BAAYENS KERNPUNTJES DO GD de speciaalzaak voor uw BRIL Desiree uerlouingsringen gaan 'n liefde lang mee. REIMERSWAAL U.JLOTH WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH r KRABBENDIJKE WAARDE INGEZONDEN STUKKEN PrecfiKbewrtei van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Legesverordening. Kosten huwelijk. In de onlangs goedgekeurde nieuwe legesverordening zijn ook de bedragen vastgesteld die moeten worden betaald voor de voltrek king van een huwelijk. Trouwen op maandag t/m vrijdag tussen 13.30 en 16.00 uur kost voortaan 50,op maandag t/m vrijdag op andere uren dan hierboven genoemd, maar wel tij dens de kantooruren van de ambtenaar van de burgerlijke stand 60,Voor een huwelijk op zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur wordt 200,in rekening gebracht. Indien men niet in het ge meentehuis trouwt, maar door buiten gewone omstandigheden ergens anders, b.v. door ernstige ziekte thuis, wordt het toepasselijke tarief verdubbeld. Wil men trouwen buiten de kantooruren van de ambtenaar van de burgerlijke stand (maar niet op zondag), dan is 30, extra verschuldigd. Het trouwen is gra tis op maandagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. Wil men dat op het gemeente huis de loper wordt uitgelegd, dan zal daarvoor 15,extra betaald dienen te worden; een trouwboekje kost 5, Dansvergunningen. Een dans- vergunning voor een dag kost 10, voor langer dan een dag maar ten hoog ste een week: 25,Een vergunning voor langer dan een week tot ten hoog ste het einde van het lopende kalender jaar kost 50,Een dansvergunning moet in het bezit zijn van degeen die in een inrichting als bedoeld in de Drank- en Horecawet (b.v. café's, dorpshuis, cantine) gelegenheid geeft tot dansen. Ontheffing sluitingsuur. Als er eenmaal vrolijk gedanst wordt, wil het nog wel eens laat worden. Er kan dan een ontheffing van het slui tingsuur zijn (sluitingsuur in Kapelle 23 uur, in Wemeldinge 24 uur). Zo'n ontheffing kost: a. voor een uur of minder 3, b. voor twee uur of minder, maar meer dan één uur 6, c. voor langer dan twee uur 10, Muziekvergunning. Er is ook een vergunning nodig om in hotels, ca fé's, restaurants en andere voor het pu bliek toegankelijke inrichtingen muziek te maken d.m.v. muziekinstrumenten of langs mechanische weg (jukebox). Zo'n vergunning kost voor een kwartaal 20,een jaarvergunning kost 50, Raadsvergadering. Op 26 augustus heeft de raad verga derd. Besloten werd om de rente en af lossing van twee door particulieren aan gegane geldleningen voor woningbouw, te garanderen; een verordening op de heffing van rechten voor het ontsmet ten van veewagens werd vastgesteld en dhr. Spuij werd gekozen als bestuurs lid van de Instelling voor Maatschappe lijke Zorg in de gemeente Kapelle. De Schoorse Bredeweg vanaf de spoorlijn tot aan de Abdijstraat zal voortaan Mid denweg heten. De raad besloot ook zon der hoofdelijke stemming om de onbe woonbaarverklaring van de woning Schoorse Bredeweg 13 op te heffen. Bij de discussie over de aankoop van het huisje Dorpsstraat 75 in Wemeldinge bleek dat de raad de bezitters van wo ningen in het beschermde dorpsgezicht in Wemeldinge graag goed voorgelicht ziet over de mogelijkheden om panden op te knappen waarbij gebruik kan wor den gemaakt van de bestaande subsidie regelingen. Toegezegd werd dat aan de eigenaren en gebruikers van panden in het beschermd dorpsgezicht t.z.t. een circulaire zal worden gezonden waarin hun de mogelijkheid om subsidie aan te vragen voor de restauratie van oude panden, uiteen wordt gezet. Tot aan koop van het huisje Dorpsstraat 75 werd zonder stemming besloten. Aan de tennisvereniging ,,'t Swaecke" in We meldinge wordt de Wemeldingse tennis baan verhuurd. Bij deze huurkwestie kwam ook de openstelling van de ten nisbaan op zondag aan de orde. Twee raadsleden stemden tegen openstelling op zondag, 't Voorstel om aan ,,'t Swae cke" te verhuren werd zonder hoofde lijke stemming aanvaard. De eigenaren van zomerwoningen die niet in onze ge meente wonen, zullen voortaan een aan slag in de woonforensenbelasting ont vangen. De raad besloot n.l. om de We meldingse verordening op de woonforen senbelasting geldend te verklaren op het hele grondgebied van de nieuwe ge meente. Belanghebbenden kunnen de verordening inzien, want hij ligt op de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Voorts werden gemeentegenees heren benoemd, een georganiseerd over leg voor ambtenarenzaken ingesteld en besloten tot financiële medewerking aan de oprichting van een hulpcentrum Noord-Zeeland. Wist u dat 1. op de secretarie folders over huur subsidie voor het meenemen liggen? 2. op de secretarie het boek „De Ge schiedenis van Kapelle" verkrijgbaar is voor 38,50 per boek? 3. op 29 september a.s. om half acht de volgende raadsvergadering wordt gehouden? Reimerswaal. De raad der gemeente Reimerswaal houdt op dinsdag 22 september a.s. des avonds te 7.30 uur een openbare verga dering in het voormalig gemeentehuis te Yerseke. Enige der belangrijkste agendapunten worden: B. en w. stelt de raad voor de dienst gemeentewerken, zoveel als mogelijk is, een centrale or ganisatie te geven met een verticale opbouw. Op grond van dit plan zullen twee technische ambtenaren dienen te worden aangetrokken, t.w. een algemeen opzichter voor de gehele algemene dienst en een tekenaar. Alhoewel b. en w. als de meest ideale situatie ziet dat de dienst gemeentewerken in dezelfde kern is gevestigd als de rest van het ge meentelijk apparaat is dit niet moge lijk. Voorhoute 3 te Kruiningen is te klein en vergt veel te hoge kosten voor verbouw. Op grond hiervan stellen b. en w. de raad voor het voormalige ge meentehuis te Rilland voorlopig te be stemmen tot kantoor van de dienst ge meentewerken ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Aktie Vredesweek. De jeugd van alle Wemeldingse scho len zal maandag meedoen aan een bal- lonnenaktie die door het C.J.V. in Zee land wordt gehouden in het kader van de Vredesweek van 2027 september. De ballonnen zullen als opschrift dra gen „Verenig de naties", hetwelk het thema is van de vredesweek. De kinde ren zullen op school door het onderwij zend personeel worden ingelicht en voorgelicht over de vredesgedachte, die hieraan ten grondslag ligt. Maandag middag om vier uur zullen dan door alle schoolkinderen de ballonnen wor den opgelaten op het sportveld aan de Bonzijweg, waar velen van de ouderen worden verwacht om de vredesweek me de te ondersteunen al is het alleen maar door hun belangstelling. De bedoeling is om op deze manier de jeugd te be palen bij de vredesboodschap. Een en ander is besloten in een daartoe belegde bijeenkomst in het dorpshuis, dinsdag avond gehouden. Voetbal. Het eerste elftal dat zaterdag naar Arnemuiden II op bezoek moest, heeft daarvan de volle buit meegebracht door een 20 overwinning te behalen. Voor de rust was de stand reeds 10 door een toegekende strafschop, welke geno men en benut werd door Schouten. Een strafschop toegekend aan de Arnemui- denaars werd door Lamper gehouden. Nadat de thee was genuttigd heeft Dek ker nog kans gezien een tweede doel punt te scoren, met welk stand het ein de kwam omdat de tegenpartij geen kans zag te doelpunten. He tweede elf tal heeft thuis tegen het tweede elftal van Yerseke gespeeld en een gelijk spel uit het vuur gesleept, 11. Het eerste puntje na drie wedstrijden. Laten we hopen dat nu het schaap over de dam is, er meerdere zullen volgen. Vergadering voetbalvereniging. Dezer dagen hield de v.v. „Wemeldin ge" een ledenvergadering welke door een 50-tal leden werd bezocht. De voor zitter, dhr. A. P. Schouwenaar, sprak zijn blijdschap uit over het gezonde ver enigingsleven zowel wat betreft de fi nanciën als de aktiviteit in de vereni ging en de onderlinge verstandhouding die vrijwel niets te wensen overlaat. Het ledental is nu gegroeid tot 170. De netto opbrengst van de toto bedroeg in het afgelopen seizoen 3.400,60. Verder stond dhr. Schouwenaar in zijn ope ningswoord even stil bij de ziekte van twee jeugdige leden, t.w. Kees Schou wenaar en Ko van Stel, die beiden al geruime tijd in het ziekenhuis worden verpleegd. De rekening aangeboden door penningmeester L. Zuijdwegt sloot met een nadelig saldo van 8,18, on danks de goede toto-opbrengst. De be groting was slechts sluitend te maken met een tekort van 750,Het be stuursvoorstel de contributie te verho gen van 2,naar 3,voor seni oren en van ƒ1,— naar 1,50 voor ju niorleden per maand werd met alge mene stemmen aanvaard. De aftredende bestuursleden dhm. C. Bos, M. D. de Witte en A. de Schipper werden allen herkozen, terwijl de leden van de jeugd commissie eveneens werden herkozen. Collecte. De opbrengst van de collecte voor het Protestants Interkerkelijk Thuis front heeft alhier opgebrach een be drag van 380,73. Benoeming Schippersschool. Aan de Schippersschool is als tijdelijk onderwijzer benoemd per 1 oktober dhr. A. den Hollander te Hansweert. Per 1 januari 1971 mag een vijfde leerkracht benoemd worden in verband met het stijgend aantal leerlingen op de school. Deze leerkracht moet per sé een onder wijzeres zijn, daar het de bedoeling is na die datum een speel-leerklas in te stellen op de Schippersschool. Wedvluchten. Door de P.V. „Vrijheidsduif" alhier werd weer deelgenomen aan een tweetal vluchten. Vanuit Felixtowe (Engeland), afstand 195 km, met 27 duiven. De uit slag hier van was: 1 C. Dijl; 2. H. van Koeveringe; 3. P. Kakebeeke; 4. J. Paauwe; 5. W. Krijnsen; 6. C. van Koe veringe; 7 C. Aerts. Vanuit Beaumetz, afstand 165 km, waren 115 duiven in concours. Hier wa ren de voomaamset uitslagen: 1 H. van Koeveringe; 2 en 9 A. Boone; 3 J. Wil- leboer; 4 B. Martens; 5 en 10 J. en P. Voois; 6, 7 en 14 C. Dijl; 8 K. Tjarks; 11 C. Aerts; 12 M. Blok; 13 P. Kake beeke; 15 H. Witte. Examen maehmeschrijven. Op de te Breda gehouden examens slaagden de onderstaande kandidaten vbor het diploma machineschrijven. Uit Kruiningen de dames C. M. Blok, M. K. Fraanje, D. C. Jansen, P. L. Kra mer, M. C. Lako, G. T. v. d. Lee, A. J. Leendertse, J. C. Paauwe, C. Poley, J. D. v. d. Repe, E. B. Sinke, E. L. Sinke, J. E. Sinke, M. C. Sinke en M. L. G. T. Waverijn en dhr. J. Bauer. Uit Hansweert de dames C. Bogaert, M. J. Hardloper-Tallie, Y. v. d. Pol en J. Wartenberg. Uit Kapelle-Biezelinge mej. C. Joosse. Uit Schore dhr. M. J. Veerhoek. Uit Waarde de dames F. A. M. Lou- wiesse, E. J. Vreeke en M. Westveer en dhr. J. J. Dalebout. Uit Yerseke dhr. J. Butler. „Mini-in" in Kruiningen. De jongereninstuif alhier begint a.s. zaterdag 19 september het seizoen met een avond voor de jeugd van 12 t/m 14 jaar. In het Dorj&huis start om 7 uur een „Mini-in" met op het programma een kwis en een groots verzitspel. Re gelmatig zullen dit jaar avonden wor den gehouden voor de jongere jeugd, met de bedoeling aktief bezig te zijn. Schaaknieuws. Voor de onderlinge competitie van de schaakvereniging D.Z.D. werden vorige week donderdag de volgende partijen ge speeld: B. CokW. Zuydweg 01; J. QuakkelaarJ. Karelse 01; W. Ka- relseL. Poley 10; J. L. Minnaar Thijs van Iwaarden 01; Harry van IwaardenM. van Gastel 10. Voetbal. De topwedstrijd van Kruiningen I te gen Bruse Boys eindigde onbeslist. Bij de rust was de stand nog dubbel blank en ook tot diep in de tweede helft bleef dit zo. Toen nam Bruinisse de leiding en Kruiningen leek geslagen. Dank zij een doelpunt van Bennie Bogte kwam de stand toch nog in evenwicht. De andere seniorenelftallen wisten alle te winnen. Het tweede won met 40 van Wemeldinge III en het derde won dank zij een hattrick van aanvoerder W. van Velzen met 31 van Yerseke II. Het vierde tenslotte versloeg Kloetinge VII met 32. Bij de 'jeugd verloren de A- junioren met niet minder dan 61 van Rillandia A I, winst was er voor B I (21 tegen Krabbendijke), B II (21 tegen S.V.V.) en C I (2-1 tegen Wemel dinge). Met D I wil het nog niet. Nu werd met 40 verloren van Goes D I. De aanhouder zal echter ook hier gaan winnen. Zaterdag a.s. spelen Kruiningen II, Kruiningen A I, Kruiningen B I en Kruiningen D I thuis. Het eerste elf tal gaat naar Nieuwerkerk en heeft ook nu weer geen gemakkelijk karwei. Als echter de inzet even groot is als de ca paciteit van het eerste, dan wordt er beslist gewonnen, ondanks de twee ver loren wedstrijden in het vorig seizoen. Concert Scheldegalm in Bobbejaanland Zondag is de plaatselijke harmonie Scheldegalm met twee bussen naar Bob- bejaanland geweest. Precies om half één marcheerde Scheldegalm met vrolijke muziek de poorten binnen. In het ge bouw carroussel werd te kwart voor één een ca. drie kwartier durend concert gegeven, dat van de zijde der Belgische muziekkenners zeer beschaafd en van hoge kwaliteit genoemd werd. Een pluim op de overigens wel versleten petten van dirigent en leden. Welfare tentoonstelling. In het r.k. bejaardenpension Maria- Oord zal een tentoonstelling worden ge houden van de kunstige werkstukken die de bejaarden tijdens het welfare- werk hebben vervaardigd. De openings tijden der tentoonstelling zijn zaterdag 19 september van 1012 uur en van 1418 uur en van 1921 uur. Ook zon dag is de tentoonstelling geopend en wel van 1012 uur en van 1418 uur. Naast deze expositie is er een kinder kennis met vele en leuke vermakelijk heden. De toegang is geheel gratis. Licht in de duisternis. Reeds lang hebben de inwoners van Hansweert de hoop gekoesterd dat er aan de duistere toestand op de Boom- dijk een einde zou komen. Het is dan ook een gelukkig, besluit geweest van de verlichting der Boomdijk aan te ne men en hiervoor de toestemming van de voormalige raad der gemeente Krui ningen om het plan tot realisering van G.S. te verkrijgen. Nu is men met de uitvoering hiervan begonnen en naar het zich laat aanzien zullen in de don kere dagen de lichtjes op de Boomdijk branden. Verlies voor de Boys. Het eerste elftal van de Hansweertse Boys is er in haar eerste thuiswedstrijd van de competitie niet in geslaagd de puntjes te verdienen. Hansweert had een bijzonder sterke tegenstander aan Sluis kil en moest dan ook hierin haar meer dere erkennen: 03. Hansweert heeft nu uit twee wedstrijden twee punten. Internationale hengelwedstrijd. Op zaterdag 29 september a.s. orga niseert de plaatselijke hengelsportver eniging „De Pilk" wederom een groot internationaal hengelconcours. De wed strijd wordt gehouden in de Wester- schelde. Wij wensen de organisatoren goed weer toe en vanzelfsprekend veel belangstelling. De prijsuitreiking zal plaats vinden in de zaal Zeelandia en daar zal een dansavond aan verbonden worden. Postduivenberichten. De uitslag van de vlucht uit Beau metz luidt: 1 A. de Leeuw; 2 L. Theen- aert; 3 W. de Klerk. Van de vlucht van Chateauroux was de eerste en enige prijswinnaar E. Mollet. Succes voor bloemkweker. Op de nationale dahlia-wedstrijd won dhr. D. Leydes alhier de wisselbeker voor de grootste bloem van deze ten toonstelling. Hij kreeg voorts een twee de prijs met een vaas cactus-dahlia en een vierde prijs met een zaailing-dahlia, eigen kweek. Geslaagd, dus gefeliciteerd! Aan de Christelijke Pedagogische Akademie voor Zeeland te Middelburg slaagden voor het examen derde leer- kring (volledig bevoegd onderwijzer): L. A. Schwars en J. Lobbezoo alhier. Aanrijding. Met een schouderbladbreuk en een lichte hersenschudding moest J. H. K. alhier in de nacht van vrijdag op zater dag naar het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes worden vervoerd, nadat hij op de Bathseweg (ter hoogte van de Putkil- weg) was aangereden door een auto be stuurd door A. in de W., eveneens wo nende alhier. Omstreeks 12.30 uur fiet ste K. over de Bathseweg in de richting van Rilland, toen hij van achteren werd aangereden door de auto. K. die uiterst rechts reed, werd van zijn fiets in de sloot geslingerd. De fiets werd vernield, de auto liep lichte schade op. Vergadering „Zanglust". Vorige week kwam de vogelhouders- vereniging „Zanglust" bijeen in het dorpshuis „Luctor et Emergo". Voorzit ter J. Moerland sprak over een komen de drukke tijd in verband met de ten toonstelling. Hij legde er de nadruk op dat ieder lid op de komende expositie tevens inzender zal moeten zijn. Men sprak over de bijdrage voor het districts fonds. De vergadering besliste afwij zend. De amateurkeuring werd enkele maanden uitgesteld. Ook werd de con tributie behandeld. Men besloot dat le den na drie maanden achterstand na een aanmaning worden geroyeerd. De opkomst was zeer goed. Zie zelf de Uitgebreide Desire© koliektio bij: HORLOGER JUWELIER OPTICIEN DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE TELEFOON (01102) 1223 Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Neufvilles over een afstand van 99 km. Deelname 74 duiven. Uitslag: 1, 3, 6, 11 en 15 C. J. Clement; 2, 9 en 13 K. M. Staal; 4, 5 en 14 H. Neels; 7, 8 en 12 D. A. van de Vrede; 10 Chr. Weststrate. Hengelwedstrijd. De hengel- en watersportvereniging „Reimerswaal" hield zaterdag een club wedstrijd in de Oosterschelde, vanaf de wal. De vangsten die de 35 deelnemers naar boven wisten te krijgen waren bij zonder klein. De voornaamste uitslagen waren: 1. J. Hoogesteger, 185 punten; 2. M. Visscher, 150 pnt.; 3. J. van Luyk, 150 pnt.; 4. J. Meijer, 140 pnt.; 5. P. Kaat, 70 pnt.; 6. J. Cusee, 40 pnt.; 7. H. Kok, 30 pnt.; 8. H. van Zweden, 30 pnt.; 9. C. Meijer, 20 pnt10. W. Cusee, 10 pnt. Voetbal. Krabbendijke I heeft zaterdag de der de competitiewedstrijd met 11 gelijk gespeeld tegen Terneuzen. Reeds in het eerste kwartier zorgde A. Oostdijk voor een 10 voorsprong voor Krabbendijke, dat in de eerste helft toch wel de sterkste was. In de tweede helft speel den de bezoekers feller, wat resulteer de in 11. Ondanks sterk aandringen van Krabbendijke in de slotfase konden ze de winst niet binnenhalen. Krabben dijke II verloor met 21 van Tern. Boys IV en Krabbendijke Hl speelde met 11 gelijk tegen Rillandia III. Bij de junioren verloor Krabbendijke A I met 42 van Wemeldinge A I, B I met 21 van Kruiningen B I, B II met 60 van Wemeldinge B II, C I met 71 van Yerseke C I en D I met 30 van Ka pelle D I. Zaterdag a.s. brengt Krabbendijke I een bezoek aan Roda Boys, Krabbendij ke III aan Kruiningen n, A I aan Ril landia A H. Thuis spelen Krabbendijke 11 tegen Kruiningen IH, Krabbendijke B II tegen Luctor B n en C I tegen Rillandia C I. Veiling. De veilingen kenmerken zich door: grote aanvoeren en lage prijzen. Waar mee in een paar woorden een toestand is beschreven, die voor de fruittelers steeds meer onhoudbaar wordt. Aanrijding. Aan de Gentmansdijk is dhr. J. O. vrijdagmorgen door een personenauto geschept en moest, na eerste hulp van Dr. C. A. Donker, met een hersenschud ding en hoofdwonden per ambulance naar het ziekenhuis „Bergzicht" te Goes worden vervoerd, waar uiteindelijk zijn toestand niet zo ernstig was als het aanvankelijk scheen. Het ongeluk ge beurde toen dhr. O. met zijn fiets plot seling afsloeg, waardoor de achterop komende automobilist dhr. M. v. H., deze niet meer kon ontwijken, met het genoemde gevolg. Dhr. v. H. kwam met zijn auto tegen een boom, waarbij de auto flink beschadigd werd en de be stuurder verwondingen aan het gezicht opliep. Beroep aangenomen. Ds. G. Colenbrander, Ned. Herv. pre dikant alhier, heeft het op hem uitge brachte beroep naar de Ned. Herv. Kerk te Lathem Bahr en Giensbeek aangenomen. Jeugddienst. Zondagmorgen wordt in de Ned. Herv. kerk een jeugddienst gehouden, die in het teken zal staan van de Vredesweek. Voorganger is Ds. Oliemans uit Dord recht. De dienst begint om 10 uur. Instuif. Zaterdag a.s. wordt voor de eerste maal dit seizoen instuif gehouden in het Hervormd Centrum. Voetbal. Waarde I was op bezoek bij de Be velanders en wist daar een 20 over winning te boeken. P. Bom scoorde voor de rust, 10. Hoe de Bevelanders ook zwoegden, de gelijkmaker bleef uit. Voor het eindsignaal wist C. Braam er zelfs nog 20 van te maken. Waarde II wist op eigen veld Hoek te verslaan met 21. OUD PAPIER-AKTIE Laten wij eerst op voorgrond vast stellen dat het een ieder vrij staat om een oud papier-aktie te houden. Alleen de manier waarop dit wordt gedaan, komt er op aan. De W.V. „Kruiningen" die reeds een tiental jaren hier in Kruiningen een oud papier-aktie houdt, heeft er de laatste maanden een concurrent bij, die het niet zo nauw schijnt te nemen. Wanneer de vereniging rond gaat, wordt de komst aangeduid door het luiden van een bel. De bewoners van Kruiningen weten dan dat er oud papier wordt op gehaald en zetten hun oud papier buiten om aan de vereniging mede te geven. Wie zijn oud papier voor een ander doel wil geven, zet dan geen oud papier buiten. Zo ook weer op 12 september j.l. Maar onder leiding van een andere heer werd het oud papier dat voor de vereniging werd buitengezet meegeno men voor een of ander waarschijnlijk goed christelijk doel. Deze manier van oud papier ophalen stuit ons tegen de borst, om het nog maar op zijn zachtst uit te drukken. Wij hopen dan ook dat de inwoners van Kruiningen met deze minder pretti ge manier rekening houden. Het Bestuur W.V. Kruiningen Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. E. van de Bij. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Student D. Rietdijk van Rotterdam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Herv.-Geref. kerkdienst. Ds. G. Haaksma, Klundert. 2.30 uur: Ds. B. v. d. Lelie, Hansweert. Geref. Kerk 14.30 uur: Ds. G. Haaksma, Klundert. Voorbereiding H.A. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Prins. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. J. van der Klaauw, Rotterdam. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Oliemans van Dordrecht. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. Kwakkelstein, Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekeinde van 19 september zal de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde worden waar genomen door Dr. J. de Beij te Hans weert, tel. (01130) 1344.

Scheldebode | 1970 | | pagina 2