^{jjatmldingse fWefctis- il^aardighaden BAAYENS Bronchiletten YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT OO de speciaalzaak voor uw BRIL RILLAND-BATH KRABBENDIJKE WAARDE BURGERLIJKE STAND PREDIKBEURTEN Deze rubriek komt tot stand in samenwerking met het Gemeentebestuur Verbetering van de zeedijk. Een onderwerp, waarbij het gemeen tebestuur niet direkt is betrokken, om dat de wegen buiten de bebouwde kom niet door de gemeente worden onder houden. Toch heeft het gemeentebestuur met grote voldoening kennis genomen van de in de maak zijnde plannen van het waterschap De brede watering van Zuid-Beveland. In de laatstgehouden raadsvergadering heeft de voorzitter met waardering over deze plannen gespro ken. Aansluitend op het gedeelte van de dijk bij Kattendijke, dat reeds verbeterd is, zal het waterschap zeer waarschijn lijk in 1969 de dijk tussen Kattendijke en de Nieuwendijk te Wemeldinge onder handen laten nemen. Er wordt gedacht aan een wegbreedte van 4% meter met er naast nog een verharde berm, waar op zonodig kan worden uitgeweken. De Binnendijk langs de Stormezandepolder zal iets lager en daardoor breder wor den. De Reepweg tussen de Binnendijk en de Noordelijke Achterweg zal een hele verandering ondergaan. Het weg dek wordt breder met aan weerszijden flinke bermen en sloten. Wanneer dit werk is uitgevoerd zal via de dijk een mooie verbinding met Goes ontstaan. Deze weg zal naar wij aannemen, dan ook meer toeristisch ver keer aantrekken. Nu zijn er wellicht automobilisten, die de zeedijk mijden, omdat grote tegenliggers op de smalle scheve dijk niet altijd gemakkelijk zijn te passeren. Wanneer de weg verbeterd is, zal het rijden over de verbrede weg met een prachtig uitzicht over de Oos- terschelde een waar genoegen zijn. Jubileum. Op 1 november j.l. was het 40 jaar geleden, dat dhr. Abr. Hoogesteger zijn loopbaan bij de gemeente begon als ge meente-arbeider. Vrijdag j.l. is dit feit herdacht in een bijeenkomst van gemeentebestuur en ge- meentepersoneel. Dhr. Hoogesteger werd toegesproken door de burgemeester, het oudste raadslid, dhr. P. J. J. Dekker en de gemeente-opzichter, dhr. W. Diele- man. Van de leden van het gemeente bestuur en het personeel kreeg dhr. Hoogesteger een mooie ingelijste lucht foto van het dorp. Hij kan dus nu het gebied, waarop hij zo lang heeft ge werkt, eens vanuit een andere hoek be kijken. Mevrouw Hoogesteger kreeg een potplant. Het jubileum is in kleine kring ge vierd, omdat de pensioengerechtigde leeftijd van dhr. Hoogesteger met rasse schreden nadert. Wanneer hij afscheid neemt uit de aktieve dienst hoopt men aan de verdiensten en kwaliteiten van „Bram" op uitgebreider schaal aandacht te besteden. Burgerlijke stand. Gehuwd: Pieter Marinus Traas, 22 j. en Maatje Elizabeth van Oosten, 19 j. Loop der bevolking over oktober 1968. Ingekomen zijn: H. J. van Stee, echt- gen. van J. P. van der Maale, v. Katten dijke n. Oranjeboomstr. 22; W. G. de Ruiter en gezin v. Rotterdam n. Weste lijke Kanaalweg 27; H. M. Boers v. Vel- sen n. Dorpsstr. 25; S. J. C. van der Endt v. Rotterdam n. Pr. Beatrixweg 8. Vertrokken zijn: W. A. P. Zuijddijk v. Chezeweg 22 n. Kattendijke, Zandweg 2; J. G. van den Berge v. Wilhelminastr. 25 n. Breda, Vingerhoedweg 63; P. van Eenennaam en gezin v. Bierweg 8a n. Goes, Van Goghstr. 49; P. J. Mellegers v. Spoorlaan 8 n. Utrecht, Nieuwe Koe- koekstr. 11; A. Boersma v. Pr. Beatrix weg 8 n. Lemsterland, Polderdijk 17-20; F. H. Boersma v. Pr. Beatrixweg 8 n. Lemsterland, Polderdijk 17-20; A. J. van Putten-Hoogesteger en kind v. Dorps str. 7 n. Goes, Nassaulaan 65. Verhuizingen binnen de gemeente: W. van Boven v. Nieuwendijk 1 n. Noorde lijke Achterweg 62; C. de Vos v. Hooge- weg 16 n. Daniëlstr. 25; D. F. Verduijn v. Dorpsstr. 64 n. Daniëlstr. 25. Gevonden voorwerpen. Gevonden een armband en een steek- pen. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. Korfbalnieuws. Zaterdag ging alleen de seniorenwed strijd door. Het werd een nederlaag van 64 tegen Zuidwesters H. Maar Vol harding gaf het niet cadeau. De grote man in deze wedstrijd was Kees Bak ker, die met zijn supersnelheid iedereen ,,op ronden liep". Samen met Japie van Stee (het komende talent) gaf hij voor al in het middenvak zo'n prachtige par tij korfbal weg, dat zelfs voorzitter Mar- teijn er tevreden over was. Mien v. d. Lijke maakte een fraai doelpunt met een doorloopbal, Jan Fraanje kreeg slechts 3 kansen, maar maakte 2 doelpunten!! Huib Glerum deed het slecht door een strafworp te missen, maar maakte het later toch nog een beetje goed door nog een doelpunt te maken. Programma voor zaterdag: Junioren ISwift II; TogoJunioren II; Blauw- iWt BAspiranten A. I Wij maken de inwoners van Wemel- dinge er op attent dat wij de heer j j W. Nieuwdorp, Wilhelminastraat 12, j j telefoon 497, bereid hebben gevon- I den voor ons als agent/bezorger van j „De Scheldebode" op te treden, j Wij mogen u verzoeken voor te j j plaatsen advertenties met hem con- j tact op te nemen; uok nieuwe abon- I I nees kunnen zich bij de heer Nieuw- i j dorp opgeven. j I Onze nieuwe agent/bezorger harte- j j lijk bij u aanbevelend, j ,,De Scheldebode" j steger belast met de opleiding van de jeugdige tamboers van O.K.K. Door ver andering van werk moest dhr. Hooge steger deze taak neerleggen. Hij heeft in de loop der jaren enorm veel werk voor dit onderdeel van O.K.K. verricht. Door de voorzitter, dhr. A. P. Schouwe- naar, werden bij de installatie van de nieuwe instructeur veel dankwoorden aan het adres van dhr. Hoogesteger ge richt. De voorzitter sprak voorts de hoop uit, dat de drumband onder deze nieuwe leider een goede toekomst tege moet zal gaan en wenste dhr. Amperse veel succes toe. Voetbal. Wemeldinge speelde zaterdag tegen Arnemuiden II een competitiewedstrijd, hetgeen een overwinning opleverde voor Arnemuiden. Beide ploegen speelden een aardige partij voetbal. Voor de rust viel er geen enkel doelpunt. Na de rust een beter spelend Arnemuiden, wat toch nog tot het laatste kwartier moest wachten voor men kon scoren. Wemeldinge had op dit doelpunt geen antwoord klaar, al werd ze in het laatste kwartier sterker. Voor Arnemuiden kwam het laatste kwartier als een bevrijding. Conferentie. In de Vrije Evang. Gemeente alhier werd de driedaagse conferentie gehou den. Aan de diensten werd medewerking verleend door de Vrije Evang. zangko ren uit Goes en Wemeldinge en het Ned. Herv. Kerkkoor alhier. Als sprekers wa ren aanwezig Ds. J. Enter uit Den Haag, Ds. H. Timmerman uit Oldebroek en de plaatselijke predikant Ds. G. van Brug gen, die de algemene leiding had. Het oriderwerp van de conferentie was „Wat de tekenen der tijden ons te zeggen heb ben en ons antwoord". In de middag diensten sprak men over het onderwerp „Het is het laatste uur". Commandowisseling. De drumband van de muziekvereni ging O.K.K. alhier heeft een nieuwe in structeur gekregen in de persoon van dhr. Amperse uit Goes. Vanaf de op richting in 1958 was dhr. M. J. Hooge- Kinderfeest. De buurtvereniging „De Harmonie" organiseerde zaterdagmiddag j.l. in Ons Dorpshuis een feestmiddag voor de jeug dige buurtleden .Het programma werd verzorgd door het gezelschap J. de Vos uit Viissingen. En dit gebeurde op een wijze die de volle goedkeuring van de meer dan 80 kinderen kreeg. Natuurlijk werd de jeugd ook nog getrakteerd. Al met al was het weer een Harmoniedag met plezierige herinneringen. Mosself eest. De voetbalvereniging „Kruiningen" hield vrijdagavond in het Dorpshuis een mosselavond. Uitgenodigd waren leden, totoleden en donateurs. Er werden heel wat mossels naar binnen „gespeeld" en de stemming werd steeds beter. Na het eten werd er tot diep in de nacht ge danst. Hervormde vrouwen bijeen. De Hervormde Vrouwengroep hield dinsdagavond de jaarvergadering onder presidium van mevr. N. van Iwaarden- Dek. In het bestuur werden twee nieu we leden gekozen, t.w. mevr. Van Noor den en mevr. Brandt wegens periodieke aftreding van mevr. Mieras-Pekaar en mevr. Visscher-Goeree. Verder werd mevr. Oppeneer gehuldigd wegens 30- jarig lidmaatschap. Het jaarverslag werd door het echtpaar Kee en Johan nes in dialect voorgelezen. Op 19 november a.s. viert de Herv. Vrouwengroep het 34-jarig bestaan. Dit feest begint 's avonds om 8 uur in Ons Dorpshuis. Belangstellenden zijn van harte welkom. Ouderavond. In het parochiehuis werd door de oudervereniging der r.k. lagere- en kleu terschool een ouderavond gehouden. Na een kort welkomstwoord door de voor zitter dhr. Peeters werd het woord ge geven aan kapelaan Dirven uit Kwaden- damme, die ook te Hansweert het gods dienstonderwijs op de lagere school geeft. Hij gaf een nadere toelichting op de moderne wijze van het geven van godsdienstonderricht, die geheel afwijkt van de tot voor kort gevolgde methode van het uit het hoofd leren van vraag en antwoord uit de catechismus. Mevr. Asselman-Wagenaar deed het financieel verslag, waaruit bleek dat er een batig saldo in kas was van 27,92. De kas was gecontroleerd door dhm. Moesker en Keijzer en in orde bevonden. Beslo ten werd t.b.v. het vieren van het St.- Nicolaasfeest een enveloppenaktie te houden zoals dit ook vorig jaar het ge val is geweest. Op de vraag waarom geen schoolzwemmen plaats vond voor de leerlingen van de drie laagste klas sen werd geantwoord, dat hiervoor geen subsidie ontvangen werd. Het school reisje gaat door en zal per kind 15, gaan kosten. Voor de ouders die hier voor niet sparen zou dit bedrag kunnen voldaan worden in drie termijnen. Te vens zal de 6 klas voor 6 dagen op kahip gaan. Kosten 40,per kind. 't St.-Nicolaasfeest op de kleuterschool wordt op 5 dec. te 14 uur gehouden en zal uitsluitend toegankelijk zijn voor één der ouders van de schoolgaande kinde ren. Mevr. De Klerk drong aan om aan kinderen, die in het ziekenhuis opgeno men worden, zo nu en dan eens van de zijde der school iets te doen. Hieraan wordt aandacht besteed. Mevr. Jansen- Maalman zou om de financiële middelen van de oudervereniging te verbeteren gaarne een loterij op de ouderavond or ganiseren. Van mevr. Wagenaar-Assel- man werd officieel afscheid genomen als secretaresse in verband met haar a.s. vertrek naar elders. Een bloemenhulde ging hiermede gepaard. Tot haar op volgster werd bij acclamatie gekozen mevr. De Boer-de Kok. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen in de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Vogeltentoonstelling. Op zaterdag 23 en zondag 24 novem ber a.s. organiseert de vogelvereniging „De Nachtegaal" een vogeltentoonstel ling en bloemenshow, welke gehouden zal worden in zaal „Zeelandia". De inzet van het geheel is wie er met het club- kampioenschap zal gaan strijken. Fraaie medailles en bekers zijn reeds beschik baar gesteld. Collecte. De Novib-collecte heeft alhier opge bracht de som van 242,24. Weekenddienst. Op zondag 10 november a.s. zal de doktersdienst voor de dorpen Hans- weert, Krabbendijke, Kruiningen en Ril- IJand-Bath worden waargenomen door Dr. C. J. Noome uit Krabbendijke, te lefonisch bereikbaar onder no. (01134) 444. Dansavond. De hengelsportvereniging „De Pilk" heeft in zaal „Thalia" op zaterdag 2 no vember een dansavond gehouden. De pu blieke belangstelling was hiervoor niet bijzonder groot, hetgeen echter geens zins betekende, dat er geen gezellige stemming was. Het werd een echt ge animeerd bal, waaraan de band „The Crescendo Boys" zijn medewerking ver leende. Instuifavond. Voor de tweede maal in het winter seizoen 1968-'69 heeft de Instuif een avond georganiseerfd in het dorpshuis ,,Kaj Munk". Was het de vorige maal een disco-dansavond, thans was men er in geslaagd een bandje te organiseren genaamd „Softwid Camel". Het werd een gezellige avond voor de jeugd. Vaardigheidsproeven gymnastiek. Op woensdag j.l. werden in het ge meentelijk gymnastieklokaal de jaarlijk se vaardigheidsproeven afgelegd. De voorzitter, dhr. B. van Gorsel, heette allen hartelijk welkom, in het bijzonder de kringjuryleden dhrn. Van Weele en Dommisse en enkele belangstellenden. Mej. M. Sinke werd gehuldigd voor haar leiding aan één van de meisjesgroepen en assistentie bij de meisjes aspiranten, die zij wegens studie-omstandigheden had moeten staken. De uitslag van deze proeven, tevens onderlinge wedstrijden luidt als volgt. Meisjes A: le prijs E. Vonk en M. Ja- kobsen ex aequo, 46.6 pnt.; 3e prijs M. Wagemakers, 45.6 pnt.; A. Rommers, 44.5 pnt.; J. Traas, 42.7 pnt. Meisjes B: le prijs L. Blok, 50.7 pnt.; 2e prijs W. Nieuwenhuizen, 48.3 pnt.; 3e prijs, na kampen, A. Pauwels 46.4 pnt.; I. Freijser 46.4 pnt.; M. Blind 45.9 pnt.; M. Bastiaanse 45.2 pnt.; E. van Zweden 43.9 pnt.; J. Kalle 42.7 pnt. Jongens A: 2e prijs H. van Pul, 47.7 pnt.; 3e prijs J. Schout, 46.6 pnt.; J. Baas, 45.2 pnt.; K. Hillebrand, 43.8 pnt.; C. Lobbezoo, 43.8 pnt. Jongens B: le prijs H. Almekinders, 48.5 pt. Dames 3e graad: M. Wiskerke, le prijs, 48.5 pnt. Dames 2e graad: mevr. J. Jongejan- v. d. Meulen, 46.4 pnt.; mevr. P. Meeuw- sen-v. d. Boomgaard, 44.6 pnt. Heren 2e graad: A. Verheij, 51.6 pnt. Wegens het niet behalen van het mi nimum aantal punten werd één jongen afgewezen en helaas beide dames 2e graad door een zeer moeilijk onderdeel in de lange mat oefenstof. Sportvissers vermist. Sinds maandagmorgen worden 3 Bel gische sportvissers vermist in de Oos- terschelde. Ze zijn bij de „Rattenkaai" alhier zondag gaan vissen en zijn door het slechte weer en wind overvallen. Ondanks zoeken door politie (o.a. per helicopter) heeft men maandag en dins dag nog niets kunnen vinden. Woensdag werd door een kantonnier van de R.W. S. op de schorren een stoffelijk over schot van een man gezien. Wegens de opkomende vloed kon hij het niet berei ken. Vandaag zal getracht worden het lijk te bergen en te identificeren. Alleen zijn een roeispaan, een aaskistje en een kruikje gevonden. Hun auto stond op de kaai. Ze waren zondagmorgen om 9 uur uit Eekeren (België) vertrokken. De vermisten zijn de 60-jarige F. Ver- scharen, zijn 45-jarige broer J. E. Ver- scharen, beiden dokwerker en de 30- jarige gemeente-ambtenaar E. Verbae nen, allen afkomstig uit Eekeren. De twee broers waren gehuwd, de derde is ongehuwd. WolfaartsdijkKrabbendijke. Zaterdagmiddag speelde het eerste elftal tegen Wolfaartsdijk. Krabbendij ke, dat met twee invallers, De Kok en Huiskes, het veld betrad, nam na een paar goede combinaties en spelend in een snel tempo in de 4e minuut al een voorsprong. Het was Jobse die de kee per het eerst liet vissen (01). Nadat Wolfaartsdijk aftrapte duurde het kort of Rijnhout maakte geen gebruik van een prachtige kans en kopte de bal over. Van de Parel, die goed draaide, kopte in de 27e minuut onhoudbaar in het doel van keeper Murre (02). Over het al gemeen had Krabbendijke de bal toch meer in bezit en zo kwam het dan ook dat Poortvliet bijna tot scoren kwam, maar dank zij de Wolfaartsdijkse doel man bleef het doelpunt uit. Na enige minuten trof Huiskes echter toch doel, na een goede aanval (03). Na de rust kreeg Poortvliet al vlug weer een paar goede kansen maar benutte ze niet en het werd door de Wolfaartsdijkse voor hoedespeler A. Verstelle na 8 minuten 13. Er werd verder nog aantrekkelijk gevoetbald, maar verdere doelpunten bleven uit. Krabbendijke heeft nu uit 9 wedstrijden 14 punten en is dan ook nog steeds koploper boven Chrislandia, dat met 12 punten uit 9 wedstrijden op de tweede plaats staat. Spelavond De Toverbal. Zaterdagavond 2 november hield De Toverbal een instuifavond voor de jeugd van 12—15 jaar. Het werd een spel avond met voornamelijk stoelendans, Chinees eten, muzikale quiz enz. Er was behoorlijke opkomst en de jongelui amu seerden zich heel goed. Zaterdagavond 9 november organiseert De Toverbal een bingo-avond voor tieners boven de 15 jaar, welke begint om half acht. Aanbieding begroting. De pensionprijzen van het bejaarden tehuis „Nieulande" en ook de huren van de bejaardenflats worden in 1969 niet verhoogd. Dit blijkt uit de begroting voor 1969 van de stichting bejaarden zorg. De gemeenteraad van Krabbendij ke krijgt dinsdag 12 november het voor stel de begroting goed te keuren, zoals die door de stichting is vastgesteld. Verder zullen er nog voorstellen in de raadsvergadering aan de orde komen als het deelnemen in de gemeenschap pelijke regeling voor meting van de luchtverontreiniging, de goedkeuring van een wijziging in de salarisverordening voor het personeel van de stichting be jaardenzorg en het verlenen van mede werking voor aanschaf van meubilair en leermiddelen voor de lagere gerefor meerde school alhier, dit in verband met de aanstelling van een zesde leerkracht. Raadsvergadering. Maandagavond kwam de raad bijeen in openbare vergadering en werkte zich snel door de agenda heen. De voorzit ter, burgemeester J. D. de Kam, kon de begroting 1969 aanbieden met een batig saldo van 641,29, wat wellicht nog verhoogd kan worden. Daar het badhuis jaarlijks een zeer groot tekort vertoont, willen B. en W. de volgende vergadering met het voorstel komen het badhuis te slutien. De raad kon akkoord gaan met de verkoop van een perceel grond in het uitbeidingsplan oost aan dhr. L. van Houte a 17,per m2 met een totaal bedrag van 32.912,—, voor het bouwen van loodsen. Aan dhr. J. de Vlieger werd een perceel grond verkocht voor de som van 8.000,— voor het bouwen van autoboxen. Machtiging werd ver leend aan B. en W. tot aankoop van een grasmaaier waarin begrepen een triplexmaaier, een hoofdmaaier en een frees voor 3255,—. Tot lid en plaats vervangend lid voor de schoolartsen- dienst werden benoemd dhrn. J. D. de Kam en C. Goud, voor de bestuursschool Zeeland dhrn. J. D. de Kam en J. F. Goud. Afwijzend werd beschikt op het hernieuwde subsidieverzoek van het Zeeuwse Instituut voor de Geestelijke Volksgezondheid. Dit werd gehandhaafd op 0,25 per inwoner. In verband met zijn benoeming tot onderwijzer te Goes werd eervol ontslag verleend aan dhr. J. Sipkema, thans onderwijzer aan de o.l. school alhier. Verder deelde de voor zitter mede, dat er besprekingen gaande zijn om de grondstroken naast de hoofd weg te betegelen. Dhr. Jansen stelde een vraag in verband met de verkoop van de grond, waar nu gelegenheid is voor een speeltuin. Getracht zal worden nog een open perceel aan de Beatrixstraat hiervoor in orde te maken. Van 31 oktober6 november 1968 KRUININGEN. Ondertrouwd: Bernhard Schouwenaar, 24 j. en Cornelia Kloos terman, 24 j. EUROPORT VOOR DE EERSTE MAAL MET EEN VOLLEDIGE VISSERIJ-PRESENTATIE Een in 1967 plaatsgevonden overleg tussen de Vereniging van Exposanten voor de Zeevisserij en de organisatoren van de maritieme tentoonstelling Euro port, heeft ertoe geleid, dat de Visto 68 tentoonstelling in de Europort 68 ten toonstelling is opgenomen. Dit houdt in, dat er op de komende Europort, die op 12 november a.s. om 10.00 uur door de Minister van Verkeer en Waterstaat, Drs. J. A. Bakker, zal worden geopend, bijzonder veel aandacht aan de visserij zal worden besteed. Op tientallen stands zal visserij-appa- ratuur worden getoond. Hieronder volgt een kleine opsomming van de te verwachten inzendingen: Aggregaten, alarmapparatuur, anodes, brandblusapparatuur, chronometers, cy linders, dekwerktuigen, echoloden, elek trische motoren, filters, gelijkstroom machines, generatoren, roeren, kathodi- sche beschermingssystemen, koelinstal laties, kompassen, kompressoren, kop pelingen, lagers, lieren, machinekamer- installaties, marifoons, meetinstrumen ten, netten, pompen, propellers, radar, radiotelefoons, reddingsvlotten, richting zoekers, scheepsdieselmotoren, scheeps- keerkoppelingen, slingerruiten, smeer- apparaten, spanningsregelaars, straal- buizen, stuurmachines, tandwielreduktie- kasten, telefoniestations,. touwwerk, vis- opsporingsapparatuur, enz. enz. Een aantal scheepswerven, gespeciali seerd in het bouwen van visserijvaartui gen, zal eveneens aan de tentoonstelling deelnemen. Het Ministerie van Land bouw en Visserij zal een voorlichtings stand van 72 m2 inrichten. Op zaterdag 16 november zal onder auspiciën van de Vereniging van Expo santen voor de Zeevisserij een visserij congresdag worden gehouden. Het pro gramma hiervan luidt als volgt: Voorzitter: De heer J. G. de Wit, Ing., Hoofd Afd. Techn. Onderzoek van de Direktie v. d. Visserij Ministerie van Landbouw en Visserij. 14.00 uur: Openingswoord door de heer L. de Jong, voorzitter V.E.Z. 14.15 uur: Het funktionle verband tussen vislier, vistuig en de voortstu wing bij de boomkorvisserij. Ir. E. J. de Boer, Hoofd van de Sektie Techniek van de Afd. Techn. Onderzoek van de Di rektie van de Visserijen Ministerie van Landbouw en Visserij. 15.00 uur: Gelegenheid tot het stellen van vragen. Het inschrijfgeld voor deze congres dag bedraagt 10,p.p. Belangstellen den kunnen zich opgeven bij: Europort Congres Bureau, Hoogstraat 111, Rot terdam, tel. (010) 130311. Bij dit adres kan men tevens gratis toegangsbewijzen voor de tentoonstelling aanvragen. (Normale entreeprijs 2,50 p.p.). Openingstijden van Europort 68 zijn: di t/m vr 10.00—18.00 en 19.30—22.00 uur; za 10.0018.00 uur. ftoestdrank in tabletvorm.95ct Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. A. J. de Bue. 2.30 uur: Ds. J. den Hoed, Meerkerk. GerefKerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 1.45 en 5.45 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Enter. Geref. Gem. 9.30 en 6.30 uur: Ds. Chr. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. 6.30 uur bed. H. Doop. R.K. Kerk, Langeville 39 Eucharistieviering zondag om 8 en 10 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Verlossingssamenkomst 18 uur. Kapiteine: H. Radstake. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10.30 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gem. 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Ds. J. H. J. Hoffman. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Kramer, Nieuwdorp. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Eucharistieviering zaterdagavond 7 uur, zondagmorgen 8 en 10 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Hagenaar, Arnhem. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. V.m. bed. H. Doop. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk. Geref. Gem. 9.30. 2 en 6 uur: Ds. W. Hage. Waarde Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. G. Colenbrander. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst.

Scheldebode | 1968 | | pagina 2