^Ufemeldmgse fVJetens^ 'aardigheden BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL INGEZONDEN WEMELDINGE KRUININGEN oo HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE SCHORE BURGERLIJKE STAND Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Reinigingsdienst In verband met de Pinksterdagen wordt het ophalen van huisvuil een dag opgeschoven. De auto van de reini gingsdienst komt dan op dinsdag 27 mei a.s. Schoolgeld kleuterschool. Er is verandering gekomen in de normen voor vrijstelling van schoolgeld voor het volgen van kleuteronderwijs. Vanaf 1 april 1969 kunnen ouders, voog den of verzorgers desverlangd worden vrijgesteld van de verplichting tot het betalen van schoolgeld, wanneer hun wekelijkse inkomsten liggen beneden een bedrag van 142,indien het ge zin uit twee personen bestaat. De norm wordt voor het eerste, tweede en derde gezinslid meer met 9,50 en voor de overige meerdere gezinsleden met 13,50 per persoon verhoogd. Tegemoetkoming studiekosten. Voor thuiswonende leerlingen van dagscholen voor mavo, lavo en lager be roepsonderwijs en voor thuiswonende leerlingen van het eerste leerjaar van een scholengemeenschap voor vwo/havo/ mavo of havo/mavo en van hogere leer jaren van die gemeenschap voor zover in deze leerjaren mavo, al of niet ge- intregeerd met havo en/of vwo wordt gegeven is een regeling voor tegemoet koming in de studiekosten tot stand ge komen. De tegemoetkoming wordt ver leend aan ouders of verzorgers van bo vengenoemde leerlingen indien hun fi nanciële toestand daartoe aanleiding geeft en indien de leerling bevredigende studieresultaten behaalt. Voor het cursusjaar 1969-1970 is de tegemoetkoming gesteld op maximaal 200,in bepaalde gevallen te ver meerderen met reiskosten. Vergoeding van reiskosten wordt alleen gegeven in dien de enkelvoudige afstand van huis naar school meer dan 8 km bedraagt. De vergoeding bedraagt 15,per km per jaar. De tegemoetkoming kan worden aan gevraagd door middel van een formu lier. Deze formulieren zijn verkrijgbaar bij de scholen. De aanvraagformulieren moeten bij voorkeur voor het einde van het nu lopende schooljaar worden in gediend op de school die de leerling(e) in het cursusjaar 1969-1970 gaat be zoeken. Na 1 oktober ontvangen formu lieren kunnen niet meer in behandeling worden genomen. Indien u meent voor een dergelijke toelage in aanmerking te komen, kunt u het beste bij de aangifte van uw kind voor de nieuwe school hiernaar infor meren. Het formulier kan dan tijdig worden ingevuld. Hondenbelasting. 1. Houders van honden zijn verplicht op door B. en W. vast te stellen en openbaar bekend te maken tijdstippen van hun honden schriftelijk mededeling te doen ter gemeentesecretarie. 2. Personen, die in de loop van een belastingjaar beginnen of ophouden met het houden van één of meer hon den zijn verplicht binnen een maand hiervan schriftelijk mededeling te doen ter gemeentesecretarie. Zo luiden de bepalingen van de des betreffende belastingverordening. Zij dienen om B. en W. in staat te stellen op grond van juiste gegevens een juiste belastingaanslag op te leggen. Iemand, die niet tijdig aangifte doet kan worden gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. Bovendien kan in dergelijke gevallen een vijfvoudige aanslag worden opge legd. In plaats van 15,per jaar moet men dan 75,betalen. B. en W. hebben bepaald, dat alle houders van één of meer honden hier van schriftelijk aangifte moeten doen ter gemeentesecretarie voor 31 mei a.s. Dit kan met een eenvoudig briefje waar op naam en adres en het aantal honden zijn vermeld. Het kan ook door middel van een formuliertje dat ter secretarie verkrijgbaar is. Briefjes en ingevulde formuliertjes graag voor de vastgestel de datum in de brievenbus van het ge meentehuis (groene deur naast burge meesterskamer) Om de zaak zo eenvoudig mogelijk te houden is tevens bepaald, dat personen, die in 1968 werden aangeslagen in de hondenbelasting geen aangifte behoeven te doen, indien er tenminste in het aan tal door hen gehouden honden geen ver andering is gekomen. Deze mensen krij gen in 1969 weer een aanslagbiljet thuis. Indien de hond weg is en er geen opvolger in de plaats is gekomen of binnenkort komt, moet dit natuur lijk wel even worden meegedeeld. Opgaven betreffende honden dus voor 31 mei 1969 in orde maken. Burgerlijke stand. Geboren: Maria Johanna Jannetje, dv. J. Leendertse en C. N. van der Cingel; Johnnie Antonio, zv. J. J. Kakebeeke en W. C. Bras; Adriaan Comelis, zv. C. Hoogerheide en L. Joosse. Gevonden voorwerpen. Gevonden een portemonnaie en een bankbiljet. Inlichtingen ter gemeente secretarie. TV-uitzending. Zondagavond was er voor de TV een IKOR-uitzending waarvan de leiding be rustte bij Izaak Ruissen alhier. Dhr. Ruissen was gevraagd door het IKOR een uitzending van Zingend Geloven te verzorgen. Er aan meewerkten leerlin gen van Z.L.M.-scholen waarvan hij muziekleraar is en het Ned. Herv. Kerk koor te Kloetinge, waar hij al twaalf jaar dirigent van is. In maart werden de opnamen gemaakt in de Ned. Herv. kerk te Kruiningen. Canons gezongen door de assistentenklassen en een solo van een leerlinge kwamen goed tot hun recht. De door allen gezongen psalmen werden op sublieme wijze door de meis jes vertolkt. Marieke Kok begeleidde op het orgel en speelde ook een fraaie solo. Dezer dagen slaagde dhr. Ruissen aan het conservatorium te Tilburg voor zijn piano-examen. Werkzaamheden. De werkzaamheden aan de kruising BinnendijkSnoodijkwegNieuwendijk bij het strandje zijn begonnen door de binnendijk aldaar af te graven. Het is te hopen dat een en ander op die plaats voor het zwemseizoen aanvangt klaar zal zijn, temeer daar de trap die ge plaatst zou worden door het gemeente bestuur, nog niet is geplaatst tot he den. Postduiven. De postduivenvereniging „De Post duif" hield twee wedvluchten. Een vlucht vanuit Arras, afstand 161 km, gaf als uitslag: 1, 3, 6 H. Oudeman; 2, 4, 7, 13, 14 A. op 'tHof; 5, 8, 9, 11 C. Lamper; 10, 15 M. Oudeman; 12 F. Timmerman. De vlucht vanuit Albert, afstand 194 km, gaf de volgende uitslag: 1, 3, 4, 9, 11, 12, 13. 14 A. op 'tHof; 2 C. Lam per; 5, 7 M. Oudeman; 6 F. Timmer man; 8, 15 P. C. Vuyk; 10 H. Oudeman. Wielrennen. Frans Meyaard heeft in dit weekein de zijn goede vorm bij het wielrennen weer bevestigd met een 9e plaats in een veld van 117 deelnemers. Hij reed in Heikant en eindigde op slechts 18 se conden van de winnaar. Identiteitskaartjes. Op de laatst gehouden bestuursver gadering van de vereniging „Het Groe ne Kruis" afd. Kruiningen-Hansweert- Schore, werd besloten de door de lan delijke vereniging uitgegeven identiteits kaartjes, gratis ter beschikking te stel len. Zij die hiervoor in aanmerking wensen te komen, kunnen zich wenden tot de wijkverpleegsters Zr. Burger, Kerklaan 4, Hansweert en Zr. Grooien- ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service dorst, Burg. Vogelaarstraat 2, Kruinin gen. Wielrennen. Met wisselend succes werd door de Kruiningse amateur wielrenners deel genomen aan wielerkoersen. In Koe wacht was Ko Blok geregeld in de voor ste gelederen. In de slotfase van de strijd, toen ze met drie man voor het peleton reden kreeg hij echter een lekke band en verspeelde daarmee zijn kans op een eervolle plaats. Tonny Stroosnij- der werd 17e. In Waasmunster, waar 35 vertrekkers waren, behaalde Tonny een 11e plaats. In Boekhoute zat Ko weer in de kopgroep, maar een val maakte een einde aan alle illusies. In Woensdrecht, waar 118 renners aan de start verschenen, kwam Ko als 13e door de finish. Vergadering Plattelandsvrouwen. De Plattelandsvrouwen van de afde ling Kruiningen en omstreken hielden dezer dagen hun laatste bijeenkomst van het seizoen onder leiding van de presidente mevr. Ribbens-Muller. Spre ker van deze avond was dhr. Slabbe- koorn, tuinbouwleraar te Zaamslag, die toegelicht met prachtige dia's sprak over tuinaanleg en verzorging. Op 11 juni a.s. maken de dames nog een reisje naar het oorlogsmuseum te Overloon en de Brabantia fabrieken te Valkenswaard en houden dan vakantie tot augustus. Raadsvergadering. Vrijdagnamiddag 23 mei '69 om 6 uur komt de gemeenteraad bijeen. De agen da voor deze vergadering bevat o.a. het voorstel tot het garanderen van tijdige betaling van aflossing en rente van de door de instelling voor maatschappelijke zorg aan te gane lening van 700.000,-. Deze lening wordt gesloten ter finan ciering van de bouw van 22 bejaarden woningen aan de Pasteurstraat .(De Knol)Met dhr. J. A. Beuzenberg wordt een grondruil aangegaan en aan dhm. J. M. Blaauwkamer en M. J. Ie Clercq wordt grond verkocht in het bestem mingsplan „Nieuwstraat 1965". Aan L. Lensveldt te Hansweert en P. Joossen te Oostdijk wordt een premie voor wo ningverbetering toegekend. De driedaagse. De driedaagse van de Z.W.B. is weer een groot succes geworden. Het slechte weer van zaterdag heeft daar niets aan veranderd. De intocht was minder fees telijk, maar de stemming onder de drie daagse wandelaars was uitstekend. En de vlaggen werden toch onder het spe len van de volksliederen gestreken. Het waren dan wel mini-vlaggen en het ge beurde niet op de markt, maar in de grote zaal van „Ons Dorpshuis", maar het ging toch ook. Nog een enkel woord over de vrijdag. Vrijdagavond was er in „Ons Dorpshuis" een ontspannings avond voor deelnemers en 'pleegouders'. Hier werd opgetreden door de Kon. Har monie E.M.M. versterkt met enkele le den van Scheldegalm, door het jeugd koor Jong Crescendo en door de man dolinevereniging Excelsior. En verder vertoonde een deelnemer dia's die hij vorig jaar gemaakt had. Collecten. Voor het Ned. Astma Fonds werd in totaal 590,20 ingfezameld, terwijl dit voor Sakor (Samenwerkende Kinderbe- schermings Organisaties 215,46 was. Tevreden politie. Nu de wandelmarsen, op Hemelvaarts dag alhier gehouden, achter de rug zijn, wil de Rijkspolitie te Kruiningen zijn waardering uitspreken voor de voorbeel dige wijze waarop de toeschouwers èn bij het défilé èn bij de 's avonds gege ven show door tamboers en majorettes hebben meegewerkt om dit alles te doen slagen. Vóór die show aanving had het publiek eigener beweging het plein voor het gemeentehuis en de toeleidingswe- gen geheel vrijgelaten. Een woord van dank aan het publiek is zeker op zijn plaats. Ter attentie! Om eventuele misverstanden te voor komen wordt (nogmaals) bekend ge maakt, dat de Rijkspolitie te Kruinin gen en te Hansweert reeds sinds 1 mei 1968 uitsluitend te bereiken is onder telefoonnummer 1810 te Kruiningen (netnummer 01130). Alle andere tele foonaansluitingen van Rijkspolitieamb tenaren in Kruiningen en Hansweert zijn sindsdien vervallen. Wedvluchten. Door de p.v. Vrijheidsduif alhier werd deelgenomen aan een tweetal vluchten. Van de vlucht van Dourdan, waarvoor 171 duiven in concours waren, was de uitslag: 1, 9 J. Waverijn; 2, 5 W. Krijn- se; 3, 7 J. Voois; 4 J. Wisse; 6 M. Eek- hardt; 8 P. Willeboer; 10 C. van Koe- veringe; 11 A. Stffenpoorte; 12 H. Wit te; 13 J. Paauwe; 14 B. Martens; 15 M. Poley. Voor Moescroen waren 121 duiven in concours. Hier was de voornaamste uit slag: 1, 11 W. Krijnsen; 2 P. Kakebee ke; 3 J. Voois; 4, 5 J. Willeboer; 6, 14 J. van Noorden; 7 St. Danker; 8 J. Krombeen; 9 P. Willeboer; 10 C. Dijl; 12, 13 C. Aarts; 15 H. Poley. Wedvlucht. De p.v. ,,De Blauwe Doffer" nam met 83 duiven in concours deel aan een wed vlucht vanuit Clermont over 259 km. De uitslag is als volgt: 1, 2 A. de Leeuw; 3 F. Dommanchet; 4, 8 A. Eyke; 5, 15 W. de Klerk; 6 L. Theenaart; 7, 9, 10 J. Zandstra; 11 L. van Ertvelde; 12 J. de Ritter; 13 Jac. de Klerk; 14 E. Mol- let. K.V.P. vergadering. De plaatselijke afdeling der K.V.P. is zondagavond in vergadering bijeen ge weest in de zaal „Thalia". Voorzitter E. Suy deelde medé dat er een geslaagd contact is geweest met de plaatselijke afdeling der K.V.P. in Yerseke. Ook deze zijn genegen aan een gezamenlijke K.V.P.-lijst voor de a.s. gemeenteraads verkiezingen voor de gemeente Reimers- waal hun medewerking te verlenen. Voetbaltoumooi Hansweertse Boys. De v.v. Hansweertse Boys houdt a.s. zaterdag 24 mei een juniorentournooi. Er wordt gespeeld op twee velden. Het wedstrijd programma ziet er als volgt uit. Pupillen poule A: 1. Robur C I; 2. Hansw. Boys C I; 3. Kruiningen C I. Poule B: 1. H.V.V- C II; 2. Hansw. Boys C II; 3. Robur C II. Junioren: 1. Hontenisse B I; 2. Hansw. Boys B I; 3. H.V.V. B II; 4. Robur B I. De aan vang is gesteld op 13.00 uur. De drie hoogst geplaatste elftallen uit elke pou le spelen na afloop voor de le tot en met de 6e plaats. Tevens houdt de v.v. Hansweertse Boys een algemene ledenvergadering op 30 mei a.s. in zaal Zeelandia. Pinkster wielerronde. Ook dit jaar zal op tweede Pinkster dag traditiegetrouw de wielerronde van Hansweert verreden worden. Evenals het vorige jaar zullen ook ditmaal pro fessionals aan de start komen. Onder de reeds 40 ingeschreven beroepsren- ners treffen we klinkende namen aan, zoals Peter Post, Riny Wagtmans, Bart Zoet en de Zeeuwse favoriet Dies Kos ten. De wedstrijd begint te 14.30 uur. Het parcours zal zijn start Schoolstraat, Boomdijk, Veerweg, Korte Geer, Lange Geer, Schoolstraat. Indien het weer meewerkt, belooft dit weer een groot sportief gebeuren te worden. Hengelwedstrijd. De hengelsportvereniging „De Pilk" hield dezer dagen haar derde clubwed strijd van dit seizoen. Ondanks de zeer slechte weersomstandigheden waren er 27 deelnemers. De totale vangst bedroeg 25 bovenmaatse en 100 ondermaatse vis sen. De uitslag is: 1. C. Riedrjk, 630 pnt.; 2. M. Visser, 480 pnt.; 3. J. de Leeuw, 295 pnt.; 4. F. de Leeuw, 290 "gSS® ahaHerc pnt.; 5. J. van de Velde, 270 pnt.; 6. C. Coomans, 255 pnt.; 7. P. Pieters Sr., 255 pnt.; 8. Boonman, 240 pnt.; 9. J. Goetheer, 230 pnt.; 10. P. Pieters Jr., 205 pnt.; 11. A. Clement, 195 pnt. De volgende wedstrijd zal plaats vinden op zondag 15 juni. Geslaagd. Van de scholengemeenschap „De Vak school" in Goes slaagde mej. W. M. Wiskerke Ad. alhier voor het 2e deel van de akte NA (Naaldvakken). Auto geslipt en in de sloot. Zaterdagavond 11 uur is een Bel gische personenauto in de slip geraakt bij café „Zeeland". De auto, bestuurd door dhr. P. D. uit Brasschaat (B.) reed in een hevige regenbui, slipte en kwam in een sloot langs de weg terecht. P. D. liep hierbij een diepe hoofdwond op en verschillende kneuzingen. Dr. J. A. Kamps verleende eerste hulp. De Belg is per taxi naar België vervoerd. De auto werd totaal vernield. Instuif. Zaterdagavond was het de slotavond van de instuif in Krabbendijke. Het Cul tureel Centrum werd dn:I: bezocht, wat niet verwonderlijk was, want de groep More Man's Privecy kwam op bezoek. Het was een groep uit Vlissingen, die men zeer kon waarderen om hun ge speelde muziek. Er werden enkele be kende nummers door hen gespeeld, doch het grootste deel van hun repertoire bestond uit eigen composities of onbe kende nummers. Zij speelden in een kleurrijk verlichte zaal. Er was nog een andere attraktie voor het publiek, n.l. de verloting van de top-tien uit de Ne derlandse hitparade. De avond was zo geslaagd, dat men voor het volgende seizoen weer zulke avonden wil organi seren. Het instuifcomité heeft dit sei zoen wel bewezen dat het niet voor an dere instuüfcomité's behoeft onder te doen. Tot het volgende seizoen dus maar weer. Rode Kruis-avond. Volgende week vrijdag wordt voor Krabbendijke en Waarde een bloed- afname-avond georganiseerd door het Rode Kruis. De avond wordt deze keer in de Rehobothschool alhier gehouden. Om zoveel mogelijk deelnemers te krij gen, zullen deze week bezoekjes worden afgelegd door de colonneleden aan hen die hun opgavekaart nog niet hebben ingestuurd. Medeburgers, steun het Ro de Kruis zoveel mogelijk door uw bij drage te verlenen! Tentoonstelling. Vorige week vrijdag werd er een ten toonstelling gehouden in de vorm van een kijkavond op de Henri Dunant kleu terschool alhier. Er waren allerlei mooie individuele werkjes en groepswerkjes in alle klassen tentoongesteld. De ten toonstelling werd ook deze avond weer een succes, wat blijkt uit de vele be zoekers. Voetbal. Zaterdag werd er weer feest gevierd in Krabbendijke, omdat het tweede elf tal zijn positie in de 3e klas van de afdeling Zeeland behield. Zoals bekend blijven de eerste vier gerangschikten hun plaats behouden en degraderen de overige verenigingen naar de nieuwe vierde klas. Krabbendijke II had name lijk zaterdagmiddag met 102 van Schore II gewonnen. De ruststand was 21 in 't voordeel van Krabbendijke. Het derde elftal verloor met 50 van Kruiningen II en zal het volgend jaar in de vierde klas moeten uitkomen. Raadsvergadering. In de vorige week gehouden raads vergadering besloot de raad de ge meentewoning Hoofdstraat 48 te ver huren voor 143,— per maand. De raad stelde een bedrag van 1500, beschikbaar voor het plaatsen van een lichtmast hoek Deltaweg en Breeweg. Het was dhr. L. van Houte (vrjje lijst) die hiertegen fel protesteerde en het pure onzin vond. „Er komt geen kraai voorbij", riep hg uit. De voormalige po- litiewoning van de overgeplaatste wacht meester zal niet meer als zodanig wor den bestemd. De woning werd verhuurd aan J. van Kruiningen. Een bedrag van 25.000,J trok de raad uit voor her bestrating Havenstraat en Wilhelmina- straat. De bijzondere school zal in de toekomst meer vergoeding krijgen. Het raadslid J. A. M. Koster (S.G.P.) wees er op dat de bijzondere scholen in Krui ningen jaarlijks 7,50 per leerling krij gen als vergoeding voor administratie kosten. Dit achtte dit raadslid zeker billijk, omdat de administratie van de openbare school kosteloos geschiedt op secretarie. Burgemeester J. W. de Kam merkte op dat de bijzondere school in Waarde 2,50 administratiekosten krijgt. B. en W. en de raad vonden -een bedrag van 7,50 wel aannemelijk. In een volgende vergadering zullen B. en W. met een voorstel komen. De gewone uitbetalingen gaan echter normaal door. De nieuwe vergoeding zal toch ingaan met terugwerkende kracht vanaf 1 ja nuari. Verder werden verschillende sa larissen voor gemeentepersoneel en de wethouderswedden volgens door G.S. verstrekte richtlijnen vastgesteld. In de rondvraag .kwam het nog tot felle dis cussie over de verhuur van het dorps huis. Dhr. M. van Fraassen (vrije lijst) kwam met een klacht over het eigen handig optreden van een gemeente ambtenaar die een verzoek om 't dorps huis te mogen gebruiken afgewezen had, waartoe hij, aldus spreker, niet bevoegd zou zijn, omdat de raad moet beslissen over 't gebruik van het dorpshuis (hoe wel reeds eerder de raad B. en W. heeft gevolmachtigd). Gelukkig is de zaak nog in orde gekomen en is het dorps huis op Hemelvaartsdag nog verhuurd aan de afd. Geref. Bond van de Ned. Herv. Kerk alhier, voor het houden van een dienst. Voor dhr. Van Fraassen was daarmee de kous achter niet af, omdat de brief van de betreffende ambtenaar inmiddels zou zijn zoekgeraakt. Als laatste had dhr. C. Goud (S.G.P.) de brief in handen gehad. Deze ontkende overigens met klem, dat hij de brief op zettelijk zou hebben zoek gemaakt. Geslaagde bazaar. De door de muziekvereniging Vooruit en de gymnastiekvereniging Inter Scal- des gehouden bazaar is bijzonder goed geslaagd. Met de nodige muzikale rond gangen is de gemeente opgewekt, een bezoek aan de bazaar te brengen. Vrij dag was het Mozart uit Yerseke met drumband die een rondgang maakte en zaterdagavond waren het Concordia uit Krabbendijke en Rillandia uit Rilland- Bath die met hun drumbands luister kwamen bijzetten aan het bazaargebeu- ren. Schoolkampioenscliappen judo. Bij de zaterdag 17 mei alhier gehou den schoolkampioenschappen judo voor leerlingen van Sportschool W. Geelhoed werd dhr. R. Govers uit Oud-Vossemeer algemeen kampioen; 2e werd dhr. De Koeijer uit Biezelinge en 3e dhr. C. de Jonge uit Oud-Vossemeer. Deze heren ontvingen elk een beker, waarbij voor de algemeen kampioen nog een wissel beker beschikbaar was. HET WEMELDINGSE STRANDJE Naar aanleiding van 't schrijven over het strandje te Wemeldinge vorige week in dit blad, zou ondergetekende het vol gende onder de aandacht van de bur gerij willen brengen. Er is in februari-maart een proef- begin gemaakt om een rug te vormen met mosselschelpen, die (het bewijst het nu al) vast komen te zitten en groeien, als ze maar niet door wormenzoekers losgespit worden en op 't strand spoe len. Deze rug groeit ook door het aan- slippen, wat goed waarneembaar is, en straks 't zand wat er is en aangevoerd wordt blijft vasthouden. 't Is zo jammer dat er maar enkel die dagen dat er gebruik van 't strandje gemaakt wordt, belangstelling voor is en bij schoonmaak van vuil en stenen niemand komt helpen, zodat tenslotte de jongens van de motorclub er zich voor geven en netjes ontruimen en er ook werkelijk moeite aan gedaan hebben en er straks nog zand aangevoerd kan wor den het in orde is. Maar daar de ge meente hiervoor zo'n klein bedrag ge reserveerd heeft, dacht ik: Is er nu niet een mogelijkheid om onder ons allen nog eens een bedrag bij elkaar te bren gen door een of andere aktie of collecte om werkelijk eens een mooie hoeveel heid aan te kunnen brengen, zeer bin nenkort. Het is toch voor veler plezier en genot, gezien 't gebruik bij mooi weer. Laten we hier allen aan meewer ken, dan is er ruimte genoeg met een werkelijk behoorlijke zandlaag. Dat zou fijn zijn. Wie wil er eens aan 't organi seren van een aktie meehelpen? Geef u dan op en heb er wat voor over. Hopend op succes! C. TISSINK Wemeldinge, Nieuwendijk 34. WEEKENDDIENST DOKTOREN In het Pinksterweekeinde wordt de doktersdienst voor de dorpen Hans weert, Krabbendijke, Kruiningen, Ril- land-Bath en Waarde waargenomen door Dr. J. de Beij te Hansweert, tel. (01130) 1344. Van 15—21 mei 1969 KRUININGEN. Geboren: Pieternella Johanna Elizabeth, dv. Jan de Visser en Jans de Visser. Ondertrouwd: Comelis Hendricus den Boer, 27 j. en Maria Josephine de Poor ter, 32 j. Getrouwd: Willem Cornelis Branden burg, 23 j. en Palmira Apolonia Maria van der Borgt, 23 j.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2