^Wemeldtngse ^IJJatans- tVJaardïghcden oo BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE IPTIEl WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Raadsvergadering. Op dinsdag, 30 december 1969, des avonds 8 uur zal de gemeenteraad van Wemeldinge voor het laatst in het openbaar vergaderen. Wellicht zullen nog enkele zaken, die op afdoening heb ben gewacht, aan de orde komen. Overigens zal deze vergadering in het teken staan van het afscheid in verband met de opheffing der gemeente. Vergadering van de nieuwe raad. De herindeling schrijft voor dat de ge meenteraad van de nieuwe gemeente Kapelle op vrijdag 2 januari 1970 bij eenkomt. Wij hebben vernomen, dat de ze vergadering zal beginnen om 3 uur Zij wordt gehouden in het gemeentehuis te Kapelle. Allereerst zal de beëdiging van de raadsleden aan de orde komen. In deze vergadering moeten ook twee wethouders worden gekozen. Zitdag voor het publiek. Uiteraard zal het nieuwe gemeente bestuur de zaken in de nieuwe gemeen te Kapelle moeten regelen. Voor diverse onderwerpen zijn echter tussen de zit tende colleges van burgemeester en wet houders van Kapelle en Wemeldinge af spraken gemaakt. Zo is onder andere Overeengekomen, dat er wekelijks in het Dorpshuis te Wemeldinge zitting zal worden gehouden en wel op donderdag. De burgemeester is van plan op die dag spreekuur te houden van 11 tot 12 uur. Op dezelfde tijd zal men er kunnen vin den een ambtenaar van bouw- en wo ningtoezicht en gemeentewerken. Op donderdag van 10-12 uur zal men in het Dorpshuis terecht kunnen voor allerlei zaken, de secretarie betreffende. Een ambtenaar ter secretarie zal dan zitting houden voor het in ontvangst nemen van allerlei aanvragen en het verstrek ken van inlichtingen. Indien hij u direkt kan helpen aan wat u vraagt, zal hij u wellicht toch op de weg kunnen hel pen of er voor zorgen, dat u het ge vraagde thuiskrijgt. Voor het doen van betalingen kan het publiek terecht op de laatste donderdag van de maand, ook tussen 10 en 12 uur. Het ligt in de be doeling de betalingen zoveel mogelijk via giro en bank te laten lopen. Natuur lijk is de secretarie van Kapelle iedere werkdag voor het publiek, ook uit We meldinge, geopend. Voor aangiften van geboorten en overlijden dient men naar Kapelle te gaan. Dan kan men niet wachten tot er zittingsdag is. Bovendien heeft de ambtenaar die zitting houdt geen registers van de burgerlijke stand bij zich .Ook al zou het dus op donder dag zijn, toch kan men voor geboorte aangifte niet in het Dorpshuis terecht; Zoals reeds gezegd draagt deze regeling een voorlopig karakter. De tijd zal moe ten leren hoe groot de behoefte is. Het nieuwe gemeentebestuur zal op grond van de ervaringen beslissen. Einde. Dit is dan het slot van de rubriek W emeldingse W etens waardigheden' Het gemeentebstuur van Wemeldinge kan aan deze rubriek niet meer mee werken. Hoe in de toekomst de voor lichting van het publiek zal worden verzorgd, is nog een punt van overwe ging. Hopelijk komt er een rubriek als de „Wetenswaardigheden", zodat deze niet zullen worden gemist. Doordat de gemeente groter wordt zal de behoefte aan voorlichting toenemen. Wemeldinge zal moeten weten hoe het in Kapelle gaat en omgekeerd. De dorpen vormen tenslotte één gemeente. Laten wij be sluiten, zoals zoveel redevoeringen ein digen: „Hartelijk dank voor uw aan dacht". Huwelijksaangifte. Adriaan Paauwe, 23 j., Heinkenszand en Margaretha Catolina Scheffers, 20 j. Gehuwd. Adriaan van der Heijde, 24 j. en Stof- felina Adriana Jacoba Lampei', 23 j.; Wilhelmus Hendrikus Vriens, 28 j. en Anthonia Jacoba Vleugel, 27 j.; Robert Goedee, 25 j. en Laurina Neeltje Vis ser, 21 j.; Pieter Cornells Louwerse, 23 j. en Leunt je Helena van Stel, 20 j.; Cornelis Jan de Mol, 23 j. en Cornelia Bruijnooge, 24 j. Afscheid van de brandweercommandant. Op maandag 22 december trad de heer J. W. de Jager officieel af als commandant van de Vrijwillige Yersek- se Brandweer. Dit officiële afscheid vond plaats in de raadszaal, welke dan ook geheel gevuld was met de bijna voltallige Raad, de Brandraad en het verder Brandweerpersoneel met hun da mes. Verder waren ook de commandan ten van de brandweerkorpsen van de omliggende gemeenten aanwezig. Burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg heette allen hartelijk welkom, in het bij zonderde heer J. W. de Jager en zijn familie, de heer Takema van de Inspek- tie Brandweerkorpsen de K.W.I.K.- commandanten en de leden van de Yer- sekse Brandweer. De heer de Jager is vanaf 1 januari 1932 lid van de brandweer, dat is 38 jaar, en hij sinds 10 mei 1951 comman- toen verzet heeft. De heer P. Hoogstra- te sprak als oud-lid van de Yersekse Brandweer en bood de familie De Jager een kist prachtige appelen aan, bedoeld als appeltjes voor de dorst. De heer C. Pekaar sprak als loco-burgemeester en houder en memoreerde de aankoop van de eerste motorspuit, waarvoor hij met de heer De Jager naar Heiligerlee ge weest was. Allen prezen het beleid van de heer De Jager als commandant en de steeds zeer gezellige omgang welke ze gehad hebben. Tot slot dankte de heer De Jager alle sprekers hartelijk en was zeer geroerd toen hij de leden van zgn eigen korps dankte voor de prach tige geschenken. Hij verzocht de burge meester zrjn hartelijke dank aan Hare Majesteit de Koningin over te willen brengen voor de Koninklijke onderschei ding. Tot slot van deze avond deelde de burgemeester mede dat met ingang 1 jan. dhr. L. Wisse is benoemd tot com mandant van de Vrijwillige Brandweer. Hij hoopte dat deze in de voetsporen van de heer De Jager zou treden, wat niet gemakkelijk zou zijn. Hierna volg de nog een gezellig samenzijn. dant, dat is 19 jaar. De resultaten van de laatste 4 jaar, waar ik over kan oordelen, aldus de burgemeester, waren zeer goed. De brandweer is steeds zeer snel ter plaatse als er brand is, bij wed strijden ligt het ze niet zo goed, want dan is^ het toch maar voor de flauwekul. De heer De Jager heeft dan ook een belangrijke rol gespeeld in de Yersekse brandweer, maar ook in groepsverband in de Bevelanden. Daarom is het ook erg prettig, dat u nog in de kracht van uw leven, op uw hoogtepunt afscheid weet te nemen van dit korps: Ook op het niveau van Den Haag bent u ook zeer gewaardeerd en ik moet u dan ook mededelen, dat het Hare Majesteit be haagd heeft u de zilveren eremedaille toe te kennen, welke ik u thans om zal hangen. Nadat de burgemeester de heer De Jager deze onderscheiding had om gehangen, zie foto, kwamen verschillen de sprekers aan bod. Als eerste sprak de heer Takema, namens de Inspektie van de Branweerkorpsen en bood een eregesp aan voor 35-jarig trouwe dienst. De heer Sandee, commandant van de brandweer van Kapelle bood de heer De Jager een Pouffe aan en zijn vrouw werd ook hierbij betrokken met een bloemetje. Hierna sprak de heer Jac. de Koeijer namens de Yersekse brand weer. Hij dankte de heer De Jager voor de morele steun en de goede kameraad schappelijke geest, welke hij in het korps heeft weten te kweken. Hij bood mevr. De Jager een bloemstuk aan en com mandant De Jager ontving uit zijn han den namens het korps een prachtig gou- polshorloge met inscriptie en een zwart bandje voor door de weekse dagen met nog daarbij een gouden band voor zon en feestdagen. Omdat het korps de heer De Jager slechts zeer node kan missen is er besloten om hem te benoemen tot erelid van de Yersekse Brandweer. Hierna spraken vervolgens de heren, Havehoek van de commissie Brandweer en bood ook een bloemstuk aan, de heer Le Clercq als oud-comandant van Kruiningen, welke nog even de ramp dagen in herinnering bracht met het vele werk dat de Yersekse Brandweer V.Z.O.S. gaat weer beginnen. De kerst- en- (nieuwjaarsvakanties zijn weer voorbij en onze plaatselijke gymnastiekvereniging V.Z.O.S. gaat de lessen weer hervatten. De jeugdafde lingen gaan de oefeningen instuderen voor de jeugdzaaluitvoering en openba re lessen welke omstreeks half maart zullen worden gegeven. De meisjes en jongens adspirantenafdelingen gaan de trainingen weer hervatten voor verbete ring van eigen conditie en opvoering van de geoefendheid i.v.m. uitvoeringen en demonstraties en het deelnemen aan diverse wedstrijden in de loop van het jaar, evenals de dames en de herenaf delingen. Vanzelfsprekend wordt door de dames- en rrte is jesaf delingen ook weer diverse ritmische nummers inge studeerd terwijl de zeer grote huisvrou wenafdeling de lessen blijft vervolgen met gewoon gyridiastiek, gericht op het zgn. „keep fit" programma. Zoals in de advertentie werd vermeld kunnen nieu we leden reeds vanaf ongevee'jr 5 jaar zich weer aanmelden tijdens de lesuren of bij de direkteur waar alle gewenste inlichtingen dienaangaande zijn te ver krijgen. Opening ijsbaan. Dank zij de medewerking van het be stuur van de Gemeente Yerseke kon als resultaat van de gezamenlijke inspan ning van de Technische Dienst en per soneel van de gemeente, de brandweer ijsvereniging en particulieren, zaterdag 20 december de ijsbaan op het grote parkeerterrein in De Kijkuit in- gebruik worden genomen. Een woord van waar dering voor de prachtige onderlinge sa menwerking is, hier zeker op zijn plaats. De aanleg van een ijsbaan op een dergelijk terrein is niet zo eenvoudig als men zou denken. Om goed ijs te krijgen is beslist ervaring nodig. Over het verkregen resultaat kan men dus zeker tevreden zijn. Burgemeester Pijl Hogeweg verrichtte de opening. Hij legde er de nadkik op dat er nu een plaats is, waar de kinderen veilig kun nen schaatsen. Ook dankte hij de ijs- vereniging voor haar werk. De voorzit ter van de ijsvereniging de heer A. Goe man. dankte B. en W. de drecteur van de Technische Dienst en zijn staf en allen die hun medewerking hadden ver leend aan het totstandkomen van de mooie baan. Er werd druk geschaatst en in de loop van zaterdagmiddag kon de ijsvereniging haar 400ste lid boeken. Het zal voor veje ouders een geruststel ling zijn dat hun kinderen in De Kijkuit te weten en niet| ergens in „De Moer", waar het ijs heel gevaarlijk kan zijn. J0Ö1 ALOM ■iPKFNDF Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Tennisclub opgericht. Wemeldinge is voor het eerst in haar bestaan een Tennisclub rijk. Nu in het verschiet ligt dat er op het nieuw aan te leggen sportveldencomplex in de Bon- zijboomgaard waaraan de werkzaamhe den inmiddels zijn begonen ook een ten nisbaan wordt geprojecteerd hebben en kele inwoners het initiatief genomen een tennisclub op te richten. Mevrouw E. G. Eckhardt-Dominicus is voorzitter van de Tennisclub, de heer A. M. Wit kam, secretaris én de heer J. de Baar, penningmeester. Uitbreiding aktiviteiten „WIK." Het bestuur van „W.I.K." is een dezer dagen bijeen geweest om te bespreken wat er kan gebeuren als straks het Bur gemeester van Sas Sportcentrum wordt geopend. Besloten is om te trachten een afdeling handbal, volleybal en bas ketbal toe te voegen aan de verenigings- aktiviteiten, mits er voldoende deelname zal zijn. De vorige week heeft hiertoe reeds een advertentie in de Scheldebode gestaan. De verpachting is dat van de jeugd nog al wat animo zal bestaan. Benoeming. Door het bestuur van het Groene Kruis is benoemd als wijkverpeegster in de plaats van Zuster Borns, mejuf frouw Zr. P. K. M. de Munck uit Rot terdam. Zij zal op 16 januari in dienst treden. Veilig Verkeer. Tijdens een gezellige bijeenkomst in „Kaj Munk" te Hans weert werden dezer dagen de certificaten van de sleutelcur sus van het verbond voor Veilig Verkeer uitgereikt aan niet minder dan 50 cur sisten. Zowel in Kruiningen als in Hans- weert werd een z.g.n. sleutelcursus ge-: geven, waarbij resp. de heren D. Vorité en J. Boon als docenten optraden. Bur gemeester A. Schipper reikte met een toepasselijk woord en felicitatie de „sleutels" uit aan de geslaagden. Aan de docenten werden door de cursisten ge schenken aangeboden. De heer Joh. Bor- rie te Goes, bracht zijn felicitaties over namens de buurafdeling „De Bevelan^ den" en namens het district Zeeland van het Verbond. Slechts 3 kandidaten slaag den niet voor de afgenomen test. Tep? slotte bleef men nog enige tijd gezellig bijeen om naar enkele films te kijken, o.a. een documentaire over „Rotterdam" en een instructieve film over de tropi sche wouden van Midden-Afrika. Talentenjacht. De 9e talentenjacht om de „Schelde- prijs" van Kruiningen is een volledige overwinning geworden voor de jeugdige accordeonist Frans Kasander uit Vlis- sin. Zijn optreden werd door de jury ge honoreerd met 330 punten en dat was ruim voldoende voor Frans om Schelde- prijswinnaar te worden. Ook de extra prijs, de gouden Sennheiser microfoon was voor hem. En dat was nog niet al les, want de teenerjury kende de glun derende Vlissinger ook nog de teener- prijs toe. En dan zouden we nog bijna vergeten, dat hij een horloge won met zijn le prijs in de afdeling Klavier. Voor de afdelingen Vocaal, Instrumentaal, Klavier waren er namenlijk 3 hoofdprij zen. Vanaf de 4e plaats was er geen onderverdeling meer. Een afgang werd deze talentenjacht voor Stribbel en Klodder (o.a. Jan Blok). Hun vocaal optreden werd begeleid door The Super Session (een gelegenheidsband samen gesteld uit verschillende Zeeuwse bands) Alles was super: super hard en het duurde super lang. Van het zingen van Stribbel en Klodder was totaal niets te horen. Beoordeling jury: 0 punten. Uit slagen: Vocaal: 1 Duo van Vredegem, Goes 292i/o punt; 2 Vivian Hughes, Sluiskil 281 punt; 3 Mieke v. Marion, Alphen a.d. Rijn'273pnt. Instrumen taal: 1 Ria en Henk Hamelink, Sas v. Gent 282 pnt; 2 The Super Session Zld 267% pnt; 3 Nellie v. d. Parel, Kruinin gen 261% pnt. Klavier: 1 Frans Kasan der, Vlissingen 330 pnt; 2 P. Westveer, Ouddorp 312% pnt; 3 H. H. Schroevers, Vlissingen 296 pnt. Wielemieuws. 2e Kerstdag behaalde Ko Blok in een cross te Kamperland een 8e plaats Afgelopen zaterdag reed Ko uitstekend in het Sportpaleis te Antwerpen en be haalde in de series een 4e plaats. In de afvallingswedstrijd klasseerde hij zich als vijfde van de45 deelnemers. Instuif. Zaterdagavond te 19.30 uur wordt door de Instuif in het dorpshuis Kaj Munk een dansavond georganiseerd met me dewerking van „The Sessions". Nieuwjaarsbal. In de zaal „Zeelandia" zal op 1 jan. a.s. een groot Nieuwjaarsbal worden ge houden waaraan muzikale medewerking zal worden verleend door „The Mixers" Kerstbal. In de zaal „Thalia" werd op tweede Kerstdag een Kerstbal gehouden m.m.v. „The Crescendo Boys". In de middag uren was er in het café prijsbiljarten waarvoor goede belangstelling bestond. Er waren mooie prijzen te winnen. Koliekten. De kerkkollekten in de maand nov. in dé Herv. Gem. Hansweert bedroegen voor de kerkvoogdij 380,en 959, voor de Diakonie. De Dankdagkollekte heeft maar liefst 1835,opgebracht. Tot grote vreugde van de kerkgan gers maakt Ds. B. v. d. Lelie vanaf de kansel afgelopen zondag bekend dat hij heeft bedankt' voor het beroep van Naaldwijk. Gemeenteraad. De laatste vergadering van de Raad in de geschiedenis van de gemeente Krabbendijke kenmerkte zich doordat men zich terugtrok in een langdurige besloten zitting. Hiertoe werd bij de rondvraag besloten naar aanleiding van vragen van de heren A. J. Busch en A. J. Riedijk over interne moeilijkheden op het gemeentesecretarie. Na hervatting van de openbare vergadering, deelde de voorzitter mee, dat over deze geheime zitting geen mededelingen zullen wor den verstrekt. De voorgaande agenda punten waren in een vlot tempo afge werkt. Met algemene stemmen werd be sloten tot het aangaan van een geldle ning groot 200.000,— bij de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten te 's-Gra- venhage en tot onbewoonbaar verkla ring van de panden Wilheïminastraat 9 en 11. Mevrouw A. van Langevelde- van der Plas werd herkozen tot be stuurslid van de Stichting Bejaarden zorg in Krabbendijke, de begroting 1970 van deze stichting werd zonder op of aanmerkingen goedgekeurd. Het voor stel van B. en W. tot het vaststellen van een parkeerverbod voor de zuidzij de van de Baanstraat werd uitgebreid met een dergelijk verbod voor de Mor- lodestraat en de Piermanstraat, waar voor door B. en W. inmiddels een ver bod is ingesteld voor de oostzijde van de Morlodestraat en de noordzijde van de Piermanstraat. Op het meerderheids- voorstel van B. en W. om de drumband van de muziekvereniging een éénmalig subsidie te verlenen van 1500,— voor de aanschaf en -uitbreiding van de uni formen, besloot de raad, nadat wethou der W. Koster zijn standpunt had toe gelicht (de leden van de vereniging dienen zelf voor hun uitrusting te zor gen), hievoor 2900,beschikbaar te stellen, zijnde het bedrag dat ontbreekt voor de aanschaf. In vergelijking met andere gemeenten wordt in Krabbendij ke slechts een geringe jaarlijkse subsi die verleend. Zonder op of aanmerkin gen werd een instructie- en vergoedings regeling voor de concierge-beheerder van het Cultureel Centrum vastgesteld. Enkele wijzigingen van de begroting Vfeor het dienst jaar 1969 werden vast gesteld. Deze waren onder andere nood zakelijk als gevolg van geraamde uit gaven voor openbare werken ten bate van het gymnastieklokaal en het sport veld. Om meer parkeerruimte te ver krijgen bij het gymüastieklokaal en het sportveld, wordt de toegang van het sportveld verlegd en wordt deze gelijk tijdig voor het gymlokaal en het daar achter liggende oefenterrein bruikbaar gemaakt. Met algemene stemmen*' be sloot de raad het presentatiegeld van één vergadering beschikbaar te stellen voor Biafra. Aan het einde van de ver gadering memoreerde burgemeester L. Cnossen in het kort de geschiedenis van Krabbendijke, (rond 1550-1560 wordt ge schreven over opnieuw indijken van Krabbendijke) en wenste tot slot de toe komstige gemeente Reimerswaal alle goeds toe. Afscheid Brandweer. Vrijdagavond nam de vrijwillige brand weer afscheid van B. en W. Comman dant de heer M. C. Kopmels dankte B. en W. voor de steun en medewerking. Aan de burgemeester werd nog een fraaie herinnering aangeboden. Burge meester De Kam bracht ook zijn dank over voor de ijver steeds indien nodig door de leden verricht. Een Ooievaar. Op ide schoorsteen van de woning van de heer D. Zandijk had zich vorige week een ooievaar fleer gezet. Een groot gedeelte van de dag en nacht heeft hij daar gezeten, waarna hij weer is ver trokken. Een zeldzaam voorkomend iets in deze tijd van het jaar. Kerkelijke verkiezingen. Tot ouderlingen in de Ned. Herv. kerk werden herkozen de heren H. Bom en H. Schrier Jz. In de vakature van: dia ken A. Klap is gekozen de heer M. Mol. Van 19 tot 20 december 1969 YERSEKE. Overleden: Cornelis Lin- denberg, 81 j., echtg. van iPeternella v. Oosten; Sara Burger, 84 j., wed. van Willem Lodewijk Hirdes. Gehuwd: Willem Schraver, 22 j. te Utrecht en Dingena Snoep, 21 j.Cor nelis Johannese Luijk, 25 j. te Delft en Sophia Elizabeth de Regt, 25 j.; Corne lis Slabbekoom, 23 j. en Johanna Dirk je van Eenenaam, 19 j.; Cornelis Adri aan de Dreu, 23 j. te Ovezande en Jan na Coleta Maria Fraanje, 22 j.Fran- gois Adriaan Gerard Stevense, 23 j. en Maatje Lindenberg, 24 j.; Pieter Mari- nus van de Vrede, 21 j. en Dina Johan na van Loo, 20 j. Van 18 t.m. 29 december 1969 KRUININGEN. Geboren: Hendrik, zv. Jasper Jansen en Cornelia Paauwe; Jan, zv. Maarten '/^ieuwenhuijzen en Cornelia Geertrudia Slabbekoorn; Maar- tje Pieternella, dv. Maarten van Burg en Pieternella Maria Zandijk; Hendrik Hubrecht, zv. Hendrik Harthoorn en Jacoba de Bruine. Getrouwd: Johannes Marinus Osse- waarde, 46 j. en Jannetje Jacoba van Oeveren, 43 j. te Wolphaartsdijk. WEEKENDDIENST DOKTOREN Op Nieuwjaarsdag wordt voor de dor pen Hansweert, Krabbendijke, Kruinin gen, Rilland-Bath en Waarde de dienst waargenomen door Dr. P. Allewijn, tel. (01130) 1566 te Kruiningen. In het weekeind van 3 januari wordt de dienst waargenomen door Dr. de Be ij, Hansweert, tel. (01130) 1344. Kruiningen Ned. Herv. Rerk 9 en 10.30 uur: Ds. Cornell Wismeyer. 31 December 7 uur: Oudejaarsdienst. 1 Januari 10 uur: Nieuwjaarsbegroeting in Ons Dorpshuis. Korte medidatie Ds. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Kramer. 31 December 7 uur: Ds. v. d. Molen. 1 Januari 10 uur: Ds. J. v. d. Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15.uur. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. K. Venema, Wemeldinge. 5 uur: Ds. A. J. de Bue, Yerseke. 31 December 19 uur: Ds. G. van Noordennen. 1 Januari 10 uur: Ds. G. van Noordennen (ontmoetingssamenkomst in consistorie) Geref. Kerk 9.30 ep 2.30 uur: Ds. Richel. 31 December 19 uur: Ds. W. J. van de Kerk. 1 Januari 9.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk, Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. 31 December 19 uur: Ds. Hage. 1 Januari 9.30 uur: Ds. Hage. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. Heer Jac. Sinke, Souburg 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. 31 December 7 pur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 31 December 5.30 uur: Ds. de Jonge. Geref. jiKerk 1 Januari 11.15 uur: Ds. J. v. d. Molen. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 31 December 6 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 31 December 6 uur: Ds. J. Noordhof. 1 Januari 10 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 31 December 6 uur: Ds. G. v. Bruggen. 1 Januari 10 uur: Ds. G. van Bruggen.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2