BAAYENS KERNPUNTEN OO Lw. OPTïEl voor uw B R I iWATERSTANDEN, van het KAPELSE GEMEENTEHUIS WEMELDINGE KRUININGEN de speciaalzaak HANSWEERT KRABBENDIJKE WAARDE RILLAND-BATH BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Het is de bedoeling dat voortaan ie dere twee weken in de „Scheldepost" en in de „Scheldebode" een door de ge meente verzorgde publikatie wordt op genomen. Omdat in deze publikatie al leen de kern van de zaken die voor u van belang zijn, wordt meegedeeld en omdat deze mededelingen voor de ene woonkern interessanter zullen zijn dan voor de andere, zal deze rubriek voor taan de naam Kernpuntjes" dragen. Raadsvergadering. Op 27 januari 1970 heeft de raad zijn eerste echte werkvergadering ge houden. Beleidspunten die voor u in teressant z)jn, zijn nog niet aan de or de gekomen, en gezien de korte tijd dat onze gemeente bestaat, is dat niet te verwonderen. In volgende vergade ringen zullen ongetwijfeld zaken aan de orde komen die voor u van groter belang zullen zijn. In zijn vergadering heeft de raad de heer C. A. Potter benoemd tot directeur van gemeentewerken. De heer Potter werkte voor de herindeling al in Kapel- Ie, maar was toen in dienst van de ge meenschappelijke dienst gemeentewer ken van Kapelle, Kloetinge en Katten- dijke. Tot adj.-directeur is benoemd de heer W. Dieleman die voor de herinde ling hoofd van gemeentewerken in We- meldinge was. In de vergadering heeft de voorzitter meegedeeld dat uit het provinciaal wo ningcontingent aan onze gemeente 14 woningen zijn toegewezen. Het is de be doeling dat er 8 in Wemeldinge en 6 in Schore zullen worden gebouwd. Spreekuur burgemeester, gemeentesecre tarie, kassier en gemeentewerken. Wij maken de inwoners van Wemel dinge er nu reeds op attent dat binnen kort de zitdag en het spreekuur van de burgemeester in Wemeldinge niet meer in het Dorpshuis zullen worden gehou den, maar in het oude gemeentehuis. Als het zover is, volgt daarover nog een mededeling. Voor betaling van belastin gen hoeft u overigens niet te wachten tot op de zitdag van de kassier. Be lastingen kunnen ook op de Coöperatie ve Raiffeisenbanken te Wemeldinge en Kapelle worden betaald, maar vermeldt u a.u.b. wel steeds het belastingjaar, de soort belasting en het nummer van de aanslag. Contact met Amerika. Uit Amerika is een brief ontvangen met de vraag of het mogelijk is dat on ze gemeente cultureel contact gaat on derhouden met de plaats Zeeland. Zee land heeft ongeveer 5000 inwoners en ligt in het westen van de staat Michi gan, waar veel mensen wonen van Ne derlandse afkomst. In Holland, ook een plaats in west-Michigan, wordt jaarlijks een tulpenfestival gehouden. Men vraagt of er belangstelling be staat om te corresponderen, of uitwis seling van studerenden van omstreeks 18 jaar mogelijk is enz. Ook een groeps reis met verblijf bij een „pleeggezin" behoort tot de mogelijkheden. Ook werd aangeboden dat een groep uit west-Michigan in juli een bezoek aan onze gemeente brengt tijdens een tournee die dan wordt gemaakt door Engeland, België en Duitsland. De groep bestaat uit ongeveer 80 jongens en meisjes. Ze vormen samen een koor dat zowel religieuze, klassieke als po pulaire muziek brengt. Ook zijn er dan sers en danserssen onder hen en ze heb- een eigen pianist en een organist. Over dit alles hebben wij contact op genomen met de jeugdsoos „de Canus". De reactie van de jongeren van deze sociëteit was zeer positief. Het contact over een bezoek van het koor zal nu door de secretaris van de soos worden onderhouden. Als de gevoerde corres pondentie tot resultaten leidt, zullen wij u daarvan zeker op de hoogte stel len. Overigens, wist u(en vooral de niet- rasechte-Zeeuwen onder u) dat een „ca nus" een mand is waarin fruit wordt geplukt Burgerlijke stand. Geboren: Raymond Alexander, zv. L. M. de Jager en S. van Kleunen; Leen- dert, zv. D. Buijs en T. T. Zuiddam; Richardus Marinus, zv. L. M. Verbeem en A. M. Pieters; Gabriëlla Levina Wil- helmina, dv. C. J. Vis en J. M. L. Zan- dee; Esther, dv. F. D. Verduijn en M. E. Meartens; Marius Jacobus, zv. J. van der Weijde en J. L. de Kraker. Gehuwd: Adriaan Paauwe, 33 j. te Borssele en Margaretha Catolina Schef- fers, 20 j. te Kapelle. Overleden: Stoffel Rottier, 90 j.; Adriana Walrave, 69 j.; Jacomina van den Berge, 83 j.; Cornelia Zeevaart, 82 j., allen te Kapelle. Wist u dat. a. op 24 februari 1970 om 19.30 uur een raadsvergadering zal worden gehouden b. maandelijks een opgaaf burgerlijke stand zal worden gepubliceerd? c. de openbare kleuterschool te Ka pelle (dorp) 9 februari in gebruik zal worden genomen? d. behalve de inwoners van Wemel dinge, ook die van Kapelle, Bieze- linge en Schore gemeentelijke be lastingen op de Coöperatieve Raif feisenbanken kunnen betalen Uit de Raad. De Raadsvergadering van 27 januari heeft ruim 5 uur geduurd, waaronder een besloten zitting van bijna anderhalf uur was. Na deze zitting werd gestemd voor directeur en adjunct-directeur voor Gemeentewerken van de nieuwe gemeen te Kapelle. Directeur werd de heer C. A. Potter, Kapels ingezetene met 8 van de dertien stemmen en adjunct-direc teur werd de heer W. Dieleman, We- meldings voormalig gemeente-opzichter met 11 van de dertien stemmen. Het presentiegeld voor de raadsleden wordt geen 25,zoals door het college van B. en W. werden voorgesteld maar blijft staan op 20,hetgeen het oude ta rief is van Kapelle. Deze eerste verga dering kenmerkte zich door het stem men over diverse vertegenwoordigers terwijl er over te volgen gedragslijnen in de toekomst nog niet veel gezegd werd of het moest zijn over de open stelling van het zwembad op zondag ja of nee. Burgemeester Van Sujjlekom heeft alvast de meningen hierover ge peild zonder nog een besluit te vragen. De grootste tegenstander van openstel ling op zondag was de heer C. de Kra ker S.G.P. die niet kon begrijpen dat met een rechtse meerderheid in de raad B. en W. een voorstel hiertoe overwe gen. Er zullen 8 wom(ingen gebouwd worden in Wemeldinge in de Bierweg en 6 woningen in Schore, terwijl Kapel le zoveel aanvraag heeft van institutio nele beleggers zodat een groot aantal woningen in Kapelle eveneens wel zul len worden gerealiseerd zij het dan in de vrije sector. Tot leden van de Wo ningadviescommissie werden o.a. be noemd na langdurige discussie de heren C. W. Bras en M. Zuidwegt uit Wemel dinge. V erkeersa vond. In het Dorpshuis werd maandagavond een avond georganiseerd door motor crossclub „De Sproeier", onder leiding van de heer C. Tissink. De heer A. Bor- rie uit Goes hield een „veilig" betoog, toegelicht met dia's en ondersteund door [een verkeersquiz. Er werd een filmpje vertoond over wegraces voor motoren. En tenslotte werd er een anderhalf uur durende film uitgebracht door de Chevron-organisatie „Het landbeneden de Zeespiegel". Tennisclub. Nu de tennisclub ,,'t Swaecke" zover gevorderd is dat er gestart kan worden met de definitieve opbouw van het club werk zou het bestuur van de tennisclub graag zien dat belangstellenden zich melden om mee te gaan tennissen te zijner tijd. De secretaris de heer A. M. Witkam is graag bereid om zoveel mo gelijk nieuwe leden in te schrijven. Afscheid Zr. C. J. Borns. Een dezer dagen nam Zr. C. J. Boms ten huize van de heer A. P. Schouwe- naar definitief afscheid van het bestuur van het Groene Kruis. Hierbij waren eveneens aanwezig mevr. en de heer Eckhardt. Zr. Borns, die op de dag af 24 jaar wijkverpleegster is geweest in Wemeldinge, werd dank gebracht voor het vele werk dat zij voor de Wemel- dingse burgerij heeft gedaan. Mevrouw Hout-Stobbelaar onderstreepte deze woorden door aan de scheidende zuster een bloemetje aan te bieden. Zij deed dit eveneens aan de nieuwe wijkverpleeg ster, Zr. P. de Munck, die inmiddels haar werkzaamheden is begonnen. Vergadering voetbalvereniging. De voetbalvereniging „Wemeldinge" hield onder leiding van de heer A. P Schouwenaar haar wintervergadering. Er was een goede belangstelling en een reden voor de voorzitter om te consta teren dat deze vereniging een gezonde vereniging is, ook al wordt dit niet be wezen door de prestaties. De penning meester L. Zuidwegt, gaf een financiële tussenstand waaruit bleek dat de inning der contributies alsmede toch goed loopt Er zijn echter een paar tegenvallers welke uiteraard niet begroot waren en die het noodzakelijk maken om een voorzichtig financieel beleid te voeren. Een voorstel vanuit de vergadering om de contributie te verhogen, zal voor het komende seizoen zeker een punt van overweging zijn. De trainer, de heer A. P. van Riel, deed nogmaals een dringend beroep op de spelers om zich ten volle te geven omdat de komende wedstrijden bijzonder belangrijk zullen zijn. Huishoudschool „Prinses Beatrix". De huishoudschool biedt vele moge lijkheden tot het verkrijgen van een goe de betrekking. Dit bleek duidelijk op de vrijdag, 30 januari, door de huishoud school te Kruiningen georganiseerde voorlichtingsavond. De directrice van deze school, H. G. J. Brouwer, kon ongeveer 200 bezoekers welkom heten. Een bijzonder woord van welkom richtte zij tot de vertegen woordigers van het gemeentebestuur van Reimerswaal, de hoofden en leer krachten van de lagere scholen en de medewerkers aan deze avond. Mevr. Hoogesteger, onderwijs consu lente aan het Arbeidsbureau te Goes, zette met behulp van het flanelbord uiteen op welke manieren de huishoud schoolleerlingen het konden brengen tot kapster, verkoopster, kraamverzorgster, verpleegster, kleuterleidster, lerares bij het nijverheidsonderwijs enz. enz. Deze inleiding werd aangevuld door de oud leerlingen van de huishoudschool te Kruiningen mej. M. van Koeveringe, Oostkapelle, mej. C. Landsheer, Dor drecht, mej. R. Bom, Middelburg, mevr. M. Schouwenaar-Stols, Kruiningen en mevr. R. Milhous-Willemse te Goes, die thans respectievelijk werkzaam zijn als ziekenverzorgster, inrichtingassistente, lerares ngverheidsonderwijs, kraamver zorgster en verpleegster. Zij vertelden van hun werk, welke studie er voor no dig was en raadden de meisjes aan zo lang mogelijk te studeren. Lichaamsbeweging. In diverse kranten zijn berichten ver schenen over het „trimmen". Men be doelt met deze term lichaamsbeweging, die ten doel heeft het hart fit en de conditie op peil te houden en zelfs te verbeteren. Enkele jaren geleden is ook een dergelijk streven gesignaleerd. Men noemde het toen „trotten". Spon taan is men toen gekomen tot oprich ting van de trotgroep „den Inkel". Een groep weliswaar zonder bestuur en zon der conributieheffing maar onmisken baar een groep die enthousiast de bo vengenoemde punten nastreeft. Nog steeds bestaat deze groep en het leden tal heeft zich regelmatig uitgebreid tot circa 20 personen. Het lijkt ons voor een dorp als Kruiningen een wat overbodi ge luxe om met 2 trainingsgroepen te gaan werken, in verband met het to taal aantal te verwachten deelnemers. Uitsluitend om deze redenen adviseren wij ieder van 18 jaar en ouder, die wat meer aan lichaamsbeweging wil gaan doen om 's zaterdagsmorgens om 8 uur eens een kijkje in „den Inkel" te gaan nemen, (vergeet u dan vooral uw gym schoenen niet, want het zou best eens kunnen zijn dat u trek krijgt om mee te gaan lopen en, laten we eerlijk zijn, dat is de bedoeling) Schaken. De competitie van D.Z.D. I tegen V.S.V. Sluiskil werd door ons met 62 verloren. De uitslagen waren: C. Jan sen-J. Dubbeldam Sr. 10; W. Zuidweg- weg-A. Dubbeldam 01; J. Verhaagen- R. Meloen 01; J. Karelse- J. Gom- mers 01; n.o.g.-J. Dubbeldam Jr. 01; J. van Oosten-H. Destombes y2y2\ Y. Kuipers-J. v. d. Vrede y2Va; H. van Iwaarden-J. Ramondt 01. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Tijdelijk onderkomen voor de kleuters. Na vde fatale brand in de Katholieke kleuterschool, is men nu weer zover, dat de kleuters naar school kunnen. In snel tempo, hebben een groot aantal dames de spulletjes en meubilair schoonge maakt en naar een leegstaand lokaal van de Katholieke lagere school over gebracht. Hier zal dan zolang dit nodig is school worden gehouden voor de kleu ters. Het schooltje zelf krijgt nu een grondige opknapbeurt, wat nog wel en kele weken in beslag zal nemen. Van de eventuele daders) ontbreekt tot nu toe nog elk spoor. Carnaval. Na het geslaagde camavalsfestijn van vorig jaar dat toen een echt dorps feest is geworden, gaat Hansweert dit jaar ook weer eèns de bloemetjes bui ten zetten. Zaterdag 7 februari, gaat de dolle dag beginnen waarvan de Konin klijke Harmonie Scheldegalm de leiding heeft. Om 3 uur worden alle kinderen verkleed en wel, aan het muziekzaaltje verwacht. Dan begint de rondwandeling door het dorp, voorafgegaan door de boerenkapel: „De Scheldegolf". In zaal „Zeelandia" zal de jeugd naar hartelust kunnen dansen en springen, waarna een jury daarna prijzen zal bekendmaken. In de avonduren komen de ouderen aan de beurt. Dit festijn wordt ook gehouden in zaal „Zeelandia" met medewerking van de boerenkapel „De Scheldegolf" en zal beginnen om 20.00 uur. Hopenlijk zal dit een blijde en vrolijke avond wor den voor iedereen met als inzet, een grootser carnavalsfeest voor het volgen de jaar, met een echte Carnavalsprins in ons midden. Zandschip gebroken. Het Belgische motorschip „Leal" van kapiteit Colpaert, groot 550 ton, dat geladen was met zand is in de over loop van de Westerschelde voor Hans- weert aan de grond gelopen en gebro ken. Nadat de lading zand overboord was gegooid is men met de berging begonnen. De „Gier, „Inktvis" en de „Haai" van het bergingsbedrijf Polder man uit Hansweert, alsmede de „Themy 4" van het bergingsbedrijf Dijkhuizen te Vissingen zijn er in geslaagd het schip vlot te trekken. Het is naar de haven van Hansweert gebracht, waarna het schip voor reparatie naar een werf zal worden gebracht. Kollekte. De door het „Groene Kruis" georga niseerde kollekte voor Biafra heeft te Hansweert een bedrag van 311,70 op gebracht. Dit bedrag is door de jeugd van Hansweert ingezameld. Jaarvergadering „Scheldegalm". In het muziekzaaltje van de Kon. Harmonie „Scheldegalm", werd voor de leden van deze vereniging een jaarver gadering gehouden. Voorzitter Jac. de Pauw, heette in zijn openingswoord, al le leden die in grote getale waren op gekomen, hartelijk welkom. De secre taris de heer R. Smet, gaf een kort jaarverslag. Uit het verslag van de penningmeester, de heer J. van Eijke- ren bleek dat er een tekort aan saldo was. Dit is te wijten aan het feit dat er in het afgelopen jaar nieuwe instru menten zijn aangeschaft. Alle bestuurs leden, alsmede de commissarisen wer den herkozen. Als sleutelbewaarder van het muziekzaaltje, werd de heer E. Rijs- dijk benoemd. Na de vergadering wer den dia's vertoond van het carnaval van vorig jaar. Verder werd ot diep in de nacht na afwikkeling van het officiële gedeelte gekaart, gepraat en enkele con sumpties gebruikt. De vergadering kan als geheel bijzonder geslaagd worden genoemd. N.F.O. Door de afdeling Oost-Zuid Beveland van de Nederlandse Fruittelers Orga nisatie werd in het Cultureel Centrum een ziektebestrijdingsavond gehouden, waar de heer H. J. Mandersloot, tech nisch ambtenaar van het tuinbouwcon- sulentschap, een> inleidend woord sprak over de bestrijding van schurft, spint en bladrollers. Hierop ontwikkelde zich een geanimeerde bespreking. De verga dering werd door ruim 70 personen bij gewoond. Jaarvergadering „Concordia". De muziekvereniging „Concordia" hield in het Cultureel Centrum haar j aai vergadering, waar zoals gebruikelijk de secretaris en penningmeester een overzicht gaven van de gebeurtenissen en de financiële stand van zaken in het afgelopen jaar. In de vakature A. Kok werd to bestuurslid gekozen de heer E. van Velzen. Besloten werd deel te ne men aan het concours dat in de maand mei te Middelburg zal worden gehouden. Nog dit voorjaar zullen de leden van de drumband nieuwe uniformen krijgen. Voetbal. Na ongeveer tien weken gedwongen rust, is afgelopen zaterdag de bal weer gaan rollen en voor Krabbendijke I ge beurde dat nog niet zo onfortuinlijk. In een zeer matige wedstrijd wist Krabben dijke I de volle winst binnen te halen tegen AZVV uit Axel, in de allerlaatste minuut werd het winnende doelpunt ge scoord, waardoor zij momenteel de vijf de plaats op de ranglijst innemen. Overi gens geen slecht resultaat voor een de buterende ploeg. Krabbendijke H werd door Terneuzense Boys met een 31 nederlaag naar huis teruggestuurd. In de zaalvoetbalcompetitie speelde Krab bendijke met 44 gelijk tegen Kapelle. Zaterdag a.s. brengt Krabbendijke I een bezoek aan Good Luck. Zaalvoetbaltoemooi. Krabbendijke BI is als winaar uit de strijd gekomen in het zaalvoetbaltoer nooi voor B-junioren dat d V.V. „Krab bendijke" afgelopen zaterdag organi seerde m de veilinghal te Bergen op Zoom. Na een overtuigende le plaats in zijn groep, had Krabbendijke echter in de finale de handen vol aan de an dere groepswinnaar Kapelle 2, dat uit stekend partij gaf, zodat een bijzonder aantrekelijke finale gespeeld werd. Noch tijdens de officiële wedstrijdduur, noch tijdens de verlenging slaagden geen van beiden te doelpunten. Door het nemen van strafschoppen werd uit eindelijk de winnaar bekend. Uit handen van burgemeester Pijl Hogeweg moch ten de aanvoerders de prijzen in ont vangst nemen. Al met al een geslaagd toernooi waarin sportief gespeeld werd en veelal goed spel te zien was. Uitsla gen: Kapelle 1-Kloetinge 1 32; Krui ningen 2-Rilland 2 30; Krabbendijke 1-Kiuiningen 1 21; Kloetinge 2-Krab- bendijke 2 01; Kapelle 1-Rillandia 1 1—2; Kapelle 2-Rillandia 2 4—0; Kloe tinge 1-Krabbendijke 1 00; Kruinin gen 1-Rillandia 1 00; Krabbendijke 2- Kruiningen 2 11; Kapelle 2-Kloetinge 2 13; Kapelle 1-Krabbendijke 1 02; Krabbendijke 2-Rillandia 2 11; Kloe tinge 1-Kruiningen 1 20; Kloetinge- Kruiningen 2 01; Krabbendijke 1- Rillandia 1 31; Kapelle-Kruiningen 1 00; Kapelle 2-Krabbendijke 2 20; Kloetinge 1-Rillandia 2 20; Kloetinge 1-Rillandia 1 11; Kapelle 2-Kruinin- gen 2 10. Eindstand groep A: 1 Krab bendijke 1 7 pnt; 2 Kloetinge 4 pnt; 3 Rillandia 4 pnt; 4 Kapelle 3 pnt; 5 Krui ningen 3 pnt. Groep B: 1 Kapelle 2 6 pnt; 2 Kruiningen 2 5 pnt; 3 Kloetinge 2 4 pnt; 4 Krabbendijke 2 4 pnt; 5 Ril landia 2 1 pnt. N.C.V.B. De afd. Waarde van de N.C.V.B. hield haar jaarlijkse vergadering onder leiding van mevr. S. van Weele-Zandijk die een meditatie hield over Jesaja 40. De heer H. Schoenmaker uit Zoutelande hield een lezing, toegelicht met dia's over zijn reis naar Marokko, hetgeen zeer op prijs werd gesteld. Geslaagd. Voor het in oktober 1969 afgenomen examen Staatspraktijkdiploma voor Be drijfsadministratie (S.P;D.j slaagde voor het 2e deel de heer J. L. van de Hiele, alhier. Vergadering Weegbrug. Dezer dagen vergaderde de vereniging „Weegbrug Rilland" in het dorpshuis „Lutcor et Emergo" het was de 77e jaarvergadering. In het bestuur werden herkozen de heren L. J. Bruijnzeel (voorzitter) Joh. Blok en A. J. Colpaart (secr.-penningmeester). Er werden 2 aandelen uitgeloot. Er werd in totaal gewogen 40.118.118 kg een record aan gewicht en inkomsten, maar ook een re cord aan uitgaven, daar de brug gron dig gereviseerd moest worden. De brug werd door het Rijks Ykwezen goedge keurd. Ernstig verkeersongeluk. Bij een ernstig verkeersongeluk op de rijksweg bij Rilland-Bath, zijn zon dagavond 5 mensen gewond geraakt, van wie één zeer ernstig. Aan de drie bij de botsing betrokken personenauto's ontstond zware schade. Het ongeluk ge beurde om ongeveer 19 uur. Bij de krui sing van de rijksweg met de Valckenis- seweg stond een personenauto, bestuurd door J. G. St. uit Hoogerheide, voorge sorteerd om linksaf te slaan. Een auto met 3 inzittenden, bestuurd door P. M. v. d. L. uit Colijnsplaat, reed achterop de voorgesorteerde wagen. Een tweede achteropkomende auto, met R. F. uit Bladel aan het stuur, botste vervolgens op deze wagen. De politie acht het zeer wel mogelijk, dat de bestuurder van de auto, die in botsing kwam met de voor gesorteerde wagen, onder drankinvloed verkeerde. Deze bestuurder moest door de rijkspolitie later op de avond opge spoord worden, omdat hij nog vóór de politie arriveerde, de plaats van het on geluk had verlaten. Bij de botsing, de auto's reden alle in de richting Goes met een snelheid tussen 70 en 90 km per uur, raakten enkele inzittenden buiten bewustzijn. Zij werden in snel transport naar het ziekenhuis „De Lie- vensberg" te Bergen op Zoom vervoerd. De bestuurder van de derde auto, P. F. was er zeer ernstig aan toe. Zijn toe stand werd gekwalificeerd als „zorg wekkend". Van de eerste auto werden de bestuurder J. G. St. en een inzittend kind gewond naar het ziekenhuis ge bracht. Van de tweede auto kwam de bestuurder v. d. L. uit Colijnsplaat er vrijwel ongedeerd af. Zijn 2 mede-inzit tenden P. J. en L. W. beiden uit Colijns plaat, kwamen in het ziekenhuis terecht waar W. na verbonden te zijn, ontsla gen werd en naar huis kon. De ravage was groot. De rijkspolitie heeft door de opsporing en de toestand van de ge wonden ongewoon veel werk in korte tijd moeten verzetten. Van 29 januari t.m. 4 februari 1970 Geboren:Jacob Marinus Jacobus, zv. Johannes Nieuwenhuijse en Christiana Geertruide Geense, Oostdijk; Jacob Ma rinus, zv. Pieter Baas en Maria Forra Harthoom, Oostdijk. Ondertrouwd: Abraham de Raat, 27 j., Sint Philipsland en Elodie Emila van Ertvelde, 22 j., Hansweert. Overleden: Tannetje Korstanje, 76 j. wv. Johannes Leendert van de Vrede, Hansweert; Anthonius Bruschetto, 90 j., wv. Frederika van Laere, Hansweert; Jozeph Krijger, 53 j., ev. Maria Hoo gerheide, Krabbendijke; Jan Griep, 85 j., ev. Elizabeth Bruggeman, Hansweert Rectificatie van de week van 22-28 jan. Mathijs Weststrate, 92 j., ongehuwd, Kruiningen. Willem Marinus van Haver, 75 j., ev. Jannetje Poleij, Yerseke. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekend van 7 februari wordt de dienst te Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen en Rilland-Bath waargeno men door Dr. J. de Beij, Hansweert, tel. (01130) 1344. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. Geref. Gem. in Nederland 10, 2 en 6 uur: Ds. Pannekoek. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. de Jonge. Ger. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langevilïe 39 Eucharistieviering: Zaterdag 19.10 uur; zondag 8 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Tj. v. d. Hauw, Roosendaal. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. W emeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Kloosterman, Goes. 2.30 uur Ds. van Woerden, Middelburg. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gem. 10 en 2.30 uur: Ds. G. v. Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra te Roo sendaal. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker. 5 uur: Eerw. Heer C. J. Muusse, Al- blasserdam, Jeugddienst. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: de heer Mollema. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. kerk 10.15 en 2.30 uur: Ds. G. van Duinen, Wassenaar. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. v. d. Lelie. R.K. Kerk. Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. WEMELDINGE Van 8 t.m. 14 februari 1970 IIOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 5.08 5.34 10.52 11.52 Maandag 5.51 6.16 11.36 11.52 Dinsdag 6.33 6.56 12.14 Woensdag 7.11 7.34 0.31 0.49 Donderdag 7.47 8.14 1.08 1.27 Vrijdag 8.28 8.59 1.52 2.19 Zaterdag 9.15 10.00 2.51 3.24

Scheldebode | 1970 | | pagina 2