BAAYENS KERNPUNTJES OO J)PTI] de speciaalzaak voor uw BRIL DE MOOISTE GOUDEN SIERADEN i WATERSTANDEN. YERSEKE REIMERSWAAL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT WAARDE KRABBENDIJKE LAAGSTE PRIJS BURGERLIJKE STAND Predikbeurten van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Premie woningverbetering. De premie voor woningverbetering is tijdelijk verhoogd! De premie die wordt verleend, bestaat uit een deel dat door het rijk wordt betaald, en een deel van de gemeente. De Minister van Volks huisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft besloten het rijksaandeel van de premie woningverbetering met 20% te verhogen als de werkzaamheden worden begonnen na 1 november 1970 en wor den beëindigd vóór 1 maart 1971. Bur gemeester en wethouders hebben beslo ten ook het gemeentelijk aandeel in de| premie te verhogen onder dezelfde voor waarde wat betreft de tijd van uitvoe ring van het werk. Na de verhoging bedraagt de premie voor: maken van closet met waterspoeling 540,ver vangen van privaat door closet 360, maken van douchecel met inrichting 540,maken van douche in bestaan de ruimte 360,maken van een keu ken met een aan de huidige eisen aan gepaste inrichting 1.350,vervangen van een primitieve keukeninrichting in een bestaande ruimte door een aan de huidige eisen aangepaste keukeninrich ting 540,maken van een buiten de woning gelegen berging 540,Er zij nogmaals nadrukkelijk op gewezen, dat deze bedragen alléén gelden als de ver betering tussen 1 november 1970 en 1 maart 1971 wordt aangebracht. Loopt men met plannen rond om b.v. een dou che te laten aanleggen, dan is het mo gelijk een extra graantje van de premie regeling mee te pikken door met het bovenstaande rekening te houden. De dienst gemeentewerken kan over een en ander de nodige inlichtingen geven. Bij deze dienst kunt u ook aanvraag formulieren krijgen. Belastingen. Alhoewel belastingbiljetten over het algemeen niet zulke welkome poststuk ken zijn, zult u misschien toch willen weten waarom de aanslagbiljetten nog niet zijn verzonden. Door de vele werk zaamheden die de herindeling met zich heeft meegebracht, is 'n vertraging ont staan. De belastingverordeningen van Kapelle en Wemeldinge verschillen nog al wat, en die moesten eerst worden aangepast. Bij een groot aantal veror deningen is dat inmiddels gebeurd. Er zal nu aan de opstelling van de aansla gen gewerkt worden. Het is te verwach ten dat de aanslagen v. reinigingsrechten ongeveer eind augustus zullen worden verzonden Deze belasting moet in één termijn worden betaald vóór of op de laatste dag van de maand, volgende op die waarin de aanslagen zijn verzon den. Als u het aanslag-biljet voor 1 sep tember in de bus heeft, moet dus voor 1 oktober worden betaald. Doordat we voor een aantal belastingen afhankelijk zijn van de gegevens van het kadaster, zullen we met het opmaken van o.a. de straat- en rioolbelasting-kohieren moe ten wachten tot we de benodigde gege vens hebben gekregen. Het zal daar door waarschijnlijk oktober, misschien zelfs wel november worden voor de aan slagen straat- en rioolbelasting kunnen worden verzonden. Dat houdt in dat er betaald moet worden vlak voor of net in de feestmaand december. Bovendien zullen ook de aanslagen kleuterschool geld en hondenbelasting tussen oktober 1970 en januari 1971 betaald moeten worden. Wij raden u aan met deze (on aangename) posten op de huishoudbe- groting voor de dure maand december rekening te houden. Kapotte straatlantaarns. Mocht u zien dat een bepaalde straat lantaarn niet goed of helemaal niet brandt, geeft u dat dan a.u.b. even door aan de dienst gemeentewerken. De Pzem wordt dan gewaarschuwd, zodat het euvel kan worden verholpen. Raadsvergadering. In juli zal geen raadsvergadering worden gehouden. De eerstvolgende ver gadering zal dus pas in augustus plaats- vinden. Burgerlijke stand. Geboren: Willem Comelis Gerard, z.v. C. M. Hirdes en W. J. S. Overloop, In- grid Maria, d.v. M. P. de Putter en M. A. Bolier; Huibertdina Pietemella, d.v. H. M. Kole en P. J. Mol, allen te Kapel le; Johannes Comelis en Hendrik Ge rard, zn.v. J. A. Meerman en A. P. Zuidweg (tweeling) te Biezelinge; Jaco bus oCmelis Laurens, z.v. J. C. Moel- ker en A. S. Eversdijk te Kapelle. Oosterschelde-race. Zaterdag 8 augustus a.s. zal op de Oosterschelde nabij Yerseke de Ooster schelde-race worden gehouden voor RORC-jachten in de klassen I, II, III, IV en V of overeenkomstige jachten van de JOR-klassen. De te zeilen af stand zal plm. 25 tot 30 mijl bedragen. Bovendien zal een zeilwedstrijd plaats vinden voor niet gemeten jachten. De organisatie is in handen van de Water sportvereniging Yerseke. Deze zal, na afloop van de prijsuitreiking en tegen een kleine vergoeding, aan alle deelne mers een mosselmaaltijd aanbieden. De prijsuitreiking zal te 19.30 uur plaats vinden in Hotel Oesterbeurs. Inschrij ving voor beide wedstrijden kan t.m. 7 augustus gebeuren bij de Watersport vereniging Yerseke. Uitslag puzzelvaart. Zaterdagmiddag werd op de Ooster schelde een puzzelvaart gehouden voor motor- en zeilboten. De uitslag was als volgt: 1 S. Zoeteweij, wisselbeker; 2 J. Zoeteweij, beker; 3 Bastiaansens, me daille; 4 T. v. d. Have, medaille; 5 M. Zoeteweij, medaille; 6 W. van Oeveren, medaille. De heer Bastiaansens kwam uit België, de overigo winnaars uit Yer seke. In totaal namen 25 boten aan de wedstrijd deel. De organisatie was in handen van de motorbootcommissie van de Watersportvereniging Yerseke en was tot in de puntjes verzorgd. Wedvlucht. Door de P.V. „De Luchtpost" werd deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Clermont. In concours 76 oude duiven. Uitslag: 1 C. Elenbaas; 2, 4, 8 C. Ver mast; 3 E. Vermast; 5 F. v. Hijfte; 6 J. Philipse; 7 J. Lindenberg; 9 Mevr. Minnaard; 10 H. Paauwe. Idem 180 jon ge duiven. Uitslag: 1 H. Paauwe; 2 P. v. Opbergen; 3, 7 P. Ridderhof; J. Duinkerke; 5, 8 H. van Es; 6, 9 Ph. van Os; 10 Mevr. Minnaard; 11 M. van An- rooy; 12 Ph. Steketee; 13, 14 E. Ver mast; 15 F. van Hijfte. Gefeliciteerd Geslaagd voor het praktijk-examen Moderne Bedrijfsadministratie de heer C. Bakker, Meulemeesterstraat 3. V oetbalnieuws. Zaterdag a.s. speelt Yerseke 3 uit te gen Kruiningen 3, ook een veteranen- elftal speelt uit tegen Kruiningen. Za terdag 1 augustus organiseert de v.v. Yerseke een jeugdtournooi voor B-ju nioren. Voor het A-elftal is er dringend gebrek aan personen van 15 tot 17 jaar, opgeven Oesterstraat 9, jeugdleiders en personen die voor vervoer van de jeugd- kunnen zorgen kunnen zich opgeven aan hetzelfde adres. Ruitersport. Zaterdag 18 juli organiseerde de lan delijke rijvereniging „Reimerswaal" haar eerste streekwedstrijd. Van de zij de van de Kon. Ned. Federatie van Landelijke Rrjverenigingen trad op de heer A. J. Hansen als jurylid. Voor de B-proef slaagden, afdeling pony's: mej. J. Boneschanscher met Piccolo en F. Sinke met Bea te Kruiningen. Grote paarden: mej. A. Louwerse met Little Joe en W. v. d. Plasse met Jimmy te Yerseke en A. Mosselman met Mr. X te Kruiningen. Ook organiseerde de lande lijke rijvereniging Reimerswaal weer 'n ruiterkamp dat gehouden zal worden van vrijdag 24 tot maandag 27 juli in de omgeving van Hoogerheide. Wij wen sen hen veel plezier en mooi weer! i-teeü ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Opening verbouwde zaak. Donderdagmorgen was het voor de heer J. de Bourgraaf en gezin een big de dag toen burgmeesteer H. G. van Suijlekom van Kapelle in het bijzijn van een groot aantal genodigden en familie met het doorknippen van een rose lint hun verbouwde winkel voor heropend verklaarde. De slagerswinkel van de heer de Bourgraaf is door de verbou wing een flink stuk vergroot. Van deze gelegenheid werd gebruik gemaakt om de winkel te moderniseren zodat het ge heel een goed verzorgde indruk maakt. Een groot aantal bloemstukken, ontvan gen van relaties en familie, fleurden het geheel nog extra op. De winkel is verbouwd door Fa. Jac. Hoogesteger, de Fa. M. Geluk verzorgde de elektri sche installatie. Optreden van Amerikaans Koor. Verleden week woensdagavond vond in het Dorpshuis het optreden plaats van het uit 82 jonge mensen bestaand koor uit Michigan in de Verenigde Sta ten. Het koor, dat een programma bracht bestaande uit religieuze, klassie ke, populaire muziek en folksongs w.o. de z.g.n. spirituals, mocht voor haar op treden menig open doekje ontvangen van de geheel gevulde zaal. Vóór het optreden had de heer Jan Geluk namens de Wemeldingse jeugd de muzikale gasten verwelkomd en toegesproken.. Ook een groot aantal pleegouders van de gasten, die voor een gedeelte bij We meldingse gezinnen waren onderge bracht, was in de zaal aanwezig. Kees Priem winaar van de Ronde van Wemeldinge. De ronde van Wemeldinge j.l. zater dagmiddag heeft een spannend verloop gehad. Reeds in de eerste van de 30 te verrijden ronden was het Bertus Franse die ontsnapte uit het peloton. Slechts enkele ronden kon hij het volhouden. Piet van Gurp was het vervolgens die een tiental meters voor het peloton uit reed en daarmee enkele premies ver diende. Later waren er enkele uitbreek pogingen van o.a. Kees Freijters en Ad van der Hoek maar daar ging de uit eindelijke winnaar Kees Priem zich mee bemoeien. Na nog enkele pogingen van Henny Gijssel en Ad Kuzee was het ten slotte Kees Priem weer die er na een premiesprint alleen vandoor ging. En al werd er flink jacht op hem gemaakt het waren slechts Kees Freijters en Toine v. d., Bunder die hem konden van gen. Deze drie renners hadden 12 km voor het einde 25 seconden voorsprong Alleen Ab Klaeijssen wist in een solo in de laatste ronde nog bij de koplopers te komen maar kon het toch niet bol werken tot aan de finish. Ook Kees Freijters zakte op het laatste nog terug. Kees Priem reed uiteindelijk zegevie rend over de eindstreep, direkt gevolgd door A. v. d. Bunder en Kees Freijters. De 100 km was gereden in een tijd van 2 uur, 12 minuten en 37 seconden. De 4e t.m. de 10e plaats werden als volgt bezet: A. Klaeijssen op 16 seconden, Peter Vonck op 20 seconden, Wim de Waal, Wim Everse, Peter Remijn, Ad Kuzee, Bertus Slings. Jaap Moelker uit Wemeldinge eindigdè als 17de op 2 niin. en Frans Meijaard« als 21ste. Burge meester H. G. van Suijlekom was het die de renners om ongeveer half drie wegschoot aan de Westelijke Kanaal- weg, de charmante Tiny Mieras was Rondemiss die de ,eer te beurt viel de winnaar te huldigen. Wedvluchten. Afgelopen weekeinde nam de P.V. De Vrijheidsduif deel aan een wedvlucht vanuit Clermont. Afstand 265 km. De voornaamste uitslagen laten wij hier volgen. Oude duiven (101): 1 J. Wisse Cz.; 2 J. van Iwaarden Zn.; 3, 5 P. Willeboer; 4, 11 Jac. van Noorden; 6, 7, 13 C. Dijl; 8 St. v. d. Weele; 9, 15 H. Witte; 10 J. Willeboer; 12 J. en P. Voois; 14 P. Boone. Idem 242 jonge duiven: 1 A. Boone; 2 C. Aerts; 3, 5, 11 J. en P. Voois; 4 Joh. Meijer; 6, 7 J. Wisse Cz.; 7 M. Eckhardt; 8 J. Stroo- snijder; 10 B. Martens; 12 H. Dek; 13 P. Kakebeeke; 14 Jac. Kosten en 15 A. Kole. Geslaagd. Voor de op 11 juli te Bergen op Zoom gehouden examens, slaagden onderstaan de kandidaten voor hun Praktijkdiploma Machineschrijvende heer D. J. Lukasse uit Biezelinge; de heer J. B. Koch uit Hansweert; de heren M. Joosse en J. Lansen uit Kapelle; de dames V. Kuij- per, J. W. Samon, J. T. Cok, E. P. Kole, J. Lokerse, C. v. Noorden, C. A. Oost- dijk en J. M. v. Stee, de heren H. C. Boogaard, P. J. Reynierse, J. A. Dek, J. Lokerse, F. Nieuwenhuize, J. C. v. Noorden en J. C. Waverijn uit Kruinin gen; mej. A. M. J. Smoorenburg uit Rilland-Bath; mej. G. van Houte uit Waarde; de heren F. v. Damme en P. Oosterlee uit Yerseke. Voor het Diploma Stenografie slaagde mej. F. Zweedijk, Krabbendijke. Allen werden opgeleid door dhr. Koetsdijk, leraar Stenografie Machineschrijven Staatsdiploma) Atletiek. In een sterk bezet deelnemersveld gingen te Gorkum zaterdag 150 deelne mers van start voor de jaarlijkse stra- tenloop georganiseerd door de vereni ging G.A.V. Typhoon (Gorkum). Onder deze deelnemers bevond zich ook onze dorpsgenoot Emiel Bogaert, die na een snelle start zich in de eerste gelederen wist te handhaven. Ton Kon, Nederlands Kampioen wist na 'n vinnige eindsprint deze wedstrijd te winnen, met direct daarachter op nog geen 2 meter Emiel Bogaert die daarmede een keurige 2de plaats behaalde. Zondag starte Emiel Bogaert in Oost- voorne waar ruim 130 deelnemers aan wezig waren om deed te nemen aan de Volksbondcross georganiseerd door de Rotterdamse Atletiekvereniging Metro. In deze wedstrijd wist Emiel Bogaert zowel vriend als vijand te verrassen door zich als eerste te klasseren. Omhooggevaren. Het Franse m.s. „Pequy", kapitein De Rijk, is op de Oostelijke havendam omhooggevaren. Het schip, dat onder weg was, van België naar Frankrijk en geladen was, met Chinaklei, is vlotge- trokken, door de „Inktvis" en de „Haai" van het bergingsbedrijf Polderman te Hansweert. Wedvluchten. De P.V. „De Blauwe Doffer" te Hans- weert nam deel adn drie wedvluchten. Uitslag jonge duiven Beaumetz: 1, 8 A. de Leeuw; 2 J. Klaasen; 3 J. van Ert- velde; 4, 7 F. Dommanchet; 5, 9 L. van Ertvelde; 6 J. Zandstra; 10 D. Oke. Uit slag oude duiven: 1 J. Zandstra; 2, 3, 5 A. de Leeuw; 4, 8 W. de Klerk; 6 L. Theenaart; 7 L. Schrier. Uitslag Ruffec: 1, 2 F. Dommanchet. Puzzelrit. Vrijdagavond heeft Scheldegalm een puzzelrit gehouden. 16 Autobezitters hebben zich spontaan gemeld om aan deze bijzondere rit deel te nemen. De chauffeurs kregen eerst een kaartje van Hansweert en daaruit konden zij opmaken welke muzikanten zij moesten ophalen. Via Schore, Kruiningen, Krab bendijke, Rilland, Woensdrecht en Hoo gerheide, waar diverse opdrachten moesten worden uitgevoerd, was de finish te Huibergen in het fraaie Fa mily kamp. Hier werd in samenwerking met E.M.M. uit Kruiningen, die zoals gebruikelijk ook weer voor dit evene ment haar zusterlijke medewerking had verleend, een muzikale rondwandeling gemaakt. In de recreatiezaal werden nog enkele marsen gespeeld waarna men naar De Raaijberg in Bergen op Zoom is gereden. Ook daar zijn nog enkele marsen ten gehore gebracht en is men nog even gezellig bijeen geble ven. Tevens werd aldaar de uitslag van de puzzelrit bekend gemaakt. Winnaars met eenzelfde aantal strafpunten wer den de heren Meijer en L. Smet uit Hansweert. Uit de reakties viel duide lijk op te maken dat de organisatoren met een dergelijk evenement in de roos hebben geschoten. Wielerkoers. Begunstigd door bijzonder goed weer kon burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg om 3 uur het startschot lossen voor de wielerkoers, waarop een 45 tal nieuwe lingen de strijd aanbond. Lou Lakeman uit Amsterdam won zijn eerste koers. Voor de jury was het 'n zeer moeilijke opgaaf de prijswinnaars aan te wijzen, omdat na een massaspurt vele renners praktisch gelijk over de finish gingen. Verschillende ontsnappingen hadden reeds plaatsgevonden zodat het er op leek dat na 6 ronden de koers was be slist maar toen pas kwam het vuur er in! Het peloton haalde net nog 20 me ter voor de eindstreep de koplopers in wat tot de hierboven aangehaalde mas sasprint leidde. De uitslag voor de nieu welingen v/as: 1 Lou Lakeman, 75 km in 1 uur 26 min en 20 sec.; 2 Wim Schuurhuizen, Rotterdam; 3 Niek Faas, Terneuzen; 4 A. Dubbel, Middelhamis; 5 L. Schenk, Huijbergen; 6 Jac. van Dijk, Ulvenhout; 7 Noesenek, Prinsen beek; 8 T. Smeets, Beek; 9 M. Dohmen, Born; 10 Tonnie Huizen, Kloetinge. Aspiranten. Slechts 11 renners gin gen van start voor 25 km. Een sportie ve strijd waar weinig ontsnappingen waren. Enkele sterken liepen wel wat uit maar werden toch weer achterhaald, zodat hier ook een massaspurt de be slissing moest breengen. Duidelijk zicht baar kwam J. Damen uit Ulvenhout eerst over de streep (zijn 8ste overwin ning). Hij legde de 25 km af in 39 min. en 12 sec.; 2 A. Nibelo, Graauw; 3 T. Verstraten, Philipine; 4 P. Dekkers, Amsterdam; 5 H. Goeyers, Ulvenhout; 6 B. Scheers, Middelburg; 7 K. Spaans, 's-Gravenpolder; 8 L. de Jager, Biezelin ge; 9 M. Meeldijk, Vlaardingen; 10 A. de Roo, Biezelinge; 11 H. de Graaf, Sluis. Het was Joke Weber, die beide winnaars de bloemen en de overwin- naarskus mocht uitdelen. De belangstel ling was goed en ook de beschikbaar gestelde premies bereikten een hoog totaalbedrag. Ongelukken of valpartijen deden zich niet voor, zodat het Roode Kruis werkloos kon toezien. Wedvluchten. De P.V. ,De Luchtbode" hield een wedvlucht vanuit Orleans over een af stand van 429 km. Deelname 42 duiven. De voornaamste uitslagen waren: 1, 7 A. J. Kruijsse, 2, 6, 9 C. A. van Oosten, 3, 4, 5, 8, 10 C. J. Clement. Vanuit Neufvilles werd een wedvlucht gehouden voor jonge duiven over een afstand van 99 km. Deelname 204 dui ven. De uitslag was hier: 1, 7 C.' A. v. Oosten, 2 H. Neels, 3, 4 C. J. Clement, 5, 10 H. van de Veeke, 6, 8, 9 A. J. Kruijsse. Voetbal. De verschillende juniorenelftallen moesten afgelopen zaterdag het hoofd buigen voor hun tegenstanders. De D- junioren die voor het eerst binnen de witte lijnen optraden, zagen hun eerste wedstrijd met 70 verloren gaan tegen Hansw. Boys D 1. Krabbendijke C 1 ver loor met 100 van Rilandia C 1, terwijl Krabbendijke B 1 een 21 voorsprong moest prijsgeven voor een 42 neder laag tegen Schoondijke B1. Zaterdag a.s. spelen Krabbendijke I en II een oefenwedstrijd tegen respectievelijk Ba- rendrecht I en II. De wedstrgden be ginnen om 2 uur. Jeugdvakantieweek 1970. EvenaJls vor^g jaar organiseren de Jeugdraad van de Ned. Herv. kerk en de Oudercommissie van de Geref. kerk weer een Jeugdvakantieweek en wel van 4 tot 8 augustus voor de jeugd van 6 tot 12 jaar. Iedere dag is het verza melen geblazen bij het gymlokaal terwijl dinsdag, woensdag en donderdag boter hammen moeten worden meegenomen. Het programma ziet er verder als volgt uit: dinsdag 4 augustus: 6-8 jaar 10 uur wandeltocht; 9-12 jaar 9 uur fiets- en boottocht met bezoek zwembad; woens dag 5 augustus: 6-8 jaar 11 uur fiets tocht naar „Den Inkel", ,s middags di verse spelen; 9-12 jaar 10 uur wandel tocht naar „Den Inkel"; donderdag 6 augustus: 6-8 jaar 10.30 uur tekenwed strijd, 's middags verkleedpartij met op tocht; 9-12 jaar 10 uur fietstocht; vrij dag 7 augustus: 6-8 jaar 2 uur opdrach- tenspel; zaterdag 8 augustus: 6-8 jaar 1.30 uur spelmiddag; 9-12 jaar 1.30 uur puzzelrit; 8 uur gezamenlijk kampvuur waarbij de prijsuitreiking van de puz zelrit en het opdrachtenspel plaatsvindt. Ter afsluiting van de vakantieweek wordt zondag 9 augustus om 14.30 uur een gezamenlijke jeugddienst gehouden in de Hervormde kerk. o.a. armbanden, ringen, broches, hangers, oorhangers, colliers, vindt u bij ons voor de HORLOGER JUWELIER OPTICIEN DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE - BIEZELINGE TELEFOON (01102) 1223 Veiling. Het hardfruitseizoen is weer begon nen. Afgelopen dinsdag mochten de ap pelrassen Yellow Transp. en Stark Ear liest worden aangevoerd. De aangebo den hoeveelheden hiervan waren uiter aard niet groot, mede in verband met de weersomstandigheden, maar ook door het feit dat het areaal van deze soorten de laatste jaren behoorlgk is ingekrom pen. De produkten van de veiling „KEO" worden momenteel afgezet via de veiling „KB O". De prijzen zagen er als volgt uit: Yellow. Transp. 1 70-80 mm 83, 1 60-70 mm 61-62, 2 70-80 mm 61-76, 2 60-70 mm 47-48; Stark Earl. 1 70-80 mm 105, 1 60-70 mm 102. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde, wordt in het weekeinde van 25 juli de doktersdienst waargenomen door Dr. G. J. Noome te Krabbendijke, tel. (0134) 1444. Van 16 tot en met 2 juli 1970 YERSEKE. Geboren: Willem Petrus Sebastianus, zv. Frangois Sebastianus Hoogstrate en Petronella Maria van Aalst; Pietemella Marina, dv. Herma nns Albertus Paauwe en Marina Bal; Niesette, dv. Comelis van der Jagt en Jannigje Meerman. Getrouwd: Joost Arie van der Have, 26 j. en Neeltje Boone, 17 j.; Jozias Pieter Kramer, 27 j. en Lena Johanna Philipse, 20 j. Ondertrouwd: Adriaan de Wee, 23 j. en Adriana van Velzen, 20 j.; Jan Dirk Lukasse, 23 j. te Goes en Janna van Stee, 22 j. KRUININGEN. Ondertrouwd: Aar- nout Adriaan van Oosten, 23 j. te Bor- sele en Maria Elisabeth Josephina Mar tens, 20 j.; Andries Willem Comelis Thoutenhoofd, 32 j. te Tholen en Johan na Hasman, 21 j. WAARDE. Overleden: Maria Jakoba van Kruiningen, 70 j., echtgenote van Jan Lagendijk. KRABBENDIJKE. Geboren: Gerard Jan, zv. Christiaan Minicus Weststrate en Johanna Anthonia Kramer. RILLAND-BATH. Overleden: Johan na Spruit, 85 j., ongehuwd; Pietemella Kramer, 78 j., weduwe van Pieter de Wit. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Geref. Kerk 9 en 5 uur: Ds. K. Kramer, Nieuwdorp. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Donderdag 23 juli, 7.30 uur: Ds. Malan. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des"Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor Eikenaar en luitenante v. Beek. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. v. d. Bosch, Goes. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. Hoffman, Bergen op Zoom. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30 en 6 uur: Ds. D. v. d. Poel, Yerseke 2 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. Voorber. H. Avondmaal R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10.00 uur: Eerw. Heer J. de Ruiter, Rotterdam. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. Torenbeek, Vroomshoop. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 26 juli1 augustus IIOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 9.08 9.27 2.25 2.52 Maandag 10.10 10.35 3.26 4.02 Dinsdag 11.28 11.55 4.44 5.23 Woensdag 12.46 6.02 6.40 Donderdag 1.14 1.54 7.06 7.40 Vrijdag 2.17 2.48 7.59 8.30 Zaterdag 3.08 3.30 8.47 9.10 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1970 | | pagina 2