on BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE Predikbeurt© BURGERLIJKE STAND Stichting „Het Hoogeland". Van 1217 oktober a.s. wordt hier ter plaatse door de Stichting „Het Hoo geland" een collecte gehouden voor het werk van het opvoeden, verzorgen, ver plegen en reclasseren van relatiegestoor den, alcoholisten, maatschappelijk on aangepasten, thuislozen, meerderjarige debielen en imbecielen, kinderrechter pupillen, ouden van dagen en zieken. Door middel van deze collecte wordt u in de gelegenheid gesteld uw helpende hand naar bovengenoemde verpleegden uit te strekken. Wanneer deze week een collectant(e) bij u een lijst of bus aanbiedt, hopen wij dat u met milde hand zult willen geven voor het boven staande doel. Wedstrijduitslagen zeilwedstrijd Bergen op Zoom. Naar aanleiding van ons vorige be richt over deze zeilwedstrijd kregen wij van de wedstrijdcommissie te Bergen op Zoom de volgende inlichtingen, waar voor wij hen dan ook zeer dankbaar zijn. Doordat de wind wegviel besloot het wedstrijdcomité om alle ongemeten jachten een verkorte baan te laten va ren. Door een begeleidend schip werden echter ook alle gemeten jachten ge waarschuwd. Alle gemeten jachten wel ke dus de verkeerde (verkorte) baan zeilden, schakelden zich dus daardoor uit, daar dit tegen de reglementen is waaronder gezeild werd. Toch heeft het wedstrijdcomité gemeend ook deze sche pen voor een waardering in aanmerking te laten komen. Voor de goede orde volgen hier de uitslagen. I.O.R.-klasse IV: 1. J. A. van de Pias- se met Arend. I.O.R.-klasse VI: 1. J. H. van Pagee met Tarentellaa. R.O.R..C-klasse IV: 1. P. Nijssen met Titan; 2. D. L. V. Zaane met Kleine Jager; 3. H. F. van der Rest met Kie vit. Platbodem jachten: 1. A. van den Broeke met Triton. Ongemeten jachten: Tot 7 m: 1. A. J. Kole met Abjo; 79 meter: 1. P. J. Bruys met Ranger; 2. J. D. van der Endt met Skippy; boven 9 meter: 1. A. L. Smit met Rossinante; 2. A. Polder man met Pandora. Dam- en schaaknieuws. Deze week werden de onderlinge par tijen weer voortgezet met de volgende uitslagen. Schaken: S. HansmaH. Hout 10; M. de KoeyerA. Beerens 01; P. van AnrooijA. Comelisse 10; T. Moer landJ. Poleij 10; C. de RooijH. Hout 10; H. HoutT. Moerland 01; C. de RooijJ. Poleij 10; M. de Koe yerA. Beerens 01; A. Comelisse P. van Anrooij 01; A. BeerensS. Hansma 10. Dammen: S. HansmaF. v. d. Boom gaard 02; C. de RooyJ. Poley 20; J. PoleyS. Hansma 11. Postduivennieuws. Nu het vliegseizoen achter de rug is werd de balans opgemaakt en kwamen de voglende kampioenen uit de bus. Vitesse hokkampioenschap: 1. J. J. Philipse; 2. E. Vermast; 3. Mevr. Min- naard. Vitesse duif kampioenschap1. J. J. Philipse; 2. Gebr. Oele; 3. E. Vermast. Middenfond hokkampioenschap: 1. E. Vermast; 2. mevr. Minnaard; 3. Gebr. Oele. Middenfond duifkampioenschap: 1. E. Vermast; 2. C. Elenbaas; 3. E. Vermast. Fond hokkampioenschap: 1. E. Ver mast; 2. C. Elenbaas; 3. Gebr. Oele. Fond duif kampioenschap: 1. Gebr. Oele; 2. en 3. E. Vermast. Jong hokkampioenschap: 1. E. Ver mast; 2. Oele-van Zweden; 3. Ph. Ste- ketee. Jong duifkampioenschap: 1. Oele-van Zweden; 2 en 3. E. Vermast. Jong fond hokkampioenschap: 1. Oele- van Zweden; 2. Ph. Steketee; 3. E. Ver mast. Jong fond düifkampioenschap1. Ph. Steketee; 2. Oele-van Zweden; 3. Ph. Steketee. Navlucht hokkampioenschap: 1. mevr. Minnaard; 2. H. Paauwe; 3. F. van Hijfte. Navlucht duif kampioenschap1. F. v. Hijfte; 2 en 3. mevr. Minnaard. Kamipoen generaaal: 1. E. Vermast; 2. Gebr. Oele; 3. mevr. Minnaard. KapelleYerseke 22. Yerseke I is er niet in geslaagd de volle winst mee te nemen uit Kapelle. Tot 5 minuten voor het einde stond Yerseke door doelpunten van A. Kosten en L. van Ast met 21 voor, toen slaag de Kapelle er nog in om gelijk te ma ken, 22. Yerseke II stond tegen Co- lijnsplaatse Boys reeds na 8 minuten spelen door ontstellende verdedigings- fouten met 30 achter. De einduitslag werd 51 voor Colijnsplaat. Onbegrij pelijk werd een fraai doelpunt gescoord door Edwin Scheepe niet toegekend, evenals een uitstekend doelpunt van H. Christiaanse. De uitslag was dan ook zeer geflatteerd. De overige wedstrijden werden afgelast. Zaterdag heeft Yerseke I weer een uitwedstrijd, nu naar nieuweling Nieuw- dorp. Tegen deze ploegen is het steeds lastig om te spelen. Yerseke II speelt thuis tegen Rillandia n, terwijl Yerseke in op bezoek gaat naar Temeuzense Boys IV. De B-junioren spelen thuis te gen Apollo. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkspolitie alhier zijn de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven: Oranje poesje van ongeveer 8 weken oud, kinderportemonnaie, hand tas, plak chocolade, parelsnoer (drie rijen), gouden kinderringetje, grijze he renhoed, witte gym .schoenen en zwart lederen dameshandschoen. Auto's in botsing. Op zondag 4 oktober had op de krui sing bij de Postbrug een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Dhr. v. R. te Zonnemaire reed vanaf de Post brug de Kanaal weg op toen vanuit de richting Wemeldinge een personenauto aankwam, bestuurd door dhr. W. C. Z. te Nieuwerkerk a/d IJssel. Bij de bot sing werden beide auto's aanzienlijk be schadigd. De inzittenden bekwamen geen letsel. Opbrengst collecte. De opbrengst der Zeeuwse Collecte be droeg te Yerseke 1017,25. Schip Ahoy! Onder bovenstaande titel is een ak- tie gestart met als motto: „Geef de zie ken hun nieuwe Henry Dunant", welke aktie zijn hoogtepunt vindt in een gi gantisch televisieprogramma op woens dag 14 oktober a.s. na het nieuws van 8 uur. Op dezelfde dag wordt te Yer seke door de gezamenlijke sportvereni gingen huis aan huis gecollecteerd, ten einde aan de aktie kracht bij te zetten. Vanaf 7 uur 's avonds kloppen de sport mensen bij u aan. Natuurlijk kloppen ze bij u niet tevergeefs, want gunt u de zieken ook niet van harte hun nieuwe Rode Kruisschip? Bij voorbaat dank! Korfbalnieuws. Vorige week kon slechts één wedstrijd doorgang vinden. De junioren moesten het in Souburg tegen Animo opnemen. In de eerste helft met de stormachtige wind tegen, werd Animo volledig weg gespeeld. Na 45 minuten was het dan ook al 71 voor Volharding. De twee de helft was enkel een formaliteit. De eindstand werd 81. Indien zaterdag a.s. het weer geen roet in het eten gooit, zijn er vier uit wedstrijden voor Volharding. De pupil len spelen tegen Blauw-Wit B en de as piranten B tegen Tjoba B. De junioren gaan op bezoek bij TOGO, wat altijd een zeer lastige tegenstander is. De senio ren moeten naar Dreischor om NOAD partij te geven. Over de uitslag van de laatste wedstrijd is niets te zeggen. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Opbrengst collecte. De opbrengst van de Zeeuwse Collec te bedroeg alhier 461,52. Verbouwingen in de Dorpsstraat. Momenteel worden in de Dorpsstraat een tweetal oude woningen verbouwd, of liever gezegd gerestaureerd, daar de woningen, allebei door particulieren aan gekocht, weer in de oude stijl worden teruggebracht. Beide woningen vallen onder beschermd dorpsgezicht en had den dus o.a. de goedkeuring van Mon- numentenzorg nodig eer deze verbou wingen konden beginnen. Als op deze wijze alle oude woningen aan de Dorps straat verbouwd konden worden, dan zou dat een hele verbetering beteke nen zowel voor de leefbaarheid van deze straat, waarin nu nog vele lege wo ningen staan, als voor de verfraaiing van het geheel. Voetbal. Zaterdag is de buit niet groot ge weest. Zowel het tweede- als het derde elftal zagen hun te spelen wedstrijd in Kruiningen afgelast. Alleen het eerste heeft gespeeld in Veere en kwam huis waarts met een 00 gelijk spel. Schaken. Voor de onderlinge competitie van de schaakvereniging De Zwarte Dame wer den de volgende partijen gespeeld: W. Zuydweg—L. Poley 10; J. Quakkelaar J. L. Minnaar 10; B. CokA. v. d. Broeke y2y2; J. Karelse—M. van Gas tel 10; W. KarelseW. Zuydweg 1 0; S. BlankensteijnD. van Sandijk 0 1; H. v. d. SchraafA. v. d. Broeke 01; KriekaaardJ. Vaders 01; Y. KuipersJ. Quakkelaaar 10; J. Ka relseB. Cok 10; D. van Sandijk A. v. d. Broeke 01; H. v. d. Schraaf S. Blankenstijn y2y2. Voetbal. Afgelopen zaterdag gingen slechts 2 wedstrijden door. Kruiningen II won met niet minder dan 100 van Kloetinge VU. (Opvallende bijzonderheid: de der de elftalspeler W. Oppeneer scoorde 6 keer!) Ook het derde won en wel met 31 van Apollo IV. Zaterdag a.s. speelt Kruiningen I ein delijk weer eens thuis. Dat gebeurt dan tegen Borsele I, dat afgelopen zaterdag koploper Bruse Boys versloeg. Het eer ste zal dus attent moeten zijn. Het tweede moet op bezoek bij het nog on geslagen Schore II en krijgt dan ook geen gemakkelijke middag. Het verdere programma dat afgewerkt wordt op het sportterrein aan de Hansweertse straat weg: Kruiningen IVS.S.V. Hl; Krui ningen AVolharding A; Hansweertse Boys B IKruiningen B I. Dertig jaar „Excelsior". Ter gelegenheid van het 30-jarig be staan van de plaatselijke mandolinevGr- eniging „Excelsior" orgahiseert het Ne derlands Verbond van Mandöline Öfkès- ten op zaterdag 17 oktober a.s. een Bondscohcert in „Ons Dorpshuis". Be halve door de jubilerende vereniging wordt medewerking verleend door het mandoline-orkest „Opbloei" uit Rotter dam, het mandoline-orkest „Oefening Baart Kunst" uit Den Haag, door het jeugdkoor „Jong Crescendo" en de ge mengde zangvereniging „Crescendo", beide uit Kruiningen. Het concert wordt begonnen met een eerste optreden van het jeugdorkest „Excelsior". De Excel- siorjeugd begint toepasselijk met Mars des Debutants. Voor verdere bijzonder heden verwijzen wij u naar de adverten tie elders in dit blad. Ouderavond openbare lagere school. In het gymnastieklokaal aan de Voor- houte werd woensdagavond onder voor zitterschap van dhr. C. de Jonge een zakelijke ouderavond gehouden. Het ver slag van de secretaris, dhr. V. Gijsel en van de penningmeesteres mevr. C. Willeboer-Buijze gaf de in groten ge tale opgekomen ouders geen aanleiding tot op- of aanmerkingen. Daarna vond de verkiezing plaats van twee leden van de oudercommissie. Aftredend waren mevr. Koole-Zweedijk en dhr. V. Gijsel, welke laatste zich niet meer herkies baar stelde. In zijn plaats werd bij de door de vergadering gewenste schrifte lijke stemming de door de oudercommis sie kandidaat gestelde heer G. de Nood met grote meerderheid van stemmen gekozen. Hoewel dit niet duidelijk uit de verf kwam, zullen we maar aanne men dat mevr. Koole-Zweedijk bij ac clamatie werd herkozen. Het hoofd van de school, dhr. Brugge, deed diverse mededelingen en beantwoordde de naar aanleiding daarvan gestelde vragen. In de rondvraag gaf dhr. Overbeeke een korte uiteenzetting over de onderwijs vernieuwing. Hij stelde voor op een an dere avond hierover in kleinere groepen van gedachten te wisselen. Er was de ze avond geen „na de pauze", maar wel gelegenheid tot werkbezichtiging, tot een gesprek met de onderwijzer (es) en tot het bekijken van dia's. Deze nieuwe opzet sloeg wel aan. Kleuters een dieren. In de kleuterschool „Den Berg" werd van de gelegenheid om het werk van de kleintjes te bekijken dinsdagavond druk gebruik gemaakt. Het werk stond geheel in het teken van de dierenwe reld. Zoals gewoonlijk maakte het een keurig verzorgde indruk. Wandelsportdag. Onder auspiciën van de Zeeuwse Wan delsport Bojnd wordt er zaterdag 10 oktober, dus a.s. zaterdag, weer druk gewandeld in en om Kruiningen. Aan gevoerd door de muziekverenigingen E. M. M. en Scheldegalm wordt er om twee uur gestart bij „Ons Dorpshuis". Vervolgens wordt door B. en W. op de Markt een défilé afgenomen. Daarna gaan de vele wandelaars de polders in. Collecte Het Hoogeland. Ook in deze gemeente wordt van 12 tot 17 oktober a.s. een collecte gehou den voor de Stichting „Het Hoogeland" te Beekbergen. Applaus voor r.k. kerkkoor. Het gemengd koor van de Hansweert se parochiekerk heeft zondag de eucha ristieviering met haar zang opgeluisterd in de parochiekerk van St. Gomaris te Wagenberg. In deze dienst ging voor de oud-pastoor van Hansweert P. J. M. Schellekens. Gezongen werd o.l.v. mevr. De Waal-Menu. H[et orgel werd bespeeld door de 72-jarige organist P. den Boer (reeds 56 jaar lang organist van de Hansweertse parochie). Gezongen werd de meerstemmige Paus Joannesmis en nog andere bekende liederen zoals het Ave Verum, Purils Angelicus, het Ave Maria. De slotzang was Tochter Zions van Handel. Nadat de laatste tonen van dit lied waren weggeëbd klonk een oor verdovend applaufe van de kerkgangers. De kerk was tot de laatste plaats toe bezet. Na afloop van de dienst is men nog enige tijd gezellig bijeen geweest. Pastoor Schellekens bracht speciaal hul de aan de reeds eerder genoemde orga nist en aan het uitstekende orgel, dat een schrijnend contrast vormt met dat in de parochiekerk te Hansweert. Dit laatste is tot op jle draad toe versleten. Bij een goed koor past een goed orgel en dit zal ongetwijfeld de impuls kun nen zijn voor de Hansweertse bevolking om dit koor aan een nieuw orgel te helpen. Aanrijding. Zondagmiddag heeft in de Schelde- straat een aanrijding plaats gevonden tussen twee elkaar tegemoet komende personenauto's, resp. bestuurddoor F. van Oeveren uit Burgh en J. C. van der Hart alhier, pe auto van de Hans weertse eigenaar werd zwaar bescha digd, terwijl het andere voertuig even eens aanzienlijke schade opliep. Diefstal auto. In de nacht van zaterdag op zondag is de VW bestelauto van dhr. P. C. Dijk man uit de Kanaalstraat gestolen. De auto stond achter zijn winkelpand ge parkeerd, echter onafgesloten en met de contactsleutel er op en alle papieren er in. In de loop van de morgen heeft men de vrijwel nieuwe bestelauto met een kapotte koppeling onder Kapelle op Rijksweg 58 teruggevonden. Van de da ders ontbreekt tot nu toe elk spoor. Collecte. De Zeeuwse Collecte heeft alhier een bedrag van 1686,54 opgebracht. Verlies voor Hansweertse Boys. Het is de Hansweertse Boys afgelopen zondag niet gelukt in een uitwedstrijd tegen de Noormannen de twee punten mee naar huis te nemen. Tot de rust wisten de Boysmannen het aardig bij, te benen. Het eelst moest de Boys-keeper de bal uit het net vissen, doch Rissëeuw zórgde ér voor, dat de rust in kon gaan mét een gelijke stand, 11. Hierna liep het bij de Noormannen iets beter en via k.driaaiïé'e en 'Möèns' Wisten zij Tiog te fecoren, zodat de eindstand 31 werd. zondag wordt er niét gespeeld. Demonstratie-avond Kaj Munk. De Herv. vrouwengroep en het r.k. vrouwengilde hebben deze week geza menlijk een haar-cosmetica demonstra tie-avond georganiseerd. De presidente der herv. vrouwen, mevr. v. d. Lelie- Esterik, opende de avond en heette een 75-tal dames welkom. Daarna gaf zij het woord aan mevr. L. Groen, demonstra- tice van de Poly-Haarcosmetica. Twee dames verklaarden zich bereid als mo del te fungeren. Mevr. Groen begon met een huispermanent. Tijdens de behande ling lichtte ze alles nauwkeurig toe. Ook de diverse cosmetica die daarbij ge bruikt werden en de samenstellingen daarvan werden uitvoerig behandeld. De dames kregen gelegenheid tijdens de de monstratie vragen te stellen, waar druk gebruik van werd gemaakt. De firma Oele-Polderman had een tentoonstel linkje georganiseerd van allerlei artike len die het haar betreffen. Na de huis permanent behandelde mevr. Groen een kleurspoeling. Al met al een leerzame avond. Mevr. v. d. Endee, voorzitster van het r.k. Vrouwengilde, sloot de avond en dankte mevr. L. Groen voor de voortreffelijke wijze waarop zij alles uiteengezet had. Duivensport. Voor de laatste maal in dit seizoen heeft de P.V. De Blauwe Doffer alhier deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Moescroen. Uitslag: 1, 5 L. Theenaart; 2, 4 Jac. de Klerk; 3 L. van Ertvelde. De uitslagen van de behaalde kam pioenschappen 1970 zijn als volgt: Vi tesse duif, A. de Leeuw 1, 2, 3; Mid- fond duif, A. de Leeuw 1, 2, 3; aan gewezen vier oude duiven, A. de Leeuw 1, J. van Ertvelde 2, J. Zandstraa 3; kampioenschap jonge duif, A. de Leeuw 1, 2, T. Vette 3; aangewezen vier jon ge duiven, A. de Leeuw 1, F. Domman- chet 2, J. van Ertvelde 3; Generaal duif, A. de Leeuw 1; Generaal kampioen hok alle vluchten, A. de Leeuw 1, J. Zand- stra 2. Jubileumviering „Rillandia". Ter gelegenheid van het 80-jarig be staan van de muziekvereniging „Rillan dia" zal het jubileum a.s. zaterdag 10 oktober plaatsvinden. Op het program ma staat 13.3014.00 uu r muzikale rondgang. 14.0016.00 uur concerten op de muziektent, door verschillende korpsen, o.a. Rilland-Bath, Waarde, Yerseke, Bergen op Zoom, Kruiningen, Hansweert, Krabbendijke en Woens- drecht. 16.0017.00 uur gezamenlijke rondgang in één formatie, eindigende voor het dorpshuis. 17.0018.00 uur of ficiële ontvangst van genodigden. 19.30 —24.00 uur grote feestavond in het Dorpshuis. Feestavond Rode Kruis. Voor de colonneleden van de plaatse lijke afdeling van het Ned. Rode Kruis werd in het Cultureel Centrum een ge zellige avond georganiseerd ter gelegen heid van het behaalde landskampioen schap. Verschillende aanwezigen brach ten gelukwensen over. In de eerste plaats de colonne-commandant Dr. G. J. Noome, mevr. Van Heel-van Dissel na mens de Kring Zeeland, dhr. Jobse na mens de afdeling Oost-Zuid-Beveland en burgemeester Pijl Hogeweg. Afgevaar digden van verschillende zusterafdelin- gen en het voltallige bestuur van de af deling Oost-ZuidBeveland waren aan wezig. Voetbal. Krabbendijke I verdiende zaterdag j.l. weer 2 puntjes door met 21 van NOAD te winnen. Een winst waarbij de factor geluk wel een woordje heeft mee gesproken, maar waartoe doelman Kriekaard zeker een behoorlijke steen heeft bijgedragen: hij was niet te pas seren, zelfs een penalty wist hij te stoppen. Van de overige elftallen kwam, wegens de weersomstandigheden slechts B II in het veld en moest in Heinkens- zand met 21 zijn meerdere erkennen in Luctor B II. Zaterdag a.s. spelen thuis Krabben dijke IIKloetinge VI, A I tegen 's-H. Arendskerke A I, B I tegen Kapelle B I en D I tegen Kwadendamme D I. Krab bendijke I brengt een bezoek aan Zwart wit, Krabbendijke II aan Hoedekens- kerke II, B II aan Patrijzen B II. Brandweer. Bij brandweeroefeningen in Terneu- zen, die afgelopen zaterdag werden ge houden, heeft het vrijwillige brandweer korps uit Krabbendijke de tweede plaats behaald achter Vlissingen, maar voor o.a. Temeuzen, Goes, Zierikzee en Sas van Gent. Het betrof hier een oefening met de tank-auto-spuit (hoge druk), die voor het eerst in Zeeland werd gehou den en waaraan door tien korpsen werd deelgenomen. Naast deze eervolle twee de plaats had Krabbendijke bovendien de be?te bevelvoerder. Dhr. C. Luteyn sleepte als bevelvoerder het hoogste aan tal punten in de wacht. Maandagavond werd gedemonstreerd met de poederblusser, waarbij alle korp sen uit Reimerswaal aanwezig waren. In de gemeente Reimerswaal is enkel het korps van Krabbendijke uitgerust met een dergelijk apparaat, dat speci aal voor benzine- en oliebranden is. Het was de eerste keer dat hiermee werd gewerkt. Waarde en Rilland demon streerden met schuim en Kruiningen en Yerseke met nevel. Loos alarm. Van vrijdag- op zaterdagnacht om streeks .^half één werd Waarde opge schrikt dtüfw siyenegélooi veki de brandr reer. iSBjfefiilige brandtgteer en|$&t> inwonei^^guveii zich naar de b /eerka^we. wa#r bleek dat ie .odelong het ruitje had vernield c ;irene in werking had gesteld. Als •ersoon dit als een grap beschouwt, ij er ver naast. Kinderen en bejaar den zijn er een hele nacht door van streek gebracht. Kerkelijk nieuws. Tot notabel in de Ned. Herv. kerk al hier is gekozen dhr. K. van Houte. In de vakature Matth. van Houte door overlijden en dhr. A. Boey die bedankt heeft, zijn door de notabelen gekozen mevr. J. E. de Jonge-Blanksma en mevr. P. van Houte-Blok. Allen hebben hun benoeming aangenomen. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gemeente '.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. .30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor Eikenaar. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. N.m. H. Avondmaal. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Bos. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Viering H. Avondmaal. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 14 oktober, 7.30 uur: Student Koster van Yerseke. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. Bediening H. Doop. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker. 17.00 uur: Eerw. heer Allewijn, Middel burg. Jeugddienst. Geref. Kerk 10.15 en 14.30 uur: Ds. J. Koolstra te Roosendaal. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Krabbendjjke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Viering en dankzegging H. Av. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Van 17 oktober 1970 YERSEKE. Geboren: Wilhelmina Mar- garetha, dv. Marinus Kosten en Neeltje Marianne Meeuwsen; Lianna, dv. Aar- nout Stroosnijder en Cornelia Christina van Paasschen; Ingrid, dv. Jan de Wee en Adriana Jozina van den Berge. Ondertrouwd: Pieter van der Pol en Cornelia de Lange; Leendert Samuel Leijs, 19 j. en Maria Cornelia West- strate, 16 j. te Kapelle. Getrouwd: Pieter Joos Riemens, 24 j. te Borsele en Leny Alberta van der Jagt, 23 j. Overleden: Jacoba Huiberdina Kop- penhol, 88 j., wed. van Jan van Stee; Dingenis Jan Sinke, 73 j., echtgen. van Ida Philipse. KRUININGEN. Geboren: Cornelis, zv. Cornelis Sinke en Cornelia Anthonia Jannie Waverijn. Ondertrouwd: Marinus Jan Koster, 23 j. en Jannetje Machelina Hoogerheide, 21 j. HANSWEERT. Geboren: Adriana Jan netje, dv. Karei Dommanschet en Anna Dina Quakkelaar. Ondertrouwd: Anthon Schrier, 28 j. en Lina Marina Verhage, 22 j. Getrouwd: Lodewijk Franciscus van Steenbergen, 21 j. en Elisabeth Jacoba de Rijder, 21 j. Overleden: Lena Tholenaar, 72 j., echtgen. van Jan Walrave. KRABBENDIJKE. Geboren: Marco Ar nold, zv. Johannes Willem van Es en Jacoba Janna Lukasse; Marina Adriana Janna, dv. Marinus Willem van Iwaar- den en Lucretia Adriana Poleij. Ondertrouwd: Marinus Hendrik Wa terman, 30 j. en Johanna Overbeeke, 29 j. Overleden: Geertruida Aalberta Drost, 62 j., echtgen. van Albertus Jacobus Busch. RILjUA IfJ-BATH. Geboren: .JEsther, Jacobus Daniël Brinkman,'en l^aijnetjfrl^è Béeuw. v cus LeendestM^ en Wiïhelr jfflf te Wissen i, 20 j. en: H; Yah He ■E. OndêFlr merling, 20 j. en Marianna Hendrik' van den Hurk, 16 j. te Terneuzen. tf-aakhekke, rbeek. mmm

Scheldebode | 1970 | | pagina 2