^yjamoldingsa fVJetans- ^Waardhhaden BAAYENS DO de speciaalzaak voor uw BRIL AGENDA WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Ophalen huisvuil. j In plaats van op maandag 7 april '69 (tweede Paasdag) wordt in Wemeldinge het huisvuil opgehaald op dinsdagmor gen. Afscheid Abr. Hoogesteger. Na een diensttijd van meer dan 40 jaar, is dhr. Abr. Hoogesteger met in gang van 1 april 1969 met pensioen gegaan als gemeentearbeider-voorman van de gemeente Wemeldinge. Per 1 november 1928 kwam dhr. Hoogesteger in dienst der gemeente; met ingang van 1 januari 1930 kreeg hij zijn vaste aan stelling. In een bijeenkomst, die op 31 maart j.l. in het dorpshuis werd gehouden, heeft men op uitgebreide wijze van dhr. Hoogesteger en zijn vrouw afscheid ge nomen. Hierbij waren aanwezig de leden van de raad, oud-raadsleden, gemeente- personeel, oud-personeelsleden en de fa milieleden van dhr. Hoogesteger. In een toespraak heeft burgemeester Van Sas herinneringen uit de loopbaan van dhr. Hoogesteger opgehaald. Be gonnen als eenling met een schop en een kruiwagen heeft dhr. Hoogesteger zijn loopbaan geëindigd in een tijd, waarin gemeentewerken is uitgebreid met meer personeel en beter materieel. In de dertiger jaren had hij de leiding over groepen werklozen bij het dempen en rioleren van sloten en andere werk verschaffingsobjecten. Na de oorlog kwamen paard en wagen, waarmee het huisvuil werd opgehaald. Aan het slot van zijn toespraak kon de burgemeester meedelen, dat bij Ko ninklijk Besluit aan dhr. Hoogesteger de bronzen eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau was toe gekend. Dhr. P. J. Dekker sprak na mens de raadsleden. Na het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Oude bekenden zagen en spraken elkaar, er was gelegengheid voor een dansje en anderen vermaakten zich met biljarten, tafeltennissen, schieten en sjoelen. Piano. Het dorpshuis is thans in het bezit van een mooie piano. Tijdens de af scheidsbijeenkomst van dhr. Abr. Hoo gesteger heeft de burgemeester het in strument overgedragen aan het dorps huisbestuur. De piano heeft die avond al flink dienst gedaan. Hopelijk zal hij in de toekomst lang en veel gebruikt worden. Burgerlijke stand. Gehuwd: Adriaan Johannes de Boe, 23 j. en Suzanna Maria Gijssel, 22 j. Overleden: Machiel de Schipper, 85 j., echtgen. van A. Molhoek; te Goes: Maria Fossen, 75 j., echtgen. van J. Moelker. Gevonden voorwerpen. Gevonden een rose kinderwant, een grjjze kinderhandscho en, een blauwe muts, een rode nylon want en een da meshorloge. Inlichtingen ter gemeente secretarie. Oranjevereniging. De Oranjevereniging Wemeldinge hield haar ledenvergadering in café De Schel de. Na de opening door de voorzitter bleek dat het voor de vereniging niet ongunstig was geweest het afgelopen jaar. Bij de bestuursverkiezing werden bij acclamatie herkozen dhrn. A. de Schipper en W. van Stel. In de plaats van dhr. C. Traas, die om gezondheids redenen bedankte, werd gekozen mevr. A. M. M. Burger-Bickelmeyer. Er werd besloten om dhr. Traas te benoemen tot erelid van de oranjevereniging. Het de finitieve programma voor 30 april zal nader bekend gemaakt worden. N.C.V.B. De afdeling Wemeldinge van de N.C. V.B. hield haar bijeenkomst. Dhr. A. S. Jansen hield een interessante lezing over het onderwerp „U en uw gezin, nu en later". Hij deed dit als vertegen woordiger van het bureau voorlichting levensverzekeringen. De volgende ver gadering werd vastgesteld op 17 april. Paaswijdingsdienst. Zondagavond wordt in de Ned. Herv. kerk alhier een Paaswijdingsdienst ge houden waarin zal voorgaan Ds. K. Ve- nema. In deze dienst, die om 5 uur be gint, wordt medewerking verleend door de muziekvereniging O.K.K. en het Ned. Herv. Kerkkoor, beide onder leiding van de dirigent dhr. A. v. d. Cingel uit Goes. Het orgel zal bespeeld worden door dhr. C. Philipse. Voetbal. Zaterdag j.l. speelde Wemeldinge een competitiewedstrijd tegen Middelburg V. Zij moesten beide punten aan hun te genstanders laten. In de eerste helft ging de strijd gelijk op, met iets ge vaarlijker uitvallen voor Middelburg, doch tot scoren kon men niet geraken. Dit duurde tot ver in de tweede helft, toen De Groot een kans kreeg en die ook benutte. Wemeldinge ging alles op de aanval zetten, maar de verdediging van Middelburg zat potdicht. De ach terhoede van Wemeldinge gaf ook geen kans meer tot scoren. Een uitslag die een goed beeld geeft van de strijd. We meldinge II bond Krabbendijke aan zijn zegekar en liét geen punt vallen, maar pikte ze allebei mee van Krabbendijke. Zij staan hoog genoteerd op de rang lijst en maken een goede kans om kam pioen te worden. Opbrengst collecte. De te Kruiningen en Hansweert -ge houden collecte ten bate van het Na tionaal Reumafonds heeft mooie bedrag opgebracht van resp. 1179,33 en 378,56, totaal 1557,89. Alle mede werksters en gevers hartelijk dank! Zingend geloven. Op 18-5-1969 over Nederland I van 5 over 7 tot half acht zingend geloven vanuit Kruiningen. Zaterdagmiddag j.l. maakte de N.T.S. in de Ned. Herv. kerk de opname voor dit programma, dat wordt uitgebracht door het Convent van Kerken/J. Kok Televisie. Aan de uitzen ding van 18-5-'69 werken mee 400 meis jes van de huishoudscholen uit Kruinin gen, Axel, Schoondijke, IJzendijke, Zie- rikzee en door het Ned. Herv. Kerkkoor (35 leden) uit Kloetinge. De muzikale leiding berust bij dhr. J. Ruissen, mu ziekleraar op de scholen en dirigent van het Kloetingse koor. K#ninginnefeest. )|let feestprogramma voor 30 april a.sf. gaat steeds vaster vormen krijgen. Het ochtendprogramma is blanco. De televisie trekt zoveel belangstelling, dat het feestcomité het, o.i. terecht, niet nodig vond voor de morgenuren festi viteiten te organiseren. Het middagpro gramma begint met een kinderoptocht. Het beginpunt is de openbare lagere school, het eindpunt na een korte rond wandeling door het, dorp is Ons Dorps huis. In het dorpsliuis wordt het dan feest voor de kinderen tot 10 jaar. Voor de oudere jeugd zijn er echte ouderwet se volksspelen uitgeschreven (mast- klimmen, zaklopen, enz.). De spelen worden gehouden op de speelplaatsen bij de o.l. school. De belangstelling van de jeugd voor deze wedstrijden is enorm. Tijdens de wedstrijden is er een door lopende filmvoorstelling in het Geref. Jeugdgebouw. O.a. worden daar de kleu renfilms ,,Waar de zee het land ont moet" en ,,Het huwelijk van Prinses Beatrix en Prins Claus" vertoond. En dan het avondprogramma. Dat speelt zich geheel af in Ons Dorpshuis. Aan vang 19.30 uur. Opening door de boe- renkapel. Daarna een show-dansant tot 11.00 uur. Show door het cabaret gezelschap De Vos uit Vlissingen, dan sen op muziek van „The Rhitm Stars" o.l.v. A. Augustëyn uit Hoogerheide. Vanaf 11.00 uur groot oranjebal o.l.v. „The Rhitm Stars". Nu alvast „dank u wel", feestcomité en verdere medewer kers voor het werk dat gedaan is en nog gedaan moet worden. weg af en werd door de haar achterop komende H. ingehaald op het naast de weg gelegen rijwielpad; Niemand werd gewond; de schade was aanzienlijk. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Examen machineschrijven. Op de te Bergen op Zoom gehouden examens slaagden de volgende personen voor het praktijkdiploma machineschrij ven. Uit Krabbendijke de dames M. J. Neels, J. J. Dees, K. J. Dees, A. E. Guiran, J. S. Kok, A. C. van Koeverin- ge, M. Berman, E. Berman, N. C. Hoek man, W. M. Houtekamer, A. C. Kaan, C. L. Kakebeeke, C. Kriekaard, C. M. Krombeen, T. v. d. Maas, N. C. Molen dijk, J. J. Molhoek, J. P. van Pagee, S. van Velzen-van Houte, P. Weststrate, C. J. Zandee, F. J. Zweedijk, L. Zwee- dijk en C. C. Guiliam en dhrn. C. van Koeveringe, J. Meloen, A. v. d. Poel, R. Rijkse, M. J. Schrijver, W. Smeenk, M. Stevense, A. M. Huissen, C. M. Malie paard, L. Molhoek en B. v. d. Berge. Uit Kruiningen mej. L. Sinke en dhrn. M. Don en J. Wiskerke. Uit Oostdijk de dames G. Visser en N. Visser en dhrn. M. J. Ruissen, H. Weststrate en B. de Bat. Uit Rilland-Bath de dames J. L. Geen- se, D. A. Holiestelle en L. C. Moerman en dhrn. J. C. Bakker, H. J. de Leeuw, J. J. de Leeuw, N. B. de Leeuw, C. Moerman en F. A. Wisse. Uit Waarde de dames M. P. v. Fraas- sen, C. C. Kole en T. G. Verburg en dhrn. J. M. de Goffau en L. v. d. Wege. Uit Wemeldinge mej. A. J. de Rijke. Uit Yerseke de dames S. D. Bom, J. L. Hout, M. W. Janse, P. Koeman, D. A. J. Kooman, S. N. Murre, J. L. Phi lipse, J. R. van Putten, J. C. M. Rijk, C. S. M. Snoep, J. A. Zoetewey, L P. Vette, T. M. v. d. Bosch (met lof), N. M. Dieleman, M. C. F. van Dixhoorn. E. H. Hovestadt, J. de Jager, A. P. J. Nieuwenhuize, H. Nijssen en J. C. van Stee en dhrn. P. Duinkerke, P. Jasper- se, C. J. van Liere, J. Pekaar, J. P. Sandee, D. E. Schipper, A. C. Wisse, M. Zoetewey, A. J. M. Zuydweg, J. de Ja ger en J. J. Laban. Mevr. A. P. v. d. Kallen-Meijer te Rilland-Bath slaagde voor het praktijk diploma dictafoniste. Allen ontvingen hun opleiding van dhr. K. Koetsdijk, staatsgediplomeerd leraar machineschrijven. Judowedstrijden. Bij de op zaterdag 29 maart j.l. al hier gehouden jeugdjudowedstrijden, die georganiseerd werden voor de leerlin gen van Sportschool W. Geelhoed werd Jo Scheffers eerste en Jan Laven twee de (beiden uit Wemeldinge) in het ge wicht tot 30 kg. Gewicht tot 35 kg: 1. T. Houtekamer, Wemeldinge; 2. B. Kole, Krabbendijke; 3. M. de Rijke, Wemeldinge. Gewicht tot 40 kg: 1. E. Eckhardt, Kruiningen; 3. G. Bal, Kruiningen. Gewicht tot 45 kg: 1. S. v. d. Muil, Hansweert; 2. J. van Langevelde, Krui ningen; 3. N. Notebaart, Hansweert. Gewicht tot 50 kg: 1. S. Ruissaard, Wemeldinge; 2. J. Hasman, Kruiningen; 3. H. Amperse, Kruiningen. Gewicht tot 55 kg: 1. E. Stobbelaar, Hansweert. Gewicht tot 60 kg: 3. P. Kriekaard, Krabbendijke. Gewicht tot 70 kg: 1. R. Lavooy, Hansweert; 2. A. Hettema, Kruiningen. In totaal deden 130 leerlingen mee uit Zeeland en Brabant. Op zaterdag 12 april a.s. zullen te Halsteren verdere sportwedstrijden gehouden worden. N.C.V.B. vierde jubileum. Onder grote belangstelling hield de Ned. Chr. Vrouwenbond alhier haar 30- jarig jubileum in Ons Dorpshuis. Deze vond stond onder leiding van de presi dente mevr. Van der Lelie. Schriftlezing en meditatie waren over de kruisiging van Jezus. Deze avond werd door eigen leden verzorgd, en wel door zang, voor dracht en quiz. Ook de Barthimeüs werd niet vergeten. Ondanks zieke medespe lenden kan teruggezien worden op een goed geslaagde avond. Mevr. Ligthart Schenk sprak nog een slotwoord en sloot de avond met dankgebed. Vergadering Plattelandsvrouwen. Vorige week waren in het dorpshuis „Luctor et Emergo" de plattelandsvrou wen met de afdeling Krabbendijke sa men. De presidente, mevr. Kakebeeke- Inckel, sprak in haar openingswoord haar vreugde uit over het feit dat ze beide samen vergaderden. Een schoon heidsspecialiste gaf voorlichting over huidverzorging. Mevr. v. d. Avert-Ver- maat demonstreerde enkele kapsels met en zonder haarstukje. Als laatste on derdeel van de bijeenkomst werd er een schoenenshow gehouden. W.I.K. Maandagavond werden door meisjes en jongens van 8 tot 12 jaar van de gymnastiekvereniging W.I.K. in het ge meentelijk gymnastieklokaal de jaarlijk se jeugdvaardigheidsproeven afgelegd. Als jurylid van de Zeeuws-Brabantse Turnkring was aanwezig mevr. v. Wee- le-v. d. Maas uit Krabbendijke. Geslaag den zijn: Jongens A: Wim Duisters, Sjaak v. Zweden en Iwan Brandt. Jongens B: Ad Wagemakers, Thijs Meesen, Peter van Hoek, Joop Wage makers, Peter Tempelaars en Kees-Jan Deïst. Jongens C: Rien Aerts, Mark Hoo gesteger, Rudolf de Jong, Rob de Rid der en Peter Bastiaansen. Meisjes A: Lies Dekker, Jacquelien Swarts, Truus van Hemert, Ella Rooze, Helma Harthoorn, C. Nieuwenhuize, P. Wiskerke, H. Kole, J. van Driel, C. Zuijdwegt, Inge Jansen, Marja Dorre man en Annemarie Ruissen. Meisjes B: J. Nieuwenhuijse, C. Lu- teijn, L. Aerts, N. Zuijdwegt, J. Noten boom, L. Tempelaars, M. Geense, C. Slabbekoorn en C. Poleij. Meisjes C: M. Almekinders, J. Mees ters, E. Hibma, E. Rottier, M. Heer schap, L. Hoogesteger, G. van Pul en A. Aerts. Slechts 4 meisjes moesten worden af gewezen. Onder grote belangstelling van verschillende ouders werden na af loop de rode, blauwe en oranje lintjes uitgereikt. Op vrachtwagen gereden. Maandagavond 9 uur bij storm en regenachtig weer is een personenauto onder een onverlicht staande vrachtwa gen met aanhangwagen gereden, die in de Valckenisseweg binnen de bebouwde kom stond geparkeerd. De auto werd bestuurd door de onderwijzer P. I. v. d. M., die met 2 leerlingen terugkeerde van een clubavond. M. heeft de vracht wagen te laat opgemerkt en schoof met zijn wagen onder de niet verlichte ach terkant. Bij het ongeluk werd het dak van M.'s auto afgescheurd. De naast de bestuurder gezeten 12-jarige Jaap Elen- baas liep zeer ernstig letsel aan het hoofd op. Hij is overgebracht naar het St. Elizabeth ziekenhuis in Tilburg. De andere leerling, Hans de Kraker, raak te evenals de onderwijzer licht gewond. Zij konden na behandeling door Dr. J. A. Kamps, die eerste hulp verleende, huiswaarts keren. De toestand van Jaap Elenbaas is volgens de laatste berich ten redelijk. Botsing tussen personenauto's. Ter hoogte van de RijkswegValcke nisseweg zijn 2 personenauto's met el kaar in botsing gekomen. De uit de richting Goes komende mej. J. J. v. M. wilde vanaf de Rijksweg de Valckenisse weg inrijden toen zij in de flank werd aangereden door S. W. H. uit Roosen daal. Mej. v. M. was reeds van de Rijks- Chrislandia IKrabbendijke I. Zaterdagmiddag jl. ontving Chrislan- dia I Krabbendijke I op haar grasmat en wist dat het een harde wedstrijd zou worden. Chrislandia stond no. 2 op de ranglijst en had zich in het hoofd ge zet minstens één puntje uit deze wed strijd over te houden. Krabbendijke wil de daar toch een stokje voor steken en deed dit dan ook. Er werd in de eer ste helft goed gecombineerd, alhoewel de long-pasSes wel iets aan zuiverheid te wensen overliet. Voor de rust wist Chrislandia de doelman van Krabben dijke te passeren, doch de scheidsrech ter kende dit doelpunt niet toe wegens een geconstateerde overtreding. Na de ru^ hetzelfde spelbeeld met goede com binaties en onzuivere long-passes. Kort vock het einde viel de beslissing toen de attente Paauwe een door Nieuwdorp verkeerd teruggespeelde bal oppikte en in een doepunt omzette, 01. Na af loop diende Chrislandia een protest in wegens het verkeerd toepassen van de reglementen door Krabbendijke, die twee invallers in het veld zou hebben ge bracht. Krabbendijke blijft de ranglijst aanvoeren en heeft nu 22 punten uit 15 wedstrijden. V.V.N. volgt met 18 pun ten uit 16 wedstrijden. Raadsvergadering. De raad kwam maandagavond bijeen in een openbare vergadering in het ge meentehuis. De raad stelde 14.000, beschikbaar voor het verbeteren van het huidige sportveld, zodat het nog ge bruikt kan worden tot men één of meer nieuwe sportvelden heeft. Raadslid J. Schouten (C.H.U.) vroeg zich af of het niet beter was er graszoden op te leg gen, zodat de competitie toch kan door gaan. Graszoden, wat iets duurder is dan opnieuw inzaaien, zou 4 maan den duren, terwijl het inzaaien 1 jaar vergt. Voorzitter L. Cnossen wilde toen van de raad weten of iedereen bereid was meer geld in het sportveld te ste ken. De eerste opposant was wethouder W. Koser, die het geld liever gebruikte om het plan voor nieuwe sportvelden te versnellen. Raadslid Riedijk vroeg of men geen tijdelijke uitwijkmogelijkheden had voor de voetbalclub op een terrein van de gemeente. De voorzitter zei dat over de graszoden eerst nog binnen B. en W. moet worden gesproken en wat de uitwijkmogelijkheden betreft, beloof de hij deze kwestie in zijn beschouwin gen te betrekken. Oer de kwestie van het „schoolzwemmen" werd niet veel gediscuseerd, want alle raasleden bleken dit toch wel heel goed te vinden voor de sportontwikkeling van de jeugd. Raadslid M. Griep wees er op dat de ontsluiting van de Hervormde kerk sinds de afbraak van een naburig huis hopeloos is geworden. Met goedkeuren van de Herv. kerk zal dit pad met het daarnaast liggende pad in orde worden gemaakt. Raadslid Riedijk toonde zich diep teleurgesteld over de Tweede Ka merdebatten over de herindeling van Zuid-Beveland. Er werd hierin n.l. geen enkel woord over Krabbendijke gespro ken. N.C.V.B. De afd. Waarde van de N.C.V.B. hield in het Hervormd Centrum haar maan delijkse vergadering. Mevr. N. Mol-de Feijter hield een meditatie over Math. 20 17—28. Dhr. H. Boekhout uit Bors- sele sprak daarna over het onderwerp Belijdenis. De volgende vergadering zal zijn op 23 april, waarin mevr. Berghuis-van Rij zal spreken over Australië en Nieuw- Zeeland. Voetbal. Waarde I ging zaterdag op bezoek bij Colijnsplaatse Boys. De wedstrijd ein digde in een 21 nederlaag voor Waar de I. Naar aanleiding van ons geplaatst ar tikel betreffende de sociale uitkeringen in ons nummer van 28 maart j.l. ont vingen wij onderstaande reactie. Naam en adres van de-inzender is bij de re dactie bekend. Mijnheer de Redacteur, Naar aanleiding van het artikel in uw blad van 28 maart „Er wordt mis bruik gemaakt van sociale uitkeringen" zou ik het volgende willen opmerken. Er wordt in het genoemde stuk m.i. te veel, ja haast uitsluitend, de nadruk gelegd op vermeende fraude's bij de Ziektewet, W.A.O. en W.W. Waarom niet meer de schijnwerper gericht op, wat véél en véél meer voorkomt, het ten onrechte ontvangen van een uitke ring krachtens de Algemene Bijstands wet? Hoeveel gescheiden vrouwen trek ken daar niet van? En die uitkering wordt hun geschonken. Daar is geen en kele premie voor betaald. Dat komt uit sluitend uit de zak van de Nederlandse belastingbetaler. Men zou haast geneigd zijn, er maar op los te gaan leven. Want als je niets hebt, dan geven ze het wel bij sociale zaken. Ik zou één en ander met bewijzen kunnen staven, hoe vrouwen het ge woon vertikten om ergens voor huis houdster te gaan. Want nu kregen ze iedere week zo en zoveel van de Bij stand. En dan nog het nodige in natura zoals kleding, naaimachine, enz. Dit laatste pakten ze maar aan, om het la ter weer te verkopen. Want „geschei den vrouwen" zijn doorgaans niet de beste huisvrouwen. De mannen hebben het altijd gedaan, als je hen hoort. En ach, die ambtenaar van sociale zaken is toch zo'n aardige man. En als ik zo af en toe eens naar de kerk ga, dan krijg ik daar ook iedere week nog van. In deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381. YERSEKE Vrijdag 18 april: Dia-avond aquarium vereniging „Vuurneon" - Bovenzaal hotel Oesterbeurs, 8 uur. KRUININGEN: Woensdag 30 april: Oranjefeest - Dorps huis. Donderdag 15 mei: Z.W.B. - Startbureau Dorpshuis. IJZENDIJKE (W. Z.-Vl.): Zondag 13 april: 11—14 uur Intern. Zee- hengelwedstrijd 1969. En dan hetgeen ze aan buitenlanders geven. Dat is ook gewoon schandalig! Zoals dat buitenlands danspaar, dat een paar maanden in 't één of andere ob scuur cabaret in Amsterdam was opge treden en nu 56,— per dag van de W.W. trok. Ieder! Dus dat is nog al wat! Er is volgens mij maar één radicale oplossing van 't hele probleem en al zet men de klok wel terug, het is de enige werkelijke oplossing. Dan is er geen „sociale recherche" meer nodig. Dat is het drastisch Verlagen van de uitkerin gen, zowel, in de eerste plaats, die krachtens de Alg. Bijstandswet, Ziekte wet, W.A.O., W.W. enz. En afschaffing van de kinderbijslag. Dan zal misschien het schrikbeeld van de overbevolking ook langzaam verdwijnen. Voor de oor log kregen ze ook geen kinderbijslag. Maar nu doen ze maar raak. Ik zelf ben geheel ongeschikt ver klaard. Maar ik ben vier jaar geleden al naar de Soc. Werkplaats in Goes gaan werken, vrijwillig. Maar hier lopen er nog genoeg rond, die hun volle uitke ring van de W.A.O. ontvangen en die hele dagen gaan vissen enz. En die hebben nog het voorrecht dat ze ge trouwd zijn, dus dat het eten bij wijze van spreken in hun bek wordt gestopt als ze thuiskomen. En kinderen op de wereld schoppen kunnen ze wel. Maar ik, die zelf alles moet doen en geen enkele hulp heb, de buren praten niet eens tegen me, laat staan dat ze me met een en ander helpen, ik moet en zal op die werkplaats blijven werken. Anders, zo dreigen ze me, wordt mijn kleine aanvullende uitkering van nog geen 40, W.A.O. per week ingehou den. Een mooie maatschappij is dat, dat moet ik zeggen. En wat voor mij hele maal onbegrijpelijk is, dat is het feit dat ze bij de dienst Soc. Zaken daar ook nog wat in te zeggen hebben. En dat ze ze dan niet allemaal aanpakken. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor de dorpen Hansweert, Krabben dijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde wordt in het weekeinde van 5 april de dienst waargenomen door Dr. P. Allewijn te Kruiningen, tel. (01130) 1566. Van 27 maart—2 april 1969 KRUININGEN. Geboren: Esther, dv. Albert van Daalen en Catharina Jaco- ba Dourlein. Ondertrouwd: Adriaan de Jager, 25 j. te 's-Heer Arendskerke en Janneke Wilhelmina Geluk, 19 j. Getrouwd: Jasper Jansen, 28 j. en Cornelia Paauwe, 21 j.; Cornelis Lepoe- ter, 26 j. te Kapelle en Johanna Huber- tina Maria den Boer, 21 j. Van 26 maart—1 april 1969 KRABBENDIJKE. Geboren: Gerard Adriaan, zv. C. J. Traas en M. P. A. v. d. Bere. HuwelijksaangifteB. Nieuwenhuijse. 20 j. en C. J. Weststrate, 20 j. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 5 uur: Ds. K. Venema. Goede Vrijdag, 4 april 6 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. V.m. medewerking koor. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Goede Vrijdag, 4 april 7 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Goede Vrijdag, 4 april 7 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. L. Dekker, m.m.v. mu ziekvereniging „Rillandia". 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander, Waarde. Goede Vrijdag, 4 april 7 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. van Noordennen. 5 uur: Ds. W. J. v. d. Kerk en Ds. G. van Noordennen. Medew. Meisjeskoor. Goede Vrijdag, 4 april 7 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. G. Colenbrander. 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker, Rilland. Goede Vrijdag, 4 april 7 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2