BAAYENS ——••••mme® DO de speciaalzaak voor uw BRIL WINTER IN DE DUINEN YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE RILLAND-BATH Predikbeurten Aktie voor het kind. Deze aktie heeft te Yerseke opge bracht 1620,40. Een woord van dank aan de dames die hebben meegewerkt en aan de kopers van kinderzegels en kaarten jdiie <Jeze aktie hebben tdoen slagen. Gevonden voorwerpen. Oud herenrijwiel; een gouden kruisje; .zonnebril; zwarte ijsmuts; kinderporte- monnaie met inhoud; boodschappentas; muntbiljet van 5,diverse wanten, handschoenen en sjaals. Inlichtingen bij het bureau der rijkspolitie aan de Paar denmarkt. Klok gerepareerd. De Vernielde klok op de haven is weer gerepareerd tot vreugde van de schippers, waarvoor de klok tevens een symbool is van dank voor hun werk tij dens de ramp bij Ouwerkerk. Koninklijke onderscheiding voor Kart Kole. Ter gelegenheid van zijn 80ste ver jaardag hield de heer B. J. Kole dins dagmiddag een receptie in het vereni gingsgebouw de Haven, waar ondanks het minder goede weer velen aanwezig waren om de jubilaris geluk te wensen Ook burgemeester Pijl Hogeweg, verge zeld door zijn echtgenote, wethouder Corijejisse _eu de heer KorstaJiie van de nieuwe gemeente-secretarie vhn Rel- merswaal kwamen de heer Kole, die dit feest temidden van zijn gezin mocht vieren, feliciteren. De burgemeester stel de in een korte toespraak vast dat de heer Kole met zijn aktiviteiten voor de gemeenschap is begonnen, waar anderen denken aan ophouden. Immers na zijn pensionnering als Rijnschipper vestigde hij zich in zijn geboorteplaats Yerseke en stelde al zijn vrije tijd ten dienste van het werk voor de bejaarden. De heer Kole was o.a. oprichter en tot op heden leider van de bejaardensociëteit en een aktieve bestuurder van de bejaarden- bond, ook op provinciaal niveau. Het deed burgemeester Pijl Hogeweg dan ook groot genoegen de heer Kole te kun nen meedelen dat het H.M. de Koningin had behaagd hem als blijk van waarde ring voor al datgene wat hij voor het bejaardenwerk heeft gedaan de ere medaille in zilver toe te kennen, ver bonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Ook namens de Yersekse gemeenschap bracht de burgemeester de heer Kole dank voor het vele werk dat door hem voor de bejaarden is verzet. Ontroerd dankte de heer Kole voor de hem ver leende onderscheiding en de tot hem gerichte woorden. Wat ik heb gedaan en als ik kan nog zal doen, heb ik al tijd gezien als mijn plicht, aldus de heer Kole, die daarbij wees op de toestanden van vroeger toen er ook op financieël gebied zo heel veel tekort was voor de bejaarden. Hij wees daarbij op een goe de huisvesting voor de tegenwoordige bejaarden en op de zo nodige hulp van jongeren voor verzorging in en buiten bejaardentehuizen. Hij was verder dank- ba^ dat hij deze verjaardag mocht Vie ren in aanwezigheid van zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Onder de vele aanwezigen zagen we verder nog de bei de oud-wethouders Pekaar en Van Bo ven en raadsleden van de voormalige gemeente Yereseke en het huidige Rei- merswaal. Als dank voor zijn werk wer den hem door verschillende bezoekers cadeaus aangeboden, waarbij een boek over de ruimtevaart, aangeboden door de leden van de bejaardenbond en er op wees dat de heer Kole ook vandaag nog midden in het leven staat. Af scheidreceptie gemeentebestuur. Op oudejaarsmiddag was er in de raadszaal van het gemeentehuis te Yer seke gelegenheid om afscheid te nemen van het college van burgemeester en wethouders, de leden van de raad en het personeel van de gemeente. Vele inwo ners kwamen even de zaal binnen om hun dank over te brengen, waarbij de service die men altijd heeft ondervonden van de secretarie-ambtenaren en het personeel van gemeentewerken niet werd vergeten. Namens de vereniging „Vervoex" bood de heer P. K. M. Ver wijs een groot vat oesters aan, die het gezelschap na afloop van de receptie kon consumeren. Namens de Yerseke verenigingen bracht de heer J. Glerum de dank over aan het gemeentebestuur voor alle medewerking die men in de loop der jaren heeft ondervonden. Hij sprak de wens uit dat men ook in Rei- merswaal aandacht zou besteden aan het plaatselijke verenigingsleven en hoopte ook hier op een prettige samenwerking. Inbraak. Vorig weekend is er een inbragk ge pleegd bij scheepswerf Van Os, op de haven, alwaar uit de winkel voor een 2000,scheepsartikelen werden ont vreemd. Aanrijding. De wachtmeester van E. werd op Oudejaarsavond door een bromfietser, welke hij trachtte aan te houden, aan gereden. Tegen V. is procesverbaal opge maakt, waarna de militaire politie de zaak in handen heeft. Ongeluk. Dinsdagmiddag had de chauffeur G. het ongeluk door de gladheid van het wegdek te geraken op de Wemeldingse Zandweg en in de sloot terecht te ko men. De auto was een tankauto van de Fa. J. D. te Wemeldinge. Het liep met wat materieële schade af. Baldadigheden. Het blijkt dat van de baldadigheden tijdens de Kerstdagen de politie de ge broeders F. heeft verdacht. Deze zijn aangehouden en hebben bekend dat ze op het terrein van de Coöperatie aan de Kanaalweg een aanhangwagen het kanaal in hebben geduwd, benevens en kele andree materalen o.a. autobanden met het zilte nat hebben laten kennis maken. Naar wij verder vernomen heb ben is de dader die de klinkersteen bij burgemeester Van Sas in de nacht van 25 op 26 december door de ruit heeft gesmeten eveneens gevonden. De nieuwe Raad presenteert zich. Het was vrijdagavond een flinke op komst in het Dorpshuis toen de nieuwe Raad van Kapelle zich aan de Wemel dingse bevolking presenteerde. De heer P. J. J. Dekker sprak namens de bur gerij van Wemeldinge. Hij vroeg aan dacht voor een rondweg van Rijksweg 58 vanaf de Vierwegen met aansluiting van Kapelle met de Kanaalweg Wemel dinge. Eveneens pleitte hij voor blijven de aandacht te schenken aan een goed woonklimaat. De heer J. v. d. Berge, hoofd van de Chr. Schippersschool "voer de eveneens het woord. Burgemeester H. G. van Suylekom beantwoordde de sprekers en onderstreepte dat het ge meentebestuur alles zal afwegen naar fuoriteit. Daarna bleven velen gezellig bijeen ter nader kennismaking met de raadsleden en het gemeentebestuur en werden vele handen geschud. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring - Prima afwerking - Vlotte service Eerste Raadsvergadering Reimerswaal. In de stampvolle grote zaal van „Ons Dorpshuis" hield de nieuwe raad van Rei merswaal vrijdagmiddag haar eerste vergadering. Deze vergadering werd ge houden in aanwezigheid van een groot aantal belangstellenden. De nieuw be noemde burgemeester Mr. Pijl Hogeweg sprak zijn dank uit aan de Koningin en aan allen die aan zijn benoeming heb ben medegewerkt. Hij wees erop dat in de nieuw gevormde gemeente de proble men vele zijn en dat zijn eerste werk zal zijn te streven naai' eenheid onder de vijf eertijds zelfstandige gemeenten, waaruit nu Reimerswaal is gevormd, en dat er wanneer dit bereikt wordt enor me mogelijkheden liggen. Na de ope ningstoespraak werden de raadsleden, de tijdelijke secretaris de heer B. C. Munnik en de tijdelijke ontvanger de heer D. Boone door de burgemeester be ëdigt. Door het oudste raadslid de heer C. Goud uit Waarde werd de rede van de burgemeester beantwoord. Hij sprak de hoop uit dat de nieuwe gemeente Reimerswaal een beter lot beschoren mag zijn dan de oude stad Reimerswaal die op zo droeve wijze ten onder is ge gaan. Bij de wethoudersverkiezing werd met 9 van de 17 stemmen verkozen de heer C. Slabbekoorn (P.v.d.A.) te Hans- weert en bij de tweede stemming met 10 van de 17 stemmen de heer H. Cor- nelisse (S.G.P.) te Yerseke. Tijdens de eerste vergadering nam de raad twee besluiten: het wapen voor Reimerswaal zal hetzelfde wapen worden, dat vroeger door Reimerswaal werd gevoerd. Voorts zullen de huwelijken voorlopig voltrok ken kunnen worden in de bestaande ge meentehuizen binnen de gemeente. Voor noodgevallen blijft het dorpshuis van Kruiningen beschikbaar. Op voorstel van wethouder Cornelissen is wethouder Slabbekoorn benoemd tot oudste wet houder. Na de eerste raadsvergadering heeft de bevolking van Reimerswaal tijdens een drukbezochte receptie in het Dorpshuis met de nieuwe besturen kennis kunnen maken. Schaaknieuws. De uitslagen van de laatstelijk ge speelde partijen voor de onderlinge com petitie van de schaakvereniging gaven de volgende uitslagen te zien: Y. Kui- per-J. Verhaagen 01; J. Hasman-W. Zuydweg y2; T. v. Iwaarden-Theo Minnaar 10; A. v. d. Broeke-B. Cok 1—0; L. Poley-J. L. Minnaar 10; J. Quakkelaar-J. v. Oosten 01; L. v. d. Kallen-Harry v. Iwaarden 10; J. Ka- relse-Theo Minnaar 10; Y. Kuiper-J. Karelse 10; L. v. d. Kallen-L. Poley 01; W. Zuydweg-J. v. Oosten 10; T. Minnaar-A. v. d. Broeke 01; W. Ka relse-J. Minnaar 10; J. Minnaar-W. Karelse 0-1; M. v. Gastel-Y. Kuipers 10; J. Stevense-W. Karelse 01; A. v. d. Broeke-J. Minnaar 10; J. Quak kelaar-J. Verhaagen 10. Vanaf dinsdag 6 januari wordt steeds op dinsdagavond gespeeld. We spelen nu met 2 achttallen, onze reserve is echter niet groot, welke schaakliefheb bers komen onze achttallen versterken. Geen muzikale rondgang. De plaatselijke Harmonie Scheldegalm heeft dit jaar haar traditionele muzikale rondwandeling door het dorp ter gele^ genheid van nieuwjaarsdag niet kunnen houden. De temperatuur was dusdanig laag dat de instrumenten hiertegen niét bestand waren. Het ligt dus niet aan de wil der muzikanten, doch aan de lage temperatuur. IJspret. De schaatsliefhebbers te Hansweert hebben al menig jaar moeten klagen dat de ijsbaan toch maar erg kort ge opend kon zijn. Over het algemeen moest de ijspret reeds na een dag of twee wijken voor temperaturen waar voor het ijs moet bezwijken. Ditmaal heeft men reeds enkele dagen achter een een baantje kunnen trekken waar van ook reeds ruim gebruik is gemaakt. Instuif. In het dorpshuis Kaj Munk heeft de plaatselijke instuif een dansavond ge houden waaraan werd medegewerkt door The Sessions. De belangstelling van de zijde der jeugd was goed te noemen. Nieuwjaarsbal. In de zaal Zeelandia werd ter gele genheid van het nieuwjaar op nieuw jaarsdag een dansavond gehouden waar aan medewerking werd verleend door de band The Mixers. De belangstelling voor dit niéuw jaarsbal was goed. Er heerste een gezellige stemming. Patience omhooggevhren. Het 380 ton metende Ned. m.s. Pa tience, geladen met ,250 ton anthraciet is zaterdagmorgen - in de overloop van Hansweert omhoog gevaren. Het schip is geplooid en werd zondagnacht door de bergingsvaartuigen Cobie M. Betsy Zeeland en Beveland Van Muller uit Ter- neuzen vlot getrokken en de slikhaven te Hansweert binhengebracht. Hier werd de lading overgeslagen in het Ned. m.s. L'Espoir. Ditlaatste schip zal thans de lading kolen naar Utrecht brengen'terwijl de Patiencé gerepareerd zal worden op de \^'èrf te Hansweert. «MI 3l>£ncuaüae1 Hansweertse wethouder. De gemeente Reimerswaal heeft vrij dagmiddag haar wethouders gekozen. Onze dorpsgenoot de heer C. Slabbe koorn, lijsttrekker van de P.v.d.A., werd door de meerderheid der raad als wethouder gekozen. Wij wensen deze Hansweertse politik us geluk met zijn benoeming. Afscheid gemeentebestuur. Op de door het gemeentebestuur ge houden afscheidsreceptie in het Cultu reel Centrum werd door velen van de gelegenheid gebruik gemaakt om af scheid te nemen van het gemeentebe stuur. Ook de oud-gemeentesecretaris, burgemeester Bos van Dirksland, was met zijn echtgenote aanwezig. De heer M. Markusse sprake als oudste raadslid n,amens de raad én releveerde in het kort het vele dat tot stand gekomen is in het tijdvak van l2y2 jaar dat de heer Cnossen burgemeester van Krabbendij- kfe is geweest en overhandigde vervol gens namens de ïaad symbolisch de ambtskleden en voorzittersstoel als her innering. Als geschenk van de raadsle den kreeg burgemeester Cnossen een prachtige klok aangeboden. Dr. G. J. Noome sprak namens de bevolking en verklaarde dat mèn, in de korte tijd die er was, getracht heeft zoveel mo gelijk mensen te bèreiken en overhan digde een boek met handtekeningen en een gouden horloge. Mevrouw Cnossen kreeg een zilveren .bonbonschaaltje aan geboden. ,,Het tegenwoordige Krabben- dijke is niet denkbaar zonder de in vloed van burgemeester Cnossen", aldus Ds. Noome. In zijri- dankwoord zei bur gemeester Cnossenji „Het is me werke lijk een beetje uit de hand gelopen, dat is nog niet zo verschrikkelijk vaak ge beurd", en zei getroffen te zijn door de blijken van waardering. Namens echtge note en kinderen bracht hij hiervoor hartelijk dank. Vervolgens overhandigde hij de heer Markusèe, die 30 jaar raads lid is geweest een boekenbon en bood hem tevens symbolisch een kroonwand- lampje uit de raadszaal aan. ,,U hebt een hart van goudfr dat weet iedereen", aldus burgemeester Cnossen. Nadat de muziekvereniging „Concordia" met drumband op het podium een serenade had gebracht, éprak burgemeester Cnossen zijn vertrouwen uit dat het dorp Krabendijke in het nieuwe verband een rijke en gezegende toekomst tege moet zal gaan. Voetbal. Afgelopen zaterdag nam Krabbendij- ke I deel aan een zaalvoetbaltoemooi gehouden in de veilinghal te Bergen op Zoom, dat geórgarfiseerd werd door de v.v. „Seolto" uit Zevenbergen en n.v. Dagblad De Rotterdammer. Bij zaalvoet bal bestaat eeii team uit een keeper en vier veldspelers, waarbij de spelers on beperkt worden gewisseld tijdens de wedstrijden. De grootte van het speel veld is 40 bij 26 meter en de maten van de doelen zijn 4,88 bij 1,22 meter. Aan dit toernooi werd door 10 ploegen deelgenomen, verdeelt over 2 groepen. Krabbendijke (bekerhouder van het vo rige toernooi) veroverde ook nu weer een plaats in de finale, door als eerste in zijn groep te eindigen (met een doel- gemiddelde van 19-4), maar moest ten slotte in deze finale met 0-1 'zijn meer dere erkennen in Heerjansdam, die daar mee de wisselbeker veroverde, maar waarmee Krabbendijke overigens toch wel bewees in de op van dit zaalvoetbal mee te kunnen draaien. Zaterdag a.s. organiseert de v.v. „Krabbendijke", wanneer de competitie in zijn geheel wordt afgelast, een dergelijk toernooi, dat eveneens gehouden zal worden in de veilinghal te Bergen op Zoom. Hieraan wordt deelgenomen door de le en 2e elftallen van 'Hansweertse Boys, Krab bendijke, Rillandia, Seolto en Vrederust. Aanvang 12.00 uur. Veiling. De eerste veiling1 van het nieuwe jaar kenmerkte zich door een zeer matige aanvoer, waarvoor de volgende prijzen konden worden genoteerd: C. O. Pip pin 175-80 mm 76" I 70-75 mm 71-72, I 65-70 mm 51, I 60-65 mm 28; Golden Del. II 80-85 mm 32-25, II 75-80 mm 33-43, II 70-75 mm 28-43, II 65-70 mm 19-28; Goudreinette I 85-95 mm 45, I 75-85 mm 43, I 65-75 mm 36; D. du Cornice II 80-85 mm 76, II 75-80 mm 89, II 70-75 mm 92; St. Remy I 80-90 mm 91, I 70-80 mm 107, I 60-70 mm 102; Br. A. Lucas I 80-85 mm 38, I 75- 80 mm 43, I 70-75 mm 46, I 65-70 mm 45!' - - Op fotosafari in de fotoroute „Noordhollands Duinreservaat boven het Noordzeekanaal" Een ongerept natuurgebied, uniek om zijn flora en fauna, bevindt zich in Noordholland. Het strekt zich uit van Wijk aan Zee tot Bergen N.H. Het is een gebied dat tot een van de meest gevarieerde natuurreservaten van ons land behoort. Het laat vrijwel elk type duinen zien, kalrijke gebieden, heide- achtige streken, bossën met loof en naaldhout, alles doorsneden door talrij ke wandelpaden. U zult er geen brom mer of auto horen, want het is absoluut verboden om met enige gemotoriseerd voertuig door deze duinen te gaan. Fiet sen en wandelen kunt u er naar harte lust. Wat deze duinen zo uniek maakt, is ook het voorkomen van waterpartijen, kleine en grote meren. Deze meren ver vullen een rol in de watervoorziening van de provincie. Ze trekken een hele massa bijzondere vogels, ook trekvogels aan. Ook in de winter. Ook in de winter, al of niet met sneeuw, kunt u hier genieten va.n het natuurschoon. De wandelpaden slingeren zich grillig door bossen en lage struiken en geven telkens een andere doorkijk. Voor amateurfotografen en filmers een streek om hun hart op tehalen. Men heeft dit ook van de zijde .van de ter reinbeheerster, het Provinciaal Water leiding Bedrijf te Bloemendaal ingezien. In samenwerking met de Stichting Ama- eurfotografie zijn een 2-tal van de fraaiste route's bewijzerd met een spe ciaal bordje. Op dat bordje voorkomend op de normale route-palen, staat een fotograferend mannetje. Men noemt ze de „fotoroute's". Er zijn er twee, ze ko men voor bij Castricum, men hier de zgn. „wite route" volgen die vanaf het N.S. station loopt. Bij Bergen is de an dere, deze voert langs een stel kleine waterpartijen. Het begin van de route is bij het bekende restaurant „Duinver- maak". Is er sneeuw gevallen, dan kunt u foto's maken die doen denken aan een kalender van het Zwitserse Verkeers bureau. Foto-diatips. Als u zwartwit foto's maakt bij zon nig weer, vergeet u het geelfilter niet. Belicht bij bedekte lucht niet al te krap, anders wordt de sneeuw een grauwwit laken. Kleurendia's worden vaak beter doör toepassing van een kleurloos U.V. filter. Denkt u even om de voorgrond, een tak of struik. Laantjes nooit opne men zonder wat menselijke figuraties, altijd van u af of op u toelopend op ca. 15 meter van de camera. Nooit pal in de lens laten kijken. Gebruik eens een voetspoor in de sneeuw als zgn. invoe rende lijn, meestal van links onder naar rechts boven. Hebt u een kijker? Neem die mee, u zult menig interessant ob ject aantreffen. Hoe komt u er? De fotoroute bij Castrium vormt een onderdeel van de bekende N.S. Dag tocht 13 die zowel zomers als 's winters „open" is. U ontvangt een komplete routebeschrijving. De Witte Route is de fotoroute aldaar. U krijgt bij Dagtocht 13 de voortreffelijke reuzenpannekoek in het restaurant Johanna's hof bij Bak- kum. Per bus vanuit Alkmaar kunt u naar Bergen en vandaar naar Restau rant Duinvermaak. Per outo kunt u zo wel via Alkmaar als via de schitterende kustweg vanaf Beverwijk naar Bergen rijden. Plattelandsvrouwen bijeen. De plattelantdsvrouwen alhier kwa men vorige week onder leiding van de presidente mevr. Kakebeeke-Inckel bij een. Deze avond hield mej. Steenbergen uit Berkel, verbonden aan het tropenin stituut in Amsterdam een lezing over ontwikkelingshulp en het vrijwilligers werk. Zij was zelf enige jaren hiervoor in het buitenland. Na de pauze werd een film vertoond over de Nederlandse vrijwilligers in een ontwikkelingsland. Ook meegebrachte voorwerpen werden met veel interesse bekeken. Op stilstaande auto gereden. In de nacht van vorige zondag op maandag om één uur is de automobilist N. R. uit Rilland op een stilstaande personenauto van J. v. W. gereden. R. moest remmen voor een tegemoetkomen de personenauto.' Beide wagens werden zwaar beschadigd. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode* Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. KRUININGEN Zaterdag 24 januari: acht uur Instuif 15 jaar en ouder „Ons Dorpshuis" The black Jewels. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weenkend van 10 januari wordt de dienst te Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen en Rilland-Bath, waargeno men door Ds. C. A. Donker, Krabben dijke, tel. (01134) 1544. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. n.m. Voorbereiding H.A. Öeref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. C. van der Velde, Oosterhout. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 9.30 en 6 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdag 19.10 uur; zondag 8 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Majoor S. J. Eikenaar en Ka- det van Beek. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. v. d. Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 13 januari 7.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel, Yerseke. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Eerw. Heer J. Kooy, Leiden. 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Ds. Penninga. Geref. Kerk 10.15 en 2.30 uur: Ds. W. F. M. Linde boom, Zwijndrecht. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur? Ds. K. Venema. v.m. Bevestiging ambtsdragers Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gemeente 10 en 4.30-uur:-Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. v. Bruggen. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Wika Hiensch uit Goes. R.K. Kerk. Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. WEMELDINGE Van 1117 januari 1970 HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 6.09 6.33 11.54 Maandag 6.54 7.18 0.14 12.35 Dinsdag 7.40 8.03 0.56 1.16 Woensdag 8.21 8.46 1.39 2.07 Donderdag 9.04 9.36 2.29 3.02 Vrijdag 9.57 10.42 3.32 4.15 Zaterdag 11.10 4.45 5.26 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1970 | | pagina 2