BAAYENS oo de speciaalzaak voor uw BRIL iWATERSTANDEN. YERSEKE >PTI WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE Predikbeurten. Een goed begin is het halve werk. Zo luidde zaterdag jJ. de stelregel van drie ploegen van Volharding. De pupil len waren de eersten die de winst mee naar huis brachten. Ze wonnen met 30 van Zaamslag. De junioren wonnen met het kleinst mogelijke verschil van Togo (1o). De senioren scoorden heel wat gemakkelijker. Van een zeer ruw spe lend Zaamslag werd met 73 gewonnen. Zaterdag a.s. is er een volledig pro gramma. De senioren spelen uit tegen Olympia II, waar van gewonnen kan worden. Hetzelfde geldt voor de juni oren die Animo I ontvangen. De aspi ranten A gaan naar Goes om Togo par tij te geven. De B's krijgen bezoek van Zaamslag B en de pupillen spelen des morgens tegen Luctor. KloetingeYerseke 13. Door doelpunten van J. Minnaard 2 x en A. Kosten behaalde Yerseke in een goed gespeelde wedstrijd tegen Kloetin ge een 31 overwinning. Yerseke II moest tegen het beter spelend Borsele zijn minderheid erkennen, uitslag 32 voor Borsele. Yerseke Hl ging in de eerste competitiewedstrijd goed van start; Hoedekenskerke H werd met 4—1 verslagen. De B-junioren wonnen hun derde wedstrijd, nu tegen Waarde, niet 80. De pupillen speelden in Kruinin- gen gelijk, 33. Zaterdag ontvangt Yerseke I mede koploper W.H.S. uit St.-Annaland. On getwijfeld zal Yerseke proberen zijn fraaie positie te handhaven en hierme de revanche te nemen voor de op 11 april te Yerseke geleden 20 neder laag. Yerseke II heeft een uitwedstrijd tegen Wemeldinge II, hier moet min stens een gelijk spel in zitten. Yerseke III gaat op bezoek naar Kruiningen Hl. De B-junioren moeten een verre reis maken. Zij gaan op bezoek bij Apollo ('s-Gravenpolder). Deze ploeg speelt echter op Baarland. De pupillen spelen thuis tegen Krabbendijke. Gevonden voorwerpen. Bij de rijkspolitie te Yerseke zijn de volgende voorwerpen als gevonden aan gegeven: Een autowielsleutel, een ver zekeringsplaat brommer, een muitbil- jet, een zilveren armband en een rubber voetpompje. Binnenvaartschool. Zoals uit een advertentie in dit blad blijkt zal per 1 oktober in de o.l. school „Prinses Beatrix" alhier weer begonnen worden met een cursus van de binnen vaartschool. Gymnastiek en trimmen bij V.Z.O.S. Het gaat goed met de gymnastiek en de trimafdelingen bij V.Z.O.S. Ook de trimies voor huisvrouwen is goed ge start en als de voortekenen niet bedrie gen ziet het er wel naar uit dat ook deze trimies zich in een grote belang stelling en deelname zal mogen ver heugen. Bij de heren-trimles zijn de 25 deelnemers inmiddels bereikt en wan neer het zo doorgaat is het niet on waarschijnlijk dat hier over enkele we ken een tijdelijke ledenstop ingevoerd zal moeten worden. Ook de aanmelding van nieuwelingen in de andere afdelin gen is groot, zodat door dit alles V.Z. O.S. dit jaar de honderd nieuwe leden reeds is gepasseerd. De meisjes, jongens, aspiranten en dames en heren uit de tumafdelingen zijn begonnen met de training voor de vaardigheidsproeven welke weer in november afgelegd zullen worden. Postduivennieuws. Door de P.V. „De Luchtpost" werd met 28 jonge duiven deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Chateauroux, af stand 548 km. De prijzen werden hier als volgt behaald: 1, 2 en 6 Oele-van Zweden; 3 en 5 P. van Opbergen; 4 en 7. E. Vermast Ook werd nog deelgenomen aan een vlucht vanuit Beaumetz, afstand 169 km, met 65 duiven. De voornaamste uit slag was hier; 1 en 16 Gebr. Oele; 2, 3, 9, 12, 13, 14 en 15 mevr. Minnaard; 4, 6, 7, 8 en 11 H. Paauwe; 5 F. van Hijf- te; 10 Oele-van Zweden. ALOM BFKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Opbrengst collecte. De collecte voor de kankerbestrijding heeft alhier opgebracht 1024,30. Voetbal. Het eerste elftal heeft het er beter afgebracht dan vorige week. Zaterdag middag kwamen ze met beide puntjes uit 's-Heer Arendskerke naar huis. Door doelpunten van Schouten en Ter Brug gen was in de rust de stand gelijk, maar na de thee hebben Brurjnooge en Dekker nog gescoord voor Wemeldinge. De te genpartij had hierop geen antwoord, zo dat met een 31 overwinning voor We meldinge deze wedstrijd werd besloten. Het tweede leed zijn tweede nederlaag in successie, nu in een thuiswedstrijd tegen Bruse Boys I, dat met een 41 overwinning naar het land van Schou wen terugkeerde. Opbrengst collecte. De collecte voor het Koningin Wil- helminafonds (kankerbestrijding) heeft in Kruiningen opgebracht 1646,22, in Hansweert 701,01, in Oostdijk 72,50. Totaal in de voormalige gemeente Krui ningen 2419,73. Show '70. Een tiental Kruiningse ondernemers zal op 28, 29 en 30 oktober a.s. in „Ons Dorpshuis" een show houden, waarbij het accent zal liggen op voorlichting en demonstratie met nieuwe apparatuur. De postduiven. Afgelopen weekeinde werd door de P.V. „Vrijheidsduif" deelgenomen aan een tweetal wedvluchten. Voor de vlucht vanuit Chateauroux waren 55 duiven in concours. De uitslag hiervan was: 1 en 14 H. van Koeveringe; 2 en 6 J. en P. Voois; 3 H. Witte; 4 en 15 C. van Koe veringe; 5, 8 en 12 C. Dijl; 7 H. Bauer; 9 P. Kakebeeke; 10 en 11 J. Willeboer; 13 G. de Bruine. Voor de vlucht van Beaumetz waren 164 duiven in concours. De voornaam ste uitslag was hier: 1, 5, 9, 12 en 13 J. Willeboer; 2 H. van Koeveringe; 3 J. en P. Voois; 4 P. Boone; 6 A. Kole; 7 J. Paauwe; 8 en 10 C. Dijl; 11 Joh. Meij er; 14 M. Blok; 15 P. Willeboer. Voetbal. Zaterdag j.l. zette Kruiningen I ook zijn tweede wedstrijd in winst om. Met 50 werd Z.S.C. het kind van de reke ning. Voor deze hoge score zorgde G. Burgel (2 x), J. Paauwe en H. v. d. Pas (2 x). Het tweede elftal, dat he laas niet in volle sterkte uit kon komen, speelde gelijk (33). Kruiningen III en IV deden het minder goed door met 41 en 40 te verliezen van resp. Hoek III en Kapelle IV. Bij de junioren won nen B I en B H (31 en 32), terwijl C I en C n de stand gelijk hielden (33 en 11). Jammer dat D I met 41 het onderspit moest delven tegen Kapelle D I. Zaterdag a.s. speelt het eerste thuis tegen Bruse Boys I. Dit is de topper, want de mannen uit Bruinisse vormen de grootste concurrenten voor de eerste elf van ons. Verder spelen thuis: Krui ningen IIIYerseke III, Kruiningen B n—S.S.V. B I en Kruiningen C I—We meldinge C I. Bazaar en rommelmarkt. Op vrijdag 2 en zaterdag 3 oktober a.s. organiseert de muziekvereniging E.M.M. in „Ons Dorpshuis" een grote bazaar met rommelmarkt. De opbrengst is bestemd voor de aanschaf van nieu we uniformen. E.M.M. loopt nu al een slordige 15 jaar in hetzelfde pak en vervanging is dan ook geen luxe. Voor de rommelmarkt doet E.M.M. zaterdag morgen 26 september a.s. een beroep op de bevolking. Dan kunt u alles wat voor u onbruikbaar maar wellicht voor een ander nog wel aantrekkingskracht heeft met de E.M.M.-leden meegeven. Het wordt opgehaald en de boerenkapel be dankt u dan muzikaal. Geslaagd optreden r.k. vrouwengilde. Het r.k. vrouwengilde heeft dinsdag 1 september j.l. reeds vroeg in de mor gen Hansweert verlaten met als doel de K.R.O. studio alwaar zij het program ma „Van twaalf tot twee" zouden bij wonen. Aktief werd door de dames aan dit programma deelgenomen. Mevr. T. den Boer-de Kok heeft er 't liedje „Hans de Weerd zat aan de Schelde", geschre ven en gecomponeerd door dhr. H. Oele, gezongen, waarbij de andere dames het refrein meezongen. Dit is een groot succes geworden en zelfs Ted de Braak was van het liedje „weg". Hierna werd een bezoek gebracht aan de wandelpier van het vliegveld Schiphol. In Ooster hout in de „Kanonnier" werd het diner gebruikt. Toen de dames rond half twaal te Hansweert arriveerden stond in de Scheldestraat een grote luidspreker opgesteld en werden zij ontvangen met hun eigen muziek die zij voor de radio ten gehore hadden gebracht. Concert in Hansweert-oost. Voor de recreatiezaal van het r.k. be jaardentehuis Maria-Oord in Hansweert- oost heeft de harmonie „Scheldegalm" onder leiding van dhr. Adr. B. Holster zaterdagmiddag een circa drie kwartier durend gevarieerd concert gegeven. De belangstelling van de zijde der bejaar den was groot. Na afloop van het con cert werden alle medewerkenden ont vangen in de recreatiezaal en werd hun door de zusters een consumptie en een financiële bijdrage aangeboden voor het uniformenfonds, hetgeen door de muzi kanten bijzonder werd gewaardeerd. Plezierreisje vogelvereniging. De vogelvereniging „De Nachtegaal" heeft een bijzonder geslaagd plezier reisje gemaakt naar het vogel- en die renpark te Wassenaar. Dit genoot bij de vogelvrienden een bijzonder grote be langstelling. Ook de Pier te Schevenin- gen werd bezocht terwijl het geheel af gesloten werd met een gezellig samen zijn in de Kanonnier te Oosterhout. De dag mag als bijzonder geslaagd be schouwd worden. Concert Scheldegalm in Bobbejaanland. Zondag 13 sept. a.s. zal de kon. har monie Scheldegalm te kwart voor één een concert geven te Herenthals (B.) in het bekende Bobbejaanland. Te half tien zullen de muzikanten vanaf het Dorps plein vertrekken. Men denkt huiswaarts te gaan met een onderbreking te Rijs- bergen. ClingeHansw. Boys 23. Het eerste elftal van de Hansweertse Boys heeft een overwinning weten te boeken te Clinge. Door een misverstand in de achterhoede kwam Clinge in de achtste minuut met 10 voor te staan. Dit werd tevens de ruststand. Direkt na rust maakte Frans van der Hart de ge lijkmaker, maar ook Clinge scoorde via Boogaart. Hansweert keek tegen een achterstand van 21 aan. Een gouden schot van Frans van der Hart maakte de stand weer gelijk: 22. De zege werd uiteindelijk binnengehaald door 'n schot van L. Back: 23, waarmede de eer ste twee puntjes in de gloednieuwe com petitie waren veilig' gesteld. Wedvluchten. De P.V. „De Blauwe Doffer" vloog mee in twee wedvluchten, t.w. vanuit Moescroen en Emmeloord. Uitslag Moes- croen: 1, 11 W. de Klerk; 2 J .A. C. de Klerk; 3, 6, 8 L. Theenaart; 4 L. van Ertvelde; 5 A. de Leeuw; 7, 10 E. Mol- let; 9 I. Sanders. Uitslag Emmeloord: 1, 2 I. Sanders; 3 L. Theenaart. Gevonden voorwerpen. In de maand augstus 1970 werden bij de rijkspolitie alhier als gevonden voor werpen opgegeven: Een herenfiets, een damesfiets, een halsketting met gouden munt, een zwembroek en enige sleutels. Inlichtingen te verkrijgen bij de rayon commandant der rijkspolitie, Schelde straat 48. Ledenvergadering Groene Kruis. Vorige week hield de vereniging het Groene Kruis een algemene ledenverga dering in het dorpshuis Luctor et Emer- go. Voorzitter Dr. J. A. Kamps opende deze vergadering en heette erelid dhr. J. J. Goeree speciaal welkom. Helaas waren er slechts weinig leden op de vergadering aanwezig. Nadat de notu len en het jaarverslag waren goedge keurd gaf de penningmeester rekening en verantwoording over 1969 en behan delde hij de begroting 1970, waarop een nadelig saldo van 676,rust. In de kascommissie 1970 hebben mevr. Wou ters en dhrn. Deïst en Bathoorn zitting. Wijkzuster Dieleman bracht verslag uit van de wijkverpleging 1969-'70. Mevr. Muimik-Lagerweg las het verslag van de ledenvergadering van het Provinci ale Zeeuwse Groene Kruis, dat in Oost- kappele is gehouden, voor. Tot afgevaar digde voor 1970 is mevr. Glas-Hes be noemd. Dhr. A. Weststrate heeft, na 34 jaar bestuurslid te zijn geweest, de wens te kennen gegeven af te willen treden. Als blijk van waardering bood het be stuur hem een boekenbon aan. Ook mevr. Munnik, die als advisemed lid aan het Groene Kruis alhier verbonden zal blijven, en dhr. J. A. Nieuwenhuize ontvingen een geschenk, omdat zij uit het bestuur traden. Tot nieuwe bestuurs leden werden de dames mevr. Verlare- v. d. Werff, mevr. Rottier-Willems en dhr. C. J. W. de Goffau gekozen. Na nog enkele punten sloot de voorzitter de vergadering. Concert Rillandia. Zondagmiddag gaf de muziekvereni ging „Rillandia" op de muziektent een programma van gewijde muziek. Er was matig bezoek. Nieuwe school. Wanneer alles volgens plan verloopt zal nog dit jaar aanbesteding plaats vinden van de bouw van een vijfklassige lagere school voor de vereniging voor christelijk basisonderwijs „De Hinke- linge" te Krabbendijke. Op een perscon ferentie in het gemeentehuis te Krui ningen hebben gemeente- en schoolbe stuur met de architect, de maquette, ver vaardigd door architectenbureau C. J. Klap te Waarde, kan de pers getoond. In een toelichting zei burgemeester Pijl Hogeweg dat de betreffende school komt te liggen in een „scholengemeenschap", daarbij tevens aansluitend aan de sport velden. In aansluiting op de reeds be staande kleuterschool, zal nu in bouw plan „West" als organisatorisch geheel de betreffende lagere school worden op getrokken en te zijner tijd worden af gerond met een school voor Mavo. Ver der in de toekomst zijn naast deze scho lengemeenschap gepland de bouw van 140 ratiowoningen alsmede 40 ééngezins woningen c.q. bungalows. In een toe lichting schrijft architect Klap dat het lokaal voor de leerlingen der eerste klas groter van opzet is gemaakt dan de an dere, waardoor 't mogelijk is een speel werklokaal te vormen, waarbij men dan geleidelijk overgaat naar de normale klasseruimten. Verder is gedacht de flexibiliteit zo groot mogelijk te maken en wordt gezocht naar een mogelijkheid van verplaatsbare wanden. Er is boven dien een terras gesitueerd, waarop b.v. openlucht-instructies of lessen kunnen worden gegeven. Ook in de meubilering zal de flexibiliteitsgedachte worden doorgevoerd, waarbij de gedachte uit gaat naar de verrolbare kasten, waar mee bepaalde studiehoeken kunnen wor den besteed aan het gebruik van audio visuele media. Radio en TV moeten in elk lokaal kunnen worden aangesloten. Van groot belang is de gemeenschaps ruimte die dusdanig in het geheel is in gepast, dat het er mogelijk is meer la waai makende handelingen te verrichten tijdens de andere, normaal doorgaande lessen. Genoemde ruimte kan door mid del van een vouwwand in twee gedeel ten worden gescheiden, waarbij weer twee leslokalen ontstaan die tijdelijk als zodanig in gebruik kunnen worden ge nomen. Bij de gehele opzet is uitgegaan van materialen die een minimaal onder houd vereisen, en indien mogelijk, het speelplein of gedeelte hiervan te beleg gen met z.g. rubbertegels. Hopelijk zal met het nieuwe cursusjaar de nieuwe school in gebruik kunnen worden ge nomen. Veiling. De afgelopen week mocht voor het eerst worden aangevoerd de Cox's Oran ge Pippin. De prijzen die hiervoor be taald werden waren een teleurstelling en liepen niet hoger dan 34,40 per 100 kg. De voornaamste prijzen waren: J. Grie ve 1 8090 mm 15,2018, 1 7080 mm 15,20—20, 80—90 mm 15,20—17, 2 70— 80 mm 15,2018; Benoni 1 8090 mm 39, 1 70—80 mm 35—37, 1 65—70 mm 27—29, 1 60—65 mm 18—21, 2 80—90 mm 31, 2 70—80 mm 28—34, 2 65—70 mm 23—25; Tyd. E.W. 1 80—90 mm 23 —29, 1 70—80 mm 29—37, 1 65—70 mm 27—29, 2 80—90 mm 16—26, 2 70— 80 mm 1631, 2 6570 mm 1525; C.O. Pippin 1 95op mm 28, 1 8595 mm 2529, 1 7585 mm 25,7034,40, 1 70—75 mm 27,50—33,30; Clapp's Fav. 1 75—85 mm 28—32, 1 65—75 mm 28 —34, 1 60—65 mm 26—34; Tr. de Vien- ne 1 80—90 mm 2240, 1 70—80 mm 26—37,40, 1 65—70 mm 3038, 1 60— 65 mm 31—35, 1 55—60 mm 22—24. Pruimen: Reine Victoria klasse 1 73, klasse 2 28 -43, grof 33—52; Belle de Luovain 1 75, 2 38; R. Cl. d'Althan grof 64. Wedvluchten. De P.V. „De Luchtbode" hield een wedvlucht vanuit Vilvoorde over een afstand van 60 km. Deelname 80 duiven. Uitslag: 1, 4, 9, 15 Chr. Weststrate; 2, 3, 6, 7, 8, 11 C. J. Clement; 5, 10 K. M. Staal; 12 J. Neels; 13 D. A. van de Vrede; 14 C. A. van Oosten. Eveneens werd een vlucht gehouden vanuit Par- kestone over een afstand van 205 km. Deelname 20 duiven. Uitslag: 1 D. A. van de Vrede; 2 A. J. Kruijsse; 3 K. M. Staal; 4 H. Neels. Hengelwedstrijd. Zaterdag 12 september a.s. organi seert de hengel- en watersportvereni ging „Reimerswaal" een clubwedstrijd in de Oosterschelde vanaf de wal. De wedstrijd duurt van 11 tot 14 uur en telt mee voor het clubkampioenschap. Voetbal. Zonder overdrijving mag worden ge zegd dat Krabbendijke een goede start maakt in de competitie. De tweede wed strijd werd afgelopen zaterdag te Oos terhout tegen B.V.C. gewonnen met 42. Krabbendijke II won met 110 van Apollo IV en Krabbendijke III met 73 van Wemeldinge Hl. Bij de ju nioren wist A I met 41 te winnen van Robur A I, B I won met 80 van Hansw. Boys B I, terwijl B II verloor met 31 van Patrijzen B n, C I met 30 van Wemeldinge C I en D I met 10 van Hansw. Boys D I. Zaterdag a.s. spelen thuis: Krabben dijke ITerneuzen I, Krabbendijke A I Wemeldinge A I, Krabbendijke BI Kruiningen B I en Krabbendijke D I Kapelle D I. Krabbendijke II brengt een bezoek aan Tern. Boys IV, Krabbendijke III aan Rillandia III, Krabbendijke B II aan Wemeldinge B II en Krabbendijke C I aan Yerseke C I. Voetbal. Waarde I ontmoette zaterdag Hein- kenszand. Deze wedstrijd eindigde te gen alle verwachtingen in in een gelijk spel. Waarde stond tot na de rust met 31 voor. Toen echter moest Schrier vervangen worden en meteen gaven alle spelers het op. Heinkenszand wist nog 2 maal te scoren, ondanks dat een spe ler, Cappon, wegens erge overtreding het veld was uitgestuurd. De doelpunten voor Waarde werden gemaakt door L. Schrier en C. Braam (2 x). Waarde II was op bezoek bq Spui, wat eindigde in een blanco score, 00. VEROUDERDE DEFINITIE Van Dale's Groot Woordenboek geeft de volgende definitie van het begrip re- classeren: Een vorm van maatschappelijk werk die onder meer door individuele beïn vloeding de sociale aanpassing of her aanpassing beoogt van personen die zich onmaatschappelijk hebben gedra gen, inzonderheid van strafrechtelijk meerderjarigen die zich aan enig straf baar feit hebben schuldig gemaakt. Een jonge reclasseerder (met acht jaar ervaring in het werk gaf een an dere definitie: reclasseren, dat wil zeggen hulp ver lenen aan individuen of groepen van in dividuen die met de strafrechter in aan raking komen, zijn gekomen of dreigen te komen, is een menselijke aktiviteit, gedragen door de principes van het maatschappelijk werk, die probeert ver stoorde relaties te verbeteren. In deze definitie is geen sprake meer van het eenrichtingsverkeer waarmee het maatschappelijk werk nog veelal wordt geïdentificeerd. Het uitgangspunt is meer geworden: van een relatie kan alleen sprake zijn wanneer het twee of meer mensen be treft. Wanneer daar een verstoring in optreedt is dat meestal een zaak waar voor één van de betrokkenen niet alleen verantwoordelijk kan worden gesteld. Zo beschouwd is het woord „reclasse ren" ook geheel misplaatst. „Relatie-herstel" zou misschien iets duidelijker uitdrukken wat het begrip „reclasseren" meer en meer gaat in houden. Huis aan huis collecte van 14 tot en met 27 september. WEEKENDDIENST ARTSEN Voor het weekeinde van 12 septem ber zal de weekenddienst der doktoren voor de dorpen Hansweert, Krabbendij ke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waar de worden waargenomen door Dr. P. Al- lewijn te Kruiningen, tel. (01130) 1566. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. N.m. bed. H. Doop. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. D. de Jonge. N.m. evangelisatiedienst m.m.v. koor Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor S. J. Eikenaar en Luitenante H. van Beek. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. 10.30 uur bed. H. Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. P. Hetebrij, Hoogvliet. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10.15 en 14.30 uur: Ds. A. Nagelkerke, Dordrecht. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: De heer Mollema. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen 9.30 uur bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 1319 september 1970 Dinsdag 15 september: Volle Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 1.23 1.53 7.12 7.45 Maandag 2.20 2.45 8.12 8.41 Dinsdag 3.13 3.33 9.01 9.25 Woensdag 3.58 4.17 9.43 10.01 Donderdag 4.40 5.00 10.18 10.39 Vrijdag 5.22 5.38 10.56 11.17 Zaterdag 6.03 6.18 11.37 11.55 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later Maquette met gezicht op de zuidgevel van de vijfklassige lagere school „De Hinkelinge".

Scheldebode | 1970 | | pagina 2