^VJetrxiklingse ^{JJatans- BAAYENS DO de speciaalzaak voor uw BRIL Rattenbestrijding WEMELDINGE KRUININGEN RILLAND -BATH HANSWEERT KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Raadsve r gadering. De leden van de gemeenteraad zijn opgeroepen voor een openbare vergade ring, die deze keer zal worden gehou den in, het dorpshuis. De vergadering is uitgeschreven tegen vrijdag 17 januari a.s., 's avonds ;8 uur. De agenda tg zeer kort. Na notulen en ingekolnen stukken volgt een voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan de vakonderwijzeres voor nuttige hand werken aan de openbare lagere school, mej. P. A. Oele. Juffrouw Oele kan haar werk in Wemeldinge niet blijven doen, omdat zij in de gemeente Goes een vol ledige dagtaak krijgt. Als opvolgster in Wemeldinge staat op de nominatie me vrouw J. P. Hamelink-Torenaar, Oran- jeboomstraat 24, alhier. Aan de raad wordt ook voorgesteld aan dhr. Abr. Hoogesteger in verband met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd eervol ontslag te verlenen als gemeente-arbeider-voorman en wel per 1 april 1969. Ook staat nog op de agenda de aan bieding ter goedkeuring van de begro ting van het Burgerlijk Armbestuur voor 1969. Bijeenkomst met de burgerij. Het gemeentebestuur verwacht, dat het aantal belangstellenden voor de raadsvergadering groter zal zijn dan normaal. Niet omdat de agenda veel bijzonders belooft, maar omdat er na de raadsvergadering gelegenheid zal zijn met het gemeentebestuur over ge meentezaken van gedachten te wisselen. Ook in 1968 werd een dergelijke ver gadering gehouden. Toen was de op komst zeker bevredigend. Maar er zijn toen zeker genoeg onderwerpen overge bleven en niewe bij gekomen om weer een avond te vullen. De burgerij is door middel van een circulaire uitgenodigd de bijeenkomst bij te wonen. Alle inwoners van 16 jaar en ouder zijn welkom. Pleegkinderenwet. B. en W. van Wemeldinge vestigen er de aandacht van belanghebbenden op, dat ingevolge artikel 5 van de pleeg kinderenwet het hoofd van een gezin of inrichting, waarin een pleegkind wordt verzorgd en opgevoed, verplicht is van de opneming van het kind binnen een week schriftelijk kennis te geven aan B. en W. Ook van het vertrek of van het overlijden van een pleegkind moet aan B. en W. schriftelijk worden kennis gegeven. De bovengenoemde kennisgevingen mogen uitsluitend geschieden op door de minister van justitie vastgestelde for mulieren. Deze formulieren zijn ter ge meentesecretarie verkrijgbaar. Onder pleegkind wordt in het alge meen verstaan een minderjarige bene den de leeftijd van 18 jaar, die bij an deren dan zijn ouders, voogd of bloed en aanverwanten tot en met de derde graad, wordt verzorgd en opgevoed. Overtreding van artikel 5 der pleeg kinderenwet wordt gestraft met geld boete van ten hoogste duizend gulden. Zeeuws Studiefonds. De stichting Zeeuws Studiefonds be oogt jonge mensen te helpen bij de voortzetting van hun studie. Hiertoe Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur worden renteloze voorschotten verleend. In sommige gevallen behoeft de toelage niet te worden terugbetaald. In aanmerking komen jonge mensen, die over meer dan gemiddelde aanleg beschikken. Zijzelf of hun ouders of ver zorgers dienen in Zeeland te wonen en niet voldoende in staat te zijn zelf in de kosten van verdere opleiding te voor zien. Ieder die voor een renteloos voorschot in aanmerking wil komen kan dit met een eenvoudig briefje aanvragen aan het secretariaat, Dam 31 te Middelburg. Aanvragen voor het volgende cursus jaar indienen voor 1 mei a.s. Daarnaast moet men vóór 1 februari een studie toelage van het Rijk vragen. Nadere inlichtingen zijn ter secreta rie verkrijgbaar. Het Zeeuws Studiefonds ontvangt zijn inkomsten van de provincie Zeeland en van de Zeeuwse gemeenten. Ook We meldinge draagt ieder jaar voor dit doel 5 cent per inwoner af. Rattenbestrijding. Binnenkort begint een grootscheepse aktie tot bestrijding van de bruine rat op heel Zuid-Beveland. De voorbereidin gen hiervoor zijn enige tijd geleden al begonnen. Er werd een voorlichtingsbij eenkomst gehouden te Goes voor ver tegenwoordigers van het waterschap, de gemeentebesturen en de georganiseerde land- en tuinbouw. Het hoofd van de afdeling bestrijding schadelijk gedierte van de Inspectie Volksgezondheid te Wageningen gaf een uiteenzeting van de gevaren en nade len, die de aanwezigheid van ratten meebrengt en besteedde ook aandacht aan de mogelijkheid tot georganiseerde bestrijding. Overeengekomen is: 1. dat de bestrijding in de bebouwde kommen en de vuilnisbelten zal wor den verzorgd en betaald door de ge meenten 2. dat het waterschap de bestrijdings middelen voor bestrijding buiten de bebouwde kom zal betalen; 3. dat de georganiseerde landbouwers en fruittelers het uitleggen van ver gif buiten de bebouwde kom zullen verzorgen. Er zijn inmiddels al heel wat porties lokaas (haver met cumarine) klaar ge maakt. Binnenkort gaan de bestrijders er op uit om het lokaas uit te leggen sn later om të controleren of er van ge geten wordt. De bevolking kan meehelpen door: a. de rattenbestrijders zoveel mogelijk ter wille te zijn; b. de plaatsen te wijzen waar ratten voorkomen; c. zoveel mogelijk orde en netheid te betrachten d. geen rommelhoeken te maken of etensresten en afval te laten slinge ren; e. afval en huisvuil in gesloten emmers te bewaren; f. door alle toegangen voor ratten (hoe klein die ook zijn) dicht te maken met cement of blik. Burgerlijke stand. Geboren: Anthonie Jan, zv. Pieter Adriaan de Jonge en Johanna Maatje Nijsse. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Coöp. Raiffeisenbank. Bij de Coöp. Raiffeisejnbank alhier bedroeg het saldo van de spaarcijfers op 1 dec. 1968 6.931.497,77. Er werd aan spaargeld gestort tot een bedrag van 235.124,37, terugbetaald tot een bedrag van 250.651,79. Het saldo op 31 december was 6.915.970,25. Er wer den in december 12 boekjes uitgereikt. Duivententoonstelling. Zaterdag vond in het Dorpshuis al hier, georganiseerd door de vereniging De Deltavliegers, een grote postduiven- tentoonstelling plaats, waarvoor een gro te belangstelling bestond. Verschillende attracties vonden dan ook gretig aftrek. De prijzen waren als volgt. De mooiste doffer van de tentoonstel ling was van G. Feleus te Kattendijke, de mooiste duivin van W. Q. Hunders- mark te Kapelle. Klasse I, oude doffers: 1 G. Feleus, Kattendijke; 2 J. Poleij, Kapelle; 3 W. Hundersmark, Kapelle; 4 W. Krijnsen, Waarde; 5 P. de Boe, Kattendijke; 6, 8 H. van Stel, Wemeldinge; 7 M. Nelisse, Kattendijke. Klasse II, oude duivinnen: 1 W. Hun dersmark, Kapelle; 2 W. Krijnsen, Waar de; 3, 5 H. van Stel, .Wemeldinge; 4 D. Kloosterman, Kapelle. Klasse III, jarige doffers: 1 G. Fe leus, Katendijke; 2, 3 P. van Leeuwen, Goes; 4 H. van Stel, Wemelinge; 5 H. Poleij, Kruiningen; 6 C. Korstanje, Ka pelle; 7 W. Hundersmark, Kapelle; 8 J. Vleugel, Wemeldinge; 9 W- Krijnsen, Waarde. Klasse IV, jarige duivinnen: 1 H. van Stel, Wemeldinge; 2 D. Kloosterman, Kapelle; 3 W. van Stel, Wemeldinge; 4 C. Duinkerke, Wemeldinge; 5 Jac. Rid derhof, Wemeldinge. Klasse V, jonge doffers: 1, 3, 9 H. Poleij, Kruiningen: 2 J. Vleugel, Wemel dinge; 4 H. van Stel, Wemeldinge; 5, 6 F. Timmerman, Wemeldinge; 7 C. Kor stanje, Kapelle; 8 D. Kloosterman, Ka pelle; 10 M. Jeremiasse, Wemeldinge. Klasse VI, jonge duivinnen: 1, 9 H. Poleij, Kruiningen; 2, 4 G. Feleus, Kat tendijke; 3 W. Krijnsen, Waarde; 5 A. op 't HofWemelinge; 6 F. Timmerman, Wemeldinge; 7 D. Kloosterman, Kapel le; 8 H. van Stel, Wemeldinge. Voetbal. Wemeldinge I trok naar V.C.K. en wist van deze ploeg één punt mee te rug te nemen naar Wemeldinge, het geen een kostbaar puntje is in een uit wedstrijd tegen V.C.K. Schouwenaar en Dekker scoorden de doelpunten voor Wemeldinge. Negentig jaar V.E.G. De Vrije Evangelische Gemeente her denkt dit voorjaar het feit dat 90 jaar geleden besloten werd tot g<\neentevor- ming. Door de arbeid van Ds. H. J. Budding, die tot ver buiten Goes men sen bereikte met het Evangelie, was er ook in Wemeldinge behoefte gekomen aan zulk een vrije gemeente. Nadat men aanvankelijk in huissamenkomsten on der leiding van A. van Velzen bijeen kwam, werd later een „klein kerkje" gebouwd. Op 21 maart 1879 kwam het onder leiding van Ds. K. Loggers, de opvolger van Ds. Budding in Goes, tot stichting van de gemeente Meteen werd een predikant beroepen De oud-zende ling uit Egypte Adrianus Mooij vervul de hier te lande vele spreekbeurten en ook in Wemeldinge hoorde men hem gaarne Na het aannemen van het be roep werd hij op 20 april van dat jaar als predikant bevestigd door Ds. Log gers. Deze eerste predikant diende de gemeente precies 40 jaren. Na een va- kature van ruim drie jaar nam de jeug dige Ds. P. van Vliet hier de herders staf op. Toen de gemeente vakant was en er telkens predikers van elders op traden, kwam er een geestelijke ople ving. Deze werd door Ds. van Vliet ge ordend en in goede banen geleid. De gemeente bloeide op. Er moest een nieu we kerk worden gebouwd. De tegen woordige predikant, Ds. G. van Brug gen, is de achtste in de geschiedenis der gemeente. De laatste voorgangers, Ds. W. de Goede, Ds. J. A. Hamers en Ds. J. G. Niewöhner zullen in deze he'r- denkingstijd een zondag overkomen. Op zondag 19 januari a.s. zal Ds. Hamers, thans te Wormerveer, spreken over: „Wat betekenen deze 90 jaren?" De dienst vangt aan om 10 uur. Vergadering VVV.. De VW afdeling Kruiningen-Hans- weert hield in de Korenbeurs alhier haar algemene vergadering. Op deze avond kon voorzitter J. Lako slechts een gering aantal leden op de vergadering begroeten. Na het voorlezen van notu len en jaarverslag door voorzitter La ko, die dit deed in verband met afwe zigheid van dhr. K. van Oostrom, volg de het financiële verslag. Het aantal le den bedraagt thans 57. De puzzelritten van de afgelopen zomer zijn bijzonder goed in de smaak gevallen, gezien de enorme belangsetlling die hiervoor be stond. Bij de bestuursverkiezing werd gekozen dhr. V. P. 'Gijzel, dit in verband met het aftreden $n zich niet opnieuw beschikbaar stellen van dhr. K. van Oostrom. Herkozen werd als bestuurslid de periodiek aftrédende A. C. den Boer uit Hansweert. Als afgevaardigde van de afdeling naar 'het algemeen bestuur VVV Zuid-BevelaAd werden gekozen de heren V. P. Gijzel alhier en A. C. den Boer uit Hansweer't. Na de pauze werd de kleurenfilm „Waar de zee het land ontmoet" vertoond. Dodelijk verkeersongeval. Vrijdagavond omstreeks kwart over negen werd de bromfietser J. de Waal uit Yerseke, bij het oversteken van de rijksweg op de kruising Zanddijk, ge grepen door een personenauto bestuurd door M. Th. J. uit Utrecht. De W. is vrijwel direkt overleden. Dhr. De Waal was op weg van Inter Scaldis, waar hij werkzaam was, naar huis. Volgens de bestuurder van dë auto en een mede- inzittende had dhr. De Waal geen licht op zijn bromfiets en hadden zij hem niet aan zien komen. Zij hoorden een tik en toen zij uitstapten om te zien wat er aan de hand was, zagen zij het slacht offer op de grond liggen. Dr. P. Alle- wijn, die spoedig iter plaatse was, kon slechts de dood constateren. de uitgaande en binnenkomende scheep vaart te regelen. Doch ook dit blijkt geen sinecure te zijn, aangezien er t.a.v. deze verlichting geen wettelijke bepalin gen zijn. Een snelheidsbeperking voor de zeescheepvaart zou nuttig kunnen zijn. Op een vergadering van de vereni ging „Schuttevaér" heeft men zich in soortgelijke bewoordingen uitgelaten. Hoe dan ook, er moet iets gebeuren. Er ligt hier een voor Rijkswaterstaat be langrijke taak, die niet op een afdoe ning kan wachten tot het RijnSchelde kanaal is gerealiseerd. Indien het leven van de mens bedreigd blijkt te zijn op een bepaald terrein, mag en kan uit stel niet geduld worden. De deskundi gen zullen zich snel moeten beraden om tot zo doeltreffend mogelijke maatrege len te komen. Jaarresultaat. Vóór de Stichting Kinderzorg te Mid delburg werd het afgelopen jaar alhier een bedrag van 658,96 ingezameld. Het valt onder te verdelen als volgt: le kwartaal 200,50, 2e kwartaal 180,26, 3e kwartaal 117,30, 4e kwartaal 160,90. Jaarlijkse muziekuitvoering. Op 18 en 25 januari gaat „Schelde- galm" haar jaarlijkse uitvoering houden in zaal „Zeelandia". Na het muzikale gedeelte, dat onder leiding zal staan van dhr. Adr. B. Holster, zal een blijspel in drie bedrijven ten tonele worden ge bracht, genaamd „Poespas". Gezien de reputatie van de dilettanten van Schel- degalm toneel zal ongetwijfeld weer op een grote belangstelling kunnen worden gerekend. opslag van voedselvoorraden in slecht afgesloten (niet-ratdichte) gebou wen; nestelgelegenheden als houtstapels en rommelzolders; etensresten in open vaten, vuilnis hopen op het erf; vogeltjes voeren op de grond inplaats van in vogelhuisjes; het voeren van eenden in grachten of vesten. Het is de moeite waard ook op uw be drijf eens na te gaan waar zich ratten bevinden. Ze komen in praktisch alle sloten voor. Met name sloten waar b.v. een dorpsriolering op uitmondt. Verder bij dammen en duikers en niet te vergeten de plaatsen waar suiker bieten werden opgeslagen. WEEKEINDDIENST ARTSEN Voor de dorpen Hansweert, Krabben- dijke, Kruiningen, RiUand-Bath en Waarde wordt dit weekeinde de dienst waargenomen door Dr. G. J. Noome te Krabbendijke, tel. (01134) 544. Boei tussen roeren. Het Duitse sleepschip „Harmonie 2", schipper Berger uit Duisburg, heeft op de Westerschelde ter hoogte van Hans weert een boei tussen zijn roeren gekre gen. Het gevolg was dat het sleepschip, geladen met 1500 ton kali en getrokken door de sleepboot' „Ideaal", onderweg van Frankrijk naar België, water begon te maken. Ijlings voeren de bergings vaartuigen Inktvis, Bruinvis en Haai van Polderman uit om de nodige as sistentie te verlenen. Het schip werd al pompende de have» van Hansweert bin nengebracht, alwaar de roeren werden verwijderd, het lek werd gedicht en de boei uit zijn beknelling werd bevrijd. K.V.P.-vergadering. Zondagavond te 'half acht zal er door de plaatselijke afdeling der K.V.P. een vergadering gehouden worden in de zaal Thalia". Het ligt o.a. in de bedoeling zich nader te beraden over de nog dit jaar te* houden verkiezingen voor de nieuw te vormen gemeente Reimers- waal. Alle aspecten, ook de vorm van samenwerking met eventueel andere partijen, zullen nader onder de loep wor den genomen. N.K.V. bijeenkomst. Op woensdagavond 22 januari zal in het dorpshuis Kaj ?vlunk door de plaat selijke Afdeling van het N.K.V: ■éen con tactavond worden gehouden. Het ligt in de bedoeling om op deze avond nader in te gaan op de hei-vormingen welke voor het dorp Hansweert in het ver schiet liggen. Dhr. E. Suy, wethouder der gemeente, zal een nadere explicatie geven, waarbij hij e.e.a. zal toelichten aan de hand van kaarten. Dood loert bij Hansweertse havenmond. In 6 jaar tijds hebben aanvaringen na bij de havenmond van Hansweert aan 29 mensen het leven gekost. Sprekende cijfers, die een ieder tot de vraag dwingt: Waaraan is dit te wijten? Kan het zijn dat de geul voor de scheepvaart zo kort langs de haven van Hansweert loopt? Wordt onvoldoende rekening ge houden met de buiten de haven staande sterke stroom? Ligt de snelheid van de kruisende zeevaart te hoog? Snelheden die variëren van 12 tot 20 mijl. Vragen, die alle op een antwoord wachten. Frap pant is evenwel, dat bij afgaand water de meeste scheepsongelukken hebben plaats gevonden. De stroomsnelheid neemt dan toe tot 8 a 9 km per uur. Een oorzaak is ongetwijfeld dat de uitgaan de scheepvaart niet over de havendam- men kan kijken en zich er van vergewis sen of er opkomende of afgaande zee vaart is en evenmin of een ander schip de haven tracht binnen te varen. Een oplossing zou zijn via een verkeerslicht Aanrijding met dodelijke afloop. Vrijdagavond omstreeks half negen vond een aanrijding plaats waarbij de 47-jarige verpleegster M. op 't Hof uit Utrecht en geboortig uit Nieuwdorp, om het leven kwam. De aanrijding had plaats nabij de kruising Valckenisseweg Rijksweg. Zij kwam na een inhaal manoeuvre frontaal in botsing met een bestelauto bestuurd door J. E. N. uit Bergen op Zoom. Het slachtoffer, dat vrijwel op slag dood was, zat dusdanig bekneld, dat het autowrak naar de brandweerkazerne alhier moest worden versleept, waar men met snijbranders het stoffelijk overschot bevrijd heeft, waarna het naar het Lievenberg Zie kenhuis te Bergen op Zoom is overge bracht. Concordia. Dinsdagavond hield de muziekvereni ging „Concordia" een ledenvergadering. Waarnemend voorzitter dhr. Dees open de de vergadering en deelde mee dat de voorzitter, dhr. Markusse, niet aanwe zig kon zijn. De penningmeester dhr. Modderkreeke las de notulen voor en het jaarverslag en hieruit bleek dat er een beter batig saldo was dan andere jaren, zowel van drumband als muziek kapel. Dit geeft de vereniging moed, zo zei dhr. Dees tot zijn leden. De wnd. se cretaris, dhr. G. van Kruiningen, gaf een overzicht over 1968. Bij de bestuurs verkiezing werd in een vrije stemming dhr. C. Rommers bestuurslid in de plaats van dhr. A. Minnaard, die uit de ge meente is vertrokken. Als plaatsvervan ger van dhr. J. Joossen werd Jan Hoo gesteger als bestuurslid-muzikant ge kozen. Hierna volgde een geanimeerde rondvraag, waaruit veel positieve pun ten naar voren kwamen. Besloten werd de papieraktie voort te zetten zoals alle andere jaren is gedaan, daar dit, zo zei dhr. Dees, een goede ruggesteun is voor de vereniging. Op 31 januari a.s. houdt „Concordia" een muziekavond voor haar leden en do nateurs in het Cultureel Centrum. Toverbal. Zaterdagavond j.l. hield de Toverbal een landenavond voor de jongelui van 12 t/m 14 jaar. De 55 gasten werden in groepjes verdeeld, waarna ze verschil lende opdrachten uit te voeren kregen, waarmee een aantal punten te verdienen waren. Hierna liep het wat uit de hand, omdat men een dierenspel begonnen was. Zoveel beestengeluiden had je nog nooit tezamen gehoord! Er werd nog een mut sengevecht gespeeld en uiteindelijk kreeg de winnaar van die avond een con sumptie. Op 1 februari organiseert de Tover- zal een instuif voor de jongeren met volksdansen en de week daarop voor de oudere tièners en twens organiseert zij een instuif met... ja, dat blijft nog een verrassing. Van 9—16 januari 1968 YERSEKE. Gehuwd: Jan Comelis Wa verijn, 21 j. en Wilhelmina Adriana Slab- bekoorn, 21 j. Huw.aangifte: Henri Marie Leupen, 26 j. te Goes en Francina Elizabeth van de Plasse, 24 j. Van 915 januari 1969 KRUININGEN. Geboren: Wilhelmus Adrianus Gerardus Maria, zv. Wilhel mus Jacobus Maria Peters en Maria Grandia. Overleden: Jacobus Johannes de Waal, 53 j. te Yerseke, echtgen. van Dina de Rijke. Over de maand december 1968 RILLAND-BATH. Geboren: Raoel Paul, zv. J. A. M. van Dongen en L. E. 't Hul; Sylvia, dv. Pieter G. van Damme en C. J. Dekker; Maria Cornelia, dv. J. B. C. Langenberg en J. G. J. Sentse; Corne- lis Alexander, zv. J. Schreuders en A. H. Huisman. Gehuwd: J. de Leeuw, 20 j. en F. Zuijdwegt, 22 j.; Pieter Marinus van Liere, 24 j. te Ridderkerk en Suzanna J. Verschuure, 22 j.; Adrianus P. van Wezel, 23 j. te Bergen op Zoom en Cornelia L. de Hamer, 23 j.; Gerardus J. M. Martens, 21 j. te Breda en Cor nelia A. P. van Hoek, 17 j.; Johannes A. Ars, 25 j. te Ovezande en Laurentia H. Wagenaar, 22 j. KRABBENDIJKE. Geboren: Adriana P,. dv. M. Staal en C. van Damme; Machiel M., zv. J. Vaders en F. de Jager; Bart W., zv. J. Kriekaard en D. Kop; Erol, zv. R. van den Berg en L. de Ritter; Cornelis P. H. J., zv. J. Harthoom en A. van Eltern; Maarten J., zv. J. Ver sprille en A. Hubregtse. Ondertrouwd: L. Koeman, 27 j. en A. de Jong, 29 j.; A. van Hoorn, 23 j. en J. Schrijver, 24 j. Getrouwd: I. Murre, 22-j. en J. Lob- bezoo, 22 j.; W. Slabbekoorn, 22 j. en A. Philipse, 20 j.; J. Both, 22 j. en E. Nieuwenhuizen, 22 j.; J. van Bremen, 22 j. en C. Dekker, 20 j.; R. de Haas, 26 j. en M. Dees, 27 j.; J. de Goffau, 18 j. en J. Polderman, 18 j.; H. Kaan, 22 j. en G. van Horssen, 20 j.; A. van Hoorn, 27 j. en A. de Jong, 29 j. Loop der bevolking. Het inwonertal is in 1968 met 6 ver minderd. Op 31 december 1967 bedroeg het aantal ingezetenen 1039 (497 man nen en 542 vrouwen). Geboren werden er 24, n.l. 14 mannen en 10 vrouwen en vestigden zich 21 personen (8 mannen en 13 vrouwen). Het verminderde door overlijden met 3 mannen en er vertrok ken 48 personen (19 mannen en 29 vrouwen). Op 31 december 1968 bedroeg het inwonertal 1033 (497 mannen en 536 vrouwen). Er werden 3 huwelijken gesloten. Er werden geen echtscheidin gen ingeschreven. Bepaald kieskeurig wat zijn eten en zijn woonplaats betreft is de bruine rat niet. De mens schept bovendien door zijn onachtzaamheid de voor deze dieren gunstige levensomstandigheden, door ze als het ware een onderdak en voedsel voorraad aan te bieden. Bijvoorbeeld: Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Heilig Avondmaal en dankzegging. GerefKerk 9 uur: Ds. A. van den Berg, Wolfaarts- dijk. 2.30 uur: Ds. Tj. van der Hauw, Roo sendaal. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 5 uur: Ds. P. J. Mietes, Zeist. N.m. Evangelisatiedienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 u. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. A. Hamers. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Bediening H. Avondmaal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1969 | | pagina 2