BAAYENS oo de speciaalzaak voor uw BRIL DRAAGT U EEN BRIL WATERSTANDEN. REIMERSWAAL YERSEKE Lw-OPTIl WEMELDINGE KRUININGEN WAARDE KRABBENDIJKE RILLAND-BATH INGEZONDEN STUKKEN RODENSTOCK color matic glazen Predikbeurten Raad Reimerswaal kan ook snel verga deren. De Raad der gemeente Reimerswaal is onder leiding van een op spoed aan dringende voorzitter Mr. C. Pijl Hoge- weg er in geslaagd, de vergadertijd binnen normale proporties te houden. Voor de verkoop van gemeente eigen dommen werd een commissie in het le ven geroepen waarin zitting hebben de heren C. Slabbekoom voor Hansweert, J. M. v. d. Marei voor Rilland, I. A. M. de Koster voor Waarde, W. Koster voor Krabbendijke en P. C. van Putten voor Y De vaststelling studietoelage voor ambtenaren wierp enkele vragen op. Men vroeg zich af of het zin heeft hier voor te betalen indien de ambtenaren mettertijd toch tnaar een andere ge meente verdwijnen. De voorzitter kon hierop antwoorden dat, als men de amb telijke dienst verlaat, een gedeelte der toelage moet worden gerestitueerd. Vaste verbintenis van een ambtenaar aan een bepaalde gemeente is niet mo gelijk aldus de voorzitter. Naar aanleiding van de rel, die in dertijd is ontstaan over de aanschaf van een stencilmachine voor de bijzondere lagere school te Oostdijk, kon thans de voorzitter mededelen dat de mogelijk heid aanwezig is tot het aanvragen van een televisietoestel voor elke lagere school binnen de gemeente Reimerswaal. Voor het sportveld te Rilland werd voor de verlichting van het oefenveld een crediet beschikbaar gesteld van 11,275,Naar aanleiding van een vraag van het S.G.P. lid de heer W. Koster over de exploitatiekosten van de verlichting der sportvelden kon de voor zitter mededelen dat z.i. deze voor re kening van de sportvereniging dienen te komen. Hij zal hierover met de sport raad overleg plegen. Het snijrooster van het rioolgemaal te Hansweert zal worden vervangen. Kosten hiervoor bedragen 9.675, Er werd grond verkocht aan de wo ningbouwvereniging in oprichting Rei merswaal voor bouw van woningen bin nen de gemeente. De Raad besloot geen subsidie te ver lenen aan de vereniging schoolmuseum te Middelburg. De muziektent te Waar de zal worden opgeschilderd en naar aanleiding van een vraag van de heer J. Lako, C.H.U. waarschijnlijk voor 22 augustus. Dan viert de muziek te Waar de haar 70-jarig bestaan met allerlei muzikale evenementen. Voor de bouw van een instructiezwem bad te Yerseke werd een aanvullend krediet gevoteerd van 13.000,-, 1 sept. hoopt men proef te kunnen draaien. Verder deelde de voorzitter mede, nog dit jaar te kunnen komen met een pla nologisch plan voor de gemeente Rei merswaal hetgeen echter een voorlopig plan is hetgeen door diverse omstandig heden nog gewijzigd kan worden. Besloten werd tot verkoop over te gaan van de aanhangwagen van de rij dende sekretarie aan de woningbouw vereniging Reimerswaal voor de somma van 2000,Ook zal getracht worden Oostdijk met de rijdende sekretarie aan te doen. De verhuur van de kiosk aan het zwembad „Den Inkel" kon de goedkeu ring van de S.G.P. fractie niet wegdra gen aangezien deze kiosk ook op zon dag zal zijn geopend. Een voorstel van de S.G.P. om deze kiosk op zondag te sluiten werd met vier tegen tien stem men verworpen. De heer L. N. Lindenberg, P.v.d.A. vroeg de benedenverdieping van het voormalige gemeentehuis te Krabbendij ke te bestemmen als bejaardensoos. Dit zal in welwillende overweging worden genomen door B. en W. Op vragen van de heren P. C. van Putten en v. d. Vel de resp. C.H.U. en A.R. t.a.v. de pers- rioolleiding en de riolering te Yerseke kon de voorzitter mededelen hierop zo spoedig mogelijk terug te komen met nadere informaties De heer J. Griep V.V.D. vroeg aan dacht voor de begraafplaats te Waarde en openbaar vervoer voor Waarde. De begraafplaats te Waarde zal, voor wat betreft uitbreiding worden bekeken, al dus de voorzitter, die tevens kon mede delen, dat t.a.v. van de openbare mid delen van vervoer voor Waarde en Bath gesproken zal worden met de autobus- onderneming A.M.Z. Ruiten moesten het ontgelden. Even na middernacht van zaterdag op zondag werd politieassistente ingeroe pen voor een burenruzie tussen de fa milies v. A. en S. op de hoek van de Bernhardstraat en Marijklaan. Waar schijnlijk om het bestaande meningsver schil op te lossen of om zijn woorden kracht bij te zetten sloeg de zoon van S. bij buurman v. A. met een vuilnis emmer enkele ruiten stuk. Het menings verschil schijnt te zijn ontstaan door de bouw van een garage door v. A. De fa milie S. is van mening dat hun daar door het uitzicht is ontnomen. De gara ge is overigens op legale wijze gebouwd. De door omwonenden gewaarschuwde politie moest als vrederechter optreden en aan e.e.a. een einde maken. In het ruim gevallen. Maandagmorgen had de heer Joh. Steketee, aan boord van zijn mossel- kotter Ye. 70, tijdens het vissen van mossels nabij Schelphoek, het ongeluk uit te glijden en in het 2.35 meter diepe ruim te vallen waar hij bleef liggen. Ijlings werd koers gezet naar Zierik- zee waar geneeskundige hulp werd in geroepen. Na onderzoek bleken er, be halve een hersenschudding, geen verde re ernstige kwetsuren te zijn zodat er medisch geen bezwaar was naar Yerseke terug te varen. Na een voorlopig onder zoek door Dr. Polderman liet deze de patiënt per brancard naar zijn woning vervoeren. Wedvluchten. P.V. „De Luchtpost" nam deel aan enkele wedvluchten. Dourdan, in con cours 45 oude duiven. De voornaamste uitslag is: 1, 7 en 9 C. Elenbaas, 2 Mw. Minnaard, 4 en 6 C. Vermast, 5, 8 en 10 E. Vermast. Idem 107 jonge duiven. Uitslag: 1 en 10 Ph. Steketee, 2 M. v. Anrooy, 3, 7, 8 en 9 E. Vermast, 4 M. Moerland, 5 M. Pekaar, 6 P. v. Opbergen, 11 en 15 C. Hout, 12 H. van Es, 13 Ph. van Os en 14 F. v. Hijfte. Voetbalnieuws. Yerseke 3 won met 21 van Kruinin- gen 3, de veteranen verloren met 62 van Kruiningen 4. Zaterdag is het voor de jeugd van de v.v. Yerseke een be langrijke dag, er is voor de pupillen en B-junioren een toumooi. De B-junioren spelen om de Oesterbeurswisselbeker, deze is momenteel in het bezit van Ka- pelle. De deelnemende verenigingen zijn Hansw. Boys, Kapelle, Krabbendijke, Kruiningen en Yerseke. Er wordt een competitie gespeeld van 2 x 10 min. De wedstrijden beginnen om half twee. ALOM BFKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Wedvluchten. De P.V. „De Postduif" te Wemeldin- ge heeft weer een aantal wedvluchten gehouden. Er waren drie vluchten met jonge duiven, waarvan de uitslagen wa ren. Vilvoorde, afstand 72 km: 1 en 3 A. J. op 'tHof; 2 en 7 J. Feytel; 4 en 10 M. Oudeman; 5 H. van Stel 6 Jan Vleugel; 8 A. Klap en 9 P. Schouwenaar Neufvilles: 1 en 10 P. Schouwenaar; 2, 3, 4 en 5 Jan Vleugel; 6 J. Feytel; 7 en 9 A. Klap en 8 H. van Stel. Quivrain, afstand 125 km. Uitslag: 1 M. Oudeman; 2 en 7 M. Beenakker; 3 en 8 P. Schouwenaar; 4 C. Lamper; 5 H. v. Stel; 6 en 9 A. J. op 't Hof en 10 G. Feleus. Verder waren er met oude duiven eveneens een drietal vluchten waarvan de volgende uitslagen te melden zijn. Ruffec, afstand 672 km: 1 A. J. op 'tHof; 2 en 3 M. Oudeman. Orleans, afstand 435 km: 1 M. Been akker; 2, 3, 6 en 7 A. J. op 'tHof; 4 H. van Stel; 5 en 9 M. Oudeman; 8 en 10 A. Klap. Bordeaux, afstand 816 km: 1, 2 en 4 M. Oudeman; 3 A. J. op 'tHof. Inbraak. Vorige week donderdagnacht is inge broken in de Sparsupermarkt van de heer J. Schouwenaar. De dader(s) is door een raampje in de z.g.n. spoelkeu ken binnengekomen om zijn snode „werk te doen. Voor de heer Schouwenaar was het gelukkig dat er niet veel geld voor radig was in de kassa, want deze was opengebroken en het aanwezige klein geld meegenomen terwijl de geldtas van de heer Schouwenaar eveneens een prooi van de inbreker (s) was. In totaal een kleine 200 gulden. Van de dader (s) ontbreekt tot nu toe elk spoor. Puzzelnt. A.s. zaterdag 1 augustus (dit in te genstelling tot de eerder vermelde da tum van 6 augustus) zal de derde en laatste Puzzelrit worden verreden, ge organiseerd door het V.V.V. afd. Krui ningen. Er kan worden ingeschreven vanaf 13.30 uur. No. 1 zal starten om 14.01 uur. Start en aankomst zijn ge pland in „Den Inkel" op het parkeer terrein. Deze laatste rit zal bepalen wie winnaar van de Hofkabeker wordt, deze beker zal worden uitgereikt aan de regelmatig best geklasseerde rijder. Di verse fraaie bekers, medailles en andere prijzen zijn er te winnen. Aan het organiserend comité een ge meend compliment over de wijze waarop zij kans heeft gezien in een paar jaar tijd deze „Den Inkel" ritten tot een be grip te maken in wijde omgeving. Aktiviteiten in „Den Inkel". Op zaterdag 1 augustus kunt u kiezen op welke wijze u uw zaterdagmiddag in „Den Inkel" wilt doorbrengen. Onze nog jonge zwemclub zal in het zwem bad de strijd aanbinden met diverse an dere Zeeuwse verenigingen en het V.V.V. organiseert vanaf het parkeer terrein haar laatste puzzelrit van dit seizoen. (En dan zijn er nog mensen die zeggen dat er in Kruiningen nooit wat te beleven is Wedvluchten. Door de P.V. „De Vrijheidsduif" te Kruiningen werd weer deelgenomen aan enkele vluchten. De voornaamste uitsla gen hiervan zijn. Dourdan met 103 oude duiven. Afstand 356 km. 1, 4, 6 en 8 C. Dijl; 2, 12 en 13 B. Martens; 3 J. Wisse Cz.; 5, 9 11 en 14 P. Willeboer; 7 M. Po- lerj; 10 en 15 P. Kakebeeke. Dourdan met 166 jonge duiven. 1 St. Danker; 2 en 7 C. Aerts; 3 en 9 J. Willeboer; 4 C. Dijl; 5 en 6 P. Kake beeke; 8 en 13 H. Witte; 10 St. v. d. Weele; 11 M. Eckhardt; 12 J. Krom- been; 14 J. en P. Voois; 15 J. Stroosnij- der. Bergerac. Afstand 780 km. Deelna me 40 duiven. 1, 2, 3 en 7 C. van Koe- veringe; 4 en 6 C. Dijl; 5 en 10 H. Witte; 8 P. Boone en 9 M. Poleij. President-kerkvoogd overleden. Maandag is nog vrij onverwachts overleden de heer Matthijs van Houte. De heer van Houte was tot op heden vele jaren president-kerkvoogd van de Ned. Herv. Gemeente, bestuurslid van de Stichting Kleuterschool, van 1962 tot 1966 lid van de gemeenteraad van Waar de voor Gem. belang. Ook in diverse verenigingen heeft hij tijdens zijn leven een werkzaam aandeel gehad. De begra fenis heeft donderdag plaatsgehad. Muziekfeest. Ter gelegenheid van het 70-jarig be staan van de muziekvereniging „Voor uit" zal op 22 augustus een muziek feest worden gehouden waaraan alle korpsen uit Reimerswaal deel zullen ne men: „E.M.M.", Kruiningen; „Schelde- galm", Hansweert; „Mozart", Yerseke; „Concordia", Krabbendijke; „Rillandia", Rilland. Het slotconcert zal verzorgd worden door Nederlands kampioenkorps 1969 „Excelsior" uit Kloetinge. Wedvluchten. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Quivrain over een afstand van 117 km. Deelname 201 jonge duiven en 28 oude duiven. De voornaamste uitslagen waren bij de jonge duiven: 1 en 10 H. van de Veeke, 2, 7 en 8 C. J. Clement, 3, 5 en 6 A. J. Kruijsse, 4 K. M. Staal, 9 C. A. van Oosten. Bij de oude duiven was de uit slag: 1 en5 J. Neels, 2 J. de Jonge, 3 4 en 6 R. Staal, 7 H. Neels. Eveneens werd voor oude duiven een wedvlucht gehouden vanuit Bordeaux over een afstand van 812 km. Deelname 28 duiven. De voornaamste uitslagen waren: 1, 2 en 5 A. J. Kruijsse, 3 en 6 C. J. Clement, 4 en 7 C. A. van Oosten. Hengelwedstrijd. Ruim 30 jongelui waren present op het jeugdconcours dat werd georgani seerd door de Hengel- en Watersport vereniging „Reimerswaal", waarmee de verschillende regenbuien, die vrijdag avond vielen, trotserend. De vis liet zich slechts mondjesmaat verschalken, zodat de vangsten heel klein waren. Leen van Noorden en Wim Tramper gingen respectievelijk met de eerste en de tweede prijs naar huis. Voetbal. In de oefenwedstrijden die Krabben dijke 1 en 2 tegen Barendrecht speelde afgelopen zaterdag, moesten beide elf tallen de bezoekers als hun meerdere erkennen. Krabbendijke 2 verloor met 41. Krabbendijke 1 moest met een 31 nederlaag genoegen nemen. Zater dag a.s. spelen beide elftallen tegen Nieuwland 1 en 2. Aanvang der wed strijden 2.15 uur. Lijk gesignaleerd. De opvarenden van 2 sleepboten heb ben vorige week tegen het invallen van de duisternis een lijk gesignaleerd in het Nauw van Bath. De rijkspolitie te water werd onmiddelijk gealarmeerd, maar omdat het zoeken bij donker zon der resultaat moest blijven, zal de R.P. 10 uit Temeuzen opnieuw uitvaren om het zoeken voort te zetten. Tegen lichtmast gereden. In de nacht van maandag op dinsdag vorige week is een vrachtwagen uit Limburg op het nieuwe weggedeelte van de Kreekrakdam tegen een licht mast gereden, in de berm geraakt en tenslote gekanteld. De bestuurder, de 18-jarige G. B. uit Venray liep geen enkele verwonding op, de vrachtauto werd zeer zwaar beschadigd. Het onge luk gebeurde omstreeks één uur. Daar mij al "veel bekend is omtrent mijn zoon Jos de Nood, vernam ik gaar ne van degenen, die contact met hem hadden voor of op 4 juli, alle mogelijke nadere inlichtingen, speciaal van Tho- len. Inmiddels allen voor uw medewerking alsnog zeer hartelijk dank. JAC. DE NOOD Yerseke, Paardenmarkt 16-18. BILLITON M&T CHEMISCHE INDUSTRIE N.V. VERANDERT HAAR NAAM IN M&T INTERNATIONAL N.V. Billiton M&T Chemische Industrie N.V. heeft haar naam gewijzigd in M&T International N.V., aldus een ge dane bekendmaking. M&T International N.V. is een dochteronderneming van M&T Chemicals Inc., een grote fabri kant van chemische producten en de grootste fabrikant van organotin che- mikalieen in de V.S. Dc hoofdzetel be vindt zich te Greenwich Connecticut. In haar fabriek te Vlissingen Oost aan het Sloe vervaardigt M&T Interna tional N.V. organometaalverbindingen en industriechemikalieen. Het hoofdkan toor van M&T International N.V. is ge vestigd te Den Haag. De maatschappij is zeer sterk op export georienteerd en heeft een afzetgebied verspreid door ge heel Europa. „Wij stellen deze naamsverandering zeer op prijs, ook al omdat zij bijdraagt tot een duidelijke identificatie met M&T Chemicals Inc., met haar grote bron van technische kennis en research- en ontwikkelingsmogelijkheden," aldus de Heer S. A. Kamp, directeur van M&T International N.V. In mei van dit jaar werd M&T Inter national N.V. een volledige dochteron derneming van M&T Chemicals Inc.; dit in het belang van een verdere ont wikkeling en groei van M&T Interna tional N.V., welke onderneming reeds over een eigen ervaren staf, en eigen research-, fabricage- en productieafde lingen beschikt. De producten welke in Vlissingen wor den gefabriceerd omvatten o.m.; tri- phenytinacetaat als landbouwpesticide stabilisatoren voor PVC; catalisatoren voor polyurethaan; biociden voor hout, verf, etc. en verdere gespecialiseerde chemische producten. M&T Internatio nal is op deze gebieden één der groot ste fabrikanten in Europa. M&T ChemicaLs Inc. heeft tevens een fabriek te Loosdrecht, M&T Products N.V. voor de vervaardiging van galva- notechnische producten en coatings voor industriële toepassingen. WEGEN VRIJ Het is van het grootste belang dat in de drukste vakantieweken de wegen zo veel mogelijk vrij worden gehouden. In dit licht gezien heeft een drietal Ka merleden zich tot de minister van ver keer en waterstaat gewend met de vraag of hij wil zorgdragen voor een beperking van onderhoudswerken aan de wegen, terwijl ook een deel van de werkzaamheden naar de nacht zou kun nen worden verschoven. Wij sluiten ons gaarne aan bij de goede raad van de Kamerleden. Bij een bedrijf zijn echter de mogelijkheden om werkzaamheden op te schorten niet zo eenvoudig. Ook het herstel van wegen gaat volgens een plan en ons rijkswe genplan mag evenmin in gevaar komen. Dan zou de kritiek niet minder fel zijn als bij de achterstand in de woningbouw. Wel moet er nog gewezen worden op nadere mogelijkheden. In de eerste plaats valt het op dat bij herstelwerk zaamheden soms vele kilometers weg worden afgesloten, die nog niet direkt bij het herstel zijn betrokken. Daar is inderdaad sprake van verspilde weg- ruimte. Het verkeer rijdt dan soms op één baan terwijl de andere alleen maar op herstel ligt te wachten. Hier dient uiterste efficiency te worden betracht. Een volgende wegbesparing kan wor den tot stand gebracht door de wegge bruikers zelf. Velen handhaven ook tij dens hun traditionele leefpatroon. Zij wandelen en luieren in de uren dat er anders gewerkt wordt en keren dan huiswaarts tijdens de spitsuren. Door de indeling van het dagprogramma iets te wijzigen kan men de wegen benutten op minder drukke uren en daarmee de veiligheid en een goede verkeersafwik keling dienen. Tenslotte moet men niet altijd het vrachtverkeer willen uitbannen door dit maar inhaalverboden op te leggen. De hieruit voortvloeiende vertraging voor het vrachtvervoer kan eveneens funest zijn. Niet alleen voor het verkeer maar meer nog voor 's lands economie. De za ken moeten letterlijk doorgaan. Ook tij dens de vakantie. KREEFT NET ZO GOEDKOOP ALS KIP Welke fijnproever krijgt tegenwoor dig twee of drie maal per week bij de maaltijd kreeft op tafel? Dat zou een duur grapje zijn. In de toekomst wordt dat anders. Normaal heeft kreeft voor zijn ontwikkeling van eitje tot verhan delbaar produkt in zee tien of meer jaar nodig. Proeven op Helgoland om kreeften in plastic bakken te kweken hebben opzienbare resultaten gehad. Door de gunstige klimaatologische om standigheden te scheppen en te zorgen voor voldoende voedsel, bleek het mo gelijk in drie jaar voor de handel ge schikte kreeften te kweken. Bovendien zijn methoden voor het massaal kweken van kreeft ontwikkeld. Het zal er ver moedelijk net mee gaan als met kip. Voor de oorlog werd kip uitsluitend ge geten op hoogtijdagen en was kip be langrijk duurder dan andere vleessoor ten. Na de tweede wereldoorlog is dat door moderne en massale fokmethoden volkomen veranderd. Kip behoort te genwoordig tot ons dagelijks menu. Zo zal het over enkele jaren ook met kreeft zijn en niet alleen met kreeft. Massale kweek van zalm, forel, kaviaar, truf fels en oesters liggen binnen menselijk bereik. Blijft alleen de vraag over, wat in de toekomst als luxe-gerechten zul len worden beschouwd. Wellicht bruine bonensoep, gebakken aardappeltjes, sperciebonen, karbonade en kamemelk- sepap(DIA) LAWAAI EEN UEVAAK VUUR DE GEZONDHEID Het staat vast, dat miljoenen mensen in onze „beschaafde" maatschappij on der hoge druk leven en daardoor wor den bedreigd met ernstige hartafwijkin gen. Een der hoofdoorzaken van die voortdurende druk is „lawaai". Ook daar, waar van een overmaat aan la waai nog geen sprake is, heeft de mens al een bloeddruk, die hoger is dan nor maal. Hij is niet alleen vaak psychisch verkrampt, maar ook prikkelbaar. Knetterende bromfietsen, auto's die meer geluid maken dan nodig is, over viaducten denderende treinen, geronk van zware vrachtauto's en overgierende vliegtuigen veroorzaken een geluidshin der, dat diep ingrijpt in het menselijk leven. Dit soort verontreiniging van ons leefklimaat wordt tegenwoordig mede als ernstige bedreiging van de volksge zondheid gezien. Tot nu toe is daar door de overheid niets aan gedaan. Dat er in de toekomst ook in dat opzicht iets zal moeten gebeuren, staat vast. (DIA) VERMAGEREN MET SUIKER Medici in Birmingham hebben aange toond, dat een vermageringsdieet zeker niet suikerarm behoeft te zijn. Het te gendeel is bewezen, met aanleg voor corpulentie, is gebleken dat aan een dieet van 1000 kalorieën per dag een aanzienlijke hoeveelheid koolhydraten in de vorm van suiker kan worden toege voegd. Gedurende dat onderzoek kregen de vrouwen dagelijks hun 1000 kalo rieën, waarvan 50% uit suiker bestond. Het resultaat was dat zij, gedurende deze proefneming, per week een kilo aan gewicht verloren. Aangetoond is, dat een vermagerings dieet kan bestaan uit gewone hoeveel heden voedsel, die naar behoefte ver- Bescherm uw ogen dan tegelijk tegen het scherpe zonlicht en voorkom hoofd pijn door Passen zich snel aan bij de sterkte van het licht Leverbaar in elke gewen ste sterkte HORLOGER JUWELIER OPTICIEN DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE TELEFOON (01102) 1223 minderd kunnen worden. Vooral voor een dieet op lange termijn is de uitslag van dit onderzoek van groot belang. Dit suikerhoudend dieet is niet alleen goedkoper, maar vooral voor de patiënt thuis gemakkelijker. Veel eenvoudiger dan het vroeger voorgeschreven kalorie- en suikerarm vermageringsdieet(DIA) WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Riilland-Bath en Waarde, wordt in het weekeinde van 1 aug. de doktersdienst waargenomen door Dr. P. Allewijn te Kruiningen, telefoon (01130) 1566. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. de Bue. 2.30 uur: Ds. G. van Noordennen, Krab bendijke. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor Br. Contze van Rotterdam Nrd. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Geref. Kerk 10.15 en 2.30 uur: Ds. M. W. J. C. de Kluis, IJmuiden. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Evangelist G. de Lugt. 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. Visser, Apeldoorn. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. W. J. van der Kerk te Krabbendijke. 5 uur: Ds. J. Wagenmakers te Baarland Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 28 augustus 1970 IIOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 3.51 4.11 9.27 9.52 Maandag 4.30 4.47 10.03 10.27 Dinsdag 5.06 5.18 10.39 10.59 Woensdag 5.36 5.47 11.13 11.29 Donderdag 6.03 6.16 11.42 11.58 Vrijdag 6.33 6.44 12.10 Zaterdag 7.02 7.13 0.29 12.35 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1970 | | pagina 2