de speciaalzaak voor uw BRIL RE! M ERS WAAL YERSEKE oo BAAYENS >PT1 WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE LANGS DE STRAAT INGEZONDEN STUKKEN flurger!ö§ê ftfanu PREDIKBEURTEN Examens. Bij de gehouden najaarsexamens 1970 van het Koninklijk Technician PBNA te Arnhem slaagden o.a.: Voor aspirant bouwkundig opzichter tekenaar, le gedeelte, L. W. J. Slabbe- koorn te Kapelle-Biezelinge. Voor toezichthouder waterbouw le ge deelte G. Koeman, Reimerswaal. Voor uitgebreid technisch basisexa men werktuigbouw M. Mol te Krabben- dijke. Spreekbeurt. De aangekondigde spreekbeurt van Ds. J. H. Vlijm, Herv. pred. te Krimpen a/d IJssel, wordt uitgesteld tot donder dag 28 januari. In de plaats daarvan spreekt nu 14 januari Ds. A. J. v. d. Plas, Herv. pred. van Ooltgensplaat. Dit betreft de lezingen, die gehouden wor den in het gebouw „Trefpunt" voor de Geref. Bond in de Herv. Kerk. Stunt aktiegroep Open Oosterschelde. Voor de tweede keer is de aktiegroep voor een open Oosterschelde in de pu bliciteit gekomen en wel zo goed dat zelfs de TV er aandacht aan heeft be steed. De eerste keer was bij de ope ning van de nieuwe brug in Middelburg door minister Bakker. Toen werden op die brug en in de omgeving leuzen met verf en de bekende blauwe stickers van het comité Oosterschelde aangebracht. Een tiental leden van de aktiegroep wer den toen betrapt en brachten een nacht in het politiebureau door. Hun tweede optreden spant de kroon. Behalve een viertal geschilderde leuzen op de havenmuren: Oosterschelde open; Oosterschelde rein; Barst met je dijk; Waterstaatmachten gaan Oosterschelde verkrachten; kreeg ook het pas in ge bruik genomen gedeelte van het Delta instituut een beurt. De grote ruiten, voornamelijk aan de Julianastraat, wer den letterlijk volgeplakt met niet alleen de bekende blauwe stickers, maar ook met grote en kleine zelfgemaakte pla- katen met opschriften zoals: „Delta moordenaars", „Is dit een rusthuis?", „Stilte, hier wordt geslapen!" „Doen jullie nog wat?", „Leve Dr. Drink- waard!", „Wordt wakker!", „Deltadienst Doodzwijgers", „Spreken is goud, zwijgen knudde", enz. enz. De achter de ramen zittende personeelsleden hebben waarschijnlijk nog nooit zo'n bont en kleurig uitzicht gehad. Het gebruikte kleefmateriaal bleek van een dusdanige samenstelling, dat verwijdering niet zo eenvoudig was. Dit nieuwe laboratorium is voor re kening van de Kon. Ned. Academie van Wetenschappen gebouwd door de Fa. Marteyn. Het geheel is nog niet klaar en dus nog niet opgeleverd. De Fa. Mar- 1 teyn zal in eerste instantie maatrege len moeten nemen om de ramen weer schoon te krijgen. Dit was ook de re den dat deze aangifte deed bij de poli tie. Deze begon direkt een uitgebreid on derzoek om de daders op te sporen. De aktie tegen 't Delta-laboratorium schijnt daarin zijn oorzaak te hebben, dat bij de aktie-groep de mening heerst dat van de zijde van dit instituut te weinig aan dacht wordt geschonken aan de afslui ting van de Oosterschelde. Dat de aktie groep de bedoeling heeft gehad zijn hart te luchten en het Instituut wat op te porren om stelling te nemen en zich meer openlijk uit te spreken is wel aan te nemen, gezien de hierboven aange haalde opschriften. Wel is vroeger door het Instituut gewezen op de gevaren op biologisch gebied. Met de doelstelling van de aktiegroep is zo goed als ieder een het eens en het wachten is op de volgende stunt. Velen vinden het jam mer dat de aktiegroep geen vijf jaar vroeger in de openbaarheid is getreden. Auto's slipten. In de avond van vrijdag op zaterdag geraakten 3 luxe auto's op de Zanddijk tengevolge van een glad weggedeelte van de rijweg en botsten tegen een boom. Eén der wagens kwam onderste boven in de sloot terecht. Op dezelfde tijd reed ook een luxe auto op de Post weg tegen een boom. Zondagmorgen overkwam een Belgische wagen hetzelf de en kwam ook tegen een boom tot stilstand. Bij al deze ongevallen be paalde de schade zich van licht tot zwaar. Ernstige persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. Schaaknieuws. Voor de onderlinge competitie zijn j.l. maandagavond in het gebouw „De Ha ven" de volgende partgen gespeeld: A. BeerensC. de Rooy 01; C. de Rooy A. Beerens 10; J. van AnrooyA. Comelisse 10; A. ComelisseJ. van Anrooy 01; J. PoleyS. Hansma 0 1; T. MoerlandM. de Koeyer 01; M. de KoeyerT. Moerland 10; A. Bee rensP. van Anrooy 10. De leden wa ren bijna allen aanwezig, zodat het weer een zeer geslaagde avond werd. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkspolitie alhier zijn de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven: Twee bankbiljetten, een bril in étui, twee blauwe kinderportemonnaies met inhoud, een boodschappentas met majo, een zwarte trainingsblouse, rode bies, drie rode wanten, een paar blau we wanten, drie ijsmutsen, een grijze want en een bromfietssleutel. De mees te voorwerpen zijn gevonden op de ijs baan. Korfbalnieuws. Vorige week werd er met wisselend succes gespeeld. Blauw-Wit I bleek ster ker te zijn dan de junioren I, maar de 7—2 uitslag is enigszins geflatteerd. Volharding A behaalde een regelmatige overwinning op Olympia. Na een 20 ruststand werd met 40 gewonnen. De aspiranten B zorgden voor een verras sing door koploper Togo C op 22 te houden, nadat ze bij de rust met 21 voorgestaan hadden. Zaterdagavond staat de zeer belang rijke ontmoeting VolhardingTjoba IV op het programma. Als er gewonnen wordt zitten de senioren op rozen. De junioren H spelen reeds voor de tweede keer tegen Olympia. Na het gelijkspel van vorige keer moet nu een overwin ning mogelijk zijn. De aspiranten A zullen ook wel raad weten met Olym pia, terwijl de pupillen A het waar schijnlijk te moeilijk krijgen tegen dat zelfde Olympia. Blauw-Wit C is de te genstander van de pupillen B. Een ge lijk spel ligt hier voor de hand. Voetbalnieuws. Indien de weersomstandigheden het toelaten wordt er zaterdag weer gevoet bald. Yerseke I speelt thuis tegen Wis- senkerke, de uitwedstrijd tegen deze ploeg werd met 21 gewonnen. Yer seke II moet naar leider Bruse Boys; hoewel Yerseke II de laatste wedstrij den uitstekende resultaten behaalde, wordt dit toch een zware opgave. Yer seke III speelt ook thuis. „Voor het Kind". Het plaatselijk comité „Voor het kind" deelt mede, dat de in november en de cember gevoerde aktie aan kaartver koop opgebracht heeft 1292,50. Aan kinderzegels is door de dames op het postkantoor voor 187,95 verkocht. Har telijk dank aan allen die hebben mee gewerkt. ALOM BFKENDf Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest iuxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Dansavond. Zaterdag 16 januari houdt diskoteek „De Kennul" weer een dansavond in het Kerkelijk Centrum. De avond begint om half acht. In de sloot gereden. Vrijdagavond is dhr. J. van Rijn met zijn auto rijdende op de Wemeldingse Zandweg, waarschijnlijk door de glad heid ter plaatse van de weg afgeraakt en in de naast de weg lopende sloot te recht gekomen. Met een aantal verwon dingen moest dhr. Van Rijn worden op genomen in het ziekenhuis te Goes. Aangereden. Vrijdagavond is op de binnendijk me vrouw J. Houtekamer aangereden door een passerende bromfietser. Met de schrik en wat lichte verwondingen is dat ongeluk nog goed afgelopen. Ongelukkige val. Dhr. C. Vleugel kwam tijdens werk zaamheden in zijn boomgaard zo onge lukkig te vallen, dat hij met een ge broken been en een enkelfraktuur moest worden opgenomen in het ziekenhuis Bergzicht te Goes. Zondagsschool Samuel nam afscheid van de heer A. Janse. Zondag 10 januari was er in „Ons Dorpshuis" een bijzondere zondags- schooldienst ter gelegenheid van het af scheid van dhr. A. Janse, die 20 jaar als leider aan de school was verbonden. Dhr. Schouwenaar kon in zijn begroe ting Ds. van der Lelie, de consulent en dhr. Veldhuis, die de Ned. Zondagsschool Vereniging vertegenwoordigde, alsmede verschillende leden van de Kerkeraad der Ned. Herv. Kerk welkom heten. De dienst begon met het zingen van een loflief met daarna een gebed. Na de vertelling werden mevr. en dhr. Janse toegesproken door Ds. van der Lelie. Hij memoreerde in zijn toespraak dat het erg jammer was dat iemand die zo lang aan de zondagsschool was verbonden, er nu af ging. Hij had bijzonder veel waar dering voor al het werk dat dhr. Janse voor de zondagsschool heeft gedaan. Mede namens de N.H. Kerkeraad sprak Ds. van der Lelie zijn welgemeende har telijke dank uit. Na afloop van de dienst was er nog een gezellig samenzijn voor leden van de Kerkeraad, enkele genodigden, de fam. Janse en het zondagsschoolperso- neel. Tijdens dit samenzijn werd dhr. Janse ook nog toegesproken door dhr. Veldhuis, die hem namens de N.Z.V. een geschenkenbon overhandigde. Voor me vrouw Janse was er nog een bloemstuk- je. Ook werd de fam. Janse nog ver rijkt met een staande schemerlamp, die hen werd geschonken namens de Ker keraad, de zondagsschool en het per soneel daarvan. Tevens werd op deze avond afscheid genomen van dhr. Saa- man, die vele jaren als penningmeester zijn medewerking heeft gegeven. Als blijk van waardering voor zijn deel van het werk werd hem ook een geschenk gegeven. Dhr. A. P. Schouwenaar zal de funk- tie van dhr. Janse overnemen. Op zon dag 17 januari worden de kinderen op de zondagsschool verwacht en wel om half twaalf. Nieuwe leerlingen kunnen een week later, op zondag 24 januari, zich aanmelden. Begrafenis verkeersslachtoffer. Vrijdagvoormiddag werd onder grote belangstelling Tonny van Hoek begra ven, die vorige week dinsdag bij een slippartij om het leven kwam. Hij slipte met zijn auto aan de Hoofdweg tegen over de Mairestraat tegen een trottoir band. Hij brak een been en liep enkele verwondingen op. Hij werd per ambu lance naar het ziekenhuis te Bergen op Zoom vervoerd. Bij het onderzoek over leed hij. Gewonde bij botsing. Vrijdagavond heeft ter hoogte van de Melksalon een botsing plaats gehad. Toen dhr. C. F. uit Ovezande, die op rijksweg 58 uit de richting Bergen op Zoom reed, afsloeg naar het dorp kwam hij in botsing met de uit tegenoverge stelde richting komende personenauto, bestuurd door W. V. Hierbij liep F. dus danige verwondingen op, dat hij moest worden overgebracht naar het zieken huis St. Joanna te Goes. Beide auto's werden aanzienlijk beschadigd. Inbraak. Vorige week is in de nacht van vrij dag op zaterdag ingebroken bij het Shell-station aan de Westweg. Vermist werden pakjes sigaretten en verschillen de auto-accessoires, zoals spiegels, mist lampen e.d. Van de daders geen spoor. Voetbal. Krabbendijke heeft afgelopen zater dag bij het jaarlijkse zaalvoetbaltoer nooi in de veilinghal te Bergen op Zoom, dat werd georganiseerd door de voet balvereniging Seolto in samenwerking met de sportredactie van De Rotter dammer, weer hoge ogen gegooid: het moest pas buigen toen na afloop van de finale, waarbij de stand na verlenging 00 was, penalty's moesten worden ge nomen, waarbij „Meeuwen" uit Zoute- lande de sterkste bleek en Krabbendijke genoegen moest nemen met een (welis waar eervolle) tweede plaats. Met de volle winst uit de beide voorrondes plaatste Krabbendijke zich voor de hal ve finale, waarin het de bekerhouder van vorig jaar, Heerjansdam, ontmoet te, dat echter met 20 werd terugge wezen, waardoor Krabbendijke de „tra ditie" trouw bleef en evenals de voor gaande jaren in de finale kwam, met de reeds eerder genoemde uitslag. Doel man Adrie Kriekaard, vorig jaar bij de landelijke kampioenschappen zaalvoetbal (waarbij Krabbendijke eveneens tweede werd) uitgeroepen tot de beste keeper, deed ook zaterdag zijn naam eer aan en veroverde ook hier de prijs voor de beste keeper, terwijl het Krabbendijkse team het schotvaardigst was. In totaal werden door de twaalf deelnemende ploegen 63 goals gemaakt in de twee voorrondes, waarvan Krabbendijke er 12 voor zijn rekening nam en doelman Kriekaard slechts één keer de bal uit het net moest vissen. Rode Kruis film. Maandag 18 januari a.s. wordt in de zaal „De Koophandel" de jaarlijkse film van het Rode Kruis gedraaid. Om acht uur de prachtige kleurenfilm „The fa mily way" met Hayley en John Mills. Leeftijd 14 jaar, toegangsprijs 1,50. 's Middags om 4 uur is er voor de jeugd een kolderparade met Stan Laurel en Olivier Hardy. Toegang 0,50. Veiling. De voornaamste prijzen van de afge lopen week waren C.O. Pippin 1 8085 mm 45, 1 7580 mm 51, 1 7075 mm 49, 1 65—70 mm 42, 1 60—65 mm 25; 2 80—85 mm 41, 2 75—80 mm 47, 2 70 75 mm 46, 2 6570 mm 38, 2 6065 mm 24; Golden Del. 1 8085 mm 26 32, 1 75—80 mm 3034, 1 70—75 mm 26 -30, 1 65—70 mm 22—25, 1 60—65 mm 16; 2 80—85 mm 20,40—26, 2 75— 80 mm 20,40—29, 2 70—75 mm 20,40— 26, 2 65—70 mm 15,60—24, 2 60—65 mm 16; Goudreinette 1 8595 mm 53, 1 7585 mm 55, 1 6575 mm 41; Rode Goudreinette 1 8595 mm 47, 1 7585 mm 51, 1 65—75 mm 29; Winston 1 80 —85 mm 41, 1 75—80 mm 43—47, 1 70 —75 mm 44—45, 1 65—70 mm 29—35, 1 60—65 mm 16—18, 1 55—60 mm 15; Conference 1 7075 mm 47, 1 6570 mm 47—50, 1 60—65 mm 44—47, 1 55 60 mm 3940, 1 5055 mm 18. OVERHOOPSCHIETER Het leek eerst zo'n duidelijke zaak: verboden wapenbezit. De nu wat droog stoppelige magazijnbediende had achter het rek fijne doperwtjes en bruine bo nen in blik een oud dubbelloops jacht geweer verborgen en in een verroest appelmoesblikje vond de politie een col lectie patronen. „Had u daar plannen mee?" infor meerde de politierechter. „Ik heb er eens mee geoefend", klonk het wat schor. „O, en wie was het slachtoffer?" Die vraag bracht de goede man zo aan het schrikken, dat hij een niet aan wezige stoel zocht en rondkeek naar vlugzout en een lieftallige verpleegster. „Ik heb nooit iemand willen raken", kwam er met moeite uit. „Nee, maar met een vuurwapen kun je iemand raken zonder dat je dat wilt. Daar zijn al heel wat ongelukken mee gebeurd. Daarom is het bezit ook ver boden voor mensen die er niet mee om kunnen gaan". „Maar ik kon er wel mee omgaan... Ik ben in dienst geweest". „Ja, één van de getuigen verklaarde dat u wel eens iemand neerschoot". „Wat? Nooit van me leven!" „Ook niet uw verloofde?" „Ik was nooit verloofd!" „Nou, het staat hier anders heel dui delijk: schoot weleens z'n liefste over hoop". De verkreukelde conservenblikken- rekkenvuller slaakte een kreet, die iets weghad van een vakterm welke in de regel wordt gebezigd bij het voortijdig omvallen van een pas gevulde voorraad- stelling vol glazen potjes zoetzure uitjes en augurken. Vervolgens informeerde hij vol walging, wie hem dit misdrijf dorst verwijten. Dat bleek te komen van een jongere bediende uit de zelfde groot- AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 WEMELDINGE Zaterdag 14 januari: Diskoteek De Ken- nul dansavond. - Kerkelijk Centrum, 7.30 uur. KRUININGEN Vrijdag 29 januari: Uitvoering E.M.M. „Ons Dorpshuis". handel. Toen herademde de verdachte en hij sprak de gedenkwaardige woorden: „Dan heeft die snotneus me verkeerd verstaan, want ik heb hem alleen een keer verteld, dat ik thuis oefende op een schietschijf, en dan schoot ik 't lief ste op de overloop!" „En als 't er nu een overval komt op de zaak waar u werkt? Zou u dan naar dit wapen hebben gegrepen?" „Daar komt geen overval", wist de ze capucijner- en koffiedikkijker, „want d'r is geen ene moer te halen". De officier wees er op, dat verboden wapenbezit tegenwoordig geldt als een misdrijf en hij vorderde een boete van 400,of veertig dagen gevangenis straf. „Hoe moet ik dat betalen?" jammer de de oude vrijgezel. „Ik was die hele spuit vergeten en vroeger was het alle maal zo erg niet. 't Is nog een verroest ding uit de oorlog. D'r kan nou geen mens meer kwaad mee". De politierechter meende, dat er in derdaad geen boos opzet in het spel was en maakte er 200,of drie weken van". „Maar strooi dan nooit meer rond, dat u uw liefste op de overloop neer schoot", voegde hij er aan toe. (Nadruk verboden) d' ARGENTY ZEELEEUW OP AVONTUUR Eén van de zeeleeuwen in Ouwehands Dierenpark heeft sneeuw en ijs benut om op avontuur uit te gaan. „Krabbe lend" over de ijsvlakte bereikte het grootste exemplaar de borstwering, waarachter normaal het publiek staat. Daar richtte het gladde dier zich op om vervolgens tegen de schuine wand van de rots te klimmen. Hij bereikte het bovenste puntje. Met een emmertje vis wist één van de oppassers de avontu rier weer gauw naar beneden te krij gen. Men heeft wel even in spanning gezeten, want op de rots was het door de sneeuwval spiegelglad geworden en zo'n gladde zeeleeuw heeft uiteraard op zo'n gladde bodem maar weinig hou vast. Maar glad-op-glad liep ditmaal goed af. Het is bij winterdag al eerder gebeurd dat de zeeleeuwen op pad wa ren gegaan en ergens midden in de die rentuin waren terecht gekomen. Er zijn voorzorgsmaatregelen genomen, dat de dieren in elk geval niet meer bovenop de rots kunnen komen. OU WEI LAND HEEFT TROPISCH ZEEHONDJE In het aquarium van Ouwehands Die renpark huist sinds kort een zogenaamd tropisch zeehondje. Het is een normale vis, maar de kop lijkt heel sterk op die van een zeehond, vandaar deze bijnaam. De vis heeft een witte kleur met hier en daar wat zwarte stippeltjes, zo klein als speldeknoppen. De punt van de staart is lichtbruin, het hondekopje heeft een zwart snuitje. Deze tropische zeehond komt voor in het Caraïbische gebied. Het is een zogenaamde kogel vis. Wanneer er gevaar dreigt maakt hij zich rond en vliegt dan met grote snel heid naar de wateroppervlakte. KROKODILLENGRAPJE De heer Ouwehand kreeg op zekere dag een leraar uit Utrecht aan de tele foon, die hem vertelde pas uit Zuid- Afrika te zijn teruggekomen en een kro kodil te hebben meegenomen. Maar he laas, het dier wilde in Utrecht aange komen, niet vreten en of Ouwehands Dierenpark hem nu maar wilde huis vesten, dan zou hij wel opknappen. Maar wat moet ik met een ziek dier doen, dacht de heer Ouwehand. Nou ja, zó ziek was de krokodil nou ook weer niet. En op die uitlating sprak de heer Ouwe hand met de leraar af, dat hij de vol gende dag iemand zou sturen om het dier op te halen. Op het aangegeven adres in de Domstad aangekomen, trof de boodschapper een bejaarde dame, die begon te lachen, toen haar werd verteld wat het doel van de komst was. „Ik denk", zei ze, „dat ze je bedonderd heb ben, want je bent nu al de derde die aan de deur komt om een krokodil...!" TARTANBAAN Nederland heeft de eerste grote atle tiekbaan van „Tartan". Tartan is een kunststof-toplaag, speciaal voor atle tiekbanen. Het wordt vervaardigd bij Minnesota (Nederland) N.V. te Leiden. Vreemd genoeg is Tartan in ons land voor atletiekbanen nog niet toegepast. In andere landen daarentegen kent het produkt ruime toepassing. Het werd on der meer gebruikt tijdens de Olympi sche Spelen in Mexico. Bij de wereld kampioenschappen 1971 zal eveneens op Tartan worden gelopen. Alleen in Eu ropa zijn er al 60 atletiekbanen met deze nieuwe stof bekleed. In ons land is het Leiden dat de primeur heeft, na melijk in de Groenoordhal. (DIA). (Buiten verantwoording der Redactie) MILIEUBEVEILIGING Tijdens de raadsvergadering van de gemeente Reimerswaal, enige weken ge leden, hebben b. en w. aanbevolen om aan de oever van de Westerschelde bij Hansweert een bord te plaatsen: „Ver boden te zwemmen". Alleen de z.g. dijk- recreatie mag daar dan nog worden be oefend. In hoeverre men het zitten aan een dijk van een vergiftigd water als re creatie kan beschouwen, is een kwestie van persoonlijke aard. Het is verontrustend te bedenken dat bij afsluiting van de Oosterschelde ver wacht kan worden dat dan ook aan de oevers van het Zeeuwse Meer spoedig dergelijke borden zullen moeten worden geplaatst. Een verre van opwekkend toekomstbeeld In het licht van het vorenstaande be zien is het niet zo verwonderlijk dat het de laatste tijd tot akties komt, gericht tegen afsluiting. Het is te hopen dat de plannen met betrekking tot de Oosterschelde grondig zullen worden herzien in die zin, dat daarbij de beveiliging van ons milieu een aanzienlijk ruimere plaats krijgt dan tot nu toe 't geval is geweest. W. DE SCHIPPER, Yerseke WEEKENDDIENST ARTSEN In "net weekeinde van 16 januari zal de doktersdienst voor de dorpen Hans- weert, Krabbendijke, Kruiningen, Ril- land-Bath en Waarde worden waargeno men door Dr. J. de Beij te Hansweert, tel. (01130) 1344. Van 713 januari 1971 YERSEKE. Geboren: Cornelia Johanna Hendrika, dv. Gerard Beneden en Alexandria Johanna Dijkwel. Overleden: Krina Cornelia Steketee, 80 j., ongehuwd. KRUININGEN. Overleden: Anthonij Gunst, 94 j., wednr. van Jannetje Zoe- teweij. RILLAND-BATH. Geboren: Hermina Jacoba, dv. Mathijs Weststrate en Odi- na Hendrika Veenendaal. Overleden: Gabriël Groenewegen van der Weijden, 77 j., echtgen. van Swa- nanda Maria Houtert. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. N.m. bed. Heilige Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. van den Bosch, Pijnacker. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 ui^r: Ds. D. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor S. J. Eikenaar - Kadet Smit. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 uur: Ds. J. Noordhof. 5 uur: Ds. J. van der Molen, Kruiningen Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. W. F. Praas. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 u.: Student Koster, Yerseke Geref£em. (Stationsstraat 2) 9-.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10.15 en 14.30 uur Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. T. H. Penninga. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. W aarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. J. Poldervaart, Schore. Jeugddienst. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 1723 januari 1971 Dinsdag 19 januari: Laatste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 7.04 7.21 0.31 12.51 Maandag 7.34 7.53 1.05 1.20 Dinsdag 8.06 8.30 1.40 2.00 Woensdag 8.45 9.18 2.21 2.46 Donderdag 9.36 10.23 3.16 3.45 Vrijdag 10.53 11.44 4.20 4.53 Zaterdag 12.16 5.34 6.04 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1971 | | pagina 2