^(JJetvddingse cVJatans- cabaU# ■cabattero de speciaalzaak voor uw BRIL i WATERSTANDEN. YERSEKE WEMELDINGE oo BAAYENS KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE Deze rubriek komt tot stand, in samenwerking met het Oemeentebestuur Brandweer. Vier leden van de vrijwillige brand weer hebben vorige week examen ge daan als brandwacht tweede klas. Zij zijn alle vier geslaagd. Het zijn dhrn. J. F. Bolle, W. G. Gijssel, Joh. Hame link en J. Walrave. Zij werden opge leid door de commandant van de vrij- willge brandweer te Kruiningen, dhr. P. Leys. Belastingen. De gemeente-ontvanger verzoekt een ieder nog eens te kijken of er wellicht nog onbetaalde belastingpapieren lig gen. Het kohier schoolgeld kleuterschool over het eerste halfjaar 1969 moest voor 30 oktober binnen zijn. Hondenbelasting en reinigingsrechten hadden voor 1 no vember moeten zijn betaald. De straat- en rioolbelasting wordt voor 15 novem ber a.s. verwacht. Als iedereen op tijd betaalt, kan het uitschrijven en betalen van aanmaningen worden voorkomen. Zo'n aanmaning kost tegenwoordig een gulden. Bakkersboogerd. B. en W. hebben aan de firma gebroe ders Meijaard opdracht gegeven de bo men in Bakkersboogerd te rooien en het terrein zaaiklaar op te leveren. Binnen kort zal het dus aan de Noordelijke Achterweg wat vlakker worden. De ho ge bomen langs de Reepweg blijven staan. Raadsvergadering. De gemeenteraad van Wemeldinge zal in het openbaar vergaderen op vrijdag 14 november a.s. Loop der bevolking over oktober. Ingekomen zijn: J. T. Fernhout v. Meppel n. Prinses Beatrixweg 8; T. van Donselaar en gezin v. Breukelen n. Hoo- geweg 2; C. Polderman en gezin v. Rau- werderhem n. O. Kanaalweg 2; J. de Nooijer v. Dubbeldam n. W. Kanaalweg 31; T. P. Slabbekoom v. Kapelle n. Pa- trijsweg 6; fam. Koeman v. Leidschen- dam n. Pr. Beatrixweg 11; wed. S. van den Dorpel-van der Pol v. Zeist n. Nieu- wendijk 18; L. Kisjes v. Utrecht n. Nieu- wendijk 6. Vetrokken zijn: F. G. Schouwenaar v. Brouwerijweg 5 n. Amstelveen, Uilen stede 226/1580; C. van den Barselaar v. Chezeeweg 7 n. Waalwijk, Rèigersbek- str. 27; R. M. Verschure v. Pr. Beatrix weg 3 n. Windischgarsten, Oostenrijk; M. van der Westen en gezin v. O. Ka naalweg 4a (waladres) n. Antwerpen. Verhuizingen binnen de gemeente: W. G. Gijssel en gezin v. Patrijsweg 6 n. Oranjeboomstr. 5; T. Heijens en echt genote v. Wilhelminastr. 909 (waladres) n. Wem. Zandweg 25; C. M. Heijens en M. J. E. Heijens v. Pr. Beatrixweg 8 n. Wem. Zandweg 25; J. de Bourgraaf en gezin v. Daniëlstr. 1 n. Daniëlstr. 14; J. F. Wilson en echtgenote v. Pr. Beatrixweg 8 (waladres) n. Chezeeweg 7; S. Westveer en gezin v. Pr. Irene- str. 7 n. Pr. Beatrixweg 47; M. A. de Schipper v. Wilhelminastr. 46 n. Patrijs- weg 6; J. J. de Bourgraaf en gezin v. Molenstr. 7 n. Daniëlstr. 1; H. Mieras en gezin v. Oranjeboomstr. 16 n. Prinses Beatrixweg 35. Burgerlijke stand. Geboren, te Goes: Johan Pieter, zv. P. Schouwenaar en J. C. Coumou. Huwelijksaangifte: Robert Goedee, 25 j. te Sprang-Capelle en Laurina Neeltje Visser, 21 j. Huwelijksafkondiging: Aart den Hol lander, 29 j. en Maria Grada Hendrika Koster, 22 j. te Doetinchem. Poging tot inbraak. Zaterdagavond werden een drietal jongelui op heterdaad betrapt bij een poging tot inbraak in het kerkgebouw der Geref. kerk aan de Damstraat. De drie knapen, De K., N. en Sch. werden door de rijkspolitie aangehouden en in verzekerde bewaring gesteld. Het bleek nadien dat er ook reeds enkele maan den aaneen geld werd vermist uit col lectebussen in de Herv. kerk. Ook daar werd als regel op zaterdagavond in gebroken. Verder kwam de rijkspolitie op het spoor van een groep jongelui die zich ook meermalen aan diefstal blijken te hebben schuldig gemaakt. Naar de gedragingen van deze groep wordt een diepgaand onderzoek ingesteld door de rijkspolitie. Bezorger verhuisd. Wij delen u mede dat onze bezorger dhr. M. Mieras verhuisd is van Oranje boomstraat 16 naar Pr. Beatrixweg 35 en telefonisch is aangesloten onder no. 467. Alle advertenties voor De Schelde- bode kunnen daar worden bpgegeven. Kampioenschappen duiven. Bij de P.V. „De Postduif" alhier wer den in het vliegseizoen 1969 de volgen de kampioenschappen behaald: Vitesse: 1. A. op 'tHof; 2. M. Oude man; 3. H. Oudeman. Midfond: 1. A. op 'tHof; 2. M. Oude man; 3. C. Lamper. Fond: 1. M. Oudeman; 2. A. op 'tHof; 3. P. C. Vuijk. Jonge duiven: 1. Fr. Schouwenaar; 2. Fr. Timmerman; 3. M. Oudeman. Navluchten: M. Oudeman. Generaal: 1. A. op 'tHof; 2. M. Oude man; 3. C. Lamper. Postduivententoonstelling. Op zaterdag 15 november organiseert P.V. „De Postduif" een klasse-tentoon stelling in het dorpshuis, waar als keur meesters zullen optreden dhrn. L. Pee man te Middelhamis en Chr. Heeren te Roosendaal. Vanaf 4 uur is de tentoon stelling, die gratis toegankelijk is, ge opend. Diverse attracties, o.a. rad van avontuur, zijn aanwezig. Zie verder de advertentie elders in dit blad. Bijeenkomst N.C.V.B. Ds. G. F. Voorhoeve, Ned. Herv. pre dikant te Ovezande, hield op de verga dering van de N.C.V.B. afd. Wemeldin ge een vertelling over het leven in Bia- fra, toegelicht met films. Ds. Voorhoeve, wiens dochter als arts in Biafra werkt, schilderde uitvoerig de nood die heerst in dat land en waarvan vooral veel kin deren de dupe zijn. Realistisch waren de daarbij vertoonde films en hij wekte de aanwezige leden met klem op te helpen zo veel als mogelijk is. Voor dit doel werd spontaan een collecte gehouden onder de aanwezigen, welke 102,- op bracht, voor de Stichting Oecumenische Vluchtelingenhulp van de Ned. Herv. Kerk. Mevr. D. Florusse-Blankenburg de presidente van de afd. Wemeldinge, de spreker dank zegde en met dank zegging sloot. Ouderavond openbare school. Tijdens de in het dorpshuis gehouden ouderavond van de openbare school voor basisonderwijs werden als nieuwe leden in de oudercommissie gekozen dhrn. C. Otte en A. G. Vlasblom, in de plaats van de aftredende heren H. W. de Groe ne en J. A. van Es. Het hoofd der ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service school, dhr. C. P. Phemambucq, liet de schoolzaken van het afgelopen jaar de revue passeren, en passant zijn spijt uitsprekend over het feit dat er nog zo weinig vooruitzicht is op een nieuw schoolgebouw. Burgemeester C. N. F. van Sas, na de pauze enkele woorden tot de vergadering richtend, sprak de hoop uit dat binnen niet al te lange tijd toch op Wemeldinge een mooi scho lencomplex zal kunnen verrijzen, al zal het dan onder een ander gemeentebe stuur moeten worden uitgevoerd, als het zover komt. Hij hoopte dat in de nieu we gemeente de verstandhouding tussen het gemeentebestuur en de openbare scholen een goede mag zijn. Tenslotte was het dhr. L. Pieterse die de aan wezigen nog geruime tijd aangenaam bezig hield met een lezing over het vo gelleven in Zeeland, welke hij toelicht te met dia's. Plattelandsvrouwen op reis. De leden van de Ned. Bond van Plat telandsvrouwen afd. Wemeldinge hebben een gezellig reisje gehad naar Hulst. Ze bezochten daar een bekende meubel fabriek. Ontvangen zijnde door één der directieleden, werden ze door de fabriek rondgeleid om de veelheid van meubels, „voor elck wat wils" te bezichtigen en bewonderen in veel gevallen. Het was de presidente mevr. A. Vermerris-Feytel die namens alle reizigsters de directie bedankte voor de gulle en gezellige ont vangst. In dichte mist ging het toen huiswaarts. Collecte. De collecte voor „Het misdeelde Kind" heeft alhier opgebracht 191,65. Geslaagd. In het Zweeds Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee slaagde voor het diploma A ziekenkhuisverpleging mej. J. P. van Duivendrjk alhier. Schaken. „De Zwarte Dame" speelde donderdag 30 oktober tegen Goes II. Het werd een ruime 62 overwinning. De gedetailleer de uitslag was: C. M. JansenA. C. v. d. Logt 1—0; L. H. v. d. Kallen—A. Kiel 10; W. ZuydwegF. Beerens 0—1; J. W. Hasman—N. Grim 1—0; J. KarelseG. Driessen. 10; B. CokG. Bouw 01; J. van OostenP. A. Huis- soon 10; J. VerhaagenA. Bonder 1—0. Bijeenkomst Plattelandsvrouwen. De leden van de afdeling Kruiningen en omstreken van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen hielden dezer dagen haar bijeenkomst onder leiding van me vrouw Ribbens-Muller. Dhr. Van Zwie- ten van de Stichting Koninklijke Rot terdamse Diergaarde vertoonde na een korte inleiding enkele films over wild parken in Zuid-Afrika en na de pauze de kleurenfilm „Blijdorp, Oase in een Wereldstad", waarmee men kennis kon maken met een doorsnee-dierentuindag. Den en ander viel bij de dames zeer in de smaak, vooral ook door de prachtige kleuren. Naar Antwerpen. Het bestuur van de buurtvereniging „De Nijverheid" organiseerde voor za terdag j.l. een reis naar de Wiener IJs- revue in Antwerpen. Het werd een suc ces. Ook niet-leden hadden van de Nij- verbeid-aktiviteiteh gehoord en het re sultaat werd dat met twee grote A.M. Z.-bussen naar de Belgische Schelde- stad werd gereden. De revue viel prima in de smaak. Het „afzakkertje" dat er op volgde kweekte een feeststemming. Kleuters exposeerden. Dinsdagavond toonden de kleuters van „De Berg" aan ouders enz. wat zij gemaakt hadden. Het thema was: „De Herfst". De expositie was enerzijds puur natuur (bladeren, paddestoelen, enz.), anderzijds wat de! kleuters met het ech te als voorbeeld hadden nagebootst. Vanzelfsprekend kwam het leeftijdsver schil van de kleuters tot uitdrukking: de ouderen hadden mooiere werkstuk ken dan de kleinsten. Een attraktie voor de kleuters zelf was de lampionversie ring die buiten aan het schoolgebouw was aangebracht. Atletiek. De cross der jongeren op zondag 2 november j.l. is voor de ploeg uit Hulst niet zo slecht geweest. Op de renbaan van Waregem (B.) stonden in totaal 200 deelnemers in ae leeftijd van 17, 18 en 19 jaar, met 3 man uit Hulst, aan getreden. Bogaert' Werd 21e, Bours 25e en Hazevoet 42e, wat een derde plaats in het ploegenklassement betekende. Er waren 80 prijzen. Overwinning voor Hansw. Boys. In een thuiswedstrijd is het eerste elftal van Hansw. Boys er ingeslaagd een overwinning te boeken op het be zoekende „Walcheren". Het was een wedstrijd waarin de betere ploeg heeft gewonnen, al had een tegenpuntje van Walcheren wellicht iets juister de ver houding uitgedrukt. Het was Frans v. d. Hart die voor de openingsscore zorgde, terwijl het tweede doelpunt in het net werd gedeponeerd floor Maton. Ruststand 20. Ook na de '.rust wist Hansweert via Jan de Poorter nog eenmaal het doel te treffen, 30, wat tevens de eind stand werd. Zondag zullen de Boys een uitwedstrijd moeten spelen tegen R.C.S. Het zal een zwarf opgaaf worden om daar de buit binnqn te halen. Veel suc ces! I Schip op oosthavenpier. Het Belgische motorschip „Cormoran" kapitein Verstraten kreeg bij het uit varen van de haven van Hansweert pech in de machinekamer. Hier ontstond een ontploffing. Het schip was onderweg van Rotterdam naar Antwerpen en ge laden met vliegtuigbenzine. Het ber gingsvaartuig „Tijgerhaai" wist het vleugellamme schip, dat -omhoog was gevaren op de oosthavenpier, korte tijd daarna weer vlot te trekken. Feestavond ijsclub „Hansweert". Dit jaar bestaat de ijsclub „Hans weert" 5 jaar. Het bestuur heeft ge meend dit feit enigszins feestelijk te doen herdenken. Op donderdag 13 no vember zal er in het dorpshuis „Kaj Munk" een feestprogramma voor jong en oud verzorgd worden, 's Middags zijn er filmvoorstellingen voor de leerlingen van de kleuter- en lagere scholen. Des avonds is er eerst de jaarvergadering, waarna een feestavond voor de leden volgt. Bloemenshow en vogeltentoonstelling. Op 22 en 23 novepiber a.s. wordt door de vogelvereniging- „De Nachtegaal" een bloemenshow en vogeltentoonstel ling gehouden. Deze zal plaats vinden in de zaal „Zeelandia". Op zaterdag zal daarvoor de tentoonstelling geopend zijn van 1623 uur en zondags van 1123 uur. Voldoende gelegenheid om deze steeds prachtiger wordende tentoonstel ling te bezoeken. Instuifbal. Door de plaatselijke instuif werd za terdag in het dorpshuis Kaj Munk een discobal met kleurenshow gehouden. Evenals de voorgaande avonden was ook nu de belangstelling voor dit jeugd werk groot. Zeer geslaagde bazaar. Donderdagavond werd na een muzi kale rondgang door het dorp van de muziekverenigingen E.M.M. uit Krui ningen en Scheldegahn alhier, de dile dagen durende tentoonstelling van Scheldegalm door burgemeester Schip per officieel in de zaal Zeelandia ge opend. Hij was trots op de bazaar en dit mocht hij ook zijn. Het was een feestelijk aanzicht. Alles was even net jes verzorgd en het geheel was bijzon der fraai aangekleed. De burgemeester bracht hulde aan diegenen die zich zo veel moeite hadden getroost om zoiets riants te doen opbouwen. Het doel van de bazaar was de baten aan te wen den voor de aanschaf van uniformen. Burgemeester Schipper onderschreef dat de uniformen echt aan vervanging toe zijn. Hij betreurde het ten zeerste dat de muzikanten, die echt bij een dorpsgemeenschap horen en reeds hier voor zoveel doen, op deze wijze moeten trachten geld te vergaren voor de aan schaf van deze kledingstukken. Hij had gaarne een fonds gezien waaruit bedra gen daartoe zouden kunnen worden ge put. Na een dankwoord van voorzitter De Pauw ging het grote spektakel draaien. Het was een complete kermis in notedop. Donderdag- en vrijdagavond bleek de belangstelling voor de bazaar reeds aardig te zijn. Zaterdagmiddag te half drie werd door Scheldegalm nog een muzikale rondwandeling gedaan en daarna ging het feest eerst recht goed beginnen. De belangstelling was over weldigend. Scheldegalm, is een ieder dankbaar die deze bazaar heeft bezocht want door hun bezoek is men aan een, in alle opzichten geslaagde bazaar ge komen. Speciaal aaiik moet gebracht worden aan allen die in enigerlei vorm hun medewerking hebben verleend. Het waren drie moorddagen! Raadsvergadering. Een meerderheids voorstel van B. en W. tot het verlenen van medewerking aan het bestuur van de Ver. voor Chr. Onderwijs voor de aanschaf van nieuwe leermiddelen (w.o. een tv-toestel) ten bate van de Hinkelingeschool, bracht heel wat tongen in beroering. De min derheid van het college van B. en W. was van mening, dat door deze aanschaf de eisen aan het lager onderwijs te stellen, overschreden worden. Wethou der Koster (S.G.P.) vroeg zich af, of een dusdanige investering wel op z'n plaats is voor een relatief zo kleine school en of de tv voor het onderwijs wel zo geschikt is. Wat moeten de on derwijzers dan nog doen? Op zo'n ma nier staan de leerkrachten een hele tijd op non-aktief", aldus dhr. Koster. Dhr. A. J. Riedijk (lijst Riedijk): „Waar haalt wethouder Koster de durf van daan om dit zonder meer af te kraken; als er principiële bezwaren zijn, laat men er dan rustig voor uitkomen". Dhr. A. J. Busch (S.G.P.) verklaarde dat er nooit principiële bezwaren kunnen zijn omdat ieder apparaat misbruikt kan worden. Als alles gekocht moet worden wat aan de markt komt, krijgt men te veel van het goede. Dhrn. J. Zandijk en J. Hage (befden S.G.P.) sloten zich hier bij aan. Dhr. H. J. van Harn (A.R.) be toogde dat al was de school nog klei ner en het onderwijs er mee gediend is, dit apparaat aangeschaft moet worden. Dhr. J. Schouten (C.H.U.) verklaarde dat 4 leerkrachten op ongeveer 140 leer lingen toch nog wel werk genoeg heb ben. Wethouder Koster zei tenslotte dat het dhr. Riedijk wel bekend zal zijn dat er in zijn kring geen principiële bezwa ren bestaan tegen het apparaat als zo danig, maar 'tegen de programma's. Burgemeester L. Cnossen verklaarde tenslotte dat de raad niet op de stoel van het schoolbestuur mag gaan zitten. De verantwoordelijkheid voor deze aan vraag ligt bij het schoolbestuur en de raad heeft enkel tot taak te beoordelen of de normen voor het lager onderwijs overschreden worden, ja of nee. Met 7 tegen 4 stemmen werd het meerder- heidsvoorstel van B. en W. aangenomen. Tegen stemden dhrn. A. J. Busch, J. P. Hage, W. Koster en J. Zandijk (allen S.G.P.) Eveneens lag er een meerder- heidsvoorstel ter tafel om de voetbal vereniging een subsidie te verlenen van 1200,—, zijnde de helft van de extra kosten die deze vereniging moet maken als gevolg van de uitgevoerde werk zaamheden aan het terrein, waardoor de K.N.V.B. heeft geadviseerd het veld niet eerder dan het volgend voorjaar te bespelen, waardoor alle wedstrijden „uit" gespeeld moeten worden. De minderheid van het college van B. en W. stelde voor geen bijdrage te verlenen, omdat het niet tot de taak van de gemeente behoort, in de kosten van een vereniging bij te dragen. Dhrn. Busch en Zandijk (bei den S.G.P.) vonden het vreemd dat deze aanvraag is gekomen. Dhr. J. Geense (P.v.d.A.) stelde dat, wanneer in het verleden meer dan één veld beschikbaar was gesteld, men nu niet in moeilijk heden had gezeten. Hij stelde voor al de extra kosten te vereffenen, welk voorstel werd gesteund door dhrn. Rie dijk en M. Griep (lijst Griep). Wethou der Mallekote (C.H.U.) verklaarde hier op volledig achter het voorstel van de ze heren te staan, omdat, wanneer het veld nu bespeeld wordt, dit volgend jaar weer 15.000,— gaat kosten. Burge meester Cnossen verklaarde dat het wel een bijzondere zaak is dat één van de wethouders achter een voorstel van en kele raadsleden gaat staan en vroeg schorsing van de vergadering om de wethouders te raadplegen. Na de schor sing kwamen 3 voorstellen van B. en W. ter tafeléén om 2400,één om 1200,— en één om helemaal geen sub sidie te verlenen. Tenslotte werd het voorstel om 2400,te geven aange nomen met 7 tegen 4 stemmen. Tegen stemden dhrn. Busch, Hage, Koster en Zandijk (allen S.G.P.In verband met de opheffing van de gemeente per 31 dec. a.s. was er een voorstel tot het vaststellen van een nieuwe legesverorde ning, teneinde voor alle inwoners van de nieuwe gemeente Reimerswaal een gelijke heffing te bevorderen. Dhr. Van AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. KRUININGEN Nederlaagtournooi biljartclub „De Ko renbeurs". - Aanvang 8 uur. 7 nov. KorenbeursK.O.T., Bath. 14 nov. KorenbeursWalsoorden. Zaterdag 15 november: Postduiventen toonstelling „De Vrijheidsduif". Aan vang 16.00 üur. - Ons Dorpshuis. HANSWEERT Zaterdag 22 en zondag 23 nov.: Bloe menshow en vogeltentoonstelling vo gelver. De Nachtegaal. - Zaal Zee landia. Za. 16—23 u., z. 11—23 u. Harn (A.R.) vond het logisch dat er bestuurlijke voorbereidingen getroffen moeten worden, maar het was hem een raadsel dat men met een dergelijke ver ordening bij de oude raad komt, waarbij verschillende zaken met 100400 verhoogd worden. Hij verklaarde alleen als B. en W. met goede argumenten ko men, dit voorstel te zullen steunen. De heren Riedijk en Hage verklaarden eveneens tegen te zijn. Met 5 stemme\ voor en 6 tegen werd dit voorstel ver worpen. Vóór stemden dhrn. Busch en Koster (beiden S.G.P.)Mallekote (C.H. U.), Geense en Markusse (beiden P.v. d.A.). Na enige discussie ging de raad volledig en zonder hoofdelijke stemming akkkoord met het voorstel van B. en W. tot het wijzigen van een aantal straatnamen, in verbahd met het feit dat in de verschillende gemeenten, die de toekomstige gemeente Reimerswaal gaan vormen, vaak dezelfde straatna men voorkomen. Per 1 januari wordt op de meest eervolle wijze ontslag ver leend aan dhr. H. A. Fonteijne als ge meentebode en aan wethouder J. Malle kote als onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand. Met algemene stem men werd aangenomen het voorstel tot het sluiten van een geldlening, groot 450.000,- voor de bouw van een 5- klassige lagere school voor de Ver. voor Chr. Onderwijs; het voorstel tot het sluiten van 'n geldlening van 112.000,- voor de bouw van een éénklassige kleu terschool te Oostdijk en het voorstel tot het verstrekken van een krediet van 25.000,— voor de aankoop van grond van de Ned. Herv. Diakonie. Hengelwedstrijd. Zaterdag 8 november organiseert de hengel- en watersportvereniging „Rei merswaal" haar 6e hengelwedstrijd voor het clubkampioenschap. De wedstrijd begint om 12 uur en wordt gehouden in de Westerschelde vanaf de dijk tussen Waarde en Kruiningen. De stand na 5 wedstrijden ziet er als volgt uit: 1. F. Meijer, 285 pnt.; 2. J. Meijer, 275 pnt.; 3. A. Allewijn, 265 pnt.; 4. M. Schaum- burg, 245 pnt.; 5. A. Leijten, 225 pnt.; 6. H. van Zweden, 220 pnt.; 7. H. Kok, 200 pnt. Voetbal. Krabbendijke I speelde zaterdag te gen Good Luck en wist deze wedstrijd in winst om te zetten. Reeds in de eer ste minuten van de wedstrijd slaagde Good Luck er in een doelpunt te sco ren. In de laatste 10 minuten zag Krab bendijke echter kans een 23 achter stand weg te werken in een 43 eind stand. Krabbendijke II won met 40 van Hoek II; Krabbendijke III won met 52 van Schore II; Krabbendijke B I verloor met 10 van Rillandia B I en Krabbendijke B II won met 80 van Rillandia B II. Zaterdag a.s. speelt Krabbendijke I tegen Woudrichem op het terrein te Waarde. Instuif. Zaterdag 8 november om 8 uur houdt de „Toverbal" een instuif voor de jeugd vanaf 16 jaar in het Cultureel Centrum. Wandeltocht. In het kader van de jeugdvaardig- heidsproeven wordt voor de jongens en meisjes van 8 tot 12 jaar van de gym nastiekvereniging Sparta" een wandel tocht over 10 km gehouden. De start is om 9 uur bij het gymlokaal. WEMELDINGE Van 915 november 1969 Zondag 9 november: Nieuwe Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 2.53 3.07 8.24 8.44 Maandag 3.32 3.48 9.00 9.23 Dinsdag 4.12 4.26 9.38 10.04 Woensdag 4.53 5.08 10.24 10.46 Donderdag 5.34 5.51 11.10 11.34 Vrijdag 6.19 6.39 11.57 Zaterdag t 7.07 7.35 0.25 12.46 Te Yerseke 5 minuten later Te Hansweert 35 minuten vroeger

Scheldebode | 1969 | | pagina 2