Nieuwe Kerkboekjes J. tAkpnU Boekhandel van der Peyl iRA/MENSl de speciaalzaak voor uw BRIL horloge YERSEKE wwwwwwwwwwwww WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT voor de Geref. Gemeente ruimschoots voorradig bij Postduivensport. De vereniging van zaterdagvliegers organiseerde een concours vanuit Cor- beil, een afstand van 339 km. Er namen 174 duiven aan deel. De belangrijkste prijzen werden als volgt verdiend: 1 en 12 M. Mol; 2 en 15 J. Feytel; 3, 4 en 7 Joh. van Stee; 5, 9 en 11 Joh. van Es; 6 Jac. v. d. Jagt; 8 M. v. d. Dorpel; 10 J. Zoetewey; 13 J. J. van Oeveren; 14 M. de Koeyer Reünie oud-padvinders. In verband met het 35-jarig bestaan van de Ridder Boudewijngroep alhier wordt zaterdag 20 juni a.s. een reünie gehouden waar men alle oud-padvinders van de groep hoopt te kunnen begroe ten. De meesten hebben hiervoor reeds een uitnodiging persoonlijk ontvangen, maar daar er gedurende deze 35 jaar wel een en ander verloren is gegaan, wordt ons verzocht degenen die niet meer te achterhalen waren op te roepen hun oud-vrienden zaterdag 20 juni te 14.00 uur op te gaan zoeken op het padvindersterrein aan de Burenpolder- weg. Voor verdere inlichtingen kan men zich wenden tot dhm. J. van Loo en A. Goeman. Grandioos succes in de Veronica-race. In de bijna drie dagen durende zee zeilwedstrijd met als startplaats Colijns- plaat, de route was dan via lichtschip Noord-Hinder, rond radioschip Veronica en dan terug naar de finish, welke op zee ter hoogte van Westkapelle uitgezet was. Het geheel is een spannende wed strijd geworden, waarbij het aankwam op de navigatiekunst en het goed zee manschap. De beide deelnemers uit Yer- seke bleken uit het goede hout gesneden te zijn en hebben deze wedstrijd wel tot een bijzonder goed einde gebracht. Dhr. J. A. van de Plasse met zijn jacht „Arend" werd in de R.O.R.C. klasse III eerste en dhr. T. van der Have werd met „Ellen" in R.O.R.C. klasse IV even eens eerste, terwijl hij bovendien de beste was over alles in de R.O.R.C. klas sen. Deze prestatie leverde hem de prachtige Veronicabeker op. Ook zijn bemanning, dhm. Bas van Liere uit Kloetinge en Arie Ampt alhier, hebben aan deze unieke overwinning hun steen tje bijgedragen. De uitslag van deze wedstrijd was als volgt: R.O.R.C. I: 1. J. A. van de Plasse, Yerseke met „Arend"; 2. C. D. den Hol lander, Willemstad met „Goeree"; 3. G. A. M. Vermeulen, Breskens met „Ner- thus"; 4. M. v. d. Valk, Breskens met „Bounty". R.O.R.C. IV: 1. T. van der Have, Yer seke met „Ellen". 2. H. F. van der Rest, De Kaag met „Kievit". Vier andere deel nemers in deze klasse hebben opgege ven. De Veronica-cup voor de R.O.R.C. klassen was zoals reeds gezegd voor dhr. T. van der Have. De Veronica-cup voor de I.O.R. klassen werd gewonnen door dhr. J. S. Bouman, Breskens met „Belitha VI". De uitslag van de I.O.R. klassen was als volgt: I.O.R. I: 1. P. van Messel, Breskens met „Silène". I.O.R. IH: 1. J. S. Bouman, Breskens met „Belitha VI"; 2. A. W. Goudriaan, Breskens met „Gazela"; 3. J. J. Hozee, Amsterdam met „Tabitha"; 4. Mr. J. C. W. van Dam, Rotterdam met „Schutte- vaer". I.O.R. IV: 1. Th. E. Vinke, Breskens met „Poinciana"; 2. J. Schutter, Rot terdam met „Fairwind"; 3. P. R. Le- roux, Breskens met „Schorpioen"; 4. W. de Klerk, Hansweert met „Sea Star". I.O.R. V: 1. W. Kesteloo, Zierikzee met „Polka"; 2. J. A. C. van Dorsser, Haringvliet met „Stockpaardje". Op de prijsuitreiking die in Colijns- plaat plaatsvond kreeg dhr. J. van de Plasse uit Kortgene, die met „Bounty" terug moest keren wegens familie-om standigheden van één der bemannings leden en dit na radio-oproep ook onmid- delijk deed, een compliment van de voor zitter voor zijn juiste beslissing om de wedstrijd niet verder mee te varen en terug te gaan. Hij keerde naar de dicntsbijzijnde haven, Hoek van Holland, om daar zijn bemanningslid op te laten bellen, waar toen bleek dat een negen maanden oud kind van hem reeds was overleden. Dat zette vanzelfsprekend een zware domper op deze wedstrijd, te meer daar bij zijn vertrek van huis er niets was dat op zo iets verschrikkelijks wees. Wij condoleren de ongelukkige va der en zijn echtgenote met dit groot verlies. Dhr. Van de Plasse ontving uit handen van de voorzitter een beker als aandenken aan deze wedstrijd, temeer daar het zijn plan was geweest om deze Veronicawedstrijd te organiseren. Ver der willen wij nog opmerken dat het verslag van radio Veronica over deze zeezeilwedstrijd veel te wensen overliet, doch wij hebben nu reeds mogen verne men, dat het in de bedoeling ligt om volgend jaar, als deze wedstrijd weer wordt vervaren, dan meer regelmatig, ieder uur na het nieuws, de stand van zaken door te geven met de laatste nieuwtjes. Dat zal dan ook een heel grote verbetering zijn en voor degenen die deze wedstrijd interesseert ook aan genamer om de laatste berichten te be luisteren. De gewonnen bekers en de Veronica- cup zijn te bewonderen in de foto-etalage van firma Van der Peijl, Kerkplein, waar ze nog enkele dagen zullen blijven staan. Uitstekend geslaagde tumdemonstratïe van „V.Z.O.S.". Een zeer talrijk publiek heeft afgelo pen zaterdagavond kunnen genieten van een uitstekend verzorgde tumdemon- stratie van de plaatselijke gymnastiek vereniging V.Z.O.S., welke op het ha venplateau bijzonder goed tot zijn recht kwam. Het is zonder meer een uitste kende gedachte geweest deze demonstra tie op het havenplateau te geven, waar toe deze keer ook het bijzonder gunsti ge weer haar steentje bijdroeg. Alle nummers, zowel het toestelwerk als de ritmische- en vrije oefeningen bleken uitstekend te zijn voorbereid, terwijl de presentatie en de goed verzorgde tum- kleding hier eveneens het hunne toe bij droegen. Deze demonstratie welke werd verzorgd door een kleine 300 leden van V.Z.O.S., vanaf kleuters tot turnsters en turners (uitgezonderd de huisvrou wenafdeling) is zonder meer zeer suc cesvol geweest. Ongetwijfeld zullen wij de volgende jaren regelmatig kunnen rekenen op een dergelijke goed opge zette turndemonstratie van V.Z.O.S. op het havenplateau. V.Z.O.S.-jeugd naar Kapelle. A.s. zaterdagmiddag en -avond zullen een kleine honderd jeugdleden van V.Z. O.S. met hun leiding deelnemen aan de jeugddag van de Zebra welke door Olympia uit Kapelle aldaar wordt ge organiseerd. Zoals de laatste jaren van zelfsprekend is geworden is er een enor me belangstelling voor deze jeugddag en zullen meer dan twee duizend jeug dige gymnasten hier aan meewerken. Er wordt weer een parcours uitgezet van ongeveer 6 km, tijdens welke de jeugd een aantal sportieve opdrachten krijgt uit te voeren. Voorts is er een verkeerspuzzle, een boetseerwedstrijd en worden er door de kinderen balonnen opgelaten, waarvoor door het bestuur van de Zebra prijzen beschikbaar zijn gesteld. Hopenlijk is het goed weer en dan twijfelen we er niet aan of de jeugd gaat weer een prettige dag tegemoet. Veel plezier, jongelui. V.Z.O.S. demonstreert op Kapelle. Volgende week donderdagavond zal V.Z.O.S. uit Yerseke samen met Olym pia uit Kapelle aldaar een grote turn demonstratie verzorgen. Dit in het ka der van het 60-jarig jubileum wat Olym pia dit jaar op grootscheepse wijze hoopt te vieren. Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Selectiewedstrijd handboogschieten. Op zaterdag 23 mei werd op een open baan te Zierikzee voor de tweede maal een selectiewedstrijd voor het kampi oenschap van Zeeland geschoten over 25 pijlen. De uitslag was: 1. L. de Koeyer, 213 pnt.; 2. J. van Stee, 197 pnt.; 3. H. van Stee, 163 pnt.; 4. P. de Koeyer, 163 pnt.; 5. B. Glerum, 159 pnt.; 6. J. de Koeyer, 136 pnt. De stand na 2 wedstrijden voor zes tallen is nu: 1. Yerseke, met totaal 2114 punten; 2. St. Jan I, Zierikzee, 2089 pnt.; 3. St. Jan II, Zierikzee, 1750 pnt.; 4. T.O.G. dames Zierikzee, 1497 pnt. Als bijzonderheid mag worden ver meld dat het zestal uit Yerseke zijn pijlen had vergeten en dus met vreemd materiaal moest schieten. Tevens ver beterde dhr. L. de Koeyer het 10 pijlen record van 91 pnt. op 95 pnt. Dit re cord stond sinds ll-8-'63 op naam van C. D. Raas. Proficiat voor deze uitzon derlijke prestatie. Wedvluchten. De P.V. „De Luchtpost" nam deel aan een tweetal wedvluchten. Voor de vlucht uit Dourdan waren 144 duiven in con- couds, waarvan de voornaamste prijzen als volgt werden behaald: 1, 2 en 11 mevr. Minnaard; 3, 7 en 14 Gebr. Oele; 4 en 13 W. Gunst; 5 H. Paauwe; 6, 12 en 15 J. Philipse; 8 Ph. van Os; 9 M. Pekaar; 10 J. Lindenberg. Voor het eerst in dit seizoen waren ook de jonge duiven in concours en wel vanuit Moescroen. Hier kwamen de vroegste prijzen als volgt uit de klok: 1, 8, 9, 10, 15 J. Duinkerke; 2 en 5 Oele- van Zweden; 3, 4, 6, 7, 11 en 12 E, Ver mast; 13 J. Lindenberg; 14 F. v. Hijfte. Inzameling. De inzameling voor het Ned. Roode Kruis heeft in Yerseke het geweldige bedrag van 2371,25 opgebracht. Ieder een kan weten dat juist op dit moment veel om hulp wordt gevraagd bij het Rode Kruis. Denk aan de rampen van Roemenië en Peru. Daarom hartelijk dank aan alle gevers en aan de E.H. B.O.'ers die deze gelden hebben bijeen- gehaald. Het geld komt schitterend van pas. Examens brandwacht. Op het te Middelburg gehouden exa men voor brandwacht 2e klas slaagden F. Sanderse, A. de Koeyer en C. Nieu- wenhuize van de brandweer alhier. Reis ouden vau dagen. Het aantal ouden van dagen dat aan de reis op vrijdag 12 juni zal deelnemen is ook dit jaar weer bijzonder groot. Het gezelschap zal uit ongeveer 200 perso nen bestaan. Zoals gewoonlijk vertrekt er om kwart voor negen een bus vanaf de dam en een tweede bus ook om kwart voor negen vanaf het bejaardentehuis „Vredelust". Dambewoners en bewoners van „Vredelust" kunnen dus daar in stappen. Verder vertrekt men om 9 uur met alle bussen vanaf het Kerkplein voor een rondrit door het dorp, op weg naar Antwerpen. De deelnemers worden verzocht tijdig op de vertrekplaatsen aanwezig te zijn. Voetbalnieuws. In het toernooi te Hansweert eindig de Yerseke C op de derde plaats en Yerseke B op de vierde. Yerseke C ver-. loor met 10 van Wemeldinge C, Yer seke D won met 40 van Kruiningen D. Zaterdag nam Yerseke B deel aan een toernooi te Souburg. Van Walche ren werd gewonnen en tegen Arnemui- den gelijk gespeeld, van V.C.K. en R. C.S. werd echter verloren, zodat men buiten de prijzen viel. Zaterdag vindt op het gemeentelijk sportterrein het toernooi om de wissel- prijs „Coup de Reimerswaal" plaats. Voor de voetballiefhebbers zal dit on getwijfeld een spannend gebeuren zijn. De deelnemende verenigingen zijn: Hansw. Boys, Kruiningen, Krabbendij- ke, Rillandia, Waarde en Yerseke. Wedvlucht. De P.V. „De Postduif" hield dit week einde een wedvlucht vanaf Corbeil, over een afstand vna 340 km, waarvan de uitslag is: 1, 3 en jj) J. Vleugel; 2 A. J. op 'tHof; 4 G. Feleus5 M. Oude man; 6 en 8 C. Lamper; 7 H. van Stel; 9 M. Beenakker. Snelheid van de eerste duif 1119 m per minuut en van de laat ste duif 991 m per minuut. Plattelandsvrouwen. Eén dezer dagen vond de maandelijk se bijeenkomst plaats van de afdeling Wemeldinge van de Ned. Bond van Plat- telandsvrowen, zoals vanouds in het Dorpshuis. Dhr. Van Vaalen van de To rnado fabrieken was aanwezig om voor lichting te geven over de door deze fa briek gemaakte produkten. Dhr. F. Huyssen, plaatselijk winkelier, had in de zaal een stand ingericht, zodat de da mes tevens aanschouwelijke voorlichting genoten. Nadat dhr. Van Vaalen nog ae Tornado snelkookpan had gedemon streerd, werden enkele artikelen door hem verloot onder de aanwezigen. Na mens de vele leden die aanwezig waren bood mevr. A. Vermerris-Feytel dhr. Van Vaalen een kleine attentie aan en sprak een dankwoord voor het gebodene Voetbalwedstrijd. Vrijdagavond vond op het veld aan de Bonzijweg een voetbalwedstrijd plaats tussen leden van de vereniging „Het Kanaal" en leden van de personeelsver eniging van Rijkswaterstaat D.Ê.N.Z.O. Wellicht door betere conditie konden de sluismannen met ruim verschil winnen van de parlevinkers, n.l. met 72. Schoolvergadering. Tijdens de gehouden ledenvergadering van de vereniging voor chr. volksonder wijs alhier in het dorpshuis, werd o.a. besloten om het op handen zijnde jubi leum van juffrouw Hollestelle op 17 juni te vieren met een bijeenkomst met ge nodigden en een daarop aansluitende receptie. Juffrouw Hollestelle is n.l. op die dag 40 jaar aan het christelijk on derwijs verbonden. In maart 1971 zal het 25 jaar geleden zijn dat de juffrouw verbonden is aan de christelijke school te Wemeldinge, hetgeen omstreeks die tijd met een grote feestavond zal wor den gevierd, waatvoor staande de ver gadering een commissie uit de leden vergadering werd benoemd om een en ander voor te beréiden. Tevoren had de penningmeester dhr. C. de Schipper het financieel overzicht van de laatste vijf jaar besproken efi een financieel ver slag gegeven over 1969. Beide verslagen werden aanvaard. Het verslag over 1969 gaf een tekort te zien van bijna 1000 gulden, maar kon nu nog door de ka pitaalspositie worden opgevangen. N.C.V.B. Op de maandelijkse bijeenokmst van de N.C.V.B. was deze keer als gast spreker aanwezig Ds. K. Venema, Ned. Herv. predikant alhier met als onder werp: „Vooroordeel", hetgeen door de aanwezige dames met de grootste aan dacht werd gevolgd. Uitstapje Vrouwenvereniging. De Herv. Vrouwenvereniging „Wees een Zegen" maakte dezer dagen haar jaarlijks uitstapje. De reis ging deze keer per bus naar Arnhem en omgeving waar o.a. „Het Dorp" werd bezocht; ook werd een bezoek gebracht aan het natuurpark (leeuwen!) en 't openlucht museum. Vanuit Arnhem werd een boot tochtje op de Rijn gemaakt naar de Westerbouwing, waar de bus weer ge reed stond voor de verdere tocht. Eén en ander werd afgewisseld door eet- en koffiepauzes. Na de laatste koffiepauze in Meerkerk werd de terugreis aan vaard. Wel wat moe, maar zeer voldaan kwamen de dameg thuis. Wedvluchten. De P.V. „De Vrijheidsduif" hield een vlucht vanuit Dourdan met 147 duiven, afstand 357 km. De voornaamste uit slagen hiervan zijrt: 1 en 8 A. Steen- poorte; 2 P. Willeboer; 3 en 6 C. Dijl; 4 J. Waverijn; 5 M. Poleij; 7 P. Boone; 9 en 10 A. Kole; 11 J. van Noorden; 12 H. Bauer; 13 J. en P. Voois; 14 G. de Bruine; 15 J. Krombeen. Ook werd gestart met de jonge dui ven en wel vanuit Moescroen, afstand 97 km, met 87 duiven. Voornaamste uit slagen hiervan zijn: 1, 2 en 5 G. de Bruine; 3 en 10 C. Dijl; 4 B. Martens; 6 en 7 J. en P. Voois; 8 en 9 K. Tjarks. Geslaagd. Geslaagd te Leiden voor dokters-as sistente Maddie Bruynzeel. GEEF VADER OOK ZO'N MOOI CADEAU In certina, prisma, pontiac of stowa horloges zijn wij ruim gesorteerd (v.h. v. Willegen) Dijkwelsestraat 22 KAPELLE-BIEZELINGE Telefoon (01102) 1223 Gevonden voorwerpen. Alhier zijn de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: Een dameshand schoen, een portemonnaie inh. 1,03, een rode portemonnaie inh. 0,75, een blauw-grijze stofjas, een bankbiljet van 5,een groene ritssluiting, een kin- derbril, een witte fietspomp, een blauw grijze sjaal, een judobroek, een porte monnaie inh. 2,50, een lange grijze overjas, een paar glacé handschoenen, een halsketting met kralen, een mohair sjaal, een hamertje, een snoeischaar, een rol kastpapier, een gasaansteker, een zak kunstmest, een bosje sleutels van Fiat, een geel toilettasje met inhoud, een metalen hondenriem, een gouden hals ketting met platte schakels, een bank biljet van 25,een portemonnaie inh. Belgisch geld, een blauw kinderjasje, een rood-zijden damessjaal, een zilve ren armband, een bosje sleutels, een huissleutel merk „Ces", een bos sleu tels, een plastic regenjas, een lange le deren zwarte jas. Inlichtingen betref fende bovenstaande gevonden voorwer pen: Groepsbureau der rijkspolitie te Kruiningen. Uit de op het politiebureau aanwezi ge lange lijst van aangegeven soms waardevolle verloren voorwerpen, blijkt dat lang niet alles wat door iemand werd gevonden wordt aangege ven. Gevonden voorwerpen, die aan een ander toebehoren, moeten worden aangegeven. Wanneer dit niet wordt ge daan maakt men zich schuldig aan een misdrijf, t.w. verduistering. Inbraak. In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebroken in het gebouw van de School met de Bijbel/Jeugdsoos alhier. Via een kapotte ruit heeft men zich toegang verschaft tot de school en is daarna door het forceren van een deur terecht gekomen in de Jeugdsoos. Veel geld was er noch in de school noch in de soos in kas. Maar hetgeen er was, is behoudens wat losse centen meegeno men. Ook werd een greep gedaan in de cigarettenvoorraad van de soos. De buit heeft naar schatting totaal toch nog ca. 75,bedragen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Zwemclub „Zeelandia". De zwemclub „Zeelandia" heeft afge lopen zaterdag in Middelburg voor het eerst aan wedstrijden meegedaan. Op verschillende afstanden werden goede resultaten bereikt, zodat dit eerste op treden in wedstrijdverband uitstekend is geslaagd. Jaarvergadering E.M.M. Afgelopen vrijdag hield de Kon. Har monie E.M.M. de jaarvergadering. Uit de verslagen van de secretaris en de di rigent bleek dat het jaar 1969 zeer goed is verlopen. Het verslag van de penningmeester was minder opgewekt. Het afgelopen jaar kon, dank zij de ge houden bazaar, wel met een batig saldo worden afgesloten, maar E.M.M. heeft hard nieuwe uniformen nodig en daar voor wordt het batig saldo gereserveerd. Om het uniformfonds nog verder van de grond te krijgen, wordt begin ok tober a.s. opnieuw een bazaar georga niseerd. Bij de bestuursverkiezing wer den dhrn. C. Goedegebuure (secretaris) en J. Lako (commissaris) met algemene stemmen herkozen. Het zomerprogram- ma bestaat hoofdzakelijk uit het ver lenen van medewerking aan een aktie van de winkeliersvereniging. In decem ber a.s. zal weer een onderling solis tenconcours worden gehouden. Geslaagd. De volgende leerlingen van de open bare school voor Mavo alhier slaagden voor hun eindexamen: A met middenstand: Jannie Akker man, René Brandt, Addie Jansen, Co- bie Paauwe, Dik Sonke en Lonie Visser. A met wiskunde: Bennie Bogte, Jan Glerum, Wim Jansen, Beschier Rooze, Gerard Smoorenburg, Riet Wondergem, Addie Westveer. B-diploma: Jaap Jansen, Sjanie Nieu- wenhuize, Marien Weststrate en Leo Wilde. Er zijn tien kandidaten afgewezen. Twee kinderen uit Hansweert drie uur zoek. Twee vierjarige avonturiers uit Hans weert, t.w. Rini Willemse en J. Schier hebben het dorp in rep en roer gebracht. Zij slaagden er in een heel korps men sen op de been te brengne die drie uur lang gezocht hebben naar de kleuters. Na vele uren spanning kwam het be richt dat de kinderen terecht waren. Zij bevonden zich aan boord van de boot Prins Bernhard. Vanuit Zeeuws-Vlaan deren kon dhr. J. Moesker, die de knaap jes aan boord kende en zich over hen ontfermde, de politie in kennis stellen van 't feit dat de twee inwonertjes van Hansweert illegaal aan boord van de veerpont waren gekomen. Rini Willem- se's papa werkt aan de veerpont en sa men met zijn buurjongetje is hij op stap gegaan. Lichte schade bij aanvaring op kanaal. Het Esso bunkerscheepje heeft op het kanaal door Zuid-Beveland alhier een lichte aanvaring gehad met een binnen vaartuig (dat is doorgevaren). Hier door geraakte de kapitein P. Theenaert te water. Hem werd een reddingsgordel toegeworpen van een eveneens onbekend gebleven schip. Hij is daarna weer aan boord van zijn scheepje geklommen. Na het afmeren moest hij eerst huiswaarts om droge kleren. Het bootje werd licht beschadigd. Succesvol optreden Polyhymnia. Voor een nagenoeg uitverkocht huis heeft de muziekvereniging Polyhymnia zaterdagavond in de zaal Zeelandia een uitvoering gehouden. Voor de pauze werden er diverse muziekstukjes ten ge hore gebracht onder de bekwame lei ding van dhr. Adr. B. Holster. Na de pauze volgde een zangspel in vijf bedrij ven getiteld De Gouden Kroon naar het gelijknamige toneelstukje van B. D. Stobbe. De muziek hiervoor was ge schreven door de dirigent dhr. Holster. De kostuums waren geheel door de ouders der meespelende kinderen ver zorgd. Ook dit stuk oogstte bijzonder veel bijval. Na afloop was er nog ge legenheid tot het maken van een dansje. Hansweertse missionaris overleden. Donderdag 4 juni is in het Namiliyan- go College te Kampala in Uganda over leden op 68-jarige leeftijd broeder Felix (J. C. v. d. Borgt). Deze dorpsgenoot heeft meer dan 40 jaar lang zijn leven opgeofferd aan het wel en wee van de bevolking van dit Afrikaanse land. Het was bekend dat hij vijf weken tevoren was geopereerd. Het blijkt echter dat het een ernstige ziekte is geweest, die hem het leven heeft ontnomen. Zater dagmorgen te half elf wordt er in de parochiekerk te Hansweert voor zijn ge dachtenis een eucharistieviering gehou den. Deze viering zal geconcelebreerd worden met medemissionarissen van broeder Felix terwijl de predikatie zal worden gehouden door de voormalige apostolische vicaris van Kampala Mgr. Wierts. Schoolreisjes. Op vrijdag 5 juni zijn zowel de kin- dere van de r.k. lagere school als van de o.l. school op reis geweest. De kinderen van de o.l. school zijn naar Arnhem ge weest. Zij hebben een heerlijk boottochtje gemaakt op de Rijn en hebben het leeu wenpark en het Burgers dierenpark met een bezoek vereerd. De r.k. lagere school is geweest naar Harderwijk. Een boot tocht over het Veluwemeer en een be zoek aan het Dolfinarium waren de hoogtepunten. Beide reisjes zijn een groot succes geweest. De leerlingen van de zesde klas van de o.l. school zijn voor vier dagen naar het natuurvriendenhuis Morgenrood te Oisterwijk geweest. Ook dit is erg goed geslaagd. 15 regels 1,75, elke volgende regel 35 cent, 11 voor 17,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Voor vaderdaggeschenken als schaven, beitels, sleu tels, tangen en nog veel meer naar J. v. d. Boom gaard, Kaaistraat 8, Yer seke, tel. 1809. Voor vaderdag hebben wij ontvangen de allernieuwste Philips scheerapparaten. Vraag eens een demonstra tie. Installatiebedrijf J. E verse, Noordzandstraat 34, Yerseke. Rad van avontuur. Loten voor het rad van avontuur, 100 no.'s, series a t/m z, in verschillende kleurenseries leveren wij u uit voorraad. F. van der Peyl Kruiningen N.V., Markt 19, tel. (01130) 1381. Geef vader met vaderdag zo'n mooie luxe barset of mooie Eng. kop en schotel of asbak of astuimelaar. Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Vers vlees reclame! Schou- dercarbonade 500 g 3,59. Snijworst 150 g 89 cent. Braadkuikens 500 g 1,59. De Spar, Yerseke. Portemonnaies, portefeuil les, rijbewijs-etui's in apar te zeer praktische modellen. Fa. O. Koster, Yerseke. Reeds na één uur kunt u een prachtig diepbruine teint hebben, zonder dat u hiervoor in de zon behoeft te zitten. - Drog. Koster, Yerseke. ALOM BEKENDE

Scheldebode | 1970 | | pagina 2