fliirijerli/'kfl Stand I, 10 °/o KORTING VOOR SUPERIEURE MAATKLEDING J. DE BRUIJN - STEENBERGEN ST00FRUNDERLAPPEN DOORREGEN RUNDERLAPPEN 0GTERN0 KERSTBOMEN C. DE JONGE FA. D. PIETERSE PROFITEERT HIERVAN - ZOVEEL U KAN GESLOTEN PINKELTJES-BOEKEN fa. van der Peijl - boekhandel PREDIKBEURTEN AFWEZIG 6,00 per kilo 4,00 per kilo DE SLAGERS VAN YERSEKE uw dinsdag 17 dec. thuiswerkers van den berge assurantiën Textielhandel - Woninginrichting - Meubelhandel OP ALLE IN VOORRAAD ZIJNDE GOEDEREN de bruine ratten aanrichten is velerlei doordat zij o.a. hun knaaglust botvieren en daarbij allerlei nuttige zaken vernielen, tot waterleidingbuizen toe; onze voedselvoorraden aantasten en bevuilen; taluds en zelfs rivierdijken beschadi gen; besmettelijke ziekten overbrengen op de mens (ziekte van Weil, paraty- fus) en op vee (mond- en klauw zeer, varkenspest). Na de geslaagde aktie op Noord-Beve land in de winter van 1966-'67, bestaat het voornemen in de komende maanden op Zuid-Beveland systematisch de rat tenbestrijding ter hand te nemen. Een en ander door samenwerking van ge meentebesturen, standsorganisaties en het waterschap. Deze aktie heeft echter alleen kans van slagen als letterlijk over het gehele gebied door alle betrokkenen hieraan krachtdadig wordt meegewerkt. Nadere mededelingen volgen. WEEKENDDIENST DOKTOREN De doktersdienst voor het weekeinde 14 en 15 december voor de dorpen Hans- weert, Krabbendijke, Kruiningen, Ril- land-Bath en Waarde wordt waargeno men door Dr. C. J. Noome te Krabben dijke, tel. (01134) 444. Van 512 december 1968 YERSEKE. Geboren: Jacobus Jan, zv. Cornelis Frederik Hout en Jannetje Oele. Overleden: Adriaan Nieuwenhuize, 83 j., echtgen. van Janna van Noorden. Gehuwd: Jan Abraham van der Jagt, 20 j. en Lena Adriana Weststrate, 19 j. te Krabbendijke; Marinus Markus Mar- kusse, 23 j. te Goes en Jozina Cornelia Sinke, 21 j. Van 511 december 1968 Geboren: Willem Christiaan, zv. Foort Zuijddijk en Neeltje Adriana Dek. Overleden: Maria Dees, 82 j., wed. v. Marinus Houtekamer. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. Kloosterman, Goes. 2.30 uur: Ds. Krijger, 's-Heer Abtskerke GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Vrije Evang. Gemeente 10 uur: Ds. D. de Jonge. 5 uur: Ds. J. Moerland, Dordrecht. Evangelisatiedienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 u. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. E. Zorn. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. van der Molen. 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendpe Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. V.m. voorber. H. Avondmaal. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Heden ontsliep in volle vrede, nog vrij onverwacht, onze geliefde- en zorgza me man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader de heer JANUS RUISSEN echtgenoot van M. Moret eerder weduwnaar van C. F. Poelman in de ouderdom van 82 jaar Wemeldinge, M. Ruissen-Moret Amsterdam, G. Polderman-Ruissen J. J. Polderman Wemeldinge, J. Ruissen J. Ruissen-Bazen Utrecht, T. van Leeuwen-Ruissen A. van Leeuwen Amsterdam, A. Russen A. Ruissen-Navest Wemeldinge, C. Ruissen D. Ruissen-Minnaard Gouda, S. A. Smits-Ruissen P. Smits Wemeldinge, A. C. van Deventer-Ruissen Th. A. van Deventer C. Oudeman klein- en achterkleinkinde ren Wemeldinge, 10 december 1968 Dorpsstraat 114 De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 14 dec. om 12.30 uur op de alge mene begraafplaats te We meldinge Hiermede vervullen wij de droeve plicht U mede te delen, dat het God be haagd heeft, zeer plotse ling van onze zijde weg te nemen, mijn lieve, onver getelijke man en onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader ADRIAAN NIEUWENHUIZE echtgenoot van Janna van Noorden in de ouderdom van bijna 84 jaar „De Heere, die geen re kenschap geeft van Zijn daden doe ons in Zijn Heilige Wil berusten" J. Nieuwenhuize- van Noorden M. van der Jagt- Nieuwenhuize I. van der Jagt J. Nieuwenhuize Klein- en achterkleinkinde ren Yerseke, 9 december 1968 Burg. Sinkelaan 40 De begrafenis zal plaats vinden op vrijdag 13 de cember a.s. op de algeme ne begraafplaats te Yer seke om 13 uur Allen, die mijn verjaardag tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt, betuig ik, langs deze weg, mijn oprechte- en harte lijke dank H. J. M. POLDERMAN Schipperstraat 24, Yerseke R. W. HENDRIKSEN tandarts Yerseke VRIJDAG 13 DECEMBER, ZATERDAG 14 DEC., en DINSDAG 17 DECEMBER TE KOOP prima HUISORGEL Masoor-Hamlin Notenhouten kast 31/2 Vb spel J. v. d. ENDE, Yerseke Irenestraat 25 MAATKLEDINGBEDRIJF CJ belt of schrijft ons en wij komen u bezoeken Voor dames- en herenkleding naar maat Prima coupe Machtige sortering en in alle prijsklassen Telefoon (01670) 3318 VRIJDAG 13 DECEMBER REKLAME VAN HEERLIJKE 15 regels 1,50, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 15,Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prys berekend Inzenden: Uiterlyk tot woensdagmiddag 12 uur Heugaflor-Heugafelt tapijt tegels. De meeste kleuren uit voorraad leverbaar. Ont loop de B.T.W., koop ze dit jaar nog! Fa. J. Kole, Yer seke. Complete woning inrichting. Wij .hebben weer in voor raad de beroemde platen van John Woodhouse. Rinus Geluk, Wemeldinge. Te koop: Grindtegels 60 x 30, droogpalen, tegels 30 x 30. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 1650. Voor al uw knopen en rits sluitingen is nog steeds uw adres: A. C. Baay, Burg. Sinkelaan 20, Yerseke. GEIJZERS G-e-ij-z-e-r-s Ge ijzers G-E-IJ-Z-E-R-S en vele andere verwarmingsapparaten P. C. van Oosten - Tel. 1347 Fa. J. Kole heeft een bij zonder leuke sortering ja ponnen voor de a.s. feestda gen. Setterlaine en Spencer Hey zijn de fabrieken die pasvorm en kwaliteit ga randeren. Naar Hage voor werk- en hobbyschoenen. De zaak met de grootste keuze in Zeeland! In prijzen vanaf 8,95 tot 37,95. Skai werkschoenen 8,95. Ge prent leder rubberz. 14,95. Bruin suède rubberz. 11,95. Groen suède met rits 19,90. Rundleder met rubberz. 21,50. Lage werksch. rub berz. 26,95. Hoge werk sch. 27,95. Hoge werksch. rubberz. 29,95. Hoge werk sch. leerz. 31,95. Bordeau werksch. m. rubberz. 37,95. Zwarte rubber pantoffels 10,95. Bruine- en zwarte rundleren pantoffels 19,95. Bromfietslaarzen (heerlijk warm), zeer geschikt als werksch., zowel met- als zonder rits. Kom onze col lecties eens zien. „Vrij en tree". Hage's Schoenen supermarkt, Yerseke. Solex te koop, in prima staat. Damstraat 101, Yer seke. Lamettabol compleet met 10 lampjes in 3 kleuren. Een Philips produkt voor de kérst. - Rinus Geluk. Kerstverzilvering Landbouw kan men op 20 december verzilveren vanaf 19 t/m 20 uur bij J. Duinkerke, Klin- kenbergstr. 19, Yerseke. Aanhangwagen met zink beslagen plus een frais te koop. - J. Boers, Dominicus- straat 2, Yerseke. Een vel met 100 Oesterze gels geven wij als attractie bij aankoop van jongens schoenen! Grote keuze in de modernste soorten. Ook heb ben wij de Scouts jongens schoenen ,,met ingebouwd kompas" en 6 maanden ga rantie. Tevens heerlijk war me Bonanza jongenslaarzen met Amerikaanse sherif- ster. Kom onze collectie eens zien! Hage's schoenensuper markt, Yerseke. Zie de kerstverlichting in de etalage en koop nu, dit voorkomt teleurstelling. Rinus Geluk, Wemeldinge. Te koop: Nieuw bouwmate riaal, als balken, ribben, dubbele panlatten, ook en kele, 0,25 p.m., board, 1,50 p.m., zachtboard, 2,20 p.m., eternitplaten, golfpla ten ook plastic, wandplaten, deurplaten, deuren 23, p.st., wc-potten met stort bak, wastafels, keuken met stalen aanrecht, sloten, han gen, schroeven, tegels, droogpalen, gereedschap, carboleum, groen, geel, wit enz. Wordt thuisbezorgd. - P. Duinkerke, Margrietstr. 28, Yerseke, tel. 1650. Te koop: Prima eikenhouten uitrektafel en dressoir. Meulemeesterstraat 1, Yer seke. Speciale aanbieding! Zolang de voorraad strekt kunnen wij u nog aanbieden: 3 paar mooie naadloze nylons voor 2,50. 2 paar ragfijne zéér elastische mousenylons voor 2,50. Mooie panty-nylons 2,25. Prachtige Minou panty-nylons, ideale pas vorm, 2,95. Ook in extra lange. En denkt u met dit koude weer ook aan onze grote sortering lekker war me en sterke heren- en jon genssokken Ook alle ma ten in geitenharen Noorse sokken en kniekousen. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Boormachines Black en Decker, Skill, Indola enz.; al vanaf 44,Voor alle andere gereedschappen, met Oesterzegels, naar Fa. M. Eckhardt, Yerseke, tel. 1508 Koop tijdig uw kerstboom verlichting, nu nog grote keus. - Rinus Geluk, We meldinge. Te koop: Koelstra kinder wagen, donkerblauw-wit. P. van Meerdervoortstraat 18, Yerseke. MAATKORSET Zitting te Yerseke tussen 2-5 uur Verenigingsgebouw ,,De Haven" Dreef - Yerseke Wij zoeken betrouwbare Prettig werk, zeer goede verdiensten Brieven (m. 2 postz. v. 15) aan H.I.W.A., Postbus 79 - Harderwijk in verschillende soorten en prijzen KERSTSTUKJE KERSTGROEN WIJNEN EN LIKEUREN Snellemarkt 1, Telef. 1389 KRUININGEN Petroleumkachels van 79,- voor 59,Voor gas-, ko len- en olieverwarming naar Fa. M. Eckhardt, tel. 15089, Yerseke. Nu rolvegers van 14,95 voor 9,95. Lagostina- en B.K. pannen, Sola cassettes enz. - Fa. M. Eckhardt, tel. 1508, Yerseke. Oesterzegels gratis. Strooi nu nog turfmolm of tuinturf voor het gaat vrie zen. J. Tramper, Wijngaard- str. 1, Yerseke, tel. (01131) 1560. Gratis luxe damesmuiltjes! Bij aankoop van herenschoe nen geven wij vanaf heden tijdelijk een paar prachtige heerlijk warme muiltjes ca deau! Profiteer van deze leuke attractie! Onze keuze in de mooiste en modernste herenschoenen is enorm. Loop eens binnen, wij tonen ze u gaarne! Hage's schoe nen supermarkt, Yerseke. Vrijdag en zaterdag 500 g halscarbonade 2,78. 500 g ossestaart 1,89. Elke woensdag gehaktdag, 1,89 per 500 g. - De Spar, Yer seke. Maak uw huis tochtvrij met „Ellen" tocht- en dorpel strips of neem zelfklevend tochtband bij J. v. d. Boom gaard, Kaaistraat 8,, Yer seke, tel. 1809. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Speciale aanbieding! Juist op tijd voor de koude en als u soms logé's krijgt met de komende feestdagen, ont vingen wij een zending prachtige, zuiver wollen v. Wijk dekens. Bij aankoop van een deken, ontvangt u de tweede voor halve prijs! Dus wel een echt buiten kansje, nu de prijzen bin nenkort onherroepelijk stij gen! Hebt u zelf geen twee dekens nodig, koop ze dan samen met familie of ken nissen en deël de winst! Zo lang de voorraad strekt verkrijgbaar bij Textielhan del Snoep-van Willigen. Dorpsstraat 59 - Wemeldinge vanaf vrijdag 13 december t|m donderdag 24 december a.s. N.B. Van 27 december tlm 31 december wegens inventarisatie Verlichte kerstkrans met 10 lampjes. Iets nieuws en mooi, 8,50. - Rinus Ge luk, Wemeldinge. Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabrlëlse, Vllssing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Zie onze kerstverlichting in de etalage en koop bij de man die ook als 't stuk is 't maken kan. - Rinus Geluk In pantoffels voor dames, heren, kinderen en in luxe damesmuiltjes hebben wij een sortering in de meest moderne en mooiste soor ten. Keuze uit meer dan 100 verschillende soorten! On betwist de zaak met de grootste sortering in Zee land. Ook voor oudere da mes hebben wij een ruime keuze! Ook in zwart en grijs! Komt vrijblijvend on ze modeshow zien. Vrij en tree. Schoenen Supermarkt Hage, Yerseke. Met Oester zegels. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren. balanceren. U kunt nog planten maar niet te lang meer rozen, heesters, coniferen, vaste planten, enz. enz. J. Tram per, Wijngaardstr. 1, Yer seke. Een Philips grammofoon reeds voor 139,Gezel lig voor de feestdagen. Rinus Geluk, Wemeldinge. Van Damai, beroemd om hun prachtige kwaliteiten in lakens en slopen, nu ook heel mooie flanellen lakens in 1- en 2-persoons. Onze sortering huishoudtextiel is bijzonder uitgebreid. Uitslui tend de beste merken als Cinderella, Elias, Favorita, Jorzolino, Nicolientje, Da mai, Rheumanella, Jalla, enz. Bij ons koopt u dit al les nog aan onverhoogde prijzen! Zilverzegels! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Weekendreclame. Kerstster v. 3,75 voor 2,25. Chry santen 2,Bloemkweke rij Poley, Oudetorenstraat 13, Yerseke. Hebt u onze Culvita Pot grond al geprobeerd? Uw bloemen groeien er gewel dig in. Verpot uw planten regelmatig. - J. Tramper, Wijngaardstraat 1, Yerseke, tel. (01131) 1560. Mooie sortering kerstplaten in voorraad en lage prijs. - Rinus Geluk, Wemeldinge. Te koop: Motorboten en visboten in alle prijzen. J. W. Fluit, Julianastraat 36, Wemeldinge, tel. (01192) 301. Bestel uw kerstbout bij De Spar. Wij hebben in voor raad: tamme konijnen, kal- koenpoten, kalkoenen en kip Kunstschaatsen, hockey schaatsen, kinderschaatsen, Noren in verschillende prij zen. - Fa. O. Koster, Yer seke. Een kleurentelevisie koopt u in de zaak met ervaring. Rinus Geluk, Wemeldinge. Kaarslicht geeft meer sfeer, meer gezelligheid. Sierkaar- sen, kerstkaarsen, rookkaar- sen, dinerkaarsen in alle kleuren. - Fa. Koster, Yer seke. Wacht niet tot de laatste dag om een kerstplaat te kopen. Nu nog grote keus. Rinus Geluk, Wemeldinge. Lekker warm ondergoed is met dit koude weer een eer ste vereiste. Halfwollen da- mescamisoles met bijpas sende broekjes weer in alle maten. Ook voor meisjes halfwollen camisoles. Voor heren en jongens hemden met kort mouwtje. Alle maten in dames onderblou ses, zonder mouw, korte mouw en mouwtje. Stretch broekjes, ook met langere warm aansluitende pijpen. Wij kunnen u zelfs weer helpen aan herenborst rokken met lange mouwen, ook in maat 8! - Textiel handel Snoep-van Willigen. Zilverzegels Desert Flower vloeibare make-up in prachtige satijn en matte tinten, lipsticks in de nieuwste tinten. Vaste- en losse poeder, reinigings melk en tonic. Desert Flo wer voor uw complete huid verzorging. - Drog. Koster, Yerseke. Te koop z.g.a.n. Mutsaerts kinderwagen, kleur zwart. Oranjeboomstraat 14, We meldinge. Jasperse altijd voordeliger! Bestel tijdig uw kalkoen, tamme konijnen, heerlijke diepvries kippen, ijstaarten, heerlijke kerstkransen. Fij ne volvette kaas 500 g 2,25. Fijne belegen kaas 500 g nu 2,50. Lunchkaasjes 2,25. Edammers 3,85. 3 blikjes leverpastei 98 ct. Wij geven nog tot en met 31 dec. 10 korting op al le meubelen. Doe er uw voordeel mee. - Meubelhan del C. S. v. d. Berg, Turf- kade 5, Goes. Jasperse altijd voordeliger! Magere ham 59 ct. Snij- worst 49 ct. Rookvlees 75 ct. Leverkaas 52 ct. Ont bijtspek 49 ct. Rauwe ham 89 ct. Casseler rib 89 ct. 1 vacuum rookworst 89 ct. 1 groot blik krab nu 3,95. 1 fles wijn cognac 2,95. 1 pot zilveruitjes 69 ct. 1 fles jus d' orange 98 ct. 4 fles bier 1, Kerstbomen bij De Spar. 1,groot en klein. Zeer mooie cyclamen, grote plant, volle knoppen, 2,45, met gratis Sevenday spaarzegel. Met de komende feestda gen bent u veel in de keu ken bezig! Bescherm uw feestkleding met een mooie nieuwe huishoudduster. Wy hebben hierin weer veel nieuwe modellen en kleuren in effen en gedessineerd. Ook voor oudere dames of rouw mooie dusters in grijs zwarte dessins. Komt u vlug eens kijken voordat uw maat misschien weer uit verkocht is Textielhandel Snoep-van Willigen. Zilver zegels Deze week ontvangen gro te partij mooie kerstbomen, aan lage prijzen. - L. Pie- terse, Bonzijweg 21, Wemel dinge. Te koop i.z.g.st.z. bascule 12-delige broedkooi (kana rie of tropen), zebravinken, kl. kanaries (ook v. kooi), 2 goudfazanten (m). L. M. Zuijdwegt, Beatrixweg 39, Wemeldinge. Slaehtkonijnen te koop. W. Zuyddijk, Wilhelmina- straat 28, Wemeldinge. Weer volop panty-nylons ontvangen. - Fa. D. Pieter- se, Wemeldinge. Dekens, dekens! Nu is het er de tijd voor. Draion en wol, grote voorraad. Draion dekens vanaf 19,75. Quaak, Kruiningen-Rilland. Laat u voor 1 januari uw meubelen nog stofferen. Het scheelt u aanmerkelijk in prijs. - Stoffeerderij C. S. v. d. Berg, Turfkade 5, Goes, tel. 7459. Nu is het de tijd voor uw amarilles bol. Wij hebben ze in leuk© verpakking. Bol met pot compleet niet duur. J. Tramper, Wijngaardstr. 1, Yerseke. Reclame groente, dagelijks vers. Vrijdag worteltjes met peterselie 500 g 0,29. Za terdag malse kassla, 2 krop 0,69; tomaten 250 g 49 ct.; 1 kilo bananen 79 ct.; 15 sinaasappels 1,69, 6 grote voor 98 ct.; 1% kg Golden Delicious 98 ct. De Spar, Yerseke. Te koop in goede staat zijn de kolenconvector. - Molen laan 6, Yerseke. Skultana bakvormen laten het gebak onbeschadigd los en zijn in 'nwip schoon. Ve le leuke vormen. - Fa. Kos ter, Yerseke. De plaat Kerstfeest met Gert Timmerman is weer voorradig. - Rinus Geluk, Wemeldinge. zijn weer aangekomen zie de etalages

Scheldebode | 1968 | | pagina 3