BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL Prisma horloges Certina DS WATERSTANDEN YERSEKE IPTIl WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE INGEZONDEN STUKKEN BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Standplaats rijdende secretarie. Met ingang van volgende week zal de rijdende secretarie van de gemeente Reimerswaal standplaats innemen op de Paardenmarkt naast het gemeentehuis. Overdracht nieuwe mosselkotter. Zaterdagmiddag had de proefvaart en overdracht plaats van de nieuwe mos selkotter „Maria" YE 70, gebouwd door de firma D. van Duivendijk te Brui- nisse voor rekening van dhr. Joh. Ste- ketee-Koster. De kotter heeft een laad vermogen van 774 tonnen mossels en is voorzien van een 248 PK Kromhout en 68 PK Daf hulpmotor. De firma L. Pad mos en Zn. te Bruinisse verzorgde de voortstuwing en de andere mechanische installatie. De betimmering is van dhr. C. Bal te Bruinisse. Het schip is o.m. voorzien van radar en echolood van Ra dio Holland en een 6-kopslier van de firma L. Padmos. Hierbij werd voor het eerst toegepast dat 4 koppen voor het ophalen worden gebruikt en 2 kop pen voor het leegstorten van de kor ren, e.e.a. op advies van dhr. Steketee. De elektrische installaties zijn van het installatiebedrijf J. Everse alhier. De proefvaart werd meegemaakt door familie, collega's en zakenrelaties van dhr. Steketee, burgemeester Pijl Hoge- weg, wethouder Comelisse, Ds. v. d. Poel, bestuursleden van Vissersbelan- gen, dhr. H. Schot namens het Produkt- schap, de bouwer en de installateurs van het schip. Tijdens de vaart werd het woord gevoerd door dhr. Padmos Sr. en dhr. Schot. Na het afmeren be gaf het gezelschap zich naar hotel Oes- terbeurs, waar het woord nog werd ge voerd door dhr. P. Boogert van Vissers- belangen, door dhr. Joh. Koster namens de familie en door dhr. Comelisse van het gelijknamige zandstraalbedrijf te Middelburg. Tot slot sprak burgemees ter Pijl Hogeweg. Allen waren vol lof over het prachtige schip en prezen de ondernemingsgeest en de durf van dhr. Steketee. Allen wensten hem en zijn gezin veel geluk, zegen en bijstand en behouden vaart. Verkeersongeval. Verblind door de laagstaande zon kwam dhr. Jac. v. P. zaterdagavond tussen Veere en Kamperland in botsing met een tegenligger. De gevolgen waren ernstig. Het zoontje en de echtgenote van dhr. P. moesten naar het zieken huis worden vervoerd, laatstgenoemde o.m. met een bekkenfraktuur. Dhr. v. P. liep een gapende hoofdwonde op. Zijn auto was total loss. De inzittenden van de andere auto, een echtpaar met kind uit Amsterdam, kwamen er wonder bo ven wonder met lichte kneuzingen en verwondingen van af. Him auto, een Opel, was eveneens total loss. Handboogschieten. Zaterdag 11 juli werd de laatste dismctswedstrijd te Zierikzee gescho ten. Districtskampioen werd L. de Koe- yer met 785 punten, A-kampioen P. de Koeyer met 760 punten en B-kampioen B. Glerum met 680 punten. Bij de zes tallen werd St. Sebastiaan uit Yerseke eerste met 4270 punten, tweede werd St. Jan I uit Zierikzee met 4099 punten en derde St. Jan II met 3529 punten. Pro ficiat, heren schutters, met deze mooie overwinning. Dit eerste zestal en ook de kampioenen worden afgevaardigd naar de landskampioenschappen. ALOM REKENDF Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Zeezeilwedstrijd. Weer heeft Yerseke zich van zijn goede kant laten zien bij de zondag te Colijnsplaat gehouden Zeelandbrug-zeil- wedstrijd. Er deden weer twee zeiljach ten uit Yerseke aan deel. Reeds bij de start in Colijnsplaat stond er een flin ke wind, welke bij het opgaan van de Noordzee wat harder begon te waaien. De wrakton van de Meerkerk moest ge rond worden en vervolgens naar de ver- kenningston Kalloo die in zee ligt ter hoogte van Westkapelle, vandaar weer terug naar de finish die bij Colijnsplaat was. Ook bij deze wedstrijd waren er weer diverse uitvallers. Er was zelfs een jacht bij dat met een gebroken mast de haven weer op moest zoeken. Onze dorpsgenoot dhr. J. A. van de Plasse wist met zijn jacht „Arend" de eerste plaats in R.O.R.C. klasse Hl te bemach tigen, waar wij terecht trots op zijn. De De uitslag van deze zeezeilwedstrijd over ruim 30 zeemijlen was als volgt: R.O.R.C. klasse III: 1. J. A. van de Plasse met Arend; 2. J. C. van de Plas se met Bounty. R.O.R.C. klasse IV: 1. H. F. van der Rest met Kievit; 2. B. Louët-Feisser m. Emma; 3. D. J. van Zaane met De klei ne Jager; 4. De Titan; 5. onze dorps genoot T. van der Have met Ellen; 6. Tiana; 7. May Be; 8. Donna. De rest had de strijd gestaakt. In het dorpshuis „De Brug" te Co lijnsplaat werden door de voorzitter van watersportvereniging „Wolf aartsdijk", dhr. A. Birkhoff, de prijzen uitgereikt. Het was een mooie, doch zware wed strijd. Wedvluchten. Door de P.V. „De Luchtpost" werd afgelopen weekeinde deelgenomen aan wedvluchten. Van Beaumetz, afstand 169 km, waren 83 oude duiven in con cours. De voornaamste uitslag hiervan was: 1 J. Philipse; 2, 3, 6, 7, 8, 13 E. Vermast; 4, 15 mevr. Minnaard; 5 C. Vermast; 9, 11 C. Elenbaas; 10, 14 H. Paauwe; 12 W. Gunst. Van hetzelfde station waren 198 jon ge duiven in concours. Hier waren de voornaamste prijzen als volgt: 1, 2 C. Vermast; 3, 12, 14 M. Pekaar; 4, 11 E. Vermast; 5, 6, 13 Oele-van Zweden; 7, 10 P. Ridderhof; 8 H. van Es; 9 J. Phi lipse; 15 Ph. van Os. Van Ruffec, afstand 670 km, waren 36 duiven in concours, die de prijzen als volgt verdeelden: 1, 3 C. Vermst; 2 Gebr. Oele; 4, 5, 6 C. Elenbaas; 7 P. Ridderhof; 8 J. Philipse; 9. H. Paauwe. Ronde van Wemeldinge. Zaterdagmiddag wordt de ronde van Wemeldinge voor de tweede maal ver reden. Het is een wedstrijd voor ama teurs. Er wordt gereden over een af stand van 100 km en er zullen 30 ron den zijn. De ronde is als volgt: Start W. Kanaalweg, vervolgens over de Nieu- wendijk, Bierweg, Noordelijke Achter weg, Dorpsstraat, W ilhelminastraat, Daniëlstraat, Prinses Beatrixweg, Prin ses Julianastraat en Bemhardstraat weer naar het punt van vertrek aan de W. Kanaalweg, waar ook de finish is. Er zijn tot heden 51 inschrijvingen bin nengekomen bij het organiserend comi té, w.o. de plaatselijke favorieten Jaap Moelker en Frans Meyaard, maar ook een groot aantal bekende Zeeuwse rij ders, o.a. Piet Romeijn, Wim de Waal, Kees Priem, Cees Bal, Toine de Bunder en Wim Everse, de winnaar van de laatste etappe van de omloop van Zeeuws-Vlaanderen, die het afgelopen weekeinde verreden is. Verder nog een 20-tal renners van buiten Zeeland en nog een drietal hier te lande wonende Engelse renners completeren het geheel, zodat er best een beetje spanning in kan zitten. De wedstrijd begint om half drie. Onnodig te zeggen dat u tijdens de wielerronde zoveel mogelijk de kleine kinderen en huisdieren op veilige af stand houdt in het belang van de wiel renners en u zelf. Wedvluchten. Afgelopen weekeinde nam de P.V. De Vrijheidsduif weer aan diverse vluchten deel, waarvan wij hier de voornaamste uitslagen laten volgen. Beaumetz, afstand 165 km, 132 oude duiven: 1 en 6 J. Wisse Czn.; 2, 3 en 4 P. Boone; 5, 14 en 15 C. Dijl; 7 en 12 P. Kakebeeke; 8 S. v. d. Weele; 9 Joh. Meijer; 10 W. Krijnsen; 11 A. Steen- poorte; 13 J. Paauwe. Idem 251 jonge duiven: 1 J. Wisse Jzn.; 2 en 9 C. Dijl; 3 J. Stroosnijder; 4 H. Dek; 5 G. de Bruine; 6 en 14 A. Kole 7 en 8 K. Tjarks; 10 M. Blok; 11 C. Aerts; 12 J. van Iwaarden; 13 C. van Koeveringe; 15 W. Krijnsen. Vanuit Ruffec met 39 duiven, afstand 666 km: 1, 5 en 7 C. van Koeveringe; 2 C. Dijl; 3 J. Krombeen; 4 J. Paauwe; 6 en 8 M. Poleij; 9 P. Kakebeeke; 10 H. Dek. Vanuit Barcelona, afstand 1125 km: 1 M. Poleij. Nieuws uit het zwembad. Vanaf vrijdag 17 juli zal de op het zwembad-terrein geplaatste kiosk elke middag in het seizoen geopend zijn. IJs, bier en limonades vormden de hoofd schotel van 't verkoopprogramma, maar daarnaast zult u er ook terecht kunnen voor artikelen die u in een zwem(zon- ne)bad pleegt nodig te hebben, als crè mes, verbandmiddelen, enz. enz. De ex ploitant wensen wij succes. „Den Inkelrit". Niet minder dan 90 deelnemers gin gen zaterdagmiddag bij Garage van der Kuyl in Yerseke van start voor de 2e Den Inkelrit van dit seizoen. Het par cours leidde van Yerseke via Wemel dinge, Kapelle, Biezelinge en Schore naar Hansweert, waar het eindpunt was in zaal „Zeelandia". De puzzelenthousi asten werden langs een traject gevoerd dat boordevol natuurschoon was. Alle lof ook nu weer voor de organisatoren die, onder auspiciën van het VW, deze rit uitzetten. De uitslag: 1. I. op 'tHof, 's-Graven- polder, 38 pnt.; 2. P. Hooftman, Kloe- tinge, 83 pnt.; 3. A. Hollestelle, Goes, 84 pnt.; 4. J. van Hrjfte, IJzendgke, 93 pnt.; 5. A. Fraanje, Goes, 96 j>nt.; 6. M. Zwartepoorte, Goes, 107 pnt.; 7. A. Deegens, Middelburg, 110 pnt.; 8. M. J. Groenleer, Kapelle, 112 pnt.; 9. P. West- veer, Kapelle, 119 pnt.; 10. C. Klooster man, Biezelinge, 126 pnt.; 11. J. v. d. Berge, Kloetinge, 129 pnt.; 12. L. J. Dominicus, Kruiningen, 131 pnt.; 13. I. Bogte, Kruiningen, 134 pnt.; 14. J. Pie per, Goes, 136 pnt.; 15. R. Schrier, Krui ningen, 145 pnt. Stand in de strijd om de Hof ka-tro fee: 1. I. op 'tHof, 's-Gravenpolder; 2. J. v. d. Berge, Kloetinge; 3. C. Kloos terman, Biezelinge; 4. R. Schrier en L. Dominicus, Kruiningen; 6. N. Wirtz, Oudelande. De volgende en laatste Den Inkelrit van dit seizoen wordt gereden op za terdagmiddag 1 augustus a.s. Reis buurtvereniging. Vorige week zaterdag ging de buurt vereniging „De Nijverheid" op stap. Na in Vianen de koffie te hebben gebruikt, werd naar Hilversum gereden, waar dank zij de bemiddeling van wethouder Slabbekoom een bezoek gebracht kon worden aan de VARA-studio. Van daar uit ging het naar Harderwijk, waar het Dolfinarium het hoofddoel was. Via de Veluwe ging het naar Park Sonsbeek in Arnhem, waar het diner werd genuttigd. Al met al een reis, waar allen met veel Wijnavond. Wegens de slechte weersomstandig heden op woensdagavond j.l. werd het zomeravondfeest op de Markt afgelast. Wel werd in hoog tempo, tussen de buien door, de prijstrekking verricht voor de flessen wijn. Bij de adverten ties treft u de winnende nummers aan. Volgende week zal, indien het weer zulks toelaat, opnieuw een zomeravond- feest worden georganiseerd. Het begint half acht en wordt weer gehouden op de Markt. De prijzen die dan verloot zullen worden, zijn ijstaarten. Wedvluchten. De P.V. De Blauwe Doffer nam deel aan een vlucht vanuit Dourdan, met oude en jonge duiven. De uitslag was: Oude duiven: 1, .12, 14 A. de Leeuw; 2, 7, 15 L. Theenaart; 3, 6, 9, 10 J. Zandstra; 4 I. Sanders; 5, 8 J. van Ertvelde; 11 F. Dommanchet; 13 T. Vette. Jonge duiven: 1, 2 A. de Leeuw; 3, 4 A. Eyke. Rejaardenreis. De bejaarden zijn maandag op reis geweest. Met een bus en particuliere auto's werd naar de Biesbos vertrok ken, waar een rondvaart werd gemaakt. Na onderbrekingen in „De Kanonnier" en „De Raaijberg" ging het weer op Hansweert aan, waar Scheldegalm het gezelschap stond op te wachten. Op het dorpsplein werd nog een dansje ge maakt. De voorzitter der bejaarden, dhr. W. J. Pouwer, sprak een dankwoord. Ook sprak wethouder Slabbekoorn nog enkele woorden van dank en waarde ring aan allen die tot het welslagen van deze dag hun medewerking hebben ver leend. Verkeersongeval Zaterdagavond te 19.15 uur heeft op de Westelijke Kanaalweg, in de gevaar lijke bocht bij de loswal, een verkeers ongeval plaats gèvonden. Dit ontstond doordat de 18-jarige van Biezelinge af komstige A. J. Leijs, die richting dorps kern reed, met veel te grote snelheid getracht heeft deze bocht te nemen. Hij is in een slip geraakt waardoor hij te gen de kanaaldijk is aangebotst, vervol gens het linkse onderste betonne ge deelte van de havencoupure, om daarna tegen het rechtse betonnen coupure element te botsen. Ca. vijf meter verder kwam de auto tegen de kanaaldijk aan de linkerzijde tot stilstand. De auto werd geheel vernield. Dhr. L. moest met ver wondingen worden overgebracht naar een ziekenhuis te Goes. Val met rijwiel. De 69-jarige heer P. Snel uit Schore is zondagmiddag nabij de Vlakebrug op onverklaarbare wijze met zijn rijwiel ko men te vallen. Dhr. Snel liep hierdoor dusdanig letsel op, dat hij per ambu lance diende te worden overgebracht naar het St. Joannaziekenhuis te Goes. Schip gezonken op Westerschelde. Zondagmorgen te 08.12 uur is op de Westerschelde bij boei 49 ter hoogte van Hansweert het Nederlandse binnenvaar tuig Sandria, groot 875 ton, in aanva ring gekomen met de 6609 brt register- tonnen metende Zuidafrikaanse zeeboot Stellenbosch. De Sandria werd mid scheeps geraakt en is direkt gezonken. Aan boord van dit schip, dat als thuis haven Rotterdam heeft, bevonden zich de 20-jarige schipper Robinson de Jong en diens zuster de 23-jarige Luca de Jong. Het schip was geleden met sta len platen en eigendom van dhr. L. de Jong uit Rotterdain. De twee opvaren den konden tijdig het schip verlaten. Zij hebben bijzonder veel geluk gehad dat op het moment der aanvaring het douanevaartuigje „Snip" nagenoeg op de plaats des onheils aanwezig was. De bemanning van dit scheepje kon de drenkelingen spoedig uit het water op vissen en veilig aan wal brengen te Hansweert. Het Zuidafrikaanse schip was geladen met stukgoed onderweg van zee naar Antwerpen. Dit schip pas seerde juist de haven van Hansweert toen een aantal schepen de Schelde op voer, die alhier waren geschut. De San dria heeft waarschijnlijk gemeend de vaarweg nog te kunnen passeren voor dat de zeeboot zou zijn gearriveerd. Het jammerlijke gevolg van deze misreke ning is dat het vrij nieuwe binnenvaar tuig thans op de bodem van de Schel de ligt. Boven het schip is een wrakken- boei gelegd, aangezien bij laag water slechts 5 V2 m water boven het schip staat. Het wrak levert dan ook gevaar op voor de scheepvaart. Het bergings bedrijf v. d. Akker uit Vlissingen zal nog deze week met de voorbereidende werkzaamheden voor de berging begin nen. Het schip zal eerst dienen te wor den gelost, hetgeen zeker enkele weken tijd in beslag zal nemen. Daarna hoopt men het wrak te kunnen lichten. Benoeming. Per 1 juli is dhr. E. J. van Gorsel al hier benoemd als procuratiehouder bij de Algemene Bank Nederland N.V. te Middelburg. Standplaats rijdende secretarie. Met ingang van volgende week zal de rijdende secretarie van de gemeente Reimerswaal standplaats innemen voor het „Cultureel Centrum". Wedvluchten. De P.V. „De Lifchtbode" hield twee wedvluchten, de eerste vanuit Vilvoorde over een afstand van 60 km. Deelname 200 duiven. De voornaamste uitslagen waren: 1 H. Neels; 2, 9, 10, 12, 13, 14 C. J. Clement; 3, 6, 8, 15 C. A. van Oos ten; 4, 11 K. M. Staal; 5, 7 A. J. Kruijs- se. Aan de wedvlucht vanuit Ruffec over een afstand van 667 km namen 27 duiven deel. Hierbij waren de voor- naamset uitslagen: 1, 4 C. A. van Oos ten; 2, 3, 6 C. J. Clement; 5, 7 A. J. Kruijsse. Jubileum. Bestuur, directie en personeel van de Veilingsvereniging „Krabbendijke en Omstreken" waren zaterdag in het Cul- in de nieuwste modellen zilver, goud of doublé met of zonder gekleurde wijzerplaat en 's werelds sterkste horloge verkrijgbaar bij HORLOGER JUWELIER OPTICIEN DIJKWELSESTRAAT 22 KAPELLE-BIEZELINGE TELEFOON (01102) 1223 tureel Centrum bijeen op een receptie die het bestuur aanbood aan de hoofd keurmeester, dhr. A. J. de Visser, die het feit herdacht dat hij 25 jaar ge leden als chef pakstation in dienst van de veiling „KEO" trad. De voorzitter, dhr. W. C. van der Werff overhandig de, nadat hij de verdiensten van de ju bilaris in het kort geschetst had, na mens het bestuur een enveloppe met in houd, terwijl mevr. De Visser in de bloemetjes werd gezet. Dhr. A. Dom misse, directeur der veiling, memoreer de o.m. de veranderingen die in dit ijds- bestek hebben plaatsgevonden in het bedrijf, waarna dhr. A. Potappel na mens het personeel gelukwensen uit sprak en een rookstandaard en een lec tuurbak aanbood. De jubilaris sprak tot slot een dankwoord voor de hem aangeboden receptie en geschenken. Voetbal. Zaterdag a.s. spelen verschillende ju niorenelftallen. Om 1.30 uur speelt Krab bendijke D I tegen Hansw. Boys D I, om 2.15 uur Krabbendijke C I tegen Rillandia C I en om 3 uur Krabbendijke G B Itegen Schoondijke B I. Vrij entree. Jeugdconcours. De hengel- en watersportvereniging „Reimerswaal" organiseert op vrijdag 24 juli a.s. van 18 tot 20 uur haar eer ste jeugdconcours, dat wordt gehouden in de Oosterschelde bij de „trapjes". Deelnemers tot en met 16 jaar kunnen zich op diezelfde dag opgeven van 17 tot 17.45 uur bij cafetaria „De IJsbeer", inschrijfgeld 0,50 per persoon. Hoofd prijs: holglashengel en een beker. Ver der zijn er vele mooie prijzen beschik baar. Aanrijding. In de Plasseweg ontstond vrijdag avond een aanrijding tussen 2 personen auto's, waarbij de VW van dhr. M. vrij wel total loss was. Dhr. M. kwam uit de richting Krabbendijke. Daar hij zich een ogenblik liet afleiden kwam hij te veel op de linkerhelft, waar juist dhr. S. uit de richting Waarde kwam. Dhr. S. kon niet meer uitwijken, waardoor hij ook schade aan zijn auto opliep. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Concert. Begunstigd door mooi zomerweer was er voor het concert van Vooruit op de tent een goede belangstelling. Het jeugd- korps trad nu ook gezamenlijk met het seniorenkorps op. OPNEMEN VAN VALUTA IN HET BUITENLAND Rekeninghouders die over gegaran deerde betaalkaarten beschikken kun nen binnenkort geld opnemen in het buitenland. Voorlopig is dit al mogelijk aan de postkantoren in Denemarken, Duitsland, Finland, Frankrijk, Noorwe gen en Zweden. Met verschillende an dere landen wordt nog onderhandeld. Daartoe zullen in de toekomst de be taalkaarten worden voorzien van een dubbeltalige tekst, n.l. Nederlands en Frans. Op de achterzijde zal worden vermeld in welke landen en tegen wel ke bedragen bij aan de postkantoren verzilverbaar zgn. De rekeninghouders ontvangen deze nieuwe kaarten automa tisch nadat hun voorraad is uitgeput. Teneinde de periode, dat nog kaarten „oude stijl" in omloop zijn, te overbrug gen, zal alle rekeninghouders die giro betaalkaarten gebruiken een voorbeeld- kaart worden toegezonden. Op vertoon van deze voorbeeldkaart en een geldig paspoort kan dan in het buitenland de betaalkaart worden verzilverd. Per betaalkaart kan een afgerond be drag worden opgenomen. In Denemar ken is dit 200 D.Kr.; in Duitsland DM 100; in Finland 100 F.Mark; in Frank rijk 200 Fr.frs.; in Noorwegen 200 N. Kr.; in Zweden 200 Z.Kr. Het opnemen van de buitenlandse va luta aan de buitenlandse postkantoren door middel van de betaalkaart is voor de rekeninghouders geheel gratis. De daaraan verbonden kosten neemt de Postgiro voor zijn rekening. OPSPORING VERZOCHT Zouden allen, die op zaterdag 4 juli nog contact hebben gehad met Jos de Nood, oud 29 jaar, wonende te Yerseke, zich willen melden per schriftelijke ver klaring aan het adres van zijn vader Jac. de Nood, Paardenmarkt 1618, Yerseke. Genoemde Jos de Nood is op die 4e juli op voor velen mysterieuze wijze om het leven gekomen op het eiland Tho- len. Natuurlijk kan men ook de politie verwittigen. Van 9—15 juli 1970 YERSEKE. Geboren: Engelina Janna Franciska, dv. Johannes Wim Mol en Sophia Janna van den Boomgaard; Re- nee, zv. Geert Jan Schepers en Egber- dina Gezina Lomulder. Ondertrouwd: Isaac van Dijke, 24 j. en Henriëtte Schreur, 31 j. te Goes. Getrouwd: Pie ter Bouwman, 21 j. te Kruiningen en Coleta Ida van Stee, 20 j. Overleden: Adriaan Johannis van der Weele, 82 j., ongehuwd. KRUININGEN. Ondertrouwd: Olivier Zandee, 23 j. te Krabbendijke en Dina van der Hart, 20 j.; Bernardus Andreas Johannes Maria Hazewindus, 23 j. en Antje Gerhardina Everdina, 21 j. Getrouwd: Jan Arie Willem Wouter Verschoor, 25 j. te Oostburg en Maatje Hendrika Krombeen, 25 j. te Terneuzen; Jan Comelis Fraanje, 21 j. te Yerseke en Helena Cornelia Beuzenberg, 21 j. Joseph Leonardus Gabriëlla Mathilda de Keijzer, 20 j. en Margaretha Christina de Jong, .19 j. KRABBENDIJKE. Overleden: Willem Jacobusse, 96 j., ongehuwd. RILLAND-BATH: Geboren: Geert Ni- colaas, zv. Jan de Leeuw en Adriana Johanna Vogel; Rolf, zv. Hans Lothar Dirksen en Pieternella Hoek. Getrouwd: Mathijs Bolier, 22 j. en Suzanna Cornelia Proos, 21 j. te Goes. Overleden: Jan Christiaan Noordhoek, 91 j., ongehuwd. WAARDE. Getrouwd: Christiaan Schot, 27 j. te Sint-Maartensdijk en Maria Tannetje Blaauwkamer, 34 j. te Ber gen op Zoom. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde, wordt in het weekeinde van 18 juli de doktersdienst waargenomen door Dr. C. A. Donker te Krabbendijke, tel. (01134) 1544. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. V.m. bediening Heilige Doop. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. H. de Valk, Middel- harnis. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. W. de Goede. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Donderdag 23 juli, 7.30 uur: Ds. Malan. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Majoor Eikenaar en luitenante v. Beek. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Slik, Groningen. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Eerw. heer J. Dronkers, Vlissingen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 21 juli, 7.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel van Yerseke. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. heer De Reus, Ouddorp. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 9 uur: Eerw. heer G. C. Ruissen, Oos- terwolde. Geref. Kerk 10.15 uur: 17.00 u.: Ds. J. v. d. Molen, Kruiningen Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. H. R. Timmerman. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen Geref. Kerk 11 en 5 uur: Ds. P. van Dijk, Halsteren. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 19—25 juli 1970 Zaterdag 25 juli: Laatste Kwartier IIOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 3.45 4.13 9.24 9.53 Maandag 4.38 5.02 10.21 10.46 Dinsdag 5.25 5.49 11.04 11.31 Woensdag 6.12 6.33 11.50 Donderdag 6.57 7.18 0.11 12.31 Vrijdag 7.40 7.58 0.47 1.10 Zaterdag 8.23 8.38 1.30 1.56 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1970 | | pagina 2