fUïd&tis- fiVaardighcden BAAYENS DO de speciaalzaak voor uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT RILLAND-BATH BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Oemeentebestuur Houdt het strandje schoon! Tijdens het warme weer hebben velen de zeekant weer opgezocht om te zwem men en te zonnen. Natuurlijk wordt er dan ook gesnoept en is er afval. Als iedereen dat in de vuilnisbakken doet, blijft de dijk lekker schoon. Het ge meentebestuur is van plan ook bij de nieuwe trap nog enkele papierbakken te laten plaatsen. Kleuterschool. Met ingang van het nieuwe school jaar zal de kleuterschool op woensdag middag gesloten zijn. In omliggende ge meenten is dat al enkele jaren het ge val. Men doet dit om de leidsters van de school in staat te stellen op woens dagmiddag de cursus voor hoofdleidster te volgen. De beide Middelburgse op leidingen geven hun lessen op woens dagmiddag en woensdagavond. Boven dien is in de praktijk gebleken, dat ver schillende moeders hun kinderen een middag per week uit school houden om eens uit te gaan. Dit zal nu het beste zoveel mogelijk naar de woensdagmid dag verschoven kunnen worden. De schooltijden worden wat langer, want per jaar moet men aan het voor geschreven aantal uren komen. Dit wordt echter wel tijdig voordat het nieu we schooljaar begint, bekend gemaakt. Raadsvergadering. De gemeenteraad zal vergaderen op vrijdag 27 juni a.s. 's avonds om 8 uur in het gemeentehuis. Het is nog niet zo lang geleden, dat de vorige vergadering werd gehouden, maar de raad moet nog in de maand juni 1969 vergaderen om de slotwijziging van de begroting 1968 vast te stellen. Omdat deze regel geldt voor alle gemeenten kan men in deze tijd veel verslagen van raadsvergaderingen in de krant aantreffen. Wat is een slotwijziging Dat kunnen wij hier in het kort vertellen. Ieder jaar voor het begin van een nieuw jaar stelt de gemeenteraad een begroting vast. Deze begroting behoeft om te kun nen werken de goedkeuring van Gedepu teerde Staten. In de begroting worden alle inkomsten en uitgaven van de ge meente over een bepaald jaar, zo nauw keurig mogelijk geraamd. Als het goed is moeten er meer inkomsten zijn dan uitgaven, anders werkt de gemeente met tekorten en dat is niet lang vol te houden. Hoe nauwkeurig de begrotingsposten ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Plattelandsvrouwen. Tijdens de maandelijkse vergadering van de afd. Wemeldinge van de Neder landse Bond van Plattelandsvrouwen waren als gast aanwezig de dames A. Gijssel-Mieras en E. van IJsseldijk-Hoo- gesteger, die verschillende kapsels de monstreerden met en zonder haarstuk jes, terwijl enkele dames zelfs een schoonheidsbehandeling kregen. De pre sidente, mevr. A. Vermerris-Ferjtel was de tolk van allen, toen ze de gasten har telijk bedankte voor de leerzame en ge zellige avond en wenste tenslote alle aanwezigen een prettige vakantietijd toe. Schoolreizen. De hoogste klassen van de openbare school zijn vrijdag op schoolreis geweest naar Rotterdam, waar de Euromast be klommen werd, in de Metrotrein werd gereden, een rondvaart door de havens werd gemaakt, een bekend warenhuis met een bezoek vereerd en op de te rugreis werd nog even langs de speel tuin in Teteringen gereden. De kleuters van de hoogste klas zijn j.l. dinsdag op reis geweest met hun leidsters en enkele leden van de ouder commissie. Het reisdoel was de Vrou wenhof in Roosendaal waar de kleintjes zich best hebben vermaakt terwijl ze op de terugreis in Bergen op Zoom zich te goed mochten doen in de friet, zodat de kinderen zeer opgetogen door hun ouders in ontvangst werden genomen. Rijtoer bejaarden. Het comité „Rijtoer bejaarden" heeft de plannen voor de jaarlijkse reis weer klaar. Deze' reis, welke de twintigste is die door het comité wordt georganiseerd zal zjjn op donderdag 3 juli en zal gaan ook zijn geraamd, de werkelijkheid zal toch anders zijn. In de loop van het jaar blijken bepaalde posten te laag te zijn geraamd, er zijn bedragen, die ach teraf beschouwd niet behoeven te wor den uitgegeven of er zijn inkomsten ho ger dan eerst werd gedacht. Op voor stel van B. en W. kan de raad dan be sluiten de begroting te wijzigen en de bedragen aan de werkelijkheid of de nieuwe verwachtingen aan te passen. Dat gebeurt zo verschillende keren per jaar. Een dienstjaar bij de gemeente loopt van 1 januari van een bepaald jaar tot 30 juni van het volgende jaar. Het dienstjaar 1968 loopt dus van 1 januari 1968 tot 30 juni 1969. Op 1 januari 1969 is weer een nieuw dienstjaar begonnen, maar de inkomsten en uitgaven, die nog betrekking hebben op 1968 worden dan ten bate of ten laste van het oude dienstjaar geboekt. De slotwijziging van de begroting 1968 dient om alle bedragen in over eenstemming te brengen met de werke lijkheid. Overschrijding van inkomsten- posten en overschotten op uitgavenpos ten leveren geen bezwaar op. Overschrij ding van uitgavenposten mag echter niet voorkomen. Daarom moeten deze posten ter secretarie grondig bekeken worden en aangpast. Nadat de slotwij ziging door de raad is vastgesteld en aan Gedeputeerde Staten ter goedkeu ring is gezonden, kan de gemeente-ont vanger zijn rekening opmaken. In de te houden raadsvergadering zal ook de vaststelling van 't bestemmings plan „Dorp" aan de orde komen. Dit plan omvat bijna het gehele bebouwde gebied van de gemeente en het gebied dat in de naaste toekomst voor bebou wing in aanmerking zal komen. Burgerlijke stand. Geboren: Aletta Maria, dv. W. IJnte- ma en W. Meijboom. Huwelijksaangifte: Marinus Pieter Schouwenaar, 23 j. en Margaretha He lena Johanna van Stel, 18 j. Huwelijksafkondiging: Willem Hame link, 23 j. en Jannetje Elizabeth Nieuw- dorp, 20 j. te Kapelle; Pieter Jacobus Adriaan Jobsen, 23 j. en Helena Pieter- nella van Wel, 19 j. te Goes. Gevonden voorwerpen. Gevonden een speelgoedpoppetje, een blauwe zwembroek en een baddoek. In lichtingen ter gemeentesecretarie. naar Drimmelen waar de boot wordt ge pakt om een eindje te varen door de Biesbosch, om langs Breda terug te ke ren en daar te dineren. In de volgende week kunt u één van de leden van het comité aan uw deur verwachten om uw bijdrage voor dit (goede) doel. Voetbal. Wemeldinge H trad woensdagavond op eigen terrein tegen Kloetinge Hl in het veld en heeft slechts een gelijk spel kunnen behalen. Nadat reeds in de der de en negende minuut Leo Bakker de stand op 20 had gebracht, leek We meldinge regelrecht op een grote over winning af te gaan. In de 21e minuut bracht Kloetinge de stand door een strafschop van Slabbekoom op 21. In de 24e minuut werd het door J. Walrave 31, terwijl de rust inging met de stand van 32, door een doelpunt van Dek ker. Na de rust, toen de fut er uit was bij de Wemeldingenaren, bracht Holle- brandse in de 61e minuut de stand op 33, met welke stand de wedstrijd ook werd besloten. Gemeente personeel op reis. Het gemeentepersoneel heeft woens dag voor een dagje de gemeente de ge meente gelaten en is op reis gegaan. De reis ging eerst naar Schiphol en Amsterdam, vandaar per boot naar Mar ken en Volendam, om tenslotte na in Hilversum gezamenlijk te hebben gedi neerd, de thuisreis weer te aanvaar den. Gymnastiekdemonstratte». Op woensdagavond 25 juni a.s. zal de gymnastiekvereniging W.I.K. alhier een gymnastiekdemonstratie geven voor de bewoners van „Vredebest" en de bejaar denwoningen. Aanvang 18.30 uur. De demonstratie zal plaats vinden op het grasveld voor het bejaardentehuis. Wedvluchten. De P.V. „Vrijheidsduif" hield diverse vluchten met als voornaamste uitslagen: Tours, 515 km, 64 oude duiven: 1 J. Wisse; 2 J. van Noorden; 3, 4, 7 W. van Velzen; 5 B. Martens; 6, 8 C. van Koe- veringe; 9 H. Dek; 10 P. Kakebeeke. Beaumetz, 165 km, 171 oude duiven: 1, 7 C. Dijl; 2, 13 J. Voois; 3, 9 C. Aerts; 4, 8 H. Dek; 5, 11, 12 J. Paauwe; 6 H. Witte; 10 A. Kole; 14 J. Willeboer; 15 A. Steenpoorte. Beaumetz, 39 jonge duiven: 1, 2, 3, 4, 7 P. Willeboer; 5, 9 H. van Koeveringe; 6, 10 J. Voois; 8 M. Poley. Een „zesdaagse" voor oude duiven werd gewonnen door P. Willeboer; 2. M. Poley; 3. J. Voois. Voetbal. Zaterdagmiddag a.s. wordt er op het gemeentelijk sportterrein aan de Hans- weertse straatweg gevoetbald. Het eer ste en tweede elftal van Kruiningen speelt dan tegen resp. Hansweertse Boys I en II. Beide wedstrijden beginnen om 15.30 uur. Mulo-examens. De examenkoorts is voor de Mavo- school weer geweken. In totaal hebben 24 leerlingen examen gedaan, waarvan er slechts twee moesten worden afge wezen. De kandidaten die de afgelopen week examen deden, slaagden allemaal. Het A-diploma met middenstand kon worden uitgereikt aan H. de Jonge en B. de Ruijter uit Kruiningen, I. van Kooten en W. Verburg uit Hansweert en R. Kopmels uit Yerseke. Voor Mulo A met wiskunde slaagde H. van Doom uit Krabbendijke en het Mulo-diploma A tenslotte werd behaald door A. Steketee uit Yerseke. De Ronde van Kruiningen. Zaterdag 28 juni a.s. staat de door Rentoc georganiseerde ronde van Krui ningen weer op het wielerprogramma. Om half twee starten de nieuwelingen voor een af te leggen afstand van 40 km. Nu zijn reeds 65 nieuwelingen in geschreven, w.o. Cees Bal uit Kwaden- damme, Peter Remijn uit Goes en onze oud-dorpsgenoot Leen van de Parel. Om drie uur zullen ongeveer 50 profs de strijd aanbinden om de Grote Prijs Televizier. Verder telt deze koers mee voor het Caballeroklassement en het is daarom niet te verwonderen dat ploeg leider v. d. Ende van Caballero heeft toegezegd dat de voltallige ploeg zal starten. Jammerlijk is Cees Rentmees ter nog niet hersteld van zijn beenbreuk, maar Cor Schuuring, Dies Kosten, Har ry Stevens, Wim Schepers, Arie den Hartog en de gebroeders Harings zul len aan de start verschijnen. Verder is de Batavusploeg ingeschreven met o.a. Bart Zoet en Leo van Dongen, de Allu- minium-Bazuinploeg met Rinus Paul en de kampioen van Engeland Norman Hill. Contact is er met de ploegleider Brik Schotte (oud-wereldkampioen) om een aantal renners van de Belgische Flandriaploeg te laten starten en met de dernykoning Theo Verschuuren. Het belooft dus weer een echte ouderwetse ronde van Kruiningen te worden. De kermis. De markt zal volgende week geen parkeer-, maar kermisterrein zijn. Dat komt er: Schiettent, babymolen, zweef, autoscooter, golfbaan, balcorotor, brie ven- en ballensport, gebakkraam, sui- kerkraam, friteskraam en natuurlijk een viskraam. Schoolreis. De 5e en 6e klas van de o.l.s. sloot vrijdag j.l. de reeks schoolreizen af. De reis ging naar Amsterdam, waar de luchthaven Schiphol werd bekeken en een rondvaart werd gemaakt. Verder werd een bezoek gebracht aan het Mui- derslot. Het was §en vlotte en gezellige schoolreis. Rectificatie. Geslaagd voor gymnasium A met de schoolprijs voor geschiedenis Marina van Laar (en niet Marina Poleij, zoals vori ge week abusievelijk werd vermeld). Atletiek. Op zaterdag 14 juni nam Jan Zand- stra deel aan een 400 meter wedstrijd te Terneuzen. Daa)r dit tevens 't Zeeuws kampioenschap was, diende zich een sterk veld lopers aan, wat niet mocht beletten dat hij als 6e eindigde. Zondag 15 juni startte Emiel Bogaert op een 3000 meter wedstrijd te Rotter dam. Op een aantal goede lopers fi nishte hij eveneens als 6e. Schoolreizen o.l. school. Allereerst was de 6e klasse aan de beurt. Onder leiding van mevr. Vos en dhr. J. Boon hebben de leerlingen en kele dagen doorgebracht in het vakan tie-oord „Morgenrood" te Oisterwijk. Ondanks het minder goede weer is het een fijne schoolreis geworden, waarbij de kinderen volop genoten hebben van de prachtige, bosrijke omgeving en de uit stekende verzorging. Tijdens het verblijf werd nog een bezoek gebracht aan de „Beekse Bergen" en de Efteling. Deze schoolreis betekende voor de kinderen een fijne afsluiting van de lagere school tijd. Daarna waren de klassen 3, 4 en 5 aan de beurt. Om 7 uur in de morgen vertrok de bus met 52 leerlingen en 6 begeleiders naar Amsterdam. Eerst werd een bezoek gebracht aan het nieuwe Schiphol. In Amsterdam werd een rond vaart gemaakt door de grachten en ha vens waarna een bezoek volgde aan Ar- tis. Op de terugtocht werd nog een be zoek gebracht aan de speeltuin Rozen- oord te Bergen op Zoom. Voor kinderen en leiding een geslaagde dag. Tot slot waren de klassen 1 en 2 nog aan de beurt. 41 kinderen met begelei ding1 maakten een reisje naar de Efte- ling te Kaatsheuvel. Er werd een bezoek gebracht aan de prachtige sprookjes- tuin, een rit gemaakt in de stoomcar- roussel, een voorstelling bijgewoond bij het waterorgel térwijl de kinderen zich konden uitleven in de speeltuin. Ook de ze schoolreis was zeer goed geslaagd. Woensdag 25 juni a.s. wordt de tra ditionele afscheidsavond van de zesde klasse gehouden in het dorpshuis Kaj Munk. Op het programma staat o.a. de kindermusical Meester Pennelik. Puzzelrit. Zaterdag a.s. wordt er door de afde ling Hansweert-Kruiningen van het VW een puzzelrit gehouden voor auto's en bromfietsers. Gelegenheid tot in schrijven is er vanaf 13.36 uur in de zaal Zeelandia. De start vindt te 14.00 uur plaats. De aankomst zal zijn te Hansweert in zaal Zeelandia, terwijl de afstand 40 km bedraagt. Be j aardenreis De bejaarden van het r.k. bejaarden pension „Mariaoord" en leden van het welfarewerk hebben hun jaarlijkse uit stapje gemaakt. Ditmaal voerde de reis hen naar België. Doel was de hoofdstad en het aldaar gelegen vliegveld Zavel- tem. Hieraan werd een bezoek gebracht en werden de bejaarden rondgeleid. In Hofstade werd het souper gebruikt. Rond 20.45 uur arriveerde men weer te Hansweert. De bejaarden waren bijzon der voldaan over de prima georganiseer de reis en het vele mooie dat zij heb ben kunnen bewonderen. Wedvluchten. De P.V. „De Blauwe Doffer" nam met 36 duiven deel aan een wedvlucht van uit Dourdan over 354 km. Uitslag: 1, 2, 3, 4, 6 A. de Leeuw; 5 I. Sanders; 7 W. de Klerk; 8 E. Mollet; 9 J. Zand- stra. Ook werd deelgenomen aan een wed vlucht vanuit Moecroen, afstand 98 km, met oude en jonge duiven. Uitslag oude duiven: 1, 6 L. Theenaart; 2, 4, 7, 9 W. de Klerk; 3 L. van Ertvelde; 5 A. de Leeuw; 8 Jac. de Klerk. Uitslag jonge duiven: 1, 2 T. Vette. Bisschoppelijk schrijven. In de r.k. parochiekerken van Hans weert, Yerseke en Rilland is een brief voorgelezen van Mgr. H. Ernst. In ver band met het vertrek van de Hansweert se parochieherder P. Schellekens, die deze funktie te Wagenberg zal gaan vervullen, is voor Hansweert een vaka- ture ontstaan. Er zal te Hansweert een waarnemend pastoor worden benoemd. Tevens heeft de bisschop de orde der capucijnen verzocht zich te belasten met een herstructurering der zielzorg in O. Zuid-Beveland, hetgeen .zal plaats vin-, den in nauw overleg met de kerkbestu ren en gelovigen. Dit onderzoek zal cir ca een jaar in beslag nemen, waarna een definitieve benoeming van een pas toor voor geheel oostelijk Zuid-Beveland zal plaats vinden, die dan geassisteerd door één of meer geestelijken als team de zielszorg voor dit deel van Zuid-Be veland zullen gaan verzorgen. Een en ander is nodig gebleken in verband met het steeds afnemend aantal priesters en mede in verband met de financiële si tuatie. Afscheid pastoor P. Schellekens. Zaterdagavond en zondagmorgen is in de parochiekerk alhier een collecte ge houden voor een afscheidsgeschenk aan pastoor P. Schellekens. Het hiervan te kopen cadeau betekent een blijk van waardering voor het vele werk dat door hem in de loop der jaren voor de paro chie is verricht. Dit geschenk zal zon dag a.s. na de eucharistieviering van 10 uur worden aangeboden in de zaal Tha lia van dhr. Breijaert. Tevens bestaat er dan de mogelijkheid om persoonlijk afscheid te nemen van deze parochieher der, die Hansweert met lede ogen ziet gaan. Bejaardenreis. Dezer dagen is de in november vorig jaar opgerichte bejaardenreisvereniging „Zonder Naam" een dagje uit geweest. Het werd een mooie tocht door het Bra bantse land. Via Rozendaal ging het naar Breda, waar bij „Moeke Mols" de koffie werd genuttigd. De reis ging ver der via de Beekse Bergen, waar een be zoek werd gebracht aan het safari leeu wenpark naar Den Bosch, waar gelegen heid was om te winkelen of te wande len. Via Eindhoven kwam men in Oos terhout, waar in de Kanonnier het di ner werd gebruikt. Dit eerste reisje, uitgestippeld door dhr. W. L. Potter, is een groot succes geworden. Een woord van lof ook voor chauffeur v. d. Berge, die onderweg de nodige uitleg gaf. Aktiviteiten „Sportlust". Eén dezer dagen hebben twee groe pen van de vereniging deelgenomen aan de verenigingswedstrijden te Breda. Bei de groepen stonden onder leiding van dhr. A. Dommisse en behaalden een wel verdiende tweede prijs. Zaterdag waren de jeugdafdelingen aan de beurt, op de K.N.G.V. jeugddag te Oostkapelle. Tijdens de wandeltocht door de duinen en langs het strand moesten de kinderen tal van opdrachten vervullen. Voorts moesten ze een teke ning maken en werd er deelgenomen aan een verkleedpartij. Aan het einde van een vermoeiende maar heel fijne middag en avond bleek dat de kleine Hansweertenaren goed hun best gedaan hadden. De groepen hadden alle een le prijs behaald, de meisjesgroep II met 118 pnt., de meisjesgroep I met 119 pnt. en de jongensgroep met 10 pnt. De groe pen stonden onder leiding van de dames S. Verhage-Potter, R. Potter-den Boer, S. Schrier, L. M. Verhage, C. F. Schier en C. Walbroek en dhr. J. Boon. Schoolreisje naar België. De kinderen van de eerste t/m de vijfde klas van de r.k. lagere school hebben vorige week vrijdag een school reisje gemaakt. Het werd ditmaal zelfs een buitenlandse reis, t.w. naar het iand onzer Zuiderburen. Hier werd een be zoek gebracht aan het alom bekende Bobbejaanland. Daarvoor reisden des morgens te 9 uur twee bussen met kin deren af om eerst in de avonduren rond half acht weer te Hansweert te arrive ren. De kinderen hadden zich kostelijk kunnen vermaken in allerlei attrakties, terwijl zij tevens een voorstelling heb ben bijgewoond. Er vonden ook enkele traktaties plaats. Mettertijd komen de leerlingen van de zesde klas aan de beurt. Zij zullen op kamp gaan. Excursie. Dijkgraaf P. J. J. Dekker van het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland" heeft zaterdag op een excursie van 70 Bevelandse water schapbestuurders naar de werken van de ScheldeRijnverbinding gezegd, dat in het gebied van het waterschap geen ongerustheid hoeft te zijn over de ver hoging van het waterpeil in de Ooster- schelde na afsluiting van het Volkerak. Hij sloot daarmee aan op een opmer king van de kant van Rijkswaterstaat (ScheldeRijnverbinding) dat op de plaats van de werken geen invloed van deze afsluiting op de hoogwaterstand van de Oosterschelde merkbaar is. Er was over dit onderwerp een vraag ge- AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. KRUININGEN: Zaterdag 21 juni: Instuif met Second Face of Moranon (A'damse groep) - Ons Dorpshuis. Zaterdag 28 juni: Wielerclub „Rentoc" - Wielerkoers voor nieuwelingen en be roepsrenners. HANSWEERT: Zondag 17 augustus: Toernooi Hans weertse Boys - 13.00 uur, Sportterrein steld door Mr. F. G. A. Huber uit Goes. Dhr. Dekker betoogde, dat hij een over zicht had van de peilwaarnemmgen van do laatste vier maanden brj Wemeldin ge. „Het is gebleken, dat er ook in Wemeldinge geen noemenswaardige ver hoging van het waterpeil te constateren is. De verhogingen zijn zo klein, dat ze praktisch kunnen worden verwaarloosd" zo liet hij weten. Het gezelschap Beve landse waterschapbestuurders werd ont vangen in de keten van Rijkswater staat, waar technisch hoofdambtenaar le klas De Klerk een uitvoerige toe lichting gaf op de werken rond de ScheldeRijnverbinding. Men maakte vervolgens een rondrit over de werken. Na een koffiemaaltijd werd nbg een be zoek gebracht aan de polders Völcker en Anna Maria, die sinds januari deel uitmaken van het waterschap. Auto van de weg. Ter hoogte van de kruising Rijksweg- Valckenisseweg is dinsdagavond 7 uur een vrachtwagencombinatie van de firma Joh. K. uit Scheveningen naast de rijbaan geraakt en in de berm te recht gekomen. De combinatie was ge laden met 25 ton aardappelen en was op weg naar Duitsland. De oorzaak was dat de remmen van de volgwagen vast kwamen te staan, zodat de bestuurder de macht over het stuur verloor en in de berm terecht kwam. De wagen is door een jeep weer op de weg gezet, waar men de remmen heeft gerepareerd, waarna de combinatie met enige scha de de reis kon voortzetten. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Rilland-Bath, Waar de wordt de doktersdienst in het week einde van 21 juni waargenomen door Dr. J. de Beij te Hansweert, tel. (01130) 1344. Van 619 juni 1969 YERSEKE. Geboren: Jacob, zv. Willem van Oost en Hinke Posthumus; Jacobus Comelis, zv. Frans Pieter Sanderse en Jannetje Cornelia Johanna Paauwe; Si mon August, zv. Arno Peter Leuschel en Trijntje Lenger; Edward Paul en Pieter Cornelis, zns. v. Huibert Hendrik Everse en Maria de Haan. Huw.aangifte: Jozias Willem van der Endt, 23 j. en Catharina Margaretha Pekaar, 18 j. Huw.afk.: Rijk van Noorden, 26 j. en Anna Janna de Jager, 21 j. te Kapelle. Gehuwd: Dirk Jan Lukasse, 21 j. te Hoedekenskerke en Adriana Cornelia van der Have, 19 j.; Johannes Jan van Velzen, 29 j. en Maria Carolina Holle mans, 20 j. Van 12—18 juni 1969 KRUININGEN. Geboren: Ruben Cees Jan, zv. Johannes Antonius Marie Bo- gers en Petronella Elisabeth Maria de Bruijn; Jeanette Gerjanne, dv. Hendri- kus te Kiefte en Tona Maria Jansen. Ondertrouwd: Leendert van der Maas, 24 j. te Waarde en Elizabeth Cornelia van Houte, 20 j. Getrouwd: Philippus Mattheus van Heerde, 32 j. te Nijmegen en Adriana Johanna Hovestadt, 39 j. Van 1218 juni 1969 KRABBENDIJKE. Geboren: Maatje Stoffelina, dv. G. A. Breker en P. C. Riedijk; Jacobus Leendert Willem, zv. J. Scheele en L. W. Versprille. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. IL Venema. V.m. bed. H. Doop; n.m. H. Avondmaal. GerefKerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrjje Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10.30 uur: Ds. K. Kramer, Nieuwdorp. 5 uur: Ds. G. J. Terlaak, Yerseke. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6 uur: Ds. Bregman, Rijssen. 2 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. van der Lelie. N.m. viering H. Avondmaal R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. heer Jac. Sinke, Souburg. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2