Koto HEUGA TEGELS RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE INGEZONDEN STUKKEN BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN TWEEDE BLAD 18 DECEMBER Auto tegen lichtmast. In de nacht van vrijdag op zaterdag is dhr. J. D. alhier met een geleende auto van N.R. tegen een naast de hoofd weg alhier staande lichtmast gereden. De lichtmast werd uit de grond getrok ken. De auto belandde totaal vernield in de sloot. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. Aanrijding. Vrijdagavond half 12 zijn op de Hoofdweg ter hoogte van huize ,,De Werfkampen" 2 auto's in aanrijding met elkaar gekomen, waardoor veel schade ontstond. Het ongeval gebeurde doordat de automobilist C. K. alhier te laat merkte dat de voor hem rijdende auto, bestuurd door C. M. uit Roosen daal, stopte. Met een aanzienlijke snel heid reed C. K. op de achterkant van de auto. De auto van M. werd licht be schadigd, die van K. moest worden weg gesleept. Hengelwedstrijd. Voor de „wildwedstrijd" die zaterdag werd georganiseerd door de hengel- en watersportvereniging „Reimerswaal", was een goede belangstelling van de zij de der deelnemers: 49 personen tracht ten een visje te verschalken, wat ech ter niet eenvoudig was. De wedstrijd werd gehouden in de Westerschelde bij Waarde. De voornaamste uitslagen wa ren: 1. T. Dona, 870 pnt.; 2. A. F. Leij- ten, 810 pnt.; 3. C. Prevo, 310 pnt.; 4. L. de Sutter, 280 pnt.; 5. A. Clement, 275 pnt.; 6. P. Huissen, 205 pnt.; 7. Jac. Clement, 200 pnt.; 8. F. Meijer, 180 pnt.; 9. J. Leijten, 175 pnt.; 10. J. Clement, 175 pnt. Voetbal. Het eerste elftal was zaterdag on machtig om te scoren en moest daar door in Terneuzen met een 10 neder laag genoegen nemen tegen Tern. Boys. Krabbendijke II won met 31 van S. V.D. II en Krabbendijke III met 43 van Kapelle IV. Zaterdag a.s. brengt Krabbendijke I een bezoek aan koploper NOAD, waar bij het moeilijk zal zijn een puntje te verdienen. Krabbendijke II speelt thuis tegen Spui III en Krabbendijke ni be zoekt Schore II. Tweede sportveld. In de moeilijke situatie waarin de voetbalvereniging met zijn drie senioren en vijf juniorenelftallen verkeert, begint een lichtpuntje te gloren: de komende vergadering van de raad van Reimers waal vragen b. en w. krediet beschik baar te stellen voor de aanleg van een tweede sportveld. Concert. De muziekvereniging „Concordia' heeft in het bejaardentehuis „Nieulan- de" een concert gegeven voor de bewo ners. De muzikanten werden onder het genot van een kopje koffie welkom ge heten door de directrice, mej. Bimmel, waarna voorzitter F. Dees van „Concor dia" de titels van de te spelen nummers aankondigde en toelichtte. Voor de pau ze kwam het lichtere genre aan bod. Uitgevoerd werden o.m. de marsen Pun- jaub en Eendrachtmars, een potpourrie van bekende Nederlandse liedjes, o.a. „In een groen, groen knollenland" en ,,'k Heb mijn wagen volgeladen", welke door de talrijke aanwezigen werden meegezongen. Na de pauze werd een programma van gewijde muziek uitge voerd, o.a. een vertolking uit een Re- quim mis, het gebed Sanctus met prach tige akkoorden. Besloten werd met het mooie gezang: „Blijf bij mij Heer, als de avond daalt". „Concordia" heeft de bewoners van Nieulande en van de be jaardenflats Nieukercke een prachtige avond geschonken, die zeker om her haling vraagt, wat ook de directrice in haar dankwoord tot uiting bracht. Vogeltentoonstelling. De vogelvereniging „Vogelvrienden Krabbendijke en omstreken" organiseert op vrijdag 18 en zaterdag 19 december een tentoonstelling in het Cultureel Centrum. Dhr. J. A. Nieuwenhuijse, wet houder van Reimerswaal,, zal vrijdag avond om half acht deze tentoonstelling officieel openen en enkele ereprijzen uitreiken. Er worden 257 inzendingen verwacht in de verschillende soorten. Tijdens de tentoonstelling wordt ge draaid met het rad van avontuur, ter wijl zaterdagavond de trekking plaats vindt van de grote verloting. Kerstwijdingsdienst. Donderdag 24 december wordt in de hervormde kerk 's avonds om 19.30 uur een gezamenlijke kerstwijdingsdienst van herv.-geref. gehouden, waaraan mede werking wordt verleend door de jeugd en de muziekvereniging „Concordia". Ds. G. van Noordennen verzorgt de li turgie, Ds. W. J. van de Kerk een toe spraak. Turnkampioenschappen. Zaterdag zijn in de gymzaal de kring- keurtumkampioenschappen 1971 gehou den van de Zeeuws-Brabantse turnkring van het K.N.G.V. De organisatie was aan de plaatselijke vereniging Sparta" toegewezen in verband met de viering van het 60-jarig bestaan en mogelijk geworden door het feit dat Krabbendij ke nu over een accomodatie beschikt, voor een dergelijk evenement noodzake lijk. Na de opening door voorzitter M. Griep, werden de deelnemers en jury leden voorgesteld door de wedstrijdleid ster mevr. C. M. Dees-Franje, en werd het kringvaandel afgedragen door de kampioene 1970, mevr. M. L. Dekker- Walrave. Het algemene beeld van deze kampioenschappen (waarvoor 5 dames en 5 heren hadden ingeschreven, waar van bij de heren twee jeugdturners) laat duidelijk zien dat er tussen de top van de Zeeuws-Brabantse turn(st)ers en de rest even „niets" is. Bij de dames wist Ria Dekker-Walrave van „Volharding" uit Goes haar kampioenstitel ook voor 1971 op overtuigende wijze te handha ven met bijna 5 punten voorsprong op haar naaste rivale, eveneens een Zeeuw se, mej. C. Pruyssers van „V.T.V." uit Vlissingen. Bij de heren liet Gijsbrechts van „Prins Hendrik" uit Breda er geen twijfel over bestaan wie de titel toe kwam. Een opmerkelijke prestatie. Na dat hij enkele malen de jeugdtitel had veroverd, wist hij nu het seniorenkam pioenschap in de wacht te slepen met 50 punten. Bij de jeugdturners was het Jan van de Sande van „V.T.V." uit Vlis singen, die, nadat hij enkele weken ge leden in Delft de landelijke titel ver overde in de sector keurturnen afd. prestatiewedstrijden bijzonder goed voor de dag kwam. De vice-voorzitter van de kring, dhr. Waasdorp, reikte na af loop de prijzen uit. Deelnemers, jury- en commissieleden kregen namens „Sparta" een zakje appels aangeboden. De officiële uitslagen waren: Dames: 1. M. L. Dekker-Walrave, „Volharding", Goes, 34.60 pnt.; 2. C. Pruyssers, „V.T.V.", Vlissingen, 29.85 pnt.; 3. J. M. G. Wirken, 29.45 pnt.; 4. C. J. M. de Wee-Rovers, 28.90 pnt.; 5. W. Wegman, 28.55 pnt. (allen „Prins Hendrik", Breda). Heren: 1. G. M. J. Gijsbrechts, 50 pnt.; 2. J. H. Rijnhout, 44.50 pnt. (beiden „Pr. Hendrik," Breda)3. G. van 't Slot, „W. I.K.", St. Annaland, 40.90 pnt. Heren junioren: 1. J. P. van de San- de, „V.T.V.", Vlissingen, 50.30 pnt.; 2. A. Neuféglise, „Astrow", Souburg, 45.15 pnt. TEXTIEL EN WONINGINRICHTING YERSEKE - TEL01131-1372 Voetbal. Waarde I ontmoette Middelburg V. Na 20 minuten spelen keek Waarde te gen een 20 achterstand aan, doordat Braam wegens een misverstand in eigen doel schoot. Na de rust zou Waar de toch nog laten zien, dat het ook wat in zijn mars had. Kuiper bracht voor Waarde 12. Ridderhof voor Middel burg 13. Waarde bleef terugkomen en door een lang slotoffensief wist Houte kamer nog 2 maai te scoren. Eindstand 33. Waarde II moest de eer aan Yer- seke laten, 31. Hearing. Maandagavond werd in het dorpshuis door b. en w. van Reimerswaal een hea ring gehouden, waarbij het voltallige gemeentebestuur aanwezig was. In zijn openingswoord besprak de voorzitter, Mr. C. Pijl Hogewegg, o.a. het uitbrei dingsplan, wat nu nagenoeg rond is. Mede dank zij de woningbouwvereni ging zal het nu mogelijk zijn om in 1971 vermoedelijk 12 bejaardenwoningen en 10 huur en premiewoningen te bou wen. Als „goed woongebied" zal Waar de steeds de volle aandacht krijgen. Het herstel van de toren is gestuit op wat financiële tegenslag. Begin 1971 hoopt men dit werk rond te krijgen. Men zal de aandacht vestigen op het wegenplan en de sportaccomodatie (met de gym nastiekvereniging is reeds een goede overeenkomst gesloten). Als het Rei- merswaalplan volledig is uitgevoerd, zal het in Waarde goed wonen zijn. Ter sprake kwam ook het afvalwater via de pijpleiding van Bergen op Zoom, wat de stank en de waterverontreiniging, in dien geen zuiveringsinstallatie komt, sterk zal beïnvloeden. Dhr. Van Leeu wen meende dat, wanneer bij Bergen op Zoom een zuiveringsinstallatie gebouwd was, het buizentraject 10 km korter had kunnen zijn, wat miljoenen had be spaard, waarvan de zuiveringsinstalla tie gedeeltelijk betaald had kunnen wor den. Naar aanleiding van een vraag over zwemmen in de Schelde antwoord de de voorzitter dat dit geheel verboden moet worden, daar dit niet meer ver antwoord is. Van de zijde van de voet balvereniging werd het punt kleedlokaal en verlichting ter sprake gebracht. De leden willen met elkaar de werkzaam heden uitvoeren, indien de gemeente voor materiaal zorgt. Dit zal zeker de aandacht van b. en w. krijgen. Wat de busverbinding betreft kon voor een ver betering niet worden ingestaan, maar de voorzitter zegde toe nogmaals te trach ten hierin verbetering te krijgen. TIEN JAAR TALENTENJACHT Het is dit jaar 10 jaar geleden, dat naar aanleiding van een concert, ge geven door de gemengde zangvereniging Crescendo en de orkestvereniging Apol lo, het Comité Concertfonds is opge richt. Dit comité stelde zich als doel stelling om door muziek- en zangfesti vals voor de jeugd te organiseren, de meer klassieke concerten van de ge mengde zangvereniging Crescendo te helpen finacieren. Een woord van hulde is wel op zijn plaats wanneer wij mede-oprichter J. J. Blok feliciteren met dit 10-jarig be staan. Oorspronkelijk organiseerde het comité in het najaar de talentenjacht om de Scheldeprijs en in het voorjaar het solistenfestival om het Zeeuwse kampioenschap. Daarvan is de talenten jacht blijven bestaan. Begrijpelijk is, dat het zonder hulp voor het comité onmogelijk zou zijn zulk een festijn te organiseren. Het comité prijst zich dan ook gelukkigg dat zij het college van b. en w. der gemeente be reid heeft gevonden tot ondersteuning van dit jaarlijks terugkerende evene ment. Het is dit college geweest, wat de wisselprijs voor deze talentenjacht beschikbaar stelde. Later heeft ook het provinciaal bestuur zich achter het co mité gesteld en ook enkele grote mid- denstandsbedrijven uit de provincie. Wanneer wij nu terugkijken op deze 10 jaar, zien we een naam als Anja, welke de Scheldeprijs al eens gewon nen heeft en nu werkzaam is in de be- roepssektor, we zien de naam van de Majoli's welke nu Ook onder de naam duo Joyce en Monique in het vak werk zaam zijn. Verder noemen wij u nog enkele radio-optredens van enkele win nende deelnemers van het festival. U ziet, er was niet enkel een talenten jacht, maar ook echt talent. Ook dit jaar heeft het comité weer een flinke deelnemerslijst en een forse lijst van medewerkers, welke de 10e ta lentenjacht op zaterdag 19 december, nu dit jaar voor het eerst om de Schel deprijs van Reimerswaal, mede helpen organiseren. Om enkele namen te noe men: College van b. en w., het provin- ciaa. bestuur, Polydor, de KR.O. en last but not least Kinotechniek N.V., welke maatschappij zich zo bereidwilligg ver klaarde het comité de gouden Sennhei- ser microfoon beschikbaar te stellen als hoofdprijs naast de Scheldeprijs. U ziet, er zijn dit jaar kosten noch moeite gespaard om dit festival een waar jubileumfestival te doen zijn. We kunnen enkel de heren van het Comité Concertfonds, J. J. Blok, D. P. Pieterse en A. C. Stroosnijder maar ge luk wensen met dit behaalde resultaat en hopen dat er nog vele talentenjach ten mogen volgen. Als hoogtepunt van dit 10e festival is er 's avonds een pop en beatfestijn met „Unit Gloria", een group welke al verscheidene malen -in de top 40 heeft gestaan en evenals het Comité Concertfonds zijn sporen in de showbussines verdiend heeft. Veel succes met dit resultaat, comité, en ga zo voort! dan gelden de punten 2, 4 en 10. Hebt u een oliekachel of een gaska chel zonder afvoer, dan is punt 8 voor u van het grootste belang. Een gas haard vraagt bijna twee maal zoveel lucht als een kolenkachel. Zeker als er een gas geyser (die in dit verband in feite ook een kachel is) in dezelfde ruimte als de douche is, moet er vol doende zuurstof kunnen toetreden. Ook voor het verwarmingsapparaat van een centrale verwarmingsinstallatie geldt dat de luchttoevoer niet belemmerd mag worden. Als u deze adviezen opvolgt, komt u wat dat betreft veilig en warm de win ter door. DENK OM DE CONTACTLENZEN En tenslotte in de laatste DIA van 1970 een goede raad voor diegenen die contactlenzen dragen. Zorg dat in uw identiteitspapieren vermeld staat dat u contactlenzen draagt. Bij een ongeval, waarbij bewusteloosheid optreedt, is het voor de hulpverlenende arts goed te we ten, dat hij hier een patient heeft, die contactlenzen draagt. Dat kan van groot belang zijn. VEILIG STOKEN Als het winterseizoen is aangebroken en overal de kachels weer branden, komt het helaas van tijd tot tijd voor, dat mensen omkomen door de z.g. ko lendampvergiftiging. Vooral bij mist, waar wij in Zeeland nogal eens mee te maken hebben, en bij windstil weer,, be staat bij onjuiste verzorging van de haard of de kachel gevaar voor kolen damp. Kolendamp of koolmonoxyde is reukloos. De aanwezigheid van kolen damp kunt u absoluut niet ruiken, u kunt kolendamp alleen merken door de gevolgen van het inademen: hoofdpijn, duizeligheid, misselijkheid en al vrij spoedig: bewusteloosheid. Daarom is dit gas juist zo gevaarlijk. Wie geen arg waan krijgt door de eerste verschijnse len van de vergiftiging, verliest al spoe dig het bewustzijn, en kan dan alleen nog maar door de komst van anderen gered worden. Hoe ontstaat nu kolendamp? Door onvolledige verbranding van de brand stof, veroorzaakt door onvoldoende toe voer van zuurstof, zeg maar lucht. Vol doende ventilatie is dus een eerste ver eiste om kolendamp te voorkomen. Een brandende kachel moet altijd lucht kun nen aanzuigen door kieren, ventilatie- stroken in deuren, enz. Daar komt na tuurlijk bij dat de verbrande gassen door de schoorsteen moeten worden af gevoerd, en niet in de kamer terecht ko men. Op deze twee belangrijke punten zijn de onderstaande adviezen om veilig te stoken, gebaseerd. 1. Begin elk stookseizoen met een ge veegde schoorsteen en aansluitpijp. Ook al zou er weinig roet uit de schoorsteen komen, dan nog bestaat de kans dat de schoorsteen werd verstopt door b.v. een prop papier of een vogelnest. 2. Laat de kachelsmid de haard of de kachel controleren. Een lekke kachel trekt slecht en heeft hetzelfde ge volg als een verstopte schoorsteen: de verbrandingsgassen kunnen in de kamer komen. 3. Laat de smid ook ocntroleren of de kleppen of schuiven zo staan afge steld, dat ze ook in de stand „dicht" niet helemaal afsluiten: de kachel krijgt dan in afgezette stand nog net genoeg lucht om te kunnen blijven branden. 4. Zorg dat de aansluitpijp goed aan gesloten zit. Controleer dat na een schoonmaakbeurt, na een feestpar tijtje of een stoeipartij van de kin deren. Als de kachel verschoven is, bestaat de kans dat de aansluiting niet geheel afsluit. 5. Begin het stookseizoen met één keer fel stoken. De schoorsteen wordt dan warm en droog, waardoor hij de he le winter beter zal trekken. Ook al is het die eerste keer dat u stookt nog niet zo koud, laat de kachel maar enkele uren op volle kracht branden. 6. Vul de kachel geregeld bij, daar door blijft u een goed, warm vuur houden. Dat is veiliger dan de ka chel bijna leeg te laten branden en hem dan in één keer weer helemaal vol te gooien. 7. Temper de kachel gelijkmatig (niet ineens van alles „open" naar alles „dicht". Doe het met tussenpozen in twee of drie keer. Regel eerst de luchttoevoer (klep of schuif onderin de kachel) en daarna de gasafvoer (zijhandel van de kachel of schuif in de kachelpijp). 8. Zorg dat er steeds voldoende lucht in de kamer is. Plak dus niet alle kieren met tochtstrip dicht en zorg voor ventilatie door een ventilatie- raampje, een rooster of een strip in de deur. Hebt u een raam- of wand- ventilator, zet die dan op blazen of uit, maarin geen geval op afzuigen. 9. Vooral bij mist en windstil weer trekt de schoorsteen minder goed. Temper de kachel dan zo weinig mogelijk; zorg vooral bij zulk weer voor een goede ventilatie. 10. Hebt u verder nog vragen of moei lijkheden met betrekking tot uw ka chel, stel u dan in verbinding met uw kachelleverancier; deze zal u ook kunnen adviseren over de voor uw kachel meest geschikte brand stof. Hebt u geen kolenkachel, maar een olie- of gaskachel met schoorsteenaf- voer, dan zijn voor u de punten 1, 2, 4, 5, 8 en 10 van belang. Hebt u een ge velkachel die op gas gestookt wordt, AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 YERSEKE Zaterdag 19 december: Postduiventen- toonstelling van p.v. „De Luchtpost". Zaal Nolet. Aanvang 15.30 uur. KRUININGEN 19 december: „Ons Dorpshuis", 10.30 u. v.m. aanvang 10e Talentenjacht; des avonds bal met groep „Gloria". WAARDE Vrijdag 19 december: Muziek- en toneel uitvoering „Vooruit". - Zaal Koeman, 7.30 uur. Geachte Redactie, Namens de watersportvereniging Yer- seke verzoek ik u enige plaatsruimte in uw blad voor het volgende verslagje: Een terugblik op het seizoen 1970 voor onze jachthaven zowel als voor de watersportvereniging Yerseke, geeft ons de beste herinneirngen aan een geslaagd watersportseizoen. Drie zeilwedstrijden en een wedstrijd voor motorboten werden door de water sportvereniging met succes georgani seerd, waarbij de wedstrijd van 8 augus tus de kroon spande. Het was deze wed strijd die ons als vereniging voor bijna onoverkomelijke problemen stelde, van wege de onverwacht grote deelname uit alle hoeken van de Delta. In samen werking met de havenmeester is het ge lukt dit evenement goed te doen slagen. Al de Wedstrijden die we organiseer den staan van jaar tot jaar in een stij gende belangstelling, en voegen jaar lijks iets toe aan de „image" van onze jachthaven. In verband hiermede is ook van belang de betere outillage t.o.v. vo rige jaren. Vooral de keurig nette toi letten blijken een succes, zodanig dat de aandacht hierop werd gevestigd in de Waterkampioen. Ook de drinkwater voorziening werd aan de eisen aange past. Een verder uiterst noodzakelijke voor ziening is een clubgebouw, waaraan grote behoefte bestaat, en dat als nood zakelijk instrument op elke jachthaven aanwezig is. Bij de watersportvereni ging staat dit als urgentiepunt boven aan de lijst van toekomstige voorzie ningen, omdat dit de basis vormt voor de verdere uitbouw van de vereniging. Een blik vooruit op de wedstrijd-ka lender 1971, geeft ons een geheel nieu we aanpak te zien van de organisatie van officiële wedstrijden (I.O.R.-wedstr.) In samenwerking met andere water sportverenigingen uit het deltagebied gaat in juni 1971 voor het eerst de „Delta Week" van start, waarin een aantal belangrijke wedstrijden worden verzeild. (Een vergelijkbaar internatio naal, evenement is b.v. de Cowes-week in Engeland.) Met deze gedachte in het vooruitzicht zal de jachthaven van Yerseke, mede dank zij de watersportvereniging, in het komende seizoen weer een grote belang stelling genieten, een belangstelling die de behoefte aan een clubgebouw extra onderstreept. W.S.V. „YERSEKE" Yerseke WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waar de wordt in het weekeinde van 19 de cember de doktersdienst waargenomen door Dr. J. De Beij te Hansweert, tel. (01130) 1344. Voor de kerstdagen wordt deze dienst waargenomen door Dr. P. Allewijn te Kruiningen, tel. (01130) 1566. Zondag 27 december is de dienst doende arts Dr. G. J. Noome te Krab bendijke, tel. (01134) 1444. Van 1016 december 1970 YERSEKE. Getrouwd: Frans Aamout Nieuwenhuize, 23 j. en Maatje Mache- lina de Jager, 22 j.; Franciscus Maria Joseph Bruijs, 29 j. te Bergen op Zoom en Marianne van de Plasse, 24 j.; Phi- lippus Jacobus Steketee, 26 j. en Maria Suzanna Eckhardt, 21 j. KRUININGEN. Geboren: Cornelia, dv. Cornelis Visscher en Cornelia Adriana Blok; Maria Johanna, dv. Dingnis Jo hannes Quaak en Agatha Geertruid Maartense. Ondertrouwd: Herbert Jakob Eckel, 29 j. te Wetzlar in Duitsland en Adri ana Catharina Maria van de Pas, 24 j.; Andries Jan Oostdijk, 23 j. en Marina Jansen, 24 j. Overleden: Pieter Nieuwenhuijse, 89 j., ongehuwd. HANSWEERT. Getrouwd: Cornelis Adrianus de Koning, 20 j. en Elisabeth Maria Cornelia van Wanrooij, 19 j. te Antwerpen in België. KRABBENDIJKE. Getrouwd: Willem Jacob Poleij, 25 j. en Dina Leuntje Staal, 20 j. Overleden: Wilhelmina Pietemella Snoep, 49 j., ongehuwd. RILLAND-BATH. Geboren: Rini Alex andra Jovanca, dv. Daniel Johannes Pe trus Kalau en Maiwinah Asmail. Getrouwd: Bernhard Polfliet, 29 j. te Goes en Frederika Maria Schrijver, 22 j.; Jozias Marius de Veij, 26 j. en Aga tha Pietemella van de Griek, 22 j.; Ja cobus Cornelis Michael Rommers, 22 j. en Agnes Maria Rademaker, 23 j. WAARDE. Geboren: Mirjam Cornelia, dv. Cornelis Adriaan Blaauwkamer en Christina Klara Oppeneer. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Gorcf Kcrk 10.30 en 2.30 uur: Ds. P. Homburg te Middelburg. 25 december, eerste Kerstdag 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Zondag 27 december 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. GerefGemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor S. J. Eikenaar. - Kadet Smit. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Servaas Sr. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 u.: Ds. J. Poldervaart, Schore Donderdag 24 december 's Avonds 10 uur: Interkerkelijke kerst nachtdienst. Voorganger Ds. J. van der Molen. 25 december, eerste Kerstdag 10 uur: De heer Allewijn. Zondag 27 december 10 uur: Ds. B. van der Lelie. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. W. Slingenberg, Goes. 5 uur: Ds. K. Kramer, Nieuwodrp. Donderdag 24 december Kerstnachtdienst 's av. 10 uur. Ds. J. v. d. Molen. 25 december, eerste Kerstdag 10.30 uur: Ds. J. van der Molen. Zondag 27 december 10 uur: Ds. J. van der Molen. 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. V.m. Jeugddienst. Woensdag 23 december 8 uur: Interkerkelijke zangdienst. 25 december, eerste Kerstdag 10 uur: Ds. W. L. Dekker. 26 december, tweede kerstdag Kerstfeestviering zondagsschool. Zondag 27 december 10 uur: Ds. A. J. de Bue, Yerseke. 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10.15 en 14.30 uur: 25 december, eerste Kerstdag 10.15 en 2.30 uur: Zondag 27 december 10.15 en 14.30 uur: Ds. Kapteyn, Ree wijk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Donderdag 24 december 7.30 uur: Kerstwijdingsdienst (Herv.- Ger.) Ds. v. Noordennen en Ds. v. d. Kerk. 25 december, eerste Kerstdag 9.30 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Donderdag 24 december Zie Ned. Herv. Kerk. 25 december, eerste Kerstdag 9.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Zondag 27 december 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. 25 december, eerste Kerstdag 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Zondag 27 december 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. ONS BLAD EN DE FEESTDAGEN Het volgende nummer van ons blad ho pen wij te laten verschijnen op 30 de cember a.s. Adverteerders en correspondenten wor den verzocht te willen zorgen dat him kopij uiterlijk dinsdagmorgen 29 decem ber ter drukkerij is.

Scheldebode | 1970 | | pagina 5