KERNPUNTJES REI M ERS WAAL RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE INGEZONDEN STUKKEN PREDIKBEURTEN TWEEDE BLAD 12 JUNI 1970 van het KAPELSE GEMEENTEHUIS Paspoorten en rijbewijzen. Door de grote stroom aanvragen van paspoorten is er op de provinciale grif fie vertraging ontstaan. Op het ogenblik is met de aanvraag van een paspoort ten minste drie weken gemoeid. Heeft u een paspoort nodig, vraag het dan dus tijdig aan. Hetzelfde geldt voor rijbe wijzen. Voor de verlening van een rij bewijs is een medische verklaring nodig van het Centraal Bureau voor de afgifte van Rijvaardigheidsbewijzen in Rijswijk. Dit bureau heeft 3 tot 4 weken nodig om een medische verklaring af te ge ven. Daarna moet de aanvraag via de gemeentesecretarie naar de griffie. Hier is nog eens ongeveer 2 weken mee ge moeid. U dient in totaal met 5 tot 6 we ken te rekenen eer uw rijbewijs verlengd is. Ook hier geldt dat u tijdig moet aan vragen. V is vergunn ingen Vissen is een populaire sport met een helaas wat onpopulaire beperking: er is in een aantal gevallen een vergunning nodig. Het aantal vergunningen is zo groot, dat het voor velen een doolhof is geworden en het gebeurt dan ook wel dat iemand denkt over de nodige ver gunningen te beschikken, maar bij con trole door de politie toch moet ervaren dat hij nog niet genoeg heeft betaald. Wij willen daarom proberen wat licht in deze duistere vergunningenzaak te brengen. Voor het vissen in de Oosterschelde en de Westerschelde is in het algemeen geen vergunning vereist, tenzij men vist met meer dan twee hengels of met één of twee hengels met aan iedere hengel 4 of meer haken. In zo'n geval moet men in het bezit zijn van een consent je. Voor het vissen met fuiken is a 11 ij d nodig een vergunning van de eigenaar van de gronden waarop de fuiken wor den gezet. Bovendien is, bij fuikenvis serij in de Ooster- of Westerschelde, een consent je nodig. Vist men met fui ken in b.v. leidingen of plassen, dan is niet een consent, maar een grote vis- akte vereist. In het kanaal door Zuid-Beveland mag met één hengel worden gevist als men in het bezit is van een bijdragebewijs. Wil men met twee hengels in het ka naal vissen, dan is een kleine visakte nodig, en een vergunning van de Ka- pelse Kanaal vissers. De vergunning van de Kapelse Kanaalvissers kan worden gehaald in hotel De Zwaan te Kapelle en kost voor leden van de Kapelse- of de Goese hengelsportvereniging 1, voor alle anderen 2,In het kanaal mag met maximaal twee gewone hen gels worden gevist. Het Veerse Meer: Alt ij d is nodig (ook voor vissen met één hengel, ook voor personen jonger dan 15 jaar) een vergunning van de Deltafederatie. Le den van de hengelsportverenigingen die bij de Deltafederatie zijn aangesloten krijgen de vergunning gratis. Anderen kunnen de vergunningen aanvragen op het gemeentehuis te Goes en bij de WV kantoren in Walcheren. (De vergunnin gen zijn vrij duur. Wil men meerdere keren in het Veerse Meer vissen, dan is het beter lid te worden van de hengel sportvereniging)Naast de vergunning van de Deltafederatie is nodig: voor het vissen met één gewone hengel, een bij dragebewijs (personen jonger dan 15 jaar behoeven dit niet te hebben)voor het vissen met één speciale- of twee ge wone hengels: een kleine visakte. In het Veerse Meer mag niet tegelijk met één gewone- en één speciale hengel worden gevist. Bovendien geldt dat men niet meer dan 4 forellen in zijn bezit mag hebben. Ieder, die in het Veerse Meer vist, dient er goed op te letten dat de vergunningen in orde zijn en dat niet meer dan 4 forellen worden meegeno men, want er wordt streng gecontro leerd, waarschuwingen worden niet ge geven, er wordt direkt proces-verbaal opgemaakt. Tot slot nog een algemene opmerking over de kleine visakten: Iedereen, on geacht de leeftijd, moet een kleine vis akte hebben als hij met twee gewone hengels of één speciale hengel vist in het kanaal door Zuid-Beveland of het Veerse Meer. Op de secretarie zijn verkrijgbaar: conenst, bijdragebewijs, kleine en grote visakte. Wij wensen u goede vangst! Raadsvergadering. Op dinsdag 26 mei heeft de raad ver gaderd. De burgemeester heeft de raad meegedeeld dat op 16 juni 1970 de vol gende vergadering zal worden gehouden. In die vergadering zullen de begroting 1970 en een aantal belastingverordenin gen aan de orde komen. De daarop vol gende vergadering wordt gehouden op 30 juni. Na de behandeling van de ingekomen stukken kwam aan de orde een voorstel tot garantie van een geldlening voor particuliere woningbouw. Bij de behan deling van dit punt werd door één der leden verzocht om een overzicht van alle verstrekte garanties. Dit overzicht zal in de begrotingsvergadering worden overgelegd. De gevraagde garantie werd zonder hoofdelijke stemming verstrekt. De punten 6 en 7 van de agenda had den betrekking op het gemeenteperso- neel. Besloten werd toe te treden tot het Instituut Ziektekostenverzekering Ambtenaren (ambtenaren vallen n.l. niet onder de Ziekenfondswet) en er werden een aantal rechtspositie regelingen voor het gemeentepersoneel vastgesteld. Ver volgens kwam aan de orde hpt ambts gebed in het reglement van orde voor de raadsvergaderingen. Dit punt bracht een levendige discussie met zich mee. Door één der wethouders werd, in af wijking van het voorstel van B. en W. voorgesteld geen ambtsgebed op te ne men, maar vóór en na de vergadering enige momenten stilte in acht te nemen. Nadat verschillende sprekers hun stand punt hadden uiteengezet volgde een hoofdelijke stemming. Tegen het ambts gebed stemden dhm. Schouwenaar, Lam- per, De Jager, Kole, Ganseman en Van Hoorn. De, overige leden waren vóór, zodat met 7 tegen 6 stemmen het ambts gebed werd opgenomen. Zonder hoofde lijke stemming werd besloten tot aan koop van een stukje grond aan de West straat 20 m2) en een stuk grond 840 m2) aan de Ganshoekweg. Aan de erven Lenshoek te Kloetinge werd een perceel bouwterrein aan de Vroon- landseweg verkocht. De lage grondprijs leverde een vraag op van één der raads leden. De voorzitter lichtte de lage prijs toe, waarbij bleek dat dit dezelfde prijs was die de gemeente indertijd zelf aan de erven Lenshoek had moeten betalen toen de gemeente de grond kocht. Bij de aankoop was een en ander al over eengekomen. Het pand Weststraat 11 in Kapelle werd door de gemeente aange kocht. Het is in het belang van de ge meente dat dit pand haar eigendom wordt, omdat het wellicht de mogelijk heid zal scheppen om t.z.t. de Dreef bij de aansluiting op de Weststraat te ver breden. De waarde van het pand werd door deskundige taxateurs vastgesteld en de prijs werd redelijk geacht. De raad sloot zich dan ook bij het voorstel van B. en W. aan. Vervolgens kwam de ver ordening op de hondenbelasting aan de orde. Gevraagd werd het onderscheid tussen „luxe honden" en bedrijf shon- den" in de verordening te schrappen. Dit is echter op grond van de gemeente wet niet mogelijk. Er moet verschil tus sen die twee soorten worden gemaakt. Eén der leden stelde geheel tegen een belasting op honden te zijn, ook al om dat honden niet los op straat mogen lopen. Dit heeft te maken met de po- litieverordienng, en niet met de belas tingverordening, antwoordde de voor zitter op een vraag van één van de le den om de honden los te laten lopen. Na nog enige discussie werd de honden belasting vastgesteld op 20,per luxe hond en 15,per bedrijfshond. Voor een tweede hond is 30,verschuldigd, voor de volgende honden 7,50. Voor kennels is 85,per jaar verschuldigd. Dhr. Kole werd geacht tegen de honden belasting gestemd te hebben. Na nog enkele voor u wellicht minder interes sante punten, kwam de rondvraag aan de orde. Aan de wenselijkheid de speel plaats bij de openbare school in Kapelle- dorp te vergroten werd aandacht ge schonken. Er zal ook een straatmakers- ploeg worden geformeerd die de nood zakelijke herstellingen aan de wegen en straten (o.a. de Ooststraat) binnen de gemeente zal verrichten. Aanleg van een voetbalgelegenheid te Schore stuit voor lopig af op financiële bezwaren. In Ka pelle zal een sportcomplex worden aan gelegd aan de Vroonlandseweg. De eer ste fase bestaat uit de aanleg van een voetbalveld, een half verhard oefenveld en een tennisbaan. Ook het storten van vuil in sloten en op verboden stort plaatsen kwam ter sprake. De politie heeft, blijkens het antwoord van de voor zitter, al enkele processen-verbaal ge geven en zal op het storten van vuil toezien. Openstelling zwembad Kapelle-dorp. Behoudens goedkeuring van de raad, zijn de openstellingstijden in het Ka pelse openluchtzwembad gewijzigd en ia het zwembad nu open: zondag 13.3017.30 uur maandag 8.0011.30 uur 12.30—17.30 uur 18.3020.00 uur dinsdag t/m vrijdag 7.3011.30 uur 12.30—17.30 uur 18.30—20.00 uur zaterdag 9.0011.30 uur 12.3017.00 uur Over het algemeen is het bad van half acht tot negen uur alléén open voor ge oefende zwemmers. Overigens is het bad open voor vrij zwemmen, ook voor de minder geoefenden. Wist u dat: 1. De raadsvergaderingen voor ieder een toegankelijk zijn? 2. De raadsvergaderingen van te voren op de plakkeborden bekend worden gemaakt 3. Mej. S. Hollestelle, onderwijzeres aan de c.v.o. school te Wemeldinge #op 17 juni a.s. 40 jaar bij het on- 'derwijs is? 4. Ter gelegneheid daarvan in het ker kelijk centrum te Wemeldinge op 17 juni a.s. van 16.30 tot 18.00 uur een receptie wordt gegeven? Spreekuur burgemeester. Tijdens de vakantie van burgemees ter Mr. Pijl Hogeweg zal het wekelijkse spreekuur in het gemeentehuis te Krui- ningen op maandag van 11 tot 12 uur v.m. worden waargenomen door loco burgemeester wethouder C. Slabbekoorn. Raad Reimerswaal maakt rondrit door de gemeente. Zaterdag 13 juni houdt het Reimers- waalse college van B. en W. met de raadsleden een oriëntatiedag binnen de eigen gemeente. Het wordt een drukke dag. Reeds in de vroege morgenuren wordt men te Kruiningen verwacht. Te 9 uur vertrekt men per bus vanaf het voormalige gemeentehuis der gemeente Kruiningen naar het uitbreidingsplan De Knol om vervolgens een bezoek te bren gen aan het recreatiegebied Den Inkel. Te 10 uur maakt men een rondrit door Waarde. Vandaar vertrekt men naar Rilland ter bezichtiging van het be jaardencentrum „De Vliedberg" en naar Bath (werkhaven). Te Bath gebruikt men te 11 uur de koffie terwijl dan via het bestemmingsplan Molenwijk te Ril land de reis wordt voortgezet naar Krabbendijke. Daar zal men te ongeveer 11.35 uur arriveren en haven, woning bouw en veiling bezoeken en bezichti gen. Via Oostdijk en de Olzendepolder gaat men dan naar Yerseke. Te 13.00 uur wordt in „De Oesterbeurs" de lunch gebruikt. Te 14 uur gaat men lopend via het sanerijngsgebied Schuttershof, Bekhof en Dominicusstraat naar de ha vens. Daarna volgt een rondrit via re creatiegebied Kijkuit, camping en indu strieterrein. Langs bejaardenhuis Vre- delust en complex Boschburg vertrekt men naar het uitbreidingsplan Marijke- laan en omgeving. Ook wordt nog een bezoek gebracht aan een champignon kwekerij aan de Grintweg. In Hansweert west wordt het dorp bezichtigd. Van daar naar Hansweert-oost, sportcomplex en naar de beruchte Hansweertse straat weg. Te 16.30 uur hoopt men weer te Kruiningen te arriveren. Hoorzitting V.V.D. De raadsleden der gemeente Reimers waal voor de V.V.D. gaan de inwoners van deze gemeente in de gelegenheid stellen hun verlangens en grieven ken baar te maken. Zij zullen daartoe alle kerkdorpen binnen de gemeente bezoe ken. Op woensdag 10 juni zijn de in woners van Krabbendijke reeds in de ge legenheid geweest in het Cultureel Cen trum kennis te maken met de heer en de mevrouw van de V.V.D. De andere kerkdorpen volgen zeer binnenkort. Geslaagd, dus gefeliciteerd! Aan de rijksopleiding voor kleuter leidsters in Middelburg slaagde voor het diploma verbonden aan de rooms-ka- tholieke godsdienstcursus mej. Jobien Boonman. Bij de vorige week in Goes gehouden mulo-examens slaagde voor diploma A met middenstandsdiploma mej. J. C. A. Poley. Bij de deze week gehouden mulo examens slaagde voor het diploma B dhr. P. J. Jansen. V oetbaltoumooi. Zaterdag a.s. organiseert de v.v. Krab bendijke een pupillentoernooi (1012 jaar), waaraan naast de organiserende vereniging wordt deelgenomen door Hansweertse Boys, Kapelle, Kloetinge, Kruiningen en Rillandia. De wedstrijden duren 2 keer 10 minuten en beginnen om half twee. Voetbal. Krabbendijke C I speelde zaterdag j.l. zijn laatste competitiewedstrijd tegen Rillandia C I en wist deze in een 10 overwinning om te zetten. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Corbeil, over een afstand van 334 km. Deelname 95 duiven. De voornaamste uitslagen wa ren: 1 H. Neels; 2, 6 en 7 C. A. van Oosten; 3 H. van de Veeke; 4 en 9 C. J. Clement; 5 en 8 A. J. Kruijsse; 10 H. van Doorn. Wandelsport. Maandagavond gingen ruim 50 deel- nemertjes in de leeftijd van 814 jaar van start in de avondvierdaagse, geor ganiseerd door de Kon. Ned. Wandel sport Bond in Zeeland, waarbij vier avonden achter elkaar 10 km wordt ge lopen. Concert. Zaterdag 13 juni wordt op de mu ziektent om 20.00 uur een concert ge geven door het harmonie-orkest „Kol- pings Zonen" uit Bergen op Zoom on der leiding van dirigent Ad. v. d. Ber- ghe. Op het programma van dit top orkest uit de wereld der blaasmuziek, dat uit 65 leden bestaat, staan o.a. de volgende werken: Aan mijn volk (mars), Wilchers; Robert Stolz potpourri; Ban- da Suzi (mars), Orsomandi; Beelden uit de Vogezen, Boekei; Showboat, Jerome Kern; Kaiserwalz, Straus; en Arnhem (mars), Kelly. Velen zullen zich dit or kest herinneren van hun optreden bij de viering van het 80-jarig bestaan van „Concordia" twee jaar geleden. Opening sportveld. Begeleid door prachig weer en een optreden van de muziekvereniging Con cordia, waren zaterdag velen getuige van de officiële opening van het voet balveld. Als eerste kwam voorzitter N. F. Schreuder voor de microfoon, die een welkom sprak tot burgemeester Pijl Hogeweg en wethouder J. A. Nieuwen- huijse, dhr. Schouwenaar als afgevaar digde van de K.N.V.B., de vertegen woordigers van de v.v. Waarde en na tuurlijk de speciale gasten: de v.v. Ar- nemuiden. Hij zei blij te zijn dat zijn club nu weer over een eigen veld be schikt, een veld echter dat bespeeld moet worden door 3 senioren- en 4 ju niorenelftallen, wat toch echt wel pro blemen oproept. De afgevaardigden van Waarde werden in het bijzonder dank gebracht voor het feit dat het eerste elftal zijn thuiswedstrijden daar heeft mogen spelen. Burgemeester Pijl Hoge weg hoopte dat het college van B. en W. binnen afzienbare tijd voorstellen aan de raad zal kunnen doen omtrent, de sportaccomodatie te Krabbendijke en hoopte dat er binnen 1 a iy2 jaar nog een speelveld en een half verhard oefen veld beschikbaar is. Voorzitter Boone van Arnemuiden verklaarde het een eer te vinden als oude rivaal te mogen op treden. „Dit veld is meer waard dan een 3e klas", aldus dhr. Boone; „we hopen jullie spoedig in de 2e klas te ontmoe ten". Hierna klonk het eerste fluitsig naal van scheidsrechter Harinck uit Goes, waarop burgemeester Pijl Hoge weg op deskundige wijze de aftrap ver richtte, en de 22 spelers het publiek ver gastten op een weinig spannend, maar wel aantrekkelijk duel, waarbij niet min der dan 14 doelpunten werden gescoord. Reeds in de eerste minuten slaagde Krabbendijke er in een voorsprong te nemen door A. Paauwe, 10, een voor sprong die zij niet meer uit handen gaf en die uiteindelijk uitliep op een 95 overwinning. Wethouder Nieuwenhuijse overhandigde na afloop de beker, die door het „Stationskoffiehuis" voor de winnaar beschikbaar was gesteld. N.C.V.B. De N.C.V.B. hield haar laatste bijeen komst in dit seizoen. De presidente, mevr. Van Weele-Zandijk, hield een me ditatie over Jesaja 8 10. Ds. M. van den Bosch behandelde het onderwerp Spiritisme. Vijfentwintig jaar koster. In de maand mei was het 25 jaar ge leden dat de heer A. Blok als koster in dienst trad van de Ned. Herv. kerk. Via het kerkblad sprak de Kerkvoogdij hier de gelukwensen uit bij dit bijzon dere jubileum en bracht hem dank voor het vele werk, ook als schoonmaker, in de afgelopen jaren verricht voor een karige beloning. Met de hoop dat hij nog vele jaren dit werk zal blijven ver richten. (Buiten verantwoording der Redactie) DE KLANT TEGENOVER HAAR WINKELIER Na het lezen van het ingezonden stuk „De klant tegenover haar winkelier", was mijn eerste reactie: „Niet op rea geren, Lena!" Zonder te weten, welke „dame" dit stuk ingezonden heeft, heb ik u uitgebeeld als de mevrouw, die nog niet goed weet wat of „vertrouwen, service en respect" inhoudt. Want na het stuk nog eens doorgenomen te heb ben kwam ik, en velen met mij, tot de conclusie dat de winkeliers in Kruinin gen over één kam geschoren worden. Kijk, mevrouw, dat maakt ons, winke liers, toch een beetje boos! En daarom neem ik toch m'n pen... Vooropgesteld dat u misschien eens onvriendelijk behandeld bent door één van uw winkeliers. U kreeg misschien naar uw gevoel niet genoeg vertrouwen, service of respect van hem. Kan het ook zijn, dat u hier zelf aanleiding toe gaf? Bent u misschien zo'n klant (en nu ga ik even iets opsommen uit de praktijk) die b.v. in Goes uw inkopen doet, alles zelf mee moet slepen, geen enkele service krijgt en van uw dorps winkelier verlangt dat hij op de gekste tijden twee flessen limonade mag be zorgen uit de reclame? En verlangt u dan van ons winkeliers, dat wij ook nog „Hoera" roepen? Nee, mevrouw, dan moeten wij beslist service weigeren en respect kunnen wij voor u niet opbren gen! En uw vertrouwen hoeven wij niet te winnen, want er valt aan u geen „stuver" te verdienen! U moet goed be denken, dat wij geen filantropische in stelling zijn! Uw man werkt toch ook niet voor niets? Natuurlijk heeft u gelijk als u schrijft: Zijn het niet de klanten die de beurs van de winkeliers moeten vullen? En gelukkig koopt het grootste gedeelte van de bevolking uit Kruiningen op eigen dorp! Daar hebben wij respect voor en verlenen service, zoveel als mo gelijk is! En de verstandhouding klant winkelier is heus niet zo droevig als u veronderstelt. Het is in Kruiningen goed wonen en leven! Natuurlijk is het uw goed recht om uw geld te besteden waar u wilt, en prijsbewust te kopen. Waarom zouden wij anders onze folders verspreiden Dit brengt voor ons, winkeliers, hoge kosten mee. Mevrouw, u moet ze goed lezen en vergelijken. En nu ga ik even persoonlijk worden. Mevrouw, als u onaangenaam behandeld wordt, kunt u het maar verstandiger uitpraten met de persoon in kwestie, maar ik kan geen respect opbrengen voor u, als u ons winkeliers met de zelfde maat gaat meten, dat slikken wij natuurlijk niet. Was u zelf altijd wel lief voor anderen? Presteert u iets? Overigens hoop ik, dat u zich gauw thuis mag gaan voelen bij ons op het dorp en u graag op eigen dorp winkelt! En dan geen afbrekende, maar opbou wende kritiek. Het devies: De klant is koning!, is hier nog steeds van kracht! Mits u zich als koning gedraagt!! P.S.: Ik houd niet van: N. N. Ik teken: Mevr. M. STEKETEE-KOETJE WEMELDINGE BOUWT VERDER AAN ZEEBAD Van het strandje bij de Nieuwendijk werd de laatste zomers veel gebruik ge maakt. Vooral moeders met kinderen al of niet met logé's beleefden daar een leuke middag. Ook omdat de Wester schelde voor dit doel steeds minder ge schikt wordt, komen er bezoekers van omliggende dorpen en wordt het tijd dat we meer ruimte krijgen. Ook deze zomer wordt er weer zand bijgestort. De gemeente financiert en kele ladingen en tevens wordt getracht om met hulp van Wem el din gse kanaal mensen en schippers een gehuurde zand bak en een assisterende sleepboot of tankboot te bemannen. Schippers en aspirant-schippers die één of meerdere keren naar de zuiger willen meevaren, worden vriendelijk verzocht dit aan ondergetekende te wil len opgeven. Het varen dient enkele uren voor hoogwater te gebeuren, dus soms heel vroeg, soms erg laat. Aangezien het huren van de zandbak vrij veel geld vraagt, trachten wij dit te verkrijgen door oude metalen in te za melen. Gedurende een aantal weken zullen wij dit 's zaterdagsmorgens gaan ophalen en verzamelen achter de hof stede van de heer A. Wabeke. Ieder die thuis wat oud ijzer e.d. voorradig heeft wij denken ook aan de bedrij ven en dit voor ons doel wil afstaan, wordt vriendelijk verzocht dit te willen opgeven aan ondergetekende, of de heer J. Kroon, Molensraat, of de heer C. Tissink, de Punt, of de heer A. Wabeke, Hoogeweg. Wij weten dat ieder het druk heeft maar hopen, dat u toch aan ons doel wilt meewerken. U zult er ongetwijfeld straks plezier van beleven. J. DAGEVOS Brouwerijweg 21, Wemeldinge WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekeinde van 13 juni wordt de doktersdienst voor de dorpen Hans- weert, Krabbendijke, Kruiningen, Ril- land-Bath en Waarde waargenomen door Dr. G. J. Noome te Krabbendijke, tel. (01134) 1444. Van 4—10 juni 1970 REIMERSWAAL. Geboren: Marinus Willem, zv. Adriaan Marinus Klaasse en Maria Maatje Zandee te Yerseke; Jan Frangois Leendert, zv. Leendert van der Maas en Elizabeth Cornelia van Hou- te te Kruiningen; Pietemella Geertrui- da, dv. Jan Andries Breel en Leentje Hubregtse te Yerseke; Wilhelmina Ma rina, dv. Johannes Hendrik Bal en Maatje Pieternella de Jonge te Yerseke. Ondertrouwd: Jan Louis Jacobusse, 21 j. te Krabbendijke en Adriana Pieter nella de Visser, 19 j. te Rilland-Bath; Cornelis Teunis Harthoom, 21 j. te Yerseke en Wilhelmina Leni van den Berge, 20 j. te Krabbendijke; Dirk Wil lem de Jonge, 20 j. te Yerseke en Li- cia Cijsouw, 22 j. te Yerseke; Jan Cor nelis Fraanje, 21 j. te Yerseke en He lena Cornelia Beuzenberg, 20 j. te Krui- ningenu; Abraham Johannis Rijnhout, 23 j. te Yerseke en Christina Cathalina Hoebeke, 21 j. te Yerseke; Leendert Pieter Verwijs, 24 j. te Yerseke en Jan netje Maatje de Pree, 22 j. te Kapelle. Overleden: Johannis Zuijdweg, 71 j., echtgen. van Johanna Brechtje van Kruiningen te Waarde; Adriana Jan netje Cornelia Nagelkerke, 56 j., wed. van Adriaan Lambrechtse te Rilland- Bath; Olivier Koster, 74 j., ongeh. te Yerseke. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. A. C. Louwerse, Veendam. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdag: 19.15 uur voor-avondmis van de zondag. Zondag: 9 uur hoogmis. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leidster: Majoor S. J. Eekenaar. Wemeldin ge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. W. Slingenberg te Goes. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 6 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland - Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker, Jeugddienst. Geref. Kerk 10.15 en 2.30 uur: Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Br. Visser. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5.00 uur: Ds. G. van Noordennen (Heilig Avondmaal) Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Heilig Avondmaal Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. WEMELDINGE Van 14—20 juni 1970 Vrijdag 19 juni: Volle Maan IIOOGW. LAAGVV. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 11.04 11.26 4.22 4.52 Maandag 12.02 5.24 5.53 Dinsdag 0.27 1.03 6.19 6.45 Woensdag 1.24 1.57 7.09 7.32 Donderdag 2.16 2.48 7.55 8.17 Vrydag 3.06 3.40 8.40 9.05 Zaterdag 3.56 4.27 9.30 9.57 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1970 | | pagina 5