^Wetatis- BAAYENS DO de speciaalzaak VOOR BABY'S HUIDJE KRUININGEN YERSEKE WEMELDINGE voor uw BRIL HANSWEERT RILLAND-BATH KRABBENDIJKE Handenen Lippen ruw? PUROL WAARDE Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Bekendmaking. Burgemeester en wethouders van We- meldinge maken bekend, dat vanaf he den gedurende drie maanden op de se cretarie der gemeente voor een ieder ter lezing zijn neergelegd en in afschrift te gen betaling der kosten algemeen ver krijgbaar zijn gesteld: le. de Bouwverordening der gemeente Wemeldinge, vastgesteld door de raad dezer gemeente op 28 juni '68, goedgekeurd door Gedeputeerde Sta ten van Zeeland bij besluit van 26 november '68, onder nummer 1155/ 342, 4e afdeling, R.O.V.; 2e. een eerste wijziging van de Bouw verordening der gemeente Wemel dinge, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 juni 1968, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 26 november '68, onder nummer 1156/342, 4e afdeling, R.O. V.; 3e. een tweede wijziging van de Bouw verordening der gemeente Wemel dinge, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 juni '68, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 26 nov. 1968, onder num mer 1157/342, 4e afdeling, R.O.V.; 4e. een derde wijziging van de Bouw verordening der gemeente Wemel dinge, vastgesteld bij raadsbesluit van 4 oktober '68, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 26 nov. '68, onder num mer 1197/342, 4e afdeling, R.O.V.; 5e. een vierde wijziging van de Bouw verordening der gemeente Wemel dinge, vastgesteld bij raadsbesluit van 24 oktober '68, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 26 nov. '68, onder num mer 1931/342, 4e afdeling, R.O.V. Wemeldinge, 17 december 1968. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, C. N. F. VAN SAS De secretaris, J. OUDEMAN Reinigingsdienst. Inplaats van op donderdag 26 decem ber a.s. zal de auto van de reinigings dienst op vrijdag 27 december door het dorp komen voor het ophalen van het huisvuil. In het algemeen wordt het grove vuil opgehaald op de eerste en de derde woensdag der maand. De eerste woens dag in januart 1969 is het Nieuwjaars dag. Op die dag wordt het vuil niet op gehaald Het ophalen wordt verschoven naar vrijdag 3 januari a.s. Bakkersboogerd. Wanneer deze krant verschijnt zal de gemeenteraad hebben behandeld een voorstel van B. en W. tot aankoop van Bakkersboogaard. Voor mensen die in Wemeldinge bekend zijn is deze naam voldoende. Voor anderen vermelden wij nog, dat dit een boomgaard is grenzen de aan de Noordelijke Achterweg en de Reepweg. De boomgaard is eigendom van de Stichting Beheer Landbouwgronden. De ze stichting is bereid de boomgaard te verkopen aan de gemeente. De prijs voor de bouwgrond, liggende aan de Noordelijke Achterweg, is be paald op 16,per m2. De andere grond is te koop voor 2,50 per m2. Het geheel kost 68.062,50. Bakkers boogerd is groot 1.91.25 ha. Het gemeentebestuur wil de grond be stemmen voor de bouw van bungalows. De stedebouwkundige heeft al een voor lopige schets gemaakt voor bebouwing van de boomgaard en de in de omgeving liggende grond. Gedacht wordt aan de bouw van 20 vrijstaande bungalows en 6 patio-bungalows op terreinen van 600 tot 800 m2. Wanneer de raad tot aankoop heeft besloten zullen de plannen verder uitge werkt worden. Bonzijboomgaard. Ook deze boomgaard is eigendom van de Stichting Beheer Landbouwgronden. De gemeente wordt in de gelegenheid gesteld een deel van deze boomgaard te kopen. Ook hiervoor hebben B. en W. een voorstel aan de gemeenteraad. De prijs is als volgt getaxeerd: 2610 m2 grenzende aan de weg voor 15, per m2; 35000 m2 k 2,per m2. Totaal 109.150,—. B. en W. willen deze grond benutten voor de aanleg van twee sportvelden met zo mogelijk een klein oefenveld. Indien de plannen doorgang kunnen vinden zou kunnen worden afgezien van het plan tot aanleg van een sportveld aan de zuidzijde van de Bonzijweg. Twee sportvelden in de Bonzijboomgaard heb ben ongetwijfeld voordelen boven twee velden aan weerszijden van de Bonzij weg. Voor de grond, waarop het huidige sportveld is gelegen, zal na het gereed komen van de nieuwe velden zeker een passende bestemming gevonden kunnen worden. Burgerlijke stand. Geboren: Adriaan Johannes, zv. J. van de Visser en J. van Belzen; Jolan- da Apollonia, dv. M. M. Noussen en J. J. J. Servaas. Gehuwd: Comelis Marinissen, 23 j. en Anna Jacomina Karelse, 22 j. Overleden te Goes: Janus Ruissen, 82 j., echtgenoot van M. Moret. zijn. Daarom werd in het kerkelijk cen trum dit feest met de schipperskinde ren gehouden. De voorzitter van de zon dagsschool, dhr. A. Dominicus, vertelde het kerstevangelie, dhr. A. Klop, leider der zondagsschool, hield de vrije vertel ling en het hoofd van de Pr. Beatrix- school, dhr. Jac. v. d. Berge, sprak na mens alle schippersouders tot leiding gevend personeel en kerkeraad dank woorden. Al was het een vroeg kerst feest, het was een mooie en geslaagde kerstviering waar de organisatoren eer mee inleggen. Jubileum. Zaterdagavond werd in het dorpshuis het 30-jarig bestaan gevierd van het Ned. Herv. Kerkkoor. De felicitatie-toe spraak tot het koor werd gesproken door de plaatselijke predikant Ds. K. Venema. Verder sprak het erelid dhr. M. Glas en burgemeester C. N. F. van Sas, namens de gemeente. Het program ma, dat in feestelijke sfeer werd ge bracht, bestond uit de opvoering van het zangspel „Vrouw Kogge", uitgevoerd door het Kinderkoor, waarna het Kerk koor optrad onder leiding van dhr. A. v. d. Cingel. Dhr. J. Veerhoek, die van af het begin aan het koor is verbonden als voorzitter, mocht van de leden van het koor een horloge in ontvangst ne men. Na de pauze werd een toneelstuk opgevoerd, getiteld „Ome Lou knapt het wel even op". Kankerbestrijding.vijf miljoen Eén keer per jaar doet het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrij ding een extra beroep op de Yerseke- naren en wel in de week tussen Kerst dag en Nieuwjaar. Natuurlijk zijn er ook in Yerseke een groot aantal leden en contribuanten van het Koningin Wilhel mina Fonds die hun jaarlijkse bijdrage geven, doch daarnaast doen de leerlin gen van de chr. U.L.O.-school ieder jaar mee met een aktie voor het fonds. Wist u dat elk jaar meer dan vijf miljoen gul den nodig is, alleen al voor het weten schappelijk onderzoek ter bestrijding van deze ziekte, waaraan in 1967 nog 23.000 mannen en vrouwen stierven Het geld, die vijf miljoen, moet er ko men omdat het nodig is, hard nodig zelfs, want kanker is een ziekte waar van men kan genezen. De leerlingen van de chr. U.L.O. helpen al vele jaren tus sen Kerstdag en Nieuwjaar spontaan een handje mee. Zij halen het collecte zakje bij u op dat een dezer dagen wordt thuisbezorgd. Doe er iets meer in dit jaar, u weet nu waarom het gaat, vijf miljoen is er elk jaar nodig voor bestrijding van deze gevreesde ziekte. Leg het zakje vast klaar als de leer lingen het bij u ophalen en bent u tus sen Kerst en Nieuwjaar niet thuis, stop het dan vast in de brievenbus van het gemeentehuis. Heel veel dank namens de U.L.O.-scholieren. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Benoeming. Dhr. J. C. Mesu, hoofd der chr. nat. school te Sommelsdgk, is met ingang van 1 mei 1969 benoemd tot hoofd der school voor chr. volksonderwijs te We meldinge. Bazaar. Zaterdag 21 december wordt er een grote bazaar gehouden in het dorpshuis, georganiseerd door de jubilerende gym nastiekvereniging W.I.K. Deze zal om half drie zijn poorten ontsluiten. De be kende attributen zullen weer voor de nodige prijzen zorgen en vele aantrek kelijke prijzen zullen weer gewonnen kunnen worden. De schutterskoningprijs zal bestaan uit een nieuwe buks. Ad ve ntsdienst. De voormiddagdienst op zondag 24 december in de Vrge Evang. Gemeente zal een adventszangdienst zijn. De zang van de gemeente wordt begeleid door mevr. L. Zuydwegt-Schouwenaar, ham mondorgel en de trompettisten Wisse en Brouwer uit Kapelle. De liturgie en pre dikatie worden verzorgd door Ds. G. van Bruggen. Het onderwerp: God met ons, persoonlijk. Sportvisser verdronk. Bij de Franse trap is zaterdagmiddag de 29-jarige gehuwde J. B. M. Belmans uit Antwerpen verdronken. Twee vissers waren met een bootje van polyester de Schelde opgevaren, dhr. Belmans met zijn zwager H. M. H. Letanie, eveneens uit Antwerpen. Het bootje is gekapseisd waarbij dhr. Letanie zich vast wist te klampen aan de omgeslagen boot; dhr. Belmans is vermoedelijk ineens door de koude van het water bevangen en daar na verdronken. Dhr. A. Verbrugge zag dit van de wal uit gebeuren; door roepen probeerde hij de aandacht van andere sportvissers te trekken, maar dit hielp niet. Wel werden zij opgemerkt door 2 Belgen in een speedboot. Deze slaagden er in dhr. Letanie aan boord te krij gen; naar dhr. Belmans werd tevergeefs gezocht. De geredde had toen ongeveer 20 minuten in het koude water gelegen en moest in uitgeputte toestand naar het ziekenhuis worden vervoerd. Collecte. De gehouden collecte in de Ned. Herv. kerk op de Dankdag voor het gewas heeft het bedrag van 2338,94 opge bracht, w.o. een gift van 1000,De collecte is ieder jaar voor de Zending bestemd. Kerstfeest. Al vroeg vieren de schipperskinderen te Wemeldinge het kerstfeest, in ver band met het feit dat zij met de feest dagen allemaal bij hun ouders aan boord Biljartnieuws. De biljartvereniging „Korenbeurs" speelde een wedstrijd tegen een team van de afdeling kruiningen van de Be- jaardenbond. Met slechts gering ver schil werden de bejaarde biljarters door de jongeren verslagen. De hoogste se rie van de wedstrijd werd evenwel ge maakt door de 80-jarige J. Minnaard. De uitslagen waren als volgt: B. van de ParelL. Lavooij 1637; W. Nieuwen- huiseW. van Velzen 1517; A. Mar- teijnT. Schakelaar 1714; F. Nieu- wenhuizeJ. Goudzwaard 5—4; A. Dek J. P. van Langevelde 1518; S. J. VisscherM. Goudzwaard 1418; J. MinnaardJ. Wagenaar 2021; A. SaamanI. Bogte 1212; A. Paauwe A. Brandenburg 2317. Einduitslag 137158 in het. voordeel van „Koren beurs". Het assurantiebedrijf Van den Berge heeft voor de returnwedstrijd een beker beschikbaar gesteld. Raadsvergadering. De gemeenteraad kwam maandag avond voor de laatste maal in 1968 bij een. De voorzitter, burgemeester A. Schipper, bedankte de raad voor de pret tige samenwerking in 't afgelopen jaar. De agenda leverde de raad weinig moei lijkheden op. Er was een bezwaarschrift binnengekomen van dhr. M. Openeer te gen de weigering van het verlenen van een vergunning voor de bouw van een bergplaats achter zijn woning aan de Oude Polderstraat. De raad heeft het beroep afgewezen. In het saneringsplan Nieuwstraat 1967 werd het perceel Nieuwstraat 2 aangekocht van dhr. J. Krijger. In 't saneringsplan Oude Plein en omgeving 1967 werden een viertal percelen aangekocht. Het plan tot ont eigening in het belang van de volkshuis vesting van een aantal gebouwde en on gebouwde eigendommen ter realisering van bestemmingsplan Oude Plein werd voorlopig goedgekeurd. Het voorstel tot onteigening van een perceel, eigendom van de heer W. Menheere te Hans weert in het bestemmingsplan Hansweert-oost 1965 werd eveneens goedgekeurd door de raad. Het verenigingsgebouw Apel doorn te Oostdijk wordt voor het jaar 1969 weer in bruikleen gegeven aan de vereniging tot' verstrekken van lager onderwijs op gereformeerde grondslag. In de Molenmeet en in het Clercqs- wegje werden een paar perceeltjes grond verkocht. Tot slot deelde burgemeester Schipper nog mede, dat de Nieuwjaarsreceptie zal worden gehouden op vrijdag 10 ja nuari van 19.00 tot 20.00 uur. Kinderfeest. In „Ons Dorpshuis" te Kruiningen or ganiseerde de buurtvereniging „De Nij verheid" een feestmiddag voor de kin deren uit de buurt. Het feestprogramma werd verzorgd door het gezelschap ;,De Vos" uit Vlissingen. Het Nijverheids- bestuur kan terugzien op een uitstekend geslaagd kinderfeest. Teenerfestival. Zaterdag 21 september a.s. wordt in „Ons Dorpshuis" het achtste muziek- en songfestival om de Scheldeprijs van Kruiningen gehouden. Er zijn nu reeds 26 deelnemers ingeschreven uit diverse provincies van het land. Er wordt zowel klassieke- als moderne muziek gebracht. Ook dit achtste festival wordt weer ge organiseerd door het Comité Concert fonds en begint 's morgens om 10 uur. 's Avonds is er een groot sluitingsbal m.m.v. „The New black and White". Kerstbijeenkomst Plattelandsvrouwen. De Plattelandsvrouwen afd. Kruinin gen en omstreken hielden hun Kerst middag in de stemmig versierde zaal van „Ons Dorpshuis". Na het openings woord van de presidente Mevr. Ribbens- Muller zong het koortjes onder leiding van de heer J. M. C. van der Peyl een viertal kerstliederen. Door eigen leden werd daarna heel ver dienstelijk het toneelspel in drie be drijven „Strijd aan het witte front" van Will van den Berg opgevoerd, wat door de vele aanwezigen met grote aandacht werd gevolgd. Met het samen zingen van het „Ere zij God", werd deze mid dag besloten. Atletiek. Op zaterdag 14 december j.l. werden, zoals elk jaar, de Zeeuwse crosskampi oenschappen gehouden. Dit jaar was 't de A.V.-56 uit Goes die deze wedstrijden mocht organiseren. Onder de deelnemen de clubs uit Zeeland mochten we ook nu weer de R.K.H.A.V. uit Hulst bij de aanwezigen rekenen. Dat deze Zeeuws-Vlaamse ploeg ook dit jaar weer over sterke crossers beschik te werd dra duidelijk. Bij de jongens en heren wonnen zij drie van de vier titels. Jan Zandstra van R.K.H.A.V. gaf blijk terug in vorm te komen, hetgeen bleek uit een verdiende 11e plaats bij de A-jongens. Jan die, zoals gewoonlijk, niet zeer snel van start ging, liet de anderen begaan, waarna hij onderweg in de ruim 5 km lange wedstrijd diver se goede lopers klopte. Ditzelfde gold voor de kleine Emil Bogaert, die na bijna 3 maanden van dagelijkse trai ning eindelijk dit met Succes bekroond zag en zijn kampioenschap zag ein digen in een verdiende $>e plaats bij de jongens B. Aanvaring. In de buitenhaven van Hansweert heeft een aanvaring plaatsgevonden tus sen het Nederlandse m.s. „Shell 15", ge laden met 1500 ton gasolie en het m.s. „Vecht". De „Shell 15" liep hierbij een scheur van y2 meter op, waaruit de gas olie vloeide. De „Inktvis",, de „Tijger- haai" en de „Haai" van het bergings bedrijf Polderman waren nog tijdig bij de „Shell 15" en zij slaagden er in de scheur te dichten. Na controle door de schepen van Rijkswaterstaat, t.w. de „Generaal Harmsen" en de „R.P. 10", kon de „Shell 15" zijn reis naar Terneu- zen voortzetten. Anker met ketting gevist. Op het kanaal door Zuid-Beveland is door het Duitse m.s. „Brauncol" een an ker met ketting verloren van 3500 kg. Het bergingsvaartuig „Inktvis" is er in geslaagd, het anker te vissen. Kienavond ouderfonds. Het ouderfonds van de openbare la gere school, dat zich o.a. belast met verzekering van de leerlingen tijdens schoolreisjes, traktaties tijdens de jaar lijkse Sint-Nicolaasviering, filmhuur tij dens bijzondere schooldagen, kosten ouderavond enz. gaat trachten wat fi nanciële aanvulling te krijgen. Daartoe wordt op donderdag 19 december in het gebouw Kaj Munk een kienavond ge houden. Er zijn diverse mooie prijzen te verdienen en een ieder is op deze kien avond welkom.' Feestavond „Sportlust". De gymnastiekvereniging „Sportlust" heeft voor de leden van de kleuter-, jongens- en meisjesgroepen een bijzon der geslaagde feestavond gehouden. De kinderen werd de kleurenfilm „De ge schiedenis van het ezeltje Sabio" ver toond, waarvoor een gespannen belang stelling aanwezig bleek te zijn. De ge slaagde kinderen kregen op deze avond op een zodoende feestelijke wijze hun lintjes uitgereikt. Deze in het dorpshuis „Kaj Munk" georganiseerde avond mag een succes genoemd worden. IJspret. De Hansweertse ijsclub heeft haar werk niet voor niets verricht want er kon van de ijsbaan, zij het dan voor slechts korte tijd, gebruik worden ge maakt. En wat voor gebruik is er van gemaakt! Overweldigend veel mensen wilden de sport op de gladde ijzers weer eens beoefenen, hetgeen tot een gezel lige drukte leidde. K.V.P. vergadering. In de zaal „Thalia" heeft de plaatse lijke afdeling van de K.V.P. een verga_ dering gehouden. Op deze avond werd de aandacht gevestigd op de komende herindeling van de gemeenten in Oost- Zuid-Beveland, die samengevoegd zullen worden tot de nieuwe gemeente Rei- merswaal. Alle aspecten werden t.a.v deze nieuw te vormen gemeente door gelicht. Tevens werd op deze avond kri tiek uitgeoefend op de contributie van de K.V.P. Velen achtten dit een onge zonde verhoging, hetgeen afname van politieke belangstelling zeker in de hand zal werken. MEDEDELING In verband met de komende feest dagen zal er volgende week geen nummer van ons blad verschijnen. Het volgende nummer komt dan uit op 31 december. Heren adverteerders en correspon denten worden vriendelijk doch dringend verzocht hun advertenties en berichten uiterlijk 27 december in ons bezit te doen zijn. Bij voor- 4 baat dank voor uw medewerking! Geslaagd. Aan de Chr. Kweekschool voor Zee land te Middelburg slaagde voor het eerste gedeelte de heer B. Scharzt al hier. Z.L.M. vergadering. In het Cultureel Centrum te Krab- bendijke werd op 10 december een ver gadering van de Z.L.M. gehouden. Voor zitter J. A. Vogelaar verwelkomde de leden van de plaatselijke afdeling, waar na de bestuursverkiezing plaatsvond. Aftredend waren de heren F. Dees en M. D. Schwarts. Beiden werden bij ac clamatie herkozen. De heer I. Smalle- gange sprak daarna over de rattenbe strijding. Hij riep alle aanwezigen op, alle mogelijke medewerking te verle nen als binnenkort een grootscheepse aktie tegen de ratten van start gaat. In de pauze kwamen de genodigden voor deze avond binnen leden van de afdelingen van Rilland-Bath en Waarde van de Z.L.M. Gezamenlijk luisterde men hierna naar de heer C. Paauwe, directeur van de Z.L.M. te Goes. Deze spreker behandelde uitvoerig de op 1 januari in werking tredende BTW. Er bestond voor dit onderwerp veel be langstelling, hetgeen bleek uit het feit, dat men ongeveer 2 uur besteedde aan een discussie hierover. Nadat de heer Vogelaar nog een slot woord had gesproken en de heer C. de Jager uit Rilland had bedankt, sloot hij de vergadering. Kettingbotsing. Omstreeks kwart over vijf deed zich woensdagmiddag bij de Meiboom op Rijksweg 58 een ketingbotsing voor, waarbij een personenauto en twee be stelwagens waren betrokken. Bij deze botsing ontstond vrij veel schade. Het ongeval ontstond doordat er zich een file had gevormd. Deze file was ontstaan doordat de spoorbomen waren dichtgegaan en de bestuurder van de laatste wagen, de heer W. J. J. uit Breda, te laat bemerkte dat de voor hem rijdende auto's waren gestopt. Instuif. Zaterdagavond werd er in het Cul tureel Centrum een volksdansdemon- stratie gehouden, onder leiding van Mej. Dek uit Kloetinge. Spoedig na het volks dansen kwamen er meer jongelui, die zich kennelijk niet voor volksdansen, maar wel voor het dansen op de muziek van de disc-jockeys interesseerden. Al met al werd het toch een reuze geslaagde avond. Op 4 januari van het volgende jaar komt „Highway" spelen de voorverkoop begint eind van deze maand. Raadsvergadering. Op dinsdag 17 december 1968 te 19.00 uur werd een openbare vergadering ge houden. De voorzitter opende de verga dering met gebed en daarna ging hij m^t de raadsleden over tot het vast stellen van de notulen van 12 novem ber j.l. Sedert de laatste vergadering van de raad waren binnengekomen de goedkeuringen door Gedeputeerde Sta ten van Zeeland. aan de raad tot het sluiten van een jaairlijkse geldlening bij de N.V. Bank voor Nederlandse Ge meenten een besluit van Ged. Staten tot onthouding van goedkeuring aan de besluiten van de raad tot wijziging van de begroting 1968 met het oog op de bouw van het gymnastieklokaal. Deze goedkeuring is onthouden, op grond van het ontbreken van vaste financierings middelen en de besluiten zullen opnieuw overwogen worden. Verder werden nog doorgevoerd, zonder bezwaren, het voorstellen van een verordening ver goeding bovenmatige ziektekosten voor bepaalde groepen van I.Z.A.-deelnemers voornamelijk In dienst geweest zijnd personeel en een voorstel tot het van toepassing verklaren van de rijksrege ling nacalculatie trend voor het ge- meentepersoneel. De heer G. Moelijker werd eervol ontslag verleend als bode- concierge, in zijn plaats werd de heer H. A. Fonteine in tijdelijke dienst be noemd. De heer Geense (P. v. d. A.), vroeg of men personen boven de 65- jaar kan aannemen. De voorzitter zei hierop dat de Ged. Staten hiervan wis ten en geen bezwaren hadden. Het voor stel tot het verlenen van een nieuwe concessie aan de N.V. Waterleidingmij. Midden Zeeland voor het leveren van water, het leggen.hebben, gebruiken enz. van buizen en bijkomende werken in de gemeente Krabbendijke werd goedge keurd. Er in is opgenomen de verplich ting voor het bedrijf om gegevens uit de verbruiksadministratie te verstekken aan de gemeente, ten behoeve van de heffing van gemeentelijke belastingen. De vaststelling van de gemeentereke ning en rekening woningbedrijf over 1967 werden door de heren Schouten en Griep gecontroleerd en goed bevon den. Het verzoek van het bestuur van de Hinkelingeschool op grond van art. 72 van de lager-onderwijswet 1920 om medewerking te verlenen tot verbouw van een w.c. tot magazijnruimte en de aanschaf van leer- en hulpmiddelen,zo als /énkele muziekinstrumenten, werd toegekend. De kósten werden op 750,- geraamd. Verder waren er geen ingekomen schriftelijke vragen. Na een kleine dis cussie met de voorzitter over het drai neren van een stuk grond bij het kerk hof, sloot de voorziter de vergaderng met gebed. Radsvergiaadering. Vrijdagavond zal de raad in open bare vergadering bijeen komen en de begroting 1969 in behandeling nemen. Ook zal de voorlopige gemeen er ekening voor 1966 worden vastgesteld. Ver der komen voorstellen van B. en W. in behandeling overde verkoop van plm. 20 m2 grond aan de Zegam, voor het plaatsen van een regelstation aan de Julianastraat verhuur van de op 15 januari vrij komende gemeentewo ning van het hoofd der o.l.s., aan de Hoofdstraat, wegens verhuizing naar een eigen woning concessieverlening aan de Waterleidingmij. Midden-Zeeland voor de, voor de gemeente van belang zijnde vernieuwingen. Deelname in de gemeenschappelijke regeling inzake de luchtverontreiniging. Kerstzangdienst. Dinsdagavond zal in de Ned. Herv. Kerk een Kerstzangdienst worden ge houden, waaraan medewerking zal wor den verleend door de muziekvereniging „Vooruit". Schriftlezingen zullen wor den verzorgd door cathechesanten de meditatie zal worden gehouden door Ds. Colenbrander. De dienst begint om 8 uur.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2