aWerc BAAYENS de speciaalzaak .WATERSTANDEN, YERSEKE KVemeldingse wetenswaardigheden -* i aan de Bonziiwee:. eigendom van de heer KRUININGEN anders dan andere DO voor uw BRIL Bronchiletten WEMELDINGE HANSWEERT RILLAND-BATH Predikbeurten, Voetbalnieuws. Yerseke II won met 31 van Krab- bendijke II, door het niet spelen van S.S.V., staan ze nu in hun afdeling aan de leiding. Yerseke III kwam weer tot een overwinning, Waarde II werd in eigen huis 'met 50 geklopt. Zaterdag spelen Yerseke I en II beiden thuis. Het eerste elftal speelt tegen Wissenkerke en het tweede tegen A.Z.V.V. H. De B- juniorens pelen tegen Krabbendijke. Kectifieatie Raadsvergadering. In ons vorig blad plaatsen wq per abuis dat de heer A. Duinkerke een be drag van 15.000,zal worden uitge keerd voor erf afscheiding en vergoeding voor een kanteldeur van de werkplaats. Dit moest zijn 1500, Kampioenschap handboogschieten. Op de doelen van St.-Sebastiaan te Yerseke werd zaterdag 2 november '69 het kampioenschap handboogschieten van district 16 georganiseerd. Er werd goed en sportief geschoten en spanning was er dan ook merkbaar onder de schutters wie er kampioen zou worden en dan tevens uitgezonden kan worden naar de landkampioenschappen. De schieting werd gehouden volgens de re glementen van de Nederlandse Bond over 30 pijlen. De uitslag was als volgt: meeste punten en tevens kampioen van district 16 S. de Koeyer met 245 punten 2 P de Koeyer met 238 punten; 3 A. •Duinkerke met 228 punten; meeste ro zen: P. de Koeyer; 9 C. D. Raas, Ove- zande; 8 Huneman, Zierikzee; 7 A. te de Sint namens „Mozart" voor deze goede gave. Zoals gewoonlijk werden er weer heel wat pepernoten uitgedeeld en was er veel belangstelling voor dit Sin terklaasfeest. r~ Gelukwensen. Na de geboorte en de thuiskomst van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Con- stantijn heeft het gemeentebestuur mede namens de bevolKing van Wemeldinge schriftelijke gelukwensen gezonden aan de prinselijke ouders en üe koninklijke grootouders. In opdracht van Hare Ma jesteit de Koningin heeft de directeur van het Kabinet de dank der Koningin en die van Z.K.H. de Prins der Neder landen voor deze gelukwensen overge bracht. Grondaankopen. Gedeputeerde staten hebben goedkeu ring verleend aan het besluit van de ge meenteraad tot aankoop van de boom gaard van mevrouw Burger-Felius, lig gende ten noorden van de Wilhelmina- straat. Door aankoop van deze boom gaard en het vrijkomen van pacht van een naastliggend percèel, dat vroeger aan het Burgerlijk Armbestuur behoorde en thans eigendom der gemeente is, krijgt het gemeentebestuur de beschik king over ruim 5 h.a. grond tegen de kom van het dorp. De opracht tot het maken van een bestemmingsplan voor Duinkerke; 6 H. v. Stee; 5 C. Vaarzon|dit gebied is gegeven. Ook het raadsbe- Morel, Zierikzee; 4 P. Schreurs, Ove-'sluit tot aankoop van een boomgaard zande; 3 mevr. Vaarzon Morel, Zierik zee; 2 mevr. Huneman; 1 L. H. A. de Jonge. Verkiezing ambtsdragers. Bij de onlangs gehouden verkiezingen van ouderlingen en diaken voor de Ne derlands Hervormde kerk werden geko zen to ouderling, mej. J. de Koejjer en de heren B. Nieuwenhuize en P. J. M. de Keijzer. Tot diaken werden gekozen de heer A. J. Polerj en mevr. C. Dijkwel- Pekaar. Allen hebben hun benoeming aangenomen, behalve mevr. Dijkwel- Pekaar. Verkiezingsvergaderingen. Ook in Yerseke werden een drietal verkiezingsvergaderingen gehouden voor de gemeenteraadsverkiezingen op don derdag 27 november. Vorige week sprak in zaal Nolet, de heer Koekoek, lid van de Tweede Kamer voor de Boerenpartij en in zaal ,,Oesterbeurs" het Tweede Kamerlid mr. Schling'emann voor de V.V.D. Dinsdag was in zaal „Oester- beurs" het in Yerseke bekende Kamer lid Egas aanwezig voor de Partij van de Arbeid. I.V.A.-avond. Vorige week werd in het gebouw „De Haven" een gezellige avond aangeboden door de I.V.A.-winkeliers aan de deel nemers van deze zomer aan de reizen naar Duitsland en België. Van deze rei zen waren een groot aantal dia's ge maakt die op déze avond werden ver toond en bij de aanwezigen zeer in de smaak vielen., Bezoek Combo Leger des Heils. Zaterdagmiddag bracht een combo van het Leger des Heils uit Breda een bezoek aan Yerseke. In de middag werd muziek ten gehore gebracht op het Kerkplein, waarvoor van de zijde van het publiek veel belangstelilng bestond, terwijl zondag medewerking werd ver leend in de diensten van het Leger des Heils. Opbrengst Klaprooskollekte. De vorige week in onze gemeente ge houden Klaprooskollekte voor het Ne derlands Oorlogsgravencomité heeft op gebracht 242,17. De burgerij wordt van harte bedankt voor de gulle giften en de kollektanten voor de verleende medewerking. Winkeliers aktief. Zowel de I.V.A.-winkeliers als de leden van Handelsbelangen zijn deze keer wel bijzonder aktief met hun winkelweken. Vele zaken zijn 's avonds prachtig ver licht en geven het dorp een feestelijk aanzien. Het is te hopen dat hun moeite zal worden beloond en dat de Yersekse winkeliers de komende weken goede za ken zullen doen. Sint-Nioolaas bezocht Yerseke. Zaterdagmiddag bracht Sint-Nicolaas vergezeld van. een groot aantal Pieten een bezoek aan Yerseke op uitnodiging van de I.V.A.-winkeliers. Aan de haven werd het gezelschap opgewacht door het I.V.A.-bestuur en demuziekvereni ging „Mozart", de drumband „Thalia" uit Axel met het majorettenpeleton en natuurlijk de Yersekse jeugd. Nadat de Sint met het schip „Spanje" de haven was binnengevaren en met een Sinter klaaslied welkom geheten door de mu ziekvereniging „Mozart", sprak de voor- ziter van de I.V.A.-winkeliers, de heer Van Oeveren de Bisschop toe. Vervol gens werd een tocht gemaakt door het dorp, vergezeld van een groot aantal reklamewagens van de I.V.A.. waarna het gezelschap op het gemeentehuis werd ontvangen door het gemeentebestuur. Burgemeester Pijl liogeweg bracht een aantal wensen naar voren van de grote en kleine Yersekenaars, die Sint voor zover het hem mogelijk zal zijn trach ten te vervullen. Nadat de drumband uit Axel met de majorettes nog een show haden uitgevoerd, bracht de voor- ziter van de I.V.A. dank aan het ge meentebestuur voor de ontvagst en al len die aan dit festijn hun medewerking hadden verleend. Sinterklaas had alvast wat meegebracht voor Yerseke en bood de burgemeester een niéuw muziekin strument aan voor „Mozart", omdat hij wist dat deze vereniging bezig is aan een nieuw instrumentarium. Symbolisch werd een kindertrompet aangeboden, die t.z t. wel zal worden vervangen door een echt instrument. De burgemeester dank- aan de Bonzijweg, eigendom A. J. Dagevos is goedgekeurd. Deze boomgaard heeft een oppervlakte van plm. 84 aren. Afsluiting weg onderlangs de Nieuwen- dyk. Door middel van borden is aangege ven, dat een gedeelte van de weg on derlangs de Nieuwendijk voor het ver keer is afgesloten. Er zjjn ook waar schuwingsborden geplaatst om te voor komen, dat personen, die ter plaatse onbekend zijn,, toch de weg zou den inrijden. Zij zouden dan plotseling niet verder mogen en zich als het ware „klem" rijden. Natuurlijk mogen voor waarschuwingsborden straiffeloos wor den gepasseerd. Men mag rijden tot aan het „echtë" bord. Tijdig aanvragen. Zq die van plan zijn eind december hun rijbewijs te laten verlengen of ande re papieren aan te vragen, kunnen dit beter zo vlug mogelijk doen. Door de gemeentelijke herindeling zal er ter se cretarie heel wat werk zijn in december omdat allerlei zaken moeten worden af gesloten en overgedragen. Tijdig aan vragen voorkomt vertraging. Zitting centraal stembureau. Op maandag 1 december a.s. om 10 uur voormiddags zal het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad zitting houden in het gemeentehuis te Kapelle. In deze zitting die voor de kiezers toegankelijk is, zal de uitslag van de gemeenteraads verkiezing officiéél bekend gemaakt wor den. De niet-officiële uitslag zal natuur lijk op donderdag, 27 november 1969 na 7 uur zo vlug mogelijk worden berekend en bekendgemaakt. Ontplofbare stoffen. De mijnontploffing in Zierikzee heeft voor de mrjnopruimingsdiensten verhoog de aktiviteiten tot gevolg gehad. Zo waren enkele personeelsleden ook in Wemeldinge. Het voorwerp, waarvoor zij kwamen bleek gelukkig niet gevaar lijk. Door toevallige omstandigheden werden echter op een zolder en in een schuur nog op scherp gestelde granaten gevonden. De bezitters dachten, dat er geen gevaar bij was. Het spul lag er al zo lang. De mijnopruimingsdiepst heeft de gevaarlijke projectielen mee genomen. Ieder die nog oorlogstuig on der zijn berusting heeft kan er afko men, door het ter secretarie aan te mel den. Geboren te Goes. Maria Jannie, dv. J. Hubers en Dirkje Nederveen. Huwel ijksaangif te. Maarten Gerard van de Meeberg, 27 j. en Cornelia Jacomina Tissink, 23 j.; Pieter Cornelis Louwerse, 23 j. en Leun- tje Helena van Stel, 20 j. te Goes; Adriaan van der Heijde, 24 j. te Kort- gene en Stoffelina Adriana Jacoba Lam- per, 23 j.; Wilhelmus Hendrikus Vriens, 27 j. te Dint§loord en Prinsenland en Anthonia Jacoba Vleugel, 27 j. Overleden. Antje Lamper, 86 j., weduwe van A. de Vos; Anna Daane, 69 j., echtgenote van J. de Neef. Te Goes: Jacomina Cor nelia Visser, 55 j., weduwe van A. Vleu gel. Medewerking verlenen het Jeugdkoor van het Schipperinternaat en de heer C. Philipse, organist. IJsclub vergaderde. De ijsclub vergaderde in het Dorps huis onder leiding van de heer A. Wa- beke. Als gasten waren aanwezig enke le bestuursleden van zusterverenigingen |Uit Goes en Yerseke. De" financiële kant van de exploitatie van de ijsbaan werd •(besproken, want hoewel de finan ciën er niet ongunstig voor staan zal er toch het volgend seizoen niet aan con tributieverhoging zijn te ontkomen, aan gezien de nieuw te openen ijsbaan nogal wat zal gaan kosten. De ijsbaan is ge reed voor gebruik op de Speelweide, kortom er kan geschaatst worden als het maar blijft vriezen. De ijsclub zal graag voor de herindeling openen en het gemeentebestuur hiervoor uitnodi gen. Het gemeentebestuur werd dank gezegd voor de medewerking. Jeugdkollekte. De jeugdkollekte, die afgelopen vrij dag 21 november 's avonds werd gehou den, heeft 481,75 opgebracht. Een tiental enthousiaste jongeren trok ach ter de geluidswageh van de Brandweer Kruiningen door en haalde in-2 uur tijd dit bedrag op. Hartelijk dank voor. uw gift! Schaaknieuws. In het j.l. zaterdag gehouden snel schaakkampioenschap is de titel weder om door C. M. J^psen behaald. Hier voor was echter een beslissingswedstrijd tegen M. Stam nodig om zijn titel veilig te stellen. De resultaten door de andere spelers van D.Z.D. behaald, waren maar matig. Harry van Twaarden werd 6 in groep A, J. W. Hasman 7 in groep A, Theo Minnaar 5 t.m. 7 in groep C en J. L. Minnaar 8 in groep D. Voor de on derlinge competitie! werden de volgende partijen gespeeld: j. P. A. Stevense-W. Zuydweg 01; J. D. Minnaard-J. Quak- kelaar 01; Dick v. Sandijk-Theo Min naar 01; B. Cok-Harry v. Iwaarden 10; J. v. Oosten-L. Poleij 01; L. H. v. d. Kallen-M. v. Gastel 01; Theo Minnaar-J. Karelse 10. Raadsvergadering. De jeugd kan voogtaan over een eigen gebouw beschikken ën dat zijn dan twee lokalen van de vroegere school van de Geref. Gemeente. De jeugd kan dit eigen home naar eigen inzicht gaan in richten. De kachels, eigendom van het schoolbestuur, werden door de gemeente aangekocht v or 1000,en ter be- beschikking gesteld aan de jeugd van Kruiningen. De heer J. v. d. Berge S.G.P.) stemde tegen hetgeen de heer Griep de opmerking deed uiten van: „Dan zit u ook mejj; een groep radica len?" Want geestverwanten van dit S.G.P.-lid hadden dé kachels aan de ge meente verkocht. Bet beroep van de Rijkswaterstaat tegen het besluit van B. W. geen toesjfemming te verlenen voor de bouw van* een magazijn werd door de Raad verwerpen. Voor de recon structie vgn de Hajnsw. straatweg wer den een aantal perceeltjes grond aange kocht. cabans. w caballero ahaWero caballero ALOM BEKENDE Rulrpe sortering monturen In de eenvoudigste als In da meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Hoestdrank in tabietvorm. 1.~ Vergadering N.C.V.B. Op de gehouden vergadering van de N.C.V.B. is een demonstratie gehouden van gebreide kledingstukken door een bedrijf uit Goes, die met enkele manne quins de mode in gebreide goederen ver toonde, zeer tot genoegen van de dames, die in grote getale waren gekomen naar het Dorpshuis waar de vergadering deze keer was. De Kerstavond werd vastge steld op 18 december. De leiding be rustte bij de mevrouw D; Florusse- Blankenburgh. Jeugddienst. Zondagmorgen zal in de Ned. Herv. kerk een jeugddienst worden gehouden worden. Voorganger is Ds. v. d. Bosch uit Goes. He£ onderwerp is „Welke God'LjC. van der Peyl, Intocht Sint-Nicolaas. De intocht van Sint-Nicolaas afgelo pen zaterdag zal bij de kinderen geen gïote indruk achtergelaten hebben. St. en de Pieten waren voor de kleintjes praktisch onbereikbaar. Op het bordes van het gemeentehuis' werd tde Sint verwelkomd door burgemeester Schip per. Over en weer volgden toespraken, die, jamer genoeg, Voor de kleintjes on begrijpelijk waren, en juist voor hen is Sinterklaasfeest nog een heilige zaak! Daarna volgde een rondgang door het dorp met „E.M.M." voorop. Geslaagd jubileumconcert. De Gem. Zangvereniging „Crescendo" kan terugzien op 'n uitstekend geslaagd jubileumconcert. Ook hieraan werkten vanzelfsprekend de orkestvereniging Apollo" mee en diverse solisten, n.l. sopraan Mya Besselinck uit Heer (L.), de tenor Bert van Delden uit Enschede en de bariton Laurens van der Werf uit Oirschot. Het zou ons te ver voeren en bovendien ligt het buiten onze com petentie, een uitvoerige beschouwing te geven. We volstaan daarom met te ver melden dat, een selectie uit Die Czar- dasfürstin, een prachtige afsluiting vormde van een prachtige opera- en operetteconcert. Het talrijke publiek bracht staande een ovatie en dat is de mooiste beloning die dirigent (natuurlijk de heer A. B. Holster) en medewerkers ten deel kunnen vallen. De oud-voorzit ter van de zangvereniging, de heer M. J. van den Berge bood zijn gelukwen sen aan de vereniging aan ter gelegen heid van haar tiende lustrum evenals de voorzitter van Apollo", de heer J. M. Bijeenkomst Herv. Vrouwengroep. Onder voorzitterschap van mevrouw v. d. Lelie-v^n Esterik heeft de Herv. Vrouwengroep, afdeling Hansweert een bijeenkomst gehouden. Ditmaal hield mevrouw Colenbrander uit Waarde een boekbespreking van het boek Het Lich te Kruis van de schrijfster Grace Nies Fletscher. Hansweertse mevrouw behaalde diploma beroepsgoederenvervóér-wegtransport. Mevr. C. Openeer-van der Hart heeft op haar 22-jarige leeftijd als vrouw toch wel een bijzonder diploma behaald. Menigmaal leest men dat er dames ge slaagd zijn voor diverse diploma's doch het feit, dat zij geslaagd is voor een diploma, 'dat in het algemeen alleen door mannen wordt behaald, verdient toch wel een bizondere vermelding. Als echtgenote van rie heer Openeer, die een vrachtwagenbedrijf exploiteert, heeft zij zich 2 jaar met grote ernst gewijd aan de studie op het gebied van beroepsgoe- derenvervoer en wegtransport. Zij deed dit daar haar man te veel in beslag ge nomen wordt door de zaak en hem te weinig tijd rest voor de studie. Zij heeft met hard blokken het vereiste diploma behaald hetgeen ongetwijfeld 'n belang rijke rol zal gaan spelen bij het voort zetten van het bedrijf. Ongetwijfeld is een bijzonder compliment hier op zijn plaats. Verlies voor Boys. Hansweert heeft de wedstrijd tegen de Noormannen niet in een winst weten om te zetten. Tot aan de rust wist men zich nog wel met kunst en vliegwerk te handhaven. Hierna maakte de Boys keeper een foutje hetgeen, indien een doelman een steek laat vallen, dit over het algemeen een doelpunt wordt. Stand 01. Koen Minderhout van de Noor mannen maakte aan alle onzekerheid een einde door te scoren. Stand 02, tevens eindstand. Zondag a.s. komen de Boys uit tegen Renesse. Dit moet een overwinning worden! Atletiek. De op zondag 23 november j.l. gehou den „waranda cross" te Tilburg heeft een sukses opgeleverd voor de mannen uit Hulst. Jan Zandstra en Emiel Bo- gaert, die bij de oudste junioren liepen, hebben beiden zonder meer goed gelopen in een zwaar bezette cross die als een der grootste van Zuid-West Nederland gerekend mag worden. Bogaert kon de koplopers nog het langst volgen doch van de 3 te lopen ronden er 2 ook regel matig aan de kop gelopen te hebben, resulteerde dit in een uiteindelijke 4e plaats. Zandstra die in het begin wat moeilijkheden had wist zich echter in de slotfase nog van de nodige tegen standers te ontdoen en als goede 13e te eindigen. Van Zee en Westdorp, bei den lopend in de seniorenklasse, klas seerden zich resp. 11e en 13e uit een groot veld sterke lopers. 60 Jaar getrouwd. Deze week was het echtpaar Polder- man-Nagelkerke 60 jaar getrouwd. Zij wonen in het bejaardencentrum „de Vliedberg" 12. Zij hadden voorheen al tijd in krotten gewoond en zijn voor het eerst van hun leven in een net huis Zij heeft veel van haar leven „gebakerd" en met petroleum geleurd. Zij zijn thans zeer goed gezond en genieten nog een mooie oude dag. Ondertrouwd: Willem Snoep, 26 j. te Kapelle en Neeltje Johanna Geertruida Boone, 20 j., Jan Cornelis Kriekaard, 26 j. te Spijkenisse en Johanna Maria Dijke, 21 j. Van 20 t.m. 26 november 1969 KRABBENDIJKE. Huwelijksaangifte: Adriaan van Oosten, 23 j. en Pieternei- la Nieuwenhuyzen, 22 j. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekeinde van 29 november wordt voor de dorpen Hansweert, Krab bendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde de dienst waargenomen door Dr. P. Allewijn te Kruiningen, telefoon (01130) 1566. Van 20 tot 27 november 1969 YERSEKE. Geboren: Pietemella Cor nelia, dv. Jan Cornelis Waverijn en Wil- helmina Adriana Slabbekoorn. Overleden: Jacoba Johanna Zweedqk, 87 j., wed. van Marinus Jacobus Goe man. Huw. aangifte: Johannes Wim Bol, 20 j. te Goes en Sophia Janna van den Boomgaard, 18 j.; Cornelis Adriaan de Dreu, 23 j. te Ovezande en Janna Co- leta Maria Fraanje, 22 j.; Willem Schra- ver, 22 j. te Utrecht en Dingena Snoep, 21 j.; Pieter Antonie Wiskerke, 22 j. te Rilland-Bath en Cornelia Cathalina van Es, 21 j.; Cornelis Slabbekoorn, 23 j. en Johanna Dirkje van Eenenaam, 19 j. Huw. afk.: Andries Marinus de Leeuw, 22 j. en Krina Geertje de Ridder, 21 j. te Arnemuiden. Van 20 t.m. 26 november 1969 KRUININGEN. Geboren: Marinus, zv. Andries Rozinga en Adriana Maatje Ta- zelaar; Paul, zv. Andries Rozinga en Adriana Maatje Tazelaar; Neeltje Cor nelia, dv. Cornelis Ridderhof en Johan na Dina Wilhelmina Rijkse. Getrouwd: Leendert Jan Philipse, 26 j. te Yerseke en Maria Catharina Rijk, 22 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Hetebrij uit Hoog vliet. v.m. Jeugddienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Kerk 10 uur: Ds. G. J. Terlaak. 2.30 uur: Ds. H. K. Poelman van Kam perland. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. hr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdag 19.10 uur; zondag 8 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Leiding: Majoor S. J. Eikenaar en Ka- piteine T. Quint. Rilland - Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. Heer J. de Ruiter, Rot terdam. 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente Bath 10 en 2.30 uur: Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: gecombineerde kerkdienst in de Ned. Herv. kerk. Geref. Kerk 2.30 uur Ds. J. Wessel te Middelburg Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Gerèf. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Ds. A. den Boer van Ridderkerk. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. v. d. Bosch, Goes. v.m. Jeugddienst Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gemeente 9.30 en 6 uur: Ds. W. Hage. 2 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Van 30 nov. t.m. 6 dec. 1969 WEMELDINGE HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 7.17 7.38 0.42 1.10 Maandag 7.57 8.25 1.26 1.53 Dinsdag 8.47 9.21 2.19 2.43 Woensdag 9.44 10.25 3.17 3.47 Donderdag 11.03 11.37 4.18 4.52 Vrijdag 12.02 5.22 5.52 Zaterdag 0.39 1.01 6.19 6 46 Te Hansweert 35 minuten vroeger Te Yerseke 5 minuten later

Scheldebode | 1969 | | pagina 2