'^Wemddmgse ^tjjatans- 'aafdighadan BAAYENS DO de speciaalzaak voor uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Bestemmingsplan „Dorp". Op 27 juni 1969 heeft de gemeente raad besloten het bestemmingsplan „Dorp" vast te stellen. Overeenkomstig de wet ligt dit vastgestelde plan van 25 juli 1969 af gedurende een maand ter gejmeente-secretarie voor iedereen ter inzage. Personen, die zich tijdig, dat wil zeggen toen het plan als ontwerp ter inzage lag, met bezwaren tot de gemeentraad hebben gericht, kunnen, wanneer hun bezwaren niet zijn wegge nomen, nu bezwaren indienen bij het college van gedeputeerde staten. Aan dit college wordt het plan door het ge meentebestuur ter goedkeuring gezon den. Het recht om bezwaren in te die nen is er dus alleen voor de indieners van de drie bezwaarschriften, die des tijds zijn ingekomen. De P.T.T. had be zwaar gemaakt tegen het ontbreken van bepalingen ter bescherming van het straalverbindingstraject Goes - Roosen daal. Van de televisietoren te Goes wor den regelmatig signalen gezonden naar de radiotoren te Roosendaal en omge keerd; tussen deze torens loop een zo genaamd straalverbindingstraject. Dit traject loopt precies over een deel van de bebouwde kom van Wemeldinge. In dit traject wil de P.T.T. geen bebouwing van 36 meter en hoger, want anders ko men de straalverbindingen in gevaar. Het was voor de raad geen bezwaar om aan deze P..T.T.-wensen te voldoen. Gebouwen van 36 meter hoogte zag men in Wemeldinge nog niet verrijzen. De bepalingen zijn alsnog opgenomen. Van de P.T.T. zijn dus geen bezwaren meer te verwachten Aan de bezwaren van de heer L. Pieterse kon de raad niet tegemoetkomen. De heer Pieterse maak te bezwaar tegen de bestemming, ge legd op schuur en tuin aan de Bonzij weg. De schuur heeft hij nodig voor zijn bedrijf en als autostalling. De op brengst van de grond heeft hij nodig om de lasten van de woning gedeelte lijk te dekken. Hij stelde verder, dat zijn vrijliggende pand door bebouwing aan twee kanten sterk in waarde zal verminderen. Ook zouden de kansen op uitbreiding van het bedrijf zijn verkeken. De gemeenteraad zag geen kans het perceel van de heer Pieterse buiten het plan te houden. De wet op de ruimtelij ke ordening biedt bovendien voldoende waarborgen om eventueel schade te ver goeden. Het bezwaarschrift werd daar om ojngegrond verklaard. De familie Burger had bezwaren tegen de bestem ming gelegd op de boomgaard Snoodijk De raad besloot echter inmiddels tot aankoop van het bedrijf. Wanneer dit zou gebeuren, zou het bezwaarschrift worden ingetrokken. De raad was hier mee dus vlug klaar. Dat de ontwikkelingen niet stilstaan en de plannen* regelmatig aan nieuwe omstandigheden moeten worden aange past bewees ook de behandeling van dit bestemmingsplan. In het ontwerp wer den enige wijzigingen aangebracht, t.w, a. de verlegging van een straat, gepro jecteerd ten oosten van de Bierweg in oostelijke richting, waardoor de achtertuinen van de woningwetwo ningen aan de Bierweg met 4 meter diepte vergroot kunnen worden; b. de bestemming van de grond naast de bejaardenwoningen aan de Sopor- laan. Volgens het ontwerp-plan zou den hier in de loop van de tijd bun galows kunnen komen. Er is echter nu een plan voor twee blokken van drie woningen. Dit plan sluit goed aan bij de bejaardenwoningen; het bestemmingsplan werd met de bouw plannen in overeenstemming ge bracht; c. het schrappen van de bestemming sportveld voor de grond ten zuiden van de Bonzijweg recht tegenover de Oranjeboomstraat. Inmiddels is zo als bekend de Bonzijboomgaard aan gekocht met de bedoeling hier nieu we sportvelden aan te leggen. In het bestemmingsplan „Buitengebied" krijgt de Bonzijboomgaard de bestem ming sportveld. Personen, die het met deze wijziging niet eens zijn kunnen in de pen klim men, want de wet zegt, wanneer zij spreekt over de mogelijkheid tot het in dienen van bezwaren: „gelijke bevoegd heid komt toe aan een ieder, die bezwa ren heeft tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ont werp zijn aangebracht. Wie meer van het plan wil weten kan dus komen kij ken. Geboren. Marinus Jan, zv. J. P. Wilderom en J. A. M. Zuijdwegt. Huwelijksaangifte. Pieter Schouten, 20 j. en Matthea Vleugel, 21 j. Gehuwd. Willem Jacobus Boeije, 24 j. en Catharina Wilhelmina Bras, 19 j. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Opbrengst voebalwedstrijd Een elftal van oud-Wemeldinge spe lers heeft een voetbalwedstrijd gespeeld tegen Wemeldinge 2. Wemeldinge 2 wist deze wedstrijd te winnen met 42. De opbrengst van deze wedstrijd was bestemd voor het comité Bejaardenreis en bedroeg 125,Hartelijk dank voet ballers voor jullie spel namens allen die hebben meegereisd met de Bejaardenreis Bromfietsdemonstraties. Zaterdagmiddag werd er door de bromfietsclub „De Sproeier" een de monstratie gegeven in show rijden op bromfietsen. Een en ander gebeurde op verzoek van de V.V.V. afdeling Wemel dinge met het doel de vele campingbe woners en andere vakantiegangers aan genaam bezig te houden. Verder werd er gevoetbald met bromfietsen en was er ringrijden op de brommers. De lei der de heer C. Tissink mocht uit han den van de voorzitter van de V.V.V., de heer A. Floruse een beker in ontvangst nemen. De middag werd besloten met voetbalwedstrijd tussen camping Linda en Klein-Stelle. De wedstrijd werd ge wonnen door de Lindanezen met 50. Ze mochten eveneens een fraaie beker in ontvangst nemen. In de pauzes zorg de „O.K.K." voor een pittige marsmu ziek. De V.V.V. zal op 2 augustus a.s. een hengel wedstrijd organiseren, welke om 16 uur begint terwijl er 's avonds een mosselavond zal zijn in het Dorps huis. Wandeltocht. Woensdagavond hebben 106 wande laars meegetippeld in een V.V.V. wan deltocht over 5 en 10 km. Gestart vanaf camping Linda en gepauzeerd bij cam ping Klein-Stelle ging de tocht via Ho- geweg en Klapweg langs de Kanaalweg weer naar het startpunt waar alle deel nemers een fraaie medaille werd aan geboden. Wedvluchten. P.V. de Postduif hield de volgende vluchten: Rouen, afstand 310 km. Uit slag 1, 5 en 6 M. Oudeman; 2, 3, 4, 10 en 12 A. op 'tHof; 7 J. Vleugel; 8 P. Vuyk; 9 en 11 Fr. Timmerman en 13 H. Oudeman. Chateauroux, afstand 550 km. Uit slag: 1 en 3 A. op 'tHof; 2 en 4 M. Oudeman. Noyon, afstand 226 km. Uitslag: 1, 3, 4 en 9 A. op 'tHof; 2, 5, 8 en 12 Fr. Timmerman; 6 en 10 H. Oudeman; 7 M. Oudeman en 11 C. Lampei*. Chartres, afstand 386 km. Uitslag 1, 2, 3 en 5 A. op 't Hof4 en 7 C. Lam- per; 6, 10 en 11 M. Oudeman; 8 en 9 H. Oudeman. Wedvluchten. De P.V. „De Vrijheidsduif" te Kruinin- gen hield diverse vluchten. De belang rijkste uitslagen zrjn: Dourdan, afstand 356 km. Deelname 51 oude duiven. 1 en 10 H. Dek; 2 en 3 C. Dijl; 4 Eckhardt; 5 G. de Bruine; 6 J. Waverijn; 7 A. Kole; 8 J. Voois; 9. A. Steenpoorte. Jonge duiven Dourdan. Deelname 171 jonge duiven: 1, 3 en 15 H. Bauer; 2 W. Krijnse; 4 en 7 H. Witte; 5 en 11 J. Voois; 6 C. Aerts; 8 J. Paauwe; 9 H. Poley; 10 M. Stroosnijder; 12 en 13 P. Boone; 14 P. Kakebeeke. Moescroen, afstand 98 km. Deelname 67 oude duiven: 1 M. Eckhardt; 2, 9, 10 11 Waverrjn; 3 C. Dijl; 4 en 5 P. Boone; 6 J. Wisse; 7, 14 en 15 G. de Bruine; 8 H. Witte; 12 J. Paauwe en 13 C. Aerts. Jonge duiven. Deelname 201. Uitslag: 1 en 11 J. Voois; 2 en 3 J. Wisse; 4 P. Willeboer; 5 en 8 C. Dijl; 6 en 15 A. Kole; 7, 9 en 12 J. Willeboer; 10 J. Paauwe; 13 M. Stroosnijder; 14 H. Bauer Vierdaagse. De heer F. G. de Jonge, wachtmeester der Rijkspolitie te Kruiningen heeft in Nijmegen deelgenomen aan de Vierdaag se. Gedurende deze vier dagen liep hij 4 x 50 km, hetgeen hem de medaille opleverde. Waardevoller nog lijkt ons echter de voldoening die men aan het eind van de vierde dag moet smaken als men deze loop-marathon heeft be dwongen. Proficiat! Geslaagd. Voor de op 5 juli te Bergen op Zoom gehouden examens slaagden de onder staande kandidaten voor het Praktijk diploma Machines chr ij ven: Uit Hans- weert: de dames M. L. Duinkerke; M. W. v. d. Guchte; S. Lavooy; J. N. Paau we; M. S. Schrijver; H. Koch; P. Krist; J. Poley en W. Pankow. De heren R. M. Poley; H. M. Slabbekoorn en J. de Voogd. Uit Kapelle: de dames C. C. Poley; J. Kielman de Feijter en J. van Wallenburg de Jager. Uit Krabbendijke: mej. A. C. W. v. d. Vrede en de heer M. F. Paardekoper. Uit Kruiningen: de dames J. de Bat; H. J. Jansen; C. S. Verlare; L. D. Versluis (met lof)A. C. Don en M. Lokerse en de heer A. Maartense. Uit Oostdqk: mej. M. A. C. Nieuwenhuyse en de heer L. van Iwaar den. Uit Rilland-Bath: de dames J. E. v. d. Durpel en E. D. Vonk. Uit Schore: mej. W. A. Karelse. Uit Waarde: de dames C. Weststrate; W. M. Overbeeke; A. W. C. Sonke; M. Wagenaar en N. P. Kole. Uit Yerseke: de heer C. R. Hendriksen. Allen werden opgeleid door de heer K. Koetsdijk, leraar Stenografie en Machineschrijven (Staatsdiploma). Openluchtfeesten. Op woensdag 16 juli verzorgde de mandolinevereniging „Excelsior" het 2e van een serie openluchtfeesten. De heer B. Leys, directeur van de vereniging, wist met een praatje, een wedstrijd en met muziek de avond tot een succes te maken. Op 30 juli om 8 uur is het de beurt aan de bluesband „the Sopwith Camel" om het openluchtfeest te ver zorgen. Voorai de teener-jeugd kan dan haar hart ophalen aan „eigen" muziek. Voorts zijn er plannen voor de 6e aug. die de slot-avond van de serie van 4 openluchtfeesten zal gaan worden. Naar de plannen thans doen vermoeden, moet dat een „knal" avond worden. Kinderfestijn. Op vrijdag 8 augustus a.s. (de laat ste vakantiedag) is er een groot kin derfestijn dat vopr het grootste deel plaats zal vinden in het zwembad. Er is die dag voor kinderen van 6 tot 12 jaar van alles en nog wat te doem Het feest wordt 's avonds afgesloten met 'n kampvuur, waarbij de boerenkapel ook present is. Dit veelbelovende kinderfe stijn wordt georganiseerd door het zwembadpersoneel. Kinderen van 6 tot 12 jaar die aan het feest meedoen kun nen zich tot 1 augustus a.s. opgeven bij badmeester Fokke. De helpende hand van ouderen wordt graag aanvaard. De oudere jeugd maakt de affiches. Muziekwedstrijden. Onder gunstige weersomstandigheden werden afgelopen zaterdag de eerste spelen tussen verschillende muziekver enigingen gehouden. Het bestuur van „Scheldegalm" had deze spelen georga niseerd op het thema van de interland wedstrijden. Vier verenigingen bonden de strijd met elkaar aan. Het waren: „E.M.M.", Kruiningen o.a.v. B. Dek; Wissekerke o.a.v. J. Boon uit Goes; Hansweert o.a.v. q. Oele, Hansvveert en „Shceldegalm o.a.v. H. C. Polderman Den Haag. De opdrachten luidden auto- duwen, waarbij de ploeg van Hansweert als eerste eindigde met 20 pnt. Daarna skilopen wat Scheldegalm op de eerste plaats bracht. Het derde nummer bal- lengooien leverde Wissekerke en Schel degalm ieder 2 pnt, Hansweert 1 pnt en Kruiningen geen punten op. Na de pauze om zeven uur vervolgde men de spelen met beker en bussenloop. Allerlei hindernissen moesten de ploegen nemen om de bekers met water en de bussen veilig aan de o vér zij de te krijgen. Een en ander wekte gi'ote hilariteit onder het publiek. Om acht uur was de uitslag bekend. Als winnaar kwam uit de bus Scheldegalm met 110 pnt. Tweede werd Hansweert met 105 pnt. Derde Wisse kerke met 102 pilt en Kruiningen ein digde als laatste met 68 pnt. Hierna volgde het rad van avontuur. De op brengsten van de verschillende attrak- ties en van het rad van avontuur ko men ten goede aan het uniformenfonds van Scheldegalm. 16 Augustus zijn er weer wedstrijden. Op dit moment weet men echter nog niet welke verenigingen er dan aan deel zullen nemen. Wedvluchten. P.V. „De Blauwe Doffer" te Hans weert nam met 168 jonge duiven deel aan een wedvlucht vanuit Clermont. Uitslag: 1, 7, 12 en 15 I. Sanders; 2 J. Zandstra; 3, 4 en 13 Gebr. Domman- chet; 5 A. Eyke; 8 en 14 A. Martijn; 9 A. de Leeuw; 10 P. de Blok; 11 J. van Ertvelde. Geslaagd. De heer J. v. d. Berge is te Middel burg geslaagd voor het Praktijkdiploma boekhouden. Geslaagde puzzelrit. Door de afd. Kruiningen-Hansweert van de V.V.V. werd zaterdag vanuit Hansweert een puzzelrit gehouden. De belangstelling hiervoor was groot. Er gingen om 14.00 uur 78 deelnemers van start. De start vond plaats in de Ka naalstraat bij de zaal Zeelandia. De af stand bedroeg 33 km en het parcours voerde de deelnemers langs Schore, 's-Gravenpolder, Eversdijk en Hans- weer. De heer M. J. v. d. Berge uit Kruiningen overhandigde aan de win naar de door hem beschikbaar gestelde beker. Wethouder J. Lako reikte dje overige prijzen uit. Uitslag was: 1 J. K. Wirtz, Oudelande, 17 pnt; 2 J. P. de Regt, Biezelinge, 27 pnt; 3 C. Klooster man, Biezelinge, 29 pnt; 4 P. J. West- veer, Kapelle, 55 pnt; 5 L. P. Hoekman, Goes, 57 pnt; 6 J. Deegens, Middelburg, 65 pnt; 7 A. M. Westveer, Kruiningen, 8 W. Verbeek, Kruiningen, 69 pnt; 9 A. Dek, Kruiningen, 72 pnt; 10 J. Boon, Hansweert, 75 pnt. De plaatselijke afd. van de V.V.V. zal op 7 augustus a.s. haar laatste puzzèlrit voor dit seizoen houden. Deze zal vanaf het recreatiege bied „Den Inkel" in Kruiningen plaats- sinden. Start 19.00 uur. Inschrijving 18.30 uur. Voor deze laatste rit zal er een speciaal pr ij zenassortiment zijn. Schoolverlaters kampeerden. Onder leiding van de heren Kerck- haert en Bogers zijn 4 jongens en 5 meisjes van de r.k. lagere school, die deze onderwijsinstelling verlaten, op kamp geweest. Zij hebben van 14 tot 18 juli hun tenten opgeslagen in cam ping „De Wildert" te Bosschenhoofd al waar de dagen doorgebracht werden met speurtochten, zwemmen, golven en wandeltochten in de bossen. Voor de maaltijd waren twee dames meegegaan t.w. T. de Keijzer en A. van Esbroek die op uitstekende wijze de magen der hongerigen hebben weten te vullen 's Woensdagavonds was er een ouder avond. Dank zij de bereidheid van di verse autobezitters waren alle ouders in staat deze avond op het kamp mee te maken. Ongetwijfeld een teken van so lidariteit van de zijde der autobezitters met hun andere niet bezittende ouders der kinderen. Op deze feestelijke avond waren eveneens aanwezig de oud-pastoor P. Schellekens en de aarnemend pas toor van Hansweert pater Van Diemen. Mede dank zij het uitstekende weer is dit kamp als bijzonder geslaagd aan te merken. Zwaluwnesten. Het record van het aantal zwaluwnes ten aan een boerderij is weer gebroken Breskens stond vorige week zaterdag nog aan de kop met 32 nesten. Na een telling van j.l. zondag bleken er in Ril land in totaal 150 nesten te zijn. Deze enorme hoeveelheid werd geteld aan de hofstede van het landbouwbedrijf Boon man. Botsing. Een kop- en staartbotsing heeft zater dag op de Zeeuwse weg alhier nogal voor wat schade gezorgd. De remaf- stand van J. J. C. B. uit Os bleek op een gegeven moment niet voldoende, B. botste tegen de achterzijde van de auto van J. J. A. van T. uit Eindhoven. Kampweek. Een 25-tal meisjes en jongens van de Gereformeerde Jeugdclubs hebben een week gekampeerd in het G.J.O.-kamp „De Wildwal" te Beekbergen. De heen- en terugreis werd per bus gemaakt. De leiding berustte bij de dames I. en W. v. d. Berge en I. Hoogesteger. Zaterdag zijn ze na een fijne week, zonder onge lukken, wat vermoeid en hier en daar een tikkeltje smoezelig, veilig thuis ge komen. Concert. Zaterdag werd door de muziekvereni ging „Concordia", onder leiding van di rigent J. J. Rijnberg, een concert gege ven op de muziektent. Er werden o.a. verschillende marsen ten gehore ge hore gebracht. De publieke belangstel ling was matig. Vernielingen. In de nacht van zaterdag op zondag hebben ongewenste personen een bezoek aan de haven gebracht en daar vernie lingen aangericht aan bootjes en enkele hengels gestolen. De rijkspolitie te wa ter heeft een onderzoek ingesteld. Excursie. Vrijdag 25 juli organiseert de afde ling Oost-Zuid-Beveland van de Neder landse Fruittelers Organisatie haar jaar lijkse grote excursie. Dit keer wordt een bezoek gebracht aan de proeftuin te Kraggenburg in de Flevopolder. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Orleans over een afstand van 429 km. Aankomst le duif 12.331 uur, laatste prijsduif 13.24 uur. De voornaamste uitslagen waren: 1 K. Staal; 2, 3 en 5 C. Clement; 4, 8 en 9 C. van Oosten; 6 en 10 A. Kruijsse Veiling. Deze week werden de eerste appels van het ras Yellow Transparent op de Zeeuwse veilingen aangevoerd. Hoewel het aanbod van deze appels de laatste jaren sterk verminderd is, zal er toch nog een aardig kwantum worden aange voerd. Momenteel zet de Veiling K.E.O. zijn produkten nog af via de veiling Ka pelle. Zodra het aanbod wat groter wordt zal begonnen worden met zelf veiling te houden. Aanrijdingen. De afgelopen week vond een "aanrij ding plaats in de J. W. Frisostraat te genover de inrit van de conservenfa- brik „Herba". Rechts van de weg stond een volkswagen geparkeerd en links een vrachtwagencombinatie bestuurd door de heer H. K. uit Kohlsheid (Duitsland) Op het moment dat de heer J. W. v. O. uit Krabbendijke met zijn bestelwa gen beide auto's wilde passeren, begon de vrachtwagen achteruit te rijden. De gevolgen bleven beperkt tot lichte ma teriële schade. Zondagavond vond op de rijksweg bij de spoorwegovergang een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Het ongeluk gebeurde toen de heer L. A. v. S. uit Ovezande met zijn auto voor de overweg stond te wachten voor de stop lichten en van achteren werd aangere den door de heer F. C. H. uit Middel burg, waardoor eerstgenoemde de over weg opschoot en aan de ander kant tot stilstand kwam. Persoonlijke ongeluk ken kwamen niet voor, beide auto's werden beschadigd, die van de heer v. S. vrij zwaar. Enkele uren later vond in de buurt van de spoorwegovergang een botsing plaats waarbij 4 personenauto's betrok ken waren. Drie auto's, die resp. be stuurd werden door L. G. J. O. uit Arn hem, A. H. D. H. uit §t. Willibrord en J. L. Ph. uit Rotterdam, stonden stil in een file toen een achterop komende wa gen, bestuurd door F. A. v. H. uit Zun- dert, er tegenop botste. Ook hier waren geen persoonlijke ongelukken, maar wel vrij zware materiële schade. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. HANSWEERT: Zondag 17 augustus: Toernooi Hans- weertse Boys - 13.00 uur, Sportterrein WAARDE: Zaterdag 2 augustus: Wielerkoers voor aspiranten en nieuwelingen. YERSEKE: Zaterdag 23 augustus a.s.: 3e Interna tionale „Ronde van Yerseke" voor dames en profs. KRUININGEN 30 juli, 8 uur Markt Kruiningen Open luchtfeest met blues-band „the Sop with Camel". 6 augstus 7.30 uur Markt Kruiningen Openluchtfeest met de Boerenkapel en het Rad van Avontuur. 7 augstus Kruiningen Puzzelrit. 8 augustus Kruiningen Kinderfeest-dag. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekeinde wordt de dokters- dienst voor de dorpen Hansweert, Krab bendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door Dr. C. A. Donker te Krabbendijke, telef. (01134) 1544. Van 17 tot 24 juli 1969 YERSEKE. Geboren: Catharina en Pieterneïla, dv. Comelis Timmerman en Johanna Huberta Paauwe. Gehuwd: Lucas Bosman, 21 j. te Nis- se en Anneke Cornelia Kosten, 19 j. Van 17 tot en met 23 juli 1969 KRUININGEN. Geboren: Angelique, dv. Hendrik Joost van Nieuwenhüizen cn Adriana Helena Neeltje Boone. Gehuwd: Leendert van der Maas, 24 j. te Waarde en Elizabeth Cornelia van Houte, 21 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. van Woerden, Mid delburg. Vrge Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Servaas Sr. GerefKerk 10.30 en 4.00 uur: Ds. Noordhoff, We meldinge. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. PoeL 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdag 19.10 uur; zondag 7.30 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Luitenante W. Pleune. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Slik, Groningen. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. Leendertse. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. Hoffman, Bergen op Zoom. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. v. d. Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 29 juli: 7.30 uur: Ds. Malan. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 30 juli: 7.30 uur: Ds. v. Dam. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. heer J. de Ruiter, 's-Gra venpolder. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: de heer W. Dronkers. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Eerw. heer J. Kooij, Leiden. 5 uur: Ds. H. J. Hemstede, Vlisingen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. A. T. Besselaar, Eindhoven. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. E. Huizing van Haamstede. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. H 2 M D Ph O w 2 W W •7 W O CQ H PJ O Ph 4) a u 0) (8 iH 0) (8 0) 0 fi Opruiming. Een massa ny lontapijt, kamerbr. 15 kleu ren in voorraad, 20% kor ting op de normale prijs gratis gelegd. De Goedkope Jan. Te koop: 1 jaar oude kin- derwagen-reiswieg, kleur blauw met lichte beschadi ging (aan de binnenkant) 50-, en babysitter 15,-. W. Pekaar, Zanddwarsstr. 4, Yerseke, tel. 1916. Ook tijdens de bouwvak vakantie zijn wij geopend. Dus voor al uw hout- en plaatwerk, verfwaren enz. naar J. v. d. Boomgaard, Kaaistraat 8, Yerseke, tel. 1809. Te koop: een bankstel met tafel. Te bevragen bij Boek handel W. Hamelink, We meldinge. Weekend-reklame een bos fresia's 1,50. Een bos an jers plus groen 1,50. Bloemkwekerij Poley, Oude Torenstraat 13, Yerseke. Te koop gevraagd: i.g.s.z. stalen kinderstoel. Grintweg 48, Yerseke. Weer beschikbaar: een mooie kollektie Chrysanten- planten 30 cent per stuk. Tevens andijvie- en prei- planten te koop. J. Hanne- wijk, Dorpsstraat 70a, We meldinge.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2