VAN VELZEN's VLEESBEDRIJF WATERSTANDEN Vrij dagavond geopend tot 9 uur Zaterdagmiddag om 12 uur gesloten WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE INGEZONDEN STUKKEN BURGERLIJKE STAND TELEFOON (01130) 1908 KRUININGEN Aktie Peru. De aktie voor Peru welke de Jeugd raad van Wemeldinge j.l. zaterdag ge voerd heeft door middel van een huis- aan-huis-collecte en een straatcollecte heeft opgebracht het mooie bedrag van 1124,96. Ringr\jderij. De 51e ringrijderij alhier is zaterdag gehouden met gehuurde paarden van een manege uit Serooskerke. Er waren nog slechts twee eigen paarden bij, omdat het steeds moeilijker wordt aan gewone paarden te komen. Deze paardjes wa ren misschien wat moeilijker te berijden dan de gewone paarden, maar op één in cidentje na is alles toch vlot verlopen. Eén van de paarden gooide namelijk zijn berijder af en sloeg op hol. Jaap Moel- ker, die aanwezig was en zijn race fiets bij zich had, ging er vlug achter aan en het bleek dat Jaap harder kon rijden dan het paard rennen, zodat hij hem al spoedig had achterhaald en ge vangen had. De uitslag van het ringrijden was: 1. A. Mieras, 20 ringen; 2. S. de Vos, 15; 3. L. Wabeke, 15; 4. A. Schouwenaar, 15; 5. A. J. op 'tHof, 14; 6. W. op 'tHof, 11! 7. A. Moelker, 10; 8. H. Schouwenaar, 10; 9. P. Feytel, 9; 10. C. de Vlieger, 9. Ereprijzen: 1. Beker camping Klein Stelle: A. J. op 'tHof; 2. beker café De Schelde: A. Mieras; 3. beker maalderij De Blaey: P. Gijssel; 4. beker UTD: C. de Vlieger; 5. medaille PZC: W. Hame link; 6. beker veevoeder In 't Anker: A. Schouwenaar; 7. onderhoudsset CZAV: A. Moelker. De pollepel werd gewonnen door S. de Vos. De uitslag van het stoeltjerijden, dat met medewerking van OKK plaats vond was als volgt: 1. H. Schouwenaar; 2. A. Schouwenaar; 3. W. Hamelink. Strand verbeterd. Het strand aan de Nieuwendijk heeft een flinke verbetering ondergaan. Een comité onder de bezielende leiding van dhr. Jaap Dagevos heeft zich voor dat doel ingespannen en velen hebben hier bij geholpen. Er is de laatste twee we ken ruim 2000 kubieke meter zand aan gevoerd. Met sleepbootjes van enkele kanaalmannen en hulp van diverse par levinkers zijn een aantal bakken af komstig van de zandzuiger Meteor hier heen aangevoerd en gelost. Veel is er pro Deo gebeurd. Niet alleen dorpsgeg- noten, maar ook velen van buiten We meldinge komen regelmatig het Wemel- dingse strand bezoeken. De gemeente heeft een bedrag van 1400,beschik baar gesteld voor ophoging van het strand maar dat bleek niet genoeg te zijn om alles te betalen. Vandaar dat het comité nog een aktie voert om oud ijzer op te halen. Er ligt al een aardig hoopje oud ijzer op de hoeve van dhr. A. Wabeke, eveneens een comitélid, maar er is nog meer nodig om uit de zorgen te komen. Dinsdag heeft een bulldozer het aangevoerde zand ver deeld over het gehele strand, zodat voor dit jaar het strand er weer netjes bij ligt. Als nu de strandgasten het strand zoveel mogelijk schoon houden en geen ommel achterlaten zoals glasscherven enz., dan zal het comité daarvoor zeer dankbaar zijn, want afgezien van de rommel is het nog gevaarlijk ook. Bejaarden reis. De bejaarden uit Wemeldinge hebben woensdag hun jaarlijks reisje gemaakt met een rijtoer door Zeeland. Met twee autobussen en enkele personenwagens is de reis gemaakt. Het ging via de Sloehaven over het nieuwe vliegveld Noord-Sloe op Noord-Beveland aan, waar een bezoekje werd gebracht aan de jachthaven in Kortgene. Via Wal cheren ging het met de boot over naar Zeeuws-Vlaanderen, waar in Oostburg de koffie werd gebruikt. Later op de dag is in Temeuzen o.a. de nieuwe ha ven met een bezoek vereerd, terwijl voor de reis terug werd aanvaard in Hulst werd gedineerd. Om kwart over negen kwamen de reizigers aan de Bonzijbrug, waar ze werden opgewacht door de fan fare OKK met drumband en ze onder vrolijke muziek werden begeleid tot aan het Dorpshuis, waar de reis 's morgens ook was begonnen. Er waren 110 be jaarden die de reis hebben meegemaakt. Namens het gemeentebestuur waren het C. M. Dagevos en wethouder A. P. Schouwenaar die de reis meemaakten. Wedvluchten. De P.V. ,,De Vrijheidsduif" hield weer enkele vluchten. Vanuit Clermont, af stand 257 km, werd gevlogen met oude en jonge duiven. De voornaamste uitsla gen bij de 164 oude duiven zijn: 1 en 14 J. C. Wisse; 2. C. Dijl; 3 J. van Noorden; 4, 10 en 13 J. Willeboer; 5 en 6 W. Krijnsen; 7 P. Willeboer; 8 en 15 J. van Iwaarden; 9 S. v. d. Weele; 11 M. Poleij; 12 A. Kole. Jonge duiven, deelname 139: 1 P. Willeboer; 2 en 3 J. en P. Voois; 4 J. C. Wisse; 5 K. Tjarks; 6 C. Aerts; 7 J. Stroosnijder; 8 J. Krombeen; 9 G. de Bruine; 10 H. Bauer. Uit Chateauroux met 60 duiven. Af stand 545 km. Voornaamste uitslagen: 1 J. van Noorden; 2 M. Poleij; 3 P. Boone; 4 J. Krombeen; 5 W. Krijnsen; 6 en 10 P. Willeboer; 7 H. van Koeve- ringe; 8 H. Dek; 9 P. Kakebeeke. Huishoudschool „Prinses Beatrix". Op 24 juni j.l. konden de volgende leerlingen het diploma assistenten-H in ontvangst nemen: Miep Duinkerke, Go- deliva van Huffel en Sylvia Lavooy te Hansweert; An ja Geldof, Annelies Kie- via, Elly van Koeveringe, Anneke La gendijk, Matty Veerhoek en Corrie Ver sprille te Krabbendijke; Harti Kalau te Rilland-Bath; Marian Nieuwenhuijse te Oostdijk; Jenny van der Molen en Cora Verlare te Kruiningen; Mientje Over- beeke te Waarde. Eén kandidate werd afgewezen. Het geschenk voor de leer linge met het hoogst behaalde aantal punten ging dit jaar naar Cora Verlare te Kruiningen. De leerlingen hebben hun beroeps- of schoolkeuze reeds gemaakt en wel als volgt: 1 verkoopsetr, 1 O.V.B., 5 voor opleiding hoger beroepsonderwijs, 3 I. N.A.S., 1 typiste, 1 gezinsverzorgster, 1 modinette, 1 bloemiste. De ronde van Kruiningen. Zaterdag 4 juli a.s. wordt weer de traditionele kermisronde verreden. Om half twee begint de voorwedstrijd voor nieuwelingen met aan de start o.a. de Zeeuwse kampioen Jan Raas uit Hein- kenszand. Om 3 uur starten de profs. Hoewel de ploegen van Willem II en Caballero niet van de partij zijn, is er toch een flink aantal Nederlandse, Bel gische en Engelse renners. Elk jaar geeft dit reden tot bewondering omdat Rentoc geen startgeld kan en wil beta len en toch veel renners weet aan te trekken. Een aantal namen van beroeps renners die aan de start verschijnen: De Zeeuwen Richard Buckacki en Wim Du bois, verder de winnaar in Yerseke Piet Hoekstra, Bart Zoet, de gebroeders Jan en Huub Harings, Johny Brouwer, pre miejager Martin Breure, Engels kam pioen achter de motoren Norman Hill, de Belg Rik Marien en de Pools-Luxem- burgs-Belgische renner Polanski. En la ten we vooral niet vergeten de trouwe merkenloze Wout van de Berg. Hij is meestal laatst, maar toch onmisbaar. Tenslotte nog dit: steek het parcours niet onnodig over! Vergadering NCVB. De afd. Kruiningen van de NCVB kwam voor de laatste vergadering in dit seizoen bijeen. De presidente, mevr. Janse-van Nieuwenhuize hield een me ditatie n.a.v. Math. 6 2534. De spre ker op deze avond was Ds. J. W. Maris te Vlissingen met als onderwerp „Mar telaars in de 20e eeuw". Donderdag 25 juni werd een reisje gemaakt naar België. Er was veel moois te zien, de sfeer onder elkaar was uit stekend en naar aller mening vraagt dit om herhaling. Mavo-examens. In de laatste week van de Mavo-exa mens te Goes slaagden de volgende leer lingen van de Kruiningse Mavo: Nelly Riedijk te Kruiningen, Henk Korstanje te Yerseke en Coriy de Leeuw te Waar de. Gefeliciteerd! Buurtkinderen op reis. Vorige week zaterdag gingen de kin deren van buurtvereniging „De Nijver heid" een dagje uit. Nadat men in het Mastbos te Breda had gepiknikt, ging de reis naar Rotterdam, waar een be zoek werd gebracht aan diergaarde Blij- dorp. Natuurlijk werd de traktatie niet vergeten. Er werd ook nog een bezoek gebracht aan een speeltuin, waar de jeugd zich naar hartelust kon uitleven. Voor kinderen en leiding een zeer fijne dag, die zonder wanklank verliep. Van het een ander werden door de vader van één der kinderen filmopnamen gemaakt. Geslaagd. Te Arnhem slaagde voor Adspirant elek trotechnisch opzichter (energietechniek) dhr. J. D. Pikaar alhier. Te Breda slaagden voor tailleuse de dames Maatje en Willy van den Berge aihier en Mattie Oostdijk en Ria van de Vrede te Krabbendijke. Zomeravondfeesten Zomeraktie 1970. De vorig jaar als experiment opgezet te zomeravondfeesten zijn dermate goed in de smaak gevallen bij Kruiningena- ren en toeristen, dat het bestuur van de winkeliersvereniging heeft gemeend er dit jaar zeker mee door te moeten gaan. Om aan deze avonden nog wat meer in houd te geven, worden ze opgenomen in een Zomeraktie 1970. Dit houdt in, dat u bij de aan deze aktie deelnemende win keliers, bij elke bestede 2,50 een gra tis lot zult onvtangen (vanaf 2 juli). De aktie loopt gedurende vijf achtereenvol gende wekelijkse perioden, steeds van donderdagmorgen t/m woensdag 6 uur. De in deze periode van een week uitge reikte loten zullen steeds op de woens dagavonden worden uitgeloot. De data zijn: 8, 15, 22, 29 juli en 5 augugstus. Een ware stortregen van prijzen (per avond meer dan 50 stuks) zal over het publiek worden uitgestort. Elke woens dagavond zal in het teken staan van een ander artikel. Zo staan er op het programma een kippe-avond, een wijn avond, een bloemen-avond, een ijstaar ten-avond en een kippe-avond. De boe- renkapel van E.M.M. zal op deze avon den de muziek en conferences verzorgen (evenals vorig jaar is er volop gelegen heid een dansje te maken). De feesten worden gehouden op de Markt en van gen aan om half acht. De prijzen dienen terstond na uitloting te worden afge haald, anders worden ze op het eind van de avond opnieuw verloot. Wij wen sen het organiserend comité en E.M.M. succesvolle avonden en fraai zomerweer toe. Feestelijke afscheidsavond. Op de feestelijke afscheidsaovnd van de leerlingen der 6e klas van de o.l.s. kon het hoofd dhr school dhr. J. Boon een zaal vol belangstellenden welkom heten. Bij de dia-quiz Kent u Hans weert bleek dat van de 100 deelnemers er slechts 12 hun eigen woonplaats goed te kennen. Afscheid werd genomen van de voorzitter der oudercommissie, dhr. C. Slabbekoom. Hij kreeg een grammo foonplaat aangeboden, zijn vrouw werd in de bloemetjes gezet. Vervolgens reik te dhr. Slabbekoom de getuigschriften uit aan de leerlingen die de school gaan verlaten. Na de pauze werd opgevoerd de jeugdmusical „De wonderlijke ma chine van Professor Knap", hetgeen een groot succes werd. De nieuwe voorzitter van de oudercommissie, dhr. L. J. Paau- we, restte nog de bijzonder geslaagde avond te besluiten met een kort woord. Behendigheidswedstrijden Nagenoeg geheel de behendigheids wedstrijden die zaterdagavond op het Dorpsplein werden georganiseerd door de harmonie „Scheldegalm" viel een druilerige regen, hetgeen het publiek, dat ondanks dit natte weer belangstel ling toonde voor dit gebeuren, tot een minimum beperkt bleef. De vier deel nemende ploegegn trokken zich van dit weer niets aan en hebben met courage de drie wedstrijdonderdelen op een spor tieve wijze gespeeld. Per wedstrijdonder deel kon men 4 punten behalen, terwijl de puntenverdeling vervolgens terugliep tot 1. De punten werden toegekend aan de hand van de snelste tijd. Winnaars werden Wissenkerke en Hansweert, bei de 9 punten, Waarde 8 punten en Krui ningen 4 punten. De finalewedstrijden worden gehou den op zaterdag 29 augustus a.s. Het zal dan moeten blijken of Wissenkerke, nu nog in het bezit van de wisselbeker, voldoende kracht zal bezitten om deze opnieuw voor een jaar te behouden. Veel lof en waardering voor Zuster Evarista. Zondag heeft Hansweert afscheid ge nomen van de uiterst sympathieke on derwijzeres der r.k. lagere school Zr. Evarista, die, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, deze funktie heeft neergelegd. Te tien uur werd tot haar intentie in de parochie kerk een plechtige eucharistieviering gehouden. Voor dit kerkelijk gebeuren was de belangstelling overweldigend. Ook de receptie die hierna volgde in de zaal „Thalia" was druk bezocht. Tij dens de eucharistieviering had pater Th. de Wit reeds gewezen op de belang rijke plaats die Zr. Evarista steeds te Hansweert heeft ingenomen. Het ont slag dat door haar werd gevraagd kan dan ook niet anders luiden dan bijzon der eervol. In zaal Thalia was het wnd. burgemeester C. Slabbekoom die als eerste het woord voerde. Hij overhan digde Zuster Evarista een boeket bloe men. Vele sprekers voerden hierna het woord; Dikwijls dezen ze hun prijzende woorden vergezeld gaan van een ge schenk. Bewogen door zoveel huldeblijk dankte Zr. Evarista allen die aan deze huldiging hun medewerking hadden ver leend, o.a. de kinderen der school, die tijdens de receptie bijzonder leuke eigen gemaakte liedjes hadden gezongen, het r.k. kerkkoor dat de kerkelijke viering met prachtige zang had opgeluisterd. Het betekent voor mij een afscheid van mijn onderwijzeres-funktie, doch zeker geen afscheid van Hansweert, met wiens dorp en inwoners ik mij één voel, aldus de gefêteerde zuster. Bevorderd. Aan het chr. lyceum te Goes zijn de volgende leerlingen bevorderd. Toegela ten tot 2 gymnasium Jolien Dekker; tot 2 atheneum Ineke Lobbezoo; tot 2 havo atheneum Kees Ruissen en Heieen van de Boomgaard; tot 3 atheneum Jan Elies Vogelaar, Ria Walrave, Anneke van der Marei; tot 4 gymnasium Anneke Dek ker; tot 4 MM Lianne Colpaart en Cor rie van de Kreeke. Geslaagd. Aan het koninklijk technicum PBNA te Arnhem slaagde voor Werkplaats techniek dhr. F. Akkerman alhier. Aan de Goese ambachtschool zijn ge slaagd: Voor afdeling timmeren M. P. Dansen; metaalbewerken J. Minnaard; brood-banketbakker S. de Bruine en L. R. Sinke; metselen M. A. Hoogesteger en W. I. J. de Voogdt. Voor de Ocht- manprijs 1970 kwam voor de afdeling koper-, lood- en zinkbewerking klasse Klz 2: J. G. Baas. Alle leerlingen wo nen in deze gemeente. Reis bejaarden. Vorige week vrijdag was de reis voor bejaarden. Ze gingen om 8.30 uur weg, reden via Breda naar Gorkum, waar hun een kop koffie werd aangeboden. Om ±11 uur weer verder richting Rot terdam. In „Avifauna" kregen ze de lunch aangeboden. Na de lunch konden ze het vogelpark ingaan of een boot- toch op het Braassemermeer maken. Via Dordrecht langs de Dordtse Kil naar hotel „Altao" in Willemsdorp, waar een consumptie werd aangeboden, naar „de Raayberg" in Bergen op Zoom, waar eveneens een consumptie werd aange boden en vervolgens naar huis, waar ze door „Rillandia" werden ingehaald. Ze hadden allen genoten van deze mooie reis. Jeugdbrandweerwedstrijd. Zaterdagmiddag werd er voor 't oude gemeentehuis een brandweerwedstrijd voor de schoolgaande jeugd gehouden. Het was voor drie scholen. De eerste prijs was voor de ö.l. school-leerlingen, die de beker wonnen. Puzzelrit. Zondagmiddag werd een puzzelrit per fiets gehouden, georganiseerd door'de r.k. jongerenraad. De rit ging door de polders rond het dorp. De goede orga nisatie en het mooie weer zorgden voor het slagen van de rit. Joke Traas werd winnares, José Kalle werd tweede en Lucie Pauwels derde. Wedvluchten. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Noyon over een afstand van 221 km. Deelname 73 duiven. De voornaamste uitslagen wa ren: 1, 2, 10 C. J. Clement; 3, 4 A. J. Kruysse; 5, 6, 7 C. A. van Oosten; 8 J. Neels; 9 H. van Doorn. Eveneens werd deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Chateauroux over een afstand van 543 km. Deelname 36 dui ven. Uitslag: 1, 2, 5 A. J. Kruijsse; 3 K. M. Staal; 4 C. J. Clement; 6 C. A. van Oosten. Geslaagd. Mej. M. A. Pieper, werkzaam bij F. van der Peyl N.V. te Kruiningen, slaag de met lof voor haar middenstandsexa men. Gefeliciteerd! Tragisch ongeval. De achtjarige Maarten Scheel kwam vrijdagmorgen toen hij tijdens de school- pauze op zijn fietsje de Noordweg over stak op de kruising Morlodestraat Nieulandestraat in botsing met de fiet ser C. v. H., waarbij hij zo ongelukkig terecht kwam dat hij zware verwon dingen aan het hoofd opliep. Hij werd naar het ziekenhuis Bergzicht te Goes overgebracht, waar hij in de loop van de avond aan de opgelopen verwondin gen is overleden. Spelregelwedstrijd. Het juniorenteam van de v.v. „Krab bendijke" is er in de finale van de spel regelwedstrijd om het kampioenschap van Zeeland, die werd georganiseerd door de centrale organisatie van voet balscheidsrechters district Zuid I en die gehouden werd in de kantine van de v.v. „Vogelwaarde" te Vogelwaarde, niet in geslaagd de v.v. „Schoondijke" te overwinnen, maar moest in een zeer spannende strijd met een eervolle 12 11 nederlaag genoegen nemen. In to taal konden 15 punten per team wor den gescoord. Dhr. I. W. Bakker, voor zitter van de KNVB afd. Zeeland, reik te de prijzen uit en verklaarde werke lijk bewondering te hebben voor de ken nis die deze jongelui ten toon spreidden. De verliezers overhandigden de kampi oenen een ruiker bloemen, waarmee dit sportieve treffen een sportief einde kreeg. V oetbaltoemooi. Het voetbaltoernooi voor B-junioren, dat zaterdag georganiseerd werd door de v.v. „Krabbendijke" is gewonnen door Kloetinge. De zes deelnemende elftal len moesten een halve competitie spelen in wedstrijden die 20 minuten duurden. De verdere uitslag was: 2. Krabbendij ke I; 3. Hansw. Boys; 4. Cortgene; 5. Apollo; 6. Krabbendijke II. Voorzitter Schreuder reikte na afloop de prijzen uit nadat bij de scheidsrechters, dhrn. M. Bom, J. Kaat en J. Walraven, had bedankt voor de uitstekende leiding. Voetbal. De A-junioren speelden donderdag een wedstrijd tegen een A-elftal van Kapelle en wonnen met 20. De C-junioren speelden zaterdagmorgen eveneens te gen een elftal uit Kapelle met 11 ge lijk. Ouderavond. Op de ouderavond van de openbare lagere school, die donderdagavond werd gehouden, is voor de pauze een nieuwe vorm van onderwijs besproken, een soort van aangepast onderwijs, die in de toe komst zeker tot ontwikkeling zal ko men. Tevens werden verschillende pun ten ter discussie op tafel gebracht, o.a. het verstrekken van schoolmelk, waar men tegen was en sexuele voorlichting op school, waar de meningen nogal ver deeld over waren. Terwijl de ouderen zich over deze problemen bogen, hadden de leerlingen van de eerste tot en met de vijfde klas een spelavond onder lei ding van één der onderwijzers, dhr. Wes terweel. Na de pauze verschenen zij op de ouderavond, waar zij verschillende toneelstukjes opvoerden en filmpjes ge draaid werden. Tot slot werden aan de leerlingen van de zesde klas getuig schriften uitgereikt en werd afscheid van hen genomen. De voorzitter van de oudercommissie, dhr. Lenshoek, sprak een dankwoord. Sportdemonstratie. Zaterdagavond werden op het sport veld ritmische bok- en brugoefeningen vertoond door de gymnastiekvereniging Inter Scaldis alhier. In jeugd- en oude re groepen traden zij op. In de pauze liet het jeugdkorps van Vooruit zich ho ren met enkele muziekwerkjes. De lang begeerde regen maakte dat het pro gramma vervroegd moest eindigen. Benoemingen. Tot ouderling in de kerk der Geref. Gemeente zijn gekozen dhrn. J. M. Goud, die zijn benoeming heeft aangenomen en M. Koeman, die hiervoor heeft be dankt. Wielerkoers. Zaterdag 18 juli zal wederom een wielerkoers worden gehouden voor as piranten en nieuwelingen. (Buiten verantwoording der Redactie) ANTI-ZWEMLES PROTEST In dit blad van 26 juni heb ik met verbazing het zwemles protest gelezen. Degene welke zo flink is zijn of haar naam er niet onder te vermelden, moet eerst eens goed informatie nemen waar om er een paar weken 's morgens moei lijkheden waren met de zwemlessen. Dat de badmeester de heer Fokke ziek was, is hem of haar misschien niet be kend geweest; dat de heer Verbeek elke morgen met de trein uit Souburg moest komen, wist hij of zij misschien ook niet en tussen twee haakjes, het zwembad is voor les vanaf half acht open en niet om kwart over zeven! Eventuele klachten over de zwemles sen kunnen altijd bij de badmeester en is die niet te bereiken bij B. en W. van Reimerswaal ingediend worden. Als laatste opmerking wil ik nog even zeggen dat op zaterdag 27 juni 121 kinderen examen hebben gedaan en dat er 114 zijn geslaagd, waarbij ver meld dat de zwemvaardigheid volgens een KNZB-official, de heer A. van Eek, op een zeer hoog peil stond. Wie zei oók weer dat de jeugd niet kon leren zwem men? Ga zo door, heren, het gaat pri ma! Mijn naam is niet alleen bij de re- daktie bekend. C. P. FRAANJE Alb. Schweitzerstraat 14 Kruiningen (Gem. Reimerswaal) WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 4 juli wordt de doktersdienst waargenomen door Dr. J. A. Kamps te Rilland-Bath, tel. 01135- 343. Dit geldt voor de dorpen Hans weert, Krabbendijke, Kruiningen, Ril land-Bath en Waarde. Van 25 juni1 juli 1970 KRUININGEN. Geboren: Pieter Gilles, zv. Johannes Gilles Huissen en Adriana Jacoba Lukasse; Adriaan Gerard, zv. Adriaan Pieter van Noorden en Geer- truida Jannetje Steenhard. Ondertrouwd: Baltus Johannis Anto- nius Willem Kole, 26 j. en Maria Ma ch elina Mol, 25 j. te Yerseke; Pieter Andries Slim, 24 j. en Marion Zelders, 23 j. te Wanneperveen. Gehuwd: Willem Franciscus Johan nes Baarends, 24 j. en Sara Huberdina Penne, 22 j. HANSW WEERT: Ondertrouwd: Roland Friedrich Mozer, 25 j. en Maria Cornelia Giljam, 23 j. KRABBENDIJKE. Geboren: Jan Jozias, zv. Jozias Boone en Geertruida van Houte. RILLAND-BATH. Geboren: Elisabeth, dv. Willem Johannes van Balen en Neel- tje Elizabeth Konings. Ondertrouwd: Krijn Abraham Saman, 22 j. en Lena Jannetje Walrave, 20 j. Overleden: Christiaan Heijboer, 72 j., ongehuwd. WAARDE. Geboren: Tannetje Maria, dv. Pieter Marinus van Houte en Ma ria Cornelia Duinkerke. Wemeldin ge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. de Bruijn te Giessenburg. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. van der Molen. 2.30 uur: Ds. J. C. Seegers, Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Donderdag 9 juli: Ds. Chr. van Dam van Werkendam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker. Bediening H. Doop. Geref. Kerk 10.15 uur: 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen, Kruiningen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Postma. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Eerw. heer J. Kooy, Leiden. 5 uur: Ds. J. Poldervaart, Schore. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 5—11 juli 1970 Zaterdag 11 juli: Eerste Kwartier IIOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 4.52 5.10 10.23 10.48 Maandag 5.27 5.45 11.04 11.25 Dinsdag 6.02 6.16 11.37 Woensdag 6.36 6.51 0.00 12.10 Donderdag 7.08 7.23 0.34 12.41 Vrijdag 7.41 7.55 1.04 1.16 Zaterdag 8.16 8.31 1.38 1.57 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later Wegens plaatsgebrek moesten diverse berichten, w.o. raadsverslag Reimers waal blijven overstaan.

Scheldebode | 1970 | | pagina 2