PEDICURE qaat u ook UU Uoninq tow 'mUen 1 DiDAS DRAL0N DEKENS Fa. van Willegen- van Strien Zn. OUD PAPIER 6 GULDEN PEUGEOT vanaf 399- GAAT U ZICH VERLOVEN Fa" JflNSEN ZN- A. DUINKERKE VERKOOPSTER ST00FRUNDERLAPPEN DOORREGEN RUNDERLAPPEN BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN S. P. J. DAVIDSE E. L. DE JONGE 37,50 Q U A A K Alle soorten Q U AAK van den berge assurantiën Biezelingestraat 2 Kapelle. Z.B. FA. J. KOLE 6,00 per kilo 4,00 per kilo DE SLAGERS VAN YERSEKE WEEKENDDIENST DOKTOREN Het weekend 7 en 8 decmber zal de doktersdienst worden waargenomen voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland en Waarde door Dr. C. A. Donker uit Krabbendijke, te lefonisch te bereiken onder no. (01134) 544. Van 28 november5 december 1968 YERSEKE. Geboren Maria, dv. Bartel Timmerman en Francina Kosten; Nico- laas Johannes, zv. Adriaan Andries Ver- schuure en Adriana Catharina Koe-, man. Overleden: Dina Magielsen, 82 j., we duwe v. Adrianus Kooij; Comelis Nieu- wenhuize, 88 j., wednr. van Cornelia Nieuwenhuize. Huw.aangifte: Aart Jan Martijn, 25 j. en Magdalena Dina Verschuure, 21 j.; Lucas Jacob Poortvliet, 24 j. te Kapelle en Maria Jannetje van Kruiningen, 22 j.; Hubfecht Marnius Rijk, 35 j. te Krui ningen en Johanna Gillina van Stee, 29 j. Huw.afkondiging: Marinus Mol, 25 j. en Cornelia Janssen, 20 j. te Kruinin gen; Comelis Pekaar, 25 j. en Pieter- nella Magdalena Moerman, 24 j. te Nis- se. Gehuwd: Joos Maarten Eggebeen, 25 j. te Wolfaartsdijk en Maria Adriana Nieuwenhuize, 19 j. Van 28 november4 december 1968 KRUININGEN. Geboren: Jan Willem, zv. Benjamin van Eenenaam en Catha rina Antoinette Bras; Hendrik Pieter, zv. Jacobus Johannes Kakebeeke en Hendrika Maria Openeer. Getrouwd: Bernhard Schouwenaar, 24 j. en Cornelia Kloosterman, 24 j. Over de maand november 1968 RILLAND-BATH. Geboren: Erik Mari nus, zv. M. de Bruine en J. E. Verburg; Cornelis Adrianus, zv. T. F. Henneveldt en C. Schmelter. Gehuwd: Valentin Janszen, 27 j. te Amsterdam en Maria Elisabeth Nieu- wenhuijse, 24 j.Anthonie Johannis Kruijsse, 23 j. en Elisabeth Cornelih de Meester, 22 j. Overleden: Mathijs Weststrate, 73 j., wednr. van Leunt je van den Dorpel; Jo zef Emil Verschaeren, 45 j. te Ekeren, (België), echtgen. van A. M. Thillo; Frans Verschaeren, 60 j. te Ekeren (B.), echtgen. van I. M. E. Smits; Gilles van den Berge, 94 j., wednr. van Jannetje Clement; Cornelia de Munnik, 77 j., wed. van L. Fokker. Y erseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. A. J. de Bue. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 u. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 u.: Wika Hiensch, Goes. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Ds. W. L. Dekker, Rilland. 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Qeref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. B. Baks. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. van der Molen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 1 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 uur: Eerw. heer Jac. iSnke, Souburg. Jeugddienst. 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. J. Koolstra, Roosen daal. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze gelief de zuster en tante DINA MAGIELSEN Sinds 1953 weduwe van Adrianus Kooij in de ouderdom van 82 jr. Uit aller naam L. B. Magielsen Yerseke, 30 november '68 Azalealaan 3 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 3 dec. op de algemene begraaf plaats te Yerseke Condoleantie adres L. B. Magielsen, Dokstrt. 22, Rotterdam (Zuid) Heden behaagde het de Heere, na een kortstondige ziekte van onze zijde weg te nemen onze innig ge liefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader CORNELIS NIEUWENHUIZE weduwnaar van Cornelia Nieuwenhuize in de gezegende ouderdom van ruim 88 jaar ,De Heere die geen reken schap geeft van Zijn daden, sterke ons in dit zo zwaar verlies' Vlaardingen, J. A. Nieuwenhuize J. E. Nieuwenhuize-van de Velde Yerseke, M. C. Nieuwenhuize A. J. Nieuwenhuize D. Nieuwenhuize- Bustraan Goes, C. Nieuwenhuize M. Nieuwenhuize-de Jonge Yerseke, H. Nieuwenhuijze L. Nieuwenhuizje C. M. Nieuwenhuize- Duinkerke klein- en achterkleinkinde ren Yerseke, 2 december 1968 Kerkhoekstraat 39 De begrafenis heeft plaats gehad op donderdag 5 de cember op de algemene begraafplaats te Yerseke, om 13.00 uur Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante ANNA MARIA PIETERNELLA FILIUS echtgenote van L. Kole op de leeftijd van 75 jaar Yerseke, fam. C. P. Filius Goes fam. P. C. Filius-Gunst Paterson U.S.A., fam. M. A. de Herder-Filius Middelburg, fam. J. Filius-Goedhard Breda, fam. J. W. Filius Breda, 3 december 1968 Hartelijk dank aan Mevrouw Schipper-Noordhoek, alle vrou wenafdelingen, Sint Nicolaas en zwarte Piet, voor de prach tige middag op 28 november. BESTUUR BEJAARDENBOND Wilt u geschenken geven? Gereedschappen van top kwaliteit zijn altijd welkom. Onze sortering is thans on gekend groot. Wij bieden u gereedschappen voor de vak man en amateur, ook voor land- en tuinbouw. Bij ons koopt u de veiligste, de mo dernste boormachines. U kunt er ook direkt mee za gen, schaven, houtdraaien, polijsten, verf afschuren enz. Laat u ons vrijblijvend demonstreren. Nu nog hon derden machines voorradig, Indola en Skil. Verder gro te voorraad keukenkasten, slaapkamerkasten, teen ager kasten, ladenkastjes en schrijfbureaus. Het Timmer huis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak van ge heel Zeeland. Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. - Alles franco huis. Met ingang van heden heeft Mevr. S. P. J. David- se haar praktijk te Krui ningen overgedaan aan Mej. E. L. de Jonge Met dank voor het geno ten vertrouwen beveelt ze Mej. E. L. de Jonge gaar ne aan. De zitdagen in het .Groe ne Kruis'-gebouw komen hierbij te vervallen Mevrouw Holbeinstraat 39 Vlissingen In aansluiting op boven staande, deel ik u mede, dat voor voetbehandeling aspraken kunnen worden gemaakt Mejuffrouw Rijksweg 2, Kruiningen Telefoon 01130-1276 dit jaar héél voor delig, reeds vanaf Kruiningen - Rilland Moderne verlichting Elektrische apparaten Grammofoonplaten U vindt dit alles in ruime sortering bij Kerkplein 67 Kapelle Philips en Blaupunkt Radio en T.V. FA. K. J. VAN SON ZN. vraagt te koop zoals Ingezameld papier van verenigingen drukkerijpapier ponskaarten oude archieven enz. wordt afgehaald Havenweg 12 - Goes Tel. (01100) 5018 b.g.g. 8522 (onze telefoonummers staan nog niet vermeld In de telefoongidsen) TOT 31 DECEMBER hebben uw volle ze gelboekjes een koopwaarde van Kruiningen - Rilland 15 regels 1,50, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 15,Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prijs berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len, mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse, Vlisslng- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513. Altijd een welkom geschenk. Wat is er voor nieuws op de Doe Het Zelf markt Wilt u hiervan op de hoog te blijven, bezoek dan steeds Het Timmerhuis. Wij stre ven er naar om ons assor timent steeds aan te pas sen aan de man die hoge eisen stelt. Wij brengen u steeds het allernieuwste. - Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak van geheel Zeeland, Zusterstraat 2, Goes, telef. (01100) 8362. Alles franco huis. MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Late Sint-Nicolazen kunnen voor een passend geschenk zeker nog terecht bij Fa. J. Kole, Yerseke. Onze speciale aanbieding Bell-o-fast overhemden, per stuk 11,95, per 2 stuks 19,95. Gaat nog door tot 31 dec. I. v. d. Weele, Noordzandstraat 1, Yerseke Tinneroy kinderjurkjes voor slechts 15,95. I. v. d. Weele, Noordzandstraat 1, Yerseke. Te koop: Zwarte Koelstra kinderwagen, z.g.a.n. Dreef 2, Yerseke. Zoekt u een vlotte japon of een geklede japon, wij heb ben een leuke collectie van Setterlaine, Mr. Poodle en Sarto. - Fa. J. Kole, Noord zandstraat 30, Yerseke. Remould-banden van UBO, als nieuw en toch ongeveer voor halve nieuwprijs. Guiran, Krab bendijke, Tel. (01134) 235. Mon teren, balanceren. Spaanplaat om uw elektri sche trein of autobaan op te bevestigen in diverse dik tes voorradig bij J. v. d. Boomgaard, Kaaistraat 8, Yerseke, tel. 1809. Bergruimte problemen? Dit zijn ook uw problemen. Wij bieden tegen bijzonder la ge prijzen keukenkasten, servieskasten, slaapkamer- kasten, in edele houtsoor ten, teenagerkasten, schrijf bureaus, ladenkasten. Als reclame-aanbieding, zo lang de voorraad strekt, 2-deurs linnenkasten uitgevoerd in mahoniehout. Normale prijs 129,nu 110,Keu kenwandkastjes met twee schuifdeuren reeds vanaf 29,50 geheel compleet. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor geheel Zeeland, Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. Alles franco. Herentruien met col, kraag en v-hals in wol, helenka en astralon. Nappa- en wol len wanten en handschoenen voor dames, heren, jongens en meisjes. Delana lange broeken en Icolon en Bix maillots in wol en helenka bij Fa. J. Kole, Noordzand straat 30, Yerseke. WIJ ZIJN DE SPECIALISTEN VOOR MODERN WONEN U kunt vrijdagavond tussen 7 en 8 uur, 40 dagzegels Bouwbedrijf inleveren bij P. C. van Putten, Sandeestraat 1, Yerseke. Voor de boerinnen! Zwart pluche avonddoek, doffen doek en beuk, wollen doe ken, zwart crêpe mousse en wollen lama kousen, prima lagette en fijne achtermuts jes. Alles met 10 korting. A. C. Baay, B. Sinkelaan 20, Yerseke. Grote prijsverlaging! Nu zeer aantrekkelijke prijzen. Modern zijn fouten wanden. Ze verfraaien uw huis en 't staat rijk. Nu reeds vóór nog geen 9,^- per m2 te leveren in essen, teak, gre nen, enz. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak van geheel Zeeland, Zusterstraat 2, tel. (01100) 8362, Goes. - Alles franco huis. Mededeling: A.s. vrijdag avond 6 deö. zijn wij van half 8 tot half 9 te Wemel dinge, Wilhelminastraat 58. Fa. J. Kole, Textiel en wo ninginrichting, Yerseke, tel. 1372, b.g.g. 1842. Meta, lieve onschuldig ge scheiden Duitse vrouw van 49 jaar wil gaarne kennis maken met een Nederlander van 55 tot 70 jaar. Kinde ren geen bezwaar. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven Postfach 1466, 424 Emmerich, W. Duitsland. Hazel, 21 jaar. Schuldloos gescheiden Düitse vrouw m. dochtertje van 10 maanden en verwacht in januari de 2e. Zij vraagt om een man met begrip en die haar weer vertrouwen in de mens en het leven kan schenken. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466, 424 Emmerich, W. Duitsland. Hannelore, lieve Duitse vrouw van 28 jaar m. zoon tje van 1 jaar, zoekt een lieve man uit de midden stand om samen een geluk kig gezin op te bouwen. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466, 424 Emmerich, W. Duitsland. Te koop: Schuurtjes, gara ges, planken, balken, golf platen, hardboard, zacht- board, latten, plinten, wand platen, keukens, w.c. com pleet, wastafels, enz. - P. Duinkerke, Margrietstr. 28, Yerseke, tel. 1650. Wij kunnen U de H.D.Z. ringen leveren! Op de fraaie handgravure kunt U des gewenst wachten GOES St. Adriaanstraat 11, Tel. 6924 Juweliers-Horloges-Graveurs Wilma, 61-jarige Duitse huisvrouw. Na het huwelijk van haar beide kinderen zou ze graag nog een prettige levensavond willen hebben door een huwelijk met een Hollandse heer. JJ kunt met haar kennismaken via Be middelingsbureau P. v. Nieu wenhoven, Postfach 1466, 424 Emmerich, W.-Duits- land. Christa, Duitse, 32 jaar. Reeds 5 jaar weduwe met 2 leuke zoontjes van 5 en 8 jaar z.k.m. een degelijke ar beider. Zij vraagt liefde en geborgenheid. U kunt niet haar kennismaken via Be middelingsbureau P. van Nieuwenhoven Postfach 1466, 424 Emmerich, W. Duitsland. Lucia, Duits meisje van 21 jaar, arbeidersstand, z.k.m. leuke jongen. Ook weduw naar met kleine kinderen is van harte welkom. U kunt met haar kennismaken via Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven Postfach 1466, 424 Emmerich, W. Duitsland. Voor Sinterklazen, die wat verlaat zijn hebben wij nog prachtige cadeaus in huis- houdtextiel, feestelijk ver pakte en altijd welkome ca deaus, waar men héél lang plezier van heeft, omdat de kwaliteiten zo bijzonder mooi zijn. Wij hebben ze nu in elke prijsklasse. - Textiel handel Snoep-van Willigen. T/m zaterdag 7 dec. gratis winkelweekbonnën. Telefoon 1786 Yerseke Wij vragen voor direkt of zo spoedig mo gelijk voor onze winkel te YERSEKE een 5-daagse werkweek Noordzandstraat 30 Yerseke Telefoon 1372 VRIJDAG 6 DECEMBER REKLAME VAN HEERLIJKE Een keuken van topklasse maar ver beneden de top- prijs. Roestvrij stalen aan- rechtbladen, bak links, bak rechts of bak midden. Ser vieskasten voor de keuken met weinig plaats, 45 cm breed. Geheel compleet, lim- ba houten uitvoering slechts 92,50. Fraaie keukenbuf fetten geheel kunststof, 170 cm hoog, slechts 195,—. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor Zeeland, Zuster straat 2, Goes, tel. (01100) 8362. Alles franco huis. Weekend-reclame. 1 bos chrysanten 1,95. - Bloem kwekerij Poley, Oude To renstraat 13, Yerseke. Van Bon Giorno, de fabri kant van de prachtig pas sende onderjurken, ontvin gen wij ook weer alle ma ten in half wollen damesca- misoles met ronde hals en bijpassende broekjes. Alle dames die ze proberen, zijn verrukt over de pasvorm en kwaliteit. Van hetzelfde fa brikaat ook halfwollen meis- jescamisoles ter vervanging van een borstrokje. Soepel, sterk en heerlijk warm. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. T/m zaterdag 7 dec. gratis winkelweekbonnen. Speciale aanbieding: Na de dure Sint-Nicolaasweek nu extra voordelige jongens- en meisjes jassen en man tels. Dat scheelt u guldens. Textielhandel Snoep-v. Wil ligen, Noordzandstraat 9. Tekoop: Een lange trouw japon, maat 4042, kleur wit, lange sluier. - Lange- viele 8, Kruiningen. Vele hobby-isten zijn bijna vaklui geworden, dank zij Het Timmerhuis. Wilt u zelf ook iets gaan maken, uw deuren vlak maken met de meest moderne platen, uw gang, uw w.c., uw keu ken opknappen of uw ven sterbank verbreden, uw schoorsteen vernieuwen? Wij hebben voorradig meer dan 40 verschillende schoor steenmodellen. Het Timmer huis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor ge heel Zeeland, Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. - Alles franco huis. Speciale aanbieding! Mooie dunne panty-nylons 2,25, 2,95 enz. Ragfijne naad loze mouSe-nylons, zeer elastisch, twee paar voor 2,50. Prachtige naadloze nylons, drie paar v. 2,50. Onze welbekende naadloze Désiré drie sterren per paar 1,95, twee paar 3,50. Dit aanbod is geldig t/m zater dag 14 dec. En hebt u al eens die prachtige Jovanda Jov-nylons geprobeerd Niet tevreden, geld terug! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. T/m zaterdag 7 dec. gratis winkelweekbonnen. 'n Moderne haard: 'n Vorstelijk geschenk! Van Oosten - Yerseke Nu is het tijd voor het plan ten van coniferen, hoog- plantsoen. Heesters vanaf 1,50, rozen 1,50 bij J. N. v. d. Boomgaard, Zanddijk 22, telef. 1424, Eindje de Rondte 18, Kruiningen. Goed idee! Heugafelt of Heugaflor tapijttegels voor in uw keuken. Bijzonder ge zellig, warm, gemakkelijk, veilig (geen slippartij meer) zeer vlug schoon, kortom ideaal. Vraag prijs en sta len bij Fa. J. Kole, Noord- zandstr. 30, tel. 1372, Yer seke. Te koop: Renault Dauphine b.j. '61. Koopje. Noordzand straat 33, Yerseke. Te koop: Pony. Cafetaria N. P. Oele, Kerkplein 6, Yerse ke, tel. (01131) 1342.

Scheldebode | 1968 | | pagina 3