden willen, wat wij echter maar met een korreltje zout nemen. Al met al was het een echte feestdag voor de politie, die wij hierbij gelukwensen met hun mooie aanwinst. Geslaagd. Aan de Ned. Economische Hogeschool te Rotterdam slaagde voor het kandi daatsexamen economie, richting bedrijfs economie, Frans Hoogstrate. Korfbalnieuws. De Volharding A aspiranten hadden minder moeite, dan verwacht was, met Blauw-Wit A. Reeds in de eerste mi nuut scoorde Hans Laban van afstand (10), waarna Corrie Goeman voor 20 zorgde, wat ook de ruststand werd. In de tweede helft maakte Jan de Leeuw direkt achter elkaar twee doelpunten, (40). Daarna kwam de eerste aanval weer in aktie, wat hen een strafworp opleverde, die vlekkeloos door Hans La- ban benut werd, wat 50 betekende. Dit was ook de eindstand. De aspiran ten B speelden met grote inzet maar konden niet voorkomen, dat Zuidwes ters B met 30 de punten thuishield. Zaterdag gaan de junioren I en n naar Temeuzen. De junioren I krijgen daar Tjoba I tegenover zich, wat zeker geen gemakkelijke opgave zal zijn, maar een gelijk spel behoort toch tot de mo gelijkheden. Luctor staat samen met Volharding II op de eerste plaats. Er zal uitgemaakt worden wie er op de eerste plaats birjft. De aspiranten B spelen te gen Swift D, wat vorige keer een kleine nederlaag opleverde. Ook hier is een ge lijk spel voor de hand liggend. De pu pillen A krijgen weer een kans om 2 punten binnen te halen tegen Tjoba A, maar makkelijk zal dit niet fcijn. Jaarvergadering vissersvereniging. De vissersvereniging „Yerseke" hield op 5 febr. in de „Oesterbeurs" haar jaarvergadering. Bij de bestuursverkie zing werd dhr. T. Vogelaar herkozen en in de vakature Van Oost, die zich niet meer herkiesbaar stelde, werd dhr. C. van IJsseldijk gekozen. Dhr. J. v. Oost, die 26 jaar deel van het bestuur uit maakte, kreeg een gevoelvol afscheids woord van de voorzitter dhr. C. Pekaar, die hem tot slot een attentie overreikte en z'n vrouw een bloemetje aanbood. Na de pauze werd bijzondere aandacht besteed aan het feit, dat de voorzitter op 15 december 1945 als zodanig was gekozen en nu zijn zilveren jubileum vierde. Dhr. Van Oost sprak de voorzit ter namens bestuur en leden toe. Hij memoreerde dat hij, na het doorlezen van de notulen, kon zeggen dat dhr. Pekaar 90 ledenvergaderingen had ge leid en daarnaast een 250 bestuursver gaderingen. Verder een 75 100-tal be sprekingen in commissies in en buiten de gemeente over uiteenlopende visserij zaken. Totaliserend heeft de voorzitter zeker 3000 uren vrijwillig aan de ver eniging gegeven. Zijn jaarverslagen wa ren altijd prima verzorgd en werden hogelijk gewaardeerd. Omdat ook mevr. Pekaar, door dit bezet zijn van haar man, vele uren van alleen zijn had ge had, werd zij mede in de huldiging be trokken. Ter afsluiting van zijn toe spraak wees dhr. Van Oost er nog even op dat dhr. Pekaar zelfs een tamelijk zware operatie had uitgesteld om deze vergadering mogelijk te maken. Namens bestuur en leden mocht hg het echtpaar een vakantiereis van een week aanbie den ergens in Nederland. Zichtbaar ge roerd en verrast dankte dhr. Pekaar spreker en leden voor dit aanbod, wat hij gaarne met z'n vrouw ten uitvoer zou brengen. Burgemeester Pijl Hoge weg, alsmede dhr. Splunter van het kan toor voor mosselzaken uit Bergen op Zoom spraken de jubilaris in waarde rende woorden toe. Men bleef nog ge ruime tijd gezellig bijeen om te luiste ren naar Dr. Ampt, die de aanwezigen met behulp van schitterende kleuren dia's meenam op zijn vakantiereis door Spanje. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Judowedstrijden. Op zaterdag 30 januari werden van Sportschool W. Geelhoed onderlinge ju dowedstrijden gehouden. Het waren de voorronden voor de op 13 februari a.s. te houden algemene clubkampioenschap pen van deze Sportschool. In de ver schillende gewichtsklassen kwamen de volgende winnaars uit de bus: Tot 23 kg H. Blok; tot 30 kg P. van Vossen; tot 38 kg J. Dagevos; tot 45 kg M. de Rijke; tot 52 kg P. Schouwenaar; tot 60 kg E. Donraadt; boven 60 kg K. de Koeyer. Op de clubkampioenschappen hopen wij nog nader terug te komen. Voetbal. Nu zaterdag de voetbal weer gerold heeft, weer wat uitslagen. Het tweede elftal heeft in Bruinisse tegen de Bruse Boys een 60 nederlaag geleden en staat stevig op de onderste plaats met 4 punten uit 14 wedstrijden. Het derde elftal dat thuis speelde tegen Kloetinge IV stelde teleur door te verliezen met 32. Het was een rommelige wedstrijd en vooral de achterhoede had een slech te middag. De A I junioren, die eerst hadden gespeeld voor het derde elftal aan bod was, hebben het in hun wed strijd tegen de A I junioren van Ro- bur, er heel wat betèr afgebracht. Ze versloegen de mannen uit Goes met 51. Het eerste elftal was vrij. Jeugddienst. Zondagmorgen is er in de Ned. Herv. kerk weer een jeugddienst om 10 uur. Dhr. Jac. Sinke uit Souburg is de voor ganger. Hij houdt een toespraak: „We zullen even bidden". Het Ned. Herv. kinderkoor uit Oost-Souburg verleent aan deze dienst medewerking. De orga nist is dhr. C. Philipse. Plakkers. Ook Wemeldinge heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag bezoek gehad van een plakploeg. Op het oude ge meentehuis in de Dorpsstraat waren za terdagmorgen een aantal plakkaten te zien met opschriften tegen de afsluiting van de Oosterschelde. Schaken. De op 4 februari gespeelde competi tiewedstrijd De Zwarte Dame IMiddel burg II had de volgende uitslag: W. ZuydwegA. den Hollander 10; J. L. MinnaarW. Izeboud y2J. Karei- seJ. C. Visser 01; L. PoleyN. Mast 01; B. CokF. Breel V2J. van OostenC. H. v. d. Weel 10; A. v. d. BroekeM. J. de Vries 10; M. van GastelK. v. d. Weerd 01. Totaal uitslag 44. Feestavond „De Nijverheid". Vrijdag 5 februari werd de jaarlijkse feestavond gehouden van de buurtver eniging „De Nijverheid". Na een kort openingswoord van voorzitter Kakebee- ke werd in vlot tempo het programma voor de pauze afgewerkt. Dit bestond uit een optreden van de „buurtband", een quiz en een film over de kinderreis naar Blijdorp te Rotterdam. Na de pau ze, waarin koffie met gebak werd ge presenteerd, voerde een toneelvereniging uit Waarde op het blijspel „Hoogheid, uw kameel staat voor". Onder regie van dhr. Braam werd dit stuk vlot voor het voetlicht gebracht en de komische situ aties brachten de lachspieren dikwijls in beweging. Het dankwoord van de voor zitter met een mogelijk „tot ziens" werd door de vele aanwezigen met een har telijk applaus onderstreept. Tot in de kleine uurtjes konden daarna de been tjes nog van de vloer. Al met al was het een zeer geslaagde avond. Voetbal. Zaterdag werd er dan eindelijk weer eens gevoetbald. Maar er was geen winst weggelegd, voor Kruiningen I. Er werd met 31 verloren in en van Dui- veland. Kruiningen II behaalde een gro te overwinning op Kloetinge VII, 100. Kruiningen III leverde een goede pres tatie door slechts met 31 te verliezen van het sterke Krabbendijke n. Het was good old doelman Van Paasschen die hier een groot; aandeel in had. Krui ningen IV moest met een grote neder laag tegen Kapelle IV genoegen nemen, 81. De wedstrijd van de A junioren werd afgelast. Er werd onderling ge speeld tegen B I, met een verrassende 43 overwinning voor de B'tjes. Zaterdag is er geen programma in verband met de wereldkampioenschap pen schaatsenrijden. Wel neemt Krui ningen I deel aan het zaalvoetbaltoer nooi te Bergen op Zoom, georganiseerd door de v.v. Krabbendijke. Gemeentehuis beplakt. De aktiegroep Oosterschelde Open is het afgelopen weekeinde druk aan het plakken geweest. Ook het gemeentehuis van Reimerswaal moest het ontgelden. Vrijwel alle benedenramen waren be plakt met biljetten die als opschrift droegen: Zeeland in de greep der dwa zen. Jaarvergadering Scheldegalm. In het repetitielokaa.ltje van de har monie „Scheldegalm" heeft deze vereni ging haar jaarvergadering gehouden onder voorzitterschap van dhr. J. de Pauw. De vergadering werd begonnen met staande te herdenken het overlijden van de dirigent van deze vereniging, dhr. Adr. B. Holster. Na de diverse verslagen van secretaris en penning meester volgde bestuursverkiezing. Pe riodiek aftredend waren de commissaris P. Verschuure en de secretaris A. F. van 'tWestende. Beiden werden herko zen. Dit jaar viert Scheldegalm haar 85-jarig bestaan. Men hoopt dit feeste lijk te kunnen vieren in september of augustus. Het programma zal nog nader worden vastgesteld. Ook hoopt men dit jaar te kunnen komen tot het opleiden van enkele marstambourtjes. Gezocht wordt naar een instructeur die Pro Deo deze mensen hiervoor zou willen oplei den. Met het 85-jarig bestaan hoopt de vereniging zover te zijn, dat men tot de aanschaf van nieuwe uniformen kan overgaan. De financiële resultaten van de bazaar, die ten goede zullen komen aan het uniformfonds en die zal wor den gehouden op 19, 20 en 21 maart en de baten van een te houden loterij, waar voor de lotenverkoop inmiddels is ge start, zullen bepalend zijn. Evenals vo rig jaar hoopt Scheldegalm ook dit jaar weer een puzzelrit te organiseren en wel in mei/juni. Men is genoodzaakt door het overlijden van dhr. Holster een an dere dirigent aan te trekken. Dit zal van de vereniging bijzonder zware fi nanciële offers vragen. Men hoopt dat van de zijde van de gemeente bij het bepalen van het subsidie met deze niet onbeduidende faktor rekening zal wor den gehouden. Verder werden er op deze avond dia's vertoond van het kinder carnaval 1969 en 1970. Dit jaar zal kin dercarnaval gevierd worden op 20 fe bruari met een optocht in de namiddag en daarna een feestelijk verblijf in de zaal „Zeelandia". Ook werden dia's ver toond van de aankomst van Sint-Nico- laas, het bezoek van Scheldegalm aan Bobbej aanland en de viering van het 100-jarig bestaan van het kanaal. Na afloop der vergadering is men nog en kele uurtjes gezellig bijeen gebleven. Instuif. In de zaal Zeelandia heeft de Instuif Hansweert een dansavond georgani seerd, waarvoor veel belangstelling be stond. De muziek werd verzorgd door de band Heaven. Feestmiddag en -avond. De v.v. Hansweertse Boys heeft zater dagmiddag in het dorpshuis Kaj Munk een feestmiddag verzorgd voor de pu pillen met hun vriendinnetjes. Vertoond werd de film De Wilde Wolven. In de avonduren was er een gezellige spel- avond voor de juniorleden. Alles is geslaagd. Middenstanders vergaderen. De middenstand van Hansweert zal woensdag 17 febr. a.s. om 8 uur in ver gadering bijeenkomen in de zaal Thalia. Het doel van deze bijeenkomst is het vormen van een standpunt t.a.v. de ge volgen die zullen ontstaan bij de uit breiding van de havenmond en het ka naal door Zuid-Beveland en wederop bouw van de af te breken woningen in Hans weert-west. De middenstandscon sulent Korstanje uit Middelburg zal aan wezig zijn. Uit vijver gered. Zondagmiddag j.l. viel een 3-jarig jongetje uit de Reigersbergstraat in de vijver. Het kind werd gered door een 13-jarige jongen, die in de Vijverstraat op vakantie was. Uitvoering muziekvereniging. In het Cultureel Centrum gaf de mu ziekvereniging „Concordia" met drum band een uitvoering voor haar leden en donateurs. Vóór de pauze werd door „Concordia" o.l.v. dirigent J. J. Rijn berg en door de drumband o.l.v. instruk- teur J. J. van 't Leven een concert ge geven, waarbij o.a. werden uitgevoerd: „De mannekes van plezier" van J. P. v. Steyvoort, arr. Milli, Tiroler Holzhacker bub'n van J. F. Wagner, arr. Jos v. d. Veken en verschillende marsen. Na de pauze werd door de toneelgroep „Pla- tago" uit Goes de klucht opgevoerd: „Wie wint de pot?" onder regie van Henk Kloosterziel. Na afloop was men nog gezellig bijeen om met de Crescen do Boys" van Hermans een dansje te doen. Dodelijk ongeval. Zondagmiddag is de 79-jarige inwo ner van „Huize Nieulande", dhr. Joh. Hollestelle, bij de kruising RijkswegJ. W. Frisostraat bij een aanrijding dode lijk verongelukt. Het ongeluk gebeurde omstreeks kwart voor twee, toen dhr. H. plotseling de weg overstak, waar door dhr. L. V. uit Heinkenszand niet meer kon voorkomen dat het slachtof fer door zijn auto werd geschept, op de motorkap kwam en vervolgens op de weg smakte. Dhr. H. was vrijwel op slag dood. Geslaagd. Onze oud-dorpsgenoot dhr. A. Dees Mzn., thans woonachtig in Badhoeve dorp, is vorige week aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam, cum laude ge promoveerd tot doctor in de Franse let teren. N.F.O.—Z.L.M. Dinsdag 16 februari 's avonds om half acht wordt door de afdeling Oost-Zuid- Beveland van de N.F.O. en de afdeling Krabbendijke van de Z.L.M. een gecom bineerde vergadering gehouden in het Cultureel Centrum. Dhr. M. Bentum, di recteur van de Veiling Geldermalsen, spreekt dan over verschillende mogelijk heden voor afzet van ons fruit. Voorjaarsvergadering Z.L.M. De plaatselijke afdeling van de Z.L.M. houdt op vrijdag 18 februari om 8 uur haar voorjaarsvergadering in het Cul tureel Centrum. Ko de Korte, lid van de Nederlandse Spitsbergenexpeditie, ver telt over het leven der dieren aan de Noordpool en de avonturen die zij daar hebben meegemaakt. Vele dia's over dit wonderlijke leven zullen worden ver toond. Jaarvergadering Bejaardenbond. De afdeling Krabbendijke van de Al gemene Bejaardenbond hield haar jaar vergadering in het Cultureel Centrum. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat het ledental in 1970 was ge stegen van 125 tot 146, terwijl ook de penningmeester een goed geluid kon la ten horen. De secretaris van de Alge mene Bond van Bejaarden in het dis trict Zeeland, dhr. Goedbloed uit Vlis- singen, vertelde over zijn reis naar Spanje. In de bestuursvakature van dhr. J. Vergouwe werd dhr. C. Griep be noemd. voor 'n moderne PFAFF zig-zag lichtgewicht naaimachine. Direkt doen, 't wordt al leen maar duurder mm NAAIMACHINEHUIS Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Tel. 01640-35878 Papegaaistraat 4 GOES Tel. 01100-4187 Vaardigheidsproeven. Dinsdag 2 februari werden de jaar lijkse vaardigheidsproeven afgelegd door de leden van de gymnastiekvereniging „Inter Scaldis" alhier. De jury bestond uit dhm. J. Griep uit Krabbendijke en J. van Oosten uit Kapelle. De telcom- missie werd gevormd door twee heren leden der vereniging. De voorzitster, mevr. Van Leeuwen-van Nieuwehuize, maakte de punten bekend en overhan digde de medailles aan de prijswinnaars. De avond stond onder leiding van mevr. C. Dees en dhr. B. de Graaf. De uit slagen zijn als volgt: Jongens A: 1. Leo Westdorp, 52.8 pnt., med.; 2. Bas van Houte, 52.2 pnt., med.; 3. Hans Wagenaar, 50.8 pnt.; 4. Louis Schrier, 49.6 pnt. Meisjes A: 1. K. Tolhoek, 55.4 pnt., med.; 2. I. de Leeuw, 53.4 pnt., med.; 3. D. Murk, 52. 9pnt.; 4. M. Waterman, 51 pnt.; 5. K. van Houte, 49<.6 pnt. Meisjes B: 1. C. Weststrate, 57.5 pnt., med.; 2. M. Kopmels, 55.9 pnt., med.; 3. M. Westveer, 55.4 pnt.; 4. A. Dijl, 54.5 pnt.; 5. M. Wagenaar, 52.5 pnt. Turnsters 3e klasse A: 1. Joke We ber, 56.6 pnt.; 2. A. Wagenaar, 56.0 pnt.; 3. L. Waterman, 50.5 pnt. Turnsters 3e klasse B: 1. Nella Koe man, 57.9 pnt., med.; 2. I. Weststrate, 56.9 pnt., med.; 3. C. de Leeuw, 56.8 pnt. Turnsters 2e klas: 1. E. Koeman, 55.0 pnt. Dames 3e klas A: 1. M. van Houte- Duinkerke, 59.8 pnt.; 2. M. Watqrman- Poortvliet, 59.0 pnt.; 3. P. Braam-van Boven, 58.5 pnt.; 4. J. Krijnsen-de Bel, 58.2 pnt.; 5. C. van Weele-Westveer, 57 pnt.; 6. M. Dieleman-de Bel, 56.9 pnt.; 8. J. de Vlieger-Allewijn, 55.3 pnt.; 9. A. Korstanje-Kloet, 55 pnt. Senioren B: 1. B. de Leeuw-Kole. Voetbal. Na een lange rustperiode speelde Waarde I zaterdag j.l. tegen Zaamslag. Waarde gaf de winst beslist niet aan Zaamslag cadeau. Bom zorgde in de 30e minuut voor een 10 stond. Voor de rust kwam de gelijkmaker en zelfs nog een doelpunt: 1-2. Na de rust werd nogmaals door Waarde gescoord, 22, maar Zaamslag, dat alles op alles zet te, wist de stand nog te brengen op 23. Een eervolle nederlaag voor Waar de. Het tweede elftal ging op bezoek naar Hoedekenskerke en moest genoe gen nemen met een gelijk spel, 33. Van 410 februari 1971 YERSEKE. Geboren: Marinus Cor, zv. Cornelis Franz Kole en Neeltje Adriana Remijnse; Carola Adriënne, dv. Jan Everse en Janna Licia Poleij; Janna Ja- coba, dv. Johannes Koster en Johanna Zandijk. Ondertrouwd: Cornelis Jan Katsman, 22 j. te Goes en Geertruida Leuntje Jo- zina van Kruiningen, 23 j. KRUININGEN. Geboren: Geertruida Anna Elisabeth, dv. Pieter Boogert en Lutina van den Hoek. HANSWEERT. Geboren: Frangois Ba rend Andries, zv. Johannis Leendert Zoetewei en Josepha Catharina Bruins- hoofd. KRABBENDIJKE. Geboren: Jacobus Marinus Izaak, zv. Marinus Dirk Wisse en Adriana Janna van Koe verin ge. Overleden: Johannis Hollestelle, 79 j., ongehuwd. RILLAND-BATH. Ondertrouwd: Mari nus Pieper, 23 j. en Adriana Marianne Franje, 21 j. Overleden: Cornelia Alida Wijnands, 88 j., ongehuwd. WAARDE. Geboren: Pieter Machiel Ary, zv. Ary Adriaan van Weele en Su- zanna Zandijk. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. H. M. Strating, Goes. 2.30 uur; Ds. A. J. de Bue. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. D. de Jonge. (N.m. opening Driedaagse Conferentie) Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapte. Polling. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer Jac. Sinke, Oost-Sou burg. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. v. d. Lelie, Hansweert. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. G. van Noorden nen, Krabbendijke. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9«.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9<.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. heer C. J. Musse. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10.15 en 14.30 uur Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: De heer M. Broekhoff. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. van Woerden, Middelburg. 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 1420 februari 1971 Donderdag 18 febr.: Laatste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 6.03 6.19 11.48 11.56 Maandag 6.29 6.46 12.14 Dinsdag 6.56 7.15 0.24 12.40 Woensdag 7.26 7.49 0.53 1.13 Donderdag 8.03 8.35 1.33 1.55 Vrijdag 8.51 9.30 2.22 2.51 Zaterdag 10.00 22.53 3.30 4.05

Scheldebode | 1971 | | pagina 2