^(jjetveldtngse ^OJatans- BAAYENS DO de speciaalzaak voor uw BRIL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT WAARDE KRABBENDIJKE RILLAND-BATH BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand, »n samenwerking met het Gemeentebestuur Ronde van Wemeldinge. Op zaterdag 12 juli 1969 zal in de namiddag de ronde van Wemeldinge worden gehouden. Het parcours loopt over de Westelijke Kanaal weg, de Hoo- geweg, Dorpsstraat, Wilhelminastraat, Daniëlstraat, Prinses Beatrixweg, Prin ses Julianastraat en de Prins Bemhard- straat weer naar de Westelijke Kanaal- weg. Het belooft een hele drukte te wor den. Al tachtig renners hebben zich la ten inschrijven. Wanneer een dergelijke groep door de gemeente raast het gaat er bij een wielerwedstrijd nu een maal om, wie het hardst rijden kan moeten er bijzondere maatregelen ge troffen worden. Het gemeentebestuur heeft daarom alle inwoners, die langs de route wonen, uitgenodigd: a. in de genoemde straten geen auto's te parkeren; b. er voor te zorgen dat geen (kleine) kinderen de weg oversteken; c. te voorkomen dat honden loslopen. Plaatselijke belastingen. Burgemeester en wethouders hebben enkele kohieren voor plaatselijke belas tingen vastgesteld. Binnenkort kunnen de inwoners dus een aanslagbiljet in hun brievenbus vinden. Volgens het ko hier gaat de hondenbelasting in 1969 1720,opbrengen. Het kohier reini gingsrechten laat een eindbedrag van 17.250,zien. Reizen en trekken. Heel wat inwoners gaan dit jaar weer op reis. Dit is ook te merken ter secre tarie. In de maand juli 1969 zijn aange vraagd en uitgereikt: 333 paspoorten; 16 toeristenkaarten B en 20 rijbewijzen. Met inbegrip van de kosten van nog enkele kleine veranderingen moesten de aanvragers hiervoor 765,betalen. Verhuizingen binnen de gemeente. W. Hamelink van Zuidelgke Achter weg 12 naar Wilhelminastraat 12; J. Dagevos van Westlijke Kanaalweg 23 naar Noordelijke Achterweg 6. Ruime sortering monturen ALOM |n de eenvoudigste als In BEKENDE de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Schepen in moeilijkheden. Door de zware wind raakten maan dagmiddag een aantal schepen voor de ingang van het kanaal bij Wemeldinge in moeilijkheden. Het Duitse schip „Rhenus 155" liep vast op de slipper plaat onder Yerseke en brak. Tevoren waren door de rijkspolitie te water uit Wemeldinge reeds zes opvarenden van boord gehaald, terwijl ook de laatste twee nadien nog werden gehaald. Men vreesde dat het schip was geladen met chemicaliën, doch dit bleek later niet het geval te zijn. De „Rhenus 155" is la ter door sleepboten weggehaald. Ook de beide schepen „Hendrik" uit Rotterdam en „Emma" uit Hulst, die beschutting hadden gezocht onder de wal voor Yer seke liepen aan de grond, doch konden bij hoog water op éigen kracht vlot ko men. Persoonlijke ongelukken deden zich nergens voor. Groei Schippersschool. Tijdens de vergadering van de vereni ging voor Chr. onderwijs aan schippers kinderen, deelde het hoofd der schcool de heer J. v. d. Berge mede, dat het aantal leerlingen nu 93 bedraagt, maar dat pas bij een leerlingenaantal van 100 een 5de leerkracht benoemd kan worden. Per 1 augustus a.s. zal voor de schip pers de leerplicht van kracht worden en zal de mogelijkheid er zijn om een z.g. speelleerklas in te stellen vanaf het zesde jaar om ze alvast wat aan de school te gaan wennen. De penningmees ter dhr. J. Hamelink kan in zijn verslag gewagen van een gezonde financiële positie, terwijl de secretaris de heer C. W. Bras in zijn verslag moest meedelen dat het ledenaantal iets gezakt was we gens verhuizing en overlijden. Deze ver gadering die werd gehouden in het Ker kelijk Centrum stond onder leiding van de voorzitter der vereniging de heer A. Veerhoek. Afscheid leerlingen. Woensdagavond werd :n het Kerkelijk Centrum de afscheidsavond gehouden van de leerlingen van de zesde klas van de Christelijke School. Deze avond werd vrijwel geheel door de leerlingen zelf verzorgd. Het hoofd der school de heer J. C. Mesu hield de bijbelvertelling, over de gelijkenis van de talenten, de kinde ren zongen gezamenlijk enkele liederen onder begeleiding van de heer C. Phi- lipse, terwijl de voorzitter van het schoolbestuur de heer J. Kroon de ge tuigschriften uitreikte en het gedeelte voor de pauze besloten werd met de uit deling van dagtekstenboekjes aan de 26 scheidende leerlingen en de zegenbede hun werd toegezongen. Na de pauze werden verschillende schetjes opgevoerd was er pianospel van Annemieke Eek- hardt, orgelsper van Ida de Schipper, accordeonmuziek van Leo Tjoonk en declamaties van Ali Tegelaar en Tini Hollestelle. Tenslotte werd het onderwij zend personeel boekenbonnen aangebo den en waren er bloemen voor hun da mes en de vrouwelijke medewerksters. Wemeldingse bejaardenreis. Soep, aardappelen, groenten, vlees en ijs met slagroom vormden het menu, dat ruim honderd Wemeldingse bejaar den zich goed lieten smaken tijdens de maaltijd, die zij in Breda kregen aange boden. Zij kregen nog meer. De voorzit ter van het comité voor de bejaarden- reis, de heer A. J. Ruissen herinnerde eraan, dat vanuit Wemeldinge na de bevrijding voor de twintigste keer een reis voor de bejaarden werd georgani seerd. In verband met dat feit werd aan alle deelnemers een mooie herinnerings tegel aangeboden. De burgemeester, die met de beide wethouders en de secreta ris de reis meemaakte, dankte namens alle deelnemers het comité en alle me dewerkers voor het verrichte werk. Ook de burgerij voor de gegeven bijdra gen. Om tien uur 's morgens was men in twee bussen en de auto van de bur gemeester vertrokken, richting Brabant. Bij de grote jachthaven in Drimmelen dronk men koffie en daarna scheepten allen zich in voor een vaartocht van ruim twee en een half uur door de Bies bos. Heel mooi weer en de rustige om geving zorgden voor een goede sfeer aan boord. Riet, biezen, water en ple zierboot j es stoffeerden de omgeving. Na de vaartocht ging het langs de Amer- centrale en de Efteling naar Tilburg en Breda. Om negen uur 's avonds waren de auto's weer in Wemeldinge, waar de fanfare „O.K.K." de reizigers muzikaal verwelkomde. Het was een mooie reis. Wielrennen. De eerste ronde van Wemeldinge voor amateurs belooft een succes te worden. 80 Wielrenners hebben ingeschreven waaronder de plaatselijke favorieten Jaap Moelker en Frans Meijaard en verder, om enkele namen te noemen: Wim de Wilde, de gebrs. Liebrechts en Piet Legierse. 30 Ronden zullen er in totaal worden gereden. Het parcours is als volgt: start Hotel Smits, Nieuwen- dijk, Bierweg en Noordelijke Achterweg, over de Dorpsstraat en Wilhelmina straat, Daniëlstraat, Beatrixweg via Bemhardstraat weer langs: de start. Totale afstand 100 km. Naar aanleiding van bovenstaande verzocht het wieler- eornité ons het verzoek te publiceren. Allen die in straten wonen, deel uitma kend, van het te rijden parcours, worden verzocht om huisdieren en kinderen zo veel mogelijk binnen te houden en geen auto's te parkeren. V oetbal wedstrijd. Zaterdagavond speelt het tweede elf tal van de voetbalvereniging Wemeldin ge een wedstrijd tegen oud-Wemeldinge spelers. Deze wedstrijd die om kwart over zeven begint zal de opbrengst ter hand stellen aan het comité bejaarden- reis. Wedvluchten. Door de p.v. Vrijheidsduif alhier werd deelgenomen aan een tweetal vluchten vanuit Clermont, afstand 256 km. Deel name 130 oude duiven. De voornaamste uitslag was: 1 P. Boone; 2 en 5 C. Dijl; 3 B. Martens; 4 G. dè Bruine; 6 A. Ko- le; 7 H. Witte; 8 en 14 W. Krijnse; 9 en 12 J. Paauwe; 10 C. Aerts; 11 J. Wis se: 13 P. Willeboer en 15 H. Dek. Bij de jonge waren 318 duiven in con cours. De uitslag was: 1 en 5 J. Voois; 2 B. Martens; 3 H. Bauer; 4 C. Dijl; 6 C. van Koeveringe; 7 H. Poleij; 8 A. Steenpoorte; 9 A. Boone; 10 J. Wave rijn; 11 J. Meijer; 12 en 13 C. Aerts; 14 P. Willeboer en 15 M. Stroosngder. De „afvalrace" oude duiven is gewon nen door J. Voois; 2 W. Krijnse. Wielersuccessen van Ko Blok. Vorige week zondag nam Ko deel aan het kampioenschap van Zeeland dat ver reden werd in Graauw. In dit snel ver reden kampioenschap behaalde hij een zevende plaats. Zaterdag was Ko weer in de voorste gelederen te vinden in Oostburg. In de laatste ronde ondernam hij een solo met als resultaat de koplo pers te pakken en een vierde plaats te behalen. Zondag behaalde hij weer een goed resultaat door in Ungelmunster (B.) als zesde over de eindstreèp te gaan Gouden gong winnaar. We hebben het in vrijwel alle dagbla den kunnen lezen: de heer J. D. (Dokus) Kakebeeke won m Hoorn de gouden gong. Met zijn 83 jaren was hij de oud ste deelnemer aan dit omroepconcours en ook de beste en daarom mag hij zich noemen: kampioenomroeper 1969 van Nederland. De gong is een wisselprijs en heeft een plaats gekregen op het ge meentehuis. j. D. werd in Hoorn bege leid door zijn neef P. A. Kakebeeke die in Hoorn de vlag van Kruiningen droeg. Vrijdagavond a.s. vanaf half acht zul len deze twee heren het middelpunt vor men van een grootse huldiging door het gemeentebestuur. „E.M.M." z&l hieraan ook meewerken. Puzzelrit. Vorige week donderdag werd er weer druk gepuzzeld. Maar 87 deelnemers telde deze onder auspiciën van het VW georganiseerde rit. Twee deelnemers lukte het niet de rit te volbrengen. Na afloop van deze weer prima geregelde rit werd er in de bovenzaal van de Ko renbeurs weer flink nagekaart. Uitslag: 1 A. Deegens, Middelburg 9 strafpunten beker gemeente; 2 R. Meester, Kruinin gen 11 strafpunten; 3 A. Hollestelle, Goes 15 strafpuiitën; 4 I. op 'tHof, 's-Gravenpolder 18 strafpunten; 5 J. de Regt, Biezelinge 19 strafpunten; 6 C. Kloosterman, Biezelinge 20 strafpunten; 7 J. Wirtz, Oudelande 36 strafpunten; 8 C. N. Wisse, Kruiningen 50 strafpunten; 9 H. Ruigrock, Goes 51 strafpunten; 10 P. Hooftman, Kloetinge 60 strafpunten. De eerstvolgende rit wordt gehouden op zaterdag 19 juli ;a.s. met de start in Hansweert. Afscheidsavond o.l. school. In aanwezigheid van ouders, perso neel en bestuur nam de 6e klas van de o.l. school afscheid van de school. Het hoofd der school, dhr. J. Boon, opende en heette allen, onder wie wethouder J. Lako en Ds. B. van der Lelie en echt genote, hartelijk welkom. Dhr. Peeters vertegenwoordigde de r.k. lagere school. Het programma nam ditmaal in omge keerde volgorde een aanvang. Allereerst voerden leerlingen der 6e klasse een kindermusical op getiteld „Meester Pen- nelik" van Bennie Vreden. Ze oogstten zeer veel succes hiermee. Ook al door de leuke frisse liedjes die er in gezon gen werden. Het ;werd vlot en leuk ge speeld. Een lid van het personeel zorg de voor de begeleiding op de accorde on. Daarna reikte de voorzitter der oudercommissie, dhr. C. Slabbekoom, herinneringsfoto's uit aan personeel en leerlingen die de, school verlieten. Op hun beurt boden de leerlingen dhr. J. Boon een afscheidsgeschenk plus bloe men aan. Mevr. Vosse en dhr. R. Hout man werden eveneens bedacht. Na de pauze werden een korte serie leuke films gedraaid waarbij hartelijk gela chen werd. Daarè.a nodigde dhr. Boon wethouder J. Lako uit om de getuig schriften uit te rojken. Deze bracht na mens het gemeentebestuur de dank uit t.a.v. het onderwijspersoneel en ouder commissie voor alles wat er in die jaren voor de kinderen- gedaan is. Met een passend woord reikte hij daarna de ge tuigschriften uit aan de volgende leer lingen: H. J. Eyke, P. Jansen, S. v. d. Mul, R. Lavooy, R. Poley, G. Provoost, W. de Ridder, J. Ridderhof, T. Hof- meyer, A. Hooglander, R. Kraaienbrink, E. Christ, G. v. d. iLee, L. van Leeuwen, 5. de Munck, J. Poley en L. Willemse. Dhr. Slabbekoorn besloot de avond met nogmaals zijn dank aan het personeel. Om 10 uur was deze feestelijke af scheidsavond, die in gebouw Kaj Munk gehouden werd, afgelopen. Atletiek. De op zondag 6 juli georganiseerde atletiekwedstrijden te Hamme (B.) heb ben een succes Opgeleverd voor Jan Zandstra. Hij plaatste zich in de finale op de 400 meter en eindigde op de 3e plaats met een zeeb snelle tijd n.m. 56.8, een verbetering van maar liefst 0.9 sec. op zijn persoonlijk record. Een bewijs dat de conditie er weer is. E. Bogaert kon helaas niet op de 3000 meter star ten door een zaterdag opgelopen bles sure aan de voet. Collecte. Voor de stichting „Kinderzorg" te Middelburg werd in het 2e kwartaal te Hansweert een bedrag van 112,50 ingezameld. Bejaardensoos gesloten. De bejaardensoos in „Kaj Munk" te Hansweert is weer enkele maanden ge- ten. Per 1 september zal zij weer ge opend zijn. Wedvluchten. De p.v. „De Blauwe Doffer" te Hans weert nam met 200 jonge duiven deel aan een wedvlucht vanuit Beaumetz. Uitslag: 1 A. Vette; 2, 6, 13 F. Dom- manchet; 3 A. Martijn; 4, 11 J. Zand stra; 5, 8, 9, 10 A. van Ertvelde; 7 L. Theenaart; 12 E. Mollet; 14, 15 I. San ders. Een tweede vlucht vanuit Beaumetz gaf als uitslag: 1, 5, 6 A. de Leeuw; 2 3, 10 L. Theenaart; 4, 8 E. Mollet; 7 L. Schrier; 9, 12 W. de Klerk; 11 Jac. de Klerk. Uitslag vanuit Chateauroux: 1, 3, 5, 6, 7, 8 F. Dommanchet; 2 A. Eyke; 4 A. de Leeuw. Schepen door storm in moeilijkheden. Een korte maar hevige storm heeft maandag diverse Schepen in de omge ving van Hansweert in moeilijkheden ge bracht. Een Nederlands jacht moest door de Sleepboot Zeeland de haven van Hansweert worden binnengebracht. Dit was tevens het geval met het Belgische 3372 ton metende motorschip „Piranga" kapitein Carpentier. Dit schip, dat on derweg was van Hansweert naar Ter- neuzen, kreeg moeilijkheden in het Gat van Ossenisse. De bekende sleep boot Holland van Muller uit Temeuzen heeft het schip veilig de haven van Hansweert binnengebracht. Het beton- ningsvaartuig Terneuzen heeft een in moeilijkheden verkerend vaartuig vanuit de Pas van Baarland de haven van Hansweert binnengebracht. Omhooggevaren. Bp het binnenvaren van de haven is het 1374 ton metende Belgische motor schip „Rija 27" kapitein Paap onderweg van Zelzate naar Rosenburg op de West- havendam omhoog gevaren. Een vrouw met haar vijf kinderen werden van boord gehaald door een Frans schip. De ber gingsvaartuigen Tijgehaai en Inktvis en Cobie M. wisten het gestrande schip, dat inmiddels behoorlijk scheef was ko men te zitten, weer in dieper water te krijgen. Bejaardenreis. Doordat enkele inwoners van Hans weert door een huis aan huis kollekte weer voor de financiële middelen hebben zorggedragen, kunnen de bejaarden dit jaar weer op reis. Op maandag 14 juli a.s. des morgens te 10 uur zal men van Hansweert vertrekken. Het comité heeft voor hen een prachtreis naar Rotterdam uitgekozen met een rondvaart door de grootste haven van de gehele wereld. Ongetwijfeld een spectaculair gebeuren. Verder ligt het in het voornemen om de bejaarden, die rond negen uur des avonds weer thuis hopen te komen, op feestelijke muzikale wijze te verwelko men. Geslaagd. Voor het te- Temeuzen* gehoudm exa men algeme'fiê Handelskennis (Midden standsdiploma) slaagden: mevr. D. M. Beekman-Polvliet, mevr. A. M. van Oudsheusden-Dronkers te Goes en de heren: A. J. Berman, Nisse, L. J. Jan sen, Schore, Th. Oele en C. Quakkelaar te Hansweert, G. L. J. Bosch te Krui ningen en C. de Geus te Goes. Zij wer den opgeleid door de I.M.O.-Midden- standsavondschool te Kapelle. Geslaagd. Aan het Instituut Schroevers te Rot terdam slaagde voor secretaresseop leiding mej. M. Ch. de Kam, alhier. 25-jarig jubileum. Dezer dagen was het 25 jaar geleden dat de heer J. Mallekote in dienst trad als emballagemeester van de Veilings vereniging Krabbendijke en Omstreken. Ter gelegenheid van dit feit waren het dagelijks bestuur, directie en personeel van de Veiling in het Cultureel Centrum bijeen om de jubilaris te huldigen. De voorzitter, de heer W. C. v. d. Werff, overhandigde de heer Mallekote een en veloppe met inhoud, onder dank voor het verrichten van zijn taak. Mevrouw Mallekote kreeg een ruiker bloemen aangeboden. De directeur, de heer A. Dommisse, gaf een kort overzicht van de 25 dienstjaren en memoreerde dat de veiling in die jaren een grote groei heeft meegemaakt. Namens het perso neel sprak de heer A. J. de Visser en overhandigde eveneens een aandenken. Afscheid onderwijzeres. In het Cultureel Centrum hebben de ouders van de leerlingen van de Chris telijke School „De Hinkelinge" afscheid genomen van mevrouw Van Tooren- Engelse, die zeven jaar als onderwijzeres aan deze school verbonden was. In deze bijeenkomst onder leiding van voorzit ter H. A. Guiran, werd mevrouw Van Tooren dank gebracht door de voorzit ter, het hoofd der school de heer B. J- Eibers en mejuffrouw P. E. van Hek ken. Namens het bestuur werd mevrouw Van Tooren een kandelaar aangeboden. Woorden van welkom werden gesproken tot de nieuwe „juf", mejuffrouw Van Wuijckhuize uit Kloetinge. De leerlingen hadden 's middags het afscheid gevierd met het opvoeren van enkele toneelstuk jes en een zilveren roomstelletje en le deren portefeuille aangeboden als herin nering. Benoeming. Tot leraar aan de Christelijke mulo is benoemd de heer de Fijter, alhier. De heer de Fijter was onderwijzer aan de lagere school van de Geref. Gemeente. Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisenbank „Krab bendijke" werd bij de Stichting Spaar bank over de maand juni 1969 ingelegd 484.831.29 en terugbetaald 532.710.35 zodat het totale spaarderstegoed aan het eind van de maand juni bedroeg 15.718.921.67. In juni werden 45 nieu we spaarboekjes geopend. Collecte Rode Kruis. De jaarlijkse inzameling ten bate van- het Ned. Rode Kruis heeft opgebracht 1030,05. Bevorderd. Bevorderd aan de avondschool van het Ned. Genootschap tot Opleiding van Leerkrachten voor het Nijverheidsonder wijs x(opleiding ileraren technisch be roepsonderwijs) te Goes naar het 3e studiejaar de heer H. J. Pauw, alhier. Geslaagd. Aan de Nijverheidschool te Bergen, op Zoom slaagden voor de primaire op leiding Agnes Pauwels, Lenie Blok, An neke de Jong en Matthy Meesters. Nationale brandweerdag. Zaterdagmiddag was de jeugd paraat voor de Nationale Brandweerdag. De jeugd van 10-15 jaar mochten, na het bezichtigen van het materiaal voor het gemeentehuis oefenen. Er werd druk gebruikvan gemaakt en er was veel publiek aanwezig. AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. HANSWEERT: Zondag 17 augustus: Toernooi Hans- weertse Boys - 13.00 uur, Sportterrein WAARDE: Zaterdag 2 augustus: Wielerkoers voor aspiranten en nieuwelingen. WEMELDINGE: Zaterdag 12 juli: Wielerkoers voor ama teurs. Van 3 tot 10 juli 1969 YERSEKE. Geboren: Willemina Eli zabeth, dv. Leendert Pieter van Poelje en Johanna Catharine Buijze; Maarten Pieter, zv. Willem Hollebrandse en Christina Adriana Paauwe. Overleden: Paulina van Hoorn, 79 j., echtg. van Jan van den Boomgaard. Huw. afk.: Comelis Hondsmerk, 22 j. te Middelburg en Maria Adriaantje Pe- kaar, 22 j.; Willem Jacobus Boeije, 23 j. en Catharina Wilhelmina Bras, 19 j. te Wemeldinge. Gehuwd: Jozias Willem van der Endt, 23 j. en Catharina Margaretha .Pekaar, 18 egns! 3099 JHO>i Van 3 tot en met 9 juli 1969 KRUININGEN. Geboren: Willem Da niël, zv. Jacobus Johannes Goeree en Elizabeth Pieternella Bolier. Getrouwd: Comelis Marinus Sprong, 24 j., Weert en Lkurina Verbrugge 28 j.; Johannes Hermannus Weij, 22 j., Am sterdam en Cornelia Johanna Adriana Dymphna Rijk, 23 j. KRABBENDIJKE. Geboren: Johannis Pieter, zv. J. J. Hollebrandse en N, D. Bosman; Marcel Adriaan Comelis, zv. J. C. de Goffau en J. M. Polderman; Ja cobus Jan Willem, zv. W. Waterman en F. Hoogesteger; Willem, zv. M. Ver- schuure en L. Nijsse; Elizabeth Johan na, dv. L. Boone en C. D. Versprille. Overleden: Neeltje van Hekken, ev. J. Lobbezoo. Over de maand juni 1969 RILLAND-BATH. Geboren: Johannes Suzanna Maria, dv. J. J. Mieras en E. P. van Beeke; Francina Johanna, dv. J. C. Moeleker en M. A. Sinke; Anouk, dv. C. Jongejan en J. H. van der Meu- len; Johanna Suzanna Catharina, dv. H. L. Harthoorn en P. M. Slagboom. Huwelijk: Johannes van den Heuvel, 37 j., Haarlemmermeer en Anthonina Frangoise Meulenberg, 27 j. Overleden: Hubrecht Wagenaar, 78 j-, echtg. van P. de Groote; Johannes de Leeuw, 81 j., wed. van Tannetje Koe man; Jan de Jonge, 88 j., wed. van Ma ria Priem. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het weekeinde wordt de dokters- dienst voor de dorpen Hansweert, Krab bendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door Dr. P. Al- lewijn te Kruiningen, tèl. (01130) 1566. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. J. de Bue. Bed. H.A. 5 uur: Ds. A. J. de Bue Bed. en Dankz. H.A. Vrtfe Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. van den Bosch, Pijnacker. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. 15 juli: 7.30 uur: Ds. Mallon. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. PoeL 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering: Zaterdag 19.10 uur; zondag 7.30 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur Luitenante W. Pleune. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: De heer G. Ruissen. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Eerw. heer J. Th. L<igtelijn. 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van. der Molen. Bed. H.'A. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. GerefGem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. R. B. Evertse, Nieuwe Krim Jeugddienst Geref. Gem. 9.30. 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: de heer Visser. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Eerw. heer J. Kooy, Leiden. 5 uur: Ds. M. v. d. Bosch, Goes. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2