^Weweldlngse ^itfatans- W- ^jLcaba?g!& Mallere oo BAAYENS de speciaalzaak voor uw BRIL WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE Predikbeurten Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Goede Vrijdag. Op 4 april 1969 (Goede Vrijdag) zal de secretarie voor het publiek gesloten zijn. Kosten van aanmaningen. Wajaneer iemértd niet op tijd zijn be lasting-betaalt krijgt hij een aanmaning. Zo'n aianmaning kostte 25 cent. Met ingang van 1 april 1969 worden de aanmaningskosten hoger. Bij de wet is namelijk bepaald, dat zij ƒ1,- gaan bedragen. Dit geldt zowel voor rijks als voor gemeentelijke belastingen. Uittreksels burgerlijke stand. De kosten van een uittreksel uit de registers van de burgerlijke stand zijn afhankelijk van het doel, waarvoor die uittreksels worden aangevraagd. Soms zijn er vrijstellingen voor de betaling van zegelkosten; soms behoeft men geen leges te betalen. Het is dus altijd nood zakelijk bij het aanvragen van een uit treksel op te geven waarvoor het moet dienen. De legeskosten voor een uittreksel be dragen thans 1,Per 1 april a.s. komt daarin verandering. Bij Koninklijk besluit is vastgesteld, dat voor een der gelijk stuk 2,50 leges betaald moet worden. Ophokken van duiven. De zaaitijd breekt weer aan. De land bouwers zijn dan druk in de weer om het zaad de grond in te krijgen. En evenzo zouden de duiven druk in de weer zijn om het gezaaide op te pik ken, wanneer de duivenhouders hun duiven vrij zouden laten rondvliegen. Zoals ieder jaar is er ook deze keer een periode waarin de duiven in hun hokken moeten blijven. Op voorstel van de gewestelijke raad voor het landbouw schap hebben B .en W. deze periode vastgesteld van 1 april 1/m 15 mei 1969. Niet beschermde vogels. De staatssecretaris van cultuur, re creatie en maatschappelijk werk heeft b.epaald, dat in het gehele rijk niet zul len behoren tot de beschermde vogels in de zin der vogelwet 1936: De grote mantelmeeuw en de spreeuw (van 1 januari 1969 t/m 31 december 1970); de zilvermeeuw en de kok- of kap- meeuw (van 1 januari 1969 t/m 15 april 1969, van 15 juli 1969 t/m 15 april 1970 en van 15 juli 1970 t/m 31 decem ber 1970). Een eigen huis, ook voor u? Dit is de titel van een nieuwe druk van een uitgave van het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning, waarin een toelichting wordt ge geven op de beschikking geldelijke steun eigen woningen1968. Dit boekje is ter secretarie gratis verkrijgbaar. Burgerlijke stand. Geboren: Elizabeth, dv. P. van Hekke en J. Kodde; te Goes, Yvonne Martina Helena, dv. W. G. Gijssel en T. Stolk. Gevonden voorwerpen. Gevonden een groen kinderwantje. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als in de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Concert. De ongeveef 100 luisteraars die in de Ned. Herv. kerk op zaterdagavond 22 maart aanwezig waren, hebben genoten van het aldaar gehouden concert. Dit was niet alleen het geval bij het zingen van de frisse liederen door het meisjes koor o.l.v. mevr. Bretveld en begelei ding van mej. Hannie van Stel, maar ook van de verschillende soli op uitste kende wijze gezongen door mevr. Vene- ma-Brouwer, waarbij het Alleluja van Mozart een hoogtepunt vormde. De or ganist C. Philipse bracht op virtuose manier het Gavotte van Samuël Wesley en Op bergen en in dalen van P. Sla geren, en de bekende Zeeuwse organist Daniël Manneke vertolkte op sublieme wijze Passacaglia in d van D. Buxtehu- de, diverse delen uit Deux Messes van Fr. Couperin en diverse delen uit eigen compositie „Kleine kroniek voor orgel". Deze avond werd gehouden i.v.m. het gereed komen van de restauratie van het kerkorgel. De leiding was in han den van Ds. K. Venema. Koninginnedag. Op een bestuursvergadering van de Oranjevereniging werd besloten om de verjaardag van de Koningin niet on gemerkt voorbij te laten gaan. Op de ledenvergadering, die a.s. vrijdag .28 maart wordt gehouden wil het bestuur de mening van de bevolking peilen om trent de omvang van de eventuele fees telijkheden. Het bestuur verwacht dan ook een grote belangstelling voor deze vergadering. 90 jaar Vrije Evang. Gemeente. De Vrije Evang. Gemeente alhier vier de zondag haar 90-jarig bestaan met twee bijzondere diensten. In de morgen dienst hield Ds. G. van Bruggen, plaat selijk predikant, de prediking en werd medewerking verleend door het man nenkoor Zang en Vriendschap uit Ka- pelle o.l.v. dhr. Tamminga. De gemeen tezang werd begeleid door mevr. Zuid- wegt-Schouwenaar op het hammondor gel. De prediking handelde over het on derwerp „Wat wij gedaan hebben". Des avonds was er een herdenkingsbijeen komst onder leiding van Ds. G. van Bruggen. In deze dienst sprak Drs. C. Dekker uit Odijk over het onderwerp „Het kerkje van Adriaan van Velzen", hetwelk dhr. Dekker op bijzonder boeien de wijze aan de geheel gevulde kerk vertelde, het ontstaan, het bestaan van de gemeente en zijn werkwijze alsmede rond dit geheel een gemeenschap van Wemeldinge in die begintijd en nu. Vele genodigden waren in deze dienst aan wezig, waarbij het woord werd gevoerd door burgemeester C. N. F. van Sas namens de burgerlijke gemeente, Ds. J. Karelse namens het Comité der Evang. Gemeenten in Nederland, Ds. de Jonge uit Yerseke namens de Gemeenten in Zeeland. Als predikanten namens de plaatselijke kerken sprak Ds. J. Noord hof en Ds. K. Venema. Verder sprak dhr. H. Meyaard uit Hilversum. De sa menzang werd "begeleid door de trom- petisten dhm. Wisse en Brouwer uit Ka- pelle. Plattelandsvrouwen. De afdeling Wemeldinge van de Bond van Plattelandsvrouwen hield haar ver gadering in het dorpshuis. De vergade ring stond onder leiding van de presi dente mevr. Vermerris-Feytel. Mevr. L. J. Mol-de Feyter uit Wolfaartsdijk be handelde het onderwerp „Leest u mee, ja of nee". Na de pauze werd over dit onderwerp een goede discussie gehou den. Verkoopmiddag. Op vrijdag en zaterdag a.s. organise ren de vrouwenverenigingen van de Vrije Evang. Gemeente alhier hun ver koopmiddagen in het zondagsschoolge bouw aan de Chezeeweg. Ook 's avonds zal dit geopend zijn. Er zullen vele ar tikelen aangeboden en verloot worden, die door de leden zijn vervaardigd. De trekking van een verloting welke in voorverkoop is verkocht zal 's zaterdags plaats vinden. De opbrengst van deze verkoopaktie is bestemd voor interieur vernieuwing van het zondagsschoolge bouw. Voetbal. Zaterdag moest het eerste elftal thuis genoegen nemen met een nederlaag in de competitiewedstrijd tegen Veere. De ze club, die met 02 won, was met de uitslag^ gelukkig, daar zij op de rang lijst daarmee goede vorderingen maak ten. S. Hamelinck zorgde voor beide doelpunten. Meer nieuws over Oranjefeest. Op Koninginnedag .zullen o.a. een op tocht en kinderspelen-worden georgani seerd. Deelname aan vde optocht staat open voor kinderen van 4 t/m 10 jaar; aan de kinderspelen vanaf 11 jaar. Kinderen, welke zich niet via hun school kunnen opgeven, kunnen dit rechtstreeks doen bij dhr. R. D. Schouw- vlieger, Blomstraat 8 voor wat betreft de optocht én bij dhr. H. M. van Iwaar- den, H. Dunantstraat 65, voor wat be treft de kinderspelen. Vergadering C.H.U. De besturen van de christelijk-histori- sche kiesverenigingen van Rilland-Bath, Krabbendjke, Waarde, Kruiningen en Yerseke kwamen dezer dagen onder voorzitterschap van dhr. J. Lako in een gecombineerde vergadering bijeen in Ons Dorpshuis alhier met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen voor de nieuwe gemeente Reimerswaal. De vergadering had een nog enigszins oriënterend karakter, maar de bereid heid tot onderlinge samenwerking bij ,de a.s. gemeenteraadsverkiezing bleek al gemeen aanwezig. Besloten werd bij de kandidaatstelling met een gezamenlijke lijst uit te komen. In de loop van de maand april zal nog een keer vergaderd worden, dan in Yerseke, ter bespreking van enkele punten betreffende de kan didaatstelling, waarop men zich nog nader wil beraden. „Uitje" voor bejaarden. Zaterdag j.l. kregen de bejaarden een middagje-uit aangeboden door de Ge reformeerde jeugd. Een flink aantal be jaarden had deze uitnodiging geaccep teerd en genoot van het toneelspel „On der valse vlag". Bejaardenvoorzitter A. Dek sprak im zijn dankwoord de wens uit nog eens uitgenodigd te worden. Uitvoering K.W.VÏ De gymnastiekvereniging K.W.V. al hier- houdt zaterdag 29 maart a.s. de uitvoering in* Ons f Dorpshuis. Er zal weer een uitgebreid programma afge werkt worden, nret o.a. een Tyroler dans, een boennnéfar.s en een cowboy oefening. Deze uitvoering die, naar wij hopen, zoals .-gebruikelijk veel belang stellenden zal trékken, begint om 19.30 uur: riw i i Uitvoering Excelsior. Voor de uitvoering van de mandoline- vereniging „Excelsior", die afgelopen vrijdag in het dorpshuis werd gehou den, bestond maar een matige belang stelling. Maar méf weinig mensen is het^lekker eten en dat was ook hier het geval. We hoéven- niet te vertellen dat het muzikale gedeelte uitstekend ver zorgd was. We zijn niet anders gewend van de mandolinevereniging o.l.v. dhr. B. Leys. Ook Betie regeerde prima. Dit bekende blijspel werd zeer goed opge voerd. Mini-restaurant. Bij het zwembad zal een mini-restau rant (kosten ongeveer 30.000,ge bouwd worden. Vanuit dit restaurant zal men zowel dë bezoekers van het zwembad als de mensen die enkel voor het restaurant korpen, kunnen bedienen. De muziektent zal "kort bij dit restau rant worden gebóüwd, zodat er in de toekomst geconcerteerd kan worden. Ons recreatiegebied gaat steeds meer aanzien krijgen. Vergadering Ned. Rode Kruis. Vorige week hield de afd. Zuid-Beve land oost van het Ned. Rode Kruis haai' jaarlijkse algemene ledenvergadering in het dorpshuis alhier. Na het openings woord van de voorzitter, dhr. J. C. W. Jobse, bracht de secretaris, dhr. A. W. Ampt te Yerseke, het jaarverslag over 1968 uit. Vastgesteld werden de door de penningmeester dhr. J. D. de Kam te Waarde overgelegde balans per 1 ja nuari 1968 en de resultatenrekening over het jaar 1967, nadat deze financi ële bescheiden dQo.r de kascommissie akkoord waren bevonden. Voorts stelde de vergadering de begroting voor 1969 vast met een totaal aan ontvangsten en uitgaven van 20J520,en een nadelig saldo van 5.620,1-. De penningmees ter lichtte desgevraagd toe dat dit na delig saldo is ontstaan doordat er reke ning mee is gehouden dat de nieuwe uniformering der colonneleden een ex tra uitgave van ongeveer 4.000,zal vergen. Ook werd; in deze begroting op genomen de verplichte" afdelingsbijdra- ge van 2500,voor de aanschaffing van colonnewagens ten behoeve van de op te richten mobiele transportcolonnes. Het nadelig saldo,- kan worden bestre den uit het batig saldo over vorige dienstjaren. Vervolgens ging dé voor zitter over tot het uitreiken van onder scheidingen aan le^en van de transport colonne. Het kruis voor 30-jarige dienst werd toegekend aan dhr. J. A. Beuzen- berg te Kruininge^, het kruis voor 20- jarige dienst w^rd verleend aan mevr. P. de Potter-Vreeke en dhr. C. J. Vleu gel, beiden te Wemeldinge. De onder scheidingen voor JL0-jarige dienst vielen in meerderheid ten deel aan leden van de colonne Rilland-Bath, t.w. aan de dames E. D. Duivenvoordé-Heijboer, Th. P. Geelhoed-Verhallen, C. de Leeuw- Oostdijk en E. J.: Traas-Moerbeek en aan dhrn. A. A. Bastiaansens, M. Ja- kobsen, J. A. Ooatdijk en M. J. Schout. Deze onderscheidingen werden verder uitgereikt aan een tweetal leden der colonne Kruiningen, n.l. dhrn. W. A. Colpaert eii G J. Nagelkerke. Nadat de eretekenen op de borst der gedecoreer den waren gespeld, complimenteerde de voorzitter de jubilerende colonneleden met deze onderscheidingen en bracht hen dank voor het jvele werk dat zij in vrije tijd voor het (Rode Kruis verrich ten. Het colonnevfrerk, aldus spreker, kan worden beschouwd als het Rode Kruis in aktie en maakt daardoor een van de belangrijkste en mooiste taken van het Ned. Rode Kruis uit. Ouderavond. Vrijdagavond hield de o.l. school haar feestelijke ouderavond in het dorpshuis. De voorzitter der ©udercommiSsie, dhr. B. RÓoze, sprak namens het onderwij zend personeel en de oudercommissie een hartelijk weikóm. |n het bijzonder tot de oud-leraar dhr. D. Spaan uit Korten- hoef. Het programma bestond geheel uit kinderzang en .toneelspel, hetgeen in een vlot tempo zeer goed door de kin deren naar voren werd gebracht. In de pauze werd een verloting gehouden. Na afloop werd het onderwijzend personeel door de voorzitter toegesproken en har telijk bedahkt voor het vele werk dat zij voor deze avond hebben gedaan. Als waardering werd hen namens de ouder commissie een koffiezetapparaat aange boden. - Raadsvergadering. De kosten van de verbeteringen aan de woningen in de Burg. van Gorssel- straat zullen niet geheel worden door berekend in de huur van die huizen. De verbeteringen moeten nog worden aan gebracht in het kader van het herstel van de zoutwaterschade. Het besluit om de extra kosten niet geheel door te be rekenen werd dinsdagavond door de ge meenteraad genomen. Reden voor het besluit was de wettelijke huurverhoging die per 1 april ingaat. B. en W. wilden van alle hiervoor in aanmerking ko mende huizen de huür met 6 optrek ken. Raadslid C. S. Coremans (K.V.P.) ging hier tegenin. Hij legde uit, dat de huur van de huizen, die nog verbeterd moeten worden, na die verbetering on redelijk hoog zou worden in vergelijking met de huur van gelijksoortige huizen die al lang verbeterd zijn. Na enig heen en weer gepraat kc^i de raad met de hierboven aangehaalde regeling akkoord gaan. Over het herstel van die zout- schade werd later op de avond tijdens de rondvraag nog veel meer gezegd. Het bleek voor iedereen onduidelijk te zijn wat nu onder zoutschade valt en wat niet. Omdat deze zaak de gemoederen in Rilland nu al geruime tijd bezig houdt besloot burgemeester J. C. W. Jobse, met instemming van dé raad, de kwes--' tie eens uit te gaan praten met alle be-_ trokkenen. De raad gaf een krediet vari 11.000,— om het gymnastieklokaal een grondige opknapbeurt te laten ge ven. In dit verband vroeg raadslid J. v. d. Boomgaard (C.H.) of er geen regle ment bestaat voor het gebruik van de gymnastiekzaal. Hij had jn.l. geconsta teerd dat niet iedereen? zich in de zaal even zorgvuldig gedraagt. De burge meester zei dat een dergelijk reglement wel degelijk bestaat, maar dat het een beetje in onbruik is geraakt. De raad was het met hem eens dat middels steekproeven moet worden toegezien op naleving van de reglementen. De ver plichte vakantiesluiting blijft alhier van kracht. Raadslid C. S. Coremans stelde dit aan de orde n.a.v. het verzoek van een aantal winkeliers om deze maatre gel in te trekken. De burgemeester zei dat deze regeling indertijd getroffen was op verzoek van de winkeliers. De georganiseerde winkeliers zijn nog steeds voor de regeling, slechts drie niet-ge- organiseerden willen er van af. Over dit onderwerp ontstond een langdurige discussie. Mevr. N. G. Kamps-Visser (G.B.) bleek tegen de verplichtinge slui ting te zijn. Zij vond dat winkeliers die zoveel personeel hebben dat ze het zich kunnen veroorloven iedereen vakantie te geven zonder het bedrijf te sluiten, daar ook van moeten kunnen profiteren. De rest van de raad, onder aanvoering van dhr. J. Hoekman (A.R.-S.G.P.) was het daar niet mee eens. Zij vonden het redelijk dat .er wetten bestaan die de kleinen een beetje tegen de groten be schermen. Tijdens de rondvraag drong mevr. Kamps-Visser ook aan op het ma ken van een plan voor verbetering van de Dorpsstraat binnen de kom. De bur gemeester beloofdé, dat het zal gebeu ren. Het was raadslid v. d. Boomgaard opgevallen, dat er nogal veel honden loslopen. Hij had gehoord van een me vrouw die niet verder durfde omdat haar pad werd gekruist door 7 loslopen de honden. Mevr. Kamps-Visser onthul de dat zij er ook 5, loslopend, in haar voortuin had gezien. Uit de hierop vol gende discussie bleek dat er één hond is die iedere dag losloopt. Tot ieders verbazing werden de honden vrijwel nooit door de politie opgemerkt. „Ik zal het doorgeven aan de politie", beloofde de burgemeester, die van mening was dat er maar eens een flink aantal pro cessen-verbaal moesten worden opge- rvi onht Raadsvergadering. Maandagavond a.s. komt de raad in openbare vergadering bijeen voor het afwerken van een diverse punten tel lende agenda. Tijdens de vorige verga dering werd door dhr. Zandijk een voor stel gedaan om een betere markering aan te brengen op de Rijksweg ter hoogte van de aansluiting met de Dorps straat. Er is van Rijkswaterstaat nog geen bericht hierover ontvangen. Wat de vraag van dhr. Griep betreft over de aanleg van één of meer sportvelden hebben B. en W. besloten voorlopig nog geèn plannen op te maken, daar zij eerst enig inzicht willen krijgen van de kosten door yerwéryirig van de nodige grond. N.a.v. een vraag van dhr. Rie- dijk over het plaatsen ven een telefoon cel in het centrum heeft de directeur van de telefoondienst in Breda laten weten dat dit mogelijk was en zodoen de komt er dit jaar op het plein bij het winkelcentrum een openbare telefoon cel. Voorgesteld wordt het bedrag vast te, stellen voor 19r68 en het verlenen van voorschotten vöor 1969 t.b.v. het kleu teronderwijs. Tevens staat op de agen da een voorstel tot het verlenen van financiële medewerking voor het school zwemmen. Als allen meedoen zal men met 180 leerlingen van de lagere scho len van het zwembad Den Inkel voor het schoolzwemmen elke dinsdagmiddag gebruik mogen maken. De kosten wor den geraamd voor 18 weken in het sei zoen op 3000,Voorgesteld wordt dat de ouders een kwartje per keer bij dragen om de kosten van de gemeente wat te dekken. In de vergadering van 13 juni 1968 heeft de raad besloten mee te werken aan de bouw van een mavo- school. B. en W. stellen de raad nu voor dit besluit weer in te trekken omdat het schoolbestuur meer ziet in een rijks school. Als de raad er mee akkoord gaat zal men hét huidige sportveld op knappen. Het veld moet nodig worden geëgaliseerd en vervolgens voorzien van een laagje goed doorlatende grond en ingezaaid. Voetbal. Van 2027 maart 1969 YERSEKE. Geboren: Anna Maatje, dv. Jan Jacobus Nijssen en Janna Cornelia van Hoeve; Adriaan Pieter, zv. Krijn Pieter Hollestelle en Maria Forra Hart- hoorn. Overleden: Maria Anthonetta van de Wijngaard, 55 jechtgen. van Frederik Johan van Sprundel; Alida Rottier, 69 j., wed. van Pieter Pekaar. Huw.afk.: Johannes Marinus Murre, 24 j. en Jannetje Adriana van Liere, 20 j. te Kruiningen. Van 2026 maart 1969 KRUININGEN. Geboren: Cornelia Re- nata, dv. Gerard Philippus Cok en Ma rie José de Bakker; Clazina Christina, dv. Cornelis Schrijver en Maria Maatje Boone; Adolphus Adrianus Bernardus, zv. Bernardus Josephus Breepoel en Geertruida Colin; Dingenis, zv. Jan Lo- kerse en Sara Louws; Jan, zv. Marinus Lokerse en Johanna Verlare. Ondertrouwd: Aart de Wit, 22 j. en Elizabeth Helena Tilemina Vink, 21 j. Overleden: Lena van den Berge, 73 j., echtgen. van Dingenis Sinke. Van 19—25 maart 1969 KRABBENDIJKE. Geboren: Jeannine Louise, dv. M. C. de Schipper en J. A. Lagendoen. Gehuwd: A. de Graaf, 29 j. en C. C. van Weele, 23 j. Overleden: Jacomina Kloosterman, 83 j., wed. van W. Nieuwenhuijzen; Janna H. Brinkman, 90 j., wed. van J. Nagel kerke. Waarde II speelde tegen Rillandia III en verloor met 3—1. Waarde I, dat op bezoek was bij Oostkapelle, kon met een 22 gelijk spel huiswaarts keren. De B-junioren moesten de eer laten aan de B-junioren te Wemeldinge. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Ds. D. de Jonge. 2.30 uur: Eén der ouderlingen. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Prof. Dr. S. U. Zuidema, Amsterdam. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 u. Witte Donderdag, 3 april Eucharistieviering om 19.30 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur Luitenante W. Pleune. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. II. Venema. V.m. bev. nieuwe lidmaten. N.m. viering H. Avondmaal. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. Baks. Bevestiging nieuwe lidmaten. Geref. Kerk 10 en 2.30,. uur: Ds. P. Sijtsma, Rotter dam. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hans weert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. V.m. bevestiging nieuwe lidmaten. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. v. d. Kerk Sr. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: De heer A. P. Cornet, Goes. 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2