GROTE SCHUUR HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND Predikbeurten, van den berge assurantiën ZOEKT U Huwelijksgeluk en Geboorteregeling? Klavier: 1. Frans Kasander, Vlissin- gen, 219 pnt.; 2. Jan Laenen, Bergen op Zoom, 212% pnt.; 3. P. Laenen, Bergen op Zoom, 198% pnt.; 4. Nel Maas, Ter- neuzen, 198% pnt.; 5. Monique Laenen, Bergen op Zoom, 190 pnt.; 6. Jos Ram part, Halsteren, 189 pnt.; 7. Robby van Avermaete, Sluiskil, 186% pnt.; 8. Li- anna van d© VenWim Dieleman, Ter- neuzen, 166% pnt. 's Avonds werd een groot en druk be zocht sluitingsbal gehouden m.m.v. The New Black and White. Mutaties bij brandweerkorps. Wegens het bereiken van de gestelde leeftijd (55 jaar) hebben B. en W. eer vol ontslag verleend aan dhr. G. P. Blok als brandmeester en aan dhr. J. L. D. Schrier als onderbrandmeester van het Kruiningse brandweerkorps. In de plaats van dhr. Blok werd tot brandmeester bevorderd de onderbrandmeester dhr. J. M. Kievit. In de vakatures Schrier en Kievit werden tot onderbrandmeester bevorderd de hoofdbrandwachten dhm. Joh. Nieuwenhuize en J. A. Blaauwka- mer. Dhrn. J. W. Kievit en J. P. Krom- been, thans beiden brandwacht 2e kl., werden bevorderd tot hoofdbrandwacht. Tot nieuwe brandweerlieden werden be noemd in de rang van brandwacht 2e kl. dhm. J. Sinke, B. M. L. van Velzen en A. Dek. Tot lid van de verbindings dienst werd benoemd dhr. G. P. Blok. Bogaert vooraan te Rieme (B.). De door de A.C. Rieme georganiseer de atletiekwedstrijden op 25 dec. j.l. hebben een succes opgeleverd voor de R.K.H.A.V.-atleet Emil Bogaert alhier. AI direkt na de start vormde zich van de 50 gestarte deelnemers een kopgroep van 5 atleten, waarvan Emil echter net de aansluiting miste. Van te voren had hij echter de opdracht van trainer Fer- mont gehad zich in het begin niet te forceren, waardoor hij de eerste ronde als 14e doorkwam. De tweede ronde liep hij al in 10e positie en na een prachtige eindrush in de laatste kilometer behaal de hij een verdiende 7e plaats, wat met een de eerste overwinning betekende op clubgenoot Hazevoet dit seizoen. Deze eindigde als 10e. Kienavond. Het ouderfonds van de oudercommis sie der o.l. school heeft donderdagavond een kienavond gehouden in het dorps huis Kaj Munk. Het werd een gezellige avond, waarvoor echter de belangstel ling niet groot bleek te zijn. Een leven de kalkoen werd het eigendom van wet houder Lako, die echter dit dier opnieuw liet „verkienen", zodat een ander de ge lukkige bezitter werd. De baten van de ze avond zijn voor bedoeld fonds. Kerstfeestvieringen Zowel in de r.-k. kerk als in de Ned. Herv. kerk is de belangstelling voor de kerstnachtdensten groot geweest. In de N.H. kerk waren vrijwel alle plaatsen bezet. De zang werd verzorgd door de Plattelandsvrouwen afd. Kruiningen, mevr. v. d. Lelie declameerde. In de r.-k. kerk bleken er thans, in tegenstelling tot andere feestdagen, te weinig zitplaatsen te zijn. De plechtige eucharistieviering werd opgeluisterd door meerstemmige liederen van het ge mengde zangkoor, terwijl tevens vele kerstmelodietjes gezamenlijk werden ge zongen. Kerstmiddag bejaarden. In het dorpshuis „Kaj Munk" werd voor de bejaarden van Hansweert een kerstmiddag georganiseerd, die dit jaar verzorgd werd door het r.-k. vrouwen gilde. De belangstelling voor deze vie ring was groot. Het dameskoortje van de r.-k. kerk bracht kerstliederen ten gehore. Het geheel kan als bijzonder ge slaagd genoemd worden. Duivententoonstelling. Voor de postduivententoonstelling die de P.V. „De Blauwe Doffer" zaterdag georganiseerd had in het café „De Har monie" van dhr. A. Brandenburg, be stond grote belangstelling. Er waren 186 duiven ingezonden, die beoordeeld werden door keurmeester A. Muller uit Gorinchem. De uitslagen in de verschil lende klassen waren als volgt. Klasse I, oude doffers: 1 en 3. W. Krijnsen, Waarde; 2. P. Butler, Bieze- linge; 4. E. Mollet, Hansweert. Klasse II, oude duivinnen: 1 en 3. P. Butler,, Biezelinge (tevens mooiste dui- vin); 2. I. Sanders, Hansweert; 4. E. Mollet, Hansweert. Klasse III, jarige doffers: 1. P. But ler, Biezelinge (tevens mooiste doffer) 2. E. Theenaart, Krabbendijke; 3. C. Cle ment, Krabbendijke; 4. W. Krijnsen, Waarde; 5. F. Dommanchet, Hansweert. Klasse IV, jarige duivinnen: 1 en 2. A. de Leeuw, Hansweert; 3. L. Theen aart, Hansweert; 4. E. Mollet, Hans weert; 5. C. Clement, Krabbendijke. Klasse V, jonge doffers: 1. A. de Leeuw, Hansweert; 2. W. Krijnsen, Waarde; 3 P. Butler, Biezelinge; 4. E. Mollet, Hansweert; 5. P. de Blok, Hans weert. Klasse 6, jonge duivinnen: 1. E. Mol let, Hansweert; 2. W. Krijnsen, Waar de; 3. C. Clement, Krabbendijke en P. de Blok, Hansweert; 5. A. Eijke, Hans weert. Klasse VII, late doffers: 1. P. de Blok, Hansweert. Klasse VIII, late duivinnen: 1. L. Theenaert, Hansweert. Kerknieuws. Ds. v. d. Lelie, predikant van de Ned. Herv. Gemeente alhier, heeft zijn be roep voor Schipluiden niet aanvaard. Dit deelde hij zondag vanaf de kansel mede. Tevens werden twee notabelen gekozen, t.w. dhrn. H. van Koeveringe en P. Poleij, Winkelaktie. Tijdens de gehouden winkelaktie door de winkeliersvereniging werden vele prijzen getrokken, zoals kerstkransen, kippen, weinachtsstollen, tulbanden, ny lons, monopolyspelen, wijn, enz. enz. Kerstviering N.C.V.B. De N.C.V.B. afd. Krabbendijke vierde haar kerstavond in het Cultureel Cen trum. De kerstliturgie, waaraan mee werkten de dames Plaisier-de Jonge, Nagelkerke-Dek, Versprille-Hollemans en P. van Hekken, was het begin van de agenda. Mevr. Van Noordennen hield de meditatie, waarna er pauze werd ge houden. Hierna werd een kerstspel op gevoerd en wel „Maria en haar buren" aoor een vijftal leden. Nadat de presi dente, mej. P. van Hekken, meedeelde dat de zieken voor de Kerst een atten tie zou worden aangeboden, eindigde zij de vergadering. Op 15 januari, de volgende vergade ring, wordt er een show gegeven van gebreide modellen. Botsing op het Hoeksie. Donderdagavond 19 dec. omstreeks 6.15 uur ontstond op het Hoeksie een aanrijding tussen twee personenauto's, waarbij heel veel schade was, maar nie mand gewond werd. Dhr. W. C. B. uit Rilland-Bath kreeg op het ongelukspunt geen voorrang van de personenauto, be stuurd door A. de B. uit Goes. Kerstviering bejaarden. Ongeveer 90 bejaarden vierden dezer dagen op uitnodiging van de N.C.V.B. het kerstfeest in het Cultureel Centrum. Met vreugde begroette mevr. E. Malle- kote-de Klerk haar vele gasten. Daar na hield ze een meditatie over 't kerst gebeuren, gevolgd door een liturgie. Na de pauze werd het kerstspel „De buren van Maria" opgevoerd. Namens de be jaarden sprak dhr. W. Visscher woor den van dank uit voor al het gebodene. Mevr. M. Krijger-Hoogerheide sloot de ze zeer geslaagde kerstviering. Kerstfeest plattelandsvrouwen. Met een openingswoord van de presi dente mevr. Woutersen-ten Have ving de kerstavond van de plattelandsvrou wen aan. Aan de hand van kleurendia s werd het kerstgebeuren vertolkt, afge wisseld door samenzang en door een li turgie, gebracht door de dames Visser van der Spek, Woutersen-ten Have en Van Langevelde-van de Plasse. Na de ze intieme kerstviering deelde de pre sidente mee, dat op de eerstvolgende vergadering, op 24 januari, uitgenodigd was Ir. Prins van de Z.L.M. Kerstfeestviering zondagsschool. Op 26 december werd in de Ned. Herv. kerk de kerstfeestviering van de zon dagsschool gehouden. Na de opening, het gebed en het kerstevangelie gehoord te hebben van dhr. J. Koster, zongen de kinderen enige kerstliedjes. Dhr. Joh. schouten vertelde het spannende kerst verhaal „Donald en de schapekoppen". Hierna namen de 12-jarigen afscheid met een kerstlied. Aan de uitgang kre gen de kinderen een kerstsurprise mee naar huis. Kerstfeest zondagsschool. In de Ned. Herv. kerk werd het kerst feest gevierd met de kinderen van de zondagsschool, dat in verband met fa milie-omstandigheden van Ds. Colen brander, geleid werd door ouderling H. Schrier. Deze hield de schriftlezing en meditatie. Het kerstverhaal werd ver teld door één der leiders, dhr. P. Cy- souw. De belangstelling van ouders en gemeentelden was zeer groot. Van elf leerlingen werd afscheid genomen met een toespraak van dhr. Schrier. De col lecte bracht 131,50 op. De voordien gehouden rondgang heeft 494,73 op gebracht. Raadsvergadering. De raad kwam vrijdag 20 december in openbare vergadering bijeen. Wegens ziekte was afwezig dhr. M. van Fraas- sen. In deze vergadering werd de be groting 1969 behandeld. Een belangrijk punt was het badhuis, waarop de ge meente 1,60 per bad toe moet leg gen. Dit bleek voor het college reden genoeg om per 1 januari '69 het bad huis voorgoed te sluiten. Dhrn. Jansen en Koster stemden tegen. Dhr. Jansen (C.H.) wilde de sluiting nog een jaar uitstellen, dhr. Koster (S.G.P.) wilde besparingen liever zoeken in het verho gen van de huur van het sportveld en het dorpshuis en vermindering van sub sidies aan diverse verenigingen, waar van ook tekorten zijn en meende dat die beter kunnen verdwijnen dan het bad huis. Hij maakte er een voorstel van, dat door niemand werd gesteund. Dhr. Van Houte (vrije lijst) wees er op dat er subsidies worden verstrekt voor aan leg van douches in woningen. De voor zitter wees er echter op, dat dit maar tot 400,loopt. In de toelichting op de begroting werd er op gewezen dat de begroting voor het eerst sinds 8 jaar sluitend is, dank zij de hogere uitkerin gen voor de kleuterschool en voor on derhoud Hoofdstraat. De raad voteerde 12.000,opgebouwd uit reserves van vorige jaren, om een partij tegels aan te kopen voor de zijkanten van de Hoofdstraat. De gemeentelijke onderwij zerswoning die half januari vrij komt, zal niet meer als onderwijzerswoning dienen. Ondanks dat er wel een onder wijzer van de o.l. school in aanmerking wilde komen, wat ook door een schrij ven van de oudercommissie was ver zocht, bleek de meerderheid van de raad toch meer te voelen voor een ambtenaar ter secretarie, die toch reeds een ge meentewoning bewoont. Tegen stemde dhr. Iz. Koster, terwijl dhr. Jansen zich van stemming onthield. Er was nog eni ge discussie over de deelname aan de gemeenschappelijke regeling inzake be strijding luchtverontreiniging. In een vorige vergadering was besloten 25 ct. per inwoner vast te stellen, ditmaal was er een voorstel voor 33 ct. Ondanks bezwaren van L. van Houte en Jansen kwam deze verhoging er toch door. Nu ook G.S. volgens de voorzitter het maxi mum hebben laten vallen, is het rede lijk dat de raad dit ook doet. Dhr. Van Houte drong voorts nog aan op het ver plaatsen van de bushalte bij de rijks weg. De voorzitter deelde mede dat de ze zaak binnenkort in overleg tussen de gemeente en Rijkswaterstaat zal worden gebracht. Kerstmiddag bejaarden. Het bestuur van de V.V.H. afdeling Waarde organiseerde een kerstmiddag voor de bejaarden in een stemmig ver sierde zaal van het Dorpshuis. De op komst was zeer bevredigend. De presi dente, mevr. L. M. de Kam-van Willi gen, hield een korte toespraak, waarin zij de genodigden hartelijk welkom heet te. Mevr. Weststrate-Verstoep verzorg de de declamatie. Mevr. Waterman-Ou- desluis las 't kerstverhaal. Mevr. Griep- Weststrate bracht een Zeeuws verhaal ten gehore. De bejaarden werden rijke lijk getrakteerd en kregen een kerst bakje mee naar huis. Ook hielden vorige week de Herv. Vrouwenvereniging en de N.C.V.B. hun kerstbijeenkomsten in het Hervormd Centrum. In de Ned. Herv. kerk werd dinsdag avond een kerstzangdienst gehouden met medewerking van de muziekvereni ging „Vooruit", terwijl schriftlezingen en declamatie verzorgd werden door ca techisanten. De belangstelling was ta melijk goed. Van 1928 december 1968 YERSEKE. Overleden: Willem Anthonij Duinkerk©, 88 j., wednr. van Maria van Kruiningen; Anna Jacomina Martina Smallegange, 58 j., wed. van Leendert van Stee; Jacob Krijger, 75 j., wednr. van Janna de Koeijer. Gehuwd: Cornelis Poortvliet, 34 j. te Kapelle en Maria Maatje Oostdijk, 21 j.; Willem Richard Meurs, 23 j. te Apel doorn en Elizabeth Simonse, 28 j.; Jozef Leonard Michael Bruynzeel, 22 j. te Gent (B.) en Dina Cornelia Leijs, 20 j.; Aart Jan Martijn, 25 j. en Magdalena Dinge- na Verschuure, 21 j.; Florus Eversdijk, 26 j. te Kapelle en Tannetje Geertruid Rijnburgje Hoogstrate, 20 j.; Hubrecht Marinus Rijk, 35 j. te Kruiningen en Johanna Gillina van Stee, 29 j.; Jan Pieter Oele, 22 j. en Neeltje de Meul- meester, 20 j. te Amemuiden; Lucas Jacob Poortvliet, 24 j. te Kapelle en Ma ria Jannetje van Kruiningen, 22 j. Huw.aangifte: Johannes Cornelis Ka- kebeeke, 28 j. te Zwolle en Jacomina van de Plasse, 25 j. Van 1929 december 1968 KRUININGEN. Ondertrouwd: Adrianus Lambertus van der Aa, 27 j. te Vlijmen en Jeannette Johanna Maria Janssen, 25 j. Getrouwd: Herman Manten, 25 j. te Breukelen en Cornelia Johanna Bauer, 23 j. Yerseke Ned. Herv. Kerk 31 december, oudejaar 7.30 uur: Ds. A. J. de Bue. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Ds. A. J. de Bue. Zondag 5 januari 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. GerefKerk 31 december, oudejaar 7.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Ds. G. J. Terlaak. Zondag 5 januari 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 31 december, oudejaar 7.15 uur: Leesdienst. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Leesdienst. Zondag 5 januari 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 31 december, oudejaar 7.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. Zondag 5 januari 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 31 december, oudejaar 7.30 uur: Ds. D. de Jonge. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Ds. D. de Jonge. Zondag 5 januari 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 u. Wemeldinge Zondag 5 januari Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. B. Zoodsma uit Eindhoven. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 31 december, oudejaar 7 uur: Ds. J. van der Molen. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Ds. J. van der Molen. Zondag 5 januari 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 31 december, oudejaar 7 uur: Ds. W. L. Dekker. Zondag 5 januari 10 uur: Eerw. heer H. J. Achterhuis, Wemeldinge. 2.30 uur: Ds. H. Kwakkelstein, Goes. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 31 december, oudejaar 19.00 uur: Ds. G. van Noordennen. 1 januari, nieuwjaar 10 uur: Ontmoetingssamenkomst in de consistorie. Zondag 5 januari 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 31 december, oudejaar 7 uur: Ds. W. J. van de Kerk. 1 januari, nieuwjaar 9.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Zondag 5 januari 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 31 december, oudejaar 8 uur: Ds. W. Hage. 1 januari, nieuwjaar 9.30 uur: Ds. W. Hage. Zondag 5 januari 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Heden nam God tot zich, na een geduldig gedragen lij den, onze zeer geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ADRIANA ANEMAET wed. van (zaak Vermeulen op de leeftijd van 88 Jaar Kruiningen, C. B. G. van den Berge- Vermeulen M. J. van den Berge Zaamslag, B. H. de Leeuw-Vermeulen P. de Leeuw Hansweert, A. J. van Llere-Vermeulen A. D. van Liere Kruiningen, G. R. Vermeulen Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, 25 december '68 Hoofdstraat 52 De teraardebestelling heeft plaats gehad op 28 dec. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde vader, pleegvader, groot- en over grootvader WILLEM ANTHONIJ DUINKERKE sinds 1934 weduwnaar van Mafia van Kruiningen In de ouderdom van ruim 88 jaar Yerseke, S. C. J. Pikaar-Dulnkerke J. Pikaar Middelburg, J. H. Goeman-Dulnkerke J. Goeman Kruiningen, C. P. Bruynzeel-Dulnkerke J. Bruynzeel Amsterdam, H. de Langen Wendels- Nieuwenhuize Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 21 december 1968 Azalealaan 3 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 24 dec. op de algemene begraaf plaats te Yerseke Condoleantie-adres Vijverstraat 3, Yerseke Voor de warme belangstelling ondervonden tijdens mijn ver blijf en mijn thuiskomst uit het Stads- en Academisch Zieken huis te Utrecht, zeg ik alle familie en bekenden, ook na mens vrouw en kinderen mijn oprechte dank RINUS DIJKWEL Yerseke, december 1968 Van Randwijckstraat 38 Heden nam de Heere plot seling uit ons midden weg, in de volle zekerheid des geloofs, onze innig geliefde en zorgzame vader en opa JACOB KRIJGER sinds 1955 weduwnaar van Janna de Koeijer in de ouderdom van 75 Jaar De Heere sterke ons In dit zo zware verlies Zijn diepbedroefde kinderen: A. D. POLEIJ-KRIJGER W. POLEIJ WIM en Verloofde JANNY en Verloofde JAAP - PAUW JOZ. KRIJGER J. M. KRIJGER- NIEUWENHUYSE JAAP - PIET JANNY - LEO Huisgenote C. J. LAMPER Yerseke, 26 december 1968 Burg. Sinkelaan 24 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 30 dec. Heden is plotseling van ons weggenomen, onze geliefde moeder, oma, zuster en tante ANNA JACOMINA MARTINA SMALLEGANGE weduwe van Leendert van Stee op de leeftijd van 58 Jaar Bergen op Zoom, I. A. M. DE LEEUW VAN STEE G. W. DE LEEUW MIRANDA LEON FAM. SMALLEGANGE FAM. VAN STEE Yerseke, 24 december 1968 Van Randwijckstraat 31 De begrafenis heeft plaats gehad op de algemene be graafplaats te Yerseke op vrijdag 27 december Hartelijk dank voor de mooie kerstmiddag, ons aangeboden door de Hervormde Vrouwen kring BESTUUR BEJAARDENBOND TE HUUR voor stalling van caravan of boot Brieven-onder no. 30-3 Bureau De Scheldebode te Kruiningen Nog enkele gebruikte T.V.- apparaten 43 en 53 cm beeld buis aan spotprijs. Rinus Geluk Wemeldinge. 15 regels 1,75, elke volgende regel 35 cent, 11 voor 17,50. Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Nu is het tijd voor het plan ten van coniferen, hoog- plantsoen. Heesters vanaf 1,50, rozen 1,50 bij J. N. v. d. Boomgaard, Zanddijk 22, telef. 1424, Eindje de Rondte 18, Kruiningen. Christel, een 64-jarige Duitse weduwe wil na gedegen ken nismaking en wederzijdse sym- pathieeën gelukkig huwelijk aangaan met een nette heer van 68-70 jaar. U kunt met haar kennismaken vla Bemiddelings bureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466-424, Emmerich, W.-Duitsland. Vele artikelen worden in januari In verband met de nieu we belasting duurder. Koop daarom nu nog. Rinus Geluk, Wemeldinge. Anita, een sedert 22 jaar ge scheiden Duitse dame van 58 jaar zoekt geborgenheid bij een keurige heer om samen nog wat van het leven te maken. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466- 424, Emmerich, W.Duitsland. Vele artikelen worden in januari in verband met de nieu we belasting duurder. Koop daarom nu nog. Rinus Geluk, Wemeldinge. Gerda, een veelzijdig Duitse weduwe van 46 jaar met veel belangstelling voor talen, wenst serieuze kennismaking met een charmante partner tot 55 jaar, doel huwelijk. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelings bureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466-424, Emmerich, W.-Duitsland. Vele artikelen worden In Januari in verband met de nieu we belasting duurder. Koop daarom nu nog. Rinus Geluk, Wemeldinge. Wie helpt Invalide met één been vraagt hulp en inwoning. Oudere personen geen bezwaar Brieven onder no. 52-1 bureau Yerseksche Courant te Yerseke Margot, een schuldloos ge scheiden Duitse huisvrouw van 39 jaar met leuk zoontje van 10 jaar wil gelukkig worden met een heer van 40-50 jaar, eventuele kinderen zijn van harte welkom. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelings bureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466-424, Emmerich, W.-Duitsland. Nog enkele gebruikte T.V.- apparaten 43 en 53 cm beeld buis aan spotprijs. Rinus Geluk Wemeldinge. Er zyn wel veel goede soor ten kleefband. Er Is echter maar één Sellotape. Ook in gekleurd voorradig. - Boek handel van der Peyl. Nog enkele gebruikte T.V.- apparaten 43 en 53 cm beeld buis aan spotprijs. Rinus Geluk Wemeldinge. WAAROM STAAT HIER UW ADVERTENTIE NIET Twee in één warm en koud water wat I I I I n' III uitkomst I I Neem ook 'n geijzer P. C. van Oosten - Yerseke Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlisslng- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Welke heer tot 45 jaar met een hoog I.Q. en een vooraan staande positie wil met Anne- liese, een schuldloos geschei den, aantrekkelijke Duitse se cretaresse van 26 jaar een nieuw leven opbouwen U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieu wenhoven Postfach 1466-424 Emmerich, W. Duitsland. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Gulran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Vraag dan onze documentatie en proefpakket Hyg. Art. 30 stuks en sex-verrassing U aanvraag met bijsluiting van 10,- en vermelding Pakket Zld. richten aan IMMA - POSTBUS 6219 ROTTERDAM

Scheldebode | 1968 | | pagina 3