van den berge assurantiën ■oeooew: 15 regels 1,50, elke volgende regel 25 cent, 11 voor 15,Korte Golfjes onder nummer of „adres te be vragen" worden tegen mm-prys berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Bergruimte problemen? Dit zijn ook uw problemen. Wij bieden tegen bijzonder la ge prijzen keukenkasten, servieskasten, slaapkamer- kasten, in edele houtsoor ten, teenagerkasten, schrijf bureaus, ladenkasten. Als reclame-aanbieding, zo lang de voorraad strekt, 2-deurs iinneil*.cu>U,«. v*ifcgc>vdci-d in mahoniehout. Normale prijs 129,—, nu 110,Keu kenwandkastjes met twee schuifdeuren reeds vanaf 29,50 geheel compleet. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor geheel Zeeland, Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. Alles franco. Wij hebben ook weer een grote partij van die prach tige en bijzonder goed pas sende Minou panty nylons ontvangen, 2,95 per paar. Cha-cha-cha panty nylons 2,19, fabrikaat 3 sterren, evenals de ragfijne naadlo ze mouse-crèpe nylons, 2 paar voor slechts 2,49. - Textielhandel Snoep-v. Wil- 1 gen. Een fijne sortering diep vries groenten en gebonden soepen, bijzonder lekker en toch niet duur. - ,,De Pio niers", Damstraat 159. Een mooi cognac-, bier-, port- of wijnglas op zilve ren voet. Deze en nog hon derden andere echte heren geschenken vindt u bij Fa. O. Koster. Sola, het mooiste van het mooiste, van klassiek tot modern. Alles afzonderlijk te krijgen. - Installatiebe drijf J. Everse, Noordzand straat 34, Yerseke. Nooit hadden wij zo'n prach tige sortering verpakte huis houdelijke geschenken, als: tafel- en ontbytlakens, bad doeken, gastendoekjes, was handjes, keukendoeken, theedoeken, stofdoeken, zak doeken enz. enz. Ook een enorme collectie lakens, slopen en bedsets. Koop tij dens de winkelweek, u hebt dan zelf ook kans op fraaie prijzen! Textielhandel Snoep-van Willigen. Zelfs de Poes en de Hond genieten van de behaaglijke, uitstralende warmte van 'n moderne haard Leverbaar in verschillende prachtige modellen en uitvoeringen P-i-e-t v-a-n O-o-s-t-e-n HemouiJ uonHpii van UBO, als nieuw en toch ongeveer vt»or halve nieuwprijs. Guiran, Krab- bendijke. Tei. (01134) 235. Mon teren. balanceren. Diepvries produkten goed en goedkoop. Kabeljauw, schelvis, grilletten, vis sticks. - „De Pioniers", Damstraat 159, Yerseke. Vers vlees reclame. Vrijdag en zaterdag varkensfilet malsbraad 500 g 3,89. Os senstaart 500 g 1,89. Bief stuk tartaar 2 voor 1,18. De Spar. Tijdens de prijzenshow, stand Nolet demonstreren wij voor u de bekende Ex celsior stofzuigers. Heeft u de allernieuwste al gezien? Het is een juweeltje! - In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Heeft u onze grote sorte ring Engelse kop en scho tels al gezien tegen zeer voordelige prijzen Stand Nolet. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerseke. Ruime sortering in noten. Walnoten, pecunnoten, ha zelnoten, studentenhaver. - Bij De Spar. Tijdens de show, stand No let, demonstreren wij voor u AEG wasmachines. De beste, de veiligste. - Instal latiebedrijf J. Everse, Nrd.- zandstraat 34, Yerseke. Te koop motorvlet, afm. 7.20 x 225, vaarklaar. I. Fluijt, telef. (01192)301, Wemeldinge (Z.). We hebben ook op onze stand Nolet leuke cadeaus voor Sint-Nicolaas. India's koper, Spaans houtwerk, zil ver, roestvrij staal, Braban- tia en Tornado artikelen, enz. enz. Te veel om op te noemen. - Installatiebedrijf J. Everse. Wilt u geschenken geven? Gereedschappen van top kwaliteit zijn altijd welkom. Onze sortering is thans on gekend groot. Wy bieden u gereedschappen voor de vak man en amateur, ook voor land- en tuinbouw. Bij ons koopt u de veiligste, de mo dernste boormachines. U kunt er ook direkt mee za gen, schaven, houtdraaien, polysten, verf afschuren enz. Laat u ons vrijblijvend demonstreren. Nu nog hon derden machines voorradig, Indola en Skil. Verder gro te voorraad keukenkasten, slaapkamerkasten, teen agerkasten, ladenkastjes en aohryfbureaus. Het Timmer huis. De rritscst gesorteerde Doe Het Zelf zaak van ge heel Zeeland. Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. - Alles franco huis. Praktische tips voor Sint- Nicolaas! Voor de jongens een lekker warme ochtend jas en voor de meisjes een snoezige duster peignoir. Een zéér welkom cadeau waar u eer mee inlegt! Koop ze tijdens de winkel week met kans op fraaie prijzen! - Textielhandel Snoep-van Willigen. MARKT 1,3 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Aardappelen 5 kg 95 ct. De Spar. Op onze prijzenshow, stand Nolet, kunt u een gedeelte van de prachtige eet-, thee- en ontbijtserviezen zien. We hebben nog enkele 60-delige van 135,- Installatie bedrijf J. Everse, Noord zandstraat 34, Yerseke. Nou, moe! Kun jij zater dag niet naar de instuif in Kruiningen? Reken er dan maar op dat 'k alleen ga, dat sla 'k niet over! 't Is om half acht in „Ons Dorps huis". Te koop: Schuurtjes, gara ges. - P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, telef. 1650, Yerseke. Te koop gevraagdmeubilair, kabinetten, ouderwetse meube len. mahonie tafels en stoelen, enz. Ook zolderopruiming. Ho ge prijzen. Gabriëlse. Vlissing- se singel 34, Middelburg, tel. (01180) 3513 Frituur produkten diepvries voordelig! Vleeskrokken, bitterballen, frites, loem pia's, nasi. - „De Pioniers", Damstraat 159, Yerseke. Prachtige terlenka dames japonnen 35,50. Leuke da meshoeden en kindermutsen - Van Nimwegen-Heijboer, Wemeldinge. Op onze prijzenshow, stand Nolet, demonstreren wij voor u elektrische dekens, Philips en de bekende Erik. Ook kinder- en wiegdeken- tjts. Absolute veiligheid. - Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Lotion van Dana in de kende geur Canoe nu tij delijk in atomiseur toilette van 14,50 voor 9,95. Leuk St.-Nicolaasgeschenk. Maison Moderne, Vierstraat 12, Yerseke. Te koop: Tegels, droogpa- len. Alle bouwmateriaal wordt thuisbezorgd. Voor wandplaten en eternit tegel board is uw adres P. Duin kerke. Zeer lage prijzen. Jongens „Bonanza" laarzen met heerlijk warme voering. Rood gebiesd en voorzien van de Amerikaanse „She- rif" ster. IJzersterk onder werk. Pracht laarzen! Wij tonen ze in de etalage en op de IVA-show. - Hage's Schoenen Supermarkt, Yer seke. - Met Oesterzegels en IV A-prijzenbonnen Geef als St.-Nicolaascadeau zo'n gezellig handwerkje, wij hebben een grote sorte ring ln: Kussens, tafella kens, overhanddoek, schel koord, schilderijtjes. Wat u niet in de etalage ziet, vraagt dat binnen. - Gez. Harthoom. Eén week extra aanbieding badstoffen kinderpyama's, 3 maten 7,Van Nimwe gen-Heijboer, Wemeldinge. Tijdens de show, stand No let, demonstreren wij voor u elektrische huishoudelijke apparaten. Doe uw voor deel, u kunt een vaatwas- machine winnen. Wedstrijd- formulieren en Oesterzegels. Installatiebedrijf J. Everse, Noordzandstraat 34, Yerse- ken. Vele hobby-isten zijn bijna vaklui geworden, dank zij Het Timmerhuis. Wilt u zelf ook iets gaan maken, uw deuren vlak maken met de meest moderne platen, uw gang, uw w.c., uw keu ken opknappen of uw ven sterbank verbreden, uw schoorsteen vernieuwen Wij hebben voorradig meer dan 40 verschillende schoor steenmodellen. Het Timmer huis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor ge heel Zeeland, Zusterstraat 2, Goes, tel. (01100) 8362. - Alles franco huis. Op onze show, stand Nolet, hebben wy een speciale aan bieding in kristallen drink- serviezen. 82,50 compleet. Elk pak van 6 glaasjes af zonderlijk te krijgen. - In stallatiebedrijf J. Everse, Noordzandstr. 34, Yerseke. Zorg dat u op tijd uw Dros te of V«.n Houten chocola deletters in huis hebt. M. J. Hovestadt, Vierstraat 8, Yerseke. Vele prachtige handwerken, luxe dozen baddoeken, mooie dozen zakdoeken voor da mes en heren. - Van Nim wegen-Heijboer, Wemeldinge Bromfietslaarzen en auto schoenen, heerlijk warm, m. onverwoestbaar blokprofiel onderwerk (zeer geschikt als werkschoenen)In werk schoenen hebben wij diverse soorten voorradig. Ook bruin juchtleren veterschoenen steeds in voorraad. Alle soorten rubberlaarzen, ook in groen en bruin. Laarzen sokkets, heerlijk warm. Alle maten voorradig. Schoenen Supermarkt Hage, Yerseke. Met Oesterzegels en IVA- prijzenbonnen Te koop: Nieuw bouwmate riaal als balken, ribben, planken, golfplaten, etemit- platen vlak, draadnagels, hangen, boardsteunen, slo ten, enz. P. Duinkerke, Mar grietstraat 28, Yerseke, tel. 1650. Aparte zilveren geschenken van 7,50 tot 100, Fa. O. Koster. Leuke jongestruien ontvan gen tegen een leuke prijs. Fa. D. Pieterse, Wemeldin ge. Voor uw Sint-Nicolaasge- schenken slaagt u ook dit jaar weer het beste bij P. Huysse. Een keur van hele leuke artikelen! Hallo, weet je 'tal? D'r is weer instuif voor 15-jarigen en ouder in Kruiningen, half acht in Ons Dorpshuis. Ja, 23 november. Grote prijsverlaging! Nu zeer aantrekkelijke pryzen. Modern zijn houten wanden. Ze verfraaien uw huis en 't staat r(jk. Nu reeds voor nog geen 9,per m2 te leveren in essen, teak, gre nen, enz. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak van geheel Zeeland, Zusterstraat 2, tel. (01100) 8362, Goes. - Alles franco huis. Voor dames-, tiener- en kin derlaarzen, in bruin leder zowel als suède hebben wij de mooiste en modernste soorten in ruime keuze voorradig. Tienerlaarzen hebben wij reeds v.af 21,95, fantastisch goedkoop! Ook de nieuwste meisjes- en kin derschoenen hebben wij ont vangen. Fantastisch mooi En grote keuze! Loop vrij blijvend eens bij ons binnen, wij tonen u gaamde de nieuwst© modellen uit onze modeshow. Schoenen Super markt Hage, Yerseke. Met Oesterzegels en IVA-prijzen bonnen Speciale aanbieding!! Van het bekende Medima ge zondheidsondergoed ter voorkoming van kouvatten en ter bestrijding van reu ma, spierpijn enz. hebben wij enkele restanten in gor dels, hemden, bedsokken en kniewarmers. Hierop krijgt u 20 korting! Misschien is er juist iets bij dat u ge wend bent te dragen! Tex tielhandel Snoep-van Willi gen. Deelnemer winkelweek Voor schoenen naar Hage's Modeshow. Onbetwist de zaak met de grotere keuze in dames-, heren- en kin derschoenen. Ook in pan toffels en damesmuiltjes keuze uit meer dan 100 ver schillende soorten. - Hage's Schoenen Supermarkt, Yer seke. Loop eens binnen. Vrij entree! Met Oesterzegels en IV A-prijzenbonnen Te koop z.g.a.n Facetta petroleum heteluchtkachel. Wilhelminastraat 11, Yer seke. Laat uw gazonmaaier na zien en slijpen bij Groen- leer, Kapelle. Voor Yerseke opgeven bij C. de Koeyer, Damstraat 12. Gratis opha len en terugbrengen. In pantoffels voor dames, heren, kinderen en in luxe damesmuiltjes hebben wij een sortering in de meest moderne en mooiste soor ten. Keuze uit meer dan 100 verschillende soorten! On betwist de zaak met de grootste sortering in Zee land. Ook voor oudere da mes hebben wij een ruime keuze! Ook in zwart en grijs! Komt vrijblijvend onze modeshow zien. Vry entree. Schoenen Supermarkt Ha ge, Yerseke. Met Oesterze- gels en IVA-pryzenbonnen Een keuken van topklasse maar ver beneden de top- prijs. Roestvrij stalen aan- rechtbladen, bak links, bak rechts of bak midden. Ser vieskasten voor de keuken met weinig plaats, 45 cm breed. Geheel compleet, lim- ba houten uitvoering slechts 92,50. Fraaie keukenbuf fetten geheel kunststof, 170 cm hoog, slechts 195,—. Het Timmerhuis. De meest gesorteerde Doe Het Zelf zaak voor Zeeland, Zuster straat 2, Goes, tel. (01100) 8362. Alles franco huis. Speciale aanbieding! Wij ontvingen een grote zending nieuwe Koala heren- en jongenspyama's. Tot en met 6 dec. krijgt u als speciale attraktie elke Koala heren en jongenspyama 2,50 goedkoper! Een extra voor deeltje voor al die Sinten, die graag een nuttig cadeau geven! Textielhandel Snoep- van Willigen. Deelnemer winkelweek. Wij hebben ook een groot assortiment verpakt ijs en roomijstaarten. - „De Pio niers", Damstraat 159. Te koop: Z.g.a.n. stalen Noren Nooitgedagt, maat 41 - Grintweg 14, Yerseke. Droogautomaten, een ideaal bezit. Wij demonstreren ze op de prijzenshow voor u. Stand Nolet. Kom gerust eens een kijkje nemen. We hebben van groot tot klein staan en de prijs valt ook beslist mee. - Installatiebe drijf J. Everse, Noordzand straat 34, Yerseke. Te koop: Nieuw bouwmate riaal als keukens compleet, w.c. compleet, w.c. deksels, hardboard 1,50 p. meter, wastafels, wandtegels, wandplaten, deurplaten, gaas, hamers, tangen, enz. P. Duinkerke, Margrietstr. 28, Yerseke.

Scheldebode | 1968 | | pagina 5