^ijjatnoldingsa ^ÜJetatis- ca&aiw cabal®* o oo BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL HET STATUSSYMBOOL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE cab§Wero Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Aanmelding en aangifte voor de bevolkingsregisters. Burgemeester en wethouders der ge meente Wemeldinge herinneren de be volking aan haar verplichtingen, om schreven in de artikelen 3 tot en met 15 van het Besluit bevolkingsboekhouding en brengen als voornaamste bepalingen ter openbare kennis: 1. Behoudens afwijkingen, moet ieder, die in Nederland nachtrust geniet, zijn opgenomen in één van de per soonsregisters. 2. Ieder behoort te zijn opgenomen in het persoonsregister van de gemeen te waar hij nachtrust geniet en duurzaam of voor onbepaalde tgd in de regel zal genieten. 3. In geval van onzekerheid omtrent het onder 2. vermelde, gelden bij zondere voorschriften. 4. Behoudens afwijkingen, moet ieder, die Nederland verlaat, onverwijld van het persoonsregister worden af gevoerd. 5. Bij adresverandering binnen de ge meente moeten de nodige wijzigin gen in het bevolkingsregister wor den aangebracht. Voorts is in verband met het bo venstaande het volgende van be lang: 6. Aangifte van vertrek uit de gemeen te dient mondeling of schriftelijk te geschieden op de dag van of uiter lijk vijf dagen nè. het vertrek (bij het verlaten van Nederland ten hoogste vijf dagen tevoren) met op gave van het laatste adres, denaam van de vestigingsgemeente en het adres aldaar (bij vertrek uit Neder land de naam van het gebiedsdeel of het land, alsmede de plaats en het adres aldaar). 7. De aangever van een vertrek wordt, behoudens in bijzondere gevallen, onmiddellijk een verhuiskaart uit gereikt of toegezonden, welke hem dient als bewijs van afmelding en welke binnen vijf dagen na dagteke ning moet worden ingeleverd bij het bestuur van de gemeente in welker persoonsregister de persoon moet worden opgenomen. 8. Ieder, die in de gemeente in welker persoonsregister hij is opgenomen, verhuist of van adres verandert, is verplicht daarvan niet eerder dan vijf dagen voor en niet later dan vijf dagen na de verhuizing of adresverandering mondeling of schriftelijk aangifte te doen bij het gemeentebestuur met opgave van het oude en het nieuwe adres. 9. Ieder, die in Nederland nachtrust is gaan genieten en voor opneming in een van de persoonsregisters in aan merking komt, moet zich binnen vijf dagen na zijn aankomst in Ne derland in persoon aanmelden bij het gemeentebestuur met overleg ging van een paspoort of een an der identiteitsbewijs. 10. Hoofden van inrichtingen, zöals ver pleeg- en bejaardentehuizen, rust huizen, hotels, pensions eh kamer verhuurbedrijven moeten ten min ste éénmaal in de veertien dagen o.a. mededeling doen van de (ge slachtsnaam, voornamen, geboorte datum, geboorteplaats, datum van aankomst, gemeente van herkomst en laatste adres aldaar van ieder persoon, die langer dan dertig da gen in de inrichting nachtrust zal genieten of inmiddels heeft geno ten. 11. Overtreding van de voorschriften wordt gestraft \olgens de wet. 12. Voor persoonlijke aanmelding en voor mondelinge aangifte voor het bevolkingsregister wordt gelegen heid gegeven van maandag tot en met vrijdag, van 9 tot en met 12 uur ter gemeentesecretarie (afde ling bevolking), adres gemeente huis. Gevonden voorwerpen. Gevonden een zilveren kettinkje. In lichtingen ter gemeentesecretarie. Burgerlijke stand. Overleden, te Goes: Jacoba Cornelia Berwald, 75 j., echtgen. van J. J. Gou- mou. Loop der bevolking over maart. Ingekomen zijn: C. van den Barse laar en echtgenote v. Rotterdam n. Che- zeeweg 7; C. van der Steen en echt genote v. Baarland n. Daniëlstr. 13; J. Hubers en gezin v. Antwerpen (B.) n. Spoorlaan 40; C. B. van der Veer en gezin v. Deume (B.) n. Spoorlaan 48; J. de Graaff v. Oud-Vossemeer n. Pr. Julianastr. 22; J. Dage vos en echtgeno te v. Andel n. Bierweg 14; C. Kosten v. Rotterdam n. Spoorlaan 52. Vertrokken zijn: J. C. Dagevos v. Bierweg 18 n. Goes, Wilgenstr. 160; J. Hoogesteger v. Wem. Zandweg 17 n. Middelburg, Spinhuisweg 33; S. M. Gijs- sel v. Oranjeboomstr. 3 n. Kattendijke (Wilhelminadorp), H. A. Hankenstr. 8. Verhuizingen binnen de gemeente: S. de Vos v. Hoogeweg 16 n. Noord. Ach terweg 23; J. J. Weststrate v. Bierweg 16 n. Noord. Achterweg 23; J. A. Klop en gezin v. Pr. Beatrixweg 38 n. Spoor laan 44; M. Schouwenaar v. Wem. Zand weg 27 n. Spoorlaan 46; J. A. Vleugel v. Wilhelminastr. 42 n. Spoorlaan 46; J. Schipper en echtgenote v. Westel. Ka- naalweg 65 n. Spoorlaan 42; J. A. Da gevos v. Chezeeweg 3 n. Pr. Juliana str. 22. Viering Koninginnedag. De optocht die 's avonds om 7 uur wordt gehouden op Koninginnedag, zou wel eens 't hoogtepunt van de dag kun nen worden. Van verschillende buurt verenigingen vernamen wij dat er plan nen zijn of worden gemaakt om mee te doen, of dat men reeds met de uitvoe ring van de plannen is begonnen. Maar iedereen kan meedoen, zelfs met de eenvoudigste middelen. Het kan lopend, met de step, op de fiets, per auto of hoe dan ook, leeftijdsgrenzen zijn er niet. Om een inzicht te krijgen in het aantal deelnemers zou het bestuur van de Oranjevereniging het op prijs stellen wanneer ieder die meedoet zich zo spoe dig mogelijk opgeeft bij één van de adressen die elders in dit blad zijn ver meld. De eerste opgaven zijn reeds bin nen. Ook de deelnemers aan de wieler ronde (jongens vanaf 12 jaar), rol- schaatswedstrijd voor meisjes (alle leef tijden) en de stoelendans per brommer (vanaf 16 jaar met duo-passagiere) worden verzocht zich nu reeds op te geven. Paaswijdingsdienst. Zondagavond hield men in de Ned. Herv. kerk een paaswijdingsdienst waar in medewerking werd verleend door de muziekvereniging O.K.K. en het Ned. Herv. Kerkkoor, beide onder leiding van dhr. A. v. d. Cingel uit Goes. Het orgel werd bespeeld door dhr. C. Philipse. Ds. K. Venema, plaatselijk predikant, hield de prediking. Wielerkoers. Nadat al eerder toen mislukte pogin gen waren ondernomen om een wieler ronde te houden, is er nu een datum, n.l. 12 juli vastgesteld om een amateur- koers te houden in deze plaats. De wie- Ierdeskundigen Wim Hendrikse en Ben Mulder uit Middelburg, beiden bestuurs lid van de wielerclub Theo Middelkamp, gaven in zaal Beenhakker de belang stellenden de jnodige voorlichting. Daarna werd er een wielercomité Wemeldinge samengesteld uit dhm. F. Hoogesteger, A. Beenhakker, W. van Stel, A. Klap en M. Weststrate. Het wielercomité be wees reeds onmiddellijk aktief te zrjn. Men had reeds contact opgenomen met het gemeentebestuur en de volledige medewerking verkregen. Ook diverse verenigingen en particulieren hebben reeds hun medewerking toegezegd. Collecte. De reumacollecte heeft alhier opge bracht 593,22. Vergadering woningbouwvereniging. De woningbouwvereniging hield in Ons Dorpshuis alhier haar jaarlijkse algeme ne vergadering onder voorzitterschap van dhr. A. Schipper. Besloten werd tot de bouw van 18 z.g. keuzewoningen aan de Hugo de Grootstraat alhier. De bouw zal zo spoedig mogelijk worden begonnen in 3 blokjes van 6 woningen. Een perceel grond aan de Boomdijk te Hansweert wordt aan de gemeente ver kocht, evenals een strookje grond aan de Henry Dunantstraat alhier. Besloten wordt de voorgeschreven huurverho ging te doen ingaan op 1 april 1969. Jaarverslagen \yerden uitgebracht. In de kascpmmissie tverden benoemd dhm. A. I. van den Berge en J. P. van Lan- geyelde. Bij de bestuursverkiezing werd dé aftrëdende penningmeester dhr. M. J. Ie Clercq herkozen. Op een desbetref fende vraag werd meegedeeld, dat on derzocht zal worden of er mogelijkhe den zijn om in 'de woningen van de vereniging desgewenst centrale verwar ming aan te leggen. In principe had het bestuur hiertegen geen bezwaren. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Wielrennen. Vorige week zaterdag reed Ko Blok mee in de amateurkoers te Hamme (B.) en wist daar een 10e plaats te bezetten. Tweede Paasdag reed hij te Steenber gen en eindigde op de 13e plaats. In beide koersen waren 100 deelnemers. Gevonden en verloren voorwerpen. In deze gemeente zijn als gevonden aangegeven de volgende voorwerpen: Een zilveren ringetje, een paar gebrei de (grijs wollen) wanten, een gummi laars, een zwart lederen portemonnaie met knipsluiting en inh. een geldsbe drag, een autostep, een portemonnaie, een stel sleutels in blauw etui, een rood wit geverfde autpstep, een huissleutel, een sleutel aan sleutelring, een groene kinderportemonn^ie inh. een geldsbe drag, een bankbiljet van 25,een groen kunstlederen tas, een wollen want, een bos slputels, een rode siga rettenkoker, een zwarte dames-hand schoen, een slabbetje, een doublé da meshorloge met zwart bandje, een siga rettenaansteker, een blauwe kinder- want, een zwarte handschoen, een af- takas van trekker, een windjack en een paar lederen handschoenen. Verloren voorwerpen: Een zwarte tas inh. 50,een paar handschoenen en een bos sleutels, een blauwe want met bont aan bovenzijde, een blauwe want afgezet met rood-wit, een mohair sjaal (rood), een dames-polshorloge merk Anker met< goudkleurige metalen rekband, een damesparapluie, een por tefeuille inh. een Belgisch paspoort, een honden-halsband, een platenbon van 5,een platenbon van 7,50, een houten slee, een zilveren ketting, een ge le wollen sjaal, een paar blauwe wollen handschoenen, een damesrijwiel merk Union, een damès^armbandhorloge, dou blé met zwart gevlochten bandje, een groene suède want, een lichtgroene want, een regertbroek (groen nylon), een bos sleutels (10 stuks aan ring), een portemonnaie inh. 2,een doublé dameshorloge (rond), een groen-wit wol len muts, een paar bruine wanten, een rood-bruine portemonnaie, een bankbil jet van 10,en belastingpapier (hon denbelasting), een lichtbruine portemon naie met druksluiting, vier bankbiljet ten van 10,tWee rijksdaalders plus klein geld, een badstof kleedje verpakt in wit papier en een herenportemonnaie inh. 3,50. Inlichtingen: Groepsbureau rijkspoli tie te Kruiningen. Zij die iets hebben gevonden en dit tot heden nog niet heb ben aangegeven worden verzocht dit alsnog te doen. Degene die het is ver loren, wil het graag terug hebben! Nederlaag Hansweertse Boys. Het leek of de paaskermis de Boys mannen in de benen zat in plaats van voetbal. Een duel dat niet beter ge noemd kan worden als van Boyskant kwam en deconstructief. Zij liet het dan ook tegen Koewacht afweten met 23. Na een kwartier opende Riet jens de score voor Koewacht, 01. Vlak voor de rust wist Martens opnieuw het Boys- doel te vinden, 02. Bij deze doelpun ten ging de Boysdoelman niet vrijuit. Door Witte werd het na de rust 12. De Waele zorgde voor een gepast ant woord en scoorde 13. Twaalf minuten voor het einde wist men het doel van Koewacht via Witte nog eenmaal te doorboren, eindstand 23. Zondag a.s. zal de Boys spelen te gen Walcheren. Ook bij deze wedstrijd zal men „anders van huis" moeten ko men, al speelt men dan ook thuis. Kinder- en bejaardenprogramma Koninginnedag. Woensdag 30 april is Koningin Ju liana jarig. Zij wordt dan 60 jaar. Er is dan in heel Nederland feest en in Hansweert kan en mag men niet ach terblijven. Eerst komen de kinderen van de kleuterscholen en de le klassen van de lagere scholen aan de beurt. Zij moe ten om half negen op school zijn en gaan dan in een lange rij naar Kaj Munk. Daar wordt vertoond de prach tige kleurenfilm „Een oppasser ge vraagd" en natuurlijk zal er ook wel getrakteerd worden. Om ongeveer 10.15 uur is het afgelopen. Dan zijn de klas sen 2, 3, 4, 5 en 6 van de lagere scho len aan de beurt. Deze jeugd moet om 10.15 uur op school zijn. In Kaj Munk wordt dan vertoond de kleuren-lachfilm „Tijgers aan boord". Ook hier zal trak tatie niet achterwege blijven. Om half twee komt „Scheldegalm" naar het dorpsplein. Achter „Scheldegalm" aan gaan de inwoners van Hansweert, groot en klein, naar het voetbalveld. Daar worden twee voetbalwedstrijden ge speeld. De openbare lagere school tegen de r.k. lagere school en... de onderwij zers en oudercommissieleden tegen de winkeliers van Hansweert. Dit wordt een prachtwedstrijd want deze beroem de spelers zullen verkleed over het veld „snellen". De jeugd wordt verzocht eveneens als feestelijk verklede toe schouwers te fungeren. Om 19.45 uur moet ieder kind op het schoolplein van de eigen school zijn. Daar worden lam pionnen uitgedeeld en om acht uur is er een grote lampionoptocht. Voor de bejaarden wordt een feestavond gege- veh op 29 april te 19.30 uur in Kaj Munk. Op het programma staat de prachtige geluids-kleurenfilm „Tijgers aan boord". Ook deze categorie van de Hansweertse bevolking wordt getrak teerd. Voor 30 april komt voor de cate gorie tussen jong en oud eveneens nog een feestprogramma, dat later bekend zal worden. Geslaagde kermis. Door het gunstige weer is de paas kermis een enorm succes geworden. Spe ciaal op tweede paasdag was het be zoek van buiten Hansweert voor dit jaarlijks gebeuren bijzonder groot. De exploitanten zijn uiteraard tevreden. Ouderavond. De openbare lagere school houdt op 21 april in het dorpshuis Kaj Munk een ouderavond. De voorzitter van de ouder- AGENDA In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. YERSEKE Vrijdag 18 april: Dia-avond aquarium vereniging „Vuumeon" - Bovenzaal hotel Oesterbeurs, 8 uur. KRUININGEN: Woensdag 30 april: Oranjefeest - Dorps huis. Donderdag 15 mei: Z.W.B. - Startbureau Dorpshuis. IJZENDIJKE (W.Z.-V1.): Zondag 13 april: 1114 uur Intern. Zee- hengelwedstrijd 1969. commissie zal de avond openen. In een kleurenfilm zal men daarna kunnen zien hoe een autoband wordt gefabri ceerd terwijl te vans de ^kleurenfilm „Adelaars vliegen in Indianopolis" over de grote autorace van 1968 in Indiano polis vertoond zal worden. Na de pauze bestaat er gelegenheid tot kienen ten bate van het ouderfonds van de open bare lagere school. De avond is toegan kelijk voor iedere geïnteresseerde of kienliefhebber. Gevaarlijke bocht en slecht wegdek. De weg BoomdijkVeerweg, een ge asfalteerd wegdek, bevindt zich in bij zonder slechte conditie. Er zijn diepe gaten in terwijl de bocht nabij de Weel straat gevaarlijk diep is uitgereden. De ze weg behoort onderhouden te worden door de Polder. Dit onderhoud laat ech ter thans veel te wensen over. Vergadering N.C.V.B. Woensdagavond kwam de N.C.V.B. in het Cultureel Centrum bijeen voor de paaswijding. De liturgie, die getiteld was „Wat zoekt gij de levenden bij de doden" werd gebracht door de dames Krijger-Hoogerheide en Polderman-Me loen. Mej. P. van Hekken hield een korte meditatie. Het geheel werd afge wisseld met samenzang. Na de pauze las mevr. Van den Berge-van de Velde een verhaal getiteld „Gods molens" van J. M. van Walsum-Quispel. Na het zingen van Gez. 94 sloot mevr. Krijger- Hoogerheide deze druk bezochte paas viering. Des middags had men een paas viering voor de bejaarden georgani seerd. Instuif Toverbal. Zaterdagavond organiseerden de leden van de Toverbal weer eens een fantas tische avond. In een gezellig versierd Cultureel Centrum brachten ze de „Top- with Camel II" uit Kruiningen, die blues etc. brachten. In de zaal, waar ongeveer 170200 personen aanwezig waren, keek men op een podium dat met alluminium bedekt was en hierop schenen dan gekleurde schijnwerpers. Een kleurrijk gezicht dus. De Toverbal mag spreken van een geslaagde avond. Zullen de vissen bijten Dat is de vraag van de vele sport vissers die zaterdagmorgen om 11 uur meedoen aan een visconcours. De hen gelsportvereniging 'Reimerswaal' opent dan n.l. het seizoen met een concours aan de wal, dat is bij «de 'trapjes' aan de Oosterschelde. Het vorig seizoen ging de wissélbeker bij de heren naar dhr. A. Allewijn en bij de jeugd naar L. van Zweden. Men is van plan de eerste twee wedstrijden aan de wal te vissen en dan in de zomer 4 achtereenvolgende met de boot en dan de laatste twee ook aan de wal. In totaal dus acht. Indien u in teresse hebt in het vissen, gelieve u de sportvissers om 11 uur bij de 'trapjes' aan te komen moedigen. door GERRIT FRANSSEN 49) „Meneer Slaterus, zo te horen lijkt het ons toe, dat u uw pensioen onder hand verdiend hebt. Als u nog wat ver stand over hebt, neem dan uw ontslag, zolang dit nog behoorlgk kan. Dat is voor u, voor de zaak Overvest en voor de Bank ongetwijfeld het beste". Met dit al ging de fraudezaak Over vest in het stadje uit als een nacht kaars. Geraldien had het gerucht ver spreid, dat kassier Overvest zo geschokt was, dat hij voorlopig ziekteverlof had en in de stad kon men dat begrijpen. Het zal je maar gebeuren, hè? Dat je na zoveel jaren je best gedaan te heb ben, wordt beschuldigd van iets, wat je achteraf bekeken niet hebt gedaan. Mens, om een zenuwaanval te krijgen. Ja, ik heb wel te doen met die man en zrjn gezin, hoor. En wie zal zeggen, dat die Slaterus, die direkteur, er niet meer van weet? Leeft die man eigenlijk niet een beetje boven z'n stand? Ik heb 'm nooit bepaald sympathiek gevonden. Het zou me niets verwonderen, dat hij... Nu ja, heel precies zei men het natuurlijk niet, want met zoiets moest je heel voorzichtig zijn, je woorden werden vaak zo verkeerd uitgelegd, maar iedereen begreep toch wel, waar de zegsman heen wilde en wie weet, was het nog waar ook. Binnen de week waren de rollen om- gedraad. Slaterus zal er wel meer van weten. Hg moest, in het nauw geraakt, een slachtoffer hebben en dus koos hij Overvest uit. Nota bene iemand met een onaantastbare staat van dienst. Pas nog gehuldigd wegens zijn zilveren jubileum. Ja, ja, en dat mag allemaal in deze tijd. Mens, waar gaan we naar toe... De werkelijkheid, zo al niet door toe doen van Geraldien van Vliet en haar relaties tot de minste proporties terug gebracht, bleef desondanks de harde re aliteit: Overvest had zich vierduizend gulden toegeëigend uit de kas. Het was uitgekomen en hij had er een etmaal voor op het politiebureau gezeten. Nu was hij weliswaar weer thuis, maar zon der werk. En waar kreeg een zes en veertigjarige boekhouder, die na ruim vijf en twintig jaar dienst op staande voet, dus oneervol, was ontslagen, zo gauw werk? Dat zou werkelijk nog een heel probleem zijn om op te lossen. Jaap had, toen de volgende morgen de krant in de kazerne kwam en er een summier berichtje over de brankfraude in stond, tweemaal vier en twintig uur buitengewoon verlof gekregen. Maar eigenlijk had hij thuis niet veel te doen, omdat Geraldien op dat moment zo on geveer alles al gedaan had, wat er te doen was. Alleen had hij een hoger be grip voor eerlijkheid. Zijn vader was van een voetstuk gevallen. Dezelfde man, die in december nog gehuldigd was, van wege zijn verdiensten voor de Bank, had zich vergrepen aan andermans geld. Iets wat in geen enkel opzicht door de beugel kon. En dat vertelde hij dan ook zijn vader die avond onder vier ogen. Geraldien was naar de stad, waar haar bandje speelde. Tenslotte moest ze weer zingen, maar ze zou na afloop meteen weer terugkeren. „Omdat ik nog niet helemaal klaar ben", had ze er, geheimzinnig lachend, aan toegevoegd. Overvest schaamde zich voor ieder een, dus ook voor zrjn zoon. „Je hebt er geen idee van, wat het al die jaren voor ons geweest is. Jullie wilden graag leren en daarvoor hebben we gelegenheid geschapen. Je moest be hoorlijk in de kleren zitten, de meisjes eveneens, boeken moesten worden aan geschaft, zakgeld hadden jullie nodig... het kostte elke maand Zoveel geld, dat er nooit iets overbleef voor andere din gen: een uitje, nieuwe meubels, een jurk voor je moeder, om maar niet te spreken van een wagentje. Ik had mijn plannen al klaar tegen dat ik vijf en twintig jaar bij de Bank zou zijn. Van oudere collega's wist ik af van de ge bruikelijke envelop met inhoud van de hoofddirektie. Behalve hoeveel de in houd bedroeg. Daarover heb ik me wel licht een te grote voorstelling gemaakt. Het viel hard tegen. Maar ik was nog niet ontmoedigd. In januari zouden we tantièmes krijgen. Voor zover ik wist, had de Bank een behoorlijke winst ge maakt. Maar toen het jaarverslag uit kwam, wist ik, dat we in dit opzicht ook al niet moesten rekenen op een be hoorlijk extraatje. Er moest teveel wor den geïnvesteerd voor nieuwbouw in Amsterdam. Dus bleef het een beschei den doceurtje. Ik heb me suf gepiekerd om er wat op te vinden. Doordat jij geen wagen meer had na dat ongeluk, wilde ik er voor zorgen. Maar al te vaak hoorde ik het liedje zingen: Ieder een heeft een wagen, waarom wij niet? Tenslotte leende ik het uit mijn kas. Ik wist wel een manier om een eventueel tekort te camoufleren tijdens de half jaarlijkse controle. Dat is niet eens zo heel moeilijk. En ik was van plan om het met kleine bedragen terug te stor ten, er op rekenende, dat het volgend jaar de tantièmes voor ons hoger zou den zijn. Nooit rekening gehouden met een onverwachte tussentijdse kascontro le, iets wat misschien eens in de tien jaar gebeurt. Daar was ik die morgen niet op berekend en zodoende ontdekte men het tekort..." Jaap had zwijgend geluisterd. Lang zaam kreeg hij begrip voor zijn vader, die op de duur niet meer op kon tegen het feit, dat zijn kinderen minder had den dan hun leeftijdgenoten. Het is me de onze schuld, wist hij nu. Door al dat gezanik van ons. Vader zei nooit veel, maar dacht er des te vaker over na. Wij zijn mede-verantwoordelijk voor zijn wandaad, maar hij is er nu de dupe van geworden. Tegen middernacht was Geraldien weer terug. Iedereen was al naar bed, behalve Jaap. Hij kuste het meisje har telijk en vertelde van het gesprek, dat hij met zijn vader had gehad. „Ik vermoedde al zoiets. Iemand, die een kwart eeuw onkreukbaar is, kan maar om twee oorzaken plotseling van het goede pad afwijken: vrouwen en drank, of moeilijkheden in het gezin.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2